GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Lato, czas na rwanie" Niezbędnik Podrywania pisany przez Golowiczów

25.06.2008
21:26
[1]

$Respect$ [ Generaďż˝ ]

"Lato, czas na rwanie" Niezbędnik Podrywania pisany przez Golowiczów

Chce z pomoca forumowiczów stworzyć poradnik podrywania, ale nie jakieś tam kichawy tylko coś skutecznego.

Każdy może dopisywać coś do kategoriii

Przygotowanie (jak sie przygotować na impreze, czy wypad na miasto, plaże do parku)
Nieśmiałość
Openery - teksty na start
Zasady i Porady (ogólne zasady i porady przydatne przy podrywie)
Wygląd, Styl (jak sie ubierać, poruszać)
Rozmowa (jak prowadzić)


Bo kurcze ja już nie chce być singlem i pewnie wielu Golowiczów tesh nie

25.06.2008
21:28
smile
[2]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

padłem :D

25.06.2008
21:28
smile
[3]

grattz [ Konsul ]

Poradniki są dla onanistów. Laski sie po prostu poznaje.

25.06.2008
21:31
[4]

hubercik015 [ Konsul ]

grattz -->Cicho...a nie wpadłeś na to że on z naszych rad chce skorzystac bo jego sa nieskuteczne i sie boi przyznac ze to dla niego tylko dla wszystkich ogolem...

Najważniejsze to jest poczucie humoru i potrafienie zagadania do laski a nie...a reszta to dlaszy plan...

25.06.2008
21:32
[5]

JerryzzZ^ [ E ]

Przygotowanie (jak sie przygotować na impreze, czy wypad na miasto, plaże do parku)

---> Umyć się, umyć zęby, wyperfumić się, ale nie do przesady, jeśli na plażę to nie zapomnieć odpowiednich majtek

Nieśmiałość

---> Setka bądź dwie na odwagę i przełamanie

Openery - teksty na start

---> Krótka piłka z mojej strony...

Zasady i Porady (ogólne zasady i porady przydatne przy podrywie)

---> Nie ślinić się, nie patrzeć w dekolt tylko oczy, nie pierdzieć, nie mlaskać, nie (...)

Wygląd, Styl (jak sie ubierać, poruszać)

---> Jak Tony Montana...

Rozmowa (jak prowadzić)

---> Operować odpowiednio pedałami (gaz, hamulec, sprzęgło), skrzynią biegów i kierownicą...

25.06.2008
21:33
[6]

Aceofbase [ El Mariachi ]

'Wygląd, Styl (jak sie (..) poruszać)'

bokiem, badz tez toczyc ('kulkac siem' jakby to rzekl Miroslaw G., kimkolwiek on jest) sie w pozycji embrionalnej ssac jednoczesnie kciuka u prawej dloni i wykrzykujac wspak hymn narodowy Moldawii

25.06.2008
21:37
smile
[7]

Backside [ Generaďż˝ ]

Openery - teksty na start

Prujesz się?

25.06.2008
21:38
[8]

garbi1337 [ Konsul ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7856538&N=1


Żadne porady nie dodadzą Ci śmiałości. Przeglądałem kiedyś z ciekawości fora o "uwodzeniu" (tak, jest coś takiego i są to dość dobrze zorganizowane społeczności ;p) i wszędzie pisali, że najważniejsza jest "praktyka" ;f

25.06.2008
21:38
[9]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

No to teraz czekamy, aż wypowie się N|NJA

25.06.2008
21:42
[10]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

grattz --> Po co poradnik dla onanistów? Z tym chyba jest jak z chodzeniem - każdy instynktownie umie:).

25.06.2008
21:50
[11]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Stalker1 - Yoghurt aka N|INJA to podrywacz?

edit: Właśnie :)

25.06.2008
21:51
[12]

N|NJA [ Senator ]

Stalker-> Nie chce mi się, naprawdę. Wystarczy mi to "tesh" na końcu posta, by wiedzieć, że autor jeszcze przez kilka lat będzie musiał mówić po imieniu do swoich dłoni.


koziołek-> podrywaczem, jak wszyscy wiemy, jest Łysacek. Ja tam sie nie znam, nigdy kobiety nie miałem.

25.06.2008
22:53
[13]

$Respect$ [ Generaďż˝ ]

Golowicze tylko krytykować lubią, zero pomocy, a że ktoś napisał tesh, to muszą go z błotem zrównać. Nie lubie starych Golowych wyjadaczy!!! (zaraz powiecie, że mam ADHD bo 3 wykrzykniki) Z góry dzięki za pomoc JerryzzZ^, chodź za wiele to do zycia mego nie wniosło, zawsze to jednak coś.

