loleczek00 [ Pretorianin ]
Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D?
Gram 6 lat w fm'a i nie widziałem takiego czegoś:P
Vegetan [ Senator ]
:O Dopiero teraz doczytałem, że było 0:2 do przerwy :P
Jakie zmiany przeprowadzałeś? Pewno grasz Realem, co?
Prawie jak Liverpool z Milanem w 2005 :D
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
ale o co chodzi?
loleczek00 [ Pretorianin ]
No,Realem gram od zawsze:P Ale zacząłem grać Getafe i dobrze idzie 1 sezon wygrałem puchar uefa a w 2-gim finał LM przegrany z Realem 4;0;)
Formacja:P
Mr_Slip [ Vaizard ]
Zdarzały się lepsze rzeczy... ;)
loleczek00 [ Pretorianin ]
MR_Slip--->Nie zaprzeczam ;)

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
0 talentów (może oprócz Aguero), same znane nazwiska.

loleczek00 [ Pretorianin ]
Wszystkie talenty w B składzie:P 14
Eee tam Persik:P Wejdź w to:P Uważaj:P Możesz umrzeć...Ze śmiechu:P

Karrde [ Visual Effects Artist ]
Patrząc na linię defensywną Barcelony - nie dziwie się. :P
Swoją drogą w 2 sezonie gry z Newcastle United wygrałem puchar UEFA, pokonując między innymi Romę i Lazio odpowiednio 3:0 i 4:1. A potem w finale wymęczone zwycięstwo 1:0 z Portsmouth. :D
Mnie w tej grze od dawna NIC nie dziwi.
loleczek00 [ Pretorianin ]
Oprócz Abidala wszyscy bardzo dobrzy
loleczek00 [ Pretorianin ]
Karrde====> Wejdź na tą stronę to umrzesz:P
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Teraz zobaczyłem datę - Barzagli musiał sie niesamowicie wyciągnąć, a Vidic... też. :D
Poza tym Zambrotta to już chyba umiera na boisku. ;)
edit:
Lynk iz dead, wiec nie umre.
loleczek00 [ Pretorianin ]
Heh,Barzagli ma super staty.
Nie działa ta strona?:P
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Nie, wczytuje pustą stronę.
Swoją drogą dziwi mnie brak Bojana w składzie Barcy - kojarzysz może newsa że go sprzedali? U mnie grał do początku sezonu niemalże wypierając Eto'o. Do spółki z dos Santosem grającym na AMC są nie do zatrzymania.
loleczek00 [ Pretorianin ]
Nie dali mi kontraktu,to skorzystałem:P I mam go w "B" składzie;)
Na tym obrazku jest napisane że Grzesiu"Gipsowy Krasnal"Rasiak został najlepszym piłkarzem w Anglii:P
A ten działa?
Jamkonorek [ GTA IV ]
To ja wam opowiem jak przewiduję przyszłość !
Na pozcątku tego roku pykałem troche w FM'a Arsenalem. Sprzedałem Hleba. Na jego miejsce kupiłem Nasriego.
I ostatnio Hleb odszedł od Kanonierów a Nasri przeszedł ;)
Krala [ ]
A ja Wisła Płock grałem w ćwierćfinale Champions League, w tym miejscu FM zawiódł. :)
loleczek00 [ Pretorianin ]
Polskim zespołem najdalej doszedłem wisłą kraków do półfinału Pucharu Uefa

D65 [ Konsul ]
Rok 2023 - Real Saragossa w ciagu 5 lat wyciągniety z dna Segundy do triumfu w Champions League i La Liga
loleczek00 [ Pretorianin ]
Saragossa była w segunda division? W którym FM'ie? Może Sociedad?:P
D65 [ Konsul ]
Tak była, od 2015 kisła sie tam.
Btw. to teraz gdzie jest Saragossa... ;p
loleczek00 [ Pretorianin ]
No,od tego sezonu w Segundzie:p
Karrde [ Visual Effects Artist ]
loleczek
To wiele wyjaśnia, nie wiem tylko dlaczego go kisisz w "B". :P
Link nadal nie działa, ale po opisie wiem już że nie chcę go oglądać. :P
Osobiście lubię wyciągać kluby z BBVA do La Liga - za czasów Championshi Manager była to Osasuna, teraz (niestety :P ) gra już w La Liga, więc wyciągnąłem Salamankę. Z sukcesem, w pierwszym sezonie z pierwszego miejsca.
loleczek00 [ Pretorianin ]
Ja kiedyś:P Nie pamiętam nazwy zespołu,to był Cm 01/02 wyciągnąłem włoską drużynę z najdalszej ligi (C3?) coś takiego.
Dlaczego go kisze?:p Spojrz na moja taktyke:P Nie ma narazie miejsca dla Niego.;P
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie mam cięzkie życie grając Barcą z jednym napastnikiem i całą plejadą gwiazdek uczulonych na niegranie w podstawowej jedenastce. Henry i Gudjohnsen wylecieli na dzień dobry bez zbędnych sentymentów, a Eto'o i Bojan grają zamiennie. Eto'o notabene też już powoli na aucie jest, bo mu ostatnio forma spadła za bardzo. :P
J0lo [ Legendarny Culé ]
cholera nie mam fotki, ale jeśli uwierzysz mi na słowo to miałem podobną akcję.
grałem Athletic Bilbao i przegrywałem 3-1 i chyba w ostatnie 15 minut meczu z 3-1 zrobiłem 4-3 dla Biblao (ostatni gol w doliczonym czasie gry - jakaś 93 minuta :))