GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!!

01.07.2008
01:41
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!!

Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher

Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher


Plaża...piasek....i...

01.07.2008
01:43
smile
[2]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

gdzie ta plaża! :O gdzie ten piasek! :O

01.07.2008
02:16
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mój koks -->


WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!! - Apocaliptiq
01.07.2008
03:04
smile
[4]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ehh, nie udało się :( marne 64% :(

branoc :(

01.07.2008
03:10
smile
[5]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Narazie ;)

01.07.2008
07:00
smile
[6]

ValkyreX [ Legend ]

Witam.

01.07.2008
08:23
smile
[7]

Selman [ Senator ]

Mr Seven

01.07.2008
08:33
[8]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Piersi!

01.07.2008
08:35
smile
[9]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Któryś tam :)

01.07.2008
08:40
smile
[10]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Kasie i Marysie rzondzom !11!!

01.07.2008
08:58
[11]

Wiseman [ Pretorianin ]

Yelowwww.....dzień dobry....

01.07.2008
10:47
[12]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

no kuźwa, dlaczego nie mogę wstać wcześniej! :(

joł...

01.07.2008
10:48
smile
[13]

ValkyreX [ Legend ]

Wiewiórk-> A dlaczego ja się budzę koło 6/7:00 rano...

01.07.2008
10:49
[14]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Witam !!!

A ja nie mam(dużego) dostepu do kompa...bo jest u mnie mała siostrzenica... <idzie się pociąć> ;)

01.07.2008
11:01
[15]

Wiseman [ Pretorianin ]

Hlaf===>no to stary...masz przerąbane...

ja tam przeważnie wstaje o 8.15...

01.07.2008
11:22
[16]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Wiewiór ---> to sobie budzik nastaw :)

Half ---> znam ten ból :(

01.07.2008
11:31
[17]

Selman [ Senator ]

idę zjeść galaretkę , i pogram sobie w silkroad.

muszę sie kiedyś ruszyć i iść na rower w końcu dopóki ciepło jest!

01.07.2008
11:50
smile
[18]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Widać że nocniki z was słabe ;P Tyle co Wiwi, nałogowiec posiedział...tsssss

Heloł! IKS DEEE

01.07.2008
12:38
smile
[19]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

Wszyscy się nudzą, hę? haha

01.07.2008
12:59
smile
[20]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Apo poleć dilera albo przestań z rana pić!

01.07.2008
13:05
smile
[21]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi --> ja nie pije!

Tsssssssssssssssssssssssssssssss :P ;))))))))))) Ruszyć tyłki lenie!

01.07.2008
13:27
[22]

Selman [ Senator ]

ktoś by mnie musiał za szmaty wyciągnąć z domu... jakaś modelka albo ładna aktorka ;P

01.07.2008
13:30
smile
[23]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Albo napalony zboczeniec:

01.07.2008
13:35
[24]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam! :)

01.07.2008
14:52
[25]

Devil_son™ [ Pretorianin ]

Pokonamy system, tururu.
Czy jakoś tak...

01.07.2008
14:55
smile
[26]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Devil --. a Ty kto?

DLB --> heloł

;)

01.07.2008
14:55
[27]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Jak gorącoo!!! Macie jakis sposób na nude, jak sie mieszka w mieścinie 3000 tys ludzi i nic sie nie dzieje ?? ;)

01.07.2008
14:57
[28]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Selman -> Jak będziesz miał czas to się odezwij na gg.

01.07.2008
14:58
[29]

Devil_son™ [ Pretorianin ]

half- porozrzucaj wszędzie taśmę klejącą (dwustronną) i obserwuj co się stanie (mała redukcja nudy)
Przebiegnij się nago po ulicy (średnia redukcja nudy +5 punktów jeśli wykonałeś poprzedni punkt
Zrób sobie jakiś instrument i daj pokaz uliczny, nakręć go i nam pokaż (największa redukcja nudy +25 jeśli wykonałeś poprzednie punkty)

01.07.2008
15:02
[30]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Devil_son™---> Kiedyś miałem koguta takiego policyjnego i strasszyliśmy pijaczków pod sklepem, że policja jedzie ;)

01.07.2008
15:04
smile
[31]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

half --> ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą ;P

01.07.2008
15:07
smile
[32]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Apocaliptiq--> ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą ;P

Ponoć ;)

01.07.2008
15:10
[33]

ValkyreX [ Legend ]

Half-> zazdroszczę Ci że mieszkasz w takim małym miasteczku/wiosce. Im mniej ludzi, tym lepiej. Jeśli chodzi o moje miasto, to wyniósłbym sie przy najbliższej okazji. Jak ja nie nawidzę tego miejsca...

01.07.2008
15:16
[34]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

ValkyreX---> Ja tam tez nie chciałbym mieszkać w dużym mieście, ale tutaj na jednego osobnika płci żeńskiej przypada z 15 osobników płci męskiej. Jak tutaj się nie załamać? Tylko nie mówcie, żebym zmienił orientację ;)

01.07.2008
15:18
[35]

PatriciusG [ pink floyd ]

No ja piszę, ze słabym netem, ale piszę :D

01.07.2008
15:20
smile
[36]

ValkyreX [ Legend ]

half-> Jest jedno "proste" wyjście... Wyrównać proporcję.

]:->

01.07.2008
15:20
smile
[37]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

half -> Zmień orientację.

01.07.2008
16:09
smile
[38]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a co robić na takim zadupiu jakim jest Zakopane?

ludzi jest w ch... i tak przez kolejne 2 miechy ...
gorąco, wszędzie pod górę ;/

01.07.2008
16:19
smile
[39]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Wiewiórk--> Możesz zarywać jakieś fajne wczasowiczki...

spoiler start
...albo wczasowiczów ;)
spoiler stop

01.07.2008
16:20
smile
[40]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi --> w zakopcu jesteś? Wyjdź i na du*y patrz ;]

01.07.2008
16:26
smile
[41]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Apo - od całych 14 lat i kilku miesięcy ... :P

od podglądania dup mam kamerki :P



co z tego że nie na własne oczy :P za to z własnego fotela :P

01.07.2008
16:42
[42]

Glob3r [ Tots units fem força ]

/\^
I z własną ręką :P.

01.07.2008
19:12
[43]

Wiseman [ Pretorianin ]

Yelowwww...jest tu kto???

01.07.2008
19:17
smile
[44]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi --> oj młodziutki jesteś :P

01.07.2008
19:40
smile
[45]

ValkyreX [ Legend ]

oj młodziutki, młodziutki :)

01.07.2008
19:57
smile
[46]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

najlepsze przede mną :>

3 lata starsi i od razu :**

01.07.2008
22:55
[47]

Luthien000 [ Konsul ]

Dobry wieczór ;p

02.07.2008
03:08
smile
[48]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

branoc :(

02.07.2008
08:20
smile
[49]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Dobry :)

02.07.2008
08:42
[50]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Witam :)

02.07.2008
09:22
[51]

Wiseman [ Pretorianin ]

Yeloowwww...jest tu ktoś??....hallo!!!!!!!

02.07.2008
09:37
[52]

ValkyreX [ Legend ]

Ano, jest.

02.07.2008
09:53
[53]

Wiseman [ Pretorianin ]

Val===>witam...co tam słychać??..

02.07.2008
10:59
smile
[54]

Selman [ Senator ]

oj trzeba dzisiaj nad jezioro jechać !! może sie utopie , co wy na to ? taka przygoda wakacyjna

02.07.2008
11:03
smile
[55]

ValkyreX [ Legend ]

luki-> A jako tako... a u Ciebie?

Taak, powiedzmy że będziesz miał co wspominać wnukom.

02.07.2008
11:05
[56]

Luthien000 [ Konsul ]

Dzień dobry ;p

02.07.2008
11:08
[57]

Selman [ Senator ]

znowu zapomniałem o bateriach w ładowarce ... i się wylały , to trzeba iść do kiosku

ValkyreX a może mam już gromadę dzieciaków ? wziąłeś to pod uwagę ?:P

02.07.2008
11:08
[58]

www222 [ Public Enemy Number One ]

wsiadaj robin

02.07.2008
11:10
smile
[59]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

[56] Znowu Ty? Bleeeeee...

spoiler start
To był żart. Zobaczymy czy umiesz czytać spoilery :D
spoiler stop

02.07.2008
11:11
smile
[60]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Witam Wesołkarczmowców czy jak to sie mówi.

02.07.2008
11:12
smile
[61]

Selman [ Senator ]

vinni Wesołkraczmowców jak już

02.07.2008
11:13
smile
[62]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

vinni

1. Wesołkraczmowców!
2. Tak to się mówi.
3. A nie inaczej.
4. Wyjdź.
5. Ewentualnie umrzyj.

02.07.2008
11:18
smile
[63]

Selman [ Senator ]

5. +3

02.07.2008
11:22
[64]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>[59]...:D

witam wszystkich....obecnych zebranych zgromadzonych...

02.07.2008
11:38
smile
[65]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam!

02.07.2008
11:41
[66]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>witam...no nareszcie ktoś się odezwał....co słychać??

02.07.2008
11:45
smile
[67]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> a ja wiem nic takiego, same nudy, muszę siedzieć w domu bo rodziców nie ma od rana do wieczora no i więc ktoś musi się zająć domem, a tak w ogóle to się jeździ prawie codziennie rowerkiem do babci wiec tam na nudy to liczyć nie mogę ponieważ babcia zawsze znajdzie mi coś do roboty :) A u Ciebie co słychać? Jak wyniki matur? :)

02.07.2008
11:57
[68]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>matura oczywiście zdana...

J. polski - 57%
J. angielski - 72%
Historia - 75%

02.07.2008
12:02
smile
[69]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

J. polski - 57%
J. angielski - 72%

Historia - 75%


To może my tu lepiej z Tobą po angielsku będziemy rozmawiać...

Ja zacznę:

How do You do?

02.07.2008
12:03
[70]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>nie czepiaj sie....ciekawy jestem czy jak byś pisał nową maturę czy byś trafił w ten pieprzony klucz odpowiedzi....

02.07.2008
12:04
smile
[71]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Na szczęście jestem stary.

02.07.2008
12:05
smile
[72]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> ja patrze że tylko polski gorzej Ci poszedł ale angielski i historia powyżej 70%. to dobrze. Ja to nie wiem jak ja swoją zdam? A te przedmioty to na podstawowym? :)

02.07.2008
12:09
[73]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>tak ciesz sie...ze jesteś stary...

Paulina====>ależ oczywiście....że na podstawowym....

02.07.2008
12:19
smile
[74]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> a co ciekawego u Ciebie słychać? :)

02.07.2008
12:23
[75]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>a nic....wszystko jakoś sie trzyma...chodzę do pracy...i dni szybko mijają....za szybko...

a u Ciebie....pewnie lenisz sie całymi dniami...

02.07.2008
12:29
[76]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> no ja wręcz odwrotnie nie lenie się tylko mam dużo zajęć, sprzątanie, gotowanie, zmywanie, a do tego jeszcze trening żeby nie przytyć to już w ogóle katorga,a do przcy nie chodzę bo nie chcieli mnie przyjąć więc dałam już temu spokój, a w wolnym czasie lepiej sobie posiedzieć i poukładać muzykę, narysować coś, lub zrobić porządek na pulpicie :)

02.07.2008
12:31
[77]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>każda kobieta ma coś do swojego sadełka...na pewno jesteś szczupła i sobie wmawiasz że jesteś gruba...mnie tez na początku nie udawało sie znaleźć pracy...ale w końcu sie udało...tak...lepiej coś narysuj ładnego....

02.07.2008
12:34
smile
[78]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

Heloł evrybady!

02.07.2008
12:35
[79]

Wiseman [ Pretorianin ]

Apo=====>helo helo.....

02.07.2008
12:39
smile
[80]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> no ja to tak bardzo na sylwetkę nie narzekam ale nie chcę przytyć, chcę utrzymać taką wagę jaką teraz mam, a co do rysunków to już jeden skończyłam, drugi już prawie kończę, a trzeci to dopiero w fazie przejściowej jeszcze jest :)

Apo------> Witam!

02.07.2008
12:42
[81]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>rozumiem....na pewno będą ładne...a przytyć i tak przytyjesz....to przychodzi z wiekiem...nic na to nie poradzisz...

