GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów!

12.06.2008
23:10
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów!

Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]


Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
[Soulcatcher]


Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)
I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P


Muzyczne propozycje na noc:

PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )

req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min

Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice

Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition

\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary

Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula

MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline

Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind


Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7814315&N=1


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
12.06.2008
23:12
[2]

req_ [ wet and dirty ]

mer: ja mam zainstalowanego Crysisa, ale jakos nie bardzo lubie takie klimaty. Pogram troche, bo chce zobaczyc tą całą oprawę zimową ;)

Obok screen z timeshifta, taki quadzik na zbliżeniu i spowolnieniu czasu


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
12.06.2008
23:14
[3]

req_ [ wet and dirty ]

Przez łopaty tego śmigła musiałem przejść na drugą stronę.


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
12.06.2008
23:14
smile
[4]

req_ [ wet and dirty ]

Szczęść Boże za zatrzymanie czasu


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
12.06.2008
23:27
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nie zauważyłem w tym piłkarskim motłochu, że nową część założyłeś. ;P

Co do Crysisa, to grałem u kumpla i żałuje iż nie mogę całej przejść ze względu na mojego kaszlaka. ;(
A do FarCry'a lubię czasami powracać, bo klimacik ma po prostu nieziemski. ;]

12.06.2008
23:28
[6]

Arxel [ Legend ]

A gdzie link, że jest nowa część?
grr...

12.06.2008
23:30
smile
[7]

req_ [ wet and dirty ]

[308], poprzedni wątek.

12.06.2008
23:32
smile
[8]

Arxel [ Legend ]

oo.. nie zauważyłem :D

12.06.2008
23:39
[9]

req_ [ wet and dirty ]

Pozdrawiam fanów piłki ;)


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
12.06.2008
23:42
smile
[10]

Łyczek [ Legend ]

:) Dobry wieczór ... Czy tutaj nikt nie sika z powodu remisu ?

12.06.2008
23:43
[11]

Shoggoth [ World of Warcraft ]

Prezydent jak zwykle, bardzo reprezentatywny :P

12.06.2008
23:44
smile
[12]

req_ [ wet and dirty ]

Łyczek: nie, tu jest spokojnie.

Nine Inch Nails - [The Fragile (Right)] - The Mark Has Been Made

12.06.2008
23:48
smile
[13]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Ja zostałem nawet forumowym "sprzedawczykiem" z tego powodu. ;D

BTW. Ktoś tam napisał w tym wątku o piłce, że miał do mnie "respekt", a teraz już go nie ma...

Też macie do kogoś kogo w ogóle nie znacie "respekt"? :)
Sporo uzależniłem się od internetu, także i tego forum.
Kojarzę tutaj jednych bardziej, drugich mniej.
Mam pewien szacunek do niektórych użyszkodników za wartość wypowiedzi, ale jest to grubymi nićmi szyte, bowiem to jest internet i na dobra sprawę nie wiesz czy osobą która wydaje ci się inteligentna, nie "dorabia sobie" z drugiej strony, jako "spaminator" na onecie czy o2...
Ale mieć do kogoś "respekt"...

Internet to zaiste jeden wielki, socjologiczno-psychologiczny eksperyment. :)

12.06.2008
23:50
[14]

req_ [ wet and dirty ]

Bo donoszenie w takim momencie to forumowe samobójstwo. Było trzeba poczekać do rana, ci ludzie w tej chwili nie myślą trzeźwo, a jedynie emocjami.

12.06.2008
23:51
[15]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

12.06.2008
23:54
smile
[16]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu spokojnie :) Za 4 lata będzie dobrze :D

12.06.2008
23:54
[17]

kubinho12 [ 730 ]

Szlag to trafi, awruk.

12.06.2008
23:58
[18]

Shaybecki [ Senator ]

a najlepsze jest to, że admina też poniosło - pousuwałby wątki po kilku minutach i bez skarżenia
ale zajął się ubolewaniem - prawidłowo :P

13.06.2008
00:01
smile
[19]

Arxel [ Legend ]

Tu też już zaczynacie.. Booże, ludzie, opanujcie się... :P

13.06.2008
00:02
smile
[20]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"donoszenie"...
Proszę Cię...

Z drugiej strony niby fakt, że mija się to z celem, bo to co wyprawia się w komentarzach do gier jest jeszcze gorsze niż "jednostrzałowy" wybryk z tamtego tematu.
No ale skoro Taikun czy Yogh mogli dostać BAN'a z tak niewinne (trzeźwo patrząc) wybryki, to tak otwarte robienie bagna z forum na co zasługuje?
Choć fakt, że sytuacja szczególna, to jest to niby przykładem od administracji, że można naginać w pewnych ramach regulamin społeczności, co w przyszłości może odbić się znacznie bardziej.

Przykładowo, dla mnie zawsze konsolowy magazyn Neo Plus był rzeczowym magazynem o grach dla "wymuskanych chłopczyków i yuppies".
Malejąca sprzedaż i silna pozycja PSX Extreme spowodował, że w Neo pojawiać się zaczęły nie tylko "kurwy" w tekście, ale i sami recenzenci, zaczęli nieco luźniej niż dotychczas pisać zapowiedzi czy recenzje.
I to przestało mi się podobać, bo ewidentnie czuć podczas czytania iż zrobione to jest "na siłę" i nie pasuje do magazynu w ogóle, szczególnie gdy czyta się go od lat.

No ale o czym ja gadam... :)
Przecież co raz można poczytać, że GOL "schodzi na psy". ;P

13.06.2008
00:02
[21]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

przeciez ja nic nie mówię:)

13.06.2008
00:16
[22]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Yyy nowa część? no to ładnie, nawet nie zauważyłem a myślałem, że załapę się na piersi :P

13.06.2008
00:17
smile
[23]

Łyczek [ Legend ]

Arxel :) Ja jestem spokojny w 100% :)

13.06.2008
00:23
smile
[24]

Arxel [ Legend ]

Wiem, mówie o reszcie :P

13.06.2008
00:24
smile
[25]

Łyczek [ Legend ]

Smutni niektórzy ludzie na tym forum są strasznie ...

13.06.2008
00:37
smile
[26]

kubinho12 [ 730 ]

Smutny kraj, smutni ludzie, smutny mecz.

13.06.2008
00:39
smile
[27]

Łyczek [ Legend ]

Ja lubię nasz kraj :) Ludzi raczej też lubię :) Meczu nie lubię :P

13.06.2008
00:40
smile
[28]

Arxel [ Legend ]

Kłade się spać...
Dobranoc.
Nie lubię pić... Taki później humor... Nie za fajny mi się robi :-(

13.06.2008
00:48
smile
[29]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Arturze :)

Czy ktoś jeszcze w tej karczmie został ?

13.06.2008
00:48
[30]

kubinho12 [ 730 ]

Arxel, to jakiś paradoks :)

Wiem wiem Łyczku, ale dzisiaj tak już chyba będę miał.

13.06.2008
02:48
smile
[31]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc "bezsenni" ...

spoiler start
Wiem, że gdzieś mery się kręci po forum, więc zaraz napisze pewnie :)
spoiler stop

13.06.2008
02:51
smile
[32]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

13.06.2008
02:52
smile
[33]

Łyczek [ Legend ]

Miałeś napisać a nie się uśmiechać :)

Dobranoc Wam (a raczej Tobie mery) :)

13.06.2008
02:53
smile
[34]

req_ [ wet and dirty ]

Dobrej...

13.06.2008
02:55
smile
[35]

Łyczek [ Legend ]

Ooo :) Dobrej dobrej req :) Głowa do góry ...

13.06.2008
03:02
smile
[36]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Branoc łyczek. :)

Czas na małą rzeźnię. ;]


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
13.06.2008
03:23
[37]

req_ [ wet and dirty ]

Łyczek: dzięki ;)

Pograłem trochę ze znajomymi w q2 i AvP...
Ale ide spac i wszystkim dobrej nocy życzę. CU!


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
13.06.2008
03:28
[38]

req_ [ wet and dirty ]

Na dobranoc ;)


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
13.06.2008
03:28
[39]

req_ [ wet and dirty ]

Dobrej!


