
Wiseman [ Pretorianin ]
WesołKraczma [cz. 97] Riviera...o!
Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
Plaża...piasek....i...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Drugi?
Jednak pierwszy:D
Pat--->Chciaaałbyś;)
PatriciusG [ pink floyd ]
damn
Ej ziom, skąd wziąłeś wstępniak? Bo mi się wydało, że ktoś go edytował, chyba koksik

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Widać, że wakacje przyszły, bo znowu szalejecie.

Glob3r [ Tots units fem força ]
Gandalf -> A gdzie Twoje: "Ignoruj wątek"?? ;D
adrem [ Adrem-Man ]
Mój 2500 post!Hura!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Gandalf -> A gdzie Twoje: "Ignoruj wątek"?? ;D
Właśnie!:)
Ale dziękujemy, że doceniasz nasze wysiłki:)
Wiseman [ Pretorianin ]
Pat===>z poprzedniej części...ja go z leksza formatowałem...
PatriciusG [ pink floyd ]
Aaaaaa, chyba, że tak.
Myślałem, że to jakiś starszy jeszcze jest. Sorry Winnetou.
Wiseman [ Pretorianin ]
Pat===>Winnetou...wino tu wino tam...lepiej będzie po prostu łuki...

mannan [ M*A*S*H ]
Dostałem się do szkoły. Jest!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
mannan--->Brawo. Ja też. Yeah:D
dj_janasek [ Cesarz ]
mannam a jakiej ?
mannan [ M*A*S*H ]
Technik Handlowiec. Zespół Szkół Ekonomicznych

dj_janasek [ Cesarz ]
Aha...
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ehh luki ...
Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, ValkyreX, lukigno, los_hobbitos, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym, Pat czyli karczmiany psycholog, kosik007 , Scarface i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać
wyboldowane w poprzedniej części ...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))

adrem [ Adrem-Man ]
)))));

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Co Ci sie stało adrem?
Ale mnie wszystko napier****. Ostatni trening w sezonie a ja nie mogę z krzesła wstać. Chole*a jasna!

adrem [ Adrem-Man ]
Apo--->Mój post był przeciwieństwem twojego :)No,może nie do końca,ale był :)
BTW:Uuu,coś nam kraczma zwalnia :(

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wezme Cie za emo zaraz ;P
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Apo ---> w co grasz?
adrem [ Adrem-Man ]
Apo--->E-mo to zuoooo
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
szymx --> w wowa ;P
adrem [ Adrem-Man ]
To już są treningi w Wowie?Wow :)
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Wow :P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
adrem --> jakie treningi :P
adrem [ Adrem-Man ]
Apo===>Ostatni trening w sezonie
SzymX się spytał w co grasz(Czyli co trenujesz)A Ty powiedziałeś że w Wowa.Już rozumiesz o co mi chodziło? :)
SzymX_09 [ Master Exploder ]
adrem ---> o to to
mannan [ M*A*S*H ]
Na którym roku w szkolę średniej są jakieś praktyki (np. w sklepie)
Nie mogę się nacieszyć.
Glob3r [ Tots units fem força ]
Witam ;]
.
mannan -> Mimo wszystko zamazałbym swoje imię i nazwisko gdybym to publikował ;).

Cing [ Wigry Suwałki ]
*Wypełnia profil randkowy*
Imię: Tomasz
Nazwisko: Tenerowicz
Nick: mannan
(...)
*szyderczy śmiech*
kilo_fasoli [ Legionista ]
Witam w nowej części
Co tam u was pączusie
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
kilo_f -> umrzyj
adrem [ Adrem-Man ]
I nie wracaj

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
adrem --> aaa ;P
;))))
Godzinę temu dowiedziałem się, że mam pęknięte żebro. Ale nie trzeba być mientkim ;P
mannan [ M*A*S*H ]
Apocaliptiq --> a co robiłeś że ci pękło?
adrem [ Adrem-Man ]
Apo==>Nadal nie powiedziałeś co trenujesz :)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mannan --> back spin w żebro...pękło
Wiseman [ Pretorianin ]
Wiwi===>mój wstępniak jest prawidłowy....Val mnie poprosił abym go "dyskretnie" osunął z listy VIP-ów.....ale jak widać dyskretnie sie nie da...
a tak w ogóle to witam...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))))
adrem [ Adrem-Man ]
Apo--->Masz złamane żebro,cieszy cię to?Może zostałeś emo?

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
adrem --> czy napisałem że mnie to cieszy? Nie, wręcz przeciwnie. Ale nie jest to powód do rozpaczy ;)

adrem [ Adrem-Man ]
Ale ciągle dajesz emoty :) To już jest jakiś sygnał :)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
adrem --> co z tego? mówię Ci że nie mam powodu do smutku ;) Wszystko mi się układa i zwyczajnie jestem szczęśliwy a to że pękło mi żebro...no zdarza się.

