GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Woda na marsie

01.08.2008
08:34
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Woda na marsie

Nie, tym razem nie obrazek szklanki na batonie :P



Ciekawią mnie tylko te czarne wycięcia niczym w paincie... czyżby taka top secret technologia czy coś ?

01.08.2008
08:38
smile
[2]

provos [ Clandestino ]

To dobra wiadomość dla Wrocławia.

01.08.2008
08:55
[3]

kastore [ Troll Slayer ]

Wczoraj wodę we Wrocku dostarczono wcześniej niż ją odkryli na Marsie :D

01.08.2008
09:20
smile
[4]

|kszaq| [ Legend ]

Hydraulik zamiast dla Wrocławia to dla Marsa podłączył wodę

01.08.2008
09:29
smile
[5]

Andruskill [ Konsul ]

heh.... ale się temat rozwinął

01.08.2008
11:03
smile
[6]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

mam 16 lat to może jak się będę budował to na marsie... z pewnością będzie taniej niż w W-wie hehe

01.08.2008
11:13
[7]

Zabójca13 [ ICE ]

Mnie również ciekawią te czarne wcięcia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.