GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o!

27.06.2008
12:47
smile
[1]

Wiseman [ Pretorianin ]

WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o!

Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher

Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher

Plaża...piasek....i...


WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o! - Wiseman
27.06.2008
12:48
[2]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Drugi?

Jednak pierwszy:D

Pat--->Chciaaałbyś;)

27.06.2008
12:48
[3]

PatriciusG [ pink floyd ]

damn

Ej ziom, skąd wziąłeś wstępniak? Bo mi się wydało, że ktoś go edytował, chyba koksik

27.06.2008
12:48
smile
[4]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Widać, że wakacje przyszły, bo znowu szalejecie.

27.06.2008
12:49
smile
[5]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Gandalf -> A gdzie Twoje: "Ignoruj wątek"?? ;D

27.06.2008
12:49
[6]

adrem [ Adrem-Man ]

Mój 2500 post!Hura!

27.06.2008
12:50
[7]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Gandalf -> A gdzie Twoje: "Ignoruj wątek"?? ;D

Właśnie!:)

Ale dziękujemy, że doceniasz nasze wysiłki:)

27.06.2008
12:50
[8]

Wiseman [ Pretorianin ]

Pat===>z poprzedniej części...ja go z leksza formatowałem...

27.06.2008
12:51
[9]

PatriciusG [ pink floyd ]

Aaaaaa, chyba, że tak.
Myślałem, że to jakiś starszy jeszcze jest. Sorry Winnetou.

27.06.2008
12:53
[10]

Wiseman [ Pretorianin ]

Pat===>Winnetou...wino tu wino tam...lepiej będzie po prostu łuki...

27.06.2008
13:07
smile
[11]

mannan [ M*A*S*H ]

Dostałem się do szkoły. Jest!

27.06.2008
13:08
[12]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

mannan--->Brawo. Ja też. Yeah:D

27.06.2008
13:14
[13]

dj_janasek [ Cesarz ]

mannam a jakiej ?

27.06.2008
13:14
[14]

mannan [ M*A*S*H ]

Technik Handlowiec. Zespół Szkół Ekonomicznych

27.06.2008
13:27
smile
[15]

dj_janasek [ Cesarz ]

Aha...

27.06.2008
13:33
[16]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ehh luki ...

Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, ValkyreX, lukigno, los_hobbitos, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym, Pat czyli karczmiany psycholog, kosik007 , Scarface i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać


wyboldowane w poprzedniej części ...

27.06.2008
13:44
smile
[17]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

27.06.2008
14:00
smile
[18]

adrem [ Adrem-Man ]

)))));

27.06.2008
14:20
smile
[19]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Co Ci sie stało adrem?

Ale mnie wszystko napier****. Ostatni trening w sezonie a ja nie mogę z krzesła wstać. Chole*a jasna!

27.06.2008
14:26
smile
[20]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo--->Mój post był przeciwieństwem twojego :)No,może nie do końca,ale był :)


BTW:Uuu,coś nam kraczma zwalnia :(

27.06.2008
14:37
smile
[21]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wezme Cie za emo zaraz ;P

27.06.2008
14:38
[22]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Apo ---> w co grasz?

27.06.2008
14:39
[23]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo--->E-mo to zuoooo

27.06.2008
14:43
[24]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

szymx --> w wowa ;P

27.06.2008
14:47
[25]

adrem [ Adrem-Man ]

To już są treningi w Wowie?Wow :)

27.06.2008
14:55
[26]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Wow :P

27.06.2008
15:23
[27]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

adrem --> jakie treningi :P

27.06.2008
15:47
[28]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo===>Ostatni trening w sezonie

SzymX się spytał w co grasz(Czyli co trenujesz)A Ty powiedziałeś że w Wowa.Już rozumiesz o co mi chodziło? :)

27.06.2008
15:49
[29]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

adrem ---> o to to

27.06.2008
15:52
[30]

mannan [ M*A*S*H ]

Na którym roku w szkolę średniej są jakieś praktyki (np. w sklepie)

Nie mogę się nacieszyć.

spoiler start
88 punktów na 200...
spoiler stop


WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o! - mannan
27.06.2008
17:25
[31]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Witam ;]
.

mannan -> Mimo wszystko zamazałbym swoje imię i nazwisko gdybym to publikował ;).

27.06.2008
17:49
smile
[32]

Cing [ Wigry Suwałki ]

*Wypełnia profil randkowy*
Imię: Tomasz
Nazwisko: Tenerowicz
Nick: mannan
(...)

*szyderczy śmiech*

27.06.2008
17:56
[33]

kilo_fasoli [ Legionista ]

Witam w nowej części

Co tam u was pączusie

27.06.2008
18:15
[34]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

kilo_f -> umrzyj

27.06.2008
18:26
[35]

adrem [ Adrem-Man ]

I nie wracaj

27.06.2008
18:29
smile
[36]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

adrem --> aaa ;P

;))))


Godzinę temu dowiedziałem się, że mam pęknięte żebro. Ale nie trzeba być mientkim ;P

27.06.2008
18:30
[37]

mannan [ M*A*S*H ]

Apocaliptiq --> a co robiłeś że ci pękło?

27.06.2008
18:34
[38]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo==>Nadal nie powiedziałeś co trenujesz :)

27.06.2008
18:39
[39]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mannan --> back spin w żebro...pękło

27.06.2008
19:02
[40]

Wiseman [ Pretorianin ]

Wiwi===>mój wstępniak jest prawidłowy....Val mnie poprosił abym go "dyskretnie" osunął z listy VIP-ów.....ale jak widać dyskretnie sie nie da...

a tak w ogóle to witam...

27.06.2008
20:44
smile
[41]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))))

27.06.2008
20:54
[42]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo--->Masz złamane żebro,cieszy cię to?Może zostałeś emo?

27.06.2008
20:57
smile
[43]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

adrem --> czy napisałem że mnie to cieszy? Nie, wręcz przeciwnie. Ale nie jest to powód do rozpaczy ;)

27.06.2008
21:00
smile
[44]

adrem [ Adrem-Man ]

Ale ciągle dajesz emoty :) To już jest jakiś sygnał :)

27.06.2008
21:01
[45]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

adrem --> co z tego? mówię Ci że nie mam powodu do smutku ;) Wszystko mi się układa i zwyczajnie jestem szczęśliwy a to że pękło mi żebro...no zdarza się.