adrem [ Adrem-Man ]
A jak to wogóle było,złamałeś żebro i nawet nie wiedziałeś? :D
Wiseman [ Pretorianin ]
Adrem===>człowiek po prostu cieszy sie życiem...i nie zwraca uwagi na takie głupoty jak pęknięte żebro...
adrem [ Adrem-Man ]
Ja nie lubię cieszyć się życiem...Bo im bardziej się cieszę,tym bardziej wiem że jutro coś mnie kompletnie zdołuje...Ale ze mnie pesymista :P
Don't Look Back [ Konsul ]
Witam !!! A swoją drogą to takie wakacje przydały by się ponieważ deszcz leje i nie ma co robić!!! ;) -> [1]
Glob3r [ Tots units fem força ]
Ja nie lubię cieszyć się życiem...Bo im bardziej się cieszę,tym bardziej wiem że jutro coś mnie kompletnie zdołuje...
Cos w tym jest... gdy zaczynam mocniej cieszyć sie życiem i tą radością chcę sie podzielić z kimś innym, ten ktoś nagle sprowadza mnie na ziemię... Coraz częściej dochodzę do wniosku, że jakieś 80% ludzi nie zasługuje na to, by dawać im szczęście... :devil:
adrem [ Adrem-Man ]
Glob3r-->Ja jestem w tych 80% procentach...
DLB--->Cześć :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Glob3r, adrem --> jest taka zasada która mówi, że prawdopodobieństwo zdarzenia się jakiejś rzeczy maleje wprost proporcjonalnie do tego jak bardzo jej oczekujemy.
Ale ja sie z tym nie zgadzam i u mnie tak nie jest. W momencie gdy czegoś bardzo pragniemy i potrafimy prosić dostaniemy to bez najmniejszych przeszkód - o ile nie pojawi się wątpliwość tego czy na to zasługujemy.
A jak to się stało? Napisałem - back spin w klatkę piersiową. Jak nie wiesz jak to wygląda zapraszam tutaj:
adrem [ Adrem-Man ]
Apo==>Rzeczywiście głupia zasada :P
o ile nie pojawi się wątpliwość tego czy na to zasługujemy.
A jakie mogą być te wątpliwości?
Don't Look Back [ Konsul ]
adrem-----> ja nie rozumiem takich ludzi którzy nie potrafią cieszyć się życiem, mnie nawet kiedy siostra dołuje to ja i tak się tym nie przejmuje bo to tylko jej gadanie i więcej nic bo i tak za kilka minut będzie normalnie ;)
Apo----> zgadzam się na 100% ;)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Apo -> To nie jest czasem jedno z Praw Murphy`ego?
Ale fakt... głupie, chociaż...
Ja jestem w tych 80% procentach...
Tego nie wiem :P.
adrem [ Adrem-Man ]
DLB--->Pesymista ze mnie,i tyle,ale cóż,jeszcze kawał życia przede mną :)
Don't Look Back [ Konsul ]
adrem----> no tak, wszystko może się jeszcze zmienić ;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Glober --> tak, dokładnie. a czy głupie? sprawdza się jeżeli nie potrafi się unikać tego o czym mówi ;)
adrem --> kiedyś zrozumiesz. W skrócie rzeczy chodzi o to, że czasem gdy czegoś chcesz pojawia się wątpliwość co do tego czy to dostaniesz. I to właśnie prowadzi nas do zguby. Podstawą jest tego unikać. A wtedy będziesz szczęśliwy bez względu na wszystko ;)
adrem [ Adrem-Man ]
Dlaczego na wieczór poważnieję?Zaczyna mnie to wkurzać :P
Idę czytać książkę.Dobranoc :)
Don't Look Back [ Konsul ]
adrem-----> miłej lektury życzę i przy okazji senków ;)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
adrem --> ;))))

adrem [ Adrem-Man ]
Dzięki,na takie posty czekałem :*
Luthien000 [ Konsul ]
Dobry wieczór ;p
Glob3r [ Tots units fem força ]
Apo -> Ty kiedyś pisałeś, co sądzimy o związku ze starszą dziewczyną... Ile ona tam sbie wiosen liczyła i jak w końcu poszło bo parę część WK opuściłem od wtedy ;).
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthien----> Witam !
kali93 [ Oaza spokoju ]
Dobry wieczór wszystkim;) W co pykacie?;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Glob --> już mało aktualna sprawa ;P Była, nie ma
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> jak minął dzień? ;)
Kali -> Cześć
Glob3r [ Tots units fem força ]
Tak czy siak zapytam: Ile wiosen sobie liczyła? :).

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
20
Brrr ale boli a mi tu jeszcze takie wątki i filmiki "nie zasypiaj na meczu"
Don't Look Back [ Konsul ]
Dobranoc wszystkim idę spać bo zmęczona ;)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Ok dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości ;).
No fakt... filmik kapitalny... :D.
[72] -> I tak nikt Ciebie tu nie chce :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> kolorowych

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Glob --> :P
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Wsiadaj Robin
Glob3r [ Tots units fem força ]
Apo -> ;D
;)
Czy ostatnia linijka w moim poście [72] nie brzmi teraz dość dziwnie? ;).
Wysiadaj Robin. Ukradli nam koła.

