GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie wyjezdzacie na wakacje ?

04.07.2008
15:11
smile
[1]

Ski_drow [ Pretorianin ]

Gdzie wyjezdzacie na wakacje ?

j/w

04.07.2008
15:13
smile
[2]

stanson_ [ Szeryf ]

Zasłużony urlop odbędzie się w tym roku tu ==>


Gdzie wyjezdzacie na wakacje ? - stanson_
04.07.2008
15:16
[3]

grubach [ Konsul ]

Dąbki

04.07.2008
15:16
[4]

www222gol [ Centurion ]

N.Y.

04.07.2008
15:16
[5]

Vangray [ Hodor? Hodor! ]

Do ciebie, szykuj tapczan.

04.07.2008
15:18
[6]

Boroova [ Gwiazdka ]

Stanson --> lecisz do Sharm? A w jakim terminie?

04.07.2008
15:22
smile
[7]

blood [ Killing Is My Business ]

Wyjeżdżam z Warszawy. To się liczy.

A generalnie to jak co roku :
Mapka mojej dzielni :)

Poza tym jakieś wypady na mazury ze znajomymi zapewne się odbędą.

04.07.2008
15:25
[8]

nutkaaa [ Panna B. ]

W sierpniu do Rzymu lecę na tydzień :)

04.07.2008
15:26
[9]

blood [ Killing Is My Business ]

Poza tym to mam nadzieję, że nie będą mnie turasy wkurzać w tym roku.

04.07.2008
15:28
smile
[10]

boskijaro [ Legend ]

Bylem w Poznaniu na 4 dni, bylem nad jeziorem 2 dni, jadę w sierpniu na Woodstock i na koncert Sigur Ros (do Warszawy albo Berlina, nie wiem jeszcze) :)

04.07.2008
15:28
smile
[11]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Praga w Czechach :-))

04.07.2008
15:28
smile
[12]

stanson_ [ Szeryf ]

Boroova --> 19.08 - 02.09.


Chcesz się styknąć na miejscowe bro, czy chatę mi obrobić? :>

04.07.2008
15:34
smile
[13]

Boroova [ Gwiazdka ]

Stanson --> myslalem raczej o miejscowym browarze, bo z tego co pamietam to troche meliniasta chate miales na zdjeciach.

Szkoda, ze tak pozno. Ja lece jutro. Coz, nastepnym razem.

04.07.2008
15:34
[14]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Za dwa tygodnie Mazury, w sierpniu Bułgaria.

04.07.2008
15:34
smile
[15]

ronn [ moralizator ]

Pierwszy raz od lat nigdzie.. już tak się przyzwyczaiłem, że lata w Polsce nie oglądam.. ale jak mus to mus.

najbardziej żałuję road tripów :(

04.07.2008
15:36
[16]

Aniek [ Generaďż˝ ]

www222gol --> wizę turystyczną załatwiłeś bez problemu?

04.07.2008
15:38
smile
[17]

Behemoth [ Kruk ]

Gdzieniegdzie

04.07.2008
15:45
[18]

BLADE22 [ DR.BTL ]

Pomorie, Bułgaria.

04.07.2008
15:48
smile
[19]

Leilong [ STARSCREAM ]

Jade w ciemno do jastrzębiej góry:P

04.07.2008
15:51
[20]

stanson_ [ Szeryf ]

Boroova --> chata była meliniasta, ale człowiek dorośleje :) Teraz jest picuś glancuś, roczna pensja mi na to poszła :>

Miłego pobytu i tyle samo lądowań co startów :))

04.07.2008
15:53
smile
[21]

Boroova [ Gwiazdka ]

Stanson --> serdeczne dzieki. Tobie rowniez zycze udanego urlopu. Jak i wszystkim innym GOLowiczom.

Duzo slonca, pieknych kobiet/mezczyzn, czystej wody i pogody ducha.

04.07.2008
16:16
smile
[22]

HumanGhost [ Senator ]

Nigdzie...

04.07.2008
16:39
[23]

polak111 [ LOXXII ]

Zakopane.. :|

04.07.2008
16:41
[24]

ON Line [ sHiFtY ]

to co [22]

04.07.2008
16:42
smile
[25]

SirGoldi [ Gladiator ]

Duzo slonca, pieknych kobiet/mezczyzn czystej wody i pogody ducha.

Z cyklu: jak dobrze życzyć stansonowi.

04.07.2008
16:42
smile
[26]

k4m [ kamikadze ]

Kraków, Włochy, Szwajcaria, Węgry

04.07.2008
16:43
[27]

White Star [ Legend ]

newry, irlandia polnocna ;) jak rok temu :)

04.07.2008
16:46
[28]

Zabójca13 [ ICE ]

Kołobrzeg oboz i może (czyli 75% nie) pojade na chorwacje.

04.07.2008
18:34
smile
[29]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

W tym roku - polskie morze, polskie góry i polskie jeziora :)

04.07.2008
18:37
[30]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Obóz sportowy w Niechorzu

04.07.2008
18:38
smile
[31]

Azerko [ bleee ]

w tym roku chyba nigdzie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.