
C0r4x [ Pretorianin ]
Xbox 360 [Część 76] - Wakacyjne gry
------------------------------------------
xbl GOLD i MS Points - SKLEP
-------------------------------------------
-------------------------------------------
Grupa GOLa w Guitar Hero3 !
-------------------------------------------
-------------------------------------------
Najlepsze gry 2007 roku na X360 wg. IGN:
-------------------------------------------
-------------------------------------------
Mini FAQ
-------------------------------------------
Ze względu na dużą ilość pytań i zajmowanego miejsca forumowy Mini FAQ został przeniesiony pod poniższy adres:
Inne:
Szczegółowy i dokładny FAQ Xbox-Scene -
FAQ skupiający się głównie na usłudze Xbox Live -
FAQ Madsa -
Przed zadaniem pytania upewnij się czy odpowiedź nie znajduje się w którymś z powyższych linków, zaoszczędzisz tym samym nasz jak i swój czas
-------------------------------------------
Info
-------------------------------------------
Wersja ELITE:
- Konsola Xbox 360 Elite w kolorze czarnym
- Kontroler bezprzewodowy
- Dysk twardy 120 GB
- HDMI
Wersja PREMIUM:
- Konsola Xbox 360
- Kontroler bezprzewodowy
- Kabel HD + AV (Czincze) 2in1 (Commponent)
- Dysk twardy 20 GB
- Headset
- Kabel zasilający
Wersja ARCADE:
-Konsola Xbox 360
-Kontroler Bezprzewodowy
-Standardowe kable (Commposit)
-Karta Pamięci 256MB
-------------------------------------------
Specyfikacja Techniczna
-------------------------------------------
CPU: [3 rdzenie 3.2 GHz każdy] [1 MB L2 cache]
ATI Graphics: [500 MHz] [48 równoległych potoków Shader]
Pamięć: [512 MB GDDR3 RAM] [700 MHz DDR]
Wyposażenie: [Wymienialny dysk do 120GB] [12X dual-layer DVD-ROM] [Pamięć dodatkowa 512MB]
Inne: [Porty dla 4 kontrolerów] [3 porty USB 2.0] [2 sloty dla pamięci dodatkowej]
Online: [Xbox Live] [Marketplace] [Wbudowany Ethernet Port] [Wi-Fi] [Możliwość podpięcia kamery]
-------------------------------------------
Przydatne Linki
-------------------------------------------
Ogólnie o X360:
PL:
Dobra, polska strona -
Njusy -
Ogólnie o konsolach -
Jak "ulepszyć, upiększyć" Xboxa (Hardware, Software, Homebrew) -
Newsy, Turnieje -
Nowy serwis poświęcony X360 -
Polska baza graczy XBL -
ANG:
Strona Oficjalna -
Jedna z najlepszych stron nt. Xboxa 360 (Filmy, Screeny) -
Xbox360.IGN -
TeamXbox -
Spis gier na Xboxa kompatybilnych z X360 -
Własny Gamecard -
Achievements -
Lista gier z pierwszego Xbox'a obsługujących odświeżanie w 60Hz -
Sklepy, Aukcje:
- Sklep CD Projekt
- Akcesoria i gry na X360
- Gry, konsole, akcesoria
- jw.
- Serwis aukcyjny, m.in. nowe i używane gry na X360
- Gry, konsole, akcesoria
- Gry, konsole, akcesoria (nowe i używane), serwis, wymiana i naprawa konsol
- Gry
Australijski sklep z grami (wersje PAL), w niektórych przypadkach gry o wiele tańsze (przesyłka lotnicza koło 10 zł ponoć)
-------------------------------------------
Serwis Pogwarancyjny
-------------------------------------------
-------------------------------------------
Plan Wydawniczy
-------------------------------------------
Bardzo dobra, aktualizowana lista nadchodzących gier -
-------------------------------------------------------------
Ranking Gol'owych Snajperów Achievment'ów
-------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
Cztery Poprzednie części:
[Część 75] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7813808&N=1
[Część 73] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7754153&N=1
[Część 72] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7710722&N=1
Normalnie nic ciekawego , po prostu wakacje .
Bajt [ Ariakan ]
Jak juz sie zabierasz za tworzenie watkow to rob to porzadnie. Gdzie sa boldy?
Ziomczyk [ Pretorianin ]
Jak podłączyc głośniki logitech x540 do xboxa 360 aby byl przestrzenny dzwiek?

Łyczek [ Legend ]
Cztery poprzednie części i dajesz 3 ...

jamkgh. [ Generaďż˝ ]
konsola z 2006.9.9
Jeszcze wczoraj grałem w halo.
Dzisiaj włączam i zero obrazu, za to 3 czerwone światełka :F, ot tak, samo z siebie

fan realu madryt i raula [ Manolito ]
jamkgh--->Życie
ROzner_ [ Konsul ]
Jest gdzieś jakiś materiał filmowy lub opis (jeśli opis to po Polsku) przedstawiajacy położenie laptopów w grze Call of Duty 4?
Znalazłem tutaj , alecz filmiki mi się nie wczytują.
Bajt [ Ariakan ]
youtube...

Studzik [ Centurion ]
Kto chętny do multi gta 4 mój tag Studzik
ROzner_ [ Konsul ]
Bajt - dzięki wielkie :)
Żeby nie było że nie szukałem - szukałem po nazwie osiągnięcia, ale nic nie chciało wyskoczyć ;p
massca [ ]
do wstepniaka dodalbym adres sklepu
www.videogamesplus.ca
sklep kanadyjski, bardzo atrakcyjne ceny, zaznaczone gry "region free", dużo obniżek, szybka wysyłka kurierem (3-4 dni robocze). sprawdzony osobiście dwa razy.
Bajt [ Ariakan ]
A z jakiej waluty to jest potem przeliczane na PLN? Z kanadyjskich $ wychodzi strasznie tanio, ale z euro juz nie. Jest tam pare walut do wyswietlania do wyboru.
Pytam, bo w zasadzie nie kupowalem jeszcze nic zza granicy :)
lutek1988 [ Pretorianin ]
Tylko z kanadyjskich lub amerykanskich. Te ojro sa tylko dla lepszego porownania.
massca --> A ile za kuriera sie płaci?
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Jak to nic ciekawego ? Alone In The Dark zapowiada się IMO bardzo ciekawie.

C0r4x [ Pretorianin ]
Ale firmy nic nie robi w wakacje . Dlatego premiery się trochę opóźniają .
EDIT :
I coś mi się wydaje , że wątek może być rodzajem specjalnej edycji na wakacje .
Być może nie będzie trzeba dawać nowe części .
mineral [ Senator ]
Nic ciekawego powiadacie?
Czekam na BF Bad Company i Soul Calibur 4 (szczególnie na SC).

yazz_aka_maish [ Legend ]
Sklep podany przez mass`a ceny ma spoko, ale tylko jesli kupujemy sztuke. Za jedna gre przyjdzie nam zaplacic malo za kuriera, niemniej jak wybralem 7 czy 8 gier to dowalili mi taka cene przesylki, ze mialbym 3 nastepne tytuly...

dkuna5 [ Pretorianin ]
oriętuje się ktoś ile teraz kosztuje X360 w MediaMarkt ?
Łysy Samson [ conqueror ]
dkuna - który?
Czy klimat mass effect można porównać do tego z kotora?
Tosser [ Generaďż˝ ]
reklama na bilbordzie w katowicach glosi ze arcade jest za 749 zl , premium kupowalem w kweitniu i byl po 1099 zl

dkuna5 [ Pretorianin ]
Łysy Samson chodzi mi o premium, bo nie wiem czy kupować w Empiku za 999zł, bo w Media może taniej
Auxarius [ 117 ]
Ten kanadyjski sklep naprawde niezly, chyba troche kupie tego u nich;o
tylko tak swoja droga: nie ma problemu z zanizeniem wartosci paczki i oznaczeniu 'gift'?

yazz_aka_maish [ Legend ]
Auxarius, jak kupujesz gre czy dwie, to spoko, ale zamow 10 to zobaczysz jaka bedzie cena przesylki :]]]
Sauron_1 [ Kocham Natalcie :* ]
Ceny całkiem fajne :) tylko ciekawe jak jest z przesyłką (czy przesyłają jako gift) ?
Drau [ Generaďż˝ ]
@dkuna5 [ Level: 15 - Centurion ]: 999 to i tak niska cena, a ty dalej szukasz taniej jeszcze? ;]
Auxarius [ 117 ]
Jesli ktos jeszcze nie widzial - klucze do bety EndWara juz sa, wystarczy zalogowac sie na stronke bety.
Do zobaczenia na polu walki ;)
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
a to trzeba jakieś konto założyć czy co? żeby dostać kod
Auxarius [ 117 ]
Trzeba bylo sie zarejestrowac bodaj miesiac temu i miec nadzieje na wylosowanie, teraz juz niestety za pozno
Bajt [ Ariakan ]
To lipa. Zalogowalem sie, ale musze podac jakis VIP Code, aby przejsc dalej.
Najwyrazniej mnie nie wybrali :)
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Prosze o porade
Kusie mnie strasznie to:
i mam pytanie czy warto? Od razu pisze ze uwielbim gry w stylu "diablo" czyli takie bezstresowe wyrzynanki ze szczatkowa fabula. Niestety demka sobie nie sciagne by sprawdzic "jak to sie je", bo blokada regionalna na to nie pozwala, wiec pytam Was.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Kurcze, mam ochote kupic sobie na allegro jakas gre w cenie ok. 100zl (plus/minus kilka zl) i za cholere nie moge sie zdecydowac na cos konkretnego. Poradzcie cos. (nie za bardzo lubie samochodowek, wiec nie szukam takich gier)
Ponizej to co juz mam lub gralem (wiec raczej odpada)
GearsofWar, Halo3, OrangeBox, LostPlanet, MassEffect, Bioshock, CallofDuty4, ForzMotosport2, VivaPinata, LegoStarWars, DevilMayCry4, Conan, Darkness, Kameo, Timeshift
Bajt [ Ariakan ]
Moze Army of Two? Ale to tylko jak masz z kim zagrac w coopie, bo samemu to lipa.
Albo Assassin's Creed. Niektorzy twierdza, ze jest nudne, ale mi sie podobalo :)
popiol [ Generaďż˝ ]
Szakal - co za dużo to nie zdrowo :P Lepiej zostań przy multi CoD 4 bo teraz i tak jest posucha, ale jak koniecznie chcesz coś nabyć to Ci mogę polecić GTA IV, ale za ~100zł nie kupisz, musiałbyś dozbierać kasę. Jeśli lubisz gry akcji - TPP to mogę polecić Stranglehold i Army of Two, nie są to jakieś hity, ale bardzo przyjemnie się grało, jak dla mnie obie 8/10. I za tą cenę powinieneś spokojnie wyrwać używki na allegro.
Edit. Dokładnie tak jak Bajt mówi, jeśli AoT to tylko w coopie, bo samemu to lipa. Ostatnio wyszedł darmowy dodatek do tej gry, który dodaje 2 misje :) Naprawdę jak znajdziesz "fajnego" partnera do gry to zabawa będzie przednia. To pierwsza gra, która przeszedłem więcej niż raz, ba nawet 3 razy! Heh co te achievementy robią z ludźmi :P
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Bajt
Niestety w Army of Two musialbym grac sam, wiec jak sam przyznales - lipa.
Wlasnie zaczalem myslec o Assasinie - czas przejrzec oferty allegro
popiol
GTA4 mozna juz za ok. 150zl kupic, wiec moze sie na to skusze (ewentualnie jeszcze chwilke poczekam ;) )
Aha zapomnialem jeszcze ze mam Dark Sector :)

