
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!!
Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
Plaża...piasek....i...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
gdzie ta plaża! :O gdzie ten piasek! :O

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ehh, nie udało się :( marne 64% :(
branoc :(

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Narazie ;)

ValkyreX [ Legend ]
Witam.

Selman [ Senator ]
Mr Seven
Cing [ Wigry Suwałki ]
Piersi!

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Któryś tam :)

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Kasie i Marysie rzondzom !11!!
Wiseman [ Pretorianin ]
Yelowwww.....dzień dobry....
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
no kuźwa, dlaczego nie mogę wstać wcześniej! :(
joł...

ValkyreX [ Legend ]
Wiewiórk-> A dlaczego ja się budzę koło 6/7:00 rano...
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Witam !!!
A ja nie mam(dużego) dostepu do kompa...bo jest u mnie mała siostrzenica... <idzie się pociąć> ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Hlaf===>no to stary...masz przerąbane...
ja tam przeważnie wstaje o 8.15...
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Wiewiór ---> to sobie budzik nastaw :)
Half ---> znam ten ból :(
Selman [ Senator ]
idę zjeść galaretkę , i pogram sobie w silkroad.
muszę sie kiedyś ruszyć i iść na rower w końcu dopóki ciepło jest!

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Widać że nocniki z was słabe ;P Tyle co Wiwi, nałogowiec posiedział...tsssss
Heloł! IKS DEEE

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))
Wszyscy się nudzą, hę? haha

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Apo poleć dilera albo przestań z rana pić!

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi --> ja nie pije!
Tsssssssssssssssssssssssssssssss :P ;))))))))))) Ruszyć tyłki lenie!
Selman [ Senator ]
ktoś by mnie musiał za szmaty wyciągnąć z domu... jakaś modelka albo ładna aktorka ;P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Albo napalony zboczeniec:
Don't Look Back [ Konsul ]
Witam! :)
Devil_son™ [ Pretorianin ]
Pokonamy system, tururu.
Czy jakoś tak...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Devil --. a Ty kto?
DLB --> heloł
;)
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Jak gorącoo!!! Macie jakis sposób na nude, jak sie mieszka w mieścinie 3000 tys ludzi i nic sie nie dzieje ?? ;)
-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Selman -> Jak będziesz miał czas to się odezwij na gg.
Devil_son™ [ Pretorianin ]
half- porozrzucaj wszędzie taśmę klejącą (dwustronną) i obserwuj co się stanie (mała redukcja nudy)
Przebiegnij się nago po ulicy (średnia redukcja nudy +5 punktów jeśli wykonałeś poprzedni punkt
Zrób sobie jakiś instrument i daj pokaz uliczny, nakręć go i nam pokaż (największa redukcja nudy +25 jeśli wykonałeś poprzednie punkty)
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Devil_son™---> Kiedyś miałem koguta takiego policyjnego i strasszyliśmy pijaczków pod sklepem, że policja jedzie ;)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
half --> ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą ;P

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Apocaliptiq--> ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą ;P
Ponoć ;)
ValkyreX [ Legend ]
Half-> zazdroszczę Ci że mieszkasz w takim małym miasteczku/wiosce. Im mniej ludzi, tym lepiej. Jeśli chodzi o moje miasto, to wyniósłbym sie przy najbliższej okazji. Jak ja nie nawidzę tego miejsca...
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
ValkyreX---> Ja tam tez nie chciałbym mieszkać w dużym mieście, ale tutaj na jednego osobnika płci żeńskiej przypada z 15 osobników płci męskiej. Jak tutaj się nie załamać? Tylko nie mówcie, żebym zmienił orientację ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
No ja piszę, ze słabym netem, ale piszę :D

ValkyreX [ Legend ]
half-> Jest jedno "proste" wyjście... Wyrównać proporcję.
]:->

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
half -> Zmień orientację.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a co robić na takim zadupiu jakim jest Zakopane?
ludzi jest w ch... i tak przez kolejne 2 miechy ...
gorąco, wszędzie pod górę ;/

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Wiewiórk--> Możesz zarywać jakieś fajne wczasowiczki...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi --> w zakopcu jesteś? Wyjdź i na du*y patrz ;]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Apo - od całych 14 lat i kilku miesięcy ... :P
od podglądania dup mam kamerki :P
co z tego że nie na własne oczy :P za to z własnego fotela :P
Glob3r [ Tots units fem força ]
/\^
I z własną ręką :P.
Wiseman [ Pretorianin ]
Yelowwww...jest tu kto???

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi --> oj młodziutki jesteś :P

ValkyreX [ Legend ]
oj młodziutki, młodziutki :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
najlepsze przede mną :>
3 lata starsi i od razu :**
Luthien000 [ Konsul ]
Dobry wieczór ;p

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
branoc :(

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Dobry :)
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Witam :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Yeloowwww...jest tu ktoś??....hallo!!!!!!!
ValkyreX [ Legend ]
Ano, jest.
Wiseman [ Pretorianin ]
Val===>witam...co tam słychać??..