27.06.2008
21:05
smile
[46]

adrem [ Adrem-Man ]

A jak to wogóle było,złamałeś żebro i nawet nie wiedziałeś? :D

27.06.2008
21:10
[47]

Wiseman [ Pretorianin ]

Adrem===>człowiek po prostu cieszy sie życiem...i nie zwraca uwagi na takie głupoty jak pęknięte żebro...

27.06.2008
21:36
[48]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja nie lubię cieszyć się życiem...Bo im bardziej się cieszę,tym bardziej wiem że jutro coś mnie kompletnie zdołuje...Ale ze mnie pesymista :P

27.06.2008
21:36
[49]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam !!! A swoją drogą to takie wakacje przydały by się ponieważ deszcz leje i nie ma co robić!!! ;) -> [1]

27.06.2008
21:38
[50]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Ja nie lubię cieszyć się życiem...Bo im bardziej się cieszę,tym bardziej wiem że jutro coś mnie kompletnie zdołuje...

Cos w tym jest... gdy zaczynam mocniej cieszyć sie życiem i tą radością chcę sie podzielić z kimś innym, ten ktoś nagle sprowadza mnie na ziemię... Coraz częściej dochodzę do wniosku, że jakieś 80% ludzi nie zasługuje na to, by dawać im szczęście... :devil:

27.06.2008
21:43
[51]

adrem [ Adrem-Man ]

Glob3r-->Ja jestem w tych 80% procentach...


DLB--->Cześć :)

27.06.2008
21:47
smile
[52]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Glob3r, adrem --> jest taka zasada która mówi, że prawdopodobieństwo zdarzenia się jakiejś rzeczy maleje wprost proporcjonalnie do tego jak bardzo jej oczekujemy.

Ale ja sie z tym nie zgadzam i u mnie tak nie jest. W momencie gdy czegoś bardzo pragniemy i potrafimy prosić dostaniemy to bez najmniejszych przeszkód - o ile nie pojawi się wątpliwość tego czy na to zasługujemy.

A jak to się stało? Napisałem - back spin w klatkę piersiową. Jak nie wiesz jak to wygląda zapraszam tutaj:

27.06.2008
21:51
[53]

adrem [ Adrem-Man ]

Apo==>Rzeczywiście głupia zasada :P

o ile nie pojawi się wątpliwość tego czy na to zasługujemy.

A jakie mogą być te wątpliwości?

27.06.2008
21:53
[54]

Don't Look Back [ Konsul ]

adrem-----> ja nie rozumiem takich ludzi którzy nie potrafią cieszyć się życiem, mnie nawet kiedy siostra dołuje to ja i tak się tym nie przejmuje bo to tylko jej gadanie i więcej nic bo i tak za kilka minut będzie normalnie ;)
Apo----> zgadzam się na 100% ;)

27.06.2008
21:54
[55]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Apo -> To nie jest czasem jedno z Praw Murphy`ego?
Ale fakt... głupie, chociaż...


Ja jestem w tych 80% procentach...
Tego nie wiem :P.

27.06.2008
21:55
[56]

adrem [ Adrem-Man ]

DLB--->Pesymista ze mnie,i tyle,ale cóż,jeszcze kawał życia przede mną :)

27.06.2008
21:59
[57]

Don't Look Back [ Konsul ]

adrem----> no tak, wszystko może się jeszcze zmienić ;)

27.06.2008
21:59
[58]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Glober --> tak, dokładnie. a czy głupie? sprawdza się jeżeli nie potrafi się unikać tego o czym mówi ;)

adrem --> kiedyś zrozumiesz. W skrócie rzeczy chodzi o to, że czasem gdy czegoś chcesz pojawia się wątpliwość co do tego czy to dostaniesz. I to właśnie prowadzi nas do zguby. Podstawą jest tego unikać. A wtedy będziesz szczęśliwy bez względu na wszystko ;)


27.06.2008
22:00
[59]

adrem [ Adrem-Man ]

Dlaczego na wieczór poważnieję?Zaczyna mnie to wkurzać :P

Idę czytać książkę.Dobranoc :)

27.06.2008
22:06
[60]

Don't Look Back [ Konsul ]

adrem-----> miłej lektury życzę i przy okazji senków ;)

27.06.2008
22:08
smile
[61]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

adrem --> ;))))

27.06.2008
22:08
smile
[62]

adrem [ Adrem-Man ]

Dzięki,na takie posty czekałem :*

27.06.2008
22:11
[63]

Luthien000 [ Konsul ]

Dobry wieczór ;p

27.06.2008
22:11
[64]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Apo -> Ty kiedyś pisałeś, co sądzimy o związku ze starszą dziewczyną... Ile ona tam sbie wiosen liczyła i jak w końcu poszło bo parę część WK opuściłem od wtedy ;).

27.06.2008
22:16
[65]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthien----> Witam !

27.06.2008
22:17
[66]

kali93 [ Oaza spokoju ]

Dobry wieczór wszystkim;) W co pykacie?;)

27.06.2008
22:19
[67]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Glob --> już mało aktualna sprawa ;P Była, nie ma

27.06.2008
22:19
[68]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> jak minął dzień? ;)

Kali -> Cześć

27.06.2008
22:20
[69]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Tak czy siak zapytam: Ile wiosen sobie liczyła? :).

27.06.2008
22:22
smile
[70]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

20

Brrr ale boli a mi tu jeszcze takie wątki i filmiki "nie zasypiaj na meczu"

27.06.2008
22:23
[71]

Don't Look Back [ Konsul ]

Dobranoc wszystkim idę spać bo zmęczona ;)

27.06.2008
22:23
[72]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Ok dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości ;).

No fakt... filmik kapitalny... :D.

[72] -> I tak nikt Ciebie tu nie chce :)

27.06.2008
22:24
[73]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> kolorowych

27.06.2008
22:30
smile
[74]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Glob --> :P

27.06.2008
22:52
[75]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Wsiadaj Robin

27.06.2008
23:00
[76]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Apo -> ;D
;)

Czy ostatnia linijka w moim poście [72] nie brzmi teraz dość dziwnie? ;).


Wysiadaj Robin. Ukradli nam koła.

28.06.2008
12:20
smile
[77]

Glob3r [ Tots units fem força ]

DIABLO 3 !!!!!!
JEEEEEEEEST!!!!!!!!

28.06.2008
12:25
[78]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam! :D

28.06.2008
12:26
[79]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Glob3r--->Hehe. Ależ zapanowała na forum euforia:)

28.06.2008
12:30
smile
[80]

Glob3r [ Tots units fem força ]

*Tańczy taniec radości*
:D:D:D:D:D:D:D:D


28.06.2008
13:22
smile
[81]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

28.06.2008
13:40
smile
[82]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

- Can I ask for your adress?
- słucham
- adress
- nie, nie. To nie dres. To zamszyk

Coś w stylu
- Name
- John
- Sex
- Twice a week
- no, no - male or female?
- male,female...sometimes camel

28.06.2008
15:14
[83]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Apo -> Przy drugim kawale spadłem z krzesła

28.06.2008
15:17
[84]

Wiseman [ Pretorianin ]

a ja drugiego nie rozumiem...można po polsku przetłumaczyć??....

28.06.2008
15:22
[85]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Kropek -> Po Polsku on nie będzie miał sensu :).
Ale:

-Imię
- John
- Płeć
- Dwa razy w tygodniu
- Nie nie... mężczyzna czy kobieta?
- Mężczyzna, kobieta... czasami wielbłąd.

Ja znam wersję z imieniem bodaj: Abu Sahmid Bulsadar. Jakos tak :P.

28.06.2008
15:25
[86]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Diablo III ludzie pijemy !111

28.06.2008
15:29
[87]

Wiseman [ Pretorianin ]

Glob3r===>dzięki mimo wszystko...

28.06.2008
19:08
smile
[88]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiseman --> w drugim dowcip polega na tym, że "sex" to z angielskiego "płeć" no i jednocześnie stosunek płciowy samca z samicą...a że ten lubi też wielbłądy :P


Ciekawy --> pierwszy to cytat z filmu. Trzeba skojarzyć scenę ;P

28.06.2008
20:35
[89]

Wiseman [ Pretorianin ]

Apo===>no wiem....nie ważne...

ale sie ślimaczy ta część....niby sobota...a tu nikogo...

28.06.2008
21:01
[90]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Pewnie połowa kraczmowiczów na imprezach, melanżach itp. :)

28.06.2008
22:04
[91]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

żebyś wiedział, jeśli nie wszyscy... co się stao, nawet Pat odkrył 'real life' :P

28.06.2008
22:49
smile
[92]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Kliknijcie... z ciekawości chcę zobaczyć co jest dalej :D.


P.S. -> Słyszeliście, że ponoć Diablo III zostało zapowiedziane? Wie ktoś coś o tym? Czy to tylko fake? ;D

28.06.2008
22:53
[93]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ej to wyjdzie Diablo III czy nie

28.06.2008
23:01
[94]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Nie :(.
Przed chwilą oglądałem transmisję i ten gościu powiedział, że to był tylko taki spóźniony żart Prima Aprilisowy :(.
Screeny i gameplay to podrasowany WoW ;/.
Cóż ;/. trzeba przyznać, że jak robić żarty, to wielkie... :(

28.06.2008
23:17
[95]

Luthien000 [ Konsul ]

Dobry wieczór... jest tu jeszcze ktoś? :)

28.06.2008
23:23
[96]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jam jest :).

28.06.2008
23:24
[97]

Wiseman [ Pretorianin ]

ja również jestem...

28.06.2008
23:29
[98]

Luthien000 [ Konsul ]

O ! :p
no to witam ;p jak minął ten sobotni dzień? :)

28.06.2008
23:31
[99]

Wiseman [ Pretorianin ]

O!!!!......jak zwykle...jak każda sobota...przed kompem....

a Tobie jak minął ten piękny dzień...??

28.06.2008
23:32
[100]

Luthien000 [ Konsul ]

właśnie o to chodzi że nie był piękny i dlatego siedze yeraz w domu o!
a tak w ogóle to nudy były... niedawno wróciłam od babki i boli mnie brzuch... :(

28.06.2008
23:37
[101]

Wiseman [ Pretorianin ]

biedactwo....co za dużo zjadłaś??....czasami zdarzają sie nudne dni...takie życie...u mnie każdy dzień jest nudny...i jakoś staram sie nie narzekać...

28.06.2008
23:39
[102]

Luthien000 [ Konsul ]

no u mnie też nic sie nie dzieje... nie własnie ze nic nie jadłam... w ogóle to mam zamiar sie odchudzac... chyba... i nie jem juz tyle.....

28.06.2008
23:44
[103]

Wiseman [ Pretorianin ]

przestań z tym odchudzaniem......głupi pomysł...


idę spać...Ty też lepiej idź....bo głupich pomysłów dostajesz....dobranoc....do jutra...

28.06.2008
23:45
[104]

Luthien000 [ Konsul ]

nie głupi nie głupi.. ja mam zawsze tylko genialne pomysły ;p
dobranoc... kolorowych :)

29.06.2008
05:08
smile
[105]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Luthi i Wise widzę jakiś problem z kropkami mają.


;)))) heloł evrybady

29.06.2008
05:58
smile
[106]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ale na forum pusto :P Syndrom kaca?

29.06.2008
08:36
[107]

Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]

6 była i niedziela :)

29.06.2008
09:37
[108]

ValkyreX [ Legend ]

[102] i [103]

Widać, że się znacie ;)

29.06.2008
09:41
smile
[109]

Saburau [ Pretorianin ]

Witajcie, witajcie. Co u was?

29.06.2008
09:50
smile
[110]

Selman [ Senator ]

siemano :)

spoiler start
diablo, diablo, diablo ..... :D
spoiler stop

29.06.2008
11:11
smile
[111]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Siema, ej to co to jest to Diablo ?

Co tam

29.06.2008
11:26
smile
[112]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam!!! :) Co słychać?

29.06.2008
11:37
[113]

Wiseman [ Pretorianin ]

Witam...

Val===>papuguje i tyle....

Paulina===>witam....nic ciekawego...wczoraj takie pustki były ze daj spokój.....a u Ciebie??

29.06.2008
11:40
[114]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis-------> też nic ciekawego, brzuch boli, nic się nie chce robić,no ja patrzę że od wczoraj to mało co ruszyło, wszystkich gdzieś poniosło mnie też ;)

29.06.2008
11:45
[115]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>no wakacje....pewnie ludzie spędzają czas na świeżym powietrzu....a nie tak jak ja przed kompem...a jakie plany na dzisiaj???..

29.06.2008
11:50
[116]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis------> no to ja będę siedzieć w domu bo brzuch mnie boli od wczorajszych truskawek i poziomek, ale może gdzieś się wyskoczy, nie na rower bo u babci został, to może do przyjaciół albo tak przejść się, bo nie mogę zbytnio od WC się oddalać no bo... lub usiądę i będę rysować albo jeszcze układać muzykę.... a jakie ty masz plany na dzisiaj? :)

https://wizytowki.gry-online.pl/galeria/559102/559102_402.JPG

29.06.2008
11:53
[117]

Luthien000 [ Konsul ]

dżem dobry ;P

29.06.2008
11:53
[118]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>pewnie większość dnia przed kompem....coś koło 14...gdzieś wyskoczę na świeże powietrze...nic szczególnego.....za to jurto będzie się działo....WYNIKI MATUR!!!!!!!!!!!!11111111

ładny rysunek...tak apropos...

Luthien--->witam....nie papuguj za mną z tymi kropkami...w tej karczmie ja mam to na wyłączność...

29.06.2008
11:57
[119]

Luthien000 [ Konsul ]

łuki -> ej no. to moge dawać przecinki? ;p nie papuguje o! ostatni raz ............. ;P
jak tam? ;d

29.06.2008
11:59
[120]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis-------> no nie większość dnia bo później to będę i tak musiała wyjść na świeże powietrze, może to coś pomoże i choroba trochę złagodnieje.. a rysunek dzięki ;)

Luthien-----> Witam! :)

29.06.2008
12:02
[121]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>zdrowiej zdrowiej....

Luthien===>no mam nadzieje że to był ostatni raz.....u mnie pomału się kula....a u Ciebie jak tam???

29.06.2008
12:02
smile
[122]

ValkyreX [ Legend ]

Don't Look Back-> Słowo "pokaż" pisze się właśnie przez ż. To taka drobna uwaga do Twojej sygnaturki.

29.06.2008
12:03
smile
[123]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Aaaaaaaaaaaaaaaaa

spoiler start
psik
spoiler stop

29.06.2008
12:03
[124]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> u mnie też jakoś sie kula,,, ale zaczynam sie denerwować,,, o!

29.06.2008
12:05
smile
[125]

Don't Look Back [ Konsul ]

ValkyreX------> już poprawiłam, dzięki ;)
Jeck------> a te "Aaaaaaaaaaaaaaaaaa" coś się stało ? :)

29.06.2008
12:08
[126]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>na zdrowie...dobrze że Ci ryja nie urwało...

Val===>jak zwykle czujny....i na posterunku....

Luthien===>ja już też mam lekkiego stersa...

Paulina===>spojrzyj w spoiler...

29.06.2008
12:09
[127]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> lekkiego to mało powiedziane,, cos czuje ze bedzie kiepsko :/

29.06.2008
12:11
[128]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luth===>przestań szerzyć defetyzm!!!....będzie dobrze.....a jak coś nie wyjdzie to jest jeszcze sierpień....

29.06.2008
12:12
[129]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis------> ja to chyba dochodzę do wniosku że ty i Luthien się znacie ??? :)

29.06.2008
12:14
[130]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina====>zobacz...post [108]....znamy sie chodziliśmy do jednej klasy w liceum...

dobra ja spadam na obiad.....narazie...


Luth===>no a jak....damy radę...

29.06.2008
12:14
[131]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> no sierpień. i bedzie nastepna okazja do spotkania ;p

29.06.2008
12:15
[132]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> smacznego! pa

29.06.2008
12:17
[133]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Dla pociechy zawsze można posłuchać piosenki Czerwonych Gitar - Matura

:)

Ja normalnie tera obiadek zaraz zjem :)

29.06.2008
12:18
smile
[134]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis-----> Pa ! I smacznego życzę :)

SzymX_09-----> ja nie dam rady jeść.. :(

29.06.2008
12:21
[135]

Luthien000 [ Konsul ]

Szymx -> no w sumie tak ;) "nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera" :) ale i tak mam stresa ;p

29.06.2008
12:24
[136]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

"Hej za rok matura..." :P

29.06.2008
12:27
[137]

Luthien000 [ Konsul ]

Szymx -> nie no myśle ze załapie sie na sierpień ;p

29.06.2008
12:28
[138]

Don't Look Back [ Konsul ]

SzymX------> u mnie za rok matura i nie wiem co wybrać, ot problem!

29.06.2008
12:32
[139]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> ja do samego maja nie iwedziałam ;p

29.06.2008
12:35
[140]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Heloł :D

spoiler start
Diablo... :D
spoiler stop

29.06.2008
12:36
[141]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthien-------> a co pisałaś?? Bo ja to chcę historię i WOS (rozszerzony) albo jeszcze i geografię :)

29.06.2008
12:38
[142]

Luthien000 [ Konsul ]

Glob3r -> siema

DLB -> ja tez miałam historie pisac. ale w ostatniej chwili zmieniłam uwaga uwaga na... chemie.
nie iwem co mi odbiło bo byłam w klasie z rozszerzoną historia i wosem...

29.06.2008
12:43
[143]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthien ------> ja to chemii nigdy nie mam zamiaru pisać bo słaba jestem z tego przedmiotu :)

29.06.2008
12:45
[144]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthuien====>tak...ten Twój pomysł z chemia do tej pory wywołuje uśmiech na mej twarzy...

Paulina===>ja pisałem historię...

29.06.2008
12:51
[145]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis------> trudna była?

29.06.2008
12:53
[146]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> ja sie czułąm w miare na siłach... coś trzeba było wybrac... ale jak zobaczyłam ten cały arkusz to juz zwatpiłam

29.06.2008
12:56
[147]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>wiesz...spodziewałem sie gorszej....o historie najmniej sie obawiam....próbna maturę z histy bez przygotowania zadałem na 55% (najlepiej z całej klasy:p).....a na prawdziwą też sie nie wiele uczyłem....mówię Ci...spodziewałem się gorszej....

29.06.2008
13:06
[148]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> tak. Ty historie masz w małym palcy. a co z angielskim i praca na polskim... ;/ tu juz bedzie gorzej o!

29.06.2008
13:06
[149]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthien-----> ja to swój dopiero zobaczę po wakacjach, aż się boję o tym myśleć !

Wis-----> ja z historii nie muszę się uczyć bo zawsze wszystko pamiętam, ale jak co do czego przyjdzie to zapomnę :)

29.06.2008
13:06
smile
[150]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

29.06.2008
13:10
[151]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> dasz rade ;p

Apocaliptiq -> cześć ;)

29.06.2008
13:11
[152]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>no trafiłaś w sedno...najbardziej boje sie polaka i angola....to będzie być albo nie być...

Paulina===>dasz rade....ja też przed sama maturą nic nie pamiętałem....ale jak zacząłem pisać.....to jakoś wszystko wróciło...

29.06.2008
13:14
[153]

Don't Look Back [ Konsul ]

Wis -------> jak ja nawet kiedy uczę się do klasówki to później i tak nic nie pamiętam a co mówić o maturze....

