GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

z cyklu - szukam filmu

01.08.2008
10:41
[1]

bereszka [ Panacea prola ]

z cyklu - szukam filmu

Tak jak w tytule

Szukam filmu, ktory byl wyswietlany w kinach - w przeciagu 5 lat.
Niestety nie kojarze nazwisk głownych bohaterów.
Film traktował o wybieraniu ławy przysięgłych w stanach.

jakies propozycje?

01.08.2008
10:50
[2]

ronn [ moralizator ]

01.08.2008
10:56
smile
[3]

bereszka [ Panacea prola ]

ronn - wielkie dzieki - strzal w dziesiatke!

Bozz - uwielbiam to forum :D


To prawie jak komiks z garfieldem - www.szybkakawa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.