06.10.2002
01:29
smile
[7]

sędzia jest śłepy !! piłka wyszła a uznała asa, drugi pozwolił na opuszczenie placu a pierwszy nie i dostajemy 20-22 :((

[10]

Dostalismy do 22, fatalnie !! Ale to jeszcze nie przesadza sprawy naprzod Polska!!

06.10.2002
01:36
[11]

nie rozumiem jednego czego nasi psują zagrywki ??????

06.10.2002
01:39
[12]

hmmm zaczyna sie kopia pierwszego seta my zdobywamy przewage i ja tracimy :(( heh patrze i wlasnie 6-6 :/

[14]

lol nasi sie pozbierali i 13-11 oby tak dalej !!

[16]

hmmmmmmm 23-23 :| raczej 23-24 :/ , 25-25 :| 26-26 :/ 27-26 :) 27-27 :\ 28-27 :) ciezko nam sie gra:(

[28]

22-25 dla Portugalii, :( przegralismy 3:1 w setach. :( Skonczyly sie marzenia o mistrzostwie, pozostal nam pozegnalny mecz z Hiszpania. :(

[33]

ehhh kurde przy stanie 2:1 dla Portugalia wiedziałem ze nie wygrsmy :( Reprezentacja Polski rozegra jeszcze jeden mecz w grupie H - w niedzielę z Hiszpanią. Do ćwierćfinału z grupy H zakwalifikowały się Portugalia i Rosja. Ta druga wygrała w sobotę 3:2 z Hiszpanią. "Polscy zawodnicy ustępowali rywalom we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła - powiedział główny komisarz Polskiej Ligi Siatkówki Cezary Matusiak. - Gorsze było jednak co innego. Graliśmy mecz 'o życie' a na parkiecie brakowało woli walki. Nie było człowieka, który próbowałby poderwać zespół do maksymalnego wysiłku." W pierwszym secie do stanu 12:12 gra była wyrównana. Następnie polski zespół uzyskał trzy punkty przewagi i wydawało się, że będzie już kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Rywale szybko wyrównali i objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca seta. "Portugalia jest zupełnie innym zespołem niż przed dwoma miesiącami we Wrocławiu, gdzie graliśmy z nim w Lidze Światowej - mówił mistrz olimpijski i świata Zbigniew Zarzycki. - Jest dobrze poukładany, ma świetne przyjęcie i dobrze serwuje." Niczego dobrego nie można powiedzieć o grze polskiego zespołu, w którego poczynaniach najwięcej było bałaganu. Tej opinii nie zmienia wygranie - po dramatycznej końcówce - drugiego seta. Trener Waldemar Wspaniały w trakcie spotkania dokonywał zmian, ale nie przynosiły one efektów. "Źle grał Grzegorz Wagner, nie mieliśmy obrony, brakowało przyjęcia - mówił Cezary Matusiak. - Słabo też spisywali się inni zawodnicy. Może tylko Paweł Papke grał okresami bardzo dobrze." W trzecim secie rywale wręcz momentami deklasowali polski zespół, prowadzili m.in. ośmioma punktami. Podopieczni trenera Wspaniałego potrafili doprowadzić do stanu 19:21 i 20:22. Jednak na więcej nie mogli się już zdobyć. Nie bardzo zresztą pozwalała na to Portugalia, zajmująca 26. miejsce w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). Polska jest dwunasta. Polska po wygraniu trzech spotkań w pierwszej fazie mistrzostw - 3:1 z Kanadą, 3:2 z Włochami i 3:0 z Chorwacją - w drugiej doznała już dwóch porażek. Wcześniej przegrała 2:3 z Rosją. Niedzielny mecz z Hiszpanią nie będzie już miał dla obu zespołów większego znaczenia. [onet.pl]

Adamss [ -betting addiction- ]

ech..a bylu jush tak piknie ;( co za pech :/ tylko jeszcze ten meczyk z hiszpania zeby przynajmniej wygrali :/

twostupiddogs [ Generaďż˝ ]

Sprawa jest prosta. Ciekawe ile razy społ. da sobie jeszcze wmówić, że to młode niespełnione talenty, że potrzeba im jeszcze doświadczenia.Poza tym łatwo wpadamy w stan euforii, w przypadku jednostkowych zwycięstw patrz Brazylia czy Włochy. Nie wiem jak wam ,ale mnie się to kojarzy trochę z polskim charakterem zrobimy jeden zryw a potem będzie po staremu tymczasem wygrywa regularność... szkoda, że przegrali, bo z Rosja toczyli naprawdę wyrównany bój...

06.10.2002
12:14
[39]

Mudvayne [ Konsul ]

Ja jestem im bardzo wdzięczny za 3 pierwsze mecze... cóż, dalej się nie udało, reprezentacja Polska juz nas tego przyzwyczaiła, ze jest nieobliczalna w dobrym i złym sensie :). Przynajmniej Ignaczak i Lipiński się wypromowali, i jakby nie było wszystkie reprezentacje powinny nas się bać. A Portugalia pokazała klase...