GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sposób na pająki?

01.08.2008
00:45
[1]

N0wak [ Konsul ]

sposób na pająki?

Wakacje - jak co roku plaga pająków. Jeden czy dwa pająki (z tych mniejszych) w przedpokoju nie robia na mnie wrazenia, ale jak wejdzie sie do łazienki i widzi kilka (zawsze minimum 4) potworów takich z 6-8 cm, albo gigantycznego kątnika pod lozkiem to nie jest zbyt miłe. W ostatecznosci myslalem nad kupnem sprayu który odstrasza pająki, uzywal ktos? Dziala?

Podobno najlepszym sposobem na pajaki jest kot, ale moj cos nie dziala:P Jak jakeigos zobaczy to owszem czasem mu przylutuje lapa ale zwykle troche nim popodrzuca i idzie spac.

01.08.2008
00:47
smile
[2]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

6-8 cm

to ty tarantule tam masz?

01.08.2008
00:49
smile
[3]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Ja tam żadnego kota nie mam i nie widuje u siebie żadnych pająków. Może sprzątaj chatę częściej? :P

01.08.2008
00:50
smile
[4]

N0wak [ Konsul ]

kto wie moze spokrewnione:) chociaz pewnie moja arachnofobia dodala ze 2 cm
takie brazowe, tylko niezbyt wlochate

01.08.2008
01:02
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W każdym domu żyje co najmniej kilka pająków.
Gdyby tak nie było, w nocy zeżarły by Cię muchy, pluskwy czy inne mrówki. ;)

01.08.2008
01:08
smile
[6]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Pająki im większe, tym pożywniejsze. Mniam. Czy ktoś może wie, ile statystycznie człowiek zjada pająków w czasie snu w ciągu swojego życia? Bom ciekaw wielce.

01.08.2008
01:08
[7]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Nie gadajcie o sprzątaniu bo tam gdzie przed chwilą było czysto, później jest pająk.. Ciężko tego dopilnować, ale jakiejś tam plagi nie mam nigdy.

01.08.2008
02:33
[8]

doctore16 [ Konsul ]

N0wak --> masz popsutego kota, zgłoś reklamacje. moim starym sprawdzonym sposobem na pajaki jest but, tudziez gazeta itp itd

01.08.2008
02:48
[9]

Veganik [ Centurion ]

Ach arachnofobia sux, sam ją mam i nienawidze pająków. Z reguły nie ma ich wiele, czasem sie zdarzy jakis w kiblu ale to olewam. Gorzej jak widze ze znajduje sie w pokoju, wtedy jakis but, odkurzacz i bach go xD Ogólnie robale sux xD

01.08.2008
07:32
smile
[10]

Maximus1 [ Ghost Division ]

Veganik --> no ale jakbyś na swoim full wypasiastym monitorze zobaczył ptasznika? ;> to co byś zrobił?:D

spoiler start
jestem Ciekaw xD
spoiler stop

01.08.2008
07:47
[11]

HumanGhost [ Senator ]

Wiecie, że przez sen co roku zjadacie średnio po dwa pająki? XD

01.08.2008
08:03
[12]

Ziumbala [ Chor��y ]

Ja pająki lubie więc niech se łażą

01.08.2008
08:15
[13]

Kumavan [ Bad to the bone ]

"ale jak wejdzie sie do łazienki i widzi kilka (zawsze minimum 4) potworów takich z 6-8 cm"

To, za przeproszeniem, w jakim chlewie Ty żyjesz? U mnie w domu są pozakładane siatki w oknach i, o ile na zewnątrz spacerują sobie pająki wszelakiej maści, tak w domu przez 5 lat widziałem może ze dwa włochate. Siatki + sprzątanie.

01.08.2008
09:06
smile
[14]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Najlepszy sposób na pozbycie się człowieka pająka ?


spoiler start
Człowiek kapeć.
spoiler stop

01.08.2008
09:08
[15]

Tomuslaw [ Superbia ]

Gdzie Ty mieszkasz, że pająki Ci do mieszkania wchodzą?

meryphillia - W każdym domu żyje co najmniej kilka pająków.

HumanGhost - Wiecie, że przez sen co roku zjadacie średnio po dwa pająki?

Chyba statystycznie, licząc kraje trzeciego świata.