Selman [ Senator ]
oj trzeba dzisiaj nad jezioro jechać !! może sie utopie , co wy na to ? taka przygoda wakacyjna

ValkyreX [ Legend ]
luki-> A jako tako... a u Ciebie?
Taak, powiedzmy że będziesz miał co wspominać wnukom.
Luthien000 [ Konsul ]
Dzień dobry ;p
Selman [ Senator ]
znowu zapomniałem o bateriach w ładowarce ... i się wylały , to trzeba iść do kiosku
ValkyreX a może mam już gromadę dzieciaków ? wziąłeś to pod uwagę ?:P
www222 [ Public Enemy Number One ]
wsiadaj robin

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
[56] Znowu Ty? Bleeeeee...

vinni [ Fan Siatkówki ]
Witam Wesołkarczmowców czy jak to sie mówi.

Selman [ Senator ]
vinni Wesołkraczmowców jak już

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
vinni
1. Wesołkraczmowców!
2. Tak to się mówi.
3. A nie inaczej.
4. Wyjdź.
5. Ewentualnie umrzyj.

Selman [ Senator ]
5. +3
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>[59]...:D
witam wszystkich....obecnych zebranych zgromadzonych...

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam!
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>witam...no nareszcie ktoś się odezwał....co słychać??

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> a ja wiem nic takiego, same nudy, muszę siedzieć w domu bo rodziców nie ma od rana do wieczora no i więc ktoś musi się zająć domem, a tak w ogóle to się jeździ prawie codziennie rowerkiem do babci wiec tam na nudy to liczyć nie mogę ponieważ babcia zawsze znajdzie mi coś do roboty :) A u Ciebie co słychać? Jak wyniki matur? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>matura oczywiście zdana...
J. polski - 57%
J. angielski - 72%
Historia - 75%

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
J. polski - 57%
J. angielski - 72%
Historia - 75%
To może my tu lepiej z Tobą po angielsku będziemy rozmawiać...
Ja zacznę:
How do You do?
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>nie czepiaj sie....ciekawy jestem czy jak byś pisał nową maturę czy byś trafił w ten pieprzony klucz odpowiedzi....

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Na szczęście jestem stary.

Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> ja patrze że tylko polski gorzej Ci poszedł ale angielski i historia powyżej 70%. to dobrze. Ja to nie wiem jak ja swoją zdam? A te przedmioty to na podstawowym? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>tak ciesz sie...ze jesteś stary...
Paulina====>ależ oczywiście....że na podstawowym....

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> a co ciekawego u Ciebie słychać? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>a nic....wszystko jakoś sie trzyma...chodzę do pracy...i dni szybko mijają....za szybko...
a u Ciebie....pewnie lenisz sie całymi dniami...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> no ja wręcz odwrotnie nie lenie się tylko mam dużo zajęć, sprzątanie, gotowanie, zmywanie, a do tego jeszcze trening żeby nie przytyć to już w ogóle katorga,a do przcy nie chodzę bo nie chcieli mnie przyjąć więc dałam już temu spokój, a w wolnym czasie lepiej sobie posiedzieć i poukładać muzykę, narysować coś, lub zrobić porządek na pulpicie :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>każda kobieta ma coś do swojego sadełka...na pewno jesteś szczupła i sobie wmawiasz że jesteś gruba...mnie tez na początku nie udawało sie znaleźć pracy...ale w końcu sie udało...tak...lepiej coś narysuj ładnego....

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))
Heloł evrybady!
Wiseman [ Pretorianin ]
Apo=====>helo helo.....

Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> no ja to tak bardzo na sylwetkę nie narzekam ale nie chcę przytyć, chcę utrzymać taką wagę jaką teraz mam, a co do rysunków to już jeden skończyłam, drugi już prawie kończę, a trzeci to dopiero w fazie przejściowej jeszcze jest :)
Apo------> Witam!
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>rozumiem....na pewno będą ładne...a przytyć i tak przytyjesz....to przychodzi z wiekiem...nic na to nie poradzisz...

Selman [ Senator ]
mama smaży kotlety
ha ha !
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-------> raczej nie bo ostatnio tylko tracę na kilogramach bo chorowałam :/
Selman------> ja miałam kotlety na obiad :D
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulin====>aha...rozumiem....
dobra ja spadam......miłego dnia....nara

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Witam! was pomioty diabła! a w szczególności Selmana! Rozkazuje Ci zostawić kotlety w spokoju! jutro przyjdzie Golonka i Cie ZJEEEeeeeee!

