GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność 355 - czym jest sen?

19.06.2008
23:35
smile
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Bezsenność 355 - czym jest sen?

Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]


Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
[Soulcatcher]


Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)
I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P


Muzyczne propozycje na noc:

PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )

req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min

Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice

Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition

\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary

Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula

MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline

Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind


Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7839362&N=1


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
19.06.2008
23:36
smile
[2]

Arxel [ Legend ]

Napić się!

To do mannana...

Piersi :D

19.06.2008
23:37
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Drugi :P

Pić:P

19.06.2008
23:43
[4]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Trzeci!!!

Mogę dać propozycję muzyczną na noc?

19.06.2008
23:43
[5]

boskijaro [ Legend ]

Trzeci :P

glodny sie zrobilem przez to logo ;(

19.06.2008
23:44
[6]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

www --> no dawaj, chetnie czegos poslucham. Byle nie jakies smęty.

boskijaro --> no wlasnie o to chodzi:P

Chcialoby Wam sie teraz robic cwiczenia na brzuch? Tak, o tej porze?

19.06.2008
23:46
smile
[7]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Hellou!
Ja dziś odpoczywam przed jutrem, ognicho nad rzeką się szykuje.

19.06.2008
23:48
[8]

www222 [ Public Enemy Number One ]

E, to nie. Nikt nie lubi muzyki, której ja słucham. A czego ty słuchasz? Może jednak czegoś podobnego.. ?

19.06.2008
23:48
smile
[9]

Arxel [ Legend ]

A ja jutro sobie na dyskotekę śmigam :-) Z dwoma kumplami i koleżanką...

19.06.2008
23:56
[10]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja na dyskotekę w sobotę. Dzisiaj spokój, jutro w sumie też a potem bedzie się działo. Jeszcze przydałoby sie kogoś nowego poznać. Jak wszystko wypali to kto wie...

19.06.2008
23:56
smile
[11]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tribal House FTW!

Rosabel - Rhythm Intoxication (Alegria Peak Dub)

19.06.2008
23:58
smile
[12]

www222 [ Public Enemy Number One ]



Nie wiem dlaczego, ale to mi się podoba!

req - znowu obrazek!!! ;p

20.06.2008
00:00
smile
[13]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]



A kto to za Polskiego Timbalanda robi? ;P
Chodź kawałek całkiem sprytny. :)

20.06.2008
00:12
smile
[14]

boskijaro [ Legend ]



co sądzicie o tym utworze?

20.06.2008
00:13
[15]

mannan [ M*A*S*H ]

Bonobo - The Plug (Quantic Mix)
Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Bardzo fajny

20.06.2008
00:14
smile
[16]

Arxel [ Legend ]

I tak to miażdży wszystko!

20.06.2008
00:15
smile
[17]

boskijaro [ Legend ]

Nie zmylać się pisanymi postami, pisać opinie na temat [14]

20.06.2008
00:21
smile
[18]

www222 [ Public Enemy Number One ]

NIE ZNACIE SIĘ!!!!!!!111111

20.06.2008
00:45
[19]

kubinho12 [ 730 ]

Dobra dobra, chwilę mnie nie było.
Apo, mi teraz wszystko szybciej działa na tym FF, jest gitara :)

mannan, a ty nie płacz, gimnazjum to piękne lata, ale LO to jest dopiero to. Zawsze zależy od ludzi.

BTW. Coś dawno ogniska nikt nie robił ze znajomych, już 2gi tydzień :|

20.06.2008
00:58
smile
[20]

Łyczek [ Legend ]

20.06.2008
00:59
smile
[21]

PatriciusG [ pink floyd ]

Berek!

20.06.2008
01:00
[22]

Arxel [ Legend ]

Raz, dwa, trzy szukam!

20.06.2008
01:00
smile
[23]

Łyczek [ Legend ]

Czas iść pograć w GTA :)

20.06.2008
01:01
[24]

PatriciusG [ pink floyd ]

spoiler start
Ale się schowałem, hi, hi...
spoiler stop

20.06.2008
01:02
[25]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Łyczek - Yeah, keep up motherfucker!

20.06.2008
01:02
smile
[26]

Łyczek [ Legend ]

Raz dwa trzy ! Pat wali gruchę za drzewem <zaklepuje>

20.06.2008
01:03
smile
[27]

PatriciusG [ pink floyd ]

Łyczek ty sie nie bawisz, bo poszedłeś grać w GTA!

20.06.2008
01:10
smile
[28]

kubinho12 [ 730 ]

Mega Kill !

20.06.2008
01:10
smile
[29]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

!@#$%&^*$@@$!$APO!$@$&!$*(%#@*!$*$@!

hi hi hi


[16] jakies takie....:P ciagle czekam az sie rozkreci i nie moge sie doczekac :P

20.06.2008
01:12
smile
[30]

Arxel [ Legend ]

Łyczek - zaklepujesz Pata gruche?
Powiem Paulinie!

20.06.2008
01:16
[31]

PatriciusG [ pink floyd ]

arxel -> Niesmaczne ;/ Aż mnie grucha zabolała ;/

Panowie ;/

20.06.2008
01:18
[32]

Arxel [ Legend ]

Jakie darmowe, bądź w fazie beta, MMO polecacie?

Właśnie ściągam sobie America's Army... Nie grałem w to ze cztery lata :-)

ej, no ale to tak można wyczytać z tego co Łyczek pisze :P Zboczeniec jeden!

20.06.2008
01:26
smile
[33]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Arxel >>> Ale manianą się podniecasz... jeszcze gorszą nawet niż tą, którą Łyczek się podnieca. =]

boskijaro >>> Widzę, że ktoś tutaj jednak ma jakiś gust. ;)

20.06.2008
01:29
[34]

PatriciusG [ pink floyd ]

Arxel -> WoW na Polsko-Litewskim serwerze. 5 zł za rok się płaci, to prawie jak free, nie?

A szczerze to nie ma nic fajnego darmowego. Jak chodzi Ci o strzelanki to ET może?

20.06.2008
01:36
smile
[35]

Arxel [ Legend ]

mery - ssij :-)

Pat - WoW mi nie przypadł do gustu...
ET mi się znudziło już... też kilka late temu ;-)
Suzukam.. sam nie wiem czego. Zastanawiam się nad GW, bo jest brak abo, ale to nie to.. Nie po to je sprzedawałem, hehe Grałem w kilka triali... Też mnie nie przyciągnął.
Darmowe czy nie... Może być coś w fazie beta :-)

20.06.2008
01:53
smile
[36]

kubinho12 [ 730 ]

FM Live.

20.06.2008
01:57
[37]

PatriciusG [ pink floyd ]

Arx -> QIV na multi i tyle ;)

Zbieram się.

20.06.2008
02:06
smile
[38]

Arxel [ Legend ]

A mnie senność ogarnia... Od dawien dawna... To chyba dobrze, co nie? :-)

*<---- zieeef*

20.06.2008
02:58
smile
[39]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Czas się zabrać za Managera, dzisiaj muszę coś wygrać.

20.06.2008
03:00
smile
[40]

Łyczek [ Legend ]

3 w nocy ...

20.06.2008
03:02
[41]

kubinho12 [ 730 ]

Ja próbuję jakiś skład Czechów sklecić, ale słabiaki straszne ;p

20.06.2008
03:02
smile
[42]

Arxel [ Legend ]

Gdzie?

