req_ [ wet and dirty ]
Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów!
Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.
...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
[Soulcatcher]
Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)
I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P
Muzyczne propozycje na noc:
PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )
req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min
Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice
Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition
\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary
Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula
MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline
Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind
Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7814315&N=1
req_ [ wet and dirty ]
Przez łopaty tego śmigła musiałem przejść na drugą stronę.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Nie zauważyłem w tym piłkarskim motłochu, że nową część założyłeś. ;P
Co do Crysisa, to grałem u kumpla i żałuje iż nie mogę całej przejść ze względu na mojego kaszlaka. ;(
A do FarCry'a lubię czasami powracać, bo klimacik ma po prostu nieziemski. ;]
Arxel [ Legend ]
A gdzie link, że jest nowa część?
grr...

req_ [ wet and dirty ]
[308], poprzedni wątek.

Arxel [ Legend ]
oo.. nie zauważyłem :D

Łyczek [ Legend ]
:) Dobry wieczór ... Czy tutaj nikt nie sika z powodu remisu ?
Shoggoth [ World of Warcraft ]
Prezydent jak zwykle, bardzo reprezentatywny :P

req_ [ wet and dirty ]
Łyczek: nie, tu jest spokojnie.
Nine Inch Nails - [The Fragile (Right)] - The Mark Has Been Made

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Łyczek >>> Ja zostałem nawet forumowym "sprzedawczykiem" z tego powodu. ;D
BTW. Ktoś tam napisał w tym wątku o piłce, że miał do mnie "respekt", a teraz już go nie ma...
Też macie do kogoś kogo w ogóle nie znacie "respekt"? :)
Sporo uzależniłem się od internetu, także i tego forum.
Kojarzę tutaj jednych bardziej, drugich mniej.
Mam pewien szacunek do niektórych użyszkodników za wartość wypowiedzi, ale jest to grubymi nićmi szyte, bowiem to jest internet i na dobra sprawę nie wiesz czy osobą która wydaje ci się inteligentna, nie "dorabia sobie" z drugiej strony, jako "spaminator" na onecie czy o2...
Ale mieć do kogoś "respekt"...
Internet to zaiste jeden wielki, socjologiczno-psychologiczny eksperyment. :)
req_ [ wet and dirty ]
Bo donoszenie w takim momencie to forumowe samobójstwo. Było trzeba poczekać do rana, ci ludzie w tej chwili nie myślą trzeźwo, a jedynie emocjami.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu spokojnie :) Za 4 lata będzie dobrze :D
kubinho12 [ 730 ]
Szlag to trafi, awruk.
Shaybecki [ Senator ]
a najlepsze jest to, że admina też poniosło - pousuwałby wątki po kilku minutach i bez skarżenia
ale zajął się ubolewaniem - prawidłowo :P

Arxel [ Legend ]
Tu też już zaczynacie.. Booże, ludzie, opanujcie się... :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"donoszenie"...
Proszę Cię...
Z drugiej strony niby fakt, że mija się to z celem, bo to co wyprawia się w komentarzach do gier jest jeszcze gorsze niż "jednostrzałowy" wybryk z tamtego tematu.
No ale skoro Taikun czy Yogh mogli dostać BAN'a z tak niewinne (trzeźwo patrząc) wybryki, to tak otwarte robienie bagna z forum na co zasługuje?
Choć fakt, że sytuacja szczególna, to jest to niby przykładem od administracji, że można naginać w pewnych ramach regulamin społeczności, co w przyszłości może odbić się znacznie bardziej.
Przykładowo, dla mnie zawsze konsolowy magazyn Neo Plus był rzeczowym magazynem o grach dla "wymuskanych chłopczyków i yuppies".
Malejąca sprzedaż i silna pozycja PSX Extreme spowodował, że w Neo pojawiać się zaczęły nie tylko "kurwy" w tekście, ale i sami recenzenci, zaczęli nieco luźniej niż dotychczas pisać zapowiedzi czy recenzje.
I to przestało mi się podobać, bo ewidentnie czuć podczas czytania iż zrobione to jest "na siłę" i nie pasuje do magazynu w ogóle, szczególnie gdy czyta się go od lat.
No ale o czym ja gadam... :)
Przecież co raz można poczytać, że GOL "schodzi na psy". ;P
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
przeciez ja nic nie mówię:)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Yyy nowa część? no to ładnie, nawet nie zauważyłem a myślałem, że załapę się na piersi :P

Łyczek [ Legend ]
Arxel :) Ja jestem spokojny w 100% :)

Arxel [ Legend ]
Wiem, mówie o reszcie :P

Łyczek [ Legend ]
Smutni niektórzy ludzie na tym forum są strasznie ...

kubinho12 [ 730 ]
Smutny kraj, smutni ludzie, smutny mecz.

Łyczek [ Legend ]
Ja lubię nasz kraj :) Ludzi raczej też lubię :) Meczu nie lubię :P

Arxel [ Legend ]
Kłade się spać...
Dobranoc.
Nie lubię pić... Taki później humor... Nie za fajny mi się robi :-(

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc Arturze :)
Czy ktoś jeszcze w tej karczmie został ?
kubinho12 [ 730 ]
Arxel, to jakiś paradoks :)
Wiem wiem Łyczku, ale dzisiaj tak już chyba będę miał.

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc "bezsenni" ...

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek [ Legend ]
Miałeś napisać a nie się uśmiechać :)
Dobranoc Wam (a raczej Tobie mery) :)

req_ [ wet and dirty ]
Dobrej...

Łyczek [ Legend ]
Ooo :) Dobrej dobrej req :) Głowa do góry ...
req_ [ wet and dirty ]
Łyczek: dzięki ;)
Pograłem trochę ze znajomymi w q2 i AvP...
Ale ide spac i wszystkim dobrej nocy życzę. CU!

