
Tenshay [ masz dałna! :D ]
Wrocław bez wody?
Ja mieszkam na krzykach, moja babcia niedaleko, wujek na drugim końcu miasta, na Psim Polu.
U wszystkich właśnie nie ma wody w kranach.
Czy reszta Wrocławia tez jest odcięta od wody???
kurde, nie mogę umyć rąk, nie moge się ochlapać orzeźwiającą, zimną wodą, jest upał !!!!!!!!!!! :|
jamkgh. [ Generaďż˝ ]
nom, nima
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
na nowym dworze tez nie ma

jewbacca [ Junior ]
w odrze jest
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
ehhh prowincja...
kastore [ Troll Slayer ]
Księże też bez wody. Coś musiało wiekszego walnąć, bo my jesteśmy na początku nitki z Mokrego Dworu.

jamkgh. [ Generaďż˝ ]
heh
Regis [ ]
Ech, Biskupin tez bez wody i z tego co widze nie zapowiada sie na zmiane ;P
Yo5H [ ziefff ]
ostatnio co tydzien wody nie ma :P

jamkgh. [ Generaďż˝ ]
nom, ale fontanna za 20baniek będzie i to się liczy!
kastore [ Troll Slayer ]
No tak podejrzewałem, że strzeliła ta największa 400setka koło pl.Społecznego. Ostatnio walneła w rejonie pl. Wróblewskiego.

jamkgh. [ Generaďż˝ ]
lolz, jaka dziura:
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
A u mnie w kranie leci taka ziiimna woda *-*
Teraz marzy mi sie gorraca kapiel :D
yasiu [ Senator ]
tragedia lekko... dziecko woda mineralna umylem, mi to niewiele dalo :/ ciekawe jak szybko usuna

ronn [ moralizator ]
w warszawie jest
Regis [ ]
W jakims radiu mowili, ze za 2h bedzie woda ;)
ronn --> dowcipnis... ;D

Tenshay [ masz dałna! :D ]
ronn --> umiesz czytać ze zrozumieniem? Do Wrocławia niestety nie należy Warszawa...
wolkov [ |Drummer| ]
Do Wrocławia niestety nie należy Warszawa...
Poczekaj troche, ich tez kupimy :P
A wodzianki nie ma u mnie...
Piszcie z jakich części Wrocławia jesteście
Krzyki
Tenshay [ masz dałna! :D ]
Piszcie z jakich części Wrocławia jesteście, może ktoś jednak ma wodę : P

Flet [ Fletomen ]
Wody we Wrocku juz nie bedzie. Na zdjeciach, ktore wkleił jamkgh. pisze przecież - The End.

Tenshay [ masz dałna! :D ]
Wody we Wrocku juz nie bedzie. Na zdjeciach, ktore wkleił jamkgh. pisze przecież - The End.
oo nie zauważyłem tego : P
niezłe spostrzeżenie, bystry jesteś ;]

dj4ever [ Senator ]
W Radomiu jest!
nagytow [ Firestarter ]
Jak to Wrocek bez wody? Odra wyschla?

bodzio helikopter [ Konsul ]
Już niech ten Wrocław nie płacze o wodę, bo w 97 mieliście aż za dużo to też było źle.

|kszaq| [ Legend ]
Na Marsie też jest woda
Maximus1 [ Ghost Division ]
jewbacca --> Noo to pech..:P będą capic :P
|kszaq| --> <lol2> ;D
mycha921 [ Invisible ]
Maximus1>>> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8020639&N=1