20.06.2008
03:07
smile
[43]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc :)

Na uspokojnie:

20.06.2008
03:10
smile
[44]

kubinho12 [ 730 ]

No w FMa.

Dobranoc Łyczku.

20.06.2008
03:20
[45]

Arxel [ Legend ]

To było pytanie do Łyczka, bo coś wspominał, ze już 3 jest...
aaa tam.. Też kłade się spać...
Dobranoc

20.06.2008
03:25
smile
[46]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Ziew, papierosy się kończą więc trzeba iść spać, dobranoc.

20.06.2008
03:46
[47]

kiewiczi [ Centurion ]

Dobry dzień. Co tam powiecie ?

20.06.2008
03:56
smile
[48]

orzinn [ Last Hope ]

jest spoko ^^ ide sie napić kawki

20.06.2008
23:07
[49]

req_ [ wet and dirty ]

Sorka, ale nie miałem neta wczoraj ;)

20.06.2008
23:10
smile
[50]

mannan [ M*A*S*H ]

Kto wymyślił w GTA: SA te misje z małymi samolotami czy helikopterami

20.06.2008
23:11
smile
[51]

Shaybecki [ Senator ]

kto wymyślił wiosła ? :)

witam

WAKACJE DZIECI :)

20.06.2008
23:20
smile
[52]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bambo wita Was! =]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
20.06.2008
23:43
smile
[53]

mannan [ M*A*S*H ]

Co to?!

20.06.2008
23:49
[54]

kubinho12 [ 730 ]

Spore to bambo.

Shaybecki, gdzie tu widzisz kutwa dzieci?

20.06.2008
23:53
smile
[55]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Paskudnik Szybkobieżny...

;]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
20.06.2008
23:55
smile
[56]

req_ [ wet and dirty ]

Ładnie to wygląda ;)

meryphillia: ale ta gra jest poroniona.


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
00:06
[57]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

idę spać...rozwalił mnie ten...wiecie co..

21.06.2008
00:08
[58]

req_ [ wet and dirty ]

Wiemy, my też nie lubimy wypowiedzi Braci K.

21.06.2008
00:13
smile
[59]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

req >>> Gry jeszcze nie ma. ;)
To tylko edytor stworów.

21.06.2008
00:29
[60]

Shaybecki [ Senator ]

kubinho - a na przykład w poście 54 :P

21.06.2008
00:36
smile
[61]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

zwiedzać :D

21.06.2008
00:40
[62]

kasztaneczuszek [ Legend ]

śpita?

21.06.2008
00:42
[63]

kasztaneczuszek [ Legend ]

kufa czemu skróciliście wstępniak?

21.06.2008
00:48
[64]

req_ [ wet and dirty ]

kasztaneczuszek: a było coś tam fajnego? ;)

21.06.2008
00:52
[65]

kasztaneczuszek [ Legend ]

tak :D moj cytat :P zawsze go sobie czytalem przed snem :D

21.06.2008
00:55
smile
[66]

req_ [ wet and dirty ]

Let''''s make some noise !!! Noc - najlepsza pora na dobry melanż :D
[made by Kasztan]

?

:D Dobrze wiedzieć, że chociaż jedna osoba to czytała ;) Sam nigdy nie przeczytałem całości, mimo że zazwyczaj czytam każdy swój/kontynuowany przeze mnie wstępniak. ;)

21.06.2008
00:57
[67]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dokładnie o to chodzi :) tylko nie wiem w którym momencie ktoś dorobił '' bo bylo tylko jedno ' :P ale co tam :D

21.06.2008
01:36
[68]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

głupi ten cytat :D

21.06.2008
01:43
smile
[69]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bauns Niggaz! =]

Aaliyah - Try Again (Diego Garcia 2005 Reconstruction Mix)

21.06.2008
01:57
[70]

kasztaneczuszek [ Legend ]

sam jesteś głupi!!!!!!!!!!!!!! :D :D

ide lulu

21.06.2008
01:58
[71]

req_ [ wet and dirty ]

Dobranoc ;) Ja też idę spać - najpierw tylko dawka CSINY ;)

21.06.2008
02:13
smile
[72]

kubinho12 [ 730 ]

Coś mnie ominęło?

21.06.2008
02:25
smile
[73]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"Coś mnie ominęło?"
Prawie super muza w uszach Cię ominęła, ale masz szczęście, że jeszcze nie śpię. =]

Alucard - Lighthouse (Özgür Can & Likwit Furry Nipples Mix)

21.06.2008
02:25
smile
[74]

req_ [ wet and dirty ]

kubinho12
Czerwona Corvetta, prowadził jakiś koleś z szopą na głowie. Nie zapamiętałem numerów, sorka.

meryphillia
Dobra muzyka to jest to:
The Who - [Who's Next] - Won't Get Fooled Again


21.06.2008
02:25
[75]

kubinho12 [ 730 ]

Jakieś tureckie nazwy :D

req, a nie przypadkiem Maserati Gran Turismo? Nie musisz pisać do kogo, czasem rozumiem :D

Ja jak je widziałem na mojej wsi, to myślałem, że na zawał zejdę :)


BTW. To nie Mozilla mi tak przyśpieszyła, a net mi przyspieszono 4krotnie :) , niestety tylko do września.

21.06.2008
02:26
[76]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

raczej nie

21.06.2008
02:30
[77]

req_ [ wet and dirty ]

kubinho12
to przyzwyczajenie, prawie zawsze kopiuje nicka;) A co do exotic cars, to ostatnio widziałęm takiego fajnego, żółtego u mnie, ale nie znam się na markach, to nie wiem co to było. Przód jak auta z lat 20, tył pickup. Cały na niskim zawieszeniu.

21.06.2008
02:31
smile
[78]

kubinho12 [ 730 ]

Mi szybciej wychodzi napisanie nickname'a niż kopiowanie.

BTW. Dziwny macie gust muzyczny :)

21.06.2008
02:33
smile
[79]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

req >>> The Who jest spoksik czasami, ale i tak nie mają pojary do Alucard'a. =]

Alucard FTW!

Alucard vs Team4 - Winter Soul


Alucard - Silent Hill

21.06.2008
02:33
[80]

req_ [ wet and dirty ]

Wyglądał prawie jak ten


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
02:34
[81]

req_ [ wet and dirty ]

Ale przód miał podobny do tego

kubinho12, gust muzyczny? ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
02:35
[82]

kubinho12 [ 730 ]

To takie w GTA:SA jeździły, powinieneś wiedzieć :D
O nawet widzę tam się znalazł Pete ze Smoothem, no no :)
Tak w ogóle, to co to jest ten lastfm? Po co to komu?

mery - nigga please :)

21.06.2008
02:39
[83]

req_ [ wet and dirty ]

O tym mówisz? Przód ma inny ;)

A last.fm to taki portal muzyczno-"społecznościowy". Po pierwsze i podstawowe - listuje wszystko co słuchasz, tworząc statystyki (są pluginy do winampa/foobara), pozniej służy za przewodnik muzyczny - możesz poznawać nowe zespoły poprzez podobieństwa do tych, których słuchasz, tagi, gatunki, grupy itp itd. To ogromna baza muzyczna, gdzie każdy zespół ma własny odsłuch. A ostatnie - służy też jako guide po imprezach/koncertach ;)



Genialna rzecz. Nawet już nie pamiętam ile zespołów poznałem dzięki tej stronie ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
02:40
[84]

kubinho12 [ 730 ]

Albo się mylę, albo jakieś inne widziałem też w SA.