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
13.06.2008
03:34
smile
[40]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

chyba ja tylko zostalem

13.06.2008
04:07
[41]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

błąd :)
snooker na wp jest wciągający ;p

13.06.2008
06:01
smile
[42]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nocne smyranie Saracenów po zadkach. ]:>


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
13.06.2008
06:19
smile
[43]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ja tutaj rozplanowałem oszałamiająca strategię...
Ruszam dzielnymi wojakami do boju, a tutaj...

Pyk! I koniec misji na trzydzieści minut przed końcem. ;P

Ale tandeta. =]


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
13.06.2008
23:27
[44]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

13.06.2008
23:30
smile
[45]

Łyczek [ Legend ]

Ewunia szara ale jak napiszę:

spoiler start
Cholerna Holandia rozwaliła na łopatki moją ukochaną Francję :)
spoiler stop


To zaraz się uśmiechnie :)

13.06.2008
23:36
smile
[46]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

13.06.2008
23:37
smile
[47]

Łyczek [ Legend ]

Ale coś Nas mało dzisiaj ... Co jest z Wami ?:)

13.06.2008
23:38
[48]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek a czy ja bym mogła zadać ci niedyskretne pytanie?

13.06.2008
23:38
[49]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Nie pisz "nas" z dużej litery, Łyczek. ;) Nie lubię go. :]

req_ - aaargh! przez ciebie nie mogę strony na spokojnie odświeżyć :P

13.06.2008
23:39
smile
[50]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Denki Groove!!!!
Niji!!!
Mijk Van Dijk Remixes!!!

;D

13.06.2008
23:40
smile
[51]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu ... Jakby co mam GG ale proszę Cię bardzo :)

Nie lubię go. :]

Mnie nie lubisz www222 ?:)

13.06.2008
23:47
[52]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

zapukaj do mnie na gg:)

13.06.2008
23:56
[53]

req_ [ wet and dirty ]

www222: nie kumam, jak to przeze mnie? ;)

the perfect sky is torn... Dlaczego Natalie Imbruglia nie koncertuje u nas? Ech, świetna dziewczyna ;)

14.06.2008
00:09
[54]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Dobry wieczór=]

Jak leci popołudnie?

req- sympatyczna, właśnie oglądam...

hmm, gdzieś to słyszałem;)

14.06.2008
00:19
smile
[55]

Łyczek [ Legend ]

Był ruch na parę minut i kurcze pouciekali no ...

14.06.2008
00:27
[56]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

teraz będę miał wyrzuty sumienia... już się zwijam;)

14.06.2008
00:28
smile
[57]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Jeff Mills FTW!

=]

Dawno nie słuchałem czarnucha. ;)

14.06.2008
00:29
smile
[58]

Łyczek [ Legend ]

Dawno nie słuchałem czarnucha. ;)

Dzisiaj rozmawiałem przez 10-15 minut z murzynem w KFC :) Fajny gostek ...

14.06.2008
00:34
smile
[59]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ja to zawsze nie mogłem jak tyrałem w UK, bo pracowałem z dwoma braćmi z Jamajki.
Jeden i drugi to takie "elementy społeczne" były, że po prostu bania wielka. ;D
Ale historie co opowiadali...
Szczególnie że ten starszy pracował kiedyś jako aktor w pornolach. ;D

14.06.2008
00:36
[60]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Łyczek- skomentowałbym, ale boję się problemów za rasizm, zwłaszcza w tak radosnej karczmie...

meryphillia- nie nudziłeś się tam, prawda?:D

14.06.2008
00:37
[61]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

Szczególnie że ten starszy pracował kiedyś jako aktor w pornolach. ;D

ponoć mają warunki;) ale to chyba psychikę tez trzeba mieć grubą;)

14.06.2008
00:37
smile
[62]

Łyczek [ Legend ]

[59]

14.06.2008
00:40
smile
[63]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Z psychiką to on miał już coś nie tak, bo podchodząc pod sześćdziesiątkę czasami zachowywał się jak siedmiolatek... ;))))

Zresztą patrząc całościowo na tą firmę (mała introligatornia z 20 pracownikami), to tam wszyscy mieli psychikę niewąską, włączając w to i samego właściciela i "majstra". ;D

14.06.2008
00:46
[64]

kubinho12 [ 730 ]

Ładnie to tak? Beze mnie? ;]

www - za [49] to Cię dojedzie armia płatnych krasnali skrytobójców :)

14.06.2008
00:48
[65]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

k:*

14.06.2008
00:57
[66]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

posłuchała bym czegoś...nie mam pomysłu..

14.06.2008
01:04
[67]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

dobrej nocy;)

14.06.2008
01:06
smile
[68]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"posłuchała bym czegoś...nie mam pomysłu.."

JADOM!!!! ;D

Dead Or Alive vs Jeff Mills - A1 - You Spin Me Right Round


Dead Or Alive vs Jeff Mills - B1 - You Spin Me Right Round

14.06.2008
01:07
[69]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

nie moje klimaty...

nie wiem jak można tego słuchac przez 7 minut;))

14.06.2008
01:09
smile
[70]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

To się "doklimatuj" kobieto. ]:>

Pierwsza strona vinyla, kozak niesamowity, a staroć to już wiekowa przy okazji. ;]

EDIT: 59 minut już słucham Jeff'ika, więc jakoś można tyle słuchać. =]

14.06.2008
01:11
[71]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

hihihi nie ma szans;))

ja już jestem stara baba;)

14.06.2008
01:14
smile
[72]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Moja siorka, niegdyś nienawidząca ekstremalnie Techno, od dwóch lat juz słucha zarówno Progressive, jak i ostatnio na ten wałek powiedziała, że: " to prawdziwy kozaczek". ]:>
Więc jakoś można się przekonać do takiej muzyki. ;P

EDIT: Moja siostra też jest "stara" by nie było. ;D

14.06.2008
01:19
smile
[73]

boskijaro [ Legend ]

Ja sobie siedzę u brata w Poznaniu i w końcu totalny luz :) pale l&m'y i jutro bede jarał trawę ;)

14.06.2008
01:19
[74]

kubinho12 [ 730 ]

[30] - kawał dobrej muzyki :)


boski - też mi :P

14.06.2008
01:36
[75]

boskijaro [ Legend ]

Ale nudno o tej porze na GOLu

14.06.2008
01:38
smile
[76]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Czas zabić parę mutków. :)


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
01:52
smile
[77]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

LOL.
Dwa razy w dupsko dostałem od głupich "botów"...
Chyba sobie w CMSF pogram. ;P


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
01:52
smile
[78]

Łyczek [ Legend ]

:)

14.06.2008
01:53
[79]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

znowu snooker na wp :D
jutro na szczęście wreszcie się z domu ruszam do sopoćkowa na picie, bo bym zdechł w domu już :D

14.06.2008
01:55
[80]

Łyczek [ Legend ]

crono :) Jeżeli Ci się podoba tak ten snooker to mamy ligę GOLową :) Tam właśnie gramy na wp.pl w snookera.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7585743&N=1

14.06.2008
02:03
[81]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

a dzięki, może skorzystam .. z tym, że gram raczej poznym wieczorem / nocą bo w ciagu dnia mam straszne lagi, więc nie wiem czy takie godziny by ludkom odpowiadały do gry :>

14.06.2008
02:04
[82]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

idę spać chłopcy:*:*:*:*:*
łyczek dobranoc;) i miłej lektury.

14.06.2008
02:05
smile
[83]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tym razem poszło lepiej. :)
Kilka radośnie rzuconych przed siebie granatów załatwiło sprawę z nachalnymi "botami". ;D


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
02:05
smile
[84]

Łyczek [ Legend ]



Czy ta piosenka zrobiona na serio ? Czy to miałbyć śmieszny mix, który w ogóle nie wyszedł ?