25.06.2008
22:55
smile
[14]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

O jacie, nazwałeś mnie starym golowym wyjadaczem? Dzięęęęęki :)

25.06.2008
22:56
[15]

kali93 [ Oaza spokoju ]

Openery - teksty na start
Hej mała* w tym momencie zarzucasz włosy do tyłu*mam trabanta?!*i ponętnie mrugasz oczami*

25.06.2008
22:56
smile
[16]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

W multikinie są seanse dla singli :P

25.06.2008
23:02
smile
[17]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

- Jeśli jesteś fajny, zabawny, kobieta się z Tobą nie będzie nudzić, bądź sobą. Jeśli jesteś nudny, mało zabawny, udawaj kogoś innego.

- Teksty na start? Wymyślaj, jeśli ma pieska, to na pieska (rozmowę oczywiście) itp.

- Kobiety nie gryzą, gadaj z nimi normalnie, nie przejmuj się co one o Tobie myślą.

- Traktuj je jak równe sobie, lub nawet wyżej (przynajmniej na razie ]:-> )

- Dobrze wyglądaj, miej czyste ciuchy, mój zęby, myj uszy, używaj dobrych perfum, nie ostrych.

- Chodź normalnie lecz pewni, bez bujania.

- Nie Ty je zdobywaj, niech one Ciebie będą zdobywać.

25.06.2008
23:06
smile
[18]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

że nikt jeszcze tego nie dał...

25.06.2008
23:08
[19]

Yo5H [ ziefff ]

jak masz jakas na oku, to olewaj ja i smiej sie z niej, to dziala najlepiej. oczywiscie sa wyjatki ale generalnie ta zasada dziala jak zloto

25.06.2008
23:13
[20]

Yakeem [ Pretorianin ]

Lato, czas na rwanie truskawek. Według mnie rwanie truskawek (w branży nazywa się to zbieraniem) będzie zajęciem pożyteczniejszym z dwóch powodów:
+ zarobisz trochę pieniędzy, a podobno dziewczyny lecą na pieniądze
+ będziesz mógł jeść truskawki za darmo

Wyrywanie dziewczyny jest zajęciem bardzo ryzykownym, z dużym prawdopodobieństwem przegranej, a w przypadku pracy zarobkowej-polowej to ryzyko porażki jest mniejsze.
Taka jest moja opinia.

25.06.2008
23:21
smile
[21]

Behemoth [ Kruk ]

<== (...) że autor jeszcze przez kilka lat będzie musiał mówić po imieniu do swoich dłoni.

25.06.2008
23:27
smile
[22]

erton2 [ Pretorianin ]

Po wyrwaniu sztangi następuje wstawanie z przysiadu które rozpoczyna się zwykle od lekkiego uniesienia bioder. Rwanie sztangi jest bojem złożonym technicznie. Bardzo ważna jest tzw. pozycja startowa przed zabraniem sztangi z pomostu. Gryf sztangi chwytamy dość szeroko, w zależności od zasięgu ramion. Ramiona powinny być proste , barki "obciągnięte", stopy ustawione pod gryfem nieco na zewnątrz. Należy zwrócić uwagę na to aby grzbiet był lekko wygięty do tyłu.
W fazie uniesienia sztangi z pomostu, kiedy prostujemy nogi w stawach kolanowych ramiona nadal pozostają proste, a sztanga powinna na nich wisieć. Uniesienie jej z pomostu powinno nastąpić wyłącznie siłą wyprostu nóg.
Następnie wykonuje się tzw. poderwanie sztangi przez gwałtowny wyprost tułowia w stawach biodrowych i nóg aż do wspięcia na palce . Ramiona w tym czasie prowadzą gryf sztangi możliwie jak najbliżej tułowia. Po zakończeniu fazy poderwania wykonuje się jak najszybsze zejście do przysiadu.
Początkujący powinni przeanalizować kolejne fazy ruchu i zakodować je sobie w pamięci. Następnie wykonywać je kolejno drewnianym drążkiem lub samym gryfem .Dopiero gdy nastąpi pełna automatyzacja ruchów można pokusić się o wykonywanie całego rwania , łącznie ze wstawaniem z przysiadu .Ruch sztangi ku górze powinien być przyspieszony. Zabieramy ją dość spokojnie z pomostu, a następnie staramy się przez poderwanie nadać jej największą szybkość.


