GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamiec na SMSy

04.07.2008
14:42
[1]

Tal_Rascha [ Silent Tear ]

Pamiec na SMSy

Witam, mysle nad wymiana mojego leciwego juz SE k700i na cos nowszego i mam pytanie. Jak wyglada pojemnosc telefonu jezeli chodzi o smsy? Czy sa one zapisywane na pamieci w ten sam sposob jak np mp3, zdjecia itd. czy telefony nadal posiadaja odrebna pamiec na smsy? Wiem, ze pewne telefony mozna zmusic do zapisywania smsow w swej pamieci, tej samej co zapisujemy zdjecia itd. tak zrobilem z moim k700i i teoretycznie moge pomiescic 41tysiecy smsow, automatycznie mi sie tam zapisuja.

Kupujac wiec np nowy model SE nadal jestem zmuszony do grzebania w softcie by tak go przerobic jak k700i czy juz same maja mozliwosc takiego zapisywania bez bawienia sie. Zalezy mi wlasnie na duzej pojemnosci jezeli chodzi o smsy

04.07.2008
14:55
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

U mnie w Nokii 6280 takich ograniczeń nie zauważyłem. Nie wiem jak to wygląda w SE.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.