Dobranoc Ewuniu :)

14.06.2008
02:12
smile
[85]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Polskim hip-hoperkom zaczyna brakować powoli pomysłów na dobra muzę i braki próbują śmiesznie zapełniać "baunsowymi" wałkami.
A że nie ma (i raczej nie będzie) "Polskiego" 50Cent'a, czy Busta Rhymes'a, to wychodzi tak biednie, jak to widać.
Zresztą co się tam dziwić; swój "target" ta muzyka ma i jak widać potrafi być popularna, szczególnie że lansowana jest przez jedyne telewizyjne stacje muzyczne i radio. :)

14.06.2008
02:32
smile
[86]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Hehe.
Nigdy nie zapomnę chwil gdy grałem pierwszy raz w FarCry.
Te małe bestie i ich charkot o mało co mnie kilka razy o zawał serca nie przyprawiły. ;D

Do dzisiaj uraz został i jak słyszę ich charkot, to aż mi ciary po plecach przechodzą. ;D


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
03:06
[87]

Łyczek [ Legend ]

Kinga trochę poczytałem :)

Wreszcie mnie na sen bierze ... Osiwieć można ... Dobranoc :)

14.06.2008
03:16
smile
[88]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Sen...?
Szkoda snu gdy można coś konstruktywnego porobić.
Po śmierci się wyśpisz. ;P

14.06.2008
05:42
smile
[89]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Płoń Saraceński pomiocie! =]

Uwielbiam zapach wystrzeliwanego Javelin'a o poranku! ;D


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
06:03
smile
[90]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Miałem cholernego farta...
Ten Saraceński pomiot strzelił pierwszy, ale na szczęście spudłował o jakieś 100 metrów za co spotkała go kara. ;]


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
06:37
smile
[91]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Co za ofiara losu wymyśliła ten scenariusz, że w najlepszym miejscu do schowania się pojawił się wróg, którego nie ma możliwości by zniszczyć go. +_+

To nie mogło skończyć się dobrze. :P


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
07:04
smile
[92]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Zaiste co za ciućmok w Battlefront wymyślił te zadanie...
Po dojściu na odpowiednia pozycję pojawia się bodajże osiem(!) czołgów przeciwnika, a my do dyspozycji mamy tylko dwa przeciwpancerne Strykery, które łącznie mają 20 pocisków TOW2, z czego na początku gry musimy zużyć co najmniej kilka na transportery BMP, a zdarzyć się może że któryś z pocisków nie trafi za pierwszym razem i trzeba poprawić.
Dobrze, że ocalało mi oprócz jednego Stryker'a jeszcze... czterech ;D żołnierzy, to mogłem Apache jeszcze wezwać...

jak zaraz coś mi jeszcze wyjedzie, to pozamiatane (choć i tak już jest; ocalał mi jeden pojazd i tych biednych czterech ludzi ;P).


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
07:08
smile
[93]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Buehehehehe *_*

La Żenua...


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
14.06.2008
08:15
[94]

req_ [ wet and dirty ]

Ja wczoraj szybko ewakuowałem się, bo głowa mnie zaczęła napieprzać...

umek: jej piosenka Torn była dość znana swego czasu ;)

14.06.2008
23:02
smile
[95]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

czemu nie przestrzegacie godzin otwarcia?

14.06.2008
23:04
[96]

www222 [ Public Enemy Number One ]

www222: nie kumam, jak to przeze mnie? ;)

No przez ciebie, bo głodny jestem a jak widzę obrazek to mnie w gardło ściska.

14.06.2008
23:13
smile
[97]

kubinho12 [ 730 ]

:)

14.06.2008
23:13
smile
[98]

mannan [ M*A*S*H ]

14.06.2008
23:13
smile
[99]

www222 [ Public Enemy Number One ]

14.06.2008
23:24
[100]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

jeść też mi się zachciało.

14.06.2008
23:29
[101]

req_ [ wet and dirty ]

EwUnIa_kR: bo mam(y) to w dupie ;)

Skończyłem timeshift:


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
14.06.2008
23:30
[102]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Dokładnie ;)

14.06.2008
23:30
[103]

req_ [ wet and dirty ]

I jeszcze raz

www: aaa, to celowo wstawiłem :D Mam wielką ochotę na takiego burgera z frytkami ;d


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
14.06.2008
23:32
[104]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

wy nie macie nic fajniejszego do roboty w sobotni wieczór niż siedzieć przed kompem?

14.06.2008
23:32
[105]

req_ [ wet and dirty ]

Kochanka_Prezesa: czochranie bobra może być?

Nie każdemu wychodzą co weekend inne zajęcia.

14.06.2008
23:34
[106]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

dziwni jesteście:P

req nie możesz mówić mi po imieniu?
nie lubię jak ktoś mnie nickuje:)

14.06.2008
23:34
[107]

kubinho12 [ 730 ]

Sekretarka - najwidoczniej nie, ja cierpię na korzonki. Tak mi się przynajmniej wydaje :]

Tak w ogóle to sobota teraz to dla mnie dzień jak co dzień, naprawdę ;)

14.06.2008
23:35
smile
[108]

req_ [ wet and dirty ]

Irena: ok, będę mówił po imieniu.

14.06.2008
23:37
smile
[109]

Shaybecki [ Senator ]

req - w co będziesz grać teraz ? :D

14.06.2008
23:40
[110]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

a gra ktoś teraz w traviana?

14.06.2008
23:42
smile
[111]

req_ [ wet and dirty ]

Z zastrzeżeniem, że gram w jedną grę co dwa-trzy dni ;)

Irena, ja nie grałem.


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
14.06.2008
23:44
[112]

Shaybecki [ Senator ]

req - to tak jak ja :D tylko ja nie trzymam tyle gier na pulpicie - pobieram nową :P

teraz ME i GRID głównie

14.06.2008
23:44
[113]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

koccham kłeja ale nie na pc
kiedyś sobie chciałam nawet tatuaż zrobić;)

14.06.2008
23:46
[114]

req_ [ wet and dirty ]

Irena, jak inaczej można grać w quake, jak nie na myszce i klawiaturze? Nie wyobrażam sobie tego :D

14.06.2008
23:47
[115]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

można można
ja w życiu na pc nie grałam w q
też sobie tego nie wyobrażam.

14.06.2008
23:50
[116]

req_ [ wet and dirty ]

Shaybecki: ja te gry celowo na razie mam na pulpicie. Niedawno wymieniałem sprzęt i zakupiłem te gierki, żeby wypróbować sprzęt ;) Już wiem, że takiego Crysisa nie przejde, pogram jeszcze chwile, patrząc na grafikę i wywale - boooooring as hell. COD4 dawno przeszedłem, teraz gram na high detalach, Fresty wiadomo, z Q3 nie rozstaje się od 8 lat. Timeshift skończony, GTA wiadomo. Mass effect rozpocząłem i pogram zapewne do znudzenia, Jericho zagrałem tylko początek, a w Bioschocku jestem gdzieś w 3 czy 4 rozdziale ;)

14.06.2008
23:52
[117]

Shaybecki [ Senator ]

co do crisisa - trzeba znaleźć złoty środek, wtedy wiadomo jak grać, a i fabuła z czasem się rozpędza

15.06.2008
00:04
[118]

Hitmanos [ 47 ]

Widzę, że z torrentów Mass Effect schodzi jak ciepłe bułeczki ;P

Ja do Crysisa podchodziłem dwukrotnie, grafika wymiata, ale jakoś fabuła mnie nie wciągneła.

Aktualnie gram znowu w Word in Cofnlict (warto ten atom na własne oczy znów zobaczyć ;) ) i troche żeby się nalatać W Holmesa. Rainbow Six Vegas 2 jakoś wyszedł kiepski, podobno 1 lepsza to planuję jeszcze i ją zobaczyć. Narazie czekam na Mass Effecta i Lego Indiana Jones. Choć potem zrobie pewnie 2-3 miesięczną przerwę bo w wakacje zwykle nic wielkiego się nie dzieje, a trzeba uzbierać kasę na jesienne hity ;)

Ponadto planuję przejść wszystkie nowe gry jakie posiadam (między innymi Wiedźmina czy Crysisa) żeby na własne oczy zobaczyć jakie mają możliwości na mojej nowej karcie którą już zakupiłem.

Co do ME to może mi ktoś powiedzieć jak się prezentuje?