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
chyba ja tylko zostalem
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
błąd :)
snooker na wp jest wciągający ;p

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ja tutaj rozplanowałem oszałamiająca strategię...
Ruszam dzielnymi wojakami do boju, a tutaj...
Pyk! I koniec misji na trzydzieści minut przed końcem. ;P
Ale tandeta. =]
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

Łyczek [ Legend ]
Ewunia szara ale jak napiszę:

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

Łyczek [ Legend ]
Ale coś Nas mało dzisiaj ... Co jest z Wami ?:)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek a czy ja bym mogła zadać ci niedyskretne pytanie?
www222 [ Public Enemy Number One ]
Nie pisz "nas" z dużej litery, Łyczek. ;) Nie lubię go. :]
req_ - aaargh! przez ciebie nie mogę strony na spokojnie odświeżyć :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Denki Groove!!!!
Niji!!!
Mijk Van Dijk Remixes!!!
;D

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu ... Jakby co mam GG ale proszę Cię bardzo :)
Nie lubię go. :]
Mnie nie lubisz www222 ?:)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
zapukaj do mnie na gg:)
req_ [ wet and dirty ]
www222: nie kumam, jak to przeze mnie? ;)
the perfect sky is torn... Dlaczego Natalie Imbruglia nie koncertuje u nas? Ech, świetna dziewczyna ;)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Dobry wieczór=]
Jak leci popołudnie?
req- sympatyczna, właśnie oglądam...
hmm, gdzieś to słyszałem;)

Łyczek [ Legend ]
Był ruch na parę minut i kurcze pouciekali no ...
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
teraz będę miał wyrzuty sumienia... już się zwijam;)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Jeff Mills FTW!
=]
Dawno nie słuchałem czarnucha. ;)

Łyczek [ Legend ]
Dawno nie słuchałem czarnucha. ;)
Dzisiaj rozmawiałem przez 10-15 minut z murzynem w KFC :) Fajny gostek ...

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ja to zawsze nie mogłem jak tyrałem w UK, bo pracowałem z dwoma braćmi z Jamajki.
Jeden i drugi to takie "elementy społeczne" były, że po prostu bania wielka. ;D
Ale historie co opowiadali...
Szczególnie że ten starszy pracował kiedyś jako aktor w pornolach. ;D
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Łyczek- skomentowałbym, ale boję się problemów za rasizm, zwłaszcza w tak radosnej karczmie...
meryphillia- nie nudziłeś się tam, prawda?:D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
Szczególnie że ten starszy pracował kiedyś jako aktor w pornolach. ;D
ponoć mają warunki;) ale to chyba psychikę tez trzeba mieć grubą;)

Łyczek [ Legend ]
[59]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Z psychiką to on miał już coś nie tak, bo podchodząc pod sześćdziesiątkę czasami zachowywał się jak siedmiolatek... ;))))
Zresztą patrząc całościowo na tą firmę (mała introligatornia z 20 pracownikami), to tam wszyscy mieli psychikę niewąską, włączając w to i samego właściciela i "majstra". ;D
kubinho12 [ 730 ]
Ładnie to tak? Beze mnie? ;]
www - za [49] to Cię dojedzie armia płatnych krasnali skrytobójców :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
k:*
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
posłuchała bym czegoś...nie mam pomysłu..
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
dobrej nocy;)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"posłuchała bym czegoś...nie mam pomysłu.."
JADOM!!!! ;D
Dead Or Alive vs Jeff Mills - A1 - You Spin Me Right Round
Dead Or Alive vs Jeff Mills - B1 - You Spin Me Right Round
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
nie moje klimaty...
nie wiem jak można tego słuchac przez 7 minut;))

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
To się "doklimatuj" kobieto. ]:>
Pierwsza strona vinyla, kozak niesamowity, a staroć to już wiekowa przy okazji. ;]
EDIT: 59 minut już słucham Jeff'ika, więc jakoś można tyle słuchać. =]
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
hihihi nie ma szans;))
ja już jestem stara baba;)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Moja siorka, niegdyś nienawidząca ekstremalnie Techno, od dwóch lat juz słucha zarówno Progressive, jak i ostatnio na ten wałek powiedziała, że: " to prawdziwy kozaczek". ]:>
Więc jakoś można się przekonać do takiej muzyki. ;P
EDIT: Moja siostra też jest "stara" by nie było. ;D

boskijaro [ Legend ]
Ja sobie siedzę u brata w Poznaniu i w końcu totalny luz :) pale l&m'y i jutro bede jarał trawę ;)
kubinho12 [ 730 ]
[30] - kawał dobrej muzyki :)
boski - też mi :P
boskijaro [ Legend ]
Ale nudno o tej porze na GOLu

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
LOL.
Dwa razy w dupsko dostałem od głupich "botów"...
Chyba sobie w CMSF pogram. ;P

Łyczek [ Legend ]
:)
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
znowu snooker na wp :D
jutro na szczęście wreszcie się z domu ruszam do sopoćkowa na picie, bo bym zdechł w domu już :D
Łyczek [ Legend ]
crono :) Jeżeli Ci się podoba tak ten snooker to mamy ligę GOLową :) Tam właśnie gramy na wp.pl w snookera.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7585743&N=1
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
a dzięki, może skorzystam .. z tym, że gram raczej poznym wieczorem / nocą bo w ciagu dnia mam straszne lagi, więc nie wiem czy takie godziny by ludkom odpowiadały do gry :>
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
idę spać chłopcy:*:*:*:*:*
łyczek dobranoc;) i miłej lektury.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Tym razem poszło lepiej. :)
Kilka radośnie rzuconych przed siebie granatów załatwiło sprawę z nachalnymi "botami". ;D

Łyczek [ Legend ]
Czy ta piosenka zrobiona na serio ? Czy to miałbyć śmieszny mix, który w ogóle nie wyszedł ?
Dobranoc Ewuniu :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Łyczek >>> Polskim hip-hoperkom zaczyna brakować powoli pomysłów na dobra muzę i braki próbują śmiesznie zapełniać "baunsowymi" wałkami.
A że nie ma (i raczej nie będzie) "Polskiego" 50Cent'a, czy Busta Rhymes'a, to wychodzi tak biednie, jak to widać.
Zresztą co się tam dziwić; swój "target" ta muzyka ma i jak widać potrafi być popularna, szczególnie że lansowana jest przez jedyne telewizyjne stacje muzyczne i radio. :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Hehe.
Nigdy nie zapomnę chwil gdy grałem pierwszy raz w FarCry.
Te małe bestie i ich charkot o mało co mnie kilka razy o zawał serca nie przyprawiły. ;D
Do dzisiaj uraz został i jak słyszę ich charkot, to aż mi ciary po plecach przechodzą. ;D
Łyczek [ Legend ]
Kinga trochę poczytałem :)
Wreszcie mnie na sen bierze ... Osiwieć można ... Dobranoc :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Sen...?
Szkoda snu gdy można coś konstruktywnego porobić.
Po śmierci się wyśpisz. ;P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Płoń Saraceński pomiocie! =]
Uwielbiam zapach wystrzeliwanego Javelin'a o poranku! ;D