Glob3r [ Tots units fem força ]
DIABLO 3 !!!!!!
JEEEEEEEEST!!!!!!!!
Don't Look Back [ Konsul ]
Witam! :D
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Glob3r--->Hehe. Ależ zapanowała na forum euforia:)

Glob3r [ Tots units fem força ]
*Tańczy taniec radości*
:D:D:D:D:D:D:D:D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
- Can I ask for your adress?
- słucham
- adress
- nie, nie. To nie dres. To zamszyk
Coś w stylu
- Name
- John
- Sex
- Twice a week
- no, no - male or female?
- male,female...sometimes camel
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Apo -> Przy drugim kawale spadłem z krzesła
Wiseman [ Pretorianin ]
a ja drugiego nie rozumiem...można po polsku przetłumaczyć??....
Glob3r [ Tots units fem força ]
Kropek -> Po Polsku on nie będzie miał sensu :).
Ale:
-Imię
- John
- Płeć
- Dwa razy w tygodniu
- Nie nie... mężczyzna czy kobieta?
- Mężczyzna, kobieta... czasami wielbłąd.
Ja znam wersję z imieniem bodaj: Abu Sahmid Bulsadar. Jakos tak :P.
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Diablo III ludzie pijemy !111
Wiseman [ Pretorianin ]
Glob3r===>dzięki mimo wszystko...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiseman --> w drugim dowcip polega na tym, że "sex" to z angielskiego "płeć" no i jednocześnie stosunek płciowy samca z samicą...a że ten lubi też wielbłądy :P
Ciekawy --> pierwszy to cytat z filmu. Trzeba skojarzyć scenę ;P
Wiseman [ Pretorianin ]
Apo===>no wiem....nie ważne...
ale sie ślimaczy ta część....niby sobota...a tu nikogo...
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Pewnie połowa kraczmowiczów na imprezach, melanżach itp. :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
żebyś wiedział, jeśli nie wszyscy... co się stao, nawet Pat odkrył 'real life' :P

Glob3r [ Tots units fem força ]
Kliknijcie... z ciekawości chcę zobaczyć co jest dalej :D.
P.S. -> Słyszeliście, że ponoć Diablo III zostało zapowiedziane? Wie ktoś coś o tym? Czy to tylko fake? ;D
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ej to wyjdzie Diablo III czy nie
Glob3r [ Tots units fem força ]
Nie :(.
Przed chwilą oglądałem transmisję i ten gościu powiedział, że to był tylko taki spóźniony żart Prima Aprilisowy :(.
Screeny i gameplay to podrasowany WoW ;/.
Cóż ;/. trzeba przyznać, że jak robić żarty, to wielkie... :(
Luthien000 [ Konsul ]
Dobry wieczór... jest tu jeszcze ktoś? :)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Jam jest :).
Wiseman [ Pretorianin ]
ja również jestem...
Luthien000 [ Konsul ]
O ! :p
no to witam ;p jak minął ten sobotni dzień? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
O!!!!......jak zwykle...jak każda sobota...przed kompem....
a Tobie jak minął ten piękny dzień...??
Luthien000 [ Konsul ]
właśnie o to chodzi że nie był piękny i dlatego siedze yeraz w domu o!
a tak w ogóle to nudy były... niedawno wróciłam od babki i boli mnie brzuch... :(
Wiseman [ Pretorianin ]
biedactwo....co za dużo zjadłaś??....czasami zdarzają sie nudne dni...takie życie...u mnie każdy dzień jest nudny...i jakoś staram sie nie narzekać...
Luthien000 [ Konsul ]
no u mnie też nic sie nie dzieje... nie własnie ze nic nie jadłam... w ogóle to mam zamiar sie odchudzac... chyba... i nie jem juz tyle.....
Wiseman [ Pretorianin ]
przestań z tym odchudzaniem......głupi pomysł...
idę spać...Ty też lepiej idź....bo głupich pomysłów dostajesz....dobranoc....do jutra...
Luthien000 [ Konsul ]
nie głupi nie głupi.. ja mam zawsze tylko genialne pomysły ;p
dobranoc... kolorowych :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Luthi i Wise widzę jakiś problem z kropkami mają.
;)))) heloł evrybady

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ale na forum pusto :P Syndrom kaca?
Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]
6 była i niedziela :)
ValkyreX [ Legend ]
[102] i [103]
Widać, że się znacie ;)

Saburau [ Pretorianin ]
Witajcie, witajcie. Co u was?

Selman [ Senator ]
siemano :)

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Siema, ej to co to jest to Diablo ?
Co tam

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam!!! :) Co słychać?
Wiseman [ Pretorianin ]
Witam...
Val===>papuguje i tyle....
Paulina===>witam....nic ciekawego...wczoraj takie pustki były ze daj spokój.....a u Ciebie??
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis-------> też nic ciekawego, brzuch boli, nic się nie chce robić,no ja patrzę że od wczoraj to mało co ruszyło, wszystkich gdzieś poniosło mnie też ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>no wakacje....pewnie ludzie spędzają czas na świeżym powietrzu....a nie tak jak ja przed kompem...a jakie plany na dzisiaj???..
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis------> no to ja będę siedzieć w domu bo brzuch mnie boli od wczorajszych truskawek i poziomek, ale może gdzieś się wyskoczy, nie na rower bo u babci został, to może do przyjaciół albo tak przejść się, bo nie mogę zbytnio od WC się oddalać no bo... lub usiądę i będę rysować albo jeszcze układać muzykę.... a jakie ty masz plany na dzisiaj? :)
https://wizytowki.gry-online.pl/galeria/559102/559102_402.JPG
Luthien000 [ Konsul ]
dżem dobry ;P
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>pewnie większość dnia przed kompem....coś koło 14...gdzieś wyskoczę na świeże powietrze...nic szczególnego.....za to jurto będzie się działo....WYNIKI MATUR!!!!!!!!!!!!11111111
ładny rysunek...tak apropos...
Luthien--->witam....nie papuguj za mną z tymi kropkami...w tej karczmie ja mam to na wyłączność...
Luthien000 [ Konsul ]
łuki -> ej no. to moge dawać przecinki? ;p nie papuguje o! ostatni raz ............. ;P
jak tam? ;d
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis-------> no nie większość dnia bo później to będę i tak musiała wyjść na świeże powietrze, może to coś pomoże i choroba trochę złagodnieje.. a rysunek dzięki ;)
Luthien-----> Witam! :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>zdrowiej zdrowiej....
Luthien===>no mam nadzieje że to był ostatni raz.....u mnie pomału się kula....a u Ciebie jak tam???

