GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wesołkraczma [cz. 89] Do boju Polsko!

07.06.2008
17:38
smile
[1]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Wesołkraczma [cz. 89] Do boju Polsko!

Wip-y - Apocalyptiq (założyciel karczmy), Jeckyl, ValkyreX , Selman , Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, lukigno, lotnik_jack (Devil_son), los_hobbitos, sajes,

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher

Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher


GOOOOL!


Wesołkraczma [cz. 89] Do boju Polsko!  - Wiewiórk
07.06.2008
17:38
[2]

ValkyreX [ Legend ]

Do boju, do boju :)

07.06.2008
17:39
smile
[3]

adrem [ Adrem-Man ]

Vip-y?To mi się podoba :)

07.06.2008
17:39
smile
[4]

Selman [ Senator ]

07.06.2008
17:49
[5]

kosik007 [ FreeLancer ]

Wip-y - Apocalyptiq (założyciel karczmy), Jeckyl, ValkyreX , Selman , Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, lukigno, lotnik_jack (Devil_son), kosik007

Siem dopiszem. ^^



POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

07.06.2008
18:00
[6]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

jak obstawiacie
22 17 czerwca 2008, 20:45 Grupa C Francja ?:? Włochy

bo nie mam pomysłu?

07.06.2008
18:02
[7]

adrem [ Adrem-Man ]

Wiwi--->Nie wiem dlaczego ale obstawiłem Włochy...Fuck...

07.06.2008
19:26
smile
[8]

kosik007 [ FreeLancer ]

Ja obstawiłem Francję. ;)

1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07.06.2008
19:56
smile
[9]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

+1 !

07.06.2008
19:58
[10]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Ja obstawiam Francję :) hmm 1:0 lub 2:1

07.06.2008
19:59
[11]

kosik007 [ FreeLancer ]

+1 :)
Następny mecz: Portugalia-Turcja. Obstawiłem remis. ;) Już w ogóle wszystkie mecze mam obