
Ski_drow [ Pretorianin ]
Gdzie wyjezdzacie na wakacje ?
j/w
grubach [ Konsul ]
Dąbki
www222gol [ Centurion ]
N.Y.
Vangray [ Hodor? Hodor! ]
Do ciebie, szykuj tapczan.
Boroova [ Gwiazdka ]
Stanson --> lecisz do Sharm? A w jakim terminie?

blood [ Killing Is My Business ]
Wyjeżdżam z Warszawy. To się liczy.
A generalnie to jak co roku :
Mapka mojej dzielni :)
Poza tym jakieś wypady na mazury ze znajomymi zapewne się odbędą.
nutkaaa [ Panna B. ]
W sierpniu do Rzymu lecę na tydzień :)
blood [ Killing Is My Business ]
Poza tym to mam nadzieję, że nie będą mnie turasy wkurzać w tym roku.

boskijaro [ Legend ]
Bylem w Poznaniu na 4 dni, bylem nad jeziorem 2 dni, jadę w sierpniu na Woodstock i na koncert Sigur Ros (do Warszawy albo Berlina, nie wiem jeszcze) :)

Aniek [ Generaďż˝ ]
Praga w Czechach :-))

stanson_ [ Szeryf ]
Boroova --> 19.08 - 02.09.
Chcesz się styknąć na miejscowe bro, czy chatę mi obrobić? :>

Boroova [ Gwiazdka ]
Stanson --> myslalem raczej o miejscowym browarze, bo z tego co pamietam to troche meliniasta chate miales na zdjeciach.
Szkoda, ze tak pozno. Ja lece jutro. Coz, nastepnym razem.
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Za dwa tygodnie Mazury, w sierpniu Bułgaria.

ronn [ moralizator ]
Pierwszy raz od lat nigdzie.. już tak się przyzwyczaiłem, że lata w Polsce nie oglądam.. ale jak mus to mus.
najbardziej żałuję road tripów :(
Aniek [ Generaďż˝ ]
www222gol --> wizę turystyczną załatwiłeś bez problemu?

Behemoth [ Kruk ]
Gdzieniegdzie
BLADE22 [ DR.BTL ]
Pomorie, Bułgaria.

Leilong [ STARSCREAM ]
Jade w ciemno do jastrzębiej góry:P
stanson_ [ Szeryf ]
Boroova --> chata była meliniasta, ale człowiek dorośleje :) Teraz jest picuś glancuś, roczna pensja mi na to poszła :>
Miłego pobytu i tyle samo lądowań co startów :))

Boroova [ Gwiazdka ]
Stanson --> serdeczne dzieki. Tobie rowniez zycze udanego urlopu. Jak i wszystkim innym GOLowiczom.
Duzo slonca, pieknych kobiet/mezczyzn, czystej wody i pogody ducha.

HumanGhost [ Senator ]
Nigdzie...
polak111 [ LOXXII ]
Zakopane.. :|
ON Line [ sHiFtY ]
to co [22]

SirGoldi [ Gladiator ]
Duzo slonca, pieknych kobiet/mezczyzn czystej wody i pogody ducha.
Z cyklu: jak dobrze życzyć stansonowi.

k4m [ kamikadze ]
Kraków, Włochy, Szwajcaria, Węgry
White Star [ Legend ]
newry, irlandia polnocna ;) jak rok temu :)
Zabójca13 [ ICE ]
Kołobrzeg oboz i może (czyli 75% nie) pojade na chorwacje.

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
W tym roku - polskie morze, polskie góry i polskie jeziora :)
*_*Cypriani [ White Trash ]
Obóz sportowy w Niechorzu

Azerko [ bleee ]
w tym roku chyba nigdzie :)