21.06.2008
02:41
smile
[85]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Jaki inny, jak prawie taki sam. ;P

EDIT: A co do last.fm, to przy okazji dzięki niemu możesz dowiedzieć się, kto na świecie jest największym fanem Moshic'a... =]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
21.06.2008
02:46
smile
[86]

kubinho12 [ 730 ]

Z szukaniem zespołów nie mam problemów, ale mogę kiedyś plugin zainstalować do mojego foobarka :)

Wy to macie jakieś poedytowane te auta w SA. Głąby ;D

21.06.2008
02:47
[87]

req_ [ wet and dirty ]

Weekly Top Listeners
People who listened the most to Moshic last week

meryphillia

Hehe ;) To ty na avatarze w ogóle?

kubinho12 Łap plugina:

Musisz tylko zarejestrować się na sajcie. Oddzielnych programów nie musisz ściągać.

21.06.2008
02:49
smile
[88]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale to stare zdjęcie.
Sprzed prawie trzech lat.
Nowe dready w drodze. ;)

21.06.2008
02:51
[89]

req_ [ wet and dirty ]

Ja nie mam aut zmodyfikowanych ;)

21.06.2008
02:52
[90]

kubinho12 [ 730 ]

Ale jakoś inaczej to GTA wygląda u Ciebie, chyba ładniej czy coś :)

OK, dzięki z wtyczkę.

21.06.2008
02:56
smile
[91]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Praktycznie większość pojazdów jeżdżących mam podmienionych.
Jedne ładniejsze, drugie trochę mniej, ale i tak milej się gra pomykając CL500 zamiast jakimś zardzewiałym kaszalotem. ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
21.06.2008
02:59
[92]

req_ [ wet and dirty ]

To nie mój screen, to z google ;)

To jest mój ->


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:02
[93]

kubinho12 [ 730 ]

Coś źle ustawiłem plugin, albo nie umiem korzystać :)

O działa :D

Fajny CJ, skąd te spodnie ?

21.06.2008
03:02
smile
[94]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Co to za obszczymur osiedlowy?

OG musi wyglądać odpimpowany na maksa. =]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
21.06.2008
03:06
smile
[95]

kubinho12 [ 730 ]

OG Loc homie !

Rozwałka -


Bezsenność 355 - czym jest sen? - kubinho12
21.06.2008
03:07
[96]

req_ [ wet and dirty ]

Lubie jeździć w nocy ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:07
smile
[97]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

To ma być rozwałka?

OG zasługuje na większy Mayhem, a nie jakieś popiardywanie. =]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
21.06.2008
03:08
[98]

kubinho12 [ 730 ]

O radio G-Funk znalazłem :D

Mery, bo to było już po i poznikało :)

21.06.2008
03:08
[99]

req_ [ wet and dirty ]

Odrobina szaleństwa:

Nie wiem skąd te spodnie, tzn nie pamiętam. Zacząłem tę grę znów jakis miesiąc temu ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:08
[100]

req_ [ wet and dirty ]

Weak :/

kubinho12: jaki masz nick na laście?

meryphillia: kiedyś miałem trainera na respawn samochodów. Naciskałem skrót non stop, aż zrobiła się ich wielka kupa... Zaraz znajde screena


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:11
[101]

kubinho12 [ 730 ]

Taki jak na forum, bo jakieś porządne były zajęte.

Yy jeden utwór odsłuchany mi tylko dodało :P

21.06.2008
03:12
smile
[102]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Moim "trainerem" jest Minigun... nie potrzebuje jakichś czitów. ;D


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
21.06.2008
03:14
[103]

req_ [ wet and dirty ]

To było w Vice City


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:15
[104]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:15
[105]

req_ [ wet and dirty ]

KABOOM


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:16
[106]

kubinho12 [ 730 ]

Destruction Derby :D

21.06.2008
03:16
[107]

req_ [ wet and dirty ]

Jeszcze jeden KABOOM


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:16
[108]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Hehe

Destruction Derby. ;D

kubinho .... ;D

21.06.2008
03:16
[109]

req_ [ wet and dirty ]

To chyba extreme destruction derby ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:17
[110]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:18
smile
[111]

req_ [ wet and dirty ]

Ostatnie, bo zaraz znów ktoś wyskoczy, że nabijam


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:19
[112]

req_ [ wet and dirty ]

O kurde, załapał mi się screen starego logowania :D, 2003. Na Q miałem skrót do screena w HyperSnapie.


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:19
[113]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

kurde przez te screeny to mi się zachciało zainstalować znowu gta:sa :D
albo chociaż iść w IV na x360 pograć.. ale już za późno ;c

21.06.2008
03:19
smile
[114]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ja lubiłem w GTA III na PS2, tam gdzie był garaż na trzeciej wyspie, ustawiać z 20 samochodów obok siebie i wysadzać je rakietą.
Co prawda łapało się 3 czy 4 gwiazdki, ale do "kieszeni" wpadało ponad 10000. ;D

21.06.2008
03:20
[115]

kubinho12 [ 730 ]

Rozpętałem rozmowę o GTA nagle no.
Nie dodaje mi tracków na lastFMie :(

GTA III jako jedyną część z serii przeszedłem parę razy :)

21.06.2008
03:26
smile
[116]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

GTA III (dla której kupiłem PS2) przelazłem chyba ze 100 razy na plejaku, a na pierwszym sejwie miałem coś ponad 5 milionów zabitych ludzi, bo myślałem, że będzie jakiś easter egg w stylu "idź się lecz"... ;D

21.06.2008
03:26
[117]

req_ [ wet and dirty ]

Czasem ma laga, sprawdz ustawienia plugina, jak wszystko jest ok, to zrestartuj foobara i sluchaj sobie, w koncu pojawia sie ;)

Hehe, ja III też przeszedłem kilka razy, w niej najdłużej bawiłem się w rozwalanie wszelakich ustrojstw poruszających się po ulicach. VC z kolei przeszedłem chyba tylko dwa razy, a teraz najdłużej gram w Andreas, nie pamiętam który raz z kolei przechodze, być może piąty - za każdym razem na 100%, wykonując wszystko co możliwe ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
21.06.2008
03:27
smile
[118]

kubinho12 [ 730 ]

Dobrze jest :| Może faktycznie, zobaczę.

21.06.2008
03:28
[119]

req_ [ wet and dirty ]

Recently Listened Tracks (see more)
Notorious B.I.G. – Hypnotize (1997) now listening

Załapało. Jak przerwiesz w połowie to zniknie ;) To indeksuje tylko utworki przesłuchane w całości i mające poprawne otagowanie.

21.06.2008
03:29
[120]

kubinho12 [ 730 ]

Nie no czyli dobrze jest. Otagowanie... raczej zawsze się starałem dobrze to robić :)

21.06.2008
03:30
[121]

req_ [ wet and dirty ]

Kto jest zgredkiem na laście? Przyznać się, bo w ciemno nie dodam ;)

A, już widzę. Zgredek to zgredek, kimkolwiek jest ;d

21.06.2008
03:32
[122]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

a nie jest tak, że zapsiuje te, które słuchałeś przrz przyjamniej 2 minuty?

