Tal_Rascha [ Silent Tear ]
Pamiec na SMSy
Witam, mysle nad wymiana mojego leciwego juz SE k700i na cos nowszego i mam pytanie. Jak wyglada pojemnosc telefonu jezeli chodzi o smsy? Czy sa one zapisywane na pamieci w ten sam sposob jak np mp3, zdjecia itd. czy telefony nadal posiadaja odrebna pamiec na smsy? Wiem, ze pewne telefony mozna zmusic do zapisywania smsow w swej pamieci, tej samej co zapisujemy zdjecia itd. tak zrobilem z moim k700i i teoretycznie moge pomiescic 41tysiecy smsow, automatycznie mi sie tam zapisuja.
Kupujac wiec np nowy model SE nadal jestem zmuszony do grzebania w softcie by tak go przerobic jak k700i czy juz same maja mozliwosc takiego zapisywania bez bawienia sie. Zalezy mi wlasnie na duzej pojemnosci jezeli chodzi o smsy
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
U mnie w Nokii 6280 takich ograniczeń nie zauważyłem. Nie wiem jak to wygląda w SE.