ROzner_ [ Konsul ]
Mam pytanie. Proszę nie wyzywajcie mnie, nie wchodźmy w dyskusje o piractwie. Otóżaktualnie kasy bardzo mało chciałem przerobić konsolę. Oryginalne gry, zamierzam kupować gry lepsze czasy dla mnie nadejdą, potanieją sporo ;] Ale ok nie o tym. Jak dostane bana to tylko na live? Konsoli nie blokuje, moge dalej grac w gry single?
Proszę o szybką odpowiedź.
Nie zaczynajcie tylko tych pogaduszek o piractwie, wyzywania od złodziei itp.
Patrol_wcg [ MK ]
_Szakal_ --> Polecam :)
Edit: nie doczytałem twojego posta, sorki :)
Edit2: A może tak --> ?:)

kajmano [ Konsul ]
_Szakal_ -> bierz Crackdown. Jeśli się wciągniesz to masz miesiąc z głowy :)
A właśnie, wiadomo już coś więcej o 2 części?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
crakdown - musze sie temu przyjrzec blizej bo to bardzo tanie na allegro
ROzner_ - blokuje ci tylko Live. Grac w singla nadal mozesz

Bajt [ Ariakan ]
Ja bym sie zastanowil nad Burnoutem Paradise.
Tez nie przepadam za samochodowkami, ale ta mnie wciagnela :) No i ma fajne multi. Jak wyjda kolejne patche, to pewnie znowu ekipa sie zbierze. :)
Najlepiej sciagnij demo i przetestuj.
ROzner_ [ Konsul ]
_Szakal_ - dzięki
Gry oryginalne dalej mam zamiar kupować, zresztą 5 juz mam.
popiol [ Generaďż˝ ]
Szakal - dlaczego musiałbyś grać sam w AoT? Przecież masz dostęp do LIVE...
Crackdowna odradzam, mi zupełnie do gustu nie przypadł, już zdecydowanie bardziej do gustu przypadło mi Saints Row, ale w dobie GTA IV i nadchodzącej drugiej części SR nie widzę zbytniego sensu sięgać po ten tytuł. Jeśli grałeś w poprzednie część GTA i Ci się podobały to bierz IV bez zastanowienia!
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
chyba jednak to zrobie - pod koniec miesiaca - wyplata - to sobie sprawie GTA4 i zobacze wreszcie czym tak ludzie sie "jaraja" (bo nigdy wczesniej nie gralem w zadne GTA)
dzieki wszystkim za odpowiedz
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
crackdown polecam - naprawde kawal fajnej gierki i zdecydowanie mniej rozczarowuje niz "overhypniety" gta 4.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Sweet Zombie J, - przez Ciebie kupilem Crakdown'a na allegro za 31 zl (plus przesylka) :)

garrett [ realny nie realny ]
Crackdown swietny tytuł :) I muza molotova
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
WAŻNE !!
panowie, Ci ktorzy mieli mnie na liscie przyjaciol w XBOX LIVE, prosze o usunięcie mnie z tej listy.
moj nick: HubertSonic
pozdrawiam.
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
31 zl? to tym bardziej - prawie za darmo.
PrEd4Tor ===> banik i teraz wstyd? :]
lutek1988 [ Pretorianin ]
_Szakal_-->
To moze sie jeszcze skusisz na mojego Stranglehold'a :D? Moja mini recenzja jest chyba w poprzednim wątku :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Dla mnie Crakdown to jedna z najgorszych gier jakie wlozylem do napedu (Saints Row juz lepsze, a tez dno pokryte gruba warstwa mulu...)
Moglo byc dobre na starcie, gdy X360 ukazal sie na rynku, na te czasy jednak to jedno wielkie g....niezaslugujace nawet na 2/10 (IMO - serio)
EDIT: Stranglehold mimo, zde krotki - o wiele lepszy niz Crackdown.
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
nie banik tylko konsole sprzedalem a zapomnialem skasowac GT idiot
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Crackdown to zjabi... gra, jedna z najlepszych w 2007 roku.
Polecam również Saints Row, szczególnie jeśli zamierzasz w najbliższym czasie nabyć GTA, będzie to dobry materiał porównawczy i będziesz wiedział dlaczego GTA nie zasługuje na 10/10.
kajmano [ Konsul ]
Heh, dla mnie Stranglehold i Saints Row to zupełne dno. Zakupu Crackdowna nie powinieneś żałować :)

Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
PrEd4ToR ===> sure...
yazz ===> tobie sie Dark Sector podoba... to wystarczy w temacie twojego gustu ;P
yazz_aka_maish [ Legend ]
Sweet Zombie J, mozesz juz zakonczyc z tymi osobistymi wycieczkami w moim kierunku, to sie naprawde staje nudne :P
O gustach sie nie dyskutuje...
(tak czy siak jestem niemal pewien, ze Szakalowi nie przypadnie do gustu, bo zdaje sie, ze mamy podobne oczekiwania wzgledem gier, ale zobaczymy, obym sie mylil, skoro juz kupione :P)

Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
nie moja wina ze masz kiepski ;) i to nie sa wycieczki to stwierdzenie faktu :D
lutek1988 [ Pretorianin ]
Crackdown to gra którą obok Gears of War dostałem do konsoli i bawiłem sie przy niej tak samo dobrze jak przy głównym rodzynku (GoW). Jasne, ze na początku jest takie zamieszanie i chaos ze nie wiadomo co robic, ale jak sie to ogarnie to jest naprawde przyjemnie. Do tego fajne zdobywanie umiejetnosci i az chce sie zoabczyc co potrafi maxymalnie dopakowana postac. Zreszta za 31 zł to sam bym odkupił (swoja niestety sprzedałem, zeby kupic cos innego:P)
garrett [ realny nie realny ]
3M --> mi się podobał i co mi zrobisz ;))) ?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
yazz - licze w crackdownie na niezlu multi, a nawet jesli mi gra nie "podejdzie" to te 40zl (doliczona przesylka) przeboleje, albo wymienie standardowo w "moim" sklepie gdzie wymieniam gry z x'a :) (choc poczytalem troche o tej grze i watpie by mi sie nie spodobala, ale pozyjemy - zobaczymy).
Piszesz ze gra mogla byc dobra na starcie x360 - W sumie dla mnie to i tak start, bo konsolowcem to ja chyba z tu wszystkich jestem najmlodszy stazem (bo wiekiem raczej juz nie :) ). Zreszta porownujac z moim starym kompem wszystkie gry z x360 wygladaja swietnie (no moze troche przesadzilem, ale niewiele)
lutek - sorry, ale ja Maxa Payna ledwo co przelazlem (zmuszalem sie by go skonczyc), a wiem ze to cos podobnego, wiec raczej podziekuje

yazz_aka_maish [ Legend ]
Max Payne Ci sie, Szakal, nie podobal...?
To cofam druga czesc wypowiedzi z godziny 16:23 ;)))
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Przypomniało mi się jeszcze coś: jak to jest z tą głośnością Xboxa? Hałas można porównać do komputera czy czegoś większego? :P
Judas Priest [ Junior ]
Odkurzacz
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
yazz - uscislajac, Max Payne 2 - nie ukonczylem bo mnie znudzil :)

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Czyli jest tak głośny, że podczas rozmowy z kimś przy X360 trzeba krzyczeć? Nie wierzę ;p

garrett [ realny nie realny ]
ja bym porównał do hałasu z płyty lotniska

C0r4x [ Pretorianin ]
Niedługo SC IV , a będzie jakaś różnica w konsolach jak poprzednio w SC II ?
No , wiecie że na GaCka był LINK , na PS2 Heihachi i na XBOX'a SPAWN .
Meremres [ Pretorianin ]
garret-> Dokładnie! :)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Jezeli juz brac pod uwage konkurencje to faktycznie PS3 jest sporo cichsze, ale ja tam lubie "wycie" mojego ixiaka :))))
Szakal, MP2 slaaaabszy, ale wciaz niezly (IMO) wiec chyba tak czy siak nie trafilem z wczesniejszym porownianiem :]

dkuna5 [ Pretorianin ]
da się jakoś ten hałas zredukować ?
Meremres [ Pretorianin ]
Naturalnie, można w grze włączyć dźwięk.

yazz_aka_maish [ Legend ]
Bez przesady, nie grasz przeciez w absolutnej ciszy, TV, czy zestaw glosnikow i tak to to zaglusza. A i podczas gry najbardziej slyszalny jest sam naped nie zas wiatraki. Niektorzy twierdza, ze przeszkadza w spaniu (gdy np. Ty grasz, a np. dziewczyna chce spac) ale takich obdarzylbym wzrokiem patrzacym z politowaniem a i po glowce czule poglaskal bo najwyrazniej chora...
C0r4x [ Pretorianin ]
post [65]
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
C0r4x - PS3 dostanie Darth Vadera, a X360 Yode.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
No, dorobilem sie wreszcie w Call of Duty 4 Generala Brygady i dostalem Desert Eagle :)
Szkoda ze wciaz jakos nie mozemy sie zgrac by pograc razem
dkuna5 - ja gram ze sluchawkami na uszach i nic a nic nie slysze szumu xboxa. Niestety nie moge sobie pozwolic na dzwiek z mocnych glosnikow (probowalem to zrobic, ale zona mi nie pozwolila na dluzej ich zostawic - chciala spac w nocy: )
Drau [ Generaďż˝ ]
@Chudy The Barbarian [ Level: 16 - Generał ] Przypomniało mi się jeszcze coś: jak to jest z tą głośnością Xboxa? Hałas można porównać do komputera czy czegoś większego? :P
Do komputera.
Nie sluchaj spamerow, ktorzy nigdy nie mieli w reku konsoli i nie wiedza co mowia, typu JP.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Gta 4.
Koncowka gry. potrzebna pomoc
popiol [ Generaďż˝ ]
snopek - nie przypominam sobie, ale strzelam, że trzeba się przebrać w gajer z krawatem :)
Judas Priest [ Junior ]
Drau->
"Nie sluchaj spamerow, ktorzy nigdy nie mieli w reku konsoli i nie wiedza co mowia, typu JP."
Naprawdę myślisz, że tamten post był na serio? :))) [konsole mam od ponad 2 lat]
Drau [ Generaďż˝ ]
@Judas Priest [ Level: 0 - Junior ]: nie wime czy byl czy nie i szczerze mowiac nie wnikam, bo akurat na temat glosnosci x360 jest sporo wjazdow i trudno tu, w internecie, odgadnac emocje stojace za takimi czy innymi zdaniami.
TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Jak kupiłem konsolę w Polsce to znaczy, że nie mogę grać na grach NTSC?
Bo zawsze z tymi regionami mi się pieprzy :p
Łysy Samson [ conqueror ]
Tytus -dokładnie
ROzner_ [ Konsul ]
tytuspl - niektóre gry nie mają blokady (gdzieś tam lista była, jak Cie interesuje temat to moge poszukac), jednak zdecydowana większość tą blokade ma.
TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Kurczę...muszę kupić tanio jakieś gierki, bo nie będę całe wakacje w Viva Pianta grać ;)