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - Hitmanos
15.06.2008
00:07
[119]

req_ [ wet and dirty ]

Dobra, teraz mi poradźcie - CSINY czy łóżko? W jednym i drugim wypadku pewnie zasnę, bo spałem tylko 3h... Do tego odebrałem rower z serwisu i zrobiłem 30-40km umierając. Później końcówka Timeshifta, obiad, a wieczorem piwko i finał Supernatural.

Padam...

15.06.2008
00:10
[120]

Shaybecki [ Senator ]

req - CSINY > cofnij czas i idź spać

15.06.2008
00:12
smile
[121]

req_ [ wet and dirty ]

:D gdybym miał taką możliwość, to cofnąłbym się o wiele dalej i zmienił tyle rzeczy w swoim życiu...

15.06.2008
00:13
[122]

Shaybecki [ Senator ]

req - głupie zakończenie było, ciekawe czy planują część 2

co do cofania - za dużo gadania przy tym, człowiek by chciał zmienić wszystko

15.06.2008
00:14
[123]

req_ [ wet and dirty ]

Taa, temat rzeka.

W czym głupie zakończenie? Timeshift, czy Supernatural?

15.06.2008
00:18
[124]

Shaybecki [ Senator ]

Supernatural nie znam :D

TimeShift mi chodziło

15.06.2008
00:19
[125]

kubinho12 [ 730 ]

A to moje skromne teraz ikonki, ale jakie idealne :)


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - kubinho12
15.06.2008
00:19
[126]

req_ [ wet and dirty ]

Shaybecki, to masz racje, końcówka bardzo słaba. Pokonanie tego chodzącego gównotwora (którego jak zobaczyłem pierwszy raz, to byłem w szoku) to parę minut, a grałem na hardzie, czy jak tam to się nazywało ;)

Z fabułą też zamotali, ale ogólnie gierka daje przednią frajdę. Miałem ją wywalić, ale zastanawiam się, czy nie zostawić i pograć sobie od czasu do czasu. To pierwsza gra od czasu COD4, którą przeszedłem w całości. Liniowa do bólu, ale wciągająca i odstresowująca... no i widowiskowa :D


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
15.06.2008
00:22
[127]

Shaybecki [ Senator ]

req - z jaką finezją pokonywałem wrogów :D

np. po lądowaniu, spotkanie z Quadami i samochodem

wbiegam na samochód, operator działka dostaje banie z Shotguna, siadam za działkiem i wszyscy nie żyją zanim pierwsze ciało upadnie na ziemię

albo, wejście do hangaru, drzwi się otwierają na przycisk
wchodzę, robię siekę, cofam czas i oglądam sobie jak przeciwnicy rozmawiają :P
a tu nagle bach w plecy

15.06.2008
00:24
smile
[128]

req_ [ wet and dirty ]

kubinho12: co to PES6? ;)

Shaybecki: i gierki powinny dawać właśnie taką frajdę, a nie zamulaste tłuczenie przeciwników, w przypadku czego prawie każda gra jest taka sama ;)

15.06.2008
00:31
smile
[129]

kubinho12 [ 730 ]

O nie nie req, obrażasz tutaj najlepszą piłkarską grę na PC :) (Pro Evolution Soccer)

15.06.2008
00:33
[130]

req_ [ wet and dirty ]

Aa, to nie moje klimaty ;)

15.06.2008
00:35
[131]

Shaybecki [ Senator ]

req - dla mnie TS wprowadzał coś rewolucyjnego na miarę Portala, gdyby zrobili 2 część chciałbym żeby było więcej zagadek i trudności żeby używać zmiany czasu

coś więcej niż sterowanie wentylatorami i dobieganie do podnoszącego się dźwigu

ale już wchodzenie do skrzynki :) było fajne (moment w którym musisz wrócić w środku skrzynki do poprzedniego magazynu)

15.06.2008
00:38
[132]

req_ [ wet and dirty ]

Ano, to pomysłowe było ;) Ja z kolei trochę myślałem nad "zagadką" z wielkim wentylatorem. Było napisane, żeby dostać się do jakiegoś głównego pomieszczenia, więc zatrzymywałem wentylator i przechodziłem od drzwi do drzwi po jego skrzydłach. WTF? Wszystkie zamknięte. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że mam cofanie czasu! I poleciałem wraz z cofającym się powietrzem na samą górę ;)

Z laserkami też było ok, ale dało się ich uniknac bez użycia shiftowania. Szkoda, że dalej było mniej akcji w stylu pierwszej z użyciem kombinezonu, tam gdzie robot rozwalił pół pomieszczenia i było trzeba cofnąć czas szybko, bo korytarz został zawalony. ;)

15.06.2008
00:39
[133]

X@Vier455 [ Konsul ]

TimeShift jest nawet nawet ale niestety moim zdaniem rządzenie czasem nie jest takie emocjonujące jak np. w Prince of Persia czy bullet time w Max payn'ie :)

15.06.2008
00:40
[134]

Shaybecki [ Senator ]

xavier - ano właśnie mogłoby być więcej funkcji, w grze typu bieganie po ścianach :P

15.06.2008
00:41
[135]

req_ [ wet and dirty ]

Bieganie po ścianach i sufitach było w takiej jednej gierce, wyglądała jak Q4, ale zapomniałem tytułu ;)

edit: PREY
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4920


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - req_
15.06.2008
00:54
[136]

Shaybecki [ Senator ]

nie grałem ...

ale tam nie było zatrzymywania czasu i cofania

przydałaby się taka gra jak TimeShift tylko żeby były różne akrobacje ala Matrix czy PoP

15.06.2008
00:54
[137]

kubinho12 [ 730 ]

Oooo Prey to to ta gra co to jeszcze mi działała na moim złomie.

BTW. Gdzie reszta?

15.06.2008
00:56
smile
[138]

req_ [ wet and dirty ]

Pewnie powiesili się, teraz taka moda ;)

Ja zmykam spać, nie dam rady dzisiaj posiedziec. Dobrej nocki.

15.06.2008
00:57
smile
[139]

Łyczek [ Legend ]

:)

15.06.2008
00:59
[140]

Shaybecki [ Senator ]

dobra też idę, dzień świra się skończył
narazie

15.06.2008
01:03
smile
[141]

kubinho12 [ 730 ]

Nareszcie poszli.
Witaj Łyczku.

15.06.2008
01:12
smile
[142]

Łyczek [ Legend ]

Dobry wieczór kubinho :)

15.06.2008
02:37
smile
[143]

Łyczek [ Legend ]

Przywitał się i nic więcej :P Niedobry kubinho :)

Dobranoc Wam !

15.06.2008
23:32
smile
[144]

req_ [ wet and dirty ]

Miku fiku

15.06.2008
23:32
smile
[145]

Łyczek [ Legend ]

Figo fago :)

15.06.2008
23:44
smile
[146]

Shaybecki [ Senator ]

elo elo :D

16.06.2008
00:04
smile
[147]

PatriciusG [ pink floyd ]

16.06.2008
00:06
smile
[148]

mannan [ M*A*S*H ]

16.06.2008
00:10
[149]

Łyczek [ Legend ]

Jeden się uśmiecha a drugi smutny :)

16.06.2008
00:11
[150]

mannan [ M*A*S*H ]

Łyczek --> tak już jest...

16.06.2008
00:11
[151]

PatriciusG [ pink floyd ]

uśmiechnij się gwiazdkowiczu!
życie jest w miarę piękne jak sobie dobrze rozplanujesz czas.

Swoją drogą czy wy macie jakieś problemy z własnym gustem, że co tydzień macie inny avatar?

16.06.2008
00:11
smile
[152]

Shaybecki [ Senator ]

a co mnie to ? :D

eee no koniec roku szkolnego :D można się cieszyć

16.06.2008
00:13
[153]

PatriciusG [ pink floyd ]

Shay -> To wszystko względne jest.