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Miałem cholernego farta...
Ten Saraceński pomiot strzelił pierwszy, ale na szczęście spudłował o jakieś 100 metrów za co spotkała go kara. ;]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Co za ofiara losu wymyśliła ten scenariusz, że w najlepszym miejscu do schowania się pojawił się wróg, którego nie ma możliwości by zniszczyć go. +_+
To nie mogło skończyć się dobrze. :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Zaiste co za ciućmok w Battlefront wymyślił te zadanie...
Po dojściu na odpowiednia pozycję pojawia się bodajże osiem(!) czołgów przeciwnika, a my do dyspozycji mamy tylko dwa przeciwpancerne Strykery, które łącznie mają 20 pocisków TOW2, z czego na początku gry musimy zużyć co najmniej kilka na transportery BMP, a zdarzyć się może że któryś z pocisków nie trafi za pierwszym razem i trzeba poprawić.
Dobrze, że ocalało mi oprócz jednego Stryker'a jeszcze... czterech ;D żołnierzy, to mogłem Apache jeszcze wezwać...
jak zaraz coś mi jeszcze wyjedzie, to pozamiatane (choć i tak już jest; ocalał mi jeden pojazd i tych biednych czterech ludzi ;P).
req_ [ wet and dirty ]
Ja wczoraj szybko ewakuowałem się, bo głowa mnie zaczęła napieprzać...
umek: jej piosenka Torn była dość znana swego czasu ;)

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
czemu nie przestrzegacie godzin otwarcia?
www222 [ Public Enemy Number One ]
www222: nie kumam, jak to przeze mnie? ;)
No przez ciebie, bo głodny jestem a jak widzę obrazek to mnie w gardło ściska.

kubinho12 [ 730 ]
:)

mannan [ M*A*S*H ]

www222 [ Public Enemy Number One ]
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
jeść też mi się zachciało.
req_ [ wet and dirty ]
EwUnIa_kR: bo mam(y) to w dupie ;)
Skończyłem timeshift:
www222 [ Public Enemy Number One ]
Dokładnie ;)
req_ [ wet and dirty ]
I jeszcze raz
www: aaa, to celowo wstawiłem :D Mam wielką ochotę na takiego burgera z frytkami ;d
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
wy nie macie nic fajniejszego do roboty w sobotni wieczór niż siedzieć przed kompem?
req_ [ wet and dirty ]
Kochanka_Prezesa: czochranie bobra może być?
Nie każdemu wychodzą co weekend inne zajęcia.
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
dziwni jesteście:P
req nie możesz mówić mi po imieniu?
nie lubię jak ktoś mnie nickuje:)
kubinho12 [ 730 ]
Sekretarka - najwidoczniej nie, ja cierpię na korzonki. Tak mi się przynajmniej wydaje :]
Tak w ogóle to sobota teraz to dla mnie dzień jak co dzień, naprawdę ;)

req_ [ wet and dirty ]
Irena: ok, będę mówił po imieniu.

Shaybecki [ Senator ]
req - w co będziesz grać teraz ? :D
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
a gra ktoś teraz w traviana?

req_ [ wet and dirty ]
Z zastrzeżeniem, że gram w jedną grę co dwa-trzy dni ;)
Irena, ja nie grałem.
Shaybecki [ Senator ]
req - to tak jak ja :D tylko ja nie trzymam tyle gier na pulpicie - pobieram nową :P
teraz ME i GRID głównie
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
koccham kłeja ale nie na pc
kiedyś sobie chciałam nawet tatuaż zrobić;)
req_ [ wet and dirty ]
Irena, jak inaczej można grać w quake, jak nie na myszce i klawiaturze? Nie wyobrażam sobie tego :D
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
można można
ja w życiu na pc nie grałam w q
też sobie tego nie wyobrażam.
req_ [ wet and dirty ]
Shaybecki: ja te gry celowo na razie mam na pulpicie. Niedawno wymieniałem sprzęt i zakupiłem te gierki, żeby wypróbować sprzęt ;) Już wiem, że takiego Crysisa nie przejde, pogram jeszcze chwile, patrząc na grafikę i wywale - boooooring as hell. COD4 dawno przeszedłem, teraz gram na high detalach, Fresty wiadomo, z Q3 nie rozstaje się od 8 lat. Timeshift skończony, GTA wiadomo. Mass effect rozpocząłem i pogram zapewne do znudzenia, Jericho zagrałem tylko początek, a w Bioschocku jestem gdzieś w 3 czy 4 rozdziale ;)
Shaybecki [ Senator ]
co do crisisa - trzeba znaleźć złoty środek, wtedy wiadomo jak grać, a i fabuła z czasem się rozpędza
Hitmanos [ 47 ]
Widzę, że z torrentów Mass Effect schodzi jak ciepłe bułeczki ;P
Ja do Crysisa podchodziłem dwukrotnie, grafika wymiata, ale jakoś fabuła mnie nie wciągneła.
Aktualnie gram znowu w Word in Cofnlict (warto ten atom na własne oczy znów zobaczyć ;) ) i troche żeby się nalatać W Holmesa. Rainbow Six Vegas 2 jakoś wyszedł kiepski, podobno 1 lepsza to planuję jeszcze i ją zobaczyć. Narazie czekam na Mass Effecta i Lego Indiana Jones. Choć potem zrobie pewnie 2-3 miesięczną przerwę bo w wakacje zwykle nic wielkiego się nie dzieje, a trzeba uzbierać kasę na jesienne hity ;)
Ponadto planuję przejść wszystkie nowe gry jakie posiadam (między innymi Wiedźmina czy Crysisa) żeby na własne oczy zobaczyć jakie mają możliwości na mojej nowej karcie którą już zakupiłem.
Co do ME to może mi ktoś powiedzieć jak się prezentuje?
req_ [ wet and dirty ]
Dobra, teraz mi poradźcie - CSINY czy łóżko? W jednym i drugim wypadku pewnie zasnę, bo spałem tylko 3h... Do tego odebrałem rower z serwisu i zrobiłem 30-40km umierając. Później końcówka Timeshifta, obiad, a wieczorem piwko i finał Supernatural.
Padam...
Shaybecki [ Senator ]
req - CSINY > cofnij czas i idź spać