Cing [ Wigry Suwałki ]
GTFO

Selman [ Senator ]
Wiewiórk :*
o świat według Bundych sie zaczyna
o jeee jeszcze odcinek z kosmitami ... mój ulubiony !!

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Mój Maguś....50lvl :D
lukigno [ (...) ]
Yelowwwww....pobudka...

Don't Look Back [ Konsul ]
Ja już dawno nie śpię :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Co zrobiłem dziś?
1. Mage 50lvl
2. 2 rozdziały TS przeczytane
3. Design prawie skończony(pokażę jak wszystko będzie gotowe - moze za miesiąc, może pod koniec roku, w zależności od zaangażowania)
Co jeszcze mnie czeka? Podbić troche lvl, 6 weidera, Super Dunks, rozciąganie, C++ i AS. To byłoby na tyle.
Ktoś tu się nudzi? bo ja nie.
A teraz szykuje sobie kolacje...tzn szykuje się :P
Wiseman [ Pretorianin ]
ja sie nudzę........
Apo===>możesz napisać to jeszcze raz tylko po polsku???...:p
Paulina witam===>

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiseman --> Rozwijam się :P
SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> Mi też
BTW. Witam wszystkich kraczmowiczów :)

Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> i kto tu się nudzi, ja to np. przez ostatnie kilkadziesiąt minut byłam na podwórku, jeździłam rowerem i zrywałam czereśnie :D
SzymX-----> Witam! :D
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>robotna dziewczyna z Ciebie....:p
Apo===>łał....respect...:p
SzymX===>witam w clubie...
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Ja właśnie przed chwilką wróciłem z boiska. Ale raczej to było spotkanie towarzyskie niż mecz :P
DLB ---> Witam również :D
BTW. Dobra wiadomośc - kupiłem wreszcie dysk ;D
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> ale do pracy nie chodzę!
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>i tak jesteś robotna...:p
SzymX===>gratulacje...jaka pojemność??

SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> 160 GB na spółę z bratem :)
Wiseman [ Pretorianin ]
SzymX ->to masz fajnie...ja muszę dzielić z bratem...40 GB...
Don't Look Back [ Konsul ]
SzymX------> ja chcę rozbudować swój komputer o pamięć RAM, ale jakoś nie mam kiedy zrobić
tego, a kasa jest :)
luki-----> ja mam 80 GB, na spółkę z dwoma siostrami

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja tam nie wiem, mi 80GB w zupełności wystarcza. Jedyną grą jaką mam obecnie na komputerze jest Warcraft. Jak ściągam film to po obejrzeniu usuwam. Moje prace/projekty z reguły nie przekraczają 100MB a jak już to mam kopie na płytach. Muzyki za wiele też nie mam. 160GB to byłoby dla mnie za dużo.
(no fakt, mam 3 komputery w domu) ale i tak korzystam tylko z jednego)
SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> pomyśl sobie że przez ostatni miesiąc pamięci na kompie miałem 3 gb.
Więc nie narzekaj :P
Kup sobie 50 GB tylko dla siebie.
Ja musiałem kupic bo brat fotografem jest a wiecie ile zdjęcia zżerają miejsca :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>nie kłócicie sie która więcej zajmuje??...
Apo===>mi tez by w zupełności wystarczył 80 Gb dysk...ale na mnie tylko...:p
SzymX===>ja na D mam 1.5 Gb wolnego a na C mam 5 Gb...wolnego....
Don't Look Back [ Konsul ]
Mi to z mojego 80 GB zostało jakieś 32.3 GB, (same gry) i aplikacje, a do tego zdjęcia, filmiki i moje rysunki. :P
luki-----> my na to nie zwracamy uwagi i tak co rok robimy format więc o co tu się kłócić... może o to tylko kto dłużej siedzi :P
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Wiecie jak to jest :)
Złożyliśmy sie po równo kasą a na pewno on będzie miał 2 razy więcej miejsca :) Ale tak to jest jak się jest młodszym bratem :(
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina====>rozumiem....
Szymx===>znam ten ból...sam jestem młodszym bratem...:/
ja spadam....miłego wieczoru...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> branoc! :)
SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> gigabajty za majty :P

Saburau [ Pretorianin ]
Witajcie. Co tak cichutko?

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Sab ---> właśnie nie wiem :)
Ok ludzie ja już idę :)
BTW.