Ci co idą do gimnazjum się cieszą.
W liceum się denerwują, bo mają zadane lektury na wakacje
Ci po maturze już się dawno cieszą.
A Ci co są w robocie to wakacji nie mają tak jak Ci co chodzą do szkoły :P

16.06.2008
00:16
[154]

Shaybecki [ Senator ]

jestem w technikum i idę do 3 klasy :D

za 2 lata maturka, mam luuzik na wakacje nic nie muszę robić, do roboty nie idę

16.06.2008
00:18
[155]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ja mam w tym roku będę miał maturkę.
A ja dalej nie wiem co na 3 przedmiot.

16.06.2008
00:19
[156]

Łyczek [ Legend ]

3 przedmiot ? Czyli obowiązkowy, dodatkowy i nie wiesz jaki 3 tak ?

16.06.2008
00:20
[157]

PatriciusG [ pink floyd ]

Zle powiedziałem, ale co tam.

Polski, Angielski i ten 3 przedmiot obowiązkowy do wyboru.

16.06.2008
00:21
smile
[158]

Łyczek [ Legend ]

WF :) Plastyka :) Religia :) Muzyka :)

Do wyboru do koloru !

16.06.2008
00:24
[159]

Shaybecki [ Senator ]

Łyczek - dzisiaj wszyscy WOS zdają :)

idę spać, narazie

16.06.2008
00:24
[160]

PatriciusG [ pink floyd ]

To nam zawsze coś mówi o Łyczku ;)

16.06.2008
00:29
[161]

kubinho12 [ 730 ]

Witam :)
Wczoraj miałem problemy natury technicznej Łyczku :|

16.06.2008
00:30
smile
[162]

mannan [ M*A*S*H ]

Napisałem fatalnie test, nie ma nawet 100 punktów.
I gdzie ja sie dostanę?

Pozostają mi tylko modlitwy...
Dobranoc

16.06.2008
00:35
[163]

kubinho12 [ 730 ]

Mannan, w sensie że łącznie 100 pkt nie masz? Dasz radę, ja ledwo zdam, jeśli w ogóle maturę. Do LO jest się łatwo dostać.

16.06.2008
00:37
[164]

Arxel [ Legend ]



od lat nie płakalm jak teraz.. jak małe dziecko.. kurde :(((((((

16.06.2008
00:39
[165]

PatriciusG [ pink floyd ]

mannan -> Ile masz łącznie punktów? I Ile z testu?

Arxel -> Co Cię tak naglę ruszyło?

16.06.2008
00:41
[166]

Łyczek [ Legend ]

Wszystkich ta piosenka zmusza do płaczu ... Dla mnie nie ma niczego w sobie :)

16.06.2008
00:44
[167]

PatriciusG [ pink floyd ]

Nie no jak dla mnie jest jedna z najsmutniejszych i w ogóle... ale nie płakałem.

16.06.2008
00:44
[168]

Arxel [ Legend ]

Kobieta pat... kobi eta...

Łyczek - bo Ty uczuć i serca nie masz...
ediit - wszystcy nie macie uczuć.. wCzoraj u Roja tego słuchaliśmy chyba z 5 razy.. Ale powstrzymywałem łzy...

Ja nie pije już ... Przepraszam wszystkich :(

16.06.2008
00:44
[169]

kubinho12 [ 730 ]

Ja to ogólnie jestem wrażliwy, mało mi trzeba :)
Ta piosenka akurat nie jest jakimś specjalnym czynnikiem.

16.06.2008
00:45
smile
[170]

Łyczek [ Legend ]

Na moje uczucie Paulinka nie narzeka :) Podobno serce też mam :)

16.06.2008
00:45
[171]

Arxel [ Legend ]

hm.. A masz jakieś lepsze?

16.06.2008
00:47
smile
[172]

Łyczek [ Legend ]

Dla mnie jest sto razy lepsza ta piosenka :)

16.06.2008
00:50
[173]

kubinho12 [ 730 ]

Dla mnie piosenka rzadko bywa powodem wielkich emocjonalnych przewrotów, prędzej jakieś smutne filmy, historie.
Ostatnio się wzruszyłem - hmmmm.... jak oglądałem ostatni wyścig Ayrtona. W sumie to nie wiem dlaczego.

16.06.2008
00:51
[174]

PatriciusG [ pink floyd ]

Arxel -> Przejdzie Ci. Każdemu przechodzi kiedyś.

King Crimson - Epitaph


Nieźle jak na lata 60, nie?
Jeszcze z późniejszych perełek jest dobre Starless

Ja ostatnio się wzruszyłem prawie na Indiana Jones. Przypomniałem sobie jak oglądałem to dzieckiem będąc i jakoś tak...

16.06.2008
00:56
[175]

Arxel [ Legend ]

Przechodzi i wraca... Jak bumerang...

Z dedykacją dla wszystkich:


Everywhere
Confessions fill you in
Obsessions finally
Will have a tragic truth from the sky to you

But slowly through you
You only talk to me
A little sacrifice for bad advice

refren':
I picture the love from the pieces of you
But you turn it around for a different view cause
Loves like a Kaleidoscope
In a changing world, in a changing world
Love hangs by a fragile hope
In a changing world, in a changing world

K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there

Hold me now
Forever I want an end
Together talking...
I could fall for you if you want me to
Every time I see you sometime
And change my...
We could have it all but the colours fall

refren'

K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there

refren'

K k k k k k kaleidoscope (3x)
We can turn it around now
It's still not there

Love hangs by a fragile hope
In a changing world, in a changing world
(It's still not there)
K k k k kaleidoscope
We can turn it around now
It's still not there

16.06.2008
00:57
[176]

kubinho12 [ 730 ]

Odpalę FMa i przypomnę sobie jak przegrałem 6-8 w dwumeczu w pucharze to się popłacze :)

O to Epitah jest fajne :] Kaleidoscope też niegłupie.

16.06.2008
00:59
[177]

Łyczek [ Legend ]

ostatni wyścig Ayrtona. W sumie to nie wiem dlaczego.

Raczej to nie jest dziwne ... Mnie bardzo smutno się robi przy tym filmiku ... Niech spoczywa w pokoju ...

16.06.2008
01:06
[178]

PatriciusG [ pink floyd ]

kubinho -> Jeżeli się nie mylę, to wtedy na wokalu był nie jaki Greg Lake (niektórzy mogą kojarzyć). Pierwsza i zarazem najlepsza płyta wg. krytyki. Tak się składa, że zaraz potem w ich liście jest chyba 4-5 płyta zatytułowana RED na której był lekki 'tribute' do Epitaph.

Starless


Ogólnie zespół jest uznawany, za jeden z tych najbardziej chorych zespołów, ale trzeba przyznać, że ballady mają niesamowite...

16.06.2008
01:07
[179]

kubinho12 [ 730 ]

Konkretnie to ten filmik, właśnie znalazłem w zakładkach :

Łyczek, faktycznie smutne.

Zapomniałem jeszcze o takiej kompilacji o Bergkampie, strasznie smutna, przywołuje te dawne czasy.

No i sytuacja kontuzji Eduardo, nie zdążyłem nawet pooglądać jego wyczynów na boiskach, a nagle taka paskudna sprawa. Parę tygodni wcześniej miałem proroczy sen w tej sprawie.


Wiem, dziwny jestem.

Inny akcent :
"Prawdziwy manager nie musi jeść"

16.06.2008
01:22
smile
[180]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc wszystkim!

16.06.2008
01:31
smile
[181]

kubinho12 [ 730 ]

Trzymaj się Arxel :) Śpij dobrze.

16.06.2008
01:41
[182]

PatriciusG [ pink floyd ]

Boże. Już prawie 2!

16.06.2008
01:52
smile
[183]

Łyczek [ Legend ]

Prawie 2 a ja nie przeczytałem Kinga dzisiaj :)

16.06.2008
02:20
[184]

PatriciusG [ pink floyd ]

przykre :P

16.06.2008
02:46
[185]

req_ [ wet and dirty ]

A ja sobie pograłem w q3 po necie... ;) Za chwile chyba bede leciał w kimę.