21.06.2008
03:33
[123]

req_ [ wet and dirty ]

Nie dam głowy, nie testowałem ani nie słyszałem ;)

21.06.2008
03:34
smile
[124]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

req >>> Ja mam Zgredk'a choć nie wiem kto to. ;)

21.06.2008
03:36
smile
[125]

kubinho12 [ 730 ]

Zgredek czasem się udziela w wątkach o sporcie i piłce, więc możesz go nie znać :)

Hmm smakowita ta bułka...

Taki łatwy nie jesteś, rozumiem ;D

21.06.2008
03:37
smile
[126]

req_ [ wet and dirty ]

Ja dodaję tylko tylko ludzi, których znam "nieco" dłużej, więc sorry ;)

Zjadłbym sobie kilka takich hamburgerów, naszedł mnie głód, ale powinienem iść spać.

21.06.2008
03:40
smile
[127]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A mi tam wszystko jedno. ;)
Ktoś chce się dodać, to przecież dla swojej przyjemności się dodaje, a nie mojej, więc czemu mam mu te przyjemność odbierać, że jest wśród znajomych u Mesjasza Boskich Dźwięków Progressivnych. =]

21.06.2008
03:42
smile
[128]

req_ [ wet and dirty ]

:D

anyway, ja bede lecial spac, i tak mnie już potrzykroć zagadaliście ;)

Dobrej nocki, niech wam gra fortepian.

btw, kubinho12 - Michael Jackson – Billie Jean - dobry wybór ;)

21.06.2008
03:44
smile
[129]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Idę zrobić kilka Penisozaurów w edytorze do Sporka i też mykam zagrzebać się w pachnąca ziemię z Transylvanii w mojej wygodnej trumnie. ;)

21.06.2008
03:45
smile
[130]

kubinho12 [ 730 ]

Ja też lecę, nigdy nie lubię kłaść się spać jak już się jasno robi, ale ranek mi ucieknie pewnie ;p

Dobranoc :)

21.06.2008
03:45
[131]

req_ [ wet and dirty ]

Weź zrób coś na kształt kulki z penisem ;)

CYA!

21.06.2008
04:25
[132]

kiewiczi [ Centurion ]

Dobry jest ktoś jeszcze ?
Ja chyba niedługo sie kłade.

21.06.2008
23:41
smile
[133]

mannan [ M*A*S*H ]

21.06.2008
23:55
smile
[134]

kubinho12 [ 730 ]

21.06.2008
23:56
[135]

boskijaro [ Legend ]

zapalić czy nie zapalić?

21.06.2008
23:56
smile
[136]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Schowaj się

21.06.2008
23:57
[137]

kiewiczi [ Centurion ]

Nie zapalic lepiej cos powciągać.

22.06.2008
00:07
[138]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Mówię Ci nie pal nie pal nie pal papierosów.
Bo będzieszk aszlał i będzie Ci źle.

22.06.2008
00:13
[139]

req_ [ wet and dirty ]

Szuruburu hop chop!

22.06.2008
00:59
smile
[140]

mannan [ M*A*S*H ]

Pa

22.06.2008
01:01
[141]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Na co?

22.06.2008
01:02
smile
[142]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nudna noc na soulseeku...
Meksykańce na balangach i nie ma z kim FlamWar rozpocząć...

:/

22.06.2008
01:06
[143]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

ja obijam kuleczki na snookerze z rumunami :D

22.06.2008
01:16
smile
[144]

PatriciusG [ pink floyd ]

holandia

22.06.2008
01:19
smile
[145]

req_ [ wet and dirty ]

rosja

22.06.2008
01:22
[146]

PatriciusG [ pink floyd ]

nie denerwuj mnie nawet.

22.06.2008
01:24
[147]

www222 [ Public Enemy Number One ]

mnie też nie. nie dość, że żeś mi pizzę wkleił to jeszcze mi o ruskich mówisz.

22.06.2008
01:25
[148]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

to już przeszłość. Teraz tylko Italia!

22.06.2008
01:26
[149]

PatriciusG [ pink floyd ]

włosi przegrają w finale z turcją, bo słabszych drużyn nie mogę już wyodrębnić do finału...

22.06.2008
01:27
[150]

www222 [ Public Enemy Number One ]

mnie to teraz tyle interesuje, że nawet nie wiem jakie drużyny zostały. Może mnie ktoś zapoznać?

22.06.2008
01:29
[151]

kubinho12 [ 730 ]

NIGDY nie będę kibicował Włochom, Niemcom też.

www - jak cie nie interesuje, to po co ktoś ma cie zapoznawać?:)

22.06.2008
01:33
[152]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

tylko że nie chodzi o to iż właśnie od teraz zaczynam kibicować Włochom, tylko ja zawsze im kibicuje :)

Forza Italia!

22.06.2008
01:33
smile
[153]

www222 [ Public Enemy Number One ]

kubinho - Wiedziałem, że ktoś zwróci na to uwagę! ;D No ale chcę wiedzieć, może się "nawrócę" na to Euro...

22.06.2008
01:35
[154]

kubinho12 [ 730 ]



Nie wiem o co chodzi, ja tutaj prezentuje swoje stanowisko :)

22.06.2008
01:36
[155]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

turcja - niemcy
włochy/hiszpania - rosja

22.06.2008
01:42
smile
[156]

Arxel [ Legend ]

aaaaaaaaaaaa.... Nie instalujcie Service Pack 3...
Wszystko się posypało... Miałem zainstalowane Vista Anthracite Pack... Się wszystko sypnęło... Pousuwałem, ikonki wciąż mają taki wygląd, ale paski i menu start jak w zwykłym XP... Z 10 razy reinstalowałem tego Packa i pstro...

Roboty na kilka godzin będzie dzisiaj...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

22.06.2008
01:43
[157]

req_ [ wet and dirty ]

Ja nie bede instalował nic, ide spac ;)
Dobrano!

22.06.2008
01:44
[158]

kubinho12 [ 730 ]

Dobranocaj req.

Arxel, bywa :)

22.06.2008
01:45
smile
[159]

Arxel [ Legend ]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Kłade się spać.. Dwie godziny nad tym siedziałem... Wszystko się posypało... Ciekawe czy da się odinstalowac SP3... eh...
Dobranoc

22.06.2008
01:55
[160]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Dobranoc, Arxel.

22.06.2008
01:56
[161]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

branoc branoc..

jak można spać o 2 ?

22.06.2008
04:02
[162]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

albo o 4 ?

22.06.2008
04:28
[163]

kiewiczi [ Centurion ]

No właśnie ja sobie tutaj ładnie popylam na xboxie 360 xDD a spac mi sie nie spieszy. Bo wolne.

