WTF? [ Konsul ]
Nie wykrywa stacji dysków
Kurcze dałem nowy wątek i mi wszystko skasowało.
Od nowa w skrócie.
Dawno już nie wkładałem żadnych płyt do napędu. Przed chwilą chciałem sprawdzić płytę CDA, patrzę, a w ogóle zniknął mi "Dysk E" (od DVD). Sprawdziłem, podłączony dobrze i Menedżer Urządzeń również go wykrywa i jest włączony. Co się mogło stać?
Pilotiusz [ Konsul ]

WTF? [ Konsul ]
Okej. Już mam. Zresetowałem jeszcze raz komputer i się okazało, że po włożeniu płyty z CDA mi znika napęd :P Oj Smuggler Smuggler :D
Niemniej dzięki :)