02:45
smile
[1]

andrzej76 [ Chor��y ]

a było już 2-0 w plecy, ponownie pokazali hart ducha i dali popalić italiańcom---
a ja dziś już w innym wątku po meczu z Kanadą wierzyłem że dobrze zagrają ale że wygrają to mnie zadziwli-
"a mówiłem że tak będzie"

01.10.2002
02:51
[2]

Priest [ Generaďż˝ ]

nie no meczyk piekny :)))) Po 2 secie wzialem sie za granie i prawie nie ogladalem az do 5 seta kiedy to wysiedziec na miejscu nie moglem ;))))))

01.10.2002
02:58
smile
[3]

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]

chociaz siatkowka nigdy mnie nie interesowala... ten meczyk ogladalem z naprawde nieklamanym, pelnym napiecia zainteresowaniem! Brawo! Polacy pokazali klasę. Oby tak dalej :-))

01.10.2002
03:09
smile
[4]

Kyahn [ Kibic ]

No wreszcie ktoś wątek założył :)))))) Dzisiaj grali zupełnie inaczej.Widać było,że nie są obciążeni psychicznie. Bardzo dobry mecz z naszej strony,walka do końca (nie załamali się przy 0:2),świetna zmiana Świderskiego i bardzo dobry mecz Ignaczaka,zresztą cała drużyna pokazała charakter. Jutro mecz z Chorwatami,miejmy nadzieję,że to będzie formalność. Natomiast "świetnie grają" Rosjanie,którzy dostali 3:1 od Francuzów i po dwóch meczach bilans setów mają 1:6, czyżby następna runda miała być bez "zbornej" (w końcu wygrali tegoroczną LŚ). Szkoda,że nie obejrzę następnego meczu Polaków :(((

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

WUUUUHUUUU !!! rewelacja !!! nie spodziewałem się tego ale w duchu trzymałem kciuki !! Wielkie gratulacje dla naszych siatkarzy !! : ))))))))

01.10.2002
07:12
[7]

Atom [ Chor��y ]

SUPER MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURDE TERAZ BEDE W PRACY NIEWYSPANY ;)

01.10.2002
07:54
[8]

Zajkos [ Generaďż˝ ]

Gratulacje dla naszych chlopakow!!! Wlosi zostali ukarani za swoja pyche widzilem ich lekcewazace miny, szczegolnie brylowal w tym Fei ale Polacy nie zalamali sie po 2 setach Wagner zaczal w koncu urozmaicac rozgrywanie przez pierwsze dwa sety w ogole nie gral krotka ale potem rozgrywal swietnie, zwlaszcza w 4 secie nie moglem sie nadziwic ze Ignaczal tak dobrze przyjmuje i broni (chociaz pare bledow mial) Gruszka to zagral chyba na 150% mozliwosci troche pecha mial Murek ale za to wejscie Swiderskiego to prawdziwa bomba i te 3 bloki pod rzad w tie-breaku wtedy miny Wlochow wyrazaly juz tylko irytacje i zniechecenie szkoda ze dziisaj mecz tak pozno, pewnie nie bede mogl ogladac

01.10.2002
09:16
smile
[9]

Jo Joro [ Centurion ]

Ja po drugim secie sie załamałem i nie oglądałem dalej... nie chciałem oglądać kolejnej klęski, a tu taki numer :) Teraz sobie pluję w brodę że zwątpiłem i nie obejrzałem do końca.

01.10.2002
09:24
smile
[10]

Wallace [ Generaďż˝ ]

Super mecz! Pięknie odrobili stratę dwóch setów, a w tie-break'u robili już co chcieli. Trzy bloki na początku, potem dwa ładne przebicia Nowaka, Włosi się gubią i Gruszka, Gruszka, Gruszka! Włosi pokazali swoją bezradność kłócąc się jeszcze po meczu o niby aut. Co by to im pomogło? :)))))

01.10.2002
12:36
smile
[11]

dHq [ Konsul ]

Wczoraj mówiłem że będzie 3:1 dla Włochów teraz dziękuje chłopakom bo pokazali że naprawdę są wielcy i wciąż potrafią zaskakiwać . Mecz po prostu G E N I A L N Y ! ! ! ! !