22.06.2008
05:24
[164]

Mac94 [ TF2 Player ]

Ja to dziś w ogóle nie spałem i nie zamierzam (no tylko wieczorem już pewnie wcześniej położę) bo rodziców w domu nie ma to mogę robić co chcę więc nie poszedłem spać xD

22.06.2008
05:25
smile
[165]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A o 5.30 jak można spać skoro nowy dzionek wstaje? ;P

Zabiłem dzisiaj już chyba z pół tysiąca krwiożerczych Wietnamczyków, teraz przyszła kolej na dzienną dawkę rozjechanych Saracenów. =]

22.06.2008
06:52
smile
[166]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Poranny ostrzał moździerzowy był udany.
Rozwałkowanych zostało kilkudziesięciu Saracenów.
Mogę iść spać spokojny.

:]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
22.06.2008
23:24
[167]

mannan [ M*A*S*H ]

To czym w końcu jest sen?

22.06.2008
23:28
[168]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

strułam się szaszłykiem..umieram już chyba..

22.06.2008
23:29
[169]

PatriciusG [ pink floyd ]

Już tak późno?!

Ewunia -> Nie ma tak łatwo umrzeć przez szaszłyka. Chyba, że jadłaś go z kijkiem... może być kuku...

22.06.2008
23:35
[170]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

No ja nie tyle szaszłykiem co chyba wczorajsze trunki mi zaszkodziły...ech :P Znam ten ból Ewuniu

Pat --> a godzina jeszcze młoda. Noc się zaczyna.

22.06.2008
23:36
smile
[171]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Ewunia -> Nie ma tak łatwo umrzeć przez szaszłyka. Chyba, że jadłaś go z kijkiem...
<<--

ja już idę spać ;P

22.06.2008
23:39
[172]

PatriciusG [ pink floyd ]

Apo -> Ano relatywnie rzecz biorąc, oui.

22.06.2008
23:43
[173]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

www222 --> tylko nie zaśnij na kiju :P

Pat --> no dla mnie w tym momencie noc mogłaby się zakończyć. Ale troche żal iśc tak wcześnie spać. Tym bardziej, że jutro nie idzie się do szkoły. Ale i tak lekcje mam (prywatne)

22.06.2008
23:45
[174]

PatriciusG [ pink floyd ]

A może...

22.06.2008
23:48
[175]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Witam :)

Włosi odpadli...gorąco jak w ... piekle...

Jak tu spać?

22.06.2008
23:49
smile
[176]

mannan [ M*A*S*H ]

Wreszcie jutro można się wyspać

22.06.2008
23:55
smile
[177]

kubinho12 [ 730 ]

Espana Espana Espana !

ED: widzę, że wystąpił błąd techniczny :D


Ewciu, to co to było w tym szaszłyku?:|

23.06.2008
00:05
[178]

req_ [ wet and dirty ]

Z cyklu "co to za aparat" ?


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:06
smile
[179]

kubinho12 [ 730 ]

Ktoś tam widzi jakiś aparat?

23.06.2008
00:08
[180]

req_ [ wet and dirty ]

Poprawne pytanie ;)

23.06.2008
00:09
[181]

PatriciusG [ pink floyd ]

strzelam, że canon

edit: G9?

23.06.2008
00:10
smile
[182]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"strzelam, że canon"

A ja strzelam, że to Onan ...

=]

23.06.2008
00:11
[183]

req_ [ wet and dirty ]

Nie strzelajcie tak szybko ;)

23.06.2008
00:11
smile
[184]

kubinho12 [ 730 ]

Oral-B, albo Anal-C

na bank szwajcar.

23.06.2008
00:12
[185]

PatriciusG [ pink floyd ]

Widziało się lepszy sprzęt ;)

23.06.2008
00:13
[186]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Pat --> ano :P

Gdzie masz tutaj lampe błyskową...gdzieś za kadrem sie schowała :P

23.06.2008
00:15
[187]

req_ [ wet and dirty ]

Ona sama jak lampa błyskowa ;)) Naszła mnie ochota, cholera

23.06.2008
00:16
smile
[188]

mannan [ M*A*S*H ]

req_ -->a to niby na co?

23.06.2008
00:16
[189]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

req --> ochota na onan? :)

23.06.2008
00:16
[190]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Głowa mnie boli, czy to znaczy że jestem śpiący?

23.06.2008
00:17
[191]

PatriciusG [ pink floyd ]

KapCioch -> Nie, to znaczy, że nie czaisz o co chodzi z lampą błyskową.

23.06.2008
00:19
[192]

req_ [ wet and dirty ]

KapCioch: przy takim zdjęciu jesteś śpiący? Ty kobiet nie tego?

mannan: :D na kurde flasha!

23.06.2008
00:20
[193]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

I mi się Queen przypomniał :)

FLASH! Aaaaa. :)


Kapcioch --> nie patrz na aparat. Staraj się spojrzeć za niego.

Tak jak z palcami (Patch Adams)

23.06.2008
00:22
smile
[194]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

zdjęcie jakie zdjęcie? A to to z aparatem? No ale nic w tym szczególnego nie widziałem, może jakiś haczyk?

23.06.2008
00:24
[195]

PatriciusG [ pink floyd ]

Masz nową dziewczynę, albo jesteś pedałem. Innej opcji nie widzę. Każdy żonaty albo samotny widzi tam kobietę, której coś cycki zasłania, a nie aparat.

23.06.2008
00:26
[196]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Kapcioch --> serio coś z toba nie tak:P Nie widzisz nic szczególnego?

Pat --> on tam widzi pewnie nową lampę....tą przy oknie ;P

23.06.2008
00:28
[197]

PatriciusG [ pink floyd ]

Przyznaj się. Ile siedziałeś przed tym obrazkiem, maksymalnie skupiony, zanim zauważyłeś, że za tą kobietą coś jest?

edit: (brak znaku zapytania)

23.06.2008
00:28
[198]

req_ [ wet and dirty ]

Ja na tym zdjęciu zobaczyłem kota po kilku minutach:


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:29
[199]

PatriciusG [ pink floyd ]

Na zasadzie: nie wiem jak to działa, ale jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz kotka?

edit: Inaczej:

Nie wiem jak to działa, ale jak się dobrze przyjrzysz, to po kilku minutach zobaczysz kotka.

23.06.2008
00:30
[200]

mannan [ M*A*S*H ]

Tego zdjęcia nawet nie będę powiększać, bo rodzice siedzą w pokoju obok...

23.06.2008
00:30
[201]

kubinho12 [ 730 ]

Co zobaczyłeś?

23.06.2008
00:31
[202]

PatriciusG [ pink floyd ]

mannan -> Ile ty masz lat? Moja matka jest przyzwyczajona do takich rzeczy odkąd jestem na tym forum...

23.06.2008
00:31
[203]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

ale dziwie wam się.

Ja od razu zobaczyłem kotka i ogarnęło mnie wkur*ienie że ten kotek zasłania mi miejsce którego najbardziej jestem ciekaw :)

Ja nie wiem...dziwni jesteście :P

23.06.2008
00:32
smile
[204]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Widzę req, że poznajesz zasoby fishki.net. ;)

23.06.2008
00:32
[205]

mannan [ M*A*S*H ]

Pat --> moja jest wyczulana na tym punkcie.
Ogólnie mówi że za długo siedzę przy kompie, żebym poczytał jakieś książki (tata) itp.

23.06.2008
00:33
[206]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis -> Ja Ci wszystko ładnie wytłumaczę.

My kochamy kobiece wdzięki, od góry do dołu, kobieta skąpo ubrana, jest dziełem geniuszu boga.
Ciebie interesuje tylko dupa, cipa i cycki.

