GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

windows movie maker w sp 3?

01.08.2008
00:16
[1]

Zabójca13 [ ICE ]

windows movie maker w sp 3?

Otóż miałem formatowany dysk i zainstalowali mi windows xp sevice packa 3, przez co nie mam windowsa movie maker. I mam pytanie: Czy jest jakas wersja movie makera na sp3? Patrzylem w googlach i pokazuje tylko wersje na service packa 2. Jak moglby ktos zapodac link do wersji na sp 3 .

Z góry dzieki ;)

01.08.2008
00:25
[2]

QrKo_ [ ]



Wersja Movie Makera w SP3 sie nie zmienila. Nadal jest to 2.1

01.08.2008
00:28
[3]

Narmo [ nikt ]

Nieważne, czy instalator nie ma Sp, czy może ma zintegrowanego SP1, 2 lub 3. Powinien tam znajdować się WMM. Widocznie miałeś zainstalowaną okrojoną wersję systemu. Jakiś wynalazek z tych Windows MX czy Speed?
Ja miaałem zintegrowanego SP3 z płytą XP i WMM się zainstalował.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7213100

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.