voodo154 [ Centurion ]
Klimatyczna muzyka horrorów
Szukam muzyki z horrów coś w klimacie Hello Zepp z Piły 1 coś takiego po czym przechodzą dreszcze. Prosze o jakieś tytuły albo nazwe filmu w ktorym muzyka zostala użyta. Dzięki z góry
Sitros [ The One ]
Marsz zalobny...

szuBZ [ JokeR ]
Fajna muzyka leciała w 'Z Archiwum X'
voodo154 [ Centurion ]
no ale z archiwum X to juz lecialo tyle razy ze juz na mnie nie dziala ale w tym stylu

Mr. Orange [ Centurion ]
Może nie z horroru, ale za to z solidnego dreszczowca, mianowicie muzyka z filmu 'Zniknięcie' (1988).
voodo154 [ Centurion ]
No nie moge znalezc musyki z tego filmu powyzej ale moze sie uda kiedyś

gacek [ FISHKI dot NET ]
intro z Twean Peaks
voodo154 [ Centurion ]
bardzo smieszne Twean Peaks kurde na prawde nie ma nic dobrego?