GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym się różni wersja platinum od zwykłej?

23.06.2008
13:56
[1]

crac@ [ WBA ]

Czym się różni wersja platinum od zwykłej?

Jak w temacie.

a dokładnie chodzi mi o GTA SA



nie bądź taki do przodu!! popatrz na kategorię KONSOLE łatwo można skojażyć
taki duży a nie umie czytać :p

23.06.2008
13:57
[2]

Shaybecki [ Senator ]

taki duży a nie umie pytania zadać

wersja platinum czego ? paliwa ? kosiarki ? płyt DVD ?

EDIT: no zedytował :P

23.06.2008
14:04
[3]

crac@ [ WBA ]

to ktoś mi powie o co w tym chodzi

23.06.2008
14:06
[4]

smuggler [ Patrycjusz ]

Plytka z gra jest z platyny :)

23.06.2008
14:07
[5]

crac@ [ WBA ]

no mogłem się domyśleć!! he proste jak kilo drutu w kieszeni!!

dzięki wielkie

23.06.2008
14:07
[6]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Z tego co wiem, jest to standardowa wersja gry, tylko w niższej cenie i z brzydszym pudełkiem, choć głowy nie dam. ;)

23.06.2008
14:08
[7]

C0r4x [ Pretorianin ]

PLATINUM to gry które były najlepsze i mają więcej niż 2 lata .

23.06.2008
14:09
[8]

crac@ [ WBA ]

kiedyś kupiłem jakąś grę w wersji platinum i miała ona mniej misji niż zwykła wersja gry

04.07.2008
12:03
[9]

kubomił [ Generaďż˝ ]

Opakowaniem i nazwą

04.07.2008
13:21
smile
[10]

Michael88PL [ Centurion ]

Gry w platinum niczym się nie różnią od wersji orginalnej tylko dobre gry wychodzą w platinum gdzie sprzedano dużo egzemplarzy tej gry w wersji zwykłej.Ja posiadam pare gier w wersji platinum i moge powiedzieć że one szybciej się rysują z obu stron.A gry w wersji orginalnej rysują sie tylko z jednej strony ponieważ mają dobry nadruk tam gdzie jest narysowany obrazek gry.Lecz gry platinum kupisz za połowe ceny i niż orginalna wersja.Jak ktoś chce uzupełnić swoją kolekcje to kupuje te gry.W Polsce Tekken 5 sprzedał się w ilości 38 tys. egzempalrzy ale w wersji platinum.Nawet sony się tym chwaliła że w polsce sprzedano tyle egzemplarzy gry.

04.07.2008
15:22
smile
[11]

heri peter [ Konsul ]

platinum różni sie od zwykłej caną

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.