GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie wykrywa stacji dysków

01.08.2008
03:32
[1]

WTF? [ Konsul ]

Nie wykrywa stacji dysków

Kurcze dałem nowy wątek i mi wszystko skasowało.

Od nowa w skrócie.

Dawno już nie wkładałem żadnych płyt do napędu. Przed chwilą chciałem sprawdzić płytę CDA, patrzę, a w ogóle zniknął mi "Dysk E" (od DVD). Sprawdziłem, podłączony dobrze i Menedżer Urządzeń również go wykrywa i jest włączony. Co się mogło stać?

01.08.2008
03:39
[2]

Pilotiusz [ Konsul ]

01.08.2008
03:41
smile
[3]

WTF? [ Konsul ]

Okej. Już mam. Zresetowałem jeszcze raz komputer i się okazało, że po włożeniu płyty z CDA mi znika napęd :P Oj Smuggler Smuggler :D

Niemniej dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.