02.07.2008
12:42
smile
[82]

Selman [ Senator ]

mama smaży kotlety

ha ha !

02.07.2008
12:50
[83]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-------> raczej nie bo ostatnio tylko tracę na kilogramach bo chorowałam :/

Selman------> ja miałam kotlety na obiad :D

02.07.2008
12:55
[84]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulin====>aha...rozumiem....

dobra ja spadam......miłego dnia....nara

02.07.2008
13:50
smile
[85]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Witam! was pomioty diabła! a w szczególności Selmana! Rozkazuje Ci zostawić kotlety w spokoju! jutro przyjdzie Golonka i Cie ZJEEEeeeeee!

02.07.2008
14:41
smile
[86]

Cing [ Wigry Suwałki ]

GTFO

02.07.2008
14:45
smile
[87]

Selman [ Senator ]

Wiewiórk :*

o świat według Bundych sie zaczyna

o jeee jeszcze odcinek z kosmitami ... mój ulubiony !!

02.07.2008
15:06
smile
[88]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Mój Maguś....50lvl :D

02.07.2008
20:52
[89]

lukigno [ (...) ]

Yelowwwww....pobudka...

02.07.2008
20:54
smile
[90]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja już dawno nie śpię :D

02.07.2008
21:08
smile
[91]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Co zrobiłem dziś?
1. Mage 50lvl
2. 2 rozdziały TS przeczytane
3. Design prawie skończony(pokażę jak wszystko będzie gotowe - moze za miesiąc, może pod koniec roku, w zależności od zaangażowania)

Co jeszcze mnie czeka? Podbić troche lvl, 6 weidera, Super Dunks, rozciąganie, C++ i AS. To byłoby na tyle.

Ktoś tu się nudzi? bo ja nie.

A teraz szykuje sobie kolacje...tzn szykuje się :P

02.07.2008
21:11
[92]

Wiseman [ Pretorianin ]

ja sie nudzę........

Apo===>możesz napisać to jeszcze raz tylko po polsku???...:p

Paulina witam===>

02.07.2008
21:15
smile
[93]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiseman --> Rozwijam się :P

02.07.2008
21:16
[94]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> Mi też

BTW. Witam wszystkich kraczmowiczów :)

02.07.2008
21:18
smile
[95]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> i kto tu się nudzi, ja to np. przez ostatnie kilkadziesiąt minut byłam na podwórku, jeździłam rowerem i zrywałam czereśnie :D

SzymX-----> Witam! :D

02.07.2008
21:24
[96]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>robotna dziewczyna z Ciebie....:p

Apo===>łał....respect...:p

SzymX===>witam w clubie...

02.07.2008
21:25
[97]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Ja właśnie przed chwilką wróciłem z boiska. Ale raczej to było spotkanie towarzyskie niż mecz :P

DLB ---> Witam również :D

BTW. Dobra wiadomośc - kupiłem wreszcie dysk ;D

02.07.2008
21:27
[98]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> ale do pracy nie chodzę!

02.07.2008
21:34
[99]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>i tak jesteś robotna...:p

SzymX===>gratulacje...jaka pojemność??

02.07.2008
21:38
smile
[100]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> 160 GB na spółę z bratem :)

02.07.2008
21:40
[101]

Wiseman [ Pretorianin ]

SzymX ->to masz fajnie...ja muszę dzielić z bratem...40 GB...

02.07.2008
21:41
[102]

Don't Look Back [ Konsul ]

SzymX------> ja chcę rozbudować swój komputer o pamięć RAM, ale jakoś nie mam kiedy zrobić
tego, a kasa jest :)

luki-----> ja mam 80 GB, na spółkę z dwoma siostrami

02.07.2008
21:43
smile
[103]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja tam nie wiem, mi 80GB w zupełności wystarcza. Jedyną grą jaką mam obecnie na komputerze jest Warcraft. Jak ściągam film to po obejrzeniu usuwam. Moje prace/projekty z reguły nie przekraczają 100MB a jak już to mam kopie na płytach. Muzyki za wiele też nie mam. 160GB to byłoby dla mnie za dużo.


(no fakt, mam 3 komputery w domu) ale i tak korzystam tylko z jednego)

02.07.2008
21:44
[104]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> pomyśl sobie że przez ostatni miesiąc pamięci na kompie miałem 3 gb.

Więc nie narzekaj :P

Kup sobie 50 GB tylko dla siebie.

Ja musiałem kupic bo brat fotografem jest a wiecie ile zdjęcia zżerają miejsca :)

02.07.2008
21:47
[105]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>nie kłócicie sie która więcej zajmuje??...

Apo===>mi tez by w zupełności wystarczył 80 Gb dysk...ale na mnie tylko...:p

SzymX===>ja na D mam 1.5 Gb wolnego a na C mam 5 Gb...wolnego....

02.07.2008
21:49
[106]

Don't Look Back [ Konsul ]

Mi to z mojego 80 GB zostało jakieś 32.3 GB, (same gry) i aplikacje, a do tego zdjęcia, filmiki i moje rysunki. :P

luki-----> my na to nie zwracamy uwagi i tak co rok robimy format więc o co tu się kłócić... może o to tylko kto dłużej siedzi :P

02.07.2008
21:53
[107]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Wiecie jak to jest :)

Złożyliśmy sie po równo kasą a na pewno on będzie miał 2 razy więcej miejsca :) Ale tak to jest jak się jest młodszym bratem :(

02.07.2008
21:54
[108]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina====>rozumiem....

Szymx===>znam ten ból...sam jestem młodszym bratem...:/

ja spadam....miłego wieczoru...

02.07.2008
21:57
[109]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> branoc! :)

02.07.2008
22:01
[110]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> gigabajty za majty :P

02.07.2008
22:14
smile
[111]

Saburau [ Pretorianin ]

Witajcie. Co tak cichutko?

02.07.2008
22:23
smile
[112]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Sab ---> właśnie nie wiem :)

Ok ludzie ja już idę :)

BTW.

