GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D?

31.07.2008
23:19
[1]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D?

Gram 6 lat w fm'a i nie widziałem takiego czegoś:P


Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D? - loleczek00
31.07.2008
23:30
[2]

Vegetan [ Senator ]

:O Dopiero teraz doczytałem, że było 0:2 do przerwy :P


Jakie zmiany przeprowadzałeś? Pewno grasz Realem, co?


Prawie jak Liverpool z Milanem w 2005 :D

31.07.2008
23:30
[3]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

ale o co chodzi?

31.07.2008
23:35
[4]

loleczek00 [ Pretorianin ]

No,Realem gram od zawsze:P Ale zacząłem grać Getafe i dobrze idzie 1 sezon wygrałem puchar uefa a w 2-gim finał LM przegrany z Realem 4;0;)

Formacja:P


Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D? - loleczek00
31.07.2008
23:36
[5]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Zmiany:P

W tym cofnąłem Mascherano na DP.


Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D? - loleczek00
31.07.2008
23:37
[6]

Mr_Slip [ Vaizard ]

Zdarzały się lepsze rzeczy... ;)

31.07.2008
23:39
[7]

loleczek00 [ Pretorianin ]

MR_Slip--->Nie zaprzeczam ;)

31.07.2008
23:45
smile
[8]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

0 talentów (może oprócz Aguero), same znane nazwiska.

31.07.2008
23:46
[9]

persik_ [ Konsul ]

O, chociażby


Football Manager 2008 - Cud czy geniusz:D? - persik_
31.07.2008
23:48
smile
[10]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Wszystkie talenty w B składzie:P 14
Eee tam Persik:P Wejdź w to:P Uważaj:P Możesz umrzeć...Ze śmiechu:P

31.07.2008
23:50
smile
[11]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Patrząc na linię defensywną Barcelony - nie dziwie się. :P

Swoją drogą w 2 sezonie gry z Newcastle United wygrałem puchar UEFA, pokonując między innymi Romę i Lazio odpowiednio 3:0 i 4:1. A potem w finale wymęczone zwycięstwo 1:0 z Portsmouth. :D

Mnie w tej grze od dawna NIC nie dziwi.

31.07.2008
23:51
[12]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Oprócz Abidala wszyscy bardzo dobrzy

31.07.2008
23:55
[13]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Karrde====> Wejdź na tą stronę to umrzesz:P

31.07.2008
23:55
[14]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Teraz zobaczyłem datę - Barzagli musiał sie niesamowicie wyciągnąć, a Vidic... też. :D
Poza tym Zambrotta to już chyba umiera na boisku. ;)


edit:
Lynk iz dead, wiec nie umre.

31.07.2008
23:57
[15]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Heh,Barzagli ma super staty.

Nie działa ta strona?:P

01.08.2008
00:01
[16]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Nie, wczytuje pustą stronę.

Swoją drogą dziwi mnie brak Bojana w składzie Barcy - kojarzysz może newsa że go sprzedali? U mnie grał do początku sezonu niemalże wypierając Eto'o. Do spółki z dos Santosem grającym na AMC są nie do zatrzymania.

01.08.2008
00:11
[17]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Nie dali mi kontraktu,to skorzystałem:P I mam go w "B" składzie;)

Na tym obrazku jest napisane że Grzesiu"Gipsowy Krasnal"Rasiak został najlepszym piłkarzem w Anglii:P



A ten działa?

01.08.2008
00:13
[18]

Jamkonorek [ GTA IV ]

To ja wam opowiem jak przewiduję przyszłość !

Na pozcątku tego roku pykałem troche w FM'a Arsenalem. Sprzedałem Hleba. Na jego miejsce kupiłem Nasriego.

I ostatnio Hleb odszedł od Kanonierów a Nasri przeszedł ;)

01.08.2008
00:16
[19]

Krala [ ]

A ja Wisła Płock grałem w ćwierćfinale Champions League, w tym miejscu FM zawiódł. :)

01.08.2008
00:19
[20]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Polskim zespołem najdalej doszedłem wisłą kraków do półfinału Pucharu Uefa

01.08.2008
00:19
smile
[21]

D65 [ Konsul ]

Rok 2023 - Real Saragossa w ciagu 5 lat wyciągniety z dna Segundy do triumfu w Champions League i La Liga

01.08.2008
00:21
[22]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Saragossa była w segunda division? W którym FM'ie? Może Sociedad?:P

01.08.2008
00:22
[23]

D65 [ Konsul ]

Tak była, od 2015 kisła sie tam.
Btw. to teraz gdzie jest Saragossa... ;p

01.08.2008
00:23
[24]

loleczek00 [ Pretorianin ]

No,od tego sezonu w Segundzie:p

01.08.2008
00:29
[25]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

loleczek
To wiele wyjaśnia, nie wiem tylko dlaczego go kisisz w "B". :P

Link nadal nie działa, ale po opisie wiem już że nie chcę go oglądać. :P
Osobiście lubię wyciągać kluby z BBVA do La Liga - za czasów Championshi Manager była to Osasuna, teraz (niestety :P ) gra już w La Liga, więc wyciągnąłem Salamankę. Z sukcesem, w pierwszym sezonie z pierwszego miejsca.

01.08.2008
00:34
[26]

loleczek00 [ Pretorianin ]

Ja kiedyś:P Nie pamiętam nazwy zespołu,to był Cm 01/02 wyciągnąłem włoską drużynę z najdalszej ligi (C3?) coś takiego.

Dlaczego go kisze?:p Spojrz na moja taktyke:P Nie ma narazie miejsca dla Niego.;P

01.08.2008
06:11
[27]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie mam cięzkie życie grając Barcą z jednym napastnikiem i całą plejadą gwiazdek uczulonych na niegranie w podstawowej jedenastce. Henry i Gudjohnsen wylecieli na dzień dobry bez zbędnych sentymentów, a Eto'o i Bojan grają zamiennie. Eto'o notabene też już powoli na aucie jest, bo mu ostatnio forma spadła za bardzo. :P

01.08.2008
07:30
[28]

J0lo [ Legendarny Culé ]

cholera nie mam fotki, ale jeśli uwierzysz mi na słowo to miałem podobną akcję.
grałem Athletic Bilbao i przegrywałem 3-1 i chyba w ostatnie 15 minut meczu z 3-1 zrobiłem 4-3 dla Biblao (ostatni gol w doliczonym czasie gry - jakaś 93 minuta :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.