Saburau [ Pretorianin ]
No i zostawili mnie...... Ale to nic, będę twarda ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja jeszcze jestem! tj, będę :D do 3 to minimum :D
Apo wie jak to jest z mmo, jeżeli nie do farmie dziś do tych 40k sp to będzie kiepsko :( a zostały jeszcze dwie godziny sp ticketu :(
nudaaaa, jeżeli chciałbym zrobić wizza do wszystkiego to musze wyfarmić z 1,5kk sp czyli dwa miesiące z premką za 160zł + 30kk golda na taxi ....
a ja obcinam ile się da i jak wyfarmie jakieś 200k + 220k które wyfarmie na gapie 0 do 90lv da 440sp, same skille z wiza biorą 360k sp + coś dla barda żeby mieć się czym buffować to jakieś 50-80k sp więc ... :P
a na razie 38388sp :P
dobra, kto mnie zrozumiał ma +5 do respa i +2 do e-siusiaka :P
Glob3r [ Tots units fem força ]
Cześ wszystkim :P.
Wiwi -> Silkroad? ;]
Luthien000 [ Konsul ]
Dobry wieczór ;p

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Czesc Glober! tak silkroad :>
Witam luthien
Luthien000 [ Konsul ]
Wiewiórk -> o.. ktoś mnie zauważył ;p jak minął ten jakże piękny dzień? ;)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Tak mi się właśnie gdzieś obiły o o oczy te terminy jakoś gdzieś koło tej gry :D.
Luthien -> Jaki tam dobry... ;p.
Luthien000 [ Konsul ]
Glob3r -> a co nie był dobry... słońce, wakacje... czego chcieć więcej xD

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
luthien - 2kk sp na charze? :>
Glob3r [ Tots units fem força ]
Nie był dobry...
czego chcieć więcej
Mam wymieniać? :)

Selman [ Senator ]
Wiewiórk umrzyj

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Selman zgiń
Luthien000 [ Konsul ]
Wiewiórk -> aha. żebym jak jeszcze wiedziała o czym Ty do mnie mówisz.. :(
Glob3r -> nie nie musisz :) na pewno znalazło by sie kilka rzeczy :)
Glob3r [ Tots units fem força ]
OK, to fajnie :).
Oj znalazłoby się... :).
Luthien000 [ Konsul ]
Glob3r -> no nie wątpię ;) mi by sie praca jakaś przydała o! a tu nic..

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Luth -> A zmiotki tam jakiejś pod ręką nie masz? Tyle jest ulic do sprzątnięcia...
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> no właśnie nie mam. złamała sie ;p
Glob3r [ Tots units fem força ]
Praca (no, albo kasa bez pracy ;)), miłość, chłodne piwo/a, nowy komp (w końcu, bo znowu mi się przeciągnęło) i wiele wiele innych ;).

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Zmiotkę złamałaś???? O.o
Ty się do pracy nie nadajesz...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a łopaty? tyle rowów do wykopania ;P
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> no tak jakoś samo wyszło :P
Wiewiórk -> hm... musiałabym sie nad tym zastanowić :) niedługo zacznie sie sezon zbierania ogórków to sie zapiszę o! :P
Glob3r -> kasa bez pracy. To mi sie podoba. Tylko nigdy nie wychodzi :(
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Luthien000 znam idealny sposób na kasę bez pracy ;) Idziesz na plażę i kopiesz ;) Ostatnio znalazłem 2 zł w 6 godzin ! Polecam.

Luthien000 [ Konsul ]
Pater -> a ja byłam pół dnia na plaży i nic nie znalazłam :( ale nie wiedziałam że to trzeba kopać :P spróbuje następnym razem :)

peter123456 [ Sun of a Beach ]
Następnym razem biorę grabki od bratanicy ;p Będzie wygodniej ^^
i nie zapomnij o kremie z filtrem ! To cholerstwo u góry nieźle potrafi dokuczyć ;/ Ja nie wiem kto mu pozwala ;/
Glob3r [ Tots units fem força ]
Ja wczoraj podczas grania w piłkę niechcący zahaczyłem o jakiś kamień, tak, że musiałem sie podeprzeć rękoma i... znalazłem 6 zł. :P>
A inny sposób to bukmacherka ;].
Luthien000 [ Konsul ]
peter -> no i koniecznie łopatkę. więcej piachu przerzucisz :)
Glob3r -> to miałeś szczęście :p a na bukmacherce sie nie znam... więc chyba jednak bede musiała pracowac ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Glober -> 6zł?? W jednaj monecie?? O.o Nieźle...
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Jeszcze się zastanawiałem nad maszynką do mielenia i wiaderkiem. Wiesz, nabieram piasek do wiaderka i daję do maszynki. Jak się zepsuje tzn., że jest jakaś moneta ;p Albo szkło... hmm... zły pomysł ;)
idę spać (hah, pogadałem xD), miłego planowania ograbienia plaży :]
Glob3r [ Tots units fem força ]
Luthien -> Kumpel, kompletnie nie znający sie na piłce nożnej pewnego razu poszedł i postawił kupon "co mu wpadło tylko do głowy".
Postawił na Barcelonę, Real, Manchester itp - Bo oni dobrze grają. Za 5zł. - 200 do wygrania.
No i wygrał... :D
Jeckyl -> Lepiej... w banknocie :D.
Luthien000 [ Konsul ]
Peter -> zły pomysł. jeszcze koszty naprawy maszynki. lepiej pozostań przy grabkach ;p dobranoc :)
Glob3r -> ja nie mam szczęścia. i tak bym przegrała :p
peter123456 [ Sun of a Beach ]
A nie lepiej na karcie kredytowej ;p
(ok nie poszedłem, a już zdążyliście się pocieszyć ;p)
Luthien000 [ Konsul ]
idę spac. Dobranoc :)
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Branoc. Ja też chyba się przejdę ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
łooo kurde, ostatni raz rano wstaje xd
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Synek -> A czemu Ty jeszcze nie w szkole?