02.07.2008
22:25
smile
[113]

Saburau [ Pretorianin ]

No i zostawili mnie...... Ale to nic, będę twarda ;)

02.07.2008
22:40
smile
[114]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja jeszcze jestem! tj, będę :D do 3 to minimum :D

Apo wie jak to jest z mmo, jeżeli nie do farmie dziś do tych 40k sp to będzie kiepsko :( a zostały jeszcze dwie godziny sp ticketu :(

nudaaaa, jeżeli chciałbym zrobić wizza do wszystkiego to musze wyfarmić z 1,5kk sp czyli dwa miesiące z premką za 160zł + 30kk golda na taxi ....

a ja obcinam ile się da i jak wyfarmie jakieś 200k + 220k które wyfarmie na gapie 0 do 90lv da 440sp, same skille z wiza biorą 360k sp + coś dla barda żeby mieć się czym buffować to jakieś 50-80k sp więc ... :P

a na razie 38388sp :P

dobra, kto mnie zrozumiał ma +5 do respa i +2 do e-siusiaka :P

02.07.2008
22:47
[115]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Cześ wszystkim :P.


Wiwi -> Silkroad? ;]

02.07.2008
22:48
[116]

Luthien000 [ Konsul ]

Dobry wieczór ;p

02.07.2008
22:51
smile
[117]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Czesc Glober! tak silkroad :>

Witam luthien

02.07.2008
22:54
[118]

Luthien000 [ Konsul ]

Wiewiórk -> o.. ktoś mnie zauważył ;p jak minął ten jakże piękny dzień? ;)

02.07.2008
22:54
[119]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Tak mi się właśnie gdzieś obiły o o oczy te terminy jakoś gdzieś koło tej gry :D.


Luthien -> Jaki tam dobry... ;p.

02.07.2008
22:58
[120]

Luthien000 [ Konsul ]

Glob3r -> a co nie był dobry... słońce, wakacje... czego chcieć więcej xD

02.07.2008
23:00
smile
[121]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

luthien - 2kk sp na charze? :>

02.07.2008
23:01
[122]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Nie był dobry...

czego chcieć więcej
Mam wymieniać? :)

02.07.2008
23:02
smile
[123]

Selman [ Senator ]

Wiewiórk umrzyj

02.07.2008
23:03
smile
[124]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Selman zgiń

02.07.2008
23:06
[125]

Luthien000 [ Konsul ]

Wiewiórk -> aha. żebym jak jeszcze wiedziała o czym Ty do mnie mówisz.. :(

Glob3r -> nie nie musisz :) na pewno znalazło by sie kilka rzeczy :)

02.07.2008
23:08
[126]

Glob3r [ Tots units fem força ]

OK, to fajnie :).
Oj znalazłoby się... :).

02.07.2008
23:10
[127]

Luthien000 [ Konsul ]

Glob3r -> no nie wątpię ;) mi by sie praca jakaś przydała o! a tu nic..

02.07.2008
23:13
smile
[128]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Luth -> A zmiotki tam jakiejś pod ręką nie masz? Tyle jest ulic do sprzątnięcia...

02.07.2008
23:15
[129]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> no właśnie nie mam. złamała sie ;p

02.07.2008
23:17
[130]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Praca (no, albo kasa bez pracy ;)), miłość, chłodne piwo/a, nowy komp (w końcu, bo znowu mi się przeciągnęło) i wiele wiele innych ;).

02.07.2008
23:17
smile
[131]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Zmiotkę złamałaś???? O.o

Ty się do pracy nie nadajesz...

02.07.2008
23:18
smile
[132]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a łopaty? tyle rowów do wykopania ;P

02.07.2008
23:21
[133]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> no tak jakoś samo wyszło :P

Wiewiórk -> hm... musiałabym sie nad tym zastanowić :) niedługo zacznie sie sezon zbierania ogórków to sie zapiszę o! :P

Glob3r -> kasa bez pracy. To mi sie podoba. Tylko nigdy nie wychodzi :(

02.07.2008
23:27
[134]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Luthien000 znam idealny sposób na kasę bez pracy ;) Idziesz na plażę i kopiesz ;) Ostatnio znalazłem 2 zł w 6 godzin ! Polecam.

02.07.2008
23:29
smile
[135]

Luthien000 [ Konsul ]

Pater -> a ja byłam pół dnia na plaży i nic nie znalazłam :( ale nie wiedziałam że to trzeba kopać :P spróbuje następnym razem :)

02.07.2008
23:31
smile
[136]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Następnym razem biorę grabki od bratanicy ;p Będzie wygodniej ^^

i nie zapomnij o kremie z filtrem ! To cholerstwo u góry nieźle potrafi dokuczyć ;/ Ja nie wiem kto mu pozwala ;/

02.07.2008
23:31
[137]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Ja wczoraj podczas grania w piłkę niechcący zahaczyłem o jakiś kamień, tak, że musiałem sie podeprzeć rękoma i... znalazłem 6 zł. :P>

A inny sposób to bukmacherka ;].

02.07.2008
23:32
[138]

Luthien000 [ Konsul ]

peter -> no i koniecznie łopatkę. więcej piachu przerzucisz :)

Glob3r -> to miałeś szczęście :p a na bukmacherce sie nie znam... więc chyba jednak bede musiała pracowac ;)

02.07.2008
23:34
smile
[139]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Glober -> 6zł?? W jednaj monecie?? O.o Nieźle...

02.07.2008
23:35
[140]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Jeszcze się zastanawiałem nad maszynką do mielenia i wiaderkiem. Wiesz, nabieram piasek do wiaderka i daję do maszynki. Jak się zepsuje tzn., że jest jakaś moneta ;p Albo szkło... hmm... zły pomysł ;)

idę spać (hah, pogadałem xD), miłego planowania ograbienia plaży :]

02.07.2008
23:35
[141]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Luthien -> Kumpel, kompletnie nie znający sie na piłce nożnej pewnego razu poszedł i postawił kupon "co mu wpadło tylko do głowy".
Postawił na Barcelonę, Real, Manchester itp - Bo oni dobrze grają. Za 5zł. - 200 do wygrania.
No i wygrał... :D


Jeckyl -> Lepiej... w banknocie :D.