Studzik [ Centurion ]
up do 9
Nie chce mi się wierzyc że nikt nie gra w gta 4 przez siec jak narazie jestem ja i tosiek
Tosser [ Generaďż˝ ]
alone in the dark is out
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
popiol -> nie, to w poczatku gry bylo trzeba. Ta misja jest chyba 3 od konca, trzeba bedzie przeniesc porwana kobiete o ile sie nie myle...przyznam, ze ostatnie misje wykonuje na zasadzie - taksowka, zielony przycisk x2, wchodze na strzalke, znowu zielony przycisk...i moze mi wlasnie dlatego umknelo co mam zrobic :/

Studzik [ Centurion ]
czy to jest oryginalny headset microsoftu? Bo mam zamiar go kupic
Tosser [ Generaďż˝ ]
Studzik - tak.chcesz to ciodsprzedam, bo ja go nie uzywam, nawet ani razugo niewlozylem, dostalem razem z premium:P

Studzik [ Centurion ]
Tosser a nie grasz przez siec bo do multi się podobno przydaje? Jaką cene sugerujesz bo chyba nizej nie zejdziesz niz 39zl
Tosser [ Generaďż˝ ]
Studzik -niegram ,ja tylko sam gram. za 35 zl ci moge opchnac + koszty przesylki, nie wiem ile tam bedzie , z 5 zl ?
Studzik [ Centurion ]
A jakbys chcial mi przesłac headseta? Pieniędzy na konto ci nie wplace bo nie wiem czy moge ci ufac a za pobraniem kosztuje ze 13zl przesylka
Tosser [ Generaďż˝ ]
Studzik - to 40 zl by ci pasowalo ? koszty przesylki juz wliczone. moge wyslac za pobraniem
chybaze mieszkasz gdzies niedaleko malopolskiego wojwodztwa

Studzik [ Centurion ]
Pasuje tylko nie wiem w jakim stanie jest ten headset ? Mam nadzieje że mnie nie oszukasz
Tosser [ Generaďż˝ ]
chcesz to ci moge zrobic zdjecia , jest w stanie idelanym, lezy ciagle w pudle nawet niewyjmowany z worka
Studzik [ Centurion ]
Zdjęcie możesz dac. A gdzie mam ci podac swój adres tutaj na forum?
Tosser [ Generaďż˝ ]
jutro sie odezwe na gg ,teraz ide spac :P

alexej [ Piwny Mędrzec ]
....
gg albo e-mail, forum nie jest tylko Wasze - zaspamowaliście 10 postów o headsecie

_MaZZeo [ Senator ]
swoją drogą to Tosser zdzierasz na nim straszne.
Chińczycy robią ten mikrofon za miskę ryżu, a ty chcesz 40zł, geeez.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
ano prawda, wystarczy tu zajrzec:
nowe headsety po dwadziescia pare zlotych
mistrzu25 [ Centurion ]
Opłaca się kupić Obliviona??
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
mistrzu ---> pewnie, że sie opłaca! Moim zdaniem, jest lepszy Mass Effecta.
Drau [ Generaďż˝ ]
@rafaelon: jak tam AitD? W koncu wczoraj wycieklo, to moze masz juz jakas opinie.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
a ja mam pytanie czy jest możliwość podłączenia kabla HDMI (do konsoli i do monitora żeby był obraz) i kabel ten co był w premium ( Chodzi mi o to żeby przez HDMI był obraz na monitorze a przez ten kabel z premium szedł dźwięk przez wieże. I teraz pytanie czy to wszystko będzie grało? Słyszałem że nie jest możliwością podpięcia oby dwóch tych kabli... Czy źle słyszałem czy można stuningować jakoś kabel żeby oby dwa weszły?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
BeneQjunior - ja mam podpiety monitor do konsoli kabelkiem HDMI-HDMI (mam monitor z wejsciem HDMI), czyli dzwiek takze po tym "idzie". Jest jednak maly probem, bo monitor ma "gowniane" glosniki, a ja sam wole grac ze sluchawkami na uszach (szczegolnie w nocy gdy inni domownicy spia), wiec podpialem jeszcze pod konsole kabel dodawany do konsoli arcade w celu uzyskania "dzwieku" z "innej drogi". Niestety podlaczony kabel HDMI zajmuje tyle miejsca ze nie sposob bylo podlaczyc ten drugi kabel bez "rozbierania" go. Wiec go rozebralem.
Ot tak:
moszeusz [ Tlenu! ]
mistrzu25 >> Ba! Dobre 50h dobrej zabawy
cioruss [ oko cyklopa ]
BeneQ junior -> mam wlasnie tak podpiete, ze obraz idze przez hdmi, a dzwiek wychodzi optykiem ze "zwyklego" szarego lacza. obie wtyczki wciskam na sile, lekko sa wygiete, ale dziala.
cioruss [ oko cyklopa ]
tak przy okazji zapytam, czy istnieje cos takiego jak "zwrotnica" hdmi, to mam juz 4 zrodla, a tylko 2 wejscia cyfrowe w ekranie i czasami dochodzi do zaglerki kablami.
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
cioruss, zamiast wyginać wtyczki można zdjąć nożem obudowę z wtyczki a/v i okleić ją taśmą izolacyjną ;]
wtedy kabelki audio do przejściówki z chinch na minijack i kabel hdmi-dvi
cioruss [ oko cyklopa ]
Marek z Lechem -> dzieki, czytalem tutka powyzej, pewnie tak zrobie w wolnej chwili.

Studzik [ Centurion ]
Na allegro headseta nie kupię bo nie mam konta, więc muszę gdzie indziej znaleźć
Tosser [ Generaďż˝ ]
alexej - sraj sie koles ,
_MaZZeo - to opchnij taniej madralo
ha alone in the dark jest luxiarskie , zobacyzmy co bedzie w dalszej czesci gry

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Drau-->Jeszcze nie grałem :) Przez to cholerne Euro w ogóle nie potrafię znaleźć czasu żeby włączyć konsole, nie mówiąc już o jakimś konkretniejszym posiedzeniu przy grze :)

alexej [ Piwny Mędrzec ]
No, dziś UPS zabrało moją kartonową trumienkę z X360. Zobaczymy ile im to zajmie. Szkoda, że tak długo musiałem czekać, aż uznają że wciąż mam gwarancję - ale niby coś im się popsuło. Mam nadzieję, że wszystkie możliwe awarie zdarzą mi się do listopada, a potem jak już to tylko RoD ;]
Tosser - :*
Studzik [ Centurion ]
Tosser podaj email to przesle ci dane gdzie masz przeslac headset

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Wejdźcie na gracz info, jest informacja, że spolonizowana wersja AC ukarze się 27 czerwca !
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Lego Indiana Jones 980/1000... ale jeszcze dobiję te 20 punkcików... :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Mam takie pytanie, czy Xbox360 premium Value Bundle ( jest w tym nowym procesie technologicznym, tj. poprawione chłodzenie itp ? Wysłałem już zapytanie do sprzedawcy, ale odpowiedź pewnie przyjdzie dopiero jutro.
Tosser [ Generaďż˝ ]
sajes - to stary syfiasty klocek , nie ma nic w 65nm
gad1980 [ Generaďż˝ ]
Pnowie - mam monitor z wejsciem DVI. Czy dowolny kabelek HDMI - DVI pozwoli podlaczyc do niego X'a? Z gory dzieki.
Tosser [ Generaďż˝ ]
top spin 3 wyszedl ale nie u nas :)

siurekm [ Strogler ]
Mam pytanie jak można zdobyć punkty Microsoft, czy tylko można je kupić czy jest inny sposób, bo dzisiaj się zarejestrowałem na Xbox Live chciałbym sobie ściągnąć jakiś teledysk z Marketplace
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
tylko kupić z allegro lub

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
No, całkiem fajna cena :)
* wstawić wiadomą literkę :P
lutek1988 [ Pretorianin ]
Szlag...kupiłem angielsko używke za 94 zł. Ciekawe po ile beda teraz chodzic na allegro. Swoją drogą chyba nie bylo jeszcze tak taniej "premiery" na obecna generacje. A pomyslec ze watek temu psioczylem na zaporowe ceny xD Oby tak dalej Cenega!
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Świetne posunięcie. Szkoda tylko ze tak późno, a więc już grałem w AC i nie dam im kasy.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
BTW - za jakiś tydzień powinna do mnie wrócić konsola i powinienem już mieć Kane & Lynch. Ktoś moze też ma zamiar kupić w międzyczasie? Chętnie przeszedłbym w co-op.

lordpilot [ Konsul ]
Wreszcie jakaś normalna cena, oby to się częściej powtarzało :) Widziałem też (niekiedy spore) obniżki w ultimie i wirtusie. Jak tylko skończę "Wiedźmina" to kupię coś na 360 (parę typów mam).
BTW - ciekawe czy teraz w odwiecznym sporze PC vs Konsole nadal będę czytał teksty w stylu: "gra na konsolę, HIT, cena = 269 zł) :)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
No ładnie, cena Ac jest taka jak chciałem, a więc za jakiś czas zamówię. Teraz jednak muszę coś innego kupić. W GTA IV mam już ponad 80 godzin na liczniku i bardzo mało mi zostało do zrobienia. Chciałem kupić Devila 4 w wyprzedaży Cd-Projektu, ale jak ma za chwilę być Ac to kupię coś taniego i takie oto gry wytypowałem:
Fight Night Round 3, Daf Jame: Icon, Harry Potter i Zakon Feniksa, NBA Live 07 i NBA Street Homecourt, Tenchu Z.
Na chwilę obecną najbliżej mi do NBA Live 07, ale jak zobaczę teraz gameplay FNR 3 to może zmienię zdanie, ale wolę, abyście mi teraz doradzili co najlepiej kupić.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Fan realu ---> A może Top spin 2 ? Wiele pozytywnych opinii się o nim nasłuchałem, teraz wyjdzie trojka o 10 zł droższa od AC, ale raczej za droga dla Ciebie.
O, aukcja tego samego gościa, jak weźmiesz Fifę to w zestawie też madden :)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Aukcje, nie powiem ciekawe, ale jakoś te gry mnie nie interesują. Ostatnio grałem w Virtua Tennis 3 na kompie i przejadł mi sie tenis, ale FIFY nie chcę, bo PES już mam i mi wystarczy. A MAdden nie podoba mi się. Chcem więc coś z tych gier, które wymieniłem, bo one mnie interesują i znlazłem je w bardzo przystępnych cenach jak na mnie.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Hmm, to chyba lepiej będzie wziąć NBA 2K7, średnia ocen to 84,1%, a NBA Live 07 63%.