boskijaro [ Legend ]
Witojcie
SzymX_09 [ Master Exploder ]
boski ---> Witam :D
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Dżem Dobry !!!

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
aaa tam, w klamkę się pizdłem ...
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A ja jak kilka dni temu jechałem na rowerze, to pękło pedało i z całym impetem uderzyłem moimi najdroższymi klejnotami w ramę roweru, do dzisiaj mnie bolą... Nie mówiąc o zdartych kolanach i zdrapanych butach ;)

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Przerabane :)
Ja ostatnio na sitace rozdarłem spodnie. A potem wpadłem do wody po pas. Straszna kupa.

boskijaro [ Legend ]
A ja jestem troche spalony sloncem, po wypadzie nad jezioro z bratem i jego dziewczyną. Ale tylko troche, wiec jak zejdzie to zaczerwienione to bedzie piekna opalenizna

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Dobra żegnam kraczmowiczów. Muszę iść - obiad trzeba zacząć gotować :)
Edit. boski ---> wyrywaj wyrywaj :D
PatriciusG [ pink floyd ]
Siemano wszystkim

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Witam, witam co u was? :P

ValkyreX [ Legend ]
Ja szukam jakiegoś kota na grilla...

ValkyreX [ Legend ]
Dzięki...
Będę mógł odrazu znajomych zaprosić.
PatriciusG [ pink floyd ]
To jest jakiś kot, genetycznie zmutowany na potrzeby McDonalda?
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Witam :)
Co tu taka cisza?

Saburau [ Pretorianin ]
heyah ;)
Ceran---> też mnie to dziwi. Zawsze wszyscy sie rozpisywali.
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Może ktoś umarł? :P
PatriciusG [ pink floyd ]
Eee! Jakby ktoś umarł, to by dopiero się zaczęło... jakby mu d**e obrobili wszyscy to poezja.

Saburau [ Pretorianin ]
Ceran---->Chyba pies mojego sąsiada :P A co u ciebie?

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Saburau-> a dobrze :) zaraz wychodzę w siate z kumplami pograć i git :)
Saburau [ Pretorianin ]
Ceran---> pomyślnych wiatrów życzę. Tak patrząc po twoim avatarze to chyba fan serii LoK?

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Saburau--> że co proszę? :P Mam taki avatar bo mam :P Żadnym fanem jakiegoś LoK'a nie jestem :P
Saburau [ Pretorianin ]
Ceran---> A to przepraszam, nie gniewaj sie. LoK to seria gier Legacy of Kain. Sorki :)

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Saburau--> Nie gniewam się :P Fanem gier komputerowych to ja nie jestem, więc się nie znam ;P

Saburau [ Pretorianin ]
Ceran---> Spoko:) A czym się interesujesz?
Luthien000 [ Konsul ]
Witam wszystkich :P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Cześć Subarka xD
Ja czytam książkę i tak w międzyczasie zaglądam....spamerzy! :P
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Saburau--> sportem :) od czasu do czasu tam sobie w coś pogram na kompie, ale bez przesady :P A Ty czym się interesujesz?
Edit: Apo--> czep się :P

Saburau [ Pretorianin ]
Apo---> witaj!
Luthi---> witaj!
Ceran--> muza, samochody, komputer, czasem sport, i ogólnie takie tam wariactwa ;)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Subarka --> a jakaś pasja? Coś co robisz, co sprawia Ci chole*na satysfakcje?
Aaa słyszałem że profil informatyczny. Robisz coś w tym kierunku?
PatriciusG [ pink floyd ]
Apo - > Co czytasz?
Luthien000 [ Konsul ]
Saburau -> jak tam mija dzień? :)

Saburau [ Pretorianin ]
Apo--> Informatykę to zawaliłam:( najbardziej i to jest dziwne to lubię majstrować coś przy samochodzie lub innym sprzęcie. Wiem, freak jestem:)
Luthi---> nudy, ale po 15 będzie spoks:) A u ciebie?

