GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozwożenie pizzy- wymagania.

30.07.2008
21:18
[1]

DawHor [ Centurion ]

Rozwożenie pizzy- wymagania.

Wie ktoś czy do rozwożenia pizzy muszę mieć skończone 18 lat? Chciałbym się zatrudnić w takiej firmie, mam własny skuter i kartę motorowerową, zastanawiam się tylko ile muszę mieć lat żeby się w takiej firmie zatrudnić. Może ktoś z was pracuje?

30.07.2008
21:19
[2]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Nie musisz mieć 18 lat, poza tym wiele pizzerii zatrudnia młodych na czarno.

30.07.2008
21:20
[3]

Rasta' [ Konsul ]

Wydaje mi się że 16 lat wystarczy, nie raz widzialem jakiś chłystków z tellepizzy jak mi przed nosem śmigali :p

30.07.2008
21:21
[4]

DawHor [ Centurion ]

to fajnie muszę się wybrać i dowiedzieć co i jak w takim razie:) Dzięki za pomoc!

30.07.2008
21:21
[5]

tomekcz [ Polska ]

Od 16 lat możesz pracować, ale na umowe zlecenie. Chociaż pewnie i tak na czarno będziesz robił :P

30.07.2008
21:24
[6]

DawHor [ Centurion ]

No na bank, jeszcze 16 nie mam skończonej tzn 3 miesiące mi zostały do 16 więc i tak innej opcji nie ma.

30.07.2008
21:40
smile
[7]

WTF? [ Konsul ]

Jeśli potrzebne będzie 16, to 16. U mnie było tak, że kredytu nie chcieli udzielić w banku, bo miesiąca brakowało do 21 :P Ale w pizzy Cię raczej wezmą :) próbuj, próbuj :)

30.07.2008
21:43
[8]

malyb89 [ Mistah Mały ]

Głowy do adresów, musisz wiedzieć gdzie w całym mieście dana ulica i dane mieszkanie się znajdują (chyba, żę kierowcy mają rewiry), i dać odpowiednią pizze ;p. W razie czego możesz zadzwonić, z pizzerii powinni dać Ci numer telefonu zamawiającego.

Tak czy siak próbuj :)

31.07.2008
16:22
smile
[9]

miki [ Pretorianin ]

oprócz tego musisz miec wyzsze i znać 2 jezyki

31.07.2008
16:24
smile
[10]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

i 10 lat doświadczenia w zawodzie

31.07.2008
16:34
[11]

req_ [ wet and dirty ]

Przede wszystkim znać przepisy ruchu drogowego. Do 99% wypadków z udziałem skuterów dochodzi z winy dzieciaków nimi kierujących.

31.07.2008
16:46
smile
[12]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Dla mnie totalnym kretynizmem jest brak posiadania prawo jazdy na skuter.

Przykladem jest dzieciak ktory nie znal znaku ustap pierszenstwa i nie wiedzial ze nadjezdzajacy z prawej strony samochod dostawczy ma pierszenstwo. Nie bylo nawet czego zbierac.

31.07.2008
17:16
[13]

DawHor [ Centurion ]

Jeżeli chodzi o przepisy to znam i nie mam na drodze problemów typu zastanawianie się czy mogę pojechać czy muszę czekać. Zwracam uwagę na znaki przed wjazdem na skrzyżowanie. Prawdopodobnie niedługo mają wprowadzić na skuter normalne prawo jazdy tylko pewnie trzeba będzie płacić z 500zł żeby to zdawać jak z każdym prawkiem:/ Chciałem zdać A1 ale jeśli na kurs będę musiał wydać 1000zł to ja podziękuje. Poczekam 2 lata i będę miał A.

31.07.2008
17:25
[14]

ksips [ Generaďż˝ ]

Na A trzeba mieć 21 lat

31.07.2008
17:28
[15]

DawHor [ Centurion ]

21? Kiedy się to zmieniło? Cały czas myślałem że 18:0

31.07.2008
17:29
[16]

simson__ [ Konsul ]

chciałeś powiedzieć 24 :)

31.07.2008
17:42
smile
[17]

DawHor [ Centurion ]

Uuuu... Jeszcze lepiej. No cóż trzeba się jednak będzie szarpnąć na A1. Tylko czy u mnie w Lubinie jest w ogóle na to kurs to się będę musiał dowiedzieć. Bo jeszcze nie widziałem ale może się z tym nie reklamują.

31.07.2008
17:43
smile
[18]

slayn [ Pretorianin ]

musisz miec potencjal

31.07.2008
17:49
[19]

DawHor [ Centurion ]

Jaki potencjał?

31.07.2008
17:57
[20]

rvc [ MORO ]

musisz miec skończone 85 lat i zgode obojga rodziców

31.07.2008
20:29
[21]

mefek [ Generaďż˝ ]

Mało w Polsce jest ośrodków gdzie można zdać A1 i B1. Może w WORD-dzie?

31.07.2008
20:39
[22]

garettt [ Konsul ]

ta
85 lat i zgodę obojga rodziców, podpisaną maksymalnie tydzień wcześniej :D
i zgodę dzielnicowego
i pani krysi z mieszkania obok

31.07.2008
20:46
[23]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

no niewiem.... ja widziałem kolesi kórzy mieli po 15 lat i zgodę rodziców

31.07.2008
21:38
[24]

rvc [ MORO ]

oni tylko młodo wygladali

31.07.2008
21:53
[25]

DawHor [ Centurion ]

W WORD-zie jest A1 tyle że podana jest tylko cena egzaminu. Jak jest z jazdami? Trzeba je sobie załatwic osobno czy oni też prowadzą?

31.07.2008
22:01
[26]

DawHor [ Centurion ]

I ile mniej więcej moga kosztować jazdy? Pewnie we wszystkich WORD-ach są podobne.

01.08.2008
07:02
[27]

|kszaq| [ Legend ]

Mało w Polsce jest ośrodków gdzie można zdać A1 i B1. Może w WORD-dzie?

Tylko w WORD'dzie zdajesz. Kategorii szukasz w kursach prawa jazdy.

01.08.2008
08:08
[28]

Maximus1 [ Ghost Division ]

rvc --> [20] a jak rodzice jego "umrzyli" ?

01.08.2008
08:30
[29]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Na A trzeba mieć 24 latka aż? To pewnie musiało się zmienić, bo mój 23-letni znajomy miał prawko już jakiś czas, gdy 4 dni temu przydzwonił w drzewo w Wawie. 200 km/h i z motoru nie było co zbierać. Z niego też. A miałem w planach robienie A :)

01.08.2008
08:38
[30]

_ramadan_ [ Firestarter ]

Sorki, ale chrzanicie - na A trzeba mieć 18, zrobione badania ogólne + badania okulistyczne. Mi po okulistycznych badaniach wyszło, że nie mam widzenia obuocznego. Babeczka do mnie z txt-em "Autobusem, ciężarówką owszem, ale motorem sobie pan raczej nie pojeździ... Co się pan przejmuje, przynajmniej pan dawcą organów nie zostanie." Trzeba będzie zrobić badania gdzieś na lewo... ;P

01.08.2008
08:44
[31]

rvc [ MORO ]

Maximus1 >> to z buta będzie żarcie roznosił ( spacer to samo zdrowie)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.