HopkinZ [ Legend ]
Chociaż ciężko znaleźć ostatnio czas na grę, kupiłem w końcu Guitar Hero 3. Mój tag to hopkiinz (przez dwa "i"), jakby ktoś mial ochotę na co-opa.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Wolałbym 2K&, ale tu chodzi głównie o pieniądze. Mam do wyboru te 6 gier i muszę coś z nich wybrać. Albo coś z nich, albo nic.
Jarken [ Would you kindly? ]
Chciałby ktoś kupić Skate w stanie dobrym (kilka rysek nie wpływających na działanie), polskie wydanie PAL, sama gra po angielsku? 75 zł z wliczoną wysyłką priorytetową. Kontakt gg: 4646517
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Witam,
czy ma może ktoś niepotrzebny kod xbox live 48h? Ponieważ, chciałbym zobaczyć jak wygląda gra przez internet w GH 3 i od razu zarejestrować na Guitar Hero Community.
edit: nieaktualne :)
Jarken [ Would you kindly? ]
karas - spróbuję znaleźć dla Ciebie jeden kod, gdzieś chyba mam jeszcze kartkę wydrukowaną, odezwij się na moje gg: 4646517
lutek1988 [ Pretorianin ]
Wreszcie zaczalem grac w Assassin's Creed. Kurde. Czy tylko ja na poczatku nic nie kumam z tego co sie dzieje wookoło? Kompletnie nie wiem gdzie isc, co chwile zaczynaja mnie atakowac straznicy za nic. Nie wiem jakie mam objectivsy, wogole jakis kompletny chaos xD Gorzej niz Z Crackdownem. Moze jak przysiade na dluzej to ogarne co sie dzieje. Poki co moge tylko powiedziec ze grafa i design kopie zad, ale oczywiscie framerate momentami ssie pyte i brak jest synchronizacji pionowej :/ Cos za cos.

albz74 [ Legend ]
Właśnie odebrałem przesyłkę z wersją kolekcjonerską Alone in the Dark, konkretny wypasik :)
Przy tym za cenę mniejszą niż 200 PLN - kocham allegro :)
Odstawię MGS4 na jeden wieczór, napiszę parę słów o grze może jutro rano .
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Przeczytałem pare opinii o alone in the dark... I chyba zapowiada się crap ;(
albz74 [ Legend ]
Eee, niemożliwe :) specjalnie kupilem najlepszą wersję, a Ty mnie zniechęcasz :D
Drau [ Generaďż˝ ]
o najnowszym AitD mozna mowic wiele, ale na pewno nie to, ze jest crapem.
TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Coś tanio. Podejrzane czy można spokojnie kupować? ;)
ROzner_ [ Konsul ]
TyTuSPL - możesz spokojnie kupować. Gry tanieją, a ja sam w okolicach premiery kupiłem za 200 zł w mm.
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
moja aitd 4 w wersji kolekcjonerskiej tez juz odebrana i bede gral wieczorem.
Kumpel juz gral i sobie chwali - no ale sie okaze.
truskolodz [ Konsul ]
Dziś po pracy przejdę się do Game i kupię ALone'a 4, mam nadzieję, że przeżyje jakoś to sterowanie i kamerę, bo to do nich ma się najwięcej pretensji jak widzę.
Ciekawe czy dostanę też przy okazji Fabrykę Stworów, bo na PC to oni wybór mają marny....
Drau [ Generaďż˝ ]
Nie 4 tylko AitD5... ostatnio wszedziena sieci widze ten blad :D
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Ja na razie w "Alone" przeszedłem tylko pierwszy akt, i cóż, pierwsze wrażenie nie jest najlepsze.Praca kamery jest beznadziejna, nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio byłem zmuszony do prowadzenia aż takich epickich bojów z "okiem" za pleców bohatera, to po prostu masakra, zupełnie nie mogę zrozumieć jak można było w taki sposób spieprzyć ten element.Gdyby tego jeszcze było mało, Atari w swojej mądrości postanowiło stworzyć najbardziej drewniane i frustrujące sterowanie jakie widział ten świat, porównać mógłbym je właściwie jedynie z Alone in the Dark 3 :) Także ogólnie cały "feeling" w grze został spartolony.
Są jakieś plus? Oczywiście że są :) Mnóstwo, mnóstwo filmowej akcji, (choć niestety przez fatalną prace kamery sporo przyjemnych dla oka akcji nam umknie), spore możliwości interakcji z otoczeniem, tutaj bardzo duży plus,po prostu czuć że jest to next-gen.Bardzo przyjemna znana z trailerów oprawa muzyczna i ładna oprawa graficzna której na razie nie mogę wiele zarzucić.
Hit to to niestety nie jest, sam się sobie dziwie że dałem się ponieść Hype panującemu wokół tej gry, przecież to Atari, tu nie mogło się udać, a szkoda bo gra miała ogromny potencjał stać się czym więcej niż średniakiem.

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Acha, teraz mi się przypomniało :)
Po rozegraniu kilku walk w Prizefighterze mogę stwierdzić że gameplayowo to straszny crap, aż się nie chce wierzyć że 2k sports sygnuje tą grę swoim logo, omijać szerokim łukiem.
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
rafaleon 2.2 ===> ty na szczescie jestes kompletnie nie wiarygodny. Fakt ze na sterowanie wszyscy narzekaja np. eurogamer ale z ich opisu wynika ze jednoczesne nacisniecie 2 klawiszy i wybranie czegos krzyzakiem ich przerasta... a potem sie dziwic opiniom ze gracze konsolwi to debile :]
Drau ===> fakt kurcze ;)

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Sweet Zombie J,-->Wiem :) ale tu nie chodzi o wciśnięcie dwóch przycisków na raz.Główny bohater porusza się jak mucha w smole, do tego jego ruchy są bardzo nieprzewidywalne, widok z perspektywy pierwszej osoby od którego nie da się uciec ssie pałkę itd. itd., zresztą sam się przekonasz :)
ROzner_ [ Konsul ]
rafaleon - byłem mocno napalony na tą grę jednak twoja opinia trochę ostudziła moje oczekiwania. Zepsute sterowanie w grach to coś czego nie nawiedzę.
A powiedź mi czy gra straszy? Potrafi podnieść ciśnienie? ;]
Łysy Samson [ conqueror ]
Czy kablem VGA można podłączyć xboxa do telewizora LCD (z odpowiednim gniazdem), tak, by rozdzielczość była odpowiednia dla danego telewizora (720p), czy VGA jest tylko dla monitorów?
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Jak na razie w grze nie było nawet najmniejszego momentu w którym bym się czegoś przestraszył.
AyenoKanno [ DayWalker ]
Czy ktoś ma na zbyciu kod do live?? Na 24 bądź 48h.. Gdyż chciałbym zobaczyć czy warto kupować abonament..

BKozal [ Pretorianin ]
Udało mi się wyciurać trochę kasy na nowy monitor, co byście polecili za ok. 700zł ważne, żeby był z głośnikami - ma być tylko do grania na xboxsie i ewentualnie oglądania filmów, bo i tak nie posiadam komputera stacjonarnego.
HopkinZ [ Legend ]
Pierwszy, totalnie randomowy i na chybcika rozegrany co-op w guitar hero 3 wygralem 3-2 (po dogrywce) i odblokowalem achievment Meet You Maker. To jakis bug, czy fart?

yazz_aka_maish [ Legend ]
48h tu, 48h tam, dajcie kod, etc., etc., kurna ludzie, jak was nie stac na glupie 20zl ktore pozwala grac 720h(sic!) to sprzedajcie w cholere te konsole, albo oddajcie potrzebujacym.
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
Ale miałem dzisiaj akcje w Gird, gram drifta na live nagle zwiecha i brązowy obraz po 5 sekundach Achievement Unlocked i wyniki :) dostałem Airborne, Long Haul i Short Haul naraz.
HAHA
było ?;p
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
rafaleon 2.2 --> napisz coś więcej o prizefighter
cioruss [ oko cyklopa ]
3Mis -> napisz prosze cos wiecej o aitd4 jak juz zaliczysz ze dwa akty.

alexej [ Piwny Mędrzec ]
OFMG! To się nazywa come back
Hail Sonic!
Tak właśnie mają wyglądać Soniki :)
wisiek -> świetne to z Bad Company :)
edit: to all -> też czekam na Wasze wrażenia z nowego Alone 5

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
alexej - hmm... jakoś nigdy nie lubiłem Sonica. Niby wszystko takie dynamiczne, ale miałem zawsze wrażenie jakby gra "sama się grała".
Łysy Samson [ conqueror ]
up 152
yazz_aka_maish [ Legend ]
Łysy Samson mozna, mozna, rozdzialka jest pare pikseli mniejsza (1360 bodajze?), ale zupelnie tego nie widac :)
Zakladajac oczywiscie, ze masz matryce 1366x768 lub fHD.
Łysy Samson [ conqueror ]
Czyli bedzie taka sama jak na komponencie?
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
po pierwszym akcie AitD 5 ===> bardzo fajnie sie zapowiada. Sterowanie rzeczywiscie nieco utrudnione - ale to nie jest "rocket science" mozna sie nauczyc i przyzwyczaic - o ile sie ma pol mozgu i czasem go uzywa. Przynajmniej narazie... tak jest zobaczymy co dalej...
Edward podnosi i rzuca przedmioty rozwala zamki, strzela w drzwi, potrafi biegac i skakac, przesuwac meble. Praca kamery - o ile zakladamy ze to gra TPP moze byc meczaca. Ja jednak gram pol na pol, glownie w trybie fpp... jak narazie mocne 8. Zobaczymy co dalej w kolejnych aktach...
No i po pierwszym akcie podoba mi sie klimat...
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Wiesiek-->Szkoda czasu i nerwów na tą grę, gameplay jest po prostu fatalny, gra ma wyraźne kłopoty z detekcją ciosów, wyprowadzasz sierpowy prosto w przeciwnika, a on zamiast go uderzyć leci gdzieś obok i to samo dzieje się w drugą stronę tyle że na korzyść AI. System blokowania ciosów to jakieś nieporozumienie, w sumie ciężko go nazwać systemem blokowania bo trudno w ogóle przyblokować jakiś cios.
Wydawałoby się że grę może uratować duża ilość licencjonowanych, znanych bokserów, guzik prawda :), co z tego że możesz powalczyć Gołotą, Peterem czy Pavlikiem skoro każdym z nich walczy się tak samo, różnią się tylko wytrzymałością i siłą ciosów, cała reszta, czyli styl i feeling jest taki sam.Poziom trudności w tej grze również został spaprany, na najniższym szczeblu, ciężko wygrać jakąkolwiek walke.Ogólnie gameplay to totalna padka, sprawia wrażenie mocno niedopracowanego.
Co prawda ładnie wyreżyserowane i zagrane cut-scenki które prowadzą historię naszego bohatera w trybie kariery mogą się podobać, ale cóż z tego jak w to gów.. nie da się grać.
Demo wiele by tu wyjaśniło, ale szczerze wątpie by takowe się pojawiło, także zdecydowanie odradzam, prizefightera od FNR3 dzielą lata świetlne.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Chce ktos moze kupic (albo jeszcze lepiej wymienic sie na cos innego) - Dark Sector.
Jakos mi ta gra nie podchodzi, a nie bede sie zmuszal do gry. Moze znajdzie sie chetny.