req_ [ wet and dirty ]
:D gdybym miał taką możliwość, to cofnąłbym się o wiele dalej i zmienił tyle rzeczy w swoim życiu...
Shaybecki [ Senator ]
req - głupie zakończenie było, ciekawe czy planują część 2
co do cofania - za dużo gadania przy tym, człowiek by chciał zmienić wszystko
req_ [ wet and dirty ]
Taa, temat rzeka.
W czym głupie zakończenie? Timeshift, czy Supernatural?
Shaybecki [ Senator ]
Supernatural nie znam :D
TimeShift mi chodziło
req_ [ wet and dirty ]
Shaybecki, to masz racje, końcówka bardzo słaba. Pokonanie tego chodzącego gównotwora (którego jak zobaczyłem pierwszy raz, to byłem w szoku) to parę minut, a grałem na hardzie, czy jak tam to się nazywało ;)
Z fabułą też zamotali, ale ogólnie gierka daje przednią frajdę. Miałem ją wywalić, ale zastanawiam się, czy nie zostawić i pograć sobie od czasu do czasu. To pierwsza gra od czasu COD4, którą przeszedłem w całości. Liniowa do bólu, ale wciągająca i odstresowująca... no i widowiskowa :D
Shaybecki [ Senator ]
req - z jaką finezją pokonywałem wrogów :D
np. po lądowaniu, spotkanie z Quadami i samochodem
wbiegam na samochód, operator działka dostaje banie z Shotguna, siadam za działkiem i wszyscy nie żyją zanim pierwsze ciało upadnie na ziemię
albo, wejście do hangaru, drzwi się otwierają na przycisk
wchodzę, robię siekę, cofam czas i oglądam sobie jak przeciwnicy rozmawiają :P
a tu nagle bach w plecy

req_ [ wet and dirty ]
kubinho12: co to PES6? ;)
Shaybecki: i gierki powinny dawać właśnie taką frajdę, a nie zamulaste tłuczenie przeciwników, w przypadku czego prawie każda gra jest taka sama ;)

kubinho12 [ 730 ]
O nie nie req, obrażasz tutaj najlepszą piłkarską grę na PC :) (Pro Evolution Soccer)
req_ [ wet and dirty ]
Aa, to nie moje klimaty ;)
Shaybecki [ Senator ]
req - dla mnie TS wprowadzał coś rewolucyjnego na miarę Portala, gdyby zrobili 2 część chciałbym żeby było więcej zagadek i trudności żeby używać zmiany czasu
coś więcej niż sterowanie wentylatorami i dobieganie do podnoszącego się dźwigu
ale już wchodzenie do skrzynki :) było fajne (moment w którym musisz wrócić w środku skrzynki do poprzedniego magazynu)
req_ [ wet and dirty ]
Ano, to pomysłowe było ;) Ja z kolei trochę myślałem nad "zagadką" z wielkim wentylatorem. Było napisane, żeby dostać się do jakiegoś głównego pomieszczenia, więc zatrzymywałem wentylator i przechodziłem od drzwi do drzwi po jego skrzydłach. WTF? Wszystkie zamknięte. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że mam cofanie czasu! I poleciałem wraz z cofającym się powietrzem na samą górę ;)
Z laserkami też było ok, ale dało się ich uniknac bez użycia shiftowania. Szkoda, że dalej było mniej akcji w stylu pierwszej z użyciem kombinezonu, tam gdzie robot rozwalił pół pomieszczenia i było trzeba cofnąć czas szybko, bo korytarz został zawalony. ;)
X@Vier455 [ Konsul ]
TimeShift jest nawet nawet ale niestety moim zdaniem rządzenie czasem nie jest takie emocjonujące jak np. w Prince of Persia czy bullet time w Max payn'ie :)
Shaybecki [ Senator ]
xavier - ano właśnie mogłoby być więcej funkcji, w grze typu bieganie po ścianach :P
req_ [ wet and dirty ]
Bieganie po ścianach i sufitach było w takiej jednej gierce, wyglądała jak Q4, ale zapomniałem tytułu ;)
edit: PREY
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4920
Shaybecki [ Senator ]
nie grałem ...
ale tam nie było zatrzymywania czasu i cofania
przydałaby się taka gra jak TimeShift tylko żeby były różne akrobacje ala Matrix czy PoP
kubinho12 [ 730 ]
Oooo Prey to to ta gra co to jeszcze mi działała na moim złomie.
BTW. Gdzie reszta?

req_ [ wet and dirty ]
Pewnie powiesili się, teraz taka moda ;)
Ja zmykam spać, nie dam rady dzisiaj posiedziec. Dobrej nocki.

Łyczek [ Legend ]
:)
Shaybecki [ Senator ]
dobra też idę, dzień świra się skończył
narazie

kubinho12 [ 730 ]
Nareszcie poszli.
Witaj Łyczku.

Łyczek [ Legend ]
Dobry wieczór kubinho :)

Łyczek [ Legend ]
Przywitał się i nic więcej :P Niedobry kubinho :)
Dobranoc Wam !

req_ [ wet and dirty ]
Miku fiku

Łyczek [ Legend ]
Figo fago :)

Shaybecki [ Senator ]
elo elo :D

PatriciusG [ pink floyd ]

mannan [ M*A*S*H ]
Łyczek [ Legend ]
Jeden się uśmiecha a drugi smutny :)
mannan [ M*A*S*H ]
Łyczek --> tak już jest...
PatriciusG [ pink floyd ]
uśmiechnij się gwiazdkowiczu!
życie jest w miarę piękne jak sobie dobrze rozplanujesz czas.
Swoją drogą czy wy macie jakieś problemy z własnym gustem, że co tydzień macie inny avatar?