Mija z wiekiem...

mannan -> To weż przyczaj na zakładce coś. Przesłać Ci 'Mein Kampf'?

(dla wszystkich idiotów: Nie, nie mam tego na dysku. Tak, to był żart)

23.06.2008
00:34
[207]

kubinho12 [ 730 ]

mannan - lepiej takie zdjęcia niż urwane głowy imo :)

Lukis - ja mam bujną wyobraźnię :), no właśnie to jest najlepsze takie niby rozebrane, ale nie do końca.

Pat (dla wszystkich idiotów:[...] - wskaż palcem.

23.06.2008
00:34
[208]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Patricious --> hmm..a może to po prostu wynik tego że dla mnie tylko jedna kobieta pięknie wygląda. Moja :)

A reszta to po prostu oglądam bez zachwytu...


req- XD

23.06.2008
00:35
[209]

req_ [ wet and dirty ]

kubinho12:

meryphillia: moja codzienna lektura obok Joemonster ;)

Lukis.: mnie bardzo kręcą kobiece piersi i pośladki, których tam nie widać ;) Niżej dopiero w drugiej koleności ;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:35
[210]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis -> Cofam to co powiedziałem. I gratuluje, że dostąpiłeś zachwytu posiadania tej najpiękniejszej z róż.

23.06.2008
00:36
[211]

mannan [ M*A*S*H ]

Właśnie było
Tomaszku, tylko zero zabronionych stron

23.06.2008
00:37
[212]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Patricious --> a dziękuję ;)

Mannan --> to ile ty masz lat? I czy kompa masz u siebie czy w pokoju z mamą?

23.06.2008
00:38
[213]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Patrzę i patrzę...
Aparat... no i ta lampa...

edit O jest i ta kobitka^^

Nie wiem chyba mam ich przesyt na jakiś czas:P W wakacje to się nadrobi nie bać żaby:)

23.06.2008
00:39
[214]

kubinho12 [ 730 ]

Kapcioch - chcesz o tym porozmawiać?

23.06.2008
00:40
[215]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis->... przez ciebie sobie uświadomiłem, ze uważam, ze znam piękniejsza...

ale może mi przejdzie.

KapCioch -> Nieśmieszne.

23.06.2008
00:40
[216]

req_ [ wet and dirty ]

O kurczę, ktoś nazwał tuner radiowy per "cat" ;)) Pewnie kosztuje kilka K.


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:42
smile
[217]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Moja rada jeśli wkurzają was ten aparat i kotek:P 5 minut na google z odpowiednimi hasłami powinno wystarczyć...
Pozdrawiam;) Tylko nie zwalcie klawiatury przez przypadek... :P Nie polecam w każdym bądź razie:P

23.06.2008
00:43
[218]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Patricious --> Piękniejszą niż ta na obrazku? :)

Zobacz. Na tą na zdjęciu ponapalało się już tysiące internautów. Jest ona po retuszu, szpachlowaniu itd :)

Są piękniejsze. Ważne by ta jedna była piękna dla ciebie. I swoje smukłe kształty tylko tobie pokazywała ;)

A jak znasz piękniejszą, to nie odpuszczaj :)

Gorąco mi na głowe daje...


req --> czy to coś metalowego co jest obok tych dziewczyn to lampa?

23.06.2008
00:43
[219]

req_ [ wet and dirty ]

na openerze w tym roku


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:44
[220]

req_ [ wet and dirty ]

;)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
00:45
[221]

req_ [ wet and dirty ]

Lukis, lol, nie zauwazylem ;D Pewnie ta... Myslalem, ze tylko morze za nimi... Morze możliwości.

23.06.2008
00:46
[222]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis -> Wlasnie chodzi o taka jedna... Ale nie bede rozmawial o tym co robiłem w piatek wieczorem.

23.06.2008
00:49
[223]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Patricious --> ależ spoko :)

req -> no mnie to właśnie zaciekawiło :)


A ja dam zdjęcie swojej :)


Bezsenność 355 - czym jest sen? - Lukis.
23.06.2008
00:52
smile
[224]

PaJot [ Centurion ]

haha witam tych pokłóconych z łóżkiem^^ Od 50minut mamy 0.00... a to oznacza Dzień Ojca... a mniej więcej od 10minut o tym wiem^^
Macie jakiś pomysł na prezent? niedrogi do powiedzmy 20/30zł dostępny w np. markecie?
Nie polecajcie mi tylko tych lasek ze zdjęć... wyglądają na droższe:P

23.06.2008
00:55
[225]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

dla ojca? Czteropak Heinekena i bedzie zadowolony :)

Ewentualnie Draftkek

23.06.2008
00:57
[226]

PaJot [ Centurion ]

Hmmmm... To w najgorszym wypadku... Przydałby się jakiś przedmiot... może macie jakieś pomysły na kosmetyki dla chłopa po 40?

23.06.2008
01:00
[227]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis -> Jak jest taka fajna jak jest ładna, to chyba nie narzekasz ;) Gratulacje ;)

Łyczek sie jeszcze nie chwalil...

PaJot -> Coś na porost włosów? A może farbę do włosów? Valium?

23.06.2008
01:03
[228]

kubinho12 [ 730 ]

Dzień Ojca? Dobrze, że ja nie muszę nic kupować, a nawet o tym pamiętać.

23.06.2008
01:07
[229]

req_ [ wet and dirty ]

Ja tylko zadzwonie i tyle, nie wypada mi kupować czegokolwiek.

23.06.2008
01:07
[230]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Kubinho --> jak to dobrze? Nie rozumiem.


23.06.2008
01:09
[231]

kubinho12 [ 730 ]

Może dobrze, to trochę nadużycie, bo w sumie fajnie by było mieć kogoś komu się wręczy prezent, "za wszystko".

23.06.2008
01:10
smile
[232]

Arxel [ Legend ]

Service Pack 3 usunięty.. ład przywrócony. Upgrade biosu zakończony sukcesem. Aktualnie mam zaktualizowany do granic możliwości komputer. SP3 to syf :P

No i porządek na pulpicie zrobiłem :D
Było 3/4 zawalone.. A teraz ładniutko ->


Obejrzałem Co się zdarzyło w Las Vegas, zdecydowanie lepszy niż 2 Dni w Paryżu


Bezsenność 355 - czym jest sen? - Arxel
23.06.2008
01:11
[233]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

No bo to tak zabrzmiało jakby twój ojciec umarł, albo byś go nie znał i się z tego powodu cieszysz bo masz spokój przy jego święcie.

Arxel --> co to ten licznik?

23.06.2008
01:14
[234]

kubinho12 [ 730 ]

Lukis, prawie trafiłeś :)

Arxel, fanboju.

23.06.2008
01:14
[235]

Arxel [ Legend ]

Licznik napisany w Javie do kostki jak układam. Zlicza czasu, podaje średnią, podaje algorytmy do mieszania etc. :P

Co do dnia ojca - Kubi - nie jesteś sam... Też chciałbym mieć komu dać prezent... Od razu zaznaczę, że mój ojciec nie umarł... Rozwód - sprawa chujowa, ze aż sobie zaklne.. ehh..

W końcu: Pulpit - Zwierciadło Duszy ;-)

23.06.2008
01:14
[236]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Prawie? :)

23.06.2008
01:14
[237]

PatriciusG [ pink floyd ]

nvm.