01.08.2008
09:11
smile
[16]

Yaca Killer [ Regent ]

Kanon --> onecik się czytuje, hmmm? ;)

Fakt faktem, że to był chyba jeden z najlepszych komentarzy jakie udało mi się tam znaleźć.

01.08.2008
09:14
[17]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Laczem go! :)

spoiler start
A tak na serio - zapraszam do sprzątania...
spoiler stop

01.08.2008
09:16
[18]

polak111 [ LOXXII ]

Człowiek przez sen zjada średnio jednego pająka co siedem lat ;)

01.08.2008
09:29
[19]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja nie lubię pająków, budzisz się w nocy i siedzi obok ściany nad łóżkiem taki wielkości monety 5 zł i patrzy się na ciebie, a ty nie wiesz co zrobić więc rozgniatasz go co w danej chwili pod ręką się znajdzie. Tylko raz mi się to zdarzyło. Więcej nie chcę!!!

01.08.2008
09:34
smile
[20]

siurekm [ Strogler ]

Pająki nie lubią koloru różowego, więc pomaluje pokoje na różowo i problem z głowy...

01.08.2008
09:34
smile
[21]

Andruskill [ Konsul ]

Heh ja ostatnio ściele łóżko i aby przesunąć książke przytulam poduszke i jak ją odkładam to na niej siedzi jakiś taki duży brązowy pająk.... zabiłem go 2 udeżeniami kapcia bo po 1 jeszcze się ruszał XD

01.08.2008
09:37
smile
[22]

platfoos [ Centurion ]



01.08.2008
09:53
[23]

lo0ol [ Jónior ]

Moje stado żyje za biurkiem z kompem ;p słaby dostęp homosaphiensa w te miejsce + przyjemna temperatura dają im wyjątkowo dobre warunki do życia.

01.08.2008
09:56
smile
[24]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

U mnie plaga pająków jest na ogrodzie i skutecznym sposobem na ich zwalczania są grabie :P

01.08.2008
09:58
[25]

Genetyk [ Konsul ]

pająki są ok - trzeba tylko pilnować żeby nie pakowały się do łóżka - przygniecione potrafią ukąsić (ktoś może być uczulony)

zwalczenie dla buddystów - suszarka do włosów (pająki strasznie nie lubią i uciekają)

01.08.2008
10:03
smile
[26]

Leilong [ STARSCREAM ]

Mój kot wcina pajączki jak whiskas, czasami tylko ma problem żeby do sufitu doskoczyć, ale prawdziwym rarytasem są dla niego muchy ;P

01.08.2008
10:06
smile
[27]

DJDANIO [ Pretorianin ]

Ty w śmietniku mieszkasz. U mnie w domu nie ma ani jednego robaczka. Bo sprząta się codziennie. Ostatniego pająka pamiętam 2 lata temu. Był w komputerze (obudowie).

01.08.2008
10:12
[28]

|LoW|Snajper [ Senator ]

A czemu maja uciekac. Bierzesz szmatke i zabijasz wszystkie :)

01.08.2008
10:45
[29]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Sposób?
Zapałka i Nivea XXL dezodorant

01.08.2008
10:47
[30]

wilqu [ Konsul ]

Semir -> szczególnie jak pająk wisi na firance

01.08.2008
10:57
[31]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Podobno pajaki zyja glownie w czystych domach. :)

01.08.2008
10:58
[32]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Ja za szafkami mam kilka pajączków, nie ubijam ich bo po co, nic mi nie robią to i ja im nic robił nie będę. No, chyba, że nocą mnie niecnie wykorzystują, ale pókim nieświadomy... :)

01.08.2008
10:59
[33]

Beerbringer [ Pretorianin ]

Szczęśliwy dom, gdzie pająki som

spoiler start
Tak na serio, nie cierpie tych gnid
spoiler stop

01.08.2008
11:25
[34]

Janczes [ You'll never walk alone ]

też nie znosze pajaków ale jakos nie mialem nigdy z tym wiekszego problemu :P

djdanio --> sprzata sie w twoim domu "na wszelki wypadek"?

01.08.2008
11:31
[35]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Wiecie, że przez sen co roku zjadacie średnio po dwa pająki? XD

Ja słyszalem, że przez całe życie zjada się z sześć...

01.08.2008
11:33
smile
[36]

Zupsky z Bree [ Santino Marella ]

Nie możesz ich pokonać to się do nich przyłącz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.