Shaybecki [ Senator ]
a co mnie to ? :D
eee no koniec roku szkolnego :D można się cieszyć
PatriciusG [ pink floyd ]
Shay -> To wszystko względne jest.
Ci co idą do gimnazjum się cieszą.
W liceum się denerwują, bo mają zadane lektury na wakacje
Ci po maturze już się dawno cieszą.
A Ci co są w robocie to wakacji nie mają tak jak Ci co chodzą do szkoły :P
Shaybecki [ Senator ]
jestem w technikum i idę do 3 klasy :D
za 2 lata maturka, mam luuzik na wakacje nic nie muszę robić, do roboty nie idę
PatriciusG [ pink floyd ]
Ja mam w tym roku będę miał maturkę.
A ja dalej nie wiem co na 3 przedmiot.
Łyczek [ Legend ]
3 przedmiot ? Czyli obowiązkowy, dodatkowy i nie wiesz jaki 3 tak ?
PatriciusG [ pink floyd ]
Zle powiedziałem, ale co tam.
Polski, Angielski i ten 3 przedmiot obowiązkowy do wyboru.

Łyczek [ Legend ]
WF :) Plastyka :) Religia :) Muzyka :)
Do wyboru do koloru !
Shaybecki [ Senator ]
Łyczek - dzisiaj wszyscy WOS zdają :)
idę spać, narazie
PatriciusG [ pink floyd ]
To nam zawsze coś mówi o Łyczku ;)
kubinho12 [ 730 ]
Witam :)
Wczoraj miałem problemy natury technicznej Łyczku :|

mannan [ M*A*S*H ]
Napisałem fatalnie test, nie ma nawet 100 punktów.
I gdzie ja sie dostanę?
Pozostają mi tylko modlitwy...
Dobranoc
kubinho12 [ 730 ]
Mannan, w sensie że łącznie 100 pkt nie masz? Dasz radę, ja ledwo zdam, jeśli w ogóle maturę. Do LO jest się łatwo dostać.
Arxel [ Legend ]
od lat nie płakalm jak teraz.. jak małe dziecko.. kurde :(((((((
PatriciusG [ pink floyd ]
mannan -> Ile masz łącznie punktów? I Ile z testu?
Arxel -> Co Cię tak naglę ruszyło?
Łyczek [ Legend ]
Wszystkich ta piosenka zmusza do płaczu ... Dla mnie nie ma niczego w sobie :)
PatriciusG [ pink floyd ]
Nie no jak dla mnie jest jedna z najsmutniejszych i w ogóle... ale nie płakałem.
Arxel [ Legend ]
Kobieta pat... kobi eta...
Łyczek - bo Ty uczuć i serca nie masz...
ediit - wszystcy nie macie uczuć.. wCzoraj u Roja tego słuchaliśmy chyba z 5 razy.. Ale powstrzymywałem łzy...
Ja nie pije już ... Przepraszam wszystkich :(
kubinho12 [ 730 ]
Ja to ogólnie jestem wrażliwy, mało mi trzeba :)
Ta piosenka akurat nie jest jakimś specjalnym czynnikiem.

Łyczek [ Legend ]
Na moje uczucie Paulinka nie narzeka :) Podobno serce też mam :)
Arxel [ Legend ]
hm.. A masz jakieś lepsze?

Łyczek [ Legend ]
Dla mnie jest sto razy lepsza ta piosenka :)
kubinho12 [ 730 ]
Dla mnie piosenka rzadko bywa powodem wielkich emocjonalnych przewrotów, prędzej jakieś smutne filmy, historie.
Ostatnio się wzruszyłem - hmmmm.... jak oglądałem ostatni wyścig Ayrtona. W sumie to nie wiem dlaczego.
PatriciusG [ pink floyd ]
Arxel -> Przejdzie Ci. Każdemu przechodzi kiedyś.
King Crimson - Epitaph
Nieźle jak na lata 60, nie?
Jeszcze z późniejszych perełek jest dobre Starless
Ja ostatnio się wzruszyłem prawie na Indiana Jones. Przypomniałem sobie jak oglądałem to dzieckiem będąc i jakoś tak...
Arxel [ Legend ]
Przechodzi i wraca... Jak bumerang...
Z dedykacją dla wszystkich:
Everywhere
Confessions fill you in
Obsessions finally
Will have a tragic truth from the sky to you
But slowly through you
You only talk to me
A little sacrifice for bad advice
refren':
I picture the love from the pieces of you
But you turn it around for a different view cause
Loves like a Kaleidoscope
In a changing world, in a changing world
Love hangs by a fragile hope
In a changing world, in a changing world
K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there
Hold me now
Forever I want an end
Together talking...
I could fall for you if you want me to
Every time I see you sometime
And change my...
We could have it all but the colours fall
refren'
K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there
refren'
K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there
Love hangs by a fragile hope
In a changing world, in a changing world
(It's still not there)
K k k k kaleidoscope
We can turn it around now
It's still not there
kubinho12 [ 730 ]
Odpalę FMa i przypomnę sobie jak przegrałem 6-8 w dwumeczu w pucharze to się popłacze :)
O to Epitah jest fajne :] Kaleidoscope też niegłupie.
Łyczek [ Legend ]
ostatni wyścig Ayrtona. W sumie to nie wiem dlaczego.
Raczej to nie jest dziwne ... Mnie bardzo smutno się robi przy tym filmiku ... Niech spoczywa w pokoju ...
PatriciusG [ pink floyd ]
kubinho -> Jeżeli się nie mylę, to wtedy na wokalu był nie jaki Greg Lake (niektórzy mogą kojarzyć). Pierwsza i zarazem najlepsza płyta wg. krytyki. Tak się składa, że zaraz potem w ich liście jest chyba 4-5 płyta zatytułowana RED na której był lekki 'tribute' do Epitaph.
Starless
Ogólnie zespół jest uznawany, za jeden z tych najbardziej chorych zespołów, ale trzeba przyznać, że ballady mają niesamowite...
kubinho12 [ 730 ]
Konkretnie to ten filmik, właśnie znalazłem w zakładkach :
Łyczek, faktycznie smutne.
Zapomniałem jeszcze o takiej kompilacji o Bergkampie, strasznie smutna, przywołuje te dawne czasy.
No i sytuacja kontuzji Eduardo, nie zdążyłem nawet pooglądać jego wyczynów na boiskach, a nagle taka paskudna sprawa. Parę tygodni wcześniej miałem proroczy sen w tej sprawie.
Wiem, dziwny jestem.
Inny akcent :
"Prawdziwy manager nie musi jeść"

Arxel [ Legend ]
Dobranoc wszystkim!

kubinho12 [ 730 ]
Trzymaj się Arxel :) Śpij dobrze.
PatriciusG [ pink floyd ]
Boże. Już prawie 2!