"Lato, czas na rwanie" Niezbędnik Podrywania pisany przez Golowiczów - erton2
25.06.2008
23:35
smile
[23]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

ahh nie mam slow ...

25.06.2008
23:44
smile
[24]

Slow Motion [ Konsul ]

Pan z [19] wie co mówi.

26.06.2008
01:15
smile
[25]

Mazio [ Mr Offtopic ]

chcesz dziewczyny mieć przecudne
zmień skarpetki kiedy brudne
chcesz przytulać się do panny
co dzień bracie hyc do wanny
chcesz pod rękę chodzić z Bachą
ogól futro se pod pachą
chcesz za nogę trzymać Anię
zrób w sobotę wielkie pranie
chcesz od Joli dostać gęby
umyj sobie najpierw zęby
żadna nie chce kawalera
co zapachem wali sera

26.06.2008
01:19
smile
[26]

Laios [ Ziom Al ]

krecimy czy sie pierdolimy ?
mam golfa 2 , a z historii mialem 3+ w szkole sredniej

26.06.2008
14:05
[27]

$Respect$ [ Generaďż˝ ]

Mazio > No ciekawe ;pp

26.06.2008
14:10
smile
[28]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Najpierw kilka dni ćwiczeń, potem na basenik z kumplami i wychodzimy z panną ;)
Do roboty, do roboty! :D

26.06.2008
14:11
smile
[29]

Gromb [ P12 ]

www.nls.pl

26.06.2008
14:12
smile
[30]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

[25]

26.06.2008
14:17
smile
[31]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Co wy wiecie o podrywaniu jak nie znacie najlepszych 100% działający tekstów!
"Hej Lala, walniemy w densa?"

"Masz kozackie kozaczki, Mała"

"Jestem XYZ - zapamiętaj to imię Mała, bo za chwilę będziesz je krzyczeć"

"Napijesz się soczku u mojego boczku?" :)

"Podobasz mi się Lala, nie sp*****l tego" :)

"Hej Mała, widzę tu piękny cud natury! To ja i chcę ci się oddać"



Podawajcie teksty na zarywanie lasek! Wpisujcie miasta, które lubią podrywać laski! ;)

26.06.2008
14:19
smile
[32]

Johy [ Kind Of A Big Deal ]

Mazio [25] :D pozamiatał...

26.06.2008
14:25
smile
[33]

Gromb [ P12 ]

Cliffton==>
zapomniałeś tego:

"Jesteś fajna dupa i chcesz mnie bardzo"

BTW, [25] rules

26.06.2008
14:29
smile
[34]

danieldanek [ We are United!!! ]

[18],[25]

26.06.2008
14:30
smile
[35]

kreciuch [ Pretorianin ]

Siłownia, dobra gadka oraz niezły wygląd potrafią zdziałać cuda:)

26.06.2008
18:54
smile
[36]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

AAA takie poradniki nic nie dają. Jeśli masz z kimś być to będziesz z nią, bo to naturalna kolej rzeczy, a jeśli jakaś rada to: bądż wyluzowany, uśmiechnięty.

26.06.2008
18:58
[37]

PunkNotDead [ IMAGINE ]

Mazio ---> więcej, więcej!

26.06.2008
18:58
smile
[38]

Cing [ Wigry Suwałki ]

A robi się to tak! ->

26.06.2008
19:02
smile
[39]

adrem [ Adrem-Man ]

Chce z pomoca forumowiczów stworzyć poradnik podrywania, ale nie jakieś tam kichawy tylko coś skutecznego

N/C :D

04.07.2008
10:45
[40]

$Respect$ [ Generaďż˝ ]

Szaluś, wielkie dzięki za maila, jesteś wielki

04.07.2008
10:49
smile
[41]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Bo kurcze ja już nie chce być singlem i pewnie wielu Golowiczów tesh nie

Po pierwsze powinieneś skończyć z tym "ziomalskim" stylem pisania.

Po drugie - jeśli nie masz szczęścia u płci przeciwnej, to może poszczęści Ci się u tej samej płci - spróbuj!

:)

04.07.2008
10:52
smile
[42]

szuru-buru [ Jacuś ]

Mazio! xD

04.07.2008
17:11
smile
[43]

simian-raticus [ Konsul ]

No, no! Tylko nie poderwijcie jakiejś ponętnej, puszczalskiej wenery co nosi jakiś syfilis! A broń Boże AdIDaSa . . . bo to już syfu najwyższa klasa!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.