Bart2233 [ Generaďż˝ ]
Jaka gra jest godna polecenia do 120 zł (najlepiej na Allegro)?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Bart - zalezy co juz przeszedles
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
Bart2233-->cod 4 , devil 4, no i jeszcze zależy co przeszedłeś.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
mam pytanie grał ktoś w Fight Night Round 3? fajne to? jak ze strony graficznej? jest możliwość grania dwóch osób?
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
BeneQ junior --> Jest demo na marketplace, jak dla mnie 10/10 ;)
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
o jest demo to już ściągam:) oczywiście jest bez blokady?
znalezione na allegro

Torn [ Legend ]
Mnie tam AitD się podoba. :)
Chociaż na razie jak mam chwilę wolną to szlifuje skilla w CoD4 (47 lvl już chyba). Niektóre wyzwania są niezłe - tylko w ferworze walki zapominam co by tu można zrobić i prawie nic nie mam, ale w końcu nie po to gram.
BeneQ - dla mnie 11/10 ;) To był pierwsz powód zakupu Xa dla mnie. We dwóch gra się fantastycznie. Nie ma jak puścić hay'a koledze :>

yazz_aka_maish [ Legend ]
Samson, po VGA obraz jest ostrzejszy niz po componencie, wyglada lepiej.
Dla mnie jest to proste, testowalem trzy polaczenia:
Component<VGA<HDMI
Torn [ Legend ]
Filmiki promujące BF:BC są świetne :) Dwa nowe się pokazały, odnośnie/parodiujące R6 i GoW. Szkoda, że dysku nie mam bo bym demko sprawdził. Ci którzy grali - jak to się ma do multi CoD4?

gad1980 [ Generaďż˝ ]
Ponawiam pytanie - moze mi ktos pomoze :)
Pnowie - mam monitor z wejsciem DVI. Czy dowolny kabelek HDMI - DVI pozwoli podlaczyc do niego X'a? Z gory dzieki.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
szukałem FNR3 na rynku i nie ma:( szukałem na UK i USA.
Torn--> co do multiplayer to nie wiem jaki jest w COD4 ale tu jest bardzo przyjemny jedna mapa w demie czasami lagi (raczej w nocy) no i gra sie przyjemnie:)
Torn [ Legend ]
BeneQ - sprawdź w empiku, ja przy zakupie konsoli kupiłem sobie FNR3 tamże.
Właśnie chodzi mi o opinie kogoś kto grał w CoD4, bo chcę wiedzieć czy jest równie odjechane.
Łysy Samson [ conqueror ]
yazz_aka_maish -> a czy można gdzieś kupić kabel HDMI, który jedno ma wejście takie, które pasuje do xboxa bez portu hdmi, a wyjscie ma HDMI? Czy może jest jakaś przejściówka?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Torn jestem po dwoch krotkich meczach i na pierwszy rzut oka CoD4 jest sporo lepsze, co nie znaczy jednak, ze BF kuleje :) Np. destrukcja otoczenia z BF miazdzy CoD4, sam fun - coz, po dwoch meczach trudno stwierdzic, bo jeszcze nie wiem co i jak, ale rokowania sa dobre. Generalnie ciezko stwierdzic bo w zasadzie nic nie gralem, ale napewno MP jest inny.
yazz_aka_maish [ Legend ]
Samson nawet jesli mozna (bo szczerze mowiac nie mam pojecia) to nie bedzie to przeciez polaczenie HDMI-HDMI a takie uzyskuje najwyzsza jakosc.
cioruss [ oko cyklopa ]
Łysy Samson -> wyszlo cos takiego, a przynajmniej czytalem zapowiedzi. musisz wygooglac, ale sa spore szance, ze trafisz. przedzial cenowy, ok 90$
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
już się nie będę bawić w demo FNR3:) było na allegro za 49zł to kupiłem:)
Łysy Samson-->nie znam sie na kablach ale wątpię żeby była taka możliwość.
yazz_aka_maish--> a dzisiaj może będziesz grać w BF:BC? tak koło 21? czy czasu brak:)?
Łysy Samson [ conqueror ]
cioruss-? 200 zł za kabel? To ja podziękuję:)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Beneq ja odlkad tu jestem nie mam czasu za przeproszeniem po dupie sie podrapac ;)
Jeszcze raz dzieki za transport z Lodzi, zaoszczedzilem dzieki Tobie kilka godzin, nawet nie wiesz jak kazda minuta dla mnie cenna teraz ;)
Do poniedzialku wieczora ixa nawet nie odpalam...

123456789max [ Centurion ]
Witam!Mam mały problem,mam internet UPC,kabel który jest poprowadzony z tego modemu czy czegoś tam zakończony jest taką końcówką.I moje pytanie podłączyć to do Xboxa?
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
po pierwsze przydało by sie zdjęcie w większym rozmiarze a po drugie to czy tylko dla mnie wygląda ta wtyczka jak od kabla od anteny telewizyjnej?
alexej [ Piwny Mędrzec ]
1-9max-> to jest kabel dostarczający internet do modemu :) gniazdko->modem
Do x360 musisz podłączyć drugi kabel, wychodzący z modemu, prowadzący internet do komputera.
To jeszcze może być kabel z telewizją. Ale na pewno nie jest do podłączania internetu.

alexej [ Piwny Mędrzec ]
Pamiętacie może UFC 2009?
Taka bijatyka, której wypuszczono trailer na E3 w 2007 roku. Bardzo realistyczna grafika itp. Od tamtego czasu nie było żadnych info dot. tej gry, ale okazuje się, że wciąż powstaje :) Nowy gameplay:
Do tego LOTR: Conquest, internetowy team deathmatch w realiach władcy pierścieni - koncept ciekawy, zaczynam śledzić, może wyjść coś ciekawego :)
No i CoD5
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
UFC ===> gdzie jest krew? kolejna ocenzurowana, poprawnie polityczna gierka nam sie zapowiada? postoje...
Conquest ===. Battlefronty byly bardzo przecietne - ale poczekamy zobaczymy.
CoD 5 ===> te filmik mi sie podoba, ale CoD 3 od nich byl slaby, raczej umiarkowany optymizm,
Pogralem troche wiecej w AitD 5 ==> dalej 8-ka. Gra ma klimat, historia zapowiada sie ciekawie. Praca kamery slaba, ale mozna sie przyzwyczaic - sterowanie jesli sie ma kawalek mozgu nie jest trudne...
Drau [ Generaďż˝ ]
@Sweet Zombie J, [ Level: 4 - Pretorianin ]: imo najbardziej wkurwiajace w AitD jest ten mob w postaci rozlamu, co po scianach lazi.. Konfrontacje sa po prostu irytujace, ale w koncu kazda gra ma jakies momenty, ktore szczerze wkurzaja.

123456789max [ Centurion ]
Czyli przez ten kabel nie da rady?No cóż trudno,dzięki za odpowiedzi.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
To ma być taki kabel, jakiego używasz do podłączenia pcta (chyba, ze USB :P )
Najlepiej daj zdjęcie modemu i kabli.
Łysy Samson [ conqueror ]
No właśnie, podłączam się do pytania - czy mogę podłączyć do pcta zwykły usb i do konsoli, czy musi być skrosowany sieciowy?

siurekm [ Strogler ]
Mam szybkie pytanie, czy w grze Lego Star Wars Orginal Trilogy można grac w co-op we 2 dwie osoby bo chce kupić akurat tą grę
Torn [ Legend ]
UFC to kojarze, bo kilka miesięcy temu to zauważyłem, jeszcze trailer opatrzony był numerkiem 2007 (jakiś poślizg mocny). Wyglądało to bardziej naturalnie, ale nie wiem czy to czasem render nie był. Teraz jakość poszła w górę, ale ruchy ciut mniej realistyczne, niż tamte albo mi się zdaje.
Generalnie jak to będzie taki masher jak te różne fighery to ja podzięuję. Jak ciosy będą zadawane jak w FNR to będzie dla mnie GotY pewnie.
CoD5 - no ja jakoś Treyarch nie ufam :P Wolę IW. Szkoda, że w pracy jestem bo bym rundke w CoD4 zaczął...
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Ok, masz podobny modem jak ja.
Niebieski kabel to USB, którym podłączasz internet do komputera. Obok niego masz niezajęte białe gniazdko. To jest gniazdko na kabel z wtyczką Rj45, typowy kabel internetowy. Musisz mieć taki kabel i wsadzić go tam i w x360.
pamiętaj, że przy takim rozwiązaniu musisz wyjąć kabel USB z modemu.
Możesz też, jeśli chcesz mieć internet i tu i tu udostępnić połączenie sieciowe w komputerze i podłączyć do karty sieciowej kabel o jakim wspomniałem wyżej - drugi jego koniec wsadzając do 360tki. W takim wypadku PC musi być włączony, aby konsola miała internet.
Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]
Drau ===> nie powiem ze go juz nie ma pozniej (ale dawno nie wiedzialem ch***a) ;) ale generalnie jestem juz w CP i dla mnie bomba. Klimatyczna muzyczka, swietny intreface, genialne "inventory" i naprawde ciekawy klimat, szczegolnie tworzony przez dokumenty/smsy nawiazujacy jak widze mocno do starych AitD (mam na mysli 1ke i tamte okolice) a tworzony na zasadzie podobnej do audio diaries w Bioshocku... bomba - ale jak ktos nie stoi z jezykiem to chyba traci.... Mnie sie bardzo podoba.
Sterowanie jest utrudnione, ale jak sie czlowiek przyzwyczai to jest fantastycznie. Walka wszelkimi przedmiotami jak lopata :D wioslo! czy galaz... wspaniale intuicyjna i realistyczna.
Jest dobrze.
ROzner_ [ Konsul ]
Mam pytanie: na forum xbox online przeczytałem (informacja nie potwierdzona) że Fallout 3 będzie na X360 po Polsku. Prawda to? :) Jeśli tak to powiem, że to jedna z najlepszych wiadomości o jakich ostatnio słyszałem.