02.07.2008
23:38
[142]

Luthien000 [ Konsul ]

Peter -> zły pomysł. jeszcze koszty naprawy maszynki. lepiej pozostań przy grabkach ;p dobranoc :)

Glob3r -> ja nie mam szczęścia. i tak bym przegrała :p

02.07.2008
23:38
[143]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

A nie lepiej na karcie kredytowej ;p

(ok nie poszedłem, a już zdążyliście się pocieszyć ;p)

02.07.2008
23:48
[144]

Luthien000 [ Konsul ]

idę spac. Dobranoc :)

02.07.2008
23:49
[145]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Branoc. Ja też chyba się przejdę ;)

03.07.2008
09:29
smile
[146]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

łooo kurde, ostatni raz rano wstaje xd

03.07.2008
10:02
[147]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Synek -> A czemu Ty jeszcze nie w szkole?

03.07.2008
10:03
smile
[148]

boskijaro [ Legend ]

Witojcie

03.07.2008
10:17
[149]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

boski ---> Witam :D

03.07.2008
10:34
[150]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Dżem Dobry !!!

03.07.2008
10:35
smile
[151]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

aaa tam, w klamkę się pizdłem ...

03.07.2008
10:45
[152]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A ja jak kilka dni temu jechałem na rowerze, to pękło pedało i z całym impetem uderzyłem moimi najdroższymi klejnotami w ramę roweru, do dzisiaj mnie bolą... Nie mówiąc o zdartych kolanach i zdrapanych butach ;)

03.07.2008
11:00
smile
[153]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Przerabane :)

Ja ostatnio na sitace rozdarłem spodnie. A potem wpadłem do wody po pas. Straszna kupa.

03.07.2008
11:06
smile
[154]

boskijaro [ Legend ]

A ja jestem troche spalony sloncem, po wypadzie nad jezioro z bratem i jego dziewczyną. Ale tylko troche, wiec jak zejdzie to zaczerwienione to bedzie piekna opalenizna

spoiler start
do wyrywania lachonów, hehe
spoiler stop


joke :P

03.07.2008
11:06
smile
[155]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Dobra żegnam kraczmowiczów. Muszę iść - obiad trzeba zacząć gotować :)


Edit. boski ---> wyrywaj wyrywaj :D

03.07.2008
11:31
[156]

PatriciusG [ pink floyd ]

Siemano wszystkim

03.07.2008
11:42
smile
[157]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Witam, witam co u was? :P

03.07.2008
11:43
smile
[158]

ValkyreX [ Legend ]

Ja szukam jakiegoś kota na grilla...

03.07.2008
11:50
smile
[159]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Val -->


WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!! - Apocaliptiq
03.07.2008
11:56
smile
[160]

ValkyreX [ Legend ]

Dzięki...

Będę mógł odrazu znajomych zaprosić.

03.07.2008
12:07
[161]

PatriciusG [ pink floyd ]

To jest jakiś kot, genetycznie zmutowany na potrzeby McDonalda?

03.07.2008
12:55
[162]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Witam :)
Co tu taka cisza?

03.07.2008
12:59
smile
[163]

Saburau [ Pretorianin ]

heyah ;)
Ceran---> też mnie to dziwi. Zawsze wszyscy sie rozpisywali.

03.07.2008
13:01
[164]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Może ktoś umarł? :P

03.07.2008
13:04
[165]

PatriciusG [ pink floyd ]

Eee! Jakby ktoś umarł, to by dopiero się zaczęło... jakby mu d**e obrobili wszyscy to poezja.

03.07.2008
13:04
smile
[166]

Saburau [ Pretorianin ]

Ceran---->Chyba pies mojego sąsiada :P A co u ciebie?

03.07.2008
13:05
smile
[167]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Saburau-> a dobrze :) zaraz wychodzę w siate z kumplami pograć i git :)

03.07.2008
13:07
[168]

Saburau [ Pretorianin ]

Ceran---> pomyślnych wiatrów życzę. Tak patrząc po twoim avatarze to chyba fan serii LoK?

03.07.2008
13:09
smile
[169]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Saburau--> że co proszę? :P Mam taki avatar bo mam :P Żadnym fanem jakiegoś LoK'a nie jestem :P

03.07.2008
13:11
[170]

Saburau [ Pretorianin ]

Ceran---> A to przepraszam, nie gniewaj sie. LoK to seria gier Legacy of Kain. Sorki :)

03.07.2008
13:14
smile
[171]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Saburau--> Nie gniewam się :P Fanem gier komputerowych to ja nie jestem, więc się nie znam ;P

03.07.2008
13:15
smile
[172]

Saburau [ Pretorianin ]

Ceran---> Spoko:) A czym się interesujesz?

03.07.2008
13:16
[173]

Luthien000 [ Konsul ]

Witam wszystkich :P

03.07.2008
13:17
smile
[174]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Cześć Subarka xD

Ja czytam książkę i tak w międzyczasie zaglądam....spamerzy! :P

03.07.2008
13:17
[175]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Saburau--> sportem :) od czasu do czasu tam sobie w coś pogram na kompie, ale bez przesady :P A Ty czym się interesujesz?


Edit: Apo--> czep się :P

03.07.2008
13:20
smile
[176]

Saburau [ Pretorianin ]

Apo---> witaj!
Luthi---> witaj!
Ceran--> muza, samochody, komputer, czasem sport, i ogólnie takie tam wariactwa ;)

03.07.2008
13:21
smile
[177]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Subarka --> a jakaś pasja? Coś co robisz, co sprawia Ci chole*na satysfakcje?

Aaa słyszałem że profil informatyczny. Robisz coś w tym kierunku?

03.07.2008
13:24
[178]

PatriciusG [ pink floyd ]

Apo - > Co czytasz?

03.07.2008
13:24
[179]

Luthien000 [ Konsul ]

Saburau -> jak tam mija dzień? :)

03.07.2008
13:24
smile
[180]

Saburau [ Pretorianin ]

Apo--> Informatykę to zawaliłam:( najbardziej i to jest dziwne to lubię majstrować coś przy samochodzie lub innym sprzęcie. Wiem, freak jestem:)
Luthi---> nudy, ale po 15 będzie spoks:) A u ciebie?

