yeef [ Pretorianin ]
Który Linux?
Witam który Linux, jest dobry do nauki hakowania?

Narmo [ nikt ]
Jeżeli zadajesz takie pytania to możesz sobie odpuścić i Linuxa, i hackowanie.
Edit: Co tu się dzieje ostatnio na tym forum? Wczoraj ktoś w notatniku chciał keyloggera napisać, dziś to...
Marbi. [ Chor��y ]
Ja słyszałem, że Linuch XP SP5 3/4
yeef [ Pretorianin ]
Zadaje takie pytanie, bo posiadam zestaw "Szkoła Hakerów" lecz moja płyta z linuxem została uszkodzona.
PS odpuszczają tylko takie osoby jak ty, bo na start nigdy nie jest późno.
Narmo --> bądź tak uprzejmy i opuść ten wątek, ponieważ jesteś kolejnym członkiem tego forum który nie pomaga, a stara siejak najbardziej ośmieszyć ludzi.

Regis [ ]
bo posiadam zestaw "Szkoła Hakerów"
To to gowno sprzedawane na Allegro?
yeef [ Pretorianin ]
Ja pierdole co z was za ludzie odpowiadacie pytaniem na pytanie i robicie nabite, chuj z wami sam sobie dam rade.
pecet007 [ - ]
Narmo --> echa zbliżających się wakacji zapewne ;)
Narmo [ nikt ]
Zadaje takie pytanie, bo posiadam zestaw "Szkoła Hakerów" lecz moja płyta z linuxem została uszkodzona.
Ta. Miałem to "cudo" kiedys w rękach. Bardziej to ja się śmiałem tylko z kabaretów Ani Mru-Mru wtedy. Jeżeli kupileś tą książkę to wywaliłeś kasę w błoto. Poza tym co z tego, ze tamta płyta z linuxem się uszkodziła? O ile dobrze pamiętam w książce pisało, co to za dystrybucja i z jakich narzędzi "hakerskich" korzystano.

Gromb [ P12 ]
eh.... Kolejny Neo Kid z ADHD. wszystko schodzi na psy.

Toikodo [ Pretorianin ]
Ehh, od razu czuję się bezpieczniej, gdy widzę, jacy hakerzy nam rosną :)
yeef [ Pretorianin ]
Dzięki zamykam wątek, z uwagi na to, że to jest moja kolejna próba zasięgnięcia tu informacji na jakiś temat i zawsze jest ta sama bajka.
Lotnik_jack [ Konsul ]
Rozumiem że myślisz że nauczysz się hackingu ze zwykłej książki? Do tego potrzeba pewnych umiejętności, takich jak czytanie i wysyłanie maili do autora kursu z pytaniem jakiej dystrybucji Linuxa użyli. Nie, nie ma tego w książce. Musisz nauczyć się tego sam.

alpha4175 [ Pro Gamer ]
ROTFL!
Zadaje takie pytanie, bo posiadam zestaw "Szkoła Hakerów" lecz moja płyta z linuxem została uszkodzona.
yeef [ Pretorianin ]
Skoro to takie śmieszne jest, to powiedzcie od czego mam zacząć i czego szukać! Wydaje mi się że gówno wiecie co niektórzy, a dopisujecie się do wątków bez większej przyczyny.
(pseudo)Gracz [ Alter EGO ]
Jak chcesz się nauczyć to zainstaluj sobie Slackware.
Jeżeli sama instalacja cię nie odstraszy to możesz wtedy ZACZĄĆ się czegokolwiek uczyć.