ValkyreX [ Legend ]
Don't Look Back-> Słowo "pokaż" pisze się właśnie przez ż. To taka drobna uwaga do Twojej sygnaturki.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Aaaaaaaaaaaaaaaaa
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> u mnie też jakoś sie kula,,, ale zaczynam sie denerwować,,, o!

Don't Look Back [ Konsul ]
ValkyreX------> już poprawiłam, dzięki ;)
Jeck------> a te "Aaaaaaaaaaaaaaaaaa" coś się stało ? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>na zdrowie...dobrze że Ci ryja nie urwało...
Val===>jak zwykle czujny....i na posterunku....
Luthien===>ja już też mam lekkiego stersa...
Paulina===>spojrzyj w spoiler...
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> lekkiego to mało powiedziane,, cos czuje ze bedzie kiepsko :/
Wiseman [ Pretorianin ]
Luth===>przestań szerzyć defetyzm!!!....będzie dobrze.....a jak coś nie wyjdzie to jest jeszcze sierpień....
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis------> ja to chyba dochodzę do wniosku że ty i Luthien się znacie ??? :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina====>zobacz...post [108]....znamy sie chodziliśmy do jednej klasy w liceum...
dobra ja spadam na obiad.....narazie...
Luth===>no a jak....damy radę...
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> no sierpień. i bedzie nastepna okazja do spotkania ;p
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> smacznego! pa
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Dla pociechy zawsze można posłuchać piosenki Czerwonych Gitar - Matura
:)
Ja normalnie tera obiadek zaraz zjem :)

Don't Look Back [ Konsul ]
Wis-----> Pa ! I smacznego życzę :)
SzymX_09-----> ja nie dam rady jeść.. :(
Luthien000 [ Konsul ]
Szymx -> no w sumie tak ;) "nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera" :) ale i tak mam stresa ;p
SzymX_09 [ Master Exploder ]
"Hej za rok matura..." :P
Luthien000 [ Konsul ]
Szymx -> nie no myśle ze załapie sie na sierpień ;p
Don't Look Back [ Konsul ]
SzymX------> u mnie za rok matura i nie wiem co wybrać, ot problem!
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> ja do samego maja nie iwedziałam ;p
Glob3r [ Tots units fem força ]
Heloł :D
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthien-------> a co pisałaś?? Bo ja to chcę historię i WOS (rozszerzony) albo jeszcze i geografię :)
Luthien000 [ Konsul ]
Glob3r -> siema
DLB -> ja tez miałam historie pisac. ale w ostatniej chwili zmieniłam uwaga uwaga na... chemie.
nie iwem co mi odbiło bo byłam w klasie z rozszerzoną historia i wosem...
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthien ------> ja to chemii nigdy nie mam zamiaru pisać bo słaba jestem z tego przedmiotu :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthuien====>tak...ten Twój pomysł z chemia do tej pory wywołuje uśmiech na mej twarzy...
Paulina===>ja pisałem historię...
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis------> trudna była?
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> ja sie czułąm w miare na siłach... coś trzeba było wybrac... ale jak zobaczyłam ten cały arkusz to juz zwatpiłam
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>wiesz...spodziewałem sie gorszej....o historie najmniej sie obawiam....próbna maturę z histy bez przygotowania zadałem na 55% (najlepiej z całej klasy:p).....a na prawdziwą też sie nie wiele uczyłem....mówię Ci...spodziewałem się gorszej....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> tak. Ty historie masz w małym palcy. a co z angielskim i praca na polskim... ;/ tu juz bedzie gorzej o!
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthien-----> ja to swój dopiero zobaczę po wakacjach, aż się boję o tym myśleć !
Wis-----> ja z historii nie muszę się uczyć bo zawsze wszystko pamiętam, ale jak co do czego przyjdzie to zapomnę :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> dasz rade ;p
Apocaliptiq -> cześć ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>no trafiłaś w sedno...najbardziej boje sie polaka i angola....to będzie być albo nie być...
Paulina===>dasz rade....ja też przed sama maturą nic nie pamiętałem....ale jak zacząłem pisać.....to jakoś wszystko wróciło...
Don't Look Back [ Konsul ]
Wis -------> jak ja nawet kiedy uczę się do klasówki to później i tak nic nie pamiętam a co mówić o maturze....