29.06.2008
13:14
smile
[154]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> no. angielski mysle ze jakos przezyje. chociaz ten list formalny. ale najbardziej boje sie polskiego. przeciez ta moja praca to w ogóle jakas pomylka byla

29.06.2008
13:17
[155]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Dobra jestem juz :)

"...Nie matura a chęć szczera zrobi ze mnie bohatera..."

Farben Lehre - Matura

Dam wam dwa teksty na pocieszenie i zwalczenie waszego stresu przed jutrzejszym dniem :)



29.06.2008
13:18
[156]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>dobra nie gadajmy juz o maturze...masz wakacje...i ciesz się nimi....

Luth===>a co pisałaś...poezje czy "Lalkę"???....ja poezje...i boje sie ze nie na temat...

29.06.2008
13:22
[157]

Luthien000 [ Konsul ]

Szymx -> a to mnie pocieszyłeś ;p

luki -> no ja własnie pisalam lalke. to dopiero praca nie na temat. w ogole nie wiedzialam o co biega. chcialam wziac poezje ale przestraszylam sie tego wiersza tetmajera o! ;)

29.06.2008
13:25
[158]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luth===>a ja miałem odwrotnie...przestraszyłem sie "Lalki"...przeczytałem fragment...i nie wiedziałem o co biega...więc wziąłem poezje....jak zacząłem pisać....to już się pisało...i wyszły 3 strony....będzie good...nie gadajmy już o tym....

29.06.2008
13:27
[159]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> no lepiej nie gadajmy. a tak co tam? u Ciebie też taka brzydka pogoda?

29.06.2008
13:29
[160]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Przejdźmy na jakiś inny temat bo widzę że ten nie za bardzo dla Was :)


Edit. U mnie piękna pogoda. Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają :)

29.06.2008
13:30
[161]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>jaka brzydka?!....świeci słońce ptaszki ćwierkają.....jest fajnie....a u Ciebie co pada???...

29.06.2008
13:32
[162]

Don't Look Back [ Konsul ]

Możecie sobie po oceniać obrazki w mojej wizytówce! :)

Luthien----> u mnie raz świeci słońce, a raz nie, ale nie pada i jest ciepło :)

29.06.2008
13:33
[163]

Luthien000 [ Konsul ]

a u mnie chmury są. ciemne i w ogóle zimno. zaraz bedzie padać... :(

29.06.2008
13:33
smile
[164]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Jutro z Fryzjerem i jednym ziomkiem z klasy jedziemy na dwa tygodnie do Białego Dunajca. Będziemy odwiedzać Zakopane, więc Wiewiór przygotuj się na ostre ruchańsko!

29.06.2008
13:34
[165]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>jakich zespołów słuchasz???.....obrazek z gitarą najbardziej mi sie podoba...:p

29.06.2008
13:36
smile
[166]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> ja nie muszę daleko szukać bo mam w klasie zespół :P

SzymX------> TAK!

29.06.2008
13:39
[167]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

DLB ---> wielbicielka gitary?

29.06.2008
13:40
[168]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> a te dwa pierwsze twojego autorstwa sa? ;p
zgadzam sie z łukim ;p

29.06.2008
13:40
[169]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Kropek ---> grasz na czymś?

29.06.2008
13:40
[170]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>ale chyba jakiś zespołów słuchasz nie???....

SzymX====>nie...ale chciałbym umieć grac właśnie na gitarze...

29.06.2008
13:41
[171]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Nie ma wiewiórka? Ziomky!

Ale z was kutangi...

29.06.2008
13:43
[172]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Kropek ---> masz wakacje - naucz się :) Ja gram juz od 7 miesięcy :)

29.06.2008
13:43
smile
[173]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> a ja kupuje sobie gitare ha!

29.06.2008
13:44
[174]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthien-----> tak te pierwsze mojego autorstwa są :)

luki------> mam kilka ulubionych i nie szukam... :P

29.06.2008
13:45
[175]

Wiseman [ Pretorianin ]

SzymX===>chętnie...ale nie mam gitary...i to jest ten problem....

Luthien===>zazdroszczę...:p....nie bądź taka skromna...a moja Metallica...Twojego autorstwa...toz to dzieło sztuki....

Paulina===>a nazwy tych zespołów...możesz podać???

29.06.2008
13:45
[176]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> ładne. ja swojego czasu tez rysowałam. w gimnazjum ;p no i w liceum. ale to była raczej marna sztuka ;p

29.06.2008
13:46
[177]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> tylko jeszcze nie wiem jaka. ale chyba akustyczna. i bede sobie brzdekac ;D

29.06.2008
13:47
[178]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> znajdź dwie stówy i kup akustyka :)

luthien ---> samouk?

29.06.2008
13:48
smile
[179]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Luthi --> cześć ;] - Opcja "Edytuj post" nie boli :P

29.06.2008
13:49
[180]

Luthien000 [ Konsul ]

Szymx -> no raczej tak. tylko chciałabym jakis multimedialny kurs znaleźć.

Apocaliptiq -> mhm.. dobrze że mi powiedziałeś ;D

29.06.2008
13:50
[181]

Wiseman [ Pretorianin ]

dobra ja spadam....będę zaś...dużo zaś....

29.06.2008
13:51
[182]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> no to tak.... Linkin Park, Distrubed, Sum 41, Bullet For My Valentine, Apocalyptica, Breaking Benjamin, Evanescence, Rammstein.... i to chyba tyle jak coś się przypomni to napiszę :)

29.06.2008
13:53
[183]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> z wymienionych kiedyś słychałam LP, disturbet lubie bardzo, evanescence troche mniej ale też ;p

29.06.2008
13:55
[184]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luthien ---> multimedialny kurs? Rozumiem. Polecam forum gitarowe



Naucz się chwytów wszystkich ćwicz je tak abys mógł je swobodnie grać zmieniać. Nigdy nie graj gdy palce Cię bedą boleć.

Dobra rada - gnieć gumową piłeczkę - to zmiękczy twoje palce. Będzie ci łatwiej opanowac chwyty :)

To tyle na razie ode mnie. Jeśli będziesz czegoś potrzebował pisz na gadu :)

29.06.2008
13:57
smile
[185]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja patrzę i oczom nie wierzę prawie wszyscy na WK słuchają mocnych brzmień, a ja myślałam że jestem sama! :)

29.06.2008
13:59
[186]

Luthien000 [ Konsul ]

Szymx -> dziękuję bardzo za dobre rady ;p jeśli bede czegoś potrzebowała to napewno napisze ;p
a tak przy okazji to jestem dziewczyną ;p

DLB -> no to teraz już wiesz że nie jesteś sama ;p

29.06.2008
14:01
smile
[187]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luthien ---> nie ma za co :)

Ja się będę zbierał. Rodzice wyciągają mnie na spacer. Może będę potem.