Selman [ Senator ]
witam:)
ja wróciłem z jeziora ... 30 km w dupie ^^
ale było miło, nawet ładne panny były, tylko wszystkie jakoś tak nie w moim klimacie , jak usłyszeliśmy u jednej grupę operacyjną to myślałem że padnę z kolegą , a i jeszcze sobie śpiewała :P
Luthien000 [ Konsul ]
Sabu -> u mnie w miarę ;) musze jeszcze zrobić obiad i mam wolne :p
Selman -> Cześć ;p to ale przeżycia :) i te 30 km rowerem jechałeś? :P
Saburau [ Pretorianin ]
Selman---> a skąd jesteś?
Saburau [ Pretorianin ]
lecę, nara:)
Luthien000 [ Konsul ]
Idę smażyć naleśniki. pa ;)
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Saburau-->Narka :)
Luthien000--> pa :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Subarka --> narazie ;P Aszkoda ze informatykę zawaliłaś ;P
Pat --> Visual C++(przerabiam) i The Secret.
PatriciusG [ pink floyd ]
Czyli ogólnie nud
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Pat --> ja mam co robić ;)
Może ktoś mi polecić jakiś film na wieczór? Najlepiej komedia. Ostatnio Hitch przypadł mi do gustu;P
100 dziewczyn i ja, 50 pierwszych randek, szkoła uczuć, szkoła uwodzenia - te filmy odpadają.

Selman [ Senator ]
Luthien000 no w sumie prawie 40 bo około 18 w jedną stronę :)
Saburau Kujawianin jestem :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Selman - pks-em to każdy potrafi ... ;P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi --> taaa nie miło to wspominam. Zawsze jak wchodzę muszę walnąc się w głowę(za nisko to wszystko jest!:P)
Don't Look Back [ Konsul ]
Witam wszystkich obecnych i tych nieobecnych ! :P
boskijaro [ Legend ]
Ale gorąco, nic sie nie chce robic :P Nawet gierki mi sie nie chce żadnej odpalać
Don't Look Back [ Konsul ]
boskijaro------> ja tam wiem czy sie nie chce nic robić, jeśli musisz to robisz tak jak ja :P
Selman [ Senator ]
Wiew - umrzyj!!
Apocaliptiq to ile masz wzrostu ? bo ja sie normalnie mieszcze do pekaesa
Luthien000 [ Konsul ]
Witam ponownie ;p
Don't Look Back [ Konsul ]
luthi-----> ależ miło mi Ciebie widzieć ! :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> mi również ;p jak mija dzień? u Ciebie też jest tak gorąco? ;)
Don't Look Back [ Konsul ]
luthi------> ależ dobrze mija dzień, na nudy nie mogę narzekać, to i owo się robi, a strasznie jest gorąco, miałam pojeździć rowerem ale patrzę, że trzeba będzie zrobić to wieczorem. A co u Ciebie słychać? :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> u mnie też w miarę ;p nad jeziorem juz 2 razy byłam ;p ale uciekłam bo na dworze nie idzie wysiedziec :)
Don't Look Back [ Konsul ]
luthi-----> ja to do jeziora to mam daleko, najbliżej to basen w Białymstoku :) Ale jak pojadę do cioci do Ełku to może wtedy :) A na podwórku to byłam dzisiaj bo kota szukałam :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> a co uciekl? :) ja do jeziora mam ze 100 m... w lini prostej może 50 ;p
Don't Look Back [ Konsul ]
luthi-----> nie uciekł, tylko że od kilku dni nie był w domu , a ja go szukałam po ty tylko żeby mu jeść dać, bo skubaniec jak pójdzie to miesiąc go może nie być :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> a to kocur pewnie jest :) ja nie przepadam za kotami.. brrr.... :)
Don't Look Back [ Konsul ]
luthi ------> tak kocur, kotki nie chcę bo zaraz przyprowadzi stado kociaków, a kot się przydaj bo łapie myszy :) A jakie lubisz zwierzęta?
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
A ja jem obiadek :)

Don't Look Back [ Konsul ]
Ceran_19-----> Smacznego!!! Życzy firma "Nie udław się" :)

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
DLB--> dziękuję :)
Druga moja dobra nowina:
Przed chwilą trafiłem na baner +5 goli :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> kotki też łapią myszy :) a kocur jak pójdzie w tany to go z pół roku nawet nie ma ;p
kotów nie bardzo. i papug ale tylko jak są u mnie w pokoju :) chciałabym mieć węża ale pewnie wyleciałabym razem z nim przez okno ;p
Ceran -> smacznego! a co masz dobrego? :)
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Lut---> już nic, bo zjadłem :P
Don't Look Back [ Konsul ]
Ceran-----> nie ma za co! :)
Luthi -----> ja to chciałabym mieć psa ale tato nie lubi więc wyjścia nie mam muszę mieć kota :)
Luthien000 [ Konsul ]
Ceran -> e tam :p
DLB -> ja mam 2 psy :p