Luthien000 [ Konsul ]
luki -> no. angielski mysle ze jakos przezyje. chociaz ten list formalny. ale najbardziej boje sie polskiego. przeciez ta moja praca to w ogóle jakas pomylka byla
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Dobra jestem juz :)
"...Nie matura a chęć szczera zrobi ze mnie bohatera..."
Farben Lehre - Matura
Dam wam dwa teksty na pocieszenie i zwalczenie waszego stresu przed jutrzejszym dniem :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>dobra nie gadajmy juz o maturze...masz wakacje...i ciesz się nimi....
Luth===>a co pisałaś...poezje czy "Lalkę"???....ja poezje...i boje sie ze nie na temat...
Luthien000 [ Konsul ]
Szymx -> a to mnie pocieszyłeś ;p
luki -> no ja własnie pisalam lalke. to dopiero praca nie na temat. w ogole nie wiedzialam o co biega. chcialam wziac poezje ale przestraszylam sie tego wiersza tetmajera o! ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luth===>a ja miałem odwrotnie...przestraszyłem sie "Lalki"...przeczytałem fragment...i nie wiedziałem o co biega...więc wziąłem poezje....jak zacząłem pisać....to już się pisało...i wyszły 3 strony....będzie good...nie gadajmy już o tym....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> no lepiej nie gadajmy. a tak co tam? u Ciebie też taka brzydka pogoda?
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Przejdźmy na jakiś inny temat bo widzę że ten nie za bardzo dla Was :)
Edit. U mnie piękna pogoda. Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>jaka brzydka?!....świeci słońce ptaszki ćwierkają.....jest fajnie....a u Ciebie co pada???...
Don't Look Back [ Konsul ]
Możecie sobie po oceniać obrazki w mojej wizytówce! :)
Luthien----> u mnie raz świeci słońce, a raz nie, ale nie pada i jest ciepło :)
Luthien000 [ Konsul ]
a u mnie chmury są. ciemne i w ogóle zimno. zaraz bedzie padać... :(

mackof [ Reprezentuje poziom ]
Jutro z Fryzjerem i jednym ziomkiem z klasy jedziemy na dwa tygodnie do Białego Dunajca. Będziemy odwiedzać Zakopane, więc Wiewiór przygotuj się na ostre ruchańsko!
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>jakich zespołów słuchasz???.....obrazek z gitarą najbardziej mi sie podoba...:p

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> ja nie muszę daleko szukać bo mam w klasie zespół :P
SzymX------> TAK!
SzymX_09 [ Master Exploder ]
DLB ---> wielbicielka gitary?
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> a te dwa pierwsze twojego autorstwa sa? ;p
zgadzam sie z łukim ;p
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Kropek ---> grasz na czymś?
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>ale chyba jakiś zespołów słuchasz nie???....
SzymX====>nie...ale chciałbym umieć grac właśnie na gitarze...
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Nie ma wiewiórka? Ziomky!
Ale z was kutangi...
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Kropek ---> masz wakacje - naucz się :) Ja gram juz od 7 miesięcy :)

Luthien000 [ Konsul ]
luki -> a ja kupuje sobie gitare ha!
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthien-----> tak te pierwsze mojego autorstwa są :)
luki------> mam kilka ulubionych i nie szukam... :P
Wiseman [ Pretorianin ]
SzymX===>chętnie...ale nie mam gitary...i to jest ten problem....
Luthien===>zazdroszczę...:p....nie bądź taka skromna...a moja Metallica...Twojego autorstwa...toz to dzieło sztuki....
Paulina===>a nazwy tych zespołów...możesz podać???
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> ładne. ja swojego czasu tez rysowałam. w gimnazjum ;p no i w liceum. ale to była raczej marna sztuka ;p
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> tylko jeszcze nie wiem jaka. ale chyba akustyczna. i bede sobie brzdekac ;D
SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> znajdź dwie stówy i kup akustyka :)
luthien ---> samouk?

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Luthi --> cześć ;] - Opcja "Edytuj post" nie boli :P
Luthien000 [ Konsul ]
Szymx -> no raczej tak. tylko chciałabym jakis multimedialny kurs znaleźć.
Apocaliptiq -> mhm.. dobrze że mi powiedziałeś ;D
Wiseman [ Pretorianin ]
dobra ja spadam....będę zaś...dużo zaś....
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> no to tak.... Linkin Park, Distrubed, Sum 41, Bullet For My Valentine, Apocalyptica, Breaking Benjamin, Evanescence, Rammstein.... i to chyba tyle jak coś się przypomni to napiszę :)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> z wymienionych kiedyś słychałam LP, disturbet lubie bardzo, evanescence troche mniej ale też ;p
SzymX_09 [ Master Exploder ]
luthien ---> multimedialny kurs? Rozumiem. Polecam forum gitarowe
Naucz się chwytów wszystkich ćwicz je tak abys mógł je swobodnie grać zmieniać. Nigdy nie graj gdy palce Cię bedą boleć.
Dobra rada - gnieć gumową piłeczkę - to zmiękczy twoje palce. Będzie ci łatwiej opanowac chwyty :)
To tyle na razie ode mnie. Jeśli będziesz czegoś potrzebował pisz na gadu :)