Łyczek [ Legend ]
Prawie 2 a ja nie przeczytałem Kinga dzisiaj :)
PatriciusG [ pink floyd ]
przykre :P
req_ [ wet and dirty ]
A ja sobie pograłem w q3 po necie... ;) Za chwile chyba bede leciał w kimę.

Chacal [ Senator ]
U mnie w robocie swego czasu było duże zainteresowanie q3. Normalnie lan-party co noc :)
req_ [ wet and dirty ]
Swego czasu bardzo dużo w nią grałem (i tworzyłem mapy), teraz tylko od czasu do czasu ;)
Chacal [ Senator ]
A Warsow znasz ? Na silniku Q3. Fajna zabawa - niby kłak, ale jednak inaczej. I można skakać po ścianach :)
req_ [ wet and dirty ]
Warsow jest na silniku q2 ;) Znam, znam, ale nie grałem. Kumpel do tego mapke robił ;)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Rodzinka Pytusów Wielgusów...
Spore będzie genialne. ;D

req_ [ wet and dirty ]

X@Vier455 [ Konsul ]
wszędzie tylko te penisozaury. A spore nie jest bodajże 3+ ? To gra edukacyjna :D
[193] LOL
Shaybecki [ Senator ]
xavier - zrób stwora z dziurką to będzie edukacyjna +18

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ale napisane jest, że "gra może zawierać treści nie dla nieletnich". :)

Łyczek [ Legend ]
Jaki ruch :) Kto by się spodziewał :)
PatriciusG [ pink floyd ]
obrazek dobry

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Śledzę Spore już od dawna i zapowiada sie kolejna ponadczasowa gra od Maxis'a. :)
Mam nadzieję, że się nie zawiodę we wrześniu. :)
req_ [ wet and dirty ]
SPORE - rzeczywiście, są spore ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
A jest jakieś demo dostępne już?
PatriciusG [ pink floyd ]
Gdzie?!

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Szukaj a znajdziesz. :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
Shaybecki [ Senator ]
wszędzie chłopie, wszędzie
PatriciusG [ pink floyd ]
Proszę powiedz.
Pytam o dostępne bezpłatnie miejsca, bo nie mam kasy w tym momencie nawet na smsa.
Shaybecki [ Senator ]
google nie bolą :D
PatriciusG [ pink floyd ]
pytanie tez nie :D
req_ [ wet and dirty ]
Zerknij na torrenta.
PatriciusG [ pink floyd ]
now you're talking
610kB/s
I'm lovin it!
Shaybecki [ Senator ]
patricius - faktycznie :P a myślałem że znajdę na googlach :P
sam tego nie szukałem

req_ [ wet and dirty ]
Przecież wiadomo, że bezpłatne dema zawsze będą na torrentach, sami wypuszczają tam ;) Wygodny d/l
Spore Creature Editor (TRIAL VERSION) 190MB

mannan [ M*A*S*H ]
Odpowiedź za wczoraj
88/90 punktów
Shaybecki [ Senator ]
eeej a to na GOL to co to jest ?

Łyczek [ Legend ]
Daj spokój mannan :) Przecież świat się nie wali. Przed testem chciałeś iść do Liceum czy Technikum ? Bo ten wynik nadal pozwala Ci zarówno na to i na to :)
PatriciusG [ pink floyd ]
Mannan -> Łącznie? A z samych testów?
5m 2s i mam cały plik. Speed w najgoszym momencie miał 550kB/s.
Już nigdy nie używam do ściągania niczego poza torrentem.

mannan [ M*A*S*H ]
Mat - 28/50
Pol - 25/50
Oceny - 32
Osiągnięcia (WOŚP) 3-5
Zawaliłem

Łyczek [ Legend ]
Jeden człowiek w naszej szkole się znalazł z łączną liczbą punktów 60 :) A chodziłem do LO ...
PatriciusG [ pink floyd ]
Racja. Wkręcisz się gdzieś. To też nie jest tak mało wbrew pozorą, mogłeś mieć 60 tak jak osoba o której powiedział łyczek. Ja myślę, że nawet w elitarnych liceach są ludzie, co mają mniej od Ciebie.

Łyczek [ Legend ]
mannan ---> Pat pewnie to potwierdzi bo sam jest w szkole ponadgimnazjalnej, że w LO nauczyciel prawie wcale nie uczą. Aby na maturze zdobyć wynik 80% z rozszerzenia musisz sam włożyć pracę w siebie. Więc nawet jak pójdziesz do gorszego liceum to nic się nie stanie. Ucz się dla siebie a będzie dobrze :)
Shaybecki [ Senator ]
ja mialem 109, a kumpel mial chyba z 70 i sie tez dostal
PatriciusG [ pink floyd ]
Dokładnie to co mówi Łyczek.
req_ [ wet and dirty ]
BOOOOOORIIIING!
PatriciusG [ pink floyd ]
spora zabawa z tym jest

Łyczek [ Legend ]
req ---> Tyle ciekawych rzeczy można robić o tej porze ...

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Łyczek - A Ty siedzisz przed kompem ;P
Się tak wpieprzyłem ;P

Łyczek [ Legend ]
To mnie wbiłeś w ziemię Api ...

Api15 [ dziwny człowiek... ]
To mnie tu ktoś czyta?!
Wiedziałem! :(
Kozi89 - Fajny ten War Rock?

Łyczek [ Legend ]
Przepraszam za drugi post pod rząd ale wydawało mi się że ktoś tu jest ...
Kozi89 [ Legend ]
Nawet nie wiecie jak ja bardzo, bardzo się nudzę... Ściągam aktualizacje do War Rocka bo znowu go zainstalowałem. Chyba dzisiaj jednak nie zagram :/

kubinho12 [ 730 ]
Yo, sleepless niggas :)
req_ [ wet and dirty ]
Dobra bereciaki, ja ide w kimono ;)
Dobrej no-cy!

