crac@ [ WBA ]
Czym się różni wersja platinum od zwykłej?
Jak w temacie.
a dokładnie chodzi mi o GTA SA
nie bądź taki do przodu!! popatrz na kategorię KONSOLE łatwo można skojażyć
taki duży a nie umie czytać :p
Shaybecki [ Senator ]
taki duży a nie umie pytania zadać
wersja platinum czego ? paliwa ? kosiarki ? płyt DVD ?
EDIT: no zedytował :P
crac@ [ WBA ]
to ktoś mi powie o co w tym chodzi
smuggler [ Patrycjusz ]
Plytka z gra jest z platyny :)
crac@ [ WBA ]
no mogłem się domyśleć!! he proste jak kilo drutu w kieszeni!!
dzięki wielkie
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Z tego co wiem, jest to standardowa wersja gry, tylko w niższej cenie i z brzydszym pudełkiem, choć głowy nie dam. ;)
C0r4x [ Pretorianin ]
PLATINUM to gry które były najlepsze i mają więcej niż 2 lata .
crac@ [ WBA ]
kiedyś kupiłem jakąś grę w wersji platinum i miała ona mniej misji niż zwykła wersja gry
kubomił [ Generaďż˝ ]
Opakowaniem i nazwą

Michael88PL [ Centurion ]
Gry w platinum niczym się nie różnią od wersji orginalnej tylko dobre gry wychodzą w platinum gdzie sprzedano dużo egzemplarzy tej gry w wersji zwykłej.Ja posiadam pare gier w wersji platinum i moge powiedzieć że one szybciej się rysują z obu stron.A gry w wersji orginalnej rysują sie tylko z jednej strony ponieważ mają dobry nadruk tam gdzie jest narysowany obrazek gry.Lecz gry platinum kupisz za połowe ceny i niż orginalna wersja.Jak ktoś chce uzupełnić swoją kolekcje to kupuje te gry.W Polsce Tekken 5 sprzedał się w ilości 38 tys. egzempalrzy ale w wersji platinum.Nawet sony się tym chwaliła że w polsce sprzedano tyle egzemplarzy gry.

heri peter [ Konsul ]
platinum różni sie od zwykłej caną