23.06.2008
01:15
smile
[238]

Arxel [ Legend ]

Oj tam Pat... Refleks już nie ten :P

23.06.2008
01:16
[239]

kubinho12 [ 730 ]

Arxel - no widzisz, rozumiemy się, ale nie ma co się o tym rozpisywać, tym bardziej na forum :)

23.06.2008
01:18
[240]

Arxel [ Legend ]

Exactly...

Gorąco mi, kurcze... zapas wszelkich trunków się wyczerpał...

23.06.2008
01:20
[241]

kubinho12 [ 730 ]

Często to nie los, a ludzie. Bywa.
Dobra nie drążymy, nie drążymy.

Co porabiacie? Nie ma wampirka dzisiaj?:D

23.06.2008
01:21
[242]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Nie ma co drążyć.


Wampirka? Dzisiaj to tylko Wilkołaki :)

23.06.2008
01:22
[243]

PatriciusG [ pink floyd ]

arxel -> Ta... Nie te lata a poza tym, jestem dziwny dzisiaj i zapomniałem o F5.

23.06.2008
01:24
[244]

Arxel [ Legend ]

Zapomnieć o F5? To da się tego nie naciskać co 3.5237 sekundy?

23.06.2008
01:26
[245]

kubinho12 [ 730 ]

Coś dawno w FPSy nie grałem, ale z moim rzęchem to tylko Serious Sama widzę :) Może zainstaluje, to jest myśl :D

23.06.2008
01:27
[246]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Hah...ja nigdy nie uzywam F5 ;p Nawet nie wiedziałem że ten przycisk odświeza :)

23.06.2008
01:29
smile
[247]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Wąpierz patrzy, wąpierz czuwa...

:]=

23.06.2008
01:29
[248]

kubinho12 [ 730 ]

A jednak jest ;]

Moshicilla :D

23.06.2008
01:29
[249]

Arxel [ Legend ]

W Operze sobie włączyłem gesty myszy.. Fajne - przytrzymuje PPM i przesuwam w lewo i mi się odświeża :D

Jeszcze ew. można sobie ustawić automatyczne odświeżanie co 5 sekund - wersja dla bardzo leniwych :D

23.06.2008
01:31
smile
[250]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale milusim chłodem wieje przez okno. :)

Znowu nudno na soulseeku... :/

23.06.2008
01:32
[251]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

chłodem?

Duchota jak diabli...niby burza miała być a tu padało 5 minut... ;/

23.06.2008
01:35
[252]

Arxel [ Legend ]

U mnie też.. Właśnie siedze przy otwartym oknie i w ogóle nic nie czuć.. Zero wiatru...

23.06.2008
02:10
smile
[253]

PatriciusG [ pink floyd ]

23.06.2008
02:10
smile
[254]

Łyczek [ Legend ]

23.06.2008
02:13
[255]

PatriciusG [ pink floyd ]

No masz... Zawsze to ja jestem zły, a łyczek zadowolony, wreszcie jestem ja zadowolony, to łyczek jest smutny.

Co jest?

23.06.2008
02:21
[256]

Arxel [ Legend ]

uu, co się Łyczku stało?

23.06.2008
02:24
[257]

req_ [ wet and dirty ]

Ide spac, CU!


Bezsenność 355 - czym jest sen? - req_
23.06.2008
02:38
[258]

kubinho12 [ 730 ]

Dla odmiany dzisiaj wcześniej pójdę spać.

Trzymajcie się - Łyczek i reszta :)

23.06.2008
02:39
[259]

PatriciusG [ pink floyd ]

nuda, fakt

23.06.2008
02:42
smile
[260]

Arxel [ Legend ]

ee... Ja się nie nudze... Sobie gawędze z kumplem i mnie też dopada znowu taki sam dołek jak co jakiś czas...

Nienawidzę nocnych rozmów!...

23.06.2008
02:43
smile
[261]

PatriciusG [ pink floyd ]

A ja jestem szczęśliwy. Jeszcze nie wiem, czy słusznie, ale jestem.

23.06.2008
02:57
smile
[262]

Arxel [ Legend ]

Piiić...

23.06.2008
02:58
[263]

PatriciusG [ pink floyd ]

kac?

23.06.2008
02:59
[264]

Arxel [ Legend ]

Problem w tym, że właśnie nie :D

23.06.2008
03:00
[265]

PatriciusG [ pink floyd ]

To dasz radę ;)

23.06.2008
03:05
[266]

Arxel [ Legend ]

Karmi jest dobre? Czy lepiej tego nie tykać?
Jedyne co jest w lodówce... Jeszcze jest kilka kostek lodu... hm... herbaty owocowej nie ma, by zorbić mrożoną.. kurcze...

23.06.2008
03:07
[267]

PatriciusG [ pink floyd ]

Arxel -> Mnie już za łebka nie smakowało...

słodkie i niefajne. Ale w desperacji, jakbyś dał lodu to może poczuł byś ten brak smaku...

23.06.2008
03:07
[268]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

karmi? hmm co kto lubi, dla mnie ohyda.

23.06.2008
03:08
[269]

Arxel [ Legend ]

Tak się pytam.. Nigdy tego ustrojstwa nie piłem... Ale siostra ostatnio kilka kupiło, bodajże 0,33 bo były w jakiejś promocji po 1zł :D
Czyli lepiej nie tykać? :D

23.06.2008
03:09
[270]

PatriciusG [ pink floyd ]

Nie polecam. Woda z kranu bardziej kopie i ona przynajmniej smakuje.

23.06.2008
03:14
[271]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

lepiej się napij mineralki z lodem :D

23.06.2008
03:14
[272]

PatriciusG [ pink floyd ]

tru

23.06.2008
03:20
smile
[273]

Arxel [ Legend ]

Woda cytrynowa (FTW? Przemoglem się...) 7 kostek lodu w kształcie serca^^, cytrynka i słomka.. Wszystko w szklance Lecha... ahhhh.... :D


Bezsenność 355 - czym jest sen? - Arxel
23.06.2008
03:23
[274]

PatriciusG [ pink floyd ]

Woda dobra rzecz.

Ja muszę się przespać z pewnym pytaniem, więc zara zbijam.

23.06.2008
03:24
smile
[275]

Arxel [ Legend ]

Nie zdradzisz nam? :>

23.06.2008
03:27
smile
[276]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

oo ja tez wode pije :)

23.06.2008
03:42
smile
[277]

Arxel [ Legend ]

Powoli się jasno robi...

23.06.2008
03:45
smile
[278]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Grzmiom i chukajom gdzieś w oddali...
Burza pewnikiem zaraz będzie...

;D

W tych pięknych okolicznościach przyrody, przydałoby się rozjechać z pół setki co najmniej Saracenów...

=]

23.06.2008
03:57
[279]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

u mnie juz 5 godzina stuknela

23.06.2008
04:22
smile
[280]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Śmierć Saracenom!

;P


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
23.06.2008
04:22
[281]

kiewiczi [ Centurion ]

Ktoś jeszcze jest ja sie zaraz chyba kłade bo już nie ma co robic.

