GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak usunąć nalepkę z nr rejestracyjnym z szyby auta?

06.07.2008
12:41
[1]

obrydzien [ Pretorianin ]

Jak usunąć nalepkę z nr rejestracyjnym z szyby auta?

gdzieś czytałem, żeby podgrzać nalepke suszarką.....ale czy to działa? macie jakiś sprawdzony pomysł?

06.07.2008
12:43
[2]

provos [ Clandestino ]

Gorącą wodą powinno zejść.

06.07.2008
12:44
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Skoro tam jest to nie dla ozdoby.

Była kiedyś taka historia, jak to chłopaki wygłupiali się przed fotoradarem - zakryli tablice. Ale właśnie zapomnieli o tej naklejce...dorwali ich ;P

06.07.2008
12:44
[4]

White Dr@gon [ Pretorianin ]

żyletką

06.07.2008
12:44
smile
[5]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Suszarka działa :)

06.07.2008
12:53
smile
[6]

NoLife [ Pretorianin ]

"Zamróź i wykrusz"

06.07.2008
12:55
smile
[7]

raper741. [ Pretorianin ]

Rzuć w nalepkę truskawką! Może w tym wypadku też to działa? ;)

06.07.2008
12:55
[8]

provos [ Clandestino ]

Na fotoradar dobrze działa ulotka z agencji towarzyskiej, można ją zamocować tak, że dobrze maskuje naklejkę. Do tego tablica za przednią szybą, bo ramka się zepsuła i boimy się zgubić tablicę (już raz nam spadła).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.