03.07.2008
13:26
smile
[181]

Selman [ Senator ]

witam:)

ja wróciłem z jeziora ... 30 km w dupie ^^

ale było miło, nawet ładne panny były, tylko wszystkie jakoś tak nie w moim klimacie , jak usłyszeliśmy u jednej grupę operacyjną to myślałem że padnę z kolegą , a i jeszcze sobie śpiewała :P

03.07.2008
13:29
[182]

Luthien000 [ Konsul ]

Sabu -> u mnie w miarę ;) musze jeszcze zrobić obiad i mam wolne :p

Selman -> Cześć ;p to ale przeżycia :) i te 30 km rowerem jechałeś? :P


03.07.2008
13:30
[183]

Saburau [ Pretorianin ]

Selman---> a skąd jesteś?

03.07.2008
13:38
[184]

Saburau [ Pretorianin ]

lecę, nara:)

03.07.2008
13:40
[185]

Luthien000 [ Konsul ]

Idę smażyć naleśniki. pa ;)

03.07.2008
13:41
[186]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Saburau-->Narka :)
Luthien000--> pa :)

03.07.2008
13:42
smile
[187]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Subarka --> narazie ;P Aszkoda ze informatykę zawaliłaś ;P

Pat --> Visual C++(przerabiam) i The Secret.

03.07.2008
13:51
[188]

PatriciusG [ pink floyd ]

Czyli ogólnie nud

03.07.2008
13:57
[189]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Pat --> ja mam co robić ;)

Może ktoś mi polecić jakiś film na wieczór? Najlepiej komedia. Ostatnio Hitch przypadł mi do gustu;P

100 dziewczyn i ja, 50 pierwszych randek, szkoła uczuć, szkoła uwodzenia - te filmy odpadają.

03.07.2008
13:59
smile
[190]

Selman [ Senator ]

Luthien000 no w sumie prawie 40 bo około 18 w jedną stronę :)

Saburau Kujawianin jestem :)

03.07.2008
14:36
smile
[191]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Selman - pks-em to każdy potrafi ... ;P

03.07.2008
14:50
[192]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi --> taaa nie miło to wspominam. Zawsze jak wchodzę muszę walnąc się w głowę(za nisko to wszystko jest!:P)

03.07.2008
14:52
[193]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam wszystkich obecnych i tych nieobecnych ! :P

03.07.2008
15:00
[194]

boskijaro [ Legend ]

Ale gorąco, nic sie nie chce robic :P Nawet gierki mi sie nie chce żadnej odpalać

03.07.2008
15:14
[195]

Don't Look Back [ Konsul ]

boskijaro------> ja tam wiem czy sie nie chce nic robić, jeśli musisz to robisz tak jak ja :P

03.07.2008
15:15
[196]

Selman [ Senator ]

Wiew - umrzyj!!

Apocaliptiq to ile masz wzrostu ? bo ja sie normalnie mieszcze do pekaesa

03.07.2008
15:18
[197]

Luthien000 [ Konsul ]

Witam ponownie ;p

03.07.2008
15:20
[198]

Don't Look Back [ Konsul ]

luthi-----> ależ miło mi Ciebie widzieć ! :)

03.07.2008
15:21
[199]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> mi również ;p jak mija dzień? u Ciebie też jest tak gorąco? ;)

03.07.2008
15:26
[200]

Don't Look Back [ Konsul ]

luthi------> ależ dobrze mija dzień, na nudy nie mogę narzekać, to i owo się robi, a strasznie jest gorąco, miałam pojeździć rowerem ale patrzę, że trzeba będzie zrobić to wieczorem. A co u Ciebie słychać? :)

03.07.2008
15:28
[201]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> u mnie też w miarę ;p nad jeziorem juz 2 razy byłam ;p ale uciekłam bo na dworze nie idzie wysiedziec :)

03.07.2008
15:31
[202]

Don't Look Back [ Konsul ]

luthi-----> ja to do jeziora to mam daleko, najbliżej to basen w Białymstoku :) Ale jak pojadę do cioci do Ełku to może wtedy :) A na podwórku to byłam dzisiaj bo kota szukałam :)

03.07.2008
15:33
[203]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> a co uciekl? :) ja do jeziora mam ze 100 m... w lini prostej może 50 ;p

03.07.2008
15:38
[204]

Don't Look Back [ Konsul ]

luthi-----> nie uciekł, tylko że od kilku dni nie był w domu , a ja go szukałam po ty tylko żeby mu jeść dać, bo skubaniec jak pójdzie to miesiąc go może nie być :)

03.07.2008
15:40
[205]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> a to kocur pewnie jest :) ja nie przepadam za kotami.. brrr.... :)

03.07.2008
15:43
[206]

Don't Look Back [ Konsul ]

luthi ------> tak kocur, kotki nie chcę bo zaraz przyprowadzi stado kociaków, a kot się przydaj bo łapie myszy :) A jakie lubisz zwierzęta?

03.07.2008
15:43
[207]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

A ja jem obiadek :)

03.07.2008
15:46
smile
[208]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ceran_19-----> Smacznego!!! Życzy firma "Nie udław się" :)

03.07.2008
15:47
smile
[209]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

DLB--> dziękuję :)
Druga moja dobra nowina:
Przed chwilą trafiłem na baner +5 goli :)

03.07.2008
15:49
[210]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> kotki też łapią myszy :) a kocur jak pójdzie w tany to go z pół roku nawet nie ma ;p
kotów nie bardzo. i papug ale tylko jak są u mnie w pokoju :) chciałabym mieć węża ale pewnie wyleciałabym razem z nim przez okno ;p


Ceran -> smacznego! a co masz dobrego? :)

03.07.2008
15:53
[211]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Lut---> już nic, bo zjadłem :P

03.07.2008
15:54
[212]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ceran-----> nie ma za co! :)
Luthi -----> ja to chciałabym mieć psa ale tato nie lubi więc wyjścia nie mam muszę mieć kota :)

03.07.2008
15:54
[213]

Luthien000 [ Konsul ]

Ceran -> e tam :p

DLB -> ja mam 2 psy :p

03.07.2008
15:59
smile
[214]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja lecę, bo muszę iść coś porobić bo zanudzę się na śmierć. Na razie! :)

03.07.2008
16:00
smile
[215]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Pa :)

03.07.2008
16:00
[216]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> bywaj :)

03.07.2008
16:13
smile
[217]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

??