01.10.2002
12:42
[12]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Też oglądałem i tym razem musze przyznać, że zasługa za zwyciestwo mależy przypsać naszym chłopakom, a nie przeciwnikowi jak w meczu z Kanadą. Chociaż też trochę mieliśmy szczęścia, bo w kluczowych momentach Włosi atakowali w aut. Mam nadzieję, że teraz nie spoczną na laurach i nie przegraja z Chorwacją. A co do innych meczy to zaskoczyło mnie łatwe zwyciestwo Grecji nad Kubą.

01.10.2002
13:00
[13]

w turnieju jest dużo niespodzianek- co spowoduje spore zamieszanie w grupach- także nawet wychodząc z pierwszego miejsca nie wiadomo na kogo się trafi- grunt żeby nasi grali a nie ogladali się na innych wygrywając z Włochami jak im nie uderzy sodówa powinni uwierzyć że są w stanie wygrać z kazdym trochę szkoda ze nikt już nas nie zlekcewazy ;)

01.10.2002
13:19
[14]

w drugiej rundzie najprawdopodobniej zagramy z Hiszpanami Portugolami i Wenezuelą- wszyscy do pchnięcia ale z kazdym mozna też przegrać- spacerów nie będzie

paciorus [ Annius Verus ]

siedze prosze ja was z przyszłym tesciem, który jest sedzia sitakarski i ogladamy mecz trzeci set przegrywamy jakies trzy punkty, odrobilismy dwa z nich a gosciu mówi "juz po meczu,wygralismy" (!!) ja na to "jak to przegrywamy 0-2 w setach i trzeciego w punktach a Pan mówi ze wygramy? - ta, bo włosi w ogóle juz nie grają staneli w miejscu, a nasi sie rozegrali, jak wygramy tego seta to wygramy 3-2 a tego nie mozemy przegrac jak tak stoją" - no ale komentator mowi ze walczymy ale pewnie przegramy - a bo on nie umie czytac gry, a ja sedziuje juz 30 lat to umiem a najlepsze jest to ze gosc przed meczem mowil ze jak sie rozegraja to liczy ze rozplackamy wlochow na parkiecie a co do meczu to zaskoczyl mnie Wagner z kanada szlał lipinski i postawiłem na Wagnerze krzyzyk, potem wlosi grali non stop na sciny tam gdzie on stał a mimo to sie nie poddał i nawet zablokował zdaje sie ze feiego cudo chłopaki - dzisiaj pewnie pograja sobie wreszcie Golas i serafin

01.10.2002
14:01
[17]

a można wiedzieć jak "teściu" ocenia dalsze szanse ??? ": )))))

01.10.2002
14:14
[18]

jest takie siatkarskie powiedzenie: kto nie wygrywa w trzech setach to przegrywa w pięciu- i zdaje si że "teściu" je dobrze zna ósemke mamy na bank, a skończy się pewnie na 6 miejscu

01.10.2002
14:18
[19]

Adamss [ -betting addiction- ]

ja stawiam aby chopcy pieli sie jak najwyzej ;-) a co do meczu to nie ogladalem :( ale slyszalem ze warto bylo go looknac wienc POLSKA DO BOJU!! ;D

01.10.2002
14:20
smile
[20]

KaGuSS [ Pretorianin ]

Qrcze, a ja żałuje że mi się spać chciało:(( Obejrzałem do 1 : 2 a potem niestety przegrałem ze zmęczeniem:P Mimo wszystko gratulacje dla naszej drużyny... Grali świetnie... ehh szkoda że nie przeżyłem tej dramaturgii 2 ostatnich setów...:)

01.10.2002
16:51
[21]

mi5aser --> tesciu nasze szanse ocenia tak: jesli bedziemy grali jak z włochami to przegramy w finale z Rosją (!??) natomiast wedle niego druzyna jest mierzona na olimpiade w atenach i tam mamy zdobyc medal