16.06.2008
02:56
smile
[186]

Chacal [ Senator ]

U mnie w robocie swego czasu było duże zainteresowanie q3. Normalnie lan-party co noc :)

16.06.2008
02:58
[187]

req_ [ wet and dirty ]

Swego czasu bardzo dużo w nią grałem (i tworzyłem mapy), teraz tylko od czasu do czasu ;)

16.06.2008
03:11
[188]

Chacal [ Senator ]

A Warsow znasz ? Na silniku Q3. Fajna zabawa - niby kłak, ale jednak inaczej. I można skakać po ścianach :)

16.06.2008
23:15
[189]

req_ [ wet and dirty ]

Warsow jest na silniku q2 ;) Znam, znam, ale nie grałem. Kumpel do tego mapke robił ;)

16.06.2008
23:17
smile
[190]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Rodzinka Pytusów Wielgusów...

Spore będzie genialne. ;D


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
16.06.2008
23:18
smile
[191]

req_ [ wet and dirty ]

16.06.2008
23:18
smile
[192]

X@Vier455 [ Konsul ]

wszędzie tylko te penisozaury. A spore nie jest bodajże 3+ ? To gra edukacyjna :D

[193] LOL

16.06.2008
23:20
[193]

Shaybecki [ Senator ]

xavier - zrób stwora z dziurką to będzie edukacyjna +18

16.06.2008
23:21
smile
[194]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale napisane jest, że "gra może zawierać treści nie dla nieletnich". :)

16.06.2008
23:21
smile
[195]

Łyczek [ Legend ]

Jaki ruch :) Kto by się spodziewał :)

16.06.2008
23:22
[196]

PatriciusG [ pink floyd ]

obrazek dobry

16.06.2008
23:26
smile
[197]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Śledzę Spore już od dawna i zapowiada sie kolejna ponadczasowa gra od Maxis'a. :)
Mam nadzieję, że się nie zawiodę we wrześniu. :)

16.06.2008
23:26
[198]

req_ [ wet and dirty ]

SPORE - rzeczywiście, są spore ;)

16.06.2008
23:26
[199]

PatriciusG [ pink floyd ]

A jest jakieś demo dostępne już?

16.06.2008
23:28
smile
[200]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pat >>> Tylko demo tworzenia stworków.


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
16.06.2008
23:31
[201]

PatriciusG [ pink floyd ]

Gdzie?!

16.06.2008
23:32
smile
[202]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Szukaj a znajdziesz. :)

16.06.2008
23:32
[203]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

16.06.2008
23:32
[204]

Shaybecki [ Senator ]

wszędzie chłopie, wszędzie

16.06.2008
23:32
[205]

PatriciusG [ pink floyd ]

Proszę powiedz.
Pytam o dostępne bezpłatnie miejsca, bo nie mam kasy w tym momencie nawet na smsa.

16.06.2008
23:35
[206]

Shaybecki [ Senator ]



google nie bolą :D

16.06.2008
23:36
[207]

PatriciusG [ pink floyd ]

pytanie tez nie :D

16.06.2008
23:38
[208]

req_ [ wet and dirty ]

Zerknij na torrenta.

16.06.2008
23:39
[209]

PatriciusG [ pink floyd ]

now you're talking

610kB/s
I'm lovin it!

16.06.2008
23:41
[210]

Shaybecki [ Senator ]

patricius - faktycznie :P a myślałem że znajdę na googlach :P

sam tego nie szukałem


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - Shaybecki
16.06.2008
23:41
smile
[211]

req_ [ wet and dirty ]

Przecież wiadomo, że bezpłatne dema zawsze będą na torrentach, sami wypuszczają tam ;) Wygodny d/l

Spore Creature Editor (TRIAL VERSION) 190MB

16.06.2008
23:42
smile
[212]

mannan [ M*A*S*H ]

Odpowiedź za wczoraj
88/90 punktów

16.06.2008
23:43
[213]

Shaybecki [ Senator ]

eeej a to na GOL to co to jest ?

16.06.2008
23:43
smile
[214]

Łyczek [ Legend ]

Daj spokój mannan :) Przecież świat się nie wali. Przed testem chciałeś iść do Liceum czy Technikum ? Bo ten wynik nadal pozwala Ci zarówno na to i na to :)

16.06.2008
23:43
[215]

PatriciusG [ pink floyd ]

Mannan -> Łącznie? A z samych testów?

5m 2s i mam cały plik. Speed w najgoszym momencie miał 550kB/s.
Już nigdy nie używam do ściągania niczego poza torrentem.

16.06.2008
23:45
smile
[216]

mannan [ M*A*S*H ]

Mat - 28/50
Pol - 25/50
Oceny - 32
Osiągnięcia (WOŚP) 3-5

Zawaliłem

16.06.2008
23:46
smile
[217]

Łyczek [ Legend ]

Jeden człowiek w naszej szkole się znalazł z łączną liczbą punktów 60 :) A chodziłem do LO ...

16.06.2008
23:47
[218]

PatriciusG [ pink floyd ]

Racja. Wkręcisz się gdzieś. To też nie jest tak mało wbrew pozorą, mogłeś mieć 60 tak jak osoba o której powiedział łyczek. Ja myślę, że nawet w elitarnych liceach są ludzie, co mają mniej od Ciebie.

16.06.2008
23:49
smile
[219]

Łyczek [ Legend ]

mannan ---> Pat pewnie to potwierdzi bo sam jest w szkole ponadgimnazjalnej, że w LO nauczyciel prawie wcale nie uczą. Aby na maturze zdobyć wynik 80% z rozszerzenia musisz sam włożyć pracę w siebie. Więc nawet jak pójdziesz do gorszego liceum to nic się nie stanie. Ucz się dla siebie a będzie dobrze :)

16.06.2008
23:50
[220]

Shaybecki [ Senator ]

ja mialem 109, a kumpel mial chyba z 70 i sie tez dostal

16.06.2008
23:53
[221]

PatriciusG [ pink floyd ]

Dokładnie to co mówi Łyczek.

17.06.2008
00:09
[222]

req_ [ wet and dirty ]

BOOOOOORIIIING!

17.06.2008
00:10
[223]

PatriciusG [ pink floyd ]

spora zabawa z tym jest

17.06.2008
00:11
smile
[224]

Łyczek [ Legend ]

req ---> Tyle ciekawych rzeczy można robić o tej porze ...

17.06.2008
00:14
smile
[225]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Łyczek - A Ty siedzisz przed kompem ;P

Się tak wpieprzyłem ;P

17.06.2008
00:15
smile
[226]

Łyczek [ Legend ]

To mnie wbiłeś w ziemię Api ...

17.06.2008
00:17
smile
[227]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

To mnie tu ktoś czyta?!

Wiedziałem! :(



Kozi89 - Fajny ten War Rock?

17.06.2008
00:18
smile
[228]

Łyczek [ Legend ]

Przepraszam za drugi post pod rząd ale wydawało mi się że ktoś tu jest ...

spoiler start
Aaaa :) To Api napisał :)
spoiler stop

17.06.2008
00:18
[229]

Kozi89 [ Legend ]

Nawet nie wiecie jak ja bardzo, bardzo się nudzę... Ściągam aktualizacje do War Rocka bo znowu go zainstalowałem. Chyba dzisiaj jednak nie zagram :/

17.06.2008
00:49
smile
[230]

kubinho12 [ 730 ]

Yo, sleepless niggas :)

17.06.2008
00:50
[231]

req_ [ wet and dirty ]

Dobra bereciaki, ja ide w kimono ;)

Dobrej no-cy!

17.06.2008
01:01
smile
[232]

Arxel [ Legend ]

Dobry wieczór i dobranoc :-)

17.06.2008
01:03
smile
[233]

kubinho12 [ 730 ]

Branoc rekiu, witaj Arxel.

Wy w ogóle tam żyjecie?

17.06.2008
01:34
smile
[234]

Łyczek [ Legend ]

Gdzie żyjemy ?

17.06.2008
01:39
smile
[235]

kubinho12 [ 730 ]

No tam.

tam tam

mat i szach

pat i kot

17.06.2008
01:40
smile
[236]

Łyczek [ Legend ]

Bolek i Lolek.
Żwirek i Muchomorek.

:)

17.06.2008
01:41
smile
[237]

kubinho12 [ 730 ]

Perwersyjne...

17.06.2008
01:43
smile
[238]

Łyczek [ Legend ]

A jak brzmi:

Bolek i Żwirek
Lolek i Muchomorek ?