03.07.2008
19:48
[218]

Selman [ Senator ]

niektórzy mają fajnie .. jadą sobie do Maroko :(

03.07.2008
20:03
smile
[219]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Witam :)

04.07.2008
10:34
[220]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Kogo?

04.07.2008
10:39
[221]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Na pewno nie ciebie:)

04.07.2008
10:43
smile
[222]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie spodziewałem się :P

04.07.2008
10:43
smile
[223]

Cing [ Wigry Suwałki ]

los -> Ciebie też nie :P

04.07.2008
10:45
[224]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Heja :)

04.07.2008
10:51
smile
[225]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Heja :)

Ja Orange.

04.07.2008
10:54
[226]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

los -> Ciebie też nie :P

No co ty nie powiesz:)

04.07.2008
11:45
smile
[227]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))))

Nareszcie można chwilę odpocząć :P

04.07.2008
21:18
smile
[228]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

04.07.2008
22:13
smile
[229]

Selman [ Senator ]

śpameży

04.07.2008
22:33
smile
[230]

ValkyreX [ Legend ]

Hehe, a jeszcze wczoraj wieczorem myślałem, że dziś się nazbiera przynajmniej połowa postów nowej części... Tymczasem kontynuujemy dalej aktualną.

04.07.2008
22:37
[231]

Selman [ Senator ]

no wszędzie na Golu da się zauważyć zastój, ale u nas ? no choopoki :P

04.07.2008
22:37
smile
[232]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Część właśnie wróciłem z Krk byłem u Alergika i ... zrobili mi test, po nakłuwali mi rękę 25 razy xD
różne jakieś płyny polali na to i ... po 5 miinutach cała ręka w bomblach xD

jestem uczulony na Pyłki traw i te wszystkie bztedy pylące oprócz drzew .. :P
a co najgorsze na roztocza kurzu ... ;///

ale teraz ciekawsza wiadomość z Krk!


W kerfurze za 13zł jest 4-pak dwu litrowej pepsi!

04.07.2008
22:51
smile
[233]

Selman [ Senator ]

Wiewiórk współczuje [*]

od tego się umiera ?

spoiler start
to kiedy umrzesz? :*
spoiler stop

04.07.2008
22:53
smile
[234]

ValkyreX [ Legend ]

W kerfurze za 13zł jest 4-pak dwu litrowej pepsi!

To jest zaiste ciekawa wiadomość. Muszę się udać niedługo do stg z kumplem, to będzie do drinka ;)

04.07.2008
22:55
smile
[235]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Silence!!!! I kill You!!!

04.07.2008
22:58
[236]

Wiseman [ Pretorianin ]

Dobry wieczór....

04.07.2008
23:00
smile
[237]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Jeckyl w piątek po południu na GOLu ? :O W tygodniu ok, rozumiem, ale w piątek? :P

04.07.2008
23:07
smile
[238]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Jeckyl, dmuchnij mi tu ....

04.07.2008
23:12
smile
[239]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Muka

04.07.2008
23:14
[240]

Luthien000 [ Konsul ]

Cześć :) a Wy jeszcze nie spicie? :)

04.07.2008
23:15
[241]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Skoro pytasz...


Dobranoc.

04.07.2008
23:19
[242]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> kolorowych

04.07.2008
23:24
smile
[243]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie dziękuję.

W moim stanie kolorowe sny mogą spowodować wymioty. Nie chciałbym tego rano sprzątać.

04.07.2008
23:25
[244]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> w stanie... wskazującym? :)

04.07.2008
23:26
smile
[245]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nawet bardzo.

I jestem z tego dumny.

04.07.2008
23:28
[246]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> aha :) to co świętowałeś? :)

04.07.2008
23:29
smile
[247]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nic.

A to coś trzeba?


WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!! - Jeckyl
04.07.2008
23:34
smile
[248]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> nie no jasne że nie trzeba :) w końcu brak okazji to też okazja :P

04.07.2008
23:35
smile
[249]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

No właśnie.

04.07.2008
23:35
smile
[250]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

LOL

04.07.2008
23:36
[251]

Luthien000 [ Konsul ]

Jeckyl -> :D

04.07.2008
23:37
[252]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Lutnia -> :D

Synek -> Precz.

04.07.2008
23:43
smile
[253]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Jeckyl - impotencie jeden spać idź!

05.07.2008
09:17
smile
[254]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Młody -> Jak Ty do starego się odzywasz? :O

05.07.2008
09:24
[255]

kosik007 [ FreeLancer ]

Ooo, widzę, że w kraczmie spam jak za dawnych czasów. ^^

05.07.2008
13:55
smile
[256]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

stary flirtuje więc trzeba zaradzić czymś

05.07.2008
14:58
smile
[257]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam! Obecnych i tych nieobecnych, u mnie właśnie wszyło słońce po dwóch dniach deszczu i burz ! :)

05.07.2008
23:13
smile
[258]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))

Co tam słychać? U mnie nadszedł ten czas. Brak motywacji i chęci do wszystkiego. Siedzę i nic nie robie. Ech...:)

05.07.2008
23:35
smile
[259]

ValkyreX [ Legend ]

Haha, no i koniec.

Dawno się już nie zdarzyło, bym cały wolny czas trzech dni spędził przy jednej grze. Tyle mi też zajęło jej przejście- 33 godziny. Gra świetna, wciąga już od pierwszych minut.


WesołKraczma [cz. 98] Robin: You have strong potential!!! - ValkyreX
05.07.2008
23:36
[260]

Wiseman [ Pretorianin ]

Yelowwwwww.....pustki...pustki

05.07.2008
23:43
smile
[261]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Val, co to? hmn a wiem, Twoja stara przeszła Wowa? :>

05.07.2008
23:43
smile
[262]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Dzień dobry wieczór.
Kupiłem se przester do gitary, jee:D

05.07.2008
23:50
[263]

ValkyreX [ Legend ]

Wiwi-> Ciągle próbuje przejść Tibie ;/

scar-> :)

05.07.2008
23:51
smile
[264]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wooopieee ;P

05.07.2008
23:55
smile
[265]

boskijaro [ Legend ]

Cherry Blossom Girl !

06.07.2008
08:06
smile
[266]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Czeeść ekipa!

06.07.2008
14:52
smile
[267]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Niedzielne popołudnie...

