Zabójca13 [ ICE ]
windows movie maker w sp 3?
Otóż miałem formatowany dysk i zainstalowali mi windows xp sevice packa 3, przez co nie mam windowsa movie maker. I mam pytanie: Czy jest jakas wersja movie makera na sp3? Patrzylem w googlach i pokazuje tylko wersje na service packa 2. Jak moglby ktos zapodac link do wersji na sp 3 .
Z góry dzieki ;)
QrKo_ [ ]
Wersja Movie Makera w SP3 sie nie zmienila. Nadal jest to 2.1
Narmo [ nikt ]
Nieważne, czy instalator nie ma Sp, czy może ma zintegrowanego SP1, 2 lub 3. Powinien tam znajdować się WMM. Widocznie miałeś zainstalowaną okrojoną wersję systemu. Jakiś wynalazek z tych Windows MX czy Speed?
Ja miaałem zintegrowanego SP3 z płytą XP i WMM się zainstalował.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7213100