17.06.2008
01:46
[239]

kubinho12 [ 730 ]

Lepiej brzmi
Bolek i Muchomorek



Edit:
Prędzej Borek i Lolek
ew. Bożydar

17.06.2008
01:49
smile
[240]

Łyczek [ Legend ]

Hardcore :) A Lolek i Żwirek to co ?

17.06.2008
01:58
smile
[241]

kubinho12 [ 730 ]

Zmienili kolor wyświetlania :
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2008-06-17 01:50:39]

17.06.2008
02:03
smile
[242]

Łyczek [ Legend ]

I z tego powodu jesteś smutny ?

17.06.2008
02:04
smile
[243]

kubinho12 [ 730 ]

Od razu smutny... Po prostu teraz to w ogóle tego już nie widzę :)

17.06.2008
02:06
smile
[244]

Łyczek [ Legend ]

I dobrze :) Niech wszyscy myślą, że się nie mylimy i edycji nie potrzeba :)

17.06.2008
02:10
[245]

kubinho12 [ 730 ]

Nie no czasami edytuję żeby nie spamować (hmm?:)), tak jak [239].


W sumie szkoda, że inni bezsenni śpią ;p

17.06.2008
02:11
smile
[246]

Łyczek [ Legend ]

Tutaj nikt nie spamuje :) Rozmawiamy zawsze konkretnie i na temat.

Czas iść spać ... Dobranoc :)

17.06.2008
02:14
[247]

kubinho12 [ 730 ]

Taaak.
Dobranoc :)

17.06.2008
02:15
smile
[248]

Łyczek [ Legend ]

Gdybym spamował to pisałbym tego posta ? Nie :)

Dobranoc dobranoc :)

17.06.2008
02:21
[249]

kubinho12 [ 730 ]

Skądże znowu.

No śpij już :D

17.06.2008
02:22
smile
[250]

Łyczek [ Legend ]

I żeby nie było wątpliwości :) Spamu tu nigdy nie było, nie ma i nie będzie :)

Pokerowych snów :)

18.06.2008
00:23
smile
[251]

Arxel [ Legend ]

Bry...

Wroce później... :-)

18.06.2008
01:02
smile
[252]

kubinho12 [ 730 ]

Is Anybody home?

18.06.2008
01:03
smile
[253]

up.com [ 7up ]

Ja nie sypiam w nocy za dobrze, ale nie wiem jakie tu zwyczaje jeżeli chodzi o nowych? :P

18.06.2008
01:20
[254]

kubinho12 [ 730 ]

Zwyczaje?


Rób co chcesz. Najlepiej jakbyś tematami rzucał na lewo i prawo :)

18.06.2008
01:22
smile
[255]

up.com [ 7up ]

No nie wiem, jakiś chrzest? Rozumiem, że tu tego nie ma, tak? :D

18.06.2008
01:25
[256]

PatriciusG [ pink floyd ]

po dziewicy dla każdego chyba

18.06.2008
01:25
smile
[257]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Moshic! Moshic! Moshic!

Echotek - The Other Zone (Moshic Remix)


Na kolana przed Bogiem!

=]

18.06.2008
01:25
smile
[258]

up.com [ 7up ]

po dziewicy dla każdego chyba

Z okazji nowego w karczmie, czy mam załatwić?

18.06.2008
01:33
smile
[259]

kubinho12 [ 730 ]

To drugie.

meryyy - zniechęcisz chłopaka...

18.06.2008
01:34
smile
[260]

Łyczek [ Legend ]

Musisz spędzić jedną noc z Taikunem !

18.06.2008
01:35
smile
[261]

.Gandalf. [ Chor��y ]

Chociaż po tej nocy nigdy nie będziesz już taki sam - ostrzegam! :P

18.06.2008
01:37
[262]

PatriciusG [ pink floyd ]

najłatwiej obgadywać nieobecnych

18.06.2008
01:45
smile
[263]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Cisza niewierni!

Moshic! Moshic! Moshic!

Futuristic - Tonight (Moshic Mix Part 2)


Na kolana i pokornie chwalić imię Pana!

=]

18.06.2008
01:47
smile
[264]

kubinho12 [ 730 ]

To ja chyba ateistą jestem.

Nareszcie na spokojnie FF 3.0 sobie ściągnę...

18.06.2008
01:51
[265]

PatriciusG [ pink floyd ]

ja juz sciagnalem i jeszcze nie zainstalowalem

18.06.2008
02:08
smile
[266]

Arxel [ Legend ]

o shit... zagrałem się w pokera... 1godzina i 20 minut.. ło matko... A za prace miałem się chwycić :D
Cóż, jak zejde z komputera to sobie w łóżku na lapku dokończe pisanie.. Szkoda tylko, że neta na nim nie ma :/

18.06.2008
02:10
[267]

PatriciusG [ pink floyd ]

No i niewiele nowego w tym FF.

18.06.2008
02:11
[268]

kubinho12 [ 730 ]

Właśnie zainstalowałem, całkiem fajnie wygląda z tym Aero Foxem co miałem, troszkę za dużo szarego :) Przycina mi też na głównej stronie forum, nie wiem czemu.

18.06.2008
02:13
[269]

PatriciusG [ pink floyd ]

Mnie wszystko dziala bardzo dobrze. Ale miałem nadzieje na więcej zmian

18.06.2008
02:16
[270]

kubinho12 [ 730 ]

To co było takie ładne, czarne dzięki rozszerzeniu, teraz jest zwykłe szare :|

18.06.2008
02:18
smile
[271]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

nie ma to jak stary dobry IE :D

18.06.2008
02:21
[272]

Arxel [ Legend ]

Opera RLZ!!1

18.06.2008
02:26
[273]

PatriciusG [ pink floyd ]

No współgra mi genialnie FF z Vistą, wiec jestem spokoiny.

Nawet ładniej wygląda.

18.06.2008
02:41
[274]

Łyczek [ Legend ]

Opera 9.5 nie podoba mi się :)

18.06.2008
02:48
smile
[275]

Arxel [ Legend ]

Mam 9.23 :P
Jakie różnice między tą, a 9.5? :P

18.06.2008
02:53
[276]

Łyczek [ Legend ]

9.5 brzydsza wizualnie :)

Dobranoc ...

18.06.2008
02:56
smile
[277]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc Łyczku :-)

18.06.2008
02:58
[278]

PatriciusG [ pink floyd ]

nuda.

18.06.2008
03:02
smile
[279]

Arxel [ Legend ]

Też już mykam :-)
Będę kończył w łóżku na lapku... Siostra chce spaaać...

Dobranoc wszystkim

18.06.2008
23:43
smile
[280]

blazerx [ ]

wstajemy;)

18.06.2008
23:44
[281]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

18.06.2008
23:49
smile
[282]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tup... tup... tup... tuptuptuptuptup... JEBUT!

Mysza przebiegła poprzez moja trumnę...

=]

19.06.2008
00:00
smile
[283]

req_ [ wet and dirty ]

The Who - [Live At The Royal Albert Hall - CD1] - Who Are You

Ja ogladam sobie CSI ;d I jestem po gołąbkach.

19.06.2008
00:00
[284]

blazerx [ ]

Mery, a muzyce kick/push oznaczy te dwa
dzwieki, powtarzajace sie a utworze?

19.06.2008
00:02
[285]

PatriciusG [ pink floyd ]

łazap?!

19.06.2008
00:07
smile
[286]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"Mery, a muzyce kick/push oznaczy te dwa
dzwieki, powtarzajace sie a utworze?"


O czym Ty do mnie? o_O

;D

"Wieczór z Japoneczkami" ^^

Ku pamięci Lorda Taikuna...

Nakagawa Shouko - Sorairo Days

TTGL FTW!

=]

19.06.2008
00:08
smile
[287]

up.com [ 7up ]

meryphillia co ty masz z tą dziwną muzyką? :D

19.06.2008
00:09
smile
[288]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Dziwną? O_o

Od kiedy słodkie głosiki ponętnych Japońskich Księżniczek są dziwne?