Zegnam Was.

Buziaczki.

29.06.2008
14:04
[188]

Don't Look Back [ Konsul ]

Luthi------> ale do gitary jakoś mnie na razi nie ciągnie, kupić to jak co to na razie nie, mam wizualną gitarę na kompie i na niej jest mi ciężko grać a co mówić o prawdziwej :)

SzymX-----> Zegnam ! :)

29.06.2008
14:06
smile
[189]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Szymx --> żegnam ;P

:D ;D :D stop() :P

29.06.2008
14:16
[190]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja uciekam!

Pa ! ;)

29.06.2008
14:17
[191]

Luthien000 [ Konsul ]

DLB -> ja odkąd pamiętam chciałam grać na gitarze i w tym roku sobie kupię ;)

Szymx -> pa

DLB -> do kiedyś ;)


to ja tez ide. bywajcie

29.06.2008
15:35
smile
[192]

Selman [ Senator ]

ogląda ktoś Blues Brothers ? pewnie wszyscy :D

29.06.2008
15:43
smile
[193]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Pewnie nie :P

29.06.2008
17:30
[194]

Wiseman [ Pretorianin ]

Witam...ponownie...jest tu kto??....

29.06.2008
17:31
[195]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Nie sadzę.

29.06.2008
17:40
smile
[196]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ja jestem! ;)

29.06.2008
17:43
[197]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>witam.....

29.06.2008
17:49
[198]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> co słychać? ;)

29.06.2008
17:53
[199]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>w tej chwili...muzykę....a tak poza tym nic nowego.....nie wiele sie od rana zmieniło...

wracając do tematu muzyka....z wymienionych przez Ciebie zespołów nie słucham nałogowo żadnego....:p

29.06.2008
17:57
smile
[200]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> nałogowo to też żadnego z tych nie słucham, a ty jakie lubisz? ;) a teraz to siedzę słucham muzyki i piszę na gg ;)

29.06.2008
18:01
smile
[201]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina=====>u mnie na pierwszym miejscu jest Metallica.....a potem to wszystko po równo...czyli tak....Scorpions, AC/DC, Guns N'Roses, The Cranberries, Keane, Dire Straits, Coldplay...i wiele innych...

29.06.2008
18:08
smile
[202]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Ogólnie to w WK chyba jestem odosobnionym przypadkiem słuchającym hip-hopu :P

29.06.2008
18:09
[203]

Wiseman [ Pretorianin ]

Cing===>elo ziom....jesteśmy tolerancyjni:p.....nie musisz sie nas bać...

29.06.2008
18:10
[204]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> z tych to tylko słucham Scorpions i trochę Coldplay ;)

Cing----> nie sam jesteś bo ja nie tylko słucham rock'a ale do hip-hop'u trenuje no więc...

29.06.2008
18:12
smile
[205]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Kropa -> (m) :P

29.06.2008
18:13
smile
[206]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))

29.06.2008
18:16
[207]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>ulubiona piosenka Scorpionsów...??

Cing===>:D

29.06.2008
18:20
[208]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki----> nie mam ulubionej bo to nie mój ulubiony zespół... ;)

29.06.2008
18:21
[209]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>aha....rozumiem....mój za to tak...zaraz po Metallice...:p

29.06.2008
18:25
[210]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> mój to Breaking Benjamin i Linkin Park, a później to Apocaliptica i no reszta tych z [182] posta

A tak wogóle to ja lece pograć w coś :) Pa

29.06.2008
23:15
smile
[211]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))))


Po imprezie w plenerze :P hah no ładnie ;P

29.06.2008
23:27
[212]

Luthien000 [ Konsul ]

Dobry wieczór ;) jest tu jeszcze ktos? ;)

29.06.2008
23:35
[213]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja jestem. Dziewczyna tak długo przy komputerze siedzi?

29.06.2008
23:45
[214]

Luthien000 [ Konsul ]

Apocaliptiq -> no bo mi sie nudzi. i spać nie mogę. a co z tego że dziewczyna? ;) ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p

29.06.2008
23:46
smile
[215]

Selman [ Senator ]

dobry wieczór, pijemy cały tydzień za Hiszpanie !! !

29.06.2008
23:49
[216]

Luthien000 [ Konsul ]

Selman -> pijemy! tylko nie wiem czy dam rade cały tydzień ;p

30.06.2008
02:33
smile
[217]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

błeh, co tak cicho?

30.06.2008
08:54
[218]

Wiseman [ Pretorianin ]

Witam....Hiszpania mistrzem Europy.....chociaż jedno im sie udało...


jest tu kto??

30.06.2008
10:21
[219]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

O kurczę szkoda że wcześniej zapomniałem typować. Zacząłem w półfinałach trafiłem wszystkie 3 mecze i mam 10 pkt. Kurde ale szkoda.

Dziś wyniki matur ;)

Napiszcie jak tam wyniki jak przyjdziecie ludzie :)

30.06.2008
12:22
smile
[220]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja maturę zdałem.

Dawno temu...

30.06.2008
12:26
smile
[221]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Luth --> domyślam się.


;)))) cześć

30.06.2008
12:28
smile
[222]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p

Homo?

30.06.2008
12:36
[223]

Wiseman [ Pretorianin ]

ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p

to sformułowanie było dość niefortunne...:p...

30.06.2008
12:51
smile
[224]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Jeck -> dawno Cię nię widziałęm :P

30.06.2008
13:08
smile
[225]

Don't Look Back [ Konsul ]

Dzień dobry! :)

30.06.2008
13:10
[226]

Wiseman [ Pretorianin ]

Ludzie zara umrę z nerwów...już nie mogę wyrobić...taki stres...ja pierdziele...

30.06.2008
13:15
[227]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> a czym się tak denerwujesz, pewnie wynikami matur? :)

30.06.2008
13:15
smile
[228]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cing -> Ja Ciebie też xD

Kropek -> Wyluzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...

30.06.2008
13:16
[229]

Wiseman [ Pretorianin ]

Paulina===>tak dokładnie...Twoja intuicja jak zwykle niezawodna....

Jeckyl===>łatwo powiedzieć....

30.06.2008
13:17
smile
[230]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Kropek -> To może melisski?