Arxel [ Legend ]
Dobry wieczór i dobranoc :-)

kubinho12 [ 730 ]
Branoc rekiu, witaj Arxel.
Wy w ogóle tam żyjecie?

Łyczek [ Legend ]
Gdzie żyjemy ?

kubinho12 [ 730 ]
No tam.
tam tam
mat i szach
pat i kot

Łyczek [ Legend ]
Bolek i Lolek.
Żwirek i Muchomorek.
:)

kubinho12 [ 730 ]
Perwersyjne...

Łyczek [ Legend ]
A jak brzmi:
Bolek i Żwirek
Lolek i Muchomorek ?
kubinho12 [ 730 ]
Lepiej brzmi
Bolek i Muchomorek
Edit:
Prędzej Borek i Lolek
ew. Bożydar

Łyczek [ Legend ]
Hardcore :) A Lolek i Żwirek to co ?

kubinho12 [ 730 ]
Zmienili kolor wyświetlania :
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2008-06-17 01:50:39]

Łyczek [ Legend ]
I z tego powodu jesteś smutny ?

kubinho12 [ 730 ]
Od razu smutny... Po prostu teraz to w ogóle tego już nie widzę :)

Łyczek [ Legend ]
I dobrze :) Niech wszyscy myślą, że się nie mylimy i edycji nie potrzeba :)
kubinho12 [ 730 ]
Nie no czasami edytuję żeby nie spamować (hmm?:)), tak jak [239].
W sumie szkoda, że inni bezsenni śpią ;p

Łyczek [ Legend ]
Tutaj nikt nie spamuje :) Rozmawiamy zawsze konkretnie i na temat.
Czas iść spać ... Dobranoc :)
kubinho12 [ 730 ]
Taaak.
Dobranoc :)

Łyczek [ Legend ]
Gdybym spamował to pisałbym tego posta ? Nie :)
Dobranoc dobranoc :)
kubinho12 [ 730 ]
Skądże znowu.
No śpij już :D

Łyczek [ Legend ]
I żeby nie było wątpliwości :) Spamu tu nigdy nie było, nie ma i nie będzie :)
Pokerowych snów :)

Arxel [ Legend ]
Bry...
Wroce później... :-)

kubinho12 [ 730 ]
Is Anybody home?

up.com [ 7up ]
Ja nie sypiam w nocy za dobrze, ale nie wiem jakie tu zwyczaje jeżeli chodzi o nowych? :P
kubinho12 [ 730 ]
Zwyczaje?
Rób co chcesz. Najlepiej jakbyś tematami rzucał na lewo i prawo :)

up.com [ 7up ]
No nie wiem, jakiś chrzest? Rozumiem, że tu tego nie ma, tak? :D
PatriciusG [ pink floyd ]
po dziewicy dla każdego chyba

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Moshic! Moshic! Moshic!
Echotek - The Other Zone (Moshic Remix)
Na kolana przed Bogiem!
=]

up.com [ 7up ]
po dziewicy dla każdego chyba
Z okazji nowego w karczmie, czy mam załatwić?

kubinho12 [ 730 ]
To drugie.
meryyy - zniechęcisz chłopaka...

Łyczek [ Legend ]
Musisz spędzić jedną noc z Taikunem !

.Gandalf. [ Chor��y ]
Chociaż po tej nocy nigdy nie będziesz już taki sam - ostrzegam! :P
PatriciusG [ pink floyd ]
najłatwiej obgadywać nieobecnych

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Cisza niewierni!
Moshic! Moshic! Moshic!
Futuristic - Tonight (Moshic Mix Part 2)
Na kolana i pokornie chwalić imię Pana!
=]

kubinho12 [ 730 ]
To ja chyba ateistą jestem.
Nareszcie na spokojnie FF 3.0 sobie ściągnę...
PatriciusG [ pink floyd ]
ja juz sciagnalem i jeszcze nie zainstalowalem

Arxel [ Legend ]
o shit... zagrałem się w pokera... 1godzina i 20 minut.. ło matko... A za prace miałem się chwycić :D
Cóż, jak zejde z komputera to sobie w łóżku na lapku dokończe pisanie.. Szkoda tylko, że neta na nim nie ma :/
PatriciusG [ pink floyd ]
No i niewiele nowego w tym FF.
kubinho12 [ 730 ]
Właśnie zainstalowałem, całkiem fajnie wygląda z tym Aero Foxem co miałem, troszkę za dużo szarego :) Przycina mi też na głównej stronie forum, nie wiem czemu.
PatriciusG [ pink floyd ]
Mnie wszystko dziala bardzo dobrze. Ale miałem nadzieje na więcej zmian
kubinho12 [ 730 ]
To co było takie ładne, czarne dzięki rozszerzeniu, teraz jest zwykłe szare :|

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
nie ma to jak stary dobry IE :D
Arxel [ Legend ]
Opera RLZ!!1
PatriciusG [ pink floyd ]
No współgra mi genialnie FF z Vistą, wiec jestem spokoiny.
Nawet ładniej wygląda.
Łyczek [ Legend ]
Opera 9.5 nie podoba mi się :)

Arxel [ Legend ]
Mam 9.23 :P
Jakie różnice między tą, a 9.5? :P
Łyczek [ Legend ]
9.5 brzydsza wizualnie :)
Dobranoc ...

Arxel [ Legend ]
Dobranoc Łyczku :-)
PatriciusG [ pink floyd ]
nuda.

Arxel [ Legend ]
Też już mykam :-)
Będę kończył w łóżku na lapku... Siostra chce spaaać...
Dobranoc wszystkim

blazerx [ ]
wstajemy;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Tup... tup... tup... tuptuptuptuptup... JEBUT!
Mysza przebiegła poprzez moja trumnę...
=]

req_ [ wet and dirty ]
The Who - [Live At The Royal Albert Hall - CD1] - Who Are You
Ja ogladam sobie CSI ;d I jestem po gołąbkach.
blazerx [ ]
Mery, a muzyce kick/push oznaczy te dwa
dzwieki, powtarzajace sie a utworze?
PatriciusG [ pink floyd ]
łazap?!