123456789max [ Centurion ]
Alexej-dzięki za odpowiedź.
lutek1988 [ Pretorianin ]
Rozner_ --> Wątpliwa sprawa:P Na PC bedzie na pewno spolonizowany. Co do konsol to wszyscy wiemy jaka czesc z nich jest po polsku, chociaz kto wie. Mysle, ze dla Cdprojektu czy kto tam wydaje dobrym wyznacznikiem bedzie sprzedaz Assassin's Creed PL na x360. Jezeli zejdzie w dosc dobrym nakladzie to byc moze pokuszą sie o spolszczenie wersji konsolowej. Pozyjemy zobaczymy. Poki co: Plotka.
Drau [ Generaďż˝ ]
@Sweet Zombie J, [ Level: 4 - Pretorianin ]: sterowanie nie jest zle ogolnie imo. Jedyne, co mi sie wn im nie podoba, to to, ze czasem ruszajac prawym analogiem = rekami latwo jest zadac cios w sposob, w ktory nie chesz go zadac. Chcesz np obrocic rece, a tu nagle wychodzi cios z pelna moca. To mi sie konkretnie w sterowaniu nie podoba, poza tym jest calkiem ok.
Z reszta sie zgadzam, gra ma zdecydowanie klimat, tylko... nie wydaje sie zbyt dluga, niestety.

123456789max [ Centurion ]
Czy taki kabel byłby dobry do połączenia PC-Xbox?

yazz_aka_maish [ Legend ]
siurekm, mozna grac i to z jednej kamery, nie na split screenie :]
Łysy Samson [ conqueror ]
1-9max - wydaje mi się, że musi być skrosowany.
A tak w ogóle, to up do 196
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Rozner -> z tego co słyszałem, to chyba prawda.

Aroslav [ Pretorianin ]
Wpierw się pochwalę, że dziś sprawiłem sobie Legolódkowego Indiego=DDDD
I Panowie powiedzcie mi, bo akurat dziś pad mi się zepsuł;P i chciałbym w ramach gwarancji, oczywiście, dostać nowego......jak to i gdzie się załatwiało? Hmmm.......???
Wszak nie ma to jak klasyczny multiplayer;)
123456789max [ Centurion ]
Alexej-Chcę mieć internet na PC i X360,jak udostępnię to połączenie na PC to co wpisać w na X360 w tych IP itd.?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Aroslav zdaje sie, ze po prostu dzwonisz do M$ i przysylaja ci nowego. Za pierwszym razem ponoc nawet nie trzeba wysylac swojego starego pada :]

Torn [ Legend ]
yazz - właśnie, jakby ktoś tą informację zweryfikował to byłbym wdzięczny. ]:->
Trzeci pad się przyda... :>
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Zostały mi już około 2 tygodnie do zakupu X360 :D Wciąż zastanawiam się jednak, którą by tu wziąć grę na początek. Na oku mam raczej:
- GTA IV
- Oblivion
- Mass Effect
Doradzicie/odradzicie może jeszcze coś? Najlepiej, żeby wystarczyło na dłuższy czas gry.

siurekm [ Strogler ]
Chudy ----> Ja osobiście polecam Mass Effect super fabuła, dużo akcji no i super cut scenki, wręcz jakbyś oglądał film, no i polecam także GTA IV jeżeli grałeś w poprzednie gry to na pewno przypadnie ci do gustu, jest o wiele lepsza od poprzednich gier GTA.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Chudy - Jesli bierzesz pod uwage tylko te 3 pozycje to chyba jednak GTA IV (sam jeszcze nie gralem, ale przeciez "milion much nie moze sie mylic"). Jeszcze nie tak dawno zachecalbym Cie do Mass Effect, ale po moim zapoznaniu sie z gra moim zdaniem jest "troche niedopracowana" (np wszystkie planety maja takie same budowle/korytarze/meble - zero odmiennosci). No ale to klasyka x360 wiec warto sie tym zainetesowac. Z innych klasyk (nie wymienionych) to Gears of War - no ale do tego nie ma co zachecac.
albz74 [ Legend ]
No cóż, pograłem trochę w Alone i :
- fajny klimacik i historia
- niezła grafika zwłaszcza w cutscenkach, problemy tu i ówdzie z framerate i vsync ale nic strasznego generalnie, trzyma poziom
- TRAGICZNE sterowanie i kamera. Pomieszanie z poplątaniem przycisków, nieintuicyjne strasznie. Jak nie trzymam nic w rękach i nacisnę A, to biegnę. Ale jak mam latarkę w ręku, to nie pobiegnę A tylko zapalę/zgaszę latarkę. I tak dalej i tak dalej. Jak mam w ręku gaśnicę i latarkę to oczywiście A nie gasi latarki :D Walka też porąbana. Wymyślili sobie, że potrzebny zamach żeby uderzyć krzesłem czy gaśnicą, to niech to jakoś po ludzku zaimplementują, wrrrrr
Zmęczę do końca i sprzedaję BCM. Gra mogłaby być jedną z najlepszych, gdyby dali jej jeszcze pół roku albo inny zespół ją robił.
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
_Szakal_ - jestem otwarty na wszelkie propozycje ;) Grałem trochę w GoW na PC i za bardzo mi nie przypadło do gustu. Nie lubię jak w strzelaninach mam wszystkie bronie już na początku gry ;P Może gdybym pograł trochę dłużej i na Xboxie, to spodobałoby mi się. Kiedyś w końcu spróbuję :P
Drau [ Generaďż˝ ]
@albz74 [ Level: 35 - Legend ] : myslisz sie, jak trzymasz cos w rekach, np latarke i przycisniesz i TRZYMASZ A, to biegniesz. Jak wcisniesz tylko raz, to gasisz/zapalasz latarke. Bez problemu tutaj akurat. Jak masz gasnice to oczywiscie latarki nie wylaczysz poniewaz gasnica jest dwureczna i do jej obslugi trzeba przeciez obu rak.. [a Edward wtedy albo chowa latarke, albo zapina ja sobie na ramieniu]. Akurat tych trudnosci u ciebie nie rozumiem.
Za to walka owszem, zgoda, o czym jzu wspominalem.
Co do grafiki, to mam jedyne zastrzezenie tutaj: zbyt duzo jest wyblurowanych tel. Od razu mam skojarzenia, niezbyt przyjemne, z Clive Barker's Jericho. Tam tez bylo wszystko powyzej 5 m od ciebie wyblurowane i wygladalo to jak jedna wielka kupa [nawet kolorystyka gry w ten desen wlasnie]. Ale w AitD nie jest z tym az tak zle.
ToM3kk [ Chor��y ]
a co mi polecacie? ja za jakis tydzien moze 2 kupuje xboxa360 premium nie zabardzo lubie strzelaninek niewiem dlaczego ale jakos nielubie....
polecicie mi moze jakas wyścigówkę albo sportowa gre? ew. strategia albo jakis FPP

yazz_aka_maish [ Legend ]
"nie lubie strzelanek, poleccie FPS" :D
Mozesz wziac Dirt, albo nowszego GRID (pierwsza to dla mnie najlepsza samochodowka na X360, w druga gralem tylko w demo...)
Jesli klimatyczny FPS to Darkness - w tej chwili jest bardzo tani :)))
ToM3kk [ Chor��y ]
wiem, wiem pomylilem sie zamiast FPP napisalem FPS wiecie jest rano jeszcze sie nie obudzilem xd
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
Torn-->weryfikuje wypowiedź yazz-a :) trzeci pad za free:)ale potem płacisz za przesyłkę jak coś się na prawdę stanie:)
lutek1988 [ Pretorianin ]
Kurde, to ja chyba tez zadzwonie w poniedzalek xD A nawet jak sie rozpadna obydwa to moge zaplacic te 30 czy 40 zł za kuriera:P I tak taniej niz nowy w sklepie czy na allegro.

alexej [ Piwny Mędrzec ]
1-9max ->
Aroslav -> wystarczy zadzwonić do MSu i wysyłają nowego
Chudy -> GTA albo Mass Effect. Mimo wszystko większy szczenopad, dreszcze itp czułem grając w ME. Jak klimaty Battlestar Galactica są Ci bliskie to poczujesz się fantastycznie, niektóre motywy są boskie. To jest naprawdę bardzo dobra, solidna gra. Trochę irytuje powtarzalność lokacji, ale jak lubisz RPGi, klimaty Sci-fi to będziesz zachwycony. Goście stworzyli od nowa całe olbrzymie bogate uniwersum sci-fi, z dokładnie opisaną historią, zwyczajami a nawet typami rządów wszystkich ras. I w samym środku tej kosmicznej epopei Ty, ze swoim SSV Normandy eksplorujesz galaktykę w pościgu za złym i brzydkim :) Niektóre momenty w ME, jak pierwsze lądowanie w stolicy wszechświata tak masakrycznie oddziałują na układ nerwowy fana takich motywów, że to jest coś fantastycznego. Lubisz Battlestar Galactica, poczujesz się jak w domu, nawet oś fabularna trochę podobna :P
NIe lubisz, ale umeisz się wczuć w klimaty to też Ci się spodoba. Wszystko jednak zależy od Ciebie, jest trochę ludzi którzy na ME psioczą - nie znają się na grach ;)
A w GTA i tak i tak zagrasz, jednak aby dobrze i z rozmachem rozpocząć przygodę z X360 to zagraj w ten film :)
No i morda Wrexa kompletnie niszczy wizualnie :f
Aaargh, na głodzie jestem, zagrałbym sobie :]

123456789max [ Centurion ]
Alexej-Mam nadzieję,że to ostatnie pytanie,ale IP itd. mam ustawić swoje ,czy te podane w tym linku?Ogólnie bardzo dziękuje za pomoc.

alexej [ Piwny Mędrzec ]
wszystko rób zgodnie z instrukcja, to jest wewnętrzne IP :) Powinno działać - sam jadę na takim rozwiązaniu.

gad1980 [ Generaďż˝ ]
Wiem, ze nie powinno sie tu umieszczac linkow do wlasnych aukcji ale, ze uwazam to za oferte w miare okazyjna to moze ktos z Was sie skusi. Polecam odbior w Krakowie.
Tosser [ Generaďż˝ ]
pod jakim numerem telefonu sie sklada reklamcje ?bo padla mi galka w padzie :|
a i ja mam zarejestrowana konsole na stronce jakiejs microsoftu , to chyba tylko tak sie rejestruje no nie ?
PatriciusG [ pink floyd ]
Okej, może pytanie głupie, ale po 1,5 roku ja dalej tego nie wiem.
Jak ustalić który pad jest 1 a który 2?
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Patricius -> nie za bardzo rozumiem pytanie, ale pierwszy jest ten, który włączysz jako pierwszy :). Zresztą sygnalizują to też lampki przy przycisku Guide (1,2,3,4)
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Czy ktoś już próbował dzwonić do M$ w sprawie zepsutego pada, aby wysłali nowy?

