GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klimatyczna muzyka horrorów

31.07.2008
21:17
[1]

voodo154 [ Centurion ]

Klimatyczna muzyka horrorów

Szukam muzyki z horrów coś w klimacie Hello Zepp z Piły 1 coś takiego po czym przechodzą dreszcze. Prosze o jakieś tytuły albo nazwe filmu w ktorym muzyka zostala użyta. Dzięki z góry

31.07.2008
21:19
[2]

Sitros [ The One ]

Marsz zalobny...

31.07.2008
21:20
smile
[3]

szuBZ [ JokeR ]

Fajna muzyka leciała w 'Z Archiwum X'

31.07.2008
21:32
[4]

voodo154 [ Centurion ]

no ale z archiwum X to juz lecialo tyle razy ze juz na mnie nie dziala ale w tym stylu

31.07.2008
21:34
smile
[5]

Mr. Orange [ Centurion ]

Może nie z horroru, ale za to z solidnego dreszczowca, mianowicie muzyka z filmu 'Zniknięcie' (1988).

01.08.2008
11:23
[6]

voodo154 [ Centurion ]

No nie moge znalezc musyki z tego filmu powyzej ale moze sie uda kiedyś

01.08.2008
11:24
smile
[7]

gacek [ FISHKI dot NET ]

intro z Twean Peaks

01.08.2008
11:34
[8]

voodo154 [ Centurion ]

bardzo smieszne Twean Peaks kurde na prawde nie ma nic dobrego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.