Czy wolisz coś mocniejszego?

30.06.2008
13:19
[231]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>uspokoiło by mnie...gdybym wiedział jakie są wyniki....a po drugie nie pije przed pracą...

Paulina===>to powiedz że zdałem...:p

30.06.2008
13:19
[232]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-------> dzięki, ja zawsze wiem co mówię, moja siostra też to samo przeżywała, ale już po wszystkim ;)

30.06.2008
13:20
[233]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Graliście już w to: ? Najlepsza gra ever:D

30.06.2008
13:31
smile
[234]

Cing [ Wigry Suwałki ]

luki -> jak nie alko, to weź sobie zajaraj :D

30.06.2008
16:16
smile
[235]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))))

30.06.2008
16:28
[236]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Witam :)
jak tam? :)

30.06.2008
17:32
smile
[237]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Dobrze tu :P

Kiedyś mówiłem, że nie rozumiem ludzi, ktorzy przychodząc tu mówią "co tam?". Jakby nie mogli pójść tam i zapytać "co tu?" bo niby skąd mam wiedzieć co jest tam jak jestem tu. Gdybym był tam to zdanie "co tam" też by raczej sensu nie miało bo po co miałbyś przyjść tu i pytać co tam w sytuacji gdybym ja właśnie był tam a nie tu. Logiczne....

30.06.2008
17:54
[238]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Apo--->W takim wypadku bezsensowne jest również słowo "spadaj", ponieważ osoba, do której jest to słowo kierowane, bardzo rzadko znajduje się nad krawędzią przepaści, czy czegoś w tym stylu, więc siłą rzeczy, nie może spaść, bo nie ma z czego. Logiczne...

Mówiąc krócej-czepiasz się, Apo:D

30.06.2008
18:11
smile
[239]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

hobbit --> W ten sposób rozumując nie ma sensu również mówić "pierd*l się!" bo i tak w 99,9% przypadków ta osoba nas nie posłucha i ni wykona naszej proźby. Więc w takim razie lepiej byłoby powiedzieć "Odejdź stąd", wtedy powodzenie prośby czy też rozkazu byłoby bardziej prawdopodobne ;) Logiczne...

30.06.2008
18:16
[240]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Apo--->Słusznie. Podobnie nie ma sensu mówienie "k*rwa twoja mać!", gdyż bardzo niewielu ludzi ma za matki kobiety lekkich obyczajów, co sprawia, że usiłując ich obrażać w ten sposób dowodzimy tylko swojej ignorancji itp. Logiczne...

Aleśmy się rozpędzili:D

30.06.2008
20:24
smile
[241]

Wiseman [ Pretorianin ]

ZDAŁEM!!!!!...ZDAŁEM!!!!

30.06.2008
20:24
smile
[242]

ValkyreX [ Legend ]

30.06.2008
20:33
[243]

Luthien000 [ Konsul ]

Cześć ;p to ja też sie pochwalę ;p szału nie ma ale zdane pozytywnie ;p

30.06.2008
20:36
[244]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>gratulacje...kiedy oblewamy??...:p

30.06.2008
20:38
[245]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> dzięki ;p no kiedyś trzeba będzie ;p a byłeś dzisiaj z nimi?

30.06.2008
20:40
[246]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>nie mogłem....musiałem wrócić do domu...bo na 16 do pracy szedłem...więc mimo szczerych chęci...musiałem wrócić do domu...

30.06.2008
20:42
[247]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> ja też nie mogłam. ale ja nawet chęci nie miałam ;)

30.06.2008
20:43
[248]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>dlaczego??....

30.06.2008
20:45
[249]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> a nie wiem. nie miałam jakoś ochty nigdzie z nimi chodzic. wiesz zresztą jak ich wszystkich lubie ;p

30.06.2008
20:46
smile
[250]

Wiseman [ Pretorianin ]

Luthien===>no wiem wiem....może lepiej pogadamy na gg....szkoda spamu na naszą rozmowę...

30.06.2008
20:48
[251]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> :D

30.06.2008
21:04
smile
[252]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie no ależ proszę spamujcie do woli...

:)

Tylko najpierw zamieńcie sobie avatary na jakieś sexi, cycaste blondyneczki :D

30.06.2008
21:04
[253]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Luki--->Szkoda spamu? W tej Kraczmie? Nie bluźnij;)


"Tylko najpierw zamieńcie sobie avatary na jakieś sexi, cycaste blondyneczki :D"

Nie, żebym się czepiał, ale twój avatar też seksapilem nie grzeszy, Jeckuś:D

30.06.2008
21:05
smile
[254]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>heh...chciałbyś...nie mam żądnego fajnego avatara z tego typu...:p


Los===>oj przepraszam...zapomniałem że spam w tej karczmie soti na piedestale wszystkich wartości...

wiadomością dnia jet:....ZDAŁEM...Maturę....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.06.2008
21:08
smile
[255]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Los -> Ja mam wytrzeszczone gały na te wszystkie avatary z lachonami :P

Kropek -> JA TEŻ!!!! Tyle że z 10 lat temu... ALE ZAWSZE!!!! Pijemy?!?!?!?!?

30.06.2008
21:09
[256]

Wiseman [ Pretorianin ]

Jeckyl===>wiem że Ty opiłeś już moją i swoją maturę z 10 razy...więc dziękuje...:p

30.06.2008
21:10
[257]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Los -> Ja mam wytrzeszczone gały na te wszystkie avatary z lachonami :P


Jakie, k*rwa, avatary z lachonami?:) No, chyba, że twoje pojęcie słowa "lachon" odrobinę odbiega od naszego, hyhyhy:)

30.06.2008
21:12
smile
[258]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Jeckyl ---> wpisz sobie w guuglach "cycaste piękne blondyneczki"

Może cos wyskoczy :P

30.06.2008
21:13
smile
[259]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

gratuluje luki :D teraz nie musisz zostawać łopatologiem :P

30.06.2008
21:13
[260]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Cześć wam :P.

30.06.2008
21:14
smile
[261]

mannan [ M*A*S*H ]

U mnie w szkole same panienki.

30.06.2008
21:16
smile
[262]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Los -> Nie na tym forum. Ale wpisz to co podał Gruby chomik/piesek preriowy z gitarą/basem w google i znajdziesz to forum o którym mówię. Jakie tam są AVATARY!!!11

Gruby chomik/piesek preriowy z gitarą/basem -> Nie muszę. Siedzę na tym forum non stop :)

Kropek -> 10?!?!?!? Nie obrażaj mnie... xD

30.06.2008
21:17
smile
[263]

Wiseman [ Pretorianin ]

Wiwi===>dziękować....ale stres był ogromny...:D

Jeckyl====>sory....100??...

