GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wrocław bez wody?

31.07.2008
19:39
smile
[1]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

Wrocław bez wody?

Ja mieszkam na krzykach, moja babcia niedaleko, wujek na drugim końcu miasta, na Psim Polu.
U wszystkich właśnie nie ma wody w kranach.

Czy reszta Wrocławia tez jest odcięta od wody???

kurde, nie mogę umyć rąk, nie moge się ochlapać orzeźwiającą, zimną wodą, jest upał !!!!!!!!!!! :|


Wrocław bez wody? - Tenshay
31.07.2008
19:43
[2]

jamkgh. [ Generaďż˝ ]

nom, nima

31.07.2008
19:47
[3]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

na nowym dworze tez nie ma

31.07.2008
19:49
smile
[4]

jewbacca [ Junior ]

w odrze jest

31.07.2008
19:50
[5]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

ehhh prowincja...

31.07.2008
19:52
[6]

kastore [ Troll Slayer ]

Księże też bez wody. Coś musiało wiekszego walnąć, bo my jesteśmy na początku nitki z Mokrego Dworu.

31.07.2008
19:53
smile
[7]

jamkgh. [ Generaďż˝ ]



heh

31.07.2008
19:55
[8]

Regis [ ]

Ech, Biskupin tez bez wody i z tego co widze nie zapowiada sie na zmiane ;P

31.07.2008
19:55
[9]

Yo5H [ ziefff ]

ostatnio co tydzien wody nie ma :P

31.07.2008
19:57
smile
[10]

jamkgh. [ Generaďż˝ ]

nom, ale fontanna za 20baniek będzie i to się liczy!

31.07.2008
19:58
[11]

kastore [ Troll Slayer ]

No tak podejrzewałem, że strzeliła ta największa 400setka koło pl.Społecznego. Ostatnio walneła w rejonie pl. Wróblewskiego.

31.07.2008
20:01
smile
[12]

jamkgh. [ Generaďż˝ ]

lolz, jaka dziura:




31.07.2008
20:01
[13]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

A u mnie w kranie leci taka ziiimna woda *-*

Teraz marzy mi sie gorraca kapiel :D

31.07.2008
20:02
smile
[14]

jewbacca [ Junior ]

fój, bendom dzisiaj capić laseczki we Wrockó !


Wrocław bez wody? - jewbacca
31.07.2008
20:05
[15]

yasiu [ Senator ]

tragedia lekko... dziecko woda mineralna umylem, mi to niewiele dalo :/ ciekawe jak szybko usuna

31.07.2008
20:14
smile
[16]

ronn [ moralizator ]

w warszawie jest

31.07.2008
20:16
[17]

Regis [ ]

W jakims radiu mowili, ze za 2h bedzie woda ;)

ronn --> dowcipnis... ;D

31.07.2008
20:17
smile
[18]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

ronn --> umiesz czytać ze zrozumieniem? Do Wrocławia niestety nie należy Warszawa...

31.07.2008
20:25
[19]

wolkov [ |Drummer| ]

Do Wrocławia niestety nie należy Warszawa...

Poczekaj troche, ich tez kupimy :P

A wodzianki nie ma u mnie...

Piszcie z jakich części Wrocławia jesteście

Krzyki

31.07.2008
20:26
[20]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

Piszcie z jakich części Wrocławia jesteście, może ktoś jednak ma wodę : P

31.07.2008
20:37
smile
[21]

Flet [ Fletomen ]

Wody we Wrocku juz nie bedzie. Na zdjeciach, ktore wkleił jamkgh. pisze przecież - The End.

31.07.2008
20:40
smile
[22]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

Wody we Wrocku juz nie bedzie. Na zdjeciach, ktore wkleił jamkgh. pisze przecież - The End.

oo nie zauważyłem tego : P
niezłe spostrzeżenie, bystry jesteś ;]

31.07.2008
20:43
smile
[23]

dj4ever [ Senator ]

W Radomiu jest!

31.07.2008
20:53
[24]

nagytow [ Firestarter ]

Jak to Wrocek bez wody? Odra wyschla?

31.07.2008
20:57
smile
[25]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Już niech ten Wrocław nie płacze o wodę, bo w 97 mieliście aż za dużo to też było źle.

01.08.2008
07:03
smile
[26]

|kszaq| [ Legend ]

Na Marsie też jest woda

01.08.2008
07:29
[27]

Maximus1 [ Ghost Division ]

jewbacca --> Noo to pech..:P będą capic :P

|kszaq| --> <lol2> ;D

01.08.2008
08:33
[28]

mycha921 [ Invisible ]

Maximus1>>> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8020639&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.