Aroslav [ Pretorianin ]
karas_PL --> Dowiedziałem się dziś, że mój kumpel dzwonił sprawie pada, bo mu NAPRAWDĘ jego padł i co? I po tygodniu bezproblemowo przysłali mu nowego:)) A zepsutego ma nadal.
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Aroslav ---> a to się płaci za przesyłkę i czy jeśli masz zarejestrowaną konsolę na xbox.com to jest także zarejestrowany pad?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
gad1980 - szkoda ze do konca miesiaca jeszcze tydzien. Nie moge w tym miesiacu kupic wiecej gier bo mnie zona zabije :) Jak nie sprzedasz (w co watpie) do 1go lipca to z checia kupie :)
gad1980 [ Generaďż˝ ]
_Szakal_ --> Czy wchodzi w gre odbior osobisty w Krakowie?
Patrol_wcg [ MK ]
Mam głupie pytanie :)
Jest gdzieś jakis spis "kontrolerow" działających z X360 ?
Zastanawiam się czy LOGITECH FORMULA FORCE EX zadziała pod konsolą ? ... :) (Pewnie nie, ale kierownice mam. Więc warto zapytać)
Łysy Samson [ conqueror ]
Ponawiam pytanie - czy mogę podłączyć do pcta zwykły usb i do konsoli, czy musi być skrosowany sieciowy?
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
karas_PL-->jak pierwszego pada Ci przesyłają to za darmo czekasz tydzień , dwa i kurier puka do drzwi:) a tego "zepsutego"zostawiasz sobie. Jeżeli masz zarejestrowanego na xbox.com to i tak nic miła pani poprosi Cię o numer konsoli i już jest zarejestrowana:) no i jeszcze spyta się co nie działa i poda numer przesyłki i wszystko:)

Bajt [ Ariakan ]
Ma ktos Lego Star Wars The Complete Saga?
Potrzebuje kogos, zeby przejsc 1 level w coopie do achievementa :)

kajmano [ Konsul ]
Indiana Jones skończony - świetna gra. Bardzo dobrze zaprojektowane plansze, świetny dźwięk i grafika, Coop lepszy niż w Lego Star Wars. Teraz zabieram się za achievementy.

siurekm [ Strogler ]
Ile zajmuje kampania w Lego Star Wars w trybie co-op...tak w przybliżeniu
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
gad1980 - niestety warszawa
ROzner_ [ Konsul ]
Tenis. Znajdzie się coś lepszego od Top Spin 3, czy to najrozsądniejszy wybór?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Zalezy jaki tenis. Jesli stolowy, to Table Tennis jest zajebisty :)
Odnosnie kortow to mnie sie przyjemnie gra w Virtua Tennis 3. Ale w Top Spin 3 nie gralem, wiec nie mam porywnania.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
znowu okazja może sie okaże że na prawdę po ang ja na razie nie mam kasy a więc mówię podzielę sie linkiem:)
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Jeszcze 3 dni tej aukcji, wiec cena jeszcze duzo pojdzie w gore. No ale ciekawa propozycja.
mistrzu25 [ Centurion ]
Warto wydać 60 zł na Overlord?? ;p
Bart2233 [ Generaďż˝ ]
mistrzu25-->Nie polecam gra się szybko nudzi (przynajmniej mi)
Ogólnie jest to średniak ,a za 60zł możesz kupić coś lepszego.
Drau [ Generaďż˝ ]
Well.. przesiedzialem sporo godzin z AitD i powiem tyle: jesli komus przeszkadza sterowanie, to niech postara sie je zdzierzyc, bo gra jest po prostu warta poswiecenia jej uwagi, mimo niedoszlifowania czy potencjalnie irytujacych sekwencji. Jak dla mnie - mocne 8/10, jedna z ciekawszych gier tego roku.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Ponawiam swoja propozycje co do Dark Sectora. Moze jest jednak ktos zainetersowany?

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
Dice niszczy tymi trailerami :
ostatnio Saints Row, teraz Bad Company :) giev more ! wreszczie trailery które chce się oglądać
Drau [ Generaďż˝ ]
@Sweet Zombie J, [ Level: 4 - Pretorianin ]: haha :D jatez niczego takiego nei doswiadczylem.
Owszem, sa bugi zwiazane z fizyka tu i tam, skrypty potrafia sie gdzie nie gdzie resetowac czasem, ale gra jest naprawde dobra, a recenzje widac pisali dziwni ludzie. Byc moze w oparciu o przedpremierowa wersje gry, chgw. Ale takich ewenementow w finalnej nie ma po prostu.

Patrol_wcg [ MK ]
UP [240] ?
Tosser [ Generaďż˝ ]
WisiekNaCzitach - mocne :D
olivierpack [ Generaďż˝ ]
Wiadomo, że z gier utrzymanych w klimacie horroru PS ma choćby serie Resident Evil, a co warto kupić pod Xboxa 360?
alexej [ Piwny Mędrzec ]
RE wyjdzie też na X360. Horrorowy jest także zbliżający się Dead Space, Condemned 1 i 2, teoretycznie nowy Alone in the dark, Vampire Rain ;)

kajmano [ Konsul ]
Oj tak, gra w Vampire Rain to horror jakich mało...

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Najnowszy Resident będzie najprawdopodobniej czasowym exclusivem dla X360 więc wypada się tylko cieszyć :)
BTW, od kiedy RE jest serią plejstejszyn?

_MaZZeo [ Senator ]
masz złe info piraciku

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Serio młotku, do zobaczenia na E3 :D

_MaZZeo [ Senator ]
naha, czekam z utęsknieniem na oświadczenie Capcoma/MS potwierdzające twe słowa. Na bank ono będzie. tak samo jak i pokaz gameplaya Forzy 3.
Zieff.
mistrzu25 [ Centurion ]
A nie wiecie którego bedzie E3 i Games Convertion??
TeadyBeeR [ Legend ]
GC - 20 - 24 sierpnia
E3 - 15-17 lipca
Łysy Samson [ conqueror ]
up 241
albz74 [ Legend ]
BTW, od kiedy RE jest serią plejstejszyn?
Napiszę, bo może nie pamiętasz, być może wtedy jeszcze robiłeś w pieluchy - od samego początku, jakieś 10 z okładem lat temu. To była jedna z gier, które zdefiniowały Playstation jako platformę do gier i vice versa - na Saturnie czy N64 takiego sukcesu by nie odniosła.
albz74 [ Legend ]
do sterowania idzie przywyknac. Historia jest swiatna a klimat genialny, znalazlem fragment z recenzji z eurogamera
No jakoś męczę, posuwam do przodu i jest fajnie. Gdyby nie sterowanie, byłoby świetnie. Mechanika gry, sterowanie, animacje totalnie odstają od wizualiów. Po AC czy Uncharted animacje trącą myszką. Reakcje na ruchy gracza też lekko oporne- ciężko to w sumie zdefiniować ale od razu się czuje, że 'coś nie tak'
albz74 [ Legend ]
Zombie - niestety sytuacja Atari jest, jaka jest. Kasy brak, wsparcia od innych developerów brak. Odłożenie tej gry na kolejne parę miesięcy na pewno by jej bardzo pomogło.
lutek1988 [ Pretorianin ]
albz74 uderza z przekazem podprogowym o PS3 xD
Kurcze szkoda z tym sterowaniem. Moze po wielu recenzjach skuszą sie na jakiegos patcha i przerobia to sterowanie.
albz74 [ Legend ]
lutek - z jakim przekazem :) pewne rzeczy warto przypominać młodzieży :)
co do sterowania to nie byłbym takim optymistą. To nie jest tak, że ono jest skopane w jakiejś części, tylko cały system (może przemyslany, ale cienko to wypada w porównaniu do takich Gearsów czy MGS4 [przekaz podprogowy ;P ]) . Po prostu nie ten sam kaliber ludzi, którzy robili w tej grze sterowanie, jak ich porównasz do najlepszych.
albz74 [ Legend ]
Może zabrakło czasu, nie wiem. Takie rzeczy warto kopiować od najlepszych. W MGS4 masz na jednym triggerze dostęp do całego menu items, na drugim bronie. Po podświetleniu odpowiedniego itemu masz dostęp do opcji pod standardowymi przyciskami (kółko, trójkąt etc.) , całe sterowanie w zasadzie obsługuje się 2-3 przyciskami bez żadnego wysiłku, po godzince wszystkie kombinacje zna się na pamięć i wykonuje w mgnieniu oka. No ale to inny właśnie kaliber. Mam nadzieję, że RE5 gorsze w sterowaniu od MGS4 nie będzie, bo ta gra wyyysoko postawiła poprzeczkę.
albz74 [ Legend ]
Zombie - co do ekwipunku to nie doszedłem jeszcze do tego, że można sobie predefiniować szybkie itemy. To jest bardzo dobre. A co do wyboru - ja tam osobiście nie mam 100h żeby się zastanawiać, czy wziąć to, czy tamto i jak to wpłynie na szanse powodzenia w misji, więc nie podoba mi się taki brak swobody we wkładaniu beczki do kieszeni :D
No a co do tej kamery to już się przyzwyczaiłem że to kamera filmowa, obserwujemy gracza z tylnego półprofilu, co przed nim to nieważne, ma przecież takie ładne ucho :D

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Nabyłem w weekend FIFĘ 08. Jak ktoś ma to chętnie zagram - gametag - tytusPOL.
Jakby się zebrało więcej osób to może byśmy pograli online w "Be a pro" ;)
W tym tygodniu też przyjdzie do mnie Table Tennis. ;)
lutek1988 [ Pretorianin ]
Dla mnie jedyny problem to sterowanie kamera (brak!) i poruszanie sie goscia w trypie tpp - jakby mu w dupe wsadzili kij od miotly i musi sie obracac calym cialem.
Ojj co raz gorzej mnie to nastraja. Juz w GTA topornosc Niko mnie momentami tak irytowala, ze wylaczalem konsole z partyzanta bez save'owania... Sie bujał na boki, nie dalo rady jakos sensownie i szybko ustawic.
To wszystko wyglada troche jak wiek cielęcy nowych silnikow fizycznych. Dodają te bajery typu bezwladnosc ciala, ale nie potrafia ich wykalibrowac jeszcze do optymalnego działania, tak aby ten bajer sprawial przyjemnosc i pokazywal cos fajnego. Oby to sie szybko zmienilo.
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Czy mogę jakoś wrzucić do mojego X360 demka lub inny stuff jak nie mam akurat przy nim dostępu do internetu ? Da się to jakoś z płytki wrzucać czy jakoś inaczej ?
DawHor [ Centurion ]
Czy jeżeli nie posiadam dowodu zakupu konsoli(czyt. paragonu) to i tak mogę odesłać konsolę do Microsoftu na gwarancję? Data produkcji konsoli to 04.2008 więc tej gwarancji powinno być jeszcze dużo. Czy Microsoft nie będzie robił problemów?
Drau [ Generaďż˝ ]
@MP-ror [ Level: 46 - Generał ]: mozesz zassac demka z netu, np z torrentow, wyjarac je na dvd-r/rw i z niej odpalac jak z dysku.
Co do Alone in the Dark.. sterowania kamera niestety nie ma, gdyz musieli jakos rozwiazac poruszanie rekami w walce wrecz, za ktore odpowiada jeden z analogow, wiec niestety z tego featu musieli zrezygnowac..
Co do zastanawiania sie nad itemami - zastanawiasz sie, ale tylko do czasu, dopoki nie poznasz zastosowania wiekszosci - pozniej jzu wiesz co wybrac i na co postawic, wiec dylematow polgodzinnych brak. Zas inventory jest zrobione zajebiscie imo, to chyba jedno z najlepszych rozwiazan w calej grze.
Poza tym, nie orientuje sie czy Eden Games mieli kiedys na koncie jakas inna gre action-adventure.. jesli nie, to i tak poszlo im naprawde dobrze, jak na debiut w tym genre ;]
Łysy Samson [ conqueror ]
up 269...
Dowhor - tak, gwarancja jest niezależna od paragonu etc. musisz tylko zarejestrować konsolę na infoliniii microsoftu.
DawHor [ Centurion ]
Czyli nie potrzebuję paragonu. Z tego co pamiętam to w pudełku nie ma żadnej karty gwarancyjnej prawda?

dkuna5 [ Pretorianin ]
niedługo będe miał konsole i chce sobie sprawić kabel HDMI do tv HDReady i nie moge znaleść tego na allegro, pomoże mi ktoś ?

