GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Asus HD4850 czy HD4870

31.07.2008
16:32
[1]

superseries [ Legionista ]

Asus HD4850 czy HD4870

witam!
to
czy
to
poprzeczytaniu wielu postów na forum nie moge sie dzecydowac którą karte wybrac, kusi mnie Asus 4870 ale jest jeszcze troche drogi, moge kupic HD4850 ale poczytalem ze jednak troche glosna.
Poradzcie co wybrac?

31.07.2008
16:35
[2]

Ski_drow [ Pretorianin ]

Jak masz kase to kupuj HD4870.

31.07.2008
18:04
[3]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Oczywiście, że HD4870.

31.07.2008
18:07
[4]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Z tych dwóch to oczywiście 4870.
Ale 4850 głośna? No nie powiedziałbym...

Jeśli Ci sie bardzo nie spieszy to poczekaj na 4850x2 i 4870x2 - o ile dobrze pamiętam to niedługo mają wyjść.
Wtedy 4850 i 4870 pewnie trochę potanieją ;].

31.07.2008
18:30
[5]

madzixmadzix [ Chor��y ]

Po co 4870 skoro naprawde niewiele wiecej kosztuja dwie 4850?

31.07.2008
18:32
[6]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Może dlatego, że później można kupić drugą 4870 i mieć lepszą wydajność niż obecnie daje jeden GTX280? :).

31.07.2008
19:26
[7]

limerik [ Legionista ]

tylko

01.08.2008
01:07
[8]

superkesz [ Legionista ]

A ja zawsze polecam gigabyte.
W proline też go mają!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.