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"Mery, a muzyce kick/push oznaczy te dwa
dzwieki, powtarzajace sie a utworze?"
O czym Ty do mnie? o_O
;D
"Wieczór z Japoneczkami" ^^
Ku pamięci Lorda Taikuna...
Nakagawa Shouko - Sorairo Days
TTGL FTW!
=]

up.com [ 7up ]
meryphillia co ty masz z tą dziwną muzyką? :D

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Dziwną? O_o
Od kiedy słodkie głosiki ponętnych Japońskich Księżniczek są dziwne?
=]

up.com [ 7up ]
Ludzie słuchają tego na codzień?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Nie tylko w Japonii, jak widać... =]
Shouko ma słodki głosik, więc jedziemy dalej z koksem...
Nakagawa Shouko - Pokemon Narikiri Sande

up.com [ 7up ]
Dewianci. ;D

boskijaro [ Legend ]
Ja po przesłuchaniu płyty Portishead stwierdzam, że to najbardziej dołująca muzyka jaką znam :]
Nie polecam na zły nastrój, może dobić :D
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja ostatnio jakos na dance/techno sie przerzuciłem. Dobre do biegania, szczególnie jak złapie się rytm w kroki. Wtedy mozna szybko biegać a nie czuć tak zmęczenia :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
boskijaro >>> Ale której płyty? :)
Mi tam ogólnie średnio Portisze podchodzili zawsze.
Kilka interesujących wałków, ale by się tym ogólnie podniecać, tak jak ogół... nieeee. :)
req_ [ wet and dirty ]
Ja nie zakładam nowej części, za duża presja.
boskijaro [ Legend ]
merry - Dummy, Portishead i Third
Te industrialowe dźwięki mnie niszczą:
Ale ogólnie mi się podoba :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Co robicie o tak wczesnej porze? Ja właśnie mysle czy iść spać czy jeszcze posiedzieć...
boskijaro --> no mnie nie :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Dla ciekawskich. =]
Nakagawa Shouko - Pokemon Narikiri Sande
Apocaliptiq >>> Pobiegaj przy tym. ]:>
Liquidator - Hartcore Will Never Die
boskijaro >>> No ten wałek jest konkretny. ;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mery --> ee tam do biegania to bardziej takie umc umc a nie "bu bu bu umba bu" :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Problemy sobie sam stwarzasz... :)
Przy Liquidatorze też się dobrze biega. =]
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Jakie problemy? ;P
Teraz kiedy kupiłem nowy wyświetlacz do mojej Nokii bieganie przybrało zupełnie nowy wymiar. Stało się w końcu przyjemne bo wiem jakie tempo mam trzymać. Tylko tyle, że mnie wszystko napier*** po ostatnim rozciąganiu.

kubinho12 [ 730 ]
Witam
PatriciusG [ pink floyd ]
Metal Gear Solid! :D
Kozi89 [ Legend ]
A ja już raczej dobranoc mówię :) Jeszcze jakieś 10 minut i kompa wyłączam.
kubinho12 [ 730 ]
Liquidator ryje berety w promieniu 10 lat świetlnych od słuchacza z głośnikami.

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
już śpita?

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
ja jeszcze nie
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
no wai

Łyczek [ Legend ]
Śpita

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
śpita leżyta oddychata ?

Łyczek [ Legend ]
Idę pograć sobie w GTA IV on-line w Deathmatch :D

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
oddychata ale zaraz spita
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
ja jeszcze grata ale zaraz śpita ;D

Łyczek [ Legend ]
Piszta ile chceta i róbta nową część !

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
a w co grata ? bo mi sie nie chce spita
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
Kolejnego filmu juz mi sie nie chce (btw polecam przed chwila obejrzany, mało znany Amores Perros) to moze FarCry:)

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Polecam pograć w Football Managera, kolejna nocka mi ucieka.
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Nazgrel --> rzecz oczywista. W tej chwili gram 3 sezon Juve :) [ fm 08 ].
Gram w snookera na wp laptopie, równocześnie na Pececie grając właśnie w fm'a :)
Ale teraz to już chyba pora spać.

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Ja szósty sezon Leeds United, drugi sezon w premiership (zaczynałem w 3 lidze) i mam nadzieje w tym sezonie powalczyć o europejskie puchary. Na spanie jeszcze przyjdzie czas :P
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Bah no ja teraz w lidze 16win - 1draw. W lidze mistrzów w grupie - barca-marysylia - komplet punktów. W 1/8 trafiłem na Bayern. Ale to chyba już sobie pozostawie na jakąś inną okazje ;p Jutro muszę wstać o 11 na siłownię...

Madril [ I Want To Believe ]
Ładnie tu buszujecie, widzę. :P
Projekt wzywa... :P

Łyczek [ Legend ]
Na dobrej nocy już za późno :) Więc dobrego dnia :)

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
I wzajemnie. Też spadam.

Łyczek [ Legend ]
<zostawia klucze do karczmy po wycieraczką>

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
A ja jeszcze meczyk albo dwa, tymczasem ide na papierosa bo się zestresowałem, początek sezonu, pięć meczy i ani jednej wygranej. Cholera wie co z nimi jest nie tak :P

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Cofnij wszystkim pensje na tydzień to od razu zaczną grać :D
ps.
już naprawdę spadam.

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Wygrałem 3-0 z Birmingham, może teraz się coś ruszy. Ide spać, papa.

Łyczek [ Legend ]
Oficjalne: Miłych snów :)

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
dobra tym razem już na serio serio
branoc.

kubinho12 [ 730 ]
Niespacze, wstawać :)
Mi wcale nie muli, bo mam nowego Firefoxa.

mannan [ M*A*S*H ]
Ja też mam
PatriciusG [ pink floyd ]
:)
req_ [ wet and dirty ]
No to huk, zakładam nowy

boskijaro [ Legend ]
I ja też
Odpalić Wiedźmina, męczyć się z Homm3, odpalić Race Driver Grid czy zacząć kołować FM08?

www222 [ Public Enemy Number One ]
Przyjemnie mam, wolna chata. Odpoczywam... słucham sobie Bullet For My Valentine...
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
kubi --> i jak działa?
Ja wlasnie byłem zobaczyć ten czerwony księżyc. Szału ni ma;P

mannan [ M*A*S*H ]
I dziś zakończyłem swoją edukację na poziomie gimnazjum.
Cieszyć się czy płakać
req_ [ wet and dirty ]
NOWY
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7865274&N=1

Arxel [ Legend ]
Napić się!