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
albz74 [270]-->Serio? A ja głupi myślałem że pierwsza część była tylko czasowym exclusivem dla PSX a cała reszta serii była multiplatformowa z małym wyjątkiem na czwartą część która była czasowym exclusivem dla gacka, ale pewnie masz rację ::)
edit:
A widzę że Tzymische już to wyjaśnił :)
albz74 [ Legend ]
rafaleon - pierwsze RE wyszło na inne konsole poza remake'ami po 10 latach ?? Zbyt zajęty byłem graniem na PSX.
ROzner_ [ Konsul ]
Jest jakaś strona z której ściągnę dema gier na X360?

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Nie wiem czy na inne konsole ale na PC na pewno :)
albz74 [ Legend ]
Rafaleon - no cóż, a wiesz, że wyszła na Saturna np ? Chcesz mi powiedzieć, że ludzie dla niej kupowali Saturna ? :)
Albo Gears of War. Mówisz Gears myślisz Xbox - ale czekaj czekaj, przecież wyszła na PC :)

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Dobra niech ci będzie :), ale pamiętaj że żyjemy w Polsce, w kraju zdominowanym przez PC, tutaj nie ma serii konsolowych, tutaj są tylko serie pecetowe :)
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Sweet Zombie J, - pogralem z 10 min w przyslanego wlasnie Crackdowna i zapowiada sie niezle. Co prawda nie zaglebialem sie na razie w nic - tylko pobiegalem chwile strzelajac do wszystkiego co sie rusza, ale juz mi sie podoba. Te niecale 40 zl nie wyrzucilem w bloto :)
dkuna5 [ Pretorianin ]
up [289]
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
dkuna-->
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
dkuna5:
tysiąc wyników, taki kabel kupisz też w sklepie komputerowym albo sklepie z elektroniką.
w czym problem?

dkuna5 [ Pretorianin ]
ok dzięki chłopaki
Łysy Samson [ conqueror ]
Może ktoś odpowiedzieć na post 241, bo nie wiem, jaki kabel mam kupić?

Jarken [ Would you kindly? ]
Nie wiem, jak oni to zrobili, ale Ultima rozesłała już pre-ordery nowego Battlefielda. Do zobaczenia jutro na polach bitwy :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
No, pierwsze oceny Top Spin 3 są całkiem pozytywne
tak jak i Battlefield :

dkuna5 [ Pretorianin ]
troche twarze w Top Spinie 3 mi się nie podobają

HopkinZ [ Legend ]
Pojawił się nowy gameplay (dłuuuugI) z Fracture:
https://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=9000
Koniec roku będzie należał do Lucas Arts!
albz74 [ Legend ]
albz74 ===> znam ludzi ktorzy kupowali gacka dla RE... a mieli juz PSX... a wiec jednak? :]
Proszę Cię, nie żartuj, jak RE na gacka wyszło, PSX było już na śmietniku historii :) Zresztą, ta wersja była o wiele ładniejsza, więc jak ktoś po latach miał ochotę na flashback to czemu nie ;)
Sam się zastanawiam czy nie łyknąć używanego gacka dla 2-3 gierek

garrett [ realny nie realny ]
Nie podoba mi się :) Poczynajac od grafiki, kolorów, chaotycznej strzelanki po dziwaczną zabawe terenem, kurcze strzelanka to strzelanka a nie zastanawianie się czy zrobić mu dziurkę czy górkę

HopkinZ [ Legend ]
Zatem Ty kupisz Far Cry 2, ja Fracture, i wszyscy będą zadowoleni =).
albz74 [ Legend ]
Fracture wg zwalnianych z Lucasarts ludzi zapowiada się w obecnej chwili na niezły crap. Właśnie z tego powodu, że nie wiadomo co to w ogóle ma być.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
I wcale bym się nie zdziwił, gdyby to faktycznie był crap. Kompletnie mnie nie przekonują żadne materiały z tej gry, średniak jakich wiele.
albz74 [ Legend ]
Widać, że mieli jakiś pomysł, tylko czasami pomysł to za mało, jak gołym okiem widać, że dokoła niego próbujesz zbudować coś większego. W innej grze od Lucasarts czyli Force Unleashed też jest pomysł, czyli używanie mocy ale to znacznie lepiej wypada, bo koncept wielokrotnie przećwiczony w filmach :)

tomimar [ Konsul ]
A ja czekam na kuriera, dzisiaj powinien przynieść mi Xboxa 360 Arcade + Gta 4. Dla tej gry kupiłem konsolę więc pewnie nie będzie mnie kilka dni.
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
O jakie zajebiste jest Bad Company :) W singlu i w multi, nie wiem w co ręce włożyć aż :)

lordpilot [ Konsul ]
Cubituss ---> Potwierdzam twoje słowa. Demko singla kończyłem kilka razy. Wczoraj natomiast kupiłem abo na 12 miesięcy i wsiąkłem w multi demka. Jestem po prostu zachwycony a najdziwniejsze że nie do końca potrafię powiedzieć dlaczego :).
W każdym razie - w tym miesiącu limit zakupów na gry wyczerpany (na kompie przechodzę "Wiedźmina"), w lipcu chciałem kupić GTA... ale teraz to już nie wiem czy nie wezmę właśnie Bad Company :). Jeśli możesz to napisz coś więcej o pełnej wersji.
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Gra ktos moze na zwyklym telewizorze CRT ?
Moglby mi ktos powiedziec jak wygladaja na nim gry ?

yazz_aka_maish [ Legend ]
kamil1153 wczoraj gralem :)
Nie jest to wprawdzie HD ale wygladaja niezle :)
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
yazz--Ale różnica jest i to na pewno duża:) ja cały czas gram na kineskopie ale jakoś bardzo nie narzekam:)
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
A gry wygladaja srednio ?
adrem [ Adrem-Man ]
Hej,jakbym miał kupować XBOXA360 do 1000zł,to gdzie,i jakiego?
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
kamil1153--> wyglądają mniej więcej jak z ps2 no może lepiej ale taki Bioshock i tak zrobił na mnie wrażenie nie mówiąc już o Grid:)
adrem--> do 1000zł czyli premium? no to szukaj allegro może będzie gdzieś promocja w MM albo Empik.
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
A czy wersja ELite jest mocno wadliwa ?
adrem [ Adrem-Man ]
Premium,arcade,core.Panie!Ja tu tylko sprzątam!
A tak poważnie,ni cholery się nie znam na XBX,więc muszę się zastanowić,policzyć,itp.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
kamil--> jeżeli masz się martwić codziennie zepsuje się czy nie to nic nie kupuj. Konsola to ma być przyjemność z gry a nie martwienie sie. A z resztą co się martwisz i tak masz gwarancje M$.
adrem-->no to pierw policz zastanów się a nie pytasz sie gdzie kupić jak nie wiesz sam dobrze co chcesz kupić...
adrem [ Adrem-Man ]
Ech,ale musiałbym zobaczyć jakieś oferty żeby sobie policzyć,chcę XBX do 1000zł,tyle...
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
To kup Arcade lub Premium za 1000 zl na pewno znajdziesz...

dkuna5 [ Pretorianin ]
w MM i Empiku jest za 999zł XBOX360 Premium HDMI
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
adrem--> nie zrozumiałeś. Kilka przykładów.
core- cena mnie rozbawiła do łez no ale ok.
arcade -
premium -
chodzi mi o to że musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz mnie wydać na konsole a resztę na gry czy kupić premium i nie mieć na gry(według mnie sytuacja jest oczywista arcade i gry ale jak kto woli ja miałem więcej kasy to mogłem sobie pozwolić na Premium...)
Aha i nawet nie patrz na pierwszy link tam chodziło mi o pokazanie że za 1000zł też możesz mieć stary model (nie chce mówić że najgorszy bo nie chce obrazić ludzi którzy takowy posiadają:))
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Cubituss i inni - nie kuscie Bad Company, bo kaski malo, a ja sobie zaplanowalem wrescie na poczatku lipca zakupic GTA4. Poza tym Call of Duty 4 "jest zazdrosne" i nie pozwala mi grac nawet w demo BC :)
Pozatym kusi mnie by pograc w cos na dwa pady. Czytalem troche o Top Spin 2 - ludzie sie pozytywnie wypowiadali, a ze mozna to tanio na allegro "wyrwac" to sie zastanawiam (musze demo sciagnac i zobaczyc "jak to smakuje")
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Moze ma ktos ochote na Lost Odyssey, bo ciekawa oferta na allegro:
a to jeszcze ciekawsze (oczywiscie cenowo):
alexej [ Piwny Mędrzec ]
No, konsola już do mnie wraca. Zobaczymy czy będzie działać ;f
jako, że byłem na głodzie to obkupiłem się trochę na allegro. Przetestuję w końcu to Lost Odyssey, Kane & Lynch i dysk z grami arcade (boom boom rocket!). Pobawię się też demami na marketplace ponieważ wysyp jest zawsze wtedy, kiedy nie mam możliwości grać ;]
Ale są też dobre strony - przeczytałem większość zaległych książek.
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
No wlasnie, mam pytanie do wpomnianego wyzej Lost Odyssey, bo trafia mi sie okazja wymienic Dark Sectora (w ktorego raczaj na pewno nie bede juz gral) na te gre.
Wasze opinie sa raczej "ku" tej grze, czy raczej "przeciw". Dema nie ma, wiec nie moge przetestowac na "zywca" (zaznacze, ze FFX, a szczegolnie FFXII - bardzo mi sie podobaly)
C0r4x [ Pretorianin ]
Zapraszam do nowej części :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7882572&N=1