30.06.2008
21:27
smile
[264]

Cing [ Wigry Suwałki ]

21:16 [262] Jeckyl

Jeck po 21 na GOLu ? :O

30.06.2008
21:44
[265]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Ludzie, pomóżcie mi, bo zapomniałem wyrażenia...
Jak sie nazywało pytanie, na które oczekujemy konkretnej odpowiedzi?

30.06.2008
22:30
smile
[266]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cing -> Przyzwyczajaj się ;)

Glob3r -> To pytanie to: Wanna f*ck?
Albo chodziło Ci o pytanie, na które nie trzeba odpowiadać. Wtedy to będzie pytanie retoryczne.

30.06.2008
22:33
smile
[267]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Jeck -> Zawsze to ktoś z lemurem w avatarze więcej :P

30.06.2008
22:35
smile
[268]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cing -> A znasz kogoś jeszcze?

30.06.2008
22:36
[269]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jeck -> Nie nie... pytanie retoryczne to wiem, ale jest takie określenie (tak misie zdaje, ze jest :D), które nazywa pytanie typu:
Żona do męża po jej powrocie do domu: "Tęskniłeś za mną?" No i wiadomo, że ona chce usłyszeć, że tak... ;]

30.06.2008
22:36
smile
[270]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Jeck -> Ty, Jeckyl, Jeck i ktoś jeszcze, ale nie mogę go przypomnieć :P

30.06.2008
22:38
smile
[271]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Glob3r -> Nie będę Cię męczył kolejnymi pomysłami...



Cing -> A pizdnąć Ci?

30.06.2008
22:39
[272]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Wszystkie Kasie są fajne, co nie ? :> Aha, Cing, uprzedzając, Marysie pewnie też ? :P

30.06.2008
22:41
smile
[273]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

sajes -> Nie zapominajmy o

30.06.2008
22:41
smile
[274]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Marysie > all :P

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?

30.06.2008
22:42
[275]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Te wszystkie rzondzom od zawsze na zawsze, a Kasie i Marysie ? :(

30.06.2008
22:47
[276]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?

Robin wsiadaj do batmobilu!

30.06.2008
22:49
[277]

Cing [ Wigry Suwałki ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!

Wsiadaj Robin!

30.06.2008
22:50
[278]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!

Nie chce mi się z Tobą gadać...

30.06.2008
22:51
[279]

Glob3r [ Tots units fem força ]

sajes -> Nie wszystkie, ale większość ;p.

No nic.. .tam też tego nie znalazłem ;].

30.06.2008
22:52
smile
[280]

Cing [ Wigry Suwałki ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...

Głodny jestem...

30.06.2008
22:55
smile
[281]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Głodny jestem...

Głodny? Na co czekasz?

30.06.2008
22:59
smile
[282]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))

30.06.2008
23:02
smile
[283]

Cing [ Wigry Suwałki ]

A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Głodny jestem...
Głodny? Na co czekasz?

Na kanapkę, najadłem się, idę spać.

30.06.2008
23:10
smile
[284]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie grasz fair...

30.06.2008
23:19
[285]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Zamów sobie koszulkę:
"Cing - fu**** cheater!" :D

30.06.2008
23:23
smile
[286]

Selman [ Senator ]

witam ...

ktoś tu żongluje ?

01.07.2008
00:12
[287]

Luthien000 [ Konsul ]

dobry wieczór ;p śpicie?

01.07.2008
00:32
smile
[288]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

zależy kto :>


los_homobitos - grasz w silkroad?

01.07.2008
00:37
smile
[289]

Selman [ Senator ]

ja zaraz idem spać.. bo jutro muszę trochę wiecej pograć na perce , potem rower i na pachte :D

01.07.2008
01:18
smile
[290]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;)))))

Ja dzisiaj magiem wbiłem 49(tzn ze 5k brakuje do lvla) i klechą 6 ;P (zacząłem dzisiaj - będzie twink na bg:P)

Poza tym byłem u znajomej, nauczyłem się grać końcówkę "The Show Must Go On", przeczytałem kawałek książki i poza tym...jeszcze 6 weidera przede mną:P

01.07.2008
01:25
smile
[291]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja dziś dobiłem na taxi do 25levela, jeszcze mam nadzieje na wbicie na 26 tej nocy,

zrobiłem w cholerę questów, zrobiłem jaki taki plan ile jeszcze trzeba bić sp,
źle nie jest, robię wiza/barda full int, robe, robiony na PvM, chociaż będę próbował sił w PvP

liczę że ktos jeszcze się skusi :]

01.07.2008
01:28
[292]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi --> jaka gra? Silk? Wow lepszy ;P

01.07.2008
01:31
smile
[293]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

silk tańszy w eksploatacji :D

mogłem, nawet chciałem grać w WoWa, abo bym jakoś przeżył ale jak poczytałem trochę o WoWie, to zmieniłem zdanie, Silk nie skomplikowany, czytałem o nim kiedyś bardzo dużo więc się trochę orientowałem :D

kupiłem silki, ticket sp i jazda na farmie -9 żeby mieć zapas do 90 levelu :]

01.07.2008
01:32
smile
[294]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Tańszy? Gram na ruskiej riverze. Prywatny ale najlepszy serwer. Troche bugów jest - wiadome - ale nie przeszkadzają w grze.

01.07.2008
01:35
smile
[295]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

no wiesz, ja gram ze free na oficjalu :P

wbicie na serwer nie stanowi żadnego problemu wiec jest gites,

tu mój char, pochwale się jak wyfarmie te 100k sp i wtedy pogadamy :D
(maks. dwa tygodnie)


WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o! - Wiewiórk
01.07.2008
01:35
[296]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wiwi -> ja też :)

01.07.2008
01:38
smile
[297]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

--> Impreza gildii (tylko część przyszła a właściwie ułamek) - Urodziny Igora ;)

Edit: btw. ciekawy jest ten troll ze skrajnej lewej. Przyszedł (rusek) i nie chciał pójść. Taki mistrz 2-go planu ;P


WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o! - Apocaliptiq
01.07.2008
01:41
[298]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

uuuuu jak widzę grafa razi po oczach ... :]

ja gildi dopiero szukam, tzn, mam na oku jedną ale na razie mam kare na 3 dni ;(

01.07.2008
01:42
[299]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wlasnie jest zarąbiście tam ;)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7911994&N=1 wypad!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.