obrydzien [ Pretorianin ]
Jak usunąć nalepkę z nr rejestracyjnym z szyby auta?
gdzieś czytałem, żeby podgrzać nalepke suszarką.....ale czy to działa? macie jakiś sprawdzony pomysł?
provos [ Clandestino ]
Gorącą wodą powinno zejść.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Skoro tam jest to nie dla ozdoby.
Była kiedyś taka historia, jak to chłopaki wygłupiali się przed fotoradarem - zakryli tablice. Ale właśnie zapomnieli o tej naklejce...dorwali ich ;P
White Dr@gon [ Pretorianin ]
żyletką

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Suszarka działa :)

NoLife [ Pretorianin ]
"Zamróź i wykrusz"

raper741. [ Pretorianin ]
Rzuć w nalepkę truskawką! Może w tym wypadku też to działa? ;)
provos [ Clandestino ]
Na fotoradar dobrze działa ulotka z agencji towarzyskiej, można ją zamocować tak, że dobrze maskuje naklejkę. Do tego tablica za przednią szybą, bo ramka się zepsuła i boimy się zgubić tablicę (już raz nam spadła).