=]

19.06.2008
00:10
smile
[289]

up.com [ 7up ]

Ludzie słuchają tego na codzień?

19.06.2008
00:12
smile
[290]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nie tylko w Japonii, jak widać... =]

Shouko ma słodki głosik, więc jedziemy dalej z koksem...

Nakagawa Shouko - Pokemon Narikiri Sande

19.06.2008
00:13
smile
[291]

up.com [ 7up ]

Dewianci. ;D

19.06.2008
00:13
smile
[292]

boskijaro [ Legend ]

Ja po przesłuchaniu płyty Portishead stwierdzam, że to najbardziej dołująca muzyka jaką znam :]

Nie polecam na zły nastrój, może dobić :D

19.06.2008
00:14
[293]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja ostatnio jakos na dance/techno sie przerzuciłem. Dobre do biegania, szczególnie jak złapie się rytm w kroki. Wtedy mozna szybko biegać a nie czuć tak zmęczenia :)

19.06.2008
00:15
smile
[294]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

boskijaro >>> Ale której płyty? :)

Mi tam ogólnie średnio Portisze podchodzili zawsze.
Kilka interesujących wałków, ale by się tym ogólnie podniecać, tak jak ogół... nieeee. :)

19.06.2008
00:17
[295]

req_ [ wet and dirty ]

Ja nie zakładam nowej części, za duża presja.

19.06.2008
00:18
[296]

boskijaro [ Legend ]

merry - Dummy, Portishead i Third

Te industrialowe dźwięki mnie niszczą:

Ale ogólnie mi się podoba :)

19.06.2008
00:20
smile
[297]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Co robicie o tak wczesnej porze? Ja właśnie mysle czy iść spać czy jeszcze posiedzieć...

boskijaro --> no mnie nie :P

19.06.2008
00:23
smile
[298]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Dla ciekawskich. =]

Nakagawa Shouko - Pokemon Narikiri Sande


Apocaliptiq >>> Pobiegaj przy tym. ]:>

Liquidator - Hartcore Will Never Die


boskijaro >>> No ten wałek jest konkretny. ;)

19.06.2008
00:28
[299]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mery --> ee tam do biegania to bardziej takie umc umc a nie "bu bu bu umba bu" :P

19.06.2008
00:30
smile
[300]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Problemy sobie sam stwarzasz... :)

Przy Liquidatorze też się dobrze biega. =]

19.06.2008
00:33
[301]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Jakie problemy? ;P

Teraz kiedy kupiłem nowy wyświetlacz do mojej Nokii bieganie przybrało zupełnie nowy wymiar. Stało się w końcu przyjemne bo wiem jakie tempo mam trzymać. Tylko tyle, że mnie wszystko napier*** po ostatnim rozciąganiu.

19.06.2008
00:59
smile
[302]

kubinho12 [ 730 ]

Witam

19.06.2008
01:00
[303]

PatriciusG [ pink floyd ]

Metal Gear Solid! :D

19.06.2008
01:01
[304]

Kozi89 [ Legend ]

A ja już raczej dobranoc mówię :) Jeszcze jakieś 10 minut i kompa wyłączam.

19.06.2008
01:07
[305]

kubinho12 [ 730 ]

Liquidator ryje berety w promieniu 10 lat świetlnych od słuchacza z głośnikami.

19.06.2008
02:50
smile
[306]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

już śpita?

19.06.2008
03:04
smile
[307]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

ja jeszcze nie

19.06.2008
03:07
[308]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

no wai

19.06.2008
03:08
smile
[309]

Łyczek [ Legend ]

Śpita

19.06.2008
03:11
smile
[310]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

śpita leżyta oddychata ?

19.06.2008
03:11
smile
[311]

Łyczek [ Legend ]

Idę pograć sobie w GTA IV on-line w Deathmatch :D

19.06.2008
03:11
smile
[312]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

oddychata ale zaraz spita

19.06.2008
03:14
[313]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

ja jeszcze grata ale zaraz śpita ;D

19.06.2008
03:14
smile
[314]

Łyczek [ Legend ]

Piszta ile chceta i róbta nową część !

19.06.2008
03:17
smile
[315]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

a w co grata ? bo mi sie nie chce spita

19.06.2008
03:25
[316]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Kolejnego filmu juz mi sie nie chce (btw polecam przed chwila obejrzany, mało znany Amores Perros) to moze FarCry:)

19.06.2008
03:43
smile
[317]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Polecam pograć w Football Managera, kolejna nocka mi ucieka.

19.06.2008
04:04
[318]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Nazgrel --> rzecz oczywista. W tej chwili gram 3 sezon Juve :) [ fm 08 ].
Gram w snookera na wp laptopie, równocześnie na Pececie grając właśnie w fm'a :)

Ale teraz to już chyba pora spać.

19.06.2008
04:06
smile
[319]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Ja szósty sezon Leeds United, drugi sezon w premiership (zaczynałem w 3 lidze) i mam nadzieje w tym sezonie powalczyć o europejskie puchary. Na spanie jeszcze przyjdzie czas :P

19.06.2008
04:10
[320]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Bah no ja teraz w lidze 16win - 1draw. W lidze mistrzów w grupie - barca-marysylia - komplet punktów. W 1/8 trafiłem na Bayern. Ale to chyba już sobie pozostawie na jakąś inną okazje ;p Jutro muszę wstać o 11 na siłownię...

19.06.2008
04:10
smile
[321]

Madril [ I Want To Believe ]

Ładnie tu buszujecie, widzę. :P

Projekt wzywa... :P

19.06.2008
04:16
smile
[322]

Łyczek [ Legend ]

Na dobrej nocy już za późno :) Więc dobrego dnia :)

19.06.2008
04:18
smile
[323]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

I wzajemnie. Też spadam.

19.06.2008
04:18
smile
[324]

Łyczek [ Legend ]

<zostawia klucze do karczmy po wycieraczką>

19.06.2008
04:19
smile
[325]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

A ja jeszcze meczyk albo dwa, tymczasem ide na papierosa bo się zestresowałem, początek sezonu, pięć meczy i ani jednej wygranej. Cholera wie co z nimi jest nie tak :P

19.06.2008
04:26
smile
[326]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Cofnij wszystkim pensje na tydzień to od razu zaczną grać :D

ps.

już naprawdę spadam.

19.06.2008
04:28
smile
[327]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Wygrałem 3-0 z Birmingham, może teraz się coś ruszy. Ide spać, papa.

19.06.2008
04:32
smile
[328]

Łyczek [ Legend ]

Oficjalne: Miłych snów :)

19.06.2008
04:42
smile
[329]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

dobra tym razem już na serio serio
branoc.

19.06.2008
23:15
smile
[330]

kubinho12 [ 730 ]

Niespacze, wstawać :)

Mi wcale nie muli, bo mam nowego Firefoxa.

19.06.2008
23:25
smile
[331]

mannan [ M*A*S*H ]

Ja też mam

19.06.2008
23:27
[332]

PatriciusG [ pink floyd ]

:)

19.06.2008
23:27
[333]

req_ [ wet and dirty ]

No to huk, zakładam nowy

19.06.2008
23:28
smile
[334]

boskijaro [ Legend ]

I ja też

Odpalić Wiedźmina, męczyć się z Homm3, odpalić Race Driver Grid czy zacząć kołować FM08?

19.06.2008
23:28
smile
[335]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Przyjemnie mam, wolna chata. Odpoczywam... słucham sobie Bullet For My Valentine...

19.06.2008
23:28
smile
[336]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Where's Your Head At???

=]


Bezsenność 354 - u nas brak piłkowych tematów! - meryphillia
19.06.2008
23:29
[337]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

kubi --> i jak działa?

Ja wlasnie byłem zobaczyć ten czerwony księżyc. Szału ni ma;P

19.06.2008
23:31
smile
[338]

mannan [ M*A*S*H ]

I dziś zakończyłem swoją edukację na poziomie gimnazjum.
Cieszyć się czy płakać

19.06.2008
23:35
[339]

req_ [ wet and dirty ]

NOWY
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7865274&N=1

19.06.2008
23:35
smile
[340]

Arxel [ Legend ]

Napić się!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.