23.06.2008
04:27
[282]

Arxel [ Legend ]

Ja jestem.. Ale się nie kłade. Kończe ściągać demko GRIDa i sobie z Sandrem za chwilę na sieci ciupniemy :-) Po coś się w końcu premium na rapidzie przydało ^^ Szkoda, że leci tylko 600-700 kB/s.. grr... Nie lubię, jak apetyt rośnie w miarę jedzenia.

23.06.2008
04:29
smile
[283]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Wąsatego Kebabnika dopadłem w krzakach... =]


Bezsenność 355 - czym jest sen? - meryphillia
23.06.2008
04:44
[284]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Groargh! Chyba pora spać!

23.06.2008
04:47
smile
[285]

Arxel [ Legend ]

Już się nie opłaca...
Idę pograć w demko GRIDa na sieci...
Wpadne tu jeszcze przed zamknięciem

23.06.2008
04:58
[286]

kiewiczi [ Centurion ]

Dobra ale ja juz ide bo musze wstac przed 9.
To branoc.

23.06.2008
05:01
[287]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

przede wszystkim to teraz będe miał problemy z zaśnięciem gdy na dworzu już tak jasno ...

23.06.2008
05:09
smile
[288]

Arxel [ Legend ]

U mnie już słońce wschodzi...

23.06.2008
05:35
[289]

Arxel [ Legend ]

Chyba jednak się położe...

Dobranoc.

24.06.2008
00:00
smile
[290]

kubinho12 [ 730 ]

Spać bym się położył, zobaczył jak to jest.

24.06.2008
00:01
[291]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Dobrywieczór ;) Jak tam dzisiaj? Kto na stanie? :)

Baczność! Od prawej odlicz!

24.06.2008
00:02
smile
[292]

req_ [ wet and dirty ]

Po 3 piwach, w tej chwili robie kotlety.

24.06.2008
00:02
[293]

Shaybecki [ Senator ]

raz

EDIT: kurde że się nie domyśliłem napisać coś w wątku od godziny :P

fajna gierka online
https://gry.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=5133

24.06.2008
00:03
[294]

kubinho12 [ 730 ]

Dzisiaj nudy, bo bez meczu...

24.06.2008
00:04
smile
[295]

boskijaro [ Legend ]

Jeszcze sie trzymam ;D

24.06.2008
00:06
[296]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Siedem!

24.06.2008
00:06
smile
[297]

mannan [ M*A*S*H ]

24.06.2008
00:08
[298]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

no bez meczu. Jeszcze tylko 3 mecze i koniec Euro.

Ja tam chyba kibicuję Naszym Przyjaciołom Ruskom :)

Szwabom nie...bo szwaby i z nami wygrali

Turkom...właściwie nie mają szans z 14 graczami

Hiszpanom nie bo wyeliminowali Włochów...


24.06.2008
00:10
[299]

kubinho12 [ 730 ]

Hiszpania FTW :) Turjca też.

24.06.2008
00:12
smile
[300]

Arxel [ Legend ]

Piętnaście.
Dziś pójde wcześniej spać.. Nie wiem o której, ale wcześniej :P

24.06.2008
00:15
[301]

PatriciusG [ pink floyd ]

Nie zapomnijcie o ręczniku!

24.06.2008
00:16
smile
[302]

mannan [ M*A*S*H ]

Kurde, miałem ściągnąć jakiś program, i zapomniałem jaki

24.06.2008
00:17
[303]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Pat -> ręczniku??

Mannan --> skleroza nie boli :)


Kto zakłada nową część?

24.06.2008
00:18
[304]

kubinho12 [ 730 ]

Lukis, ale przeszkadza :)

24.06.2008
00:20
[305]

PatriciusG [ pink floyd ]

Lukis ->

24.06.2008
00:20
[306]

Shaybecki [ Senator ]

można by coś nowego wymyślić do wstępniaka,

24.06.2008
00:23
[307]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Lukis --> req. założy ;)

24.06.2008
00:29
smile
[308]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ciekawe co nowego nam wymyśli ;)

Cześć bezsenni ;P

mannan --> no narazie;)

24.06.2008
00:30
[309]

mannan [ M*A*S*H ]

Pa

24.06.2008
00:33
[310]

White Star [ Legend ]

ech ta irlandia :D niedanwo zaszło słońce w sumei i sie niebardzo chce spac :)

24.06.2008
00:34
[311]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Hah nie ma to jak łódzkie, słońe zaszło dawno, gwiazd jakoś nie widać, w oddali (z dołu) słychać tylko przygłuszone krzyki murarzy którzy urządzili sobie ognisko przed moim domem:P No czego chcieć więcej? Panowie się bawią ;)

24.06.2008
00:37
[312]

White Star [ Legend ]

dołącz do nich :D a co :D

24.06.2008
00:46
[313]

Shaybecki [ Senator ]

albo zaproś na forum :P

24.06.2008
00:47
smile
[314]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wlasnie chodzi o to, że siedziałem z nimi. Ale teraz zalani bełkoczą...ognisko już praktycznie zgasło a tutaj przynajmniej idzie z Wami pogadać ;P

24.06.2008
00:49
[315]

boskijaro [ Legend ]

Eh, po 30 minutach grania w FM08 stwierdzam że bardziej skomplikowanej gry to nie spotkałem :P

Apo - zrób im świństwo i zadzwon na policje :D beda mieli przyjemną noc w izbie wytrzeźwień

24.06.2008
00:49
[316]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

robole są spoko.. kiedyś nas wódką częstowali w jakimś kutnie czy gdzieś jak rowerami do zakopca jechaliśmy.

24.06.2008
00:54
smile
[317]

Shaybecki [ Senator ]

jeden raz dałam - 300 zł dostałam >>


Bezsenność 355 - czym jest sen? - Shaybecki
24.06.2008
00:55
smile
[318]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

boski --> hah nie no bez przesady ;p Panowie dom szwagrowi budują...chociaż z drugiej strony właściwie już skończyli ;P

24.06.2008
00:57
[319]

req_ [ wet and dirty ]

Dobra, poczekam aż mi się ściągnie The Who & Special Guests - Live At The Royal Albert Hall... jakies 10 min i ide obciąć się ;)

24.06.2008
00:59
smile
[320]

kubinho12 [ 730 ]

reku - na klacie się obcinasz?

24.06.2008
01:00
smile
[321]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

req --> pirat ;P

24.06.2008
01:00
smile
[322]

req_ [ wet and dirty ]

Na rowie

Apocaliptiq: gdyby to bylo dvd... tvrip to wiesz ;)

24.06.2008
01:07
[323]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

req --> łonówki też?

24.06.2008
01:08
[324]

req_ [ wet and dirty ]

Tzn miałem na myśli, na głowie ;)

Ale łonówkami nie pogardzę, moja luba woli, kiedy mam to miejsce zadbane ;)

24.06.2008
01:09
smile
[325]

PatriciusG [ pink floyd ]

24.06.2008
01:10
smile
[326]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

req --> słyzsałem że przypalanie daje rade ;P

24.06.2008
01:11
[327]

req_ [ wet and dirty ]

Dodaj do tego jeszcze wosk ;)

Przecież wiadomo, że nie ścina się "na zero" ;)

24.06.2008
01:12
[328]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

tia flamethrowerem only.

24.06.2008
01:14
[329]

req_ [ wet and dirty ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7881363&N=1

NOWY

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.