GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy oplaca sie kupic fizyczna Karte Agei ??

30.07.2008
15:30
smile
[1]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

Czy oplaca sie kupic fizyczna Karte Agei ??

Jakies linki na Allegro :)

30.07.2008
15:32
smile
[2]

polikarrp [ Chor��y ]

nie opłaca sie kompletnie poniewaz ta karta jest teraz w chipie nowych kart od nvidia

30.07.2008
15:37
[3]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

Mam 8800 gts 512 i jakos nie zauwazylem zebym mial xD

30.07.2008
15:42
[4]

lordpilot [ Konsul ]

Ogame_fan ---> Nie śledze na bieżąco, bo na kompie nie gram za dużo i dawno nie "updatowałem" sterów, ale... - bodajże w sierpniu maja to dodac do GF 280, 260 a także tych z serii "9" i "8" (czyli 8800 GTS też). Także kupowanie osobnej karty do fizyki absolutnie mija się z celem.

30.07.2008
20:39
[5]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

lordpilot -> Dadza mi sterowniki i tam bedzie akcelerator fizyczny ? Nic nie rozumiem.

30.07.2008
21:02
[6]

radeon2400 [ Pretorianin ]

a czy 8800 GTS to nowa karta nvidii ???
NIE !!! chodzi o np GTX 260

30.07.2008
21:04
[7]

radeon2400 [ Pretorianin ]

A poza tym grasz na viście czy xp ???
bo jak na viście to w dx 10 jest coś tam, do fizyki

30.07.2008
21:20
[8]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

Czy gram na Viscie czy na XP to np W ghost Recon AW 2 Nie moge wlaczyc misji "Wyspa Ageia"

A karta 8800 gts 512 to stosunkowo nowa karta bo wydana jakies 8 msc temu . A Karty Ageia zostaly wprowadzone ponad 2 lata temu .

30.07.2008
21:23
[9]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Ja bym zaczekał aż te nowe karty nvidii GTX 260, 280 stanieją, one chyba właśnie wykorzystują PhysXa. Bo kupować oddzielny akcelerator fizyki to w tej chwili bez sensu moim zdaniem, zwłaszcza, że niewiele gier to wykorzystuje (a jeśli już są to tylko jakieś dodatki bez których bez problemu da się grać...)

30.07.2008
22:01
[10]

Conath [ Senator ]

nie chodzi o zaden dodatkowy chip- karty gf 8,9 i nowsze maja programowalne shadery i to one beda liczyc fizyke. oficjalne stery dajace taka mozliwosc juz niedlugo.

31.07.2008
23:35
smile
[11]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

Czyli po wyjsciu sterownikow bede widzial lepsze efekty tak jakbym mial Karte Agei ?!

01.08.2008
00:22
[12]

Auxarius [ 117 ]

Tak, ze strony nV juz w tej chwili mozesz sciagnac bety ktore Ci to umozliwiaja (ale nie w pelnym wymiarze, tak jak to bedzie mialo miejsce po wydaniu ostatecznych wersji)

01.08.2008
07:01
[13]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

NVidia wkrótce zaimplementuje Ageia w nowych kartach graficznych, poza tym, skoro dotychczas grałeś bez karty fizycznej i gra sprawiała Ci przyjemność, to po co wyrzucać kasę w błoto? To naprawdę niewiele zmienia...

A nawet jeżeli Ageia wprowadzona jest w nowych GeForce'ach(GTX 260 i 280), to mimo wszystko wolałbym kupić Radeona 4870 dla wyższej wydajności za nieporównywalnie niższą cenę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.