Don't Look Back [ Konsul ]
Ja patrzę i oczom nie wierzę prawie wszyscy na WK słuchają mocnych brzmień, a ja myślałam że jestem sama! :)
Luthien000 [ Konsul ]
Szymx -> dziękuję bardzo za dobre rady ;p jeśli bede czegoś potrzebowała to napewno napisze ;p
a tak przy okazji to jestem dziewczyną ;p
DLB -> no to teraz już wiesz że nie jesteś sama ;p

SzymX_09 [ Master Exploder ]
luthien ---> nie ma za co :)
Ja się będę zbierał. Rodzice wyciągają mnie na spacer. Może będę potem.
Zegnam Was.
Buziaczki.
Don't Look Back [ Konsul ]
Luthi------> ale do gitary jakoś mnie na razi nie ciągnie, kupić to jak co to na razie nie, mam wizualną gitarę na kompie i na niej jest mi ciężko grać a co mówić o prawdziwej :)
SzymX-----> Zegnam ! :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Szymx --> żegnam ;P
:D ;D :D stop() :P
Don't Look Back [ Konsul ]
Ja uciekam!
Pa ! ;)
Luthien000 [ Konsul ]
DLB -> ja odkąd pamiętam chciałam grać na gitarze i w tym roku sobie kupię ;)
Szymx -> pa
DLB -> do kiedyś ;)
to ja tez ide. bywajcie

Selman [ Senator ]
ogląda ktoś Blues Brothers ? pewnie wszyscy :D

Cing [ Wigry Suwałki ]
Pewnie nie :P
Wiseman [ Pretorianin ]
Witam...ponownie...jest tu kto??....
Cing [ Wigry Suwałki ]
Nie sadzę.

Don't Look Back [ Konsul ]
Ja jestem! ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>witam.....
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> co słychać? ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>w tej chwili...muzykę....a tak poza tym nic nowego.....nie wiele sie od rana zmieniło...
wracając do tematu muzyka....z wymienionych przez Ciebie zespołów nie słucham nałogowo żadnego....:p

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> nałogowo to też żadnego z tych nie słucham, a ty jakie lubisz? ;) a teraz to siedzę słucham muzyki i piszę na gg ;)

Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina=====>u mnie na pierwszym miejscu jest Metallica.....a potem to wszystko po równo...czyli tak....Scorpions, AC/DC, Guns N'Roses, The Cranberries, Keane, Dire Straits, Coldplay...i wiele innych...

Cing [ Wigry Suwałki ]
Ogólnie to w WK chyba jestem odosobnionym przypadkiem słuchającym hip-hopu :P
Wiseman [ Pretorianin ]
Cing===>elo ziom....jesteśmy tolerancyjni:p.....nie musisz sie nas bać...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> z tych to tylko słucham Scorpions i trochę Coldplay ;)
Cing----> nie sam jesteś bo ja nie tylko słucham rock'a ale do hip-hop'u trenuje no więc...

Cing [ Wigry Suwałki ]
Kropa -> (m) :P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>ulubiona piosenka Scorpionsów...??
Cing===>:D
Don't Look Back [ Konsul ]
luki----> nie mam ulubionej bo to nie mój ulubiony zespół... ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>aha....rozumiem....mój za to tak...zaraz po Metallice...:p
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> mój to Breaking Benjamin i Linkin Park, a później to Apocaliptica i no reszta tych z [182] posta
A tak wogóle to ja lece pograć w coś :) Pa

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))))
Po imprezie w plenerze :P hah no ładnie ;P
Luthien000 [ Konsul ]
Dobry wieczór ;) jest tu jeszcze ktos? ;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja jestem. Dziewczyna tak długo przy komputerze siedzi?
Luthien000 [ Konsul ]
Apocaliptiq -> no bo mi sie nudzi. i spać nie mogę. a co z tego że dziewczyna? ;) ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p

Selman [ Senator ]
dobry wieczór, pijemy cały tydzień za Hiszpanie !! !
Luthien000 [ Konsul ]
Selman -> pijemy! tylko nie wiem czy dam rade cały tydzień ;p

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
błeh, co tak cicho?
Wiseman [ Pretorianin ]
Witam....Hiszpania mistrzem Europy.....chociaż jedno im sie udało...
jest tu kto??
SzymX_09 [ Master Exploder ]
O kurczę szkoda że wcześniej zapomniałem typować. Zacząłem w półfinałach trafiłem wszystkie 3 mecze i mam 10 pkt. Kurde ale szkoda.
Dziś wyniki matur ;)
Napiszcie jak tam wyniki jak przyjdziecie ludzie :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ja maturę zdałem.
Dawno temu...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Luth --> domyślam się.
;)))) cześć

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p
Homo?
Wiseman [ Pretorianin ]
ja jestem troche 'inna' niż dziewczyny ;p
to sformułowanie było dość niefortunne...:p...

Cing [ Wigry Suwałki ]
Jeck -> dawno Cię nię widziałęm :P

Don't Look Back [ Konsul ]
Dzień dobry! :)
Wiseman [ Pretorianin ]
Ludzie zara umrę z nerwów...już nie mogę wyrobić...taki stres...ja pierdziele...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> a czym się tak denerwujesz, pewnie wynikami matur? :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Cing -> Ja Ciebie też xD
Kropek -> Wyluzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...
Wiseman [ Pretorianin ]
Paulina===>tak dokładnie...Twoja intuicja jak zwykle niezawodna....
Jeckyl===>łatwo powiedzieć....