Don't Look Back [ Konsul ]
Ja lecę, bo muszę iść coś porobić bo zanudzę się na śmierć. Na razie! :)

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Pa :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> bywaj :)

Juvenille [ Generaďż˝ ]
??
Selman [ Senator ]
niektórzy mają fajnie .. jadą sobie do Maroko :(

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Witam :)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Kogo?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Na pewno nie ciebie:)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie spodziewałem się :P

Cing [ Wigry Suwałki ]
los -> Ciebie też nie :P
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Heja :)

Cing [ Wigry Suwałki ]
Heja :)
Ja Orange.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
los -> Ciebie też nie :P
No co ty nie powiesz:)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))))
Nareszcie można chwilę odpocząć :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Selman [ Senator ]
śpameży

ValkyreX [ Legend ]
Hehe, a jeszcze wczoraj wieczorem myślałem, że dziś się nazbiera przynajmniej połowa postów nowej części... Tymczasem kontynuujemy dalej aktualną.
Selman [ Senator ]
no wszędzie na Golu da się zauważyć zastój, ale u nas ? no choopoki :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Część właśnie wróciłem z Krk byłem u Alergika i ... zrobili mi test, po nakłuwali mi rękę 25 razy xD
różne jakieś płyny polali na to i ... po 5 miinutach cała ręka w bomblach xD
jestem uczulony na Pyłki traw i te wszystkie bztedy pylące oprócz drzew .. :P
a co najgorsze na roztocza kurzu ... ;///
ale teraz ciekawsza wiadomość z Krk!
W kerfurze za 13zł jest 4-pak dwu litrowej pepsi!

Selman [ Senator ]
Wiewiórk współczuje [*]
od tego się umiera ?

ValkyreX [ Legend ]
W kerfurze za 13zł jest 4-pak dwu litrowej pepsi!
To jest zaiste ciekawa wiadomość. Muszę się udać niedługo do stg z kumplem, to będzie do drinka ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Silence!!!! I kill You!!!
Wiseman [ Pretorianin ]
Dobry wieczór....

Cing [ Wigry Suwałki ]
Jeckyl w piątek po południu na GOLu ? :O W tygodniu ok, rozumiem, ale w piątek? :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Jeckyl, dmuchnij mi tu ....

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Muka
Luthien000 [ Konsul ]
Cześć :) a Wy jeszcze nie spicie? :)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Skoro pytasz...
Dobranoc.
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> kolorowych

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie dziękuję.
W moim stanie kolorowe sny mogą spowodować wymioty. Nie chciałbym tego rano sprzątać.
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> w stanie... wskazującym? :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nawet bardzo.
I jestem z tego dumny.
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> aha :) to co świętowałeś? :)

Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> nie no jasne że nie trzeba :) w końcu brak okazji to też okazja :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
No właśnie.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
LOL
Luthien000 [ Konsul ]
Jeckyl -> :D
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Lutnia -> :D
Synek -> Precz.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Jeckyl - impotencie jeden spać idź!

Cing [ Wigry Suwałki ]
Młody -> Jak Ty do starego się odzywasz? :O
kosik007 [ FreeLancer ]
Ooo, widzę, że w kraczmie spam jak za dawnych czasów. ^^

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
stary flirtuje więc trzeba zaradzić czymś

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam! Obecnych i tych nieobecnych, u mnie właśnie wszyło słońce po dwóch dniach deszczu i burz ! :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))
Co tam słychać? U mnie nadszedł ten czas. Brak motywacji i chęci do wszystkiego. Siedzę i nic nie robie. Ech...:)

ValkyreX [ Legend ]
Haha, no i koniec.
Dawno się już nie zdarzyło, bym cały wolny czas trzech dni spędził przy jednej grze. Tyle mi też zajęło jej przejście- 33 godziny. Gra świetna, wciąga już od pierwszych minut.
Wiseman [ Pretorianin ]
Yelowwwwww.....pustki...pustki

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Val, co to? hmn a wiem, Twoja stara przeszła Wowa? :>

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Dzień dobry wieczór.
Kupiłem se przester do gitary, jee:D
ValkyreX [ Legend ]
Wiwi-> Ciągle próbuje przejść Tibie ;/
scar-> :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wooopieee ;P

boskijaro [ Legend ]
Cherry Blossom Girl !

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Czeeść ekipa!