06.07.2008
15:01
smile
[268]

boskijaro [ Legend ]

Ok, początek wakacji był mocny, dużo chlania itp. (chata wolna przez cały tydzień). Teraz mama wróciła więc czas włączyć tryb full-chill out :D Czas spędzany na oglądanie seriali i filmów, granie na kompie,czytanie książek i rowerek :) Żadnych imprez, trzeba odreagować rok szkolny w najlepszy (jak dla mnie) sposób :)

06.07.2008
15:11
smile
[269]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

boski ---> czyli jednym słowem pierwszy tydzień był na rozluźnienie organizmu a teraz zaczynasz nieco zdrowszy tryb życia :)

06.07.2008
15:13
[270]

wlodzix [ Pretorianin ]

Morza szum...

06.07.2008
15:13
[271]

boskijaro [ Legend ]

SzymX - dokladnie, najpierw trza sie wyszumieć teraz trzeba odpoczywać w swoim stylu :) Bo tak do tej pory zazwyczaj spedzalem wakacje :)

To sie zmieni w sierpniu - 1,2 Woodstock, 3 derby Stal-Falubaz (żużel), a potem na koncert Sigur Ros do Warszawy ... :)

06.07.2008
15:22
smile
[272]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

boski ---> I oto chodzi :)

06.07.2008
15:23
smile
[273]

Selman [ Senator ]

<śpi>

06.07.2008
15:24
smile
[274]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))) cześć laski

Właśnie się obijam, nie mam na nic ochoty. Porobimy nic razem?

06.07.2008
15:40
smile
[275]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

apo ---> Witam! :D Możemy porobic nic przez chwilę bo zaraz jadę :) Znajdź sobie jakieś zajęcie a nie na forach wypisuj głupoty :P

06.07.2008
15:53
smile
[276]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Jakie głupoty? teraz odpoczywam. Chłopie ile można?! :D

Ajjj kubica gorzej ale cóż...raz na wozie raz pod wozem :P

06.07.2008
16:30
[277]

Luthien000 [ Konsul ]

cześć Wam ;p

06.07.2008
17:18
smile
[278]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Cześć ^^

06.07.2008
18:56
[279]

Luthien000 [ Konsul ]

Apocaliptiq -> jak tam mija dzień? ;p

06.07.2008
19:07
[280]

Wiseman [ Pretorianin ]

Yelooow.....

06.07.2008
19:10
[281]

Selman [ Senator ]

Pinkkkkkkk....

06.07.2008
19:11
[282]

Luthien000 [ Konsul ]

siemasz luki ;p jak tam? ;D

06.07.2008
19:12
[283]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien ->a lepiej nie pytaj.....gorzej chyba być nie może.....a u Ciebie??

06.07.2008
19:16
[284]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> to tak jak u mnie. jakiegoś "doła" (nie lubie tego słowa) mam od wczoraj. i dziwnie ise czuje bo rzadko mi sie to zdarza. :(

06.07.2008
19:18
[285]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luth ->....doła...przez co???...przez kogo???....co sie stało??

06.07.2008
19:19
[286]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> lepiej nie pytaj. szkoda słów. i do tego od rana katuje sie następną mulącą piosenką SDMu o...

06.07.2008
19:21
[287]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luth===>widzę że nie tylko ja mam dzień który można by o kant dupy roztrzaskać....

06.07.2008
19:23
[288]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> no nie tylko Ty. w ogóle to jestem sma. stara i brzydka i o!
a poza tym co słychać? chociaż powiem Ci że u mnie jest lepiej.

06.07.2008
19:25
smile
[289]

boskijaro [ Legend ]

Luthien - widze kolejna Pani w kraczmie :)
Twoje porównanie z użytkownikiem lena000 wypada:
Średnio

Głowa do góry, jeszcze będzie dobrze

06.07.2008
19:27
[290]

Wiseman [ Pretorianin ]

luki -> no nie tylko Ty. w ogóle to jestem sama stara i brzydka i o!

Luth====>za przeproszeniem...pieprzysz głupoty....o!....

a poza tym co słychać?
nic....nic...nic...

chociaż powiem Ci że u mnie jest lepiej.
to dobrze...nie dołuj sie...szkoda na to czasu....ja nie mam innego wyjścia

06.07.2008
19:28
[291]

Luthien000 [ Konsul ]

boskijaro -> no średnio to nie jest tak źle. tylko że to zawsze spada...
bedzie dobrze. musi byc. tylko pytanie jeszcze kiedy.

luki -> ja bardzo dobrze wiem co mówie. a zreszta to jest najmniej ważne. a wiesz tak sobie z nudów pomyslalam że doła sobie strzele. łuki no prosze Cie. a poza tym zawsze jest wyjście o!

06.07.2008
19:33
[292]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luht===>fajny pomysł...nie mam co robić to sie trochę pokatuje psychicznie.....nie ma co....pomysł godny miszcza....

06.07.2008
19:34
[293]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> wiesz co to było... no ba miszcza przez doże "M" ;)

06.07.2008
19:42
[294]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luth===>tak jest Miszczu...przez dóże "M"....

06.07.2008
19:43
[295]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> o k*** ni zauważyłam :( widzisz co sie ze mna dzieje :(

06.07.2008
19:50
[296]

Luthien000 [ Konsul ]

eatm.. ide.. żegnam.
i znowu zrobiłam 2 posty obok siebie :(

07.07.2008
08:38
smile
[297]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Lutnia -> Postami się nie przejmuj. Ja kiedyś zrobiłem chyba 7 zaraz po sobie. A w każdym nie było nawet słowa :D

07.07.2008
08:50
[298]

PatriciusG [ pink floyd ]

Wakacje, a tu takie pustki jakieś. Paranoja.

07.07.2008
08:53
smile
[299]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja jestem :D

07.07.2008
08:59
[300]

PatriciusG [ pink floyd ]

Wypas ;)

To ja zakładam nową część ;)

07.07.2008
09:00
smile
[301]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

No to dawaj.

A masz Abo?

07.07.2008
09:00
[302]

PatriciusG [ pink floyd ]

Nope.
A ty?

07.07.2008
09:03
[303]

PatriciusG [ pink floyd ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7933426&N=1

NEW PART jak by na to nie patrzeć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.