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Kropek -> To może melisski?
Czy wolisz coś mocniejszego?
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>uspokoiło by mnie...gdybym wiedział jakie są wyniki....a po drugie nie pije przed pracą...
Paulina===>to powiedz że zdałem...:p
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-------> dzięki, ja zawsze wiem co mówię, moja siostra też to samo przeżywała, ale już po wszystkim ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Graliście już w to: ? Najlepsza gra ever:D

Cing [ Wigry Suwałki ]
luki -> jak nie alko, to weź sobie zajaraj :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))))
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Witam :)
jak tam? :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Dobrze tu :P
Kiedyś mówiłem, że nie rozumiem ludzi, ktorzy przychodząc tu mówią "co tam?". Jakby nie mogli pójść tam i zapytać "co tu?" bo niby skąd mam wiedzieć co jest tam jak jestem tu. Gdybym był tam to zdanie "co tam" też by raczej sensu nie miało bo po co miałbyś przyjść tu i pytać co tam w sytuacji gdybym ja właśnie był tam a nie tu. Logiczne....
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Apo--->W takim wypadku bezsensowne jest również słowo "spadaj", ponieważ osoba, do której jest to słowo kierowane, bardzo rzadko znajduje się nad krawędzią przepaści, czy czegoś w tym stylu, więc siłą rzeczy, nie może spaść, bo nie ma z czego. Logiczne...
Mówiąc krócej-czepiasz się, Apo:D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
hobbit --> W ten sposób rozumując nie ma sensu również mówić "pierd*l się!" bo i tak w 99,9% przypadków ta osoba nas nie posłucha i ni wykona naszej proźby. Więc w takim razie lepiej byłoby powiedzieć "Odejdź stąd", wtedy powodzenie prośby czy też rozkazu byłoby bardziej prawdopodobne ;) Logiczne...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Apo--->Słusznie. Podobnie nie ma sensu mówienie "k*rwa twoja mać!", gdyż bardzo niewielu ludzi ma za matki kobiety lekkich obyczajów, co sprawia, że usiłując ich obrażać w ten sposób dowodzimy tylko swojej ignorancji itp. Logiczne...
Aleśmy się rozpędzili:D

Wiseman [ Pretorianin ]
ZDAŁEM!!!!!...ZDAŁEM!!!!

ValkyreX [ Legend ]
Luthien000 [ Konsul ]
Cześć ;p to ja też sie pochwalę ;p szału nie ma ale zdane pozytywnie ;p
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>gratulacje...kiedy oblewamy??...:p
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> dzięki ;p no kiedyś trzeba będzie ;p a byłeś dzisiaj z nimi?
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>nie mogłem....musiałem wrócić do domu...bo na 16 do pracy szedłem...więc mimo szczerych chęci...musiałem wrócić do domu...
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> ja też nie mogłam. ale ja nawet chęci nie miałam ;)
Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>dlaczego??....
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> a nie wiem. nie miałam jakoś ochty nigdzie z nimi chodzic. wiesz zresztą jak ich wszystkich lubie ;p

Wiseman [ Pretorianin ]
Luthien===>no wiem wiem....może lepiej pogadamy na gg....szkoda spamu na naszą rozmowę...
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie no ależ proszę spamujcie do woli...
:)
Tylko najpierw zamieńcie sobie avatary na jakieś sexi, cycaste blondyneczki :D
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Luki--->Szkoda spamu? W tej Kraczmie? Nie bluźnij;)
"Tylko najpierw zamieńcie sobie avatary na jakieś sexi, cycaste blondyneczki :D"
Nie, żebym się czepiał, ale twój avatar też seksapilem nie grzeszy, Jeckuś:D

Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>heh...chciałbyś...nie mam żądnego fajnego avatara z tego typu...:p
Los===>oj przepraszam...zapomniałem że spam w tej karczmie soti na piedestale wszystkich wartości...
wiadomością dnia jet:....ZDAŁEM...Maturę....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Los -> Ja mam wytrzeszczone gały na te wszystkie avatary z lachonami :P
Kropek -> JA TEŻ!!!! Tyle że z 10 lat temu... ALE ZAWSZE!!!! Pijemy?!?!?!?!?
Wiseman [ Pretorianin ]
Jeckyl===>wiem że Ty opiłeś już moją i swoją maturę z 10 razy...więc dziękuje...:p
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Los -> Ja mam wytrzeszczone gały na te wszystkie avatary z lachonami :P
Jakie, k*rwa, avatary z lachonami?:) No, chyba, że twoje pojęcie słowa "lachon" odrobinę odbiega od naszego, hyhyhy:)

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Jeckyl ---> wpisz sobie w guuglach "cycaste piękne blondyneczki"
Może cos wyskoczy :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
gratuluje luki :D teraz nie musisz zostawać łopatologiem :P
Glob3r [ Tots units fem força ]
Cześć wam :P.

mannan [ M*A*S*H ]
U mnie w szkole same panienki.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Los -> Nie na tym forum. Ale wpisz to co podał Gruby chomik/piesek preriowy z gitarą/basem w google i znajdziesz to forum o którym mówię. Jakie tam są AVATARY!!!11
Gruby chomik/piesek preriowy z gitarą/basem -> Nie muszę. Siedzę na tym forum non stop :)
Kropek -> 10?!?!?!? Nie obrażaj mnie... xD

Wiseman [ Pretorianin ]
Wiwi===>dziękować....ale stres był ogromny...:D
Jeckyl====>sory....100??...