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Niedzielne popołudnie...

boskijaro [ Legend ]
Ok, początek wakacji był mocny, dużo chlania itp. (chata wolna przez cały tydzień). Teraz mama wróciła więc czas włączyć tryb full-chill out :D Czas spędzany na oglądanie seriali i filmów, granie na kompie,czytanie książek i rowerek :) Żadnych imprez, trzeba odreagować rok szkolny w najlepszy (jak dla mnie) sposób :)

SzymX_09 [ Master Exploder ]
boski ---> czyli jednym słowem pierwszy tydzień był na rozluźnienie organizmu a teraz zaczynasz nieco zdrowszy tryb życia :)
wlodzix [ Pretorianin ]
Morza szum...
boskijaro [ Legend ]
SzymX - dokladnie, najpierw trza sie wyszumieć teraz trzeba odpoczywać w swoim stylu :) Bo tak do tej pory zazwyczaj spedzalem wakacje :)
To sie zmieni w sierpniu - 1,2 Woodstock, 3 derby Stal-Falubaz (żużel), a potem na koncert Sigur Ros do Warszawy ... :)

SzymX_09 [ Master Exploder ]
boski ---> I oto chodzi :)

Selman [ Senator ]
<śpi>

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))) cześć laski
Właśnie się obijam, nie mam na nic ochoty. Porobimy nic razem?

SzymX_09 [ Master Exploder ]
apo ---> Witam! :D Możemy porobic nic przez chwilę bo zaraz jadę :) Znajdź sobie jakieś zajęcie a nie na forach wypisuj głupoty :P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Jakie głupoty? teraz odpoczywam. Chłopie ile można?! :D
Ajjj kubica gorzej ale cóż...raz na wozie raz pod wozem :P
Luthien000 [ Konsul ]
cześć Wam ;p

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Cześć ^^
Luthien000 [ Konsul ]
Apocaliptiq -> jak tam mija dzień? ;p
Wiseman [ Pretorianin ]
Yelooow.....
Selman [ Senator ]
Pinkkkkkkk....
Luthien000 [ Konsul ]
siemasz luki ;p jak tam? ;D
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien ->a lepiej nie pytaj.....gorzej chyba być nie może.....a u Ciebie??
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> to tak jak u mnie. jakiegoś "doła" (nie lubie tego słowa) mam od wczoraj. i dziwnie ise czuje bo rzadko mi sie to zdarza. :(
Wiseman [ Pretorianin ]
Luth ->....doła...przez co???...przez kogo???....co sie stało??
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> lepiej nie pytaj. szkoda słów. i do tego od rana katuje sie następną mulącą piosenką SDMu o...
Wiseman [ Pretorianin ]
Luth===>widzę że nie tylko ja mam dzień który można by o kant dupy roztrzaskać....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> no nie tylko Ty. w ogóle to jestem sma. stara i brzydka i o!
a poza tym co słychać? chociaż powiem Ci że u mnie jest lepiej.

boskijaro [ Legend ]
Luthien - widze kolejna Pani w kraczmie :)
Twoje porównanie z użytkownikiem lena000 wypada:
Średnio
Głowa do góry, jeszcze będzie dobrze
Wiseman [ Pretorianin ]
luki -> no nie tylko Ty. w ogóle to jestem sama stara i brzydka i o!
Luth====>za przeproszeniem...pieprzysz głupoty....o!....
a poza tym co słychać?
nic....nic...nic...
chociaż powiem Ci że u mnie jest lepiej.
to dobrze...nie dołuj sie...szkoda na to czasu....ja nie mam innego wyjścia
Luthien000 [ Konsul ]
boskijaro -> no średnio to nie jest tak źle. tylko że to zawsze spada...
bedzie dobrze. musi byc. tylko pytanie jeszcze kiedy.
luki -> ja bardzo dobrze wiem co mówie. a zreszta to jest najmniej ważne. a wiesz tak sobie z nudów pomyslalam że doła sobie strzele. łuki no prosze Cie. a poza tym zawsze jest wyjście o!
Wiseman [ Pretorianin ]
Luht===>fajny pomysł...nie mam co robić to sie trochę pokatuje psychicznie.....nie ma co....pomysł godny miszcza....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> wiesz co to było... no ba miszcza przez doże "M" ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luth===>tak jest Miszczu...przez dóże "M"....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> o k*** ni zauważyłam :( widzisz co sie ze mna dzieje :(
Luthien000 [ Konsul ]
eatm.. ide.. żegnam.
i znowu zrobiłam 2 posty obok siebie :(

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Lutnia -> Postami się nie przejmuj. Ja kiedyś zrobiłem chyba 7 zaraz po sobie. A w każdym nie było nawet słowa :D
PatriciusG [ pink floyd ]
Wakacje, a tu takie pustki jakieś. Paranoja.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ja jestem :D
PatriciusG [ pink floyd ]
Wypas ;)
To ja zakładam nową część ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
No to dawaj.
A masz Abo?
PatriciusG [ pink floyd ]
Nope.
A ty?
PatriciusG [ pink floyd ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7933426&N=1
NEW PART jak by na to nie patrzeć.