Cing [ Wigry Suwałki ]
21:16 [262] Jeckyl
Jeck po 21 na GOLu ? :O
Glob3r [ Tots units fem força ]
Ludzie, pomóżcie mi, bo zapomniałem wyrażenia...
Jak sie nazywało pytanie, na które oczekujemy konkretnej odpowiedzi?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Cing -> Przyzwyczajaj się ;)
Glob3r -> To pytanie to: Wanna f*ck?
Albo chodziło Ci o pytanie, na które nie trzeba odpowiadać. Wtedy to będzie pytanie retoryczne.

Cing [ Wigry Suwałki ]
Jeck -> Zawsze to ktoś z lemurem w avatarze więcej :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Cing -> A znasz kogoś jeszcze?
Glob3r [ Tots units fem força ]
Jeck -> Nie nie... pytanie retoryczne to wiem, ale jest takie określenie (tak misie zdaje, ze jest :D), które nazywa pytanie typu:
Żona do męża po jej powrocie do domu: "Tęskniłeś za mną?" No i wiadomo, że ona chce usłyszeć, że tak... ;]

Cing [ Wigry Suwałki ]
Jeck -> Ty, Jeckyl, Jeck i ktoś jeszcze, ale nie mogę go przypomnieć :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Glob3r -> Nie będę Cię męczył kolejnymi pomysłami...
Cing -> A pizdnąć Ci?
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Wszystkie Kasie są fajne, co nie ? :> Aha, Cing, uprzedzając, Marysie pewnie też ? :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
sajes -> Nie zapominajmy o

Cing [ Wigry Suwałki ]
Marysie > all :P
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Te wszystkie rzondzom od zawsze na zawsze, a Kasie i Marysie ? :(
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Cing [ Wigry Suwałki ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Glob3r [ Tots units fem força ]
sajes -> Nie wszystkie, ale większość ;p.
No nic.. .tam też tego nie znalazłem ;].

Cing [ Wigry Suwałki ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Głodny jestem...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Głodny jestem...
Głodny? Na co czekasz?

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))

Cing [ Wigry Suwałki ]
A pizdnąć Ci?
Twoja Stara?
Robin wsiadaj do batmobilu!
Wsiadaj Robin!
Nie chce mi się z Tobą gadać...
Głodny jestem...
Głodny? Na co czekasz?
Na kanapkę, najadłem się, idę spać.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie grasz fair...
Glob3r [ Tots units fem força ]
Zamów sobie koszulkę:
"Cing - fu**** cheater!" :D

Selman [ Senator ]
witam ...
ktoś tu żongluje ?
Luthien000 [ Konsul ]
dobry wieczór ;p śpicie?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
zależy kto :>
los_homobitos - grasz w silkroad?

Selman [ Senator ]
ja zaraz idem spać.. bo jutro muszę trochę wiecej pograć na perce , potem rower i na pachte :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;)))))
Ja dzisiaj magiem wbiłem 49(tzn ze 5k brakuje do lvla) i klechą 6 ;P (zacząłem dzisiaj - będzie twink na bg:P)
Poza tym byłem u znajomej, nauczyłem się grać końcówkę "The Show Must Go On", przeczytałem kawałek książki i poza tym...jeszcze 6 weidera przede mną:P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja dziś dobiłem na taxi do 25levela, jeszcze mam nadzieje na wbicie na 26 tej nocy,
zrobiłem w cholerę questów, zrobiłem jaki taki plan ile jeszcze trzeba bić sp,
źle nie jest, robię wiza/barda full int, robe, robiony na PvM, chociaż będę próbował sił w PvP
liczę że ktos jeszcze się skusi :]
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi --> jaka gra? Silk? Wow lepszy ;P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
silk tańszy w eksploatacji :D
mogłem, nawet chciałem grać w WoWa, abo bym jakoś przeżył ale jak poczytałem trochę o WoWie, to zmieniłem zdanie, Silk nie skomplikowany, czytałem o nim kiedyś bardzo dużo więc się trochę orientowałem :D
kupiłem silki, ticket sp i jazda na farmie -9 żeby mieć zapas do 90 levelu :]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Tańszy? Gram na ruskiej riverze. Prywatny ale najlepszy serwer. Troche bugów jest - wiadome - ale nie przeszkadzają w grze.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
no wiesz, ja gram ze free na oficjalu :P
wbicie na serwer nie stanowi żadnego problemu wiec jest gites,
tu mój char, pochwale się jak wyfarmie te 100k sp i wtedy pogadamy :D
(maks. dwa tygodnie)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wiwi -> ja też :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
--> Impreza gildii (tylko część przyszła a właściwie ułamek) - Urodziny Igora ;)
Edit: btw. ciekawy jest ten troll ze skrajnej lewej. Przyszedł (rusek) i nie chciał pójść. Taki mistrz 2-go planu ;P
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
uuuuu jak widzę grafa razi po oczach ... :]
ja gildi dopiero szukam, tzn, mam na oku jedną ale na razie mam kare na 3 dni ;(
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wlasnie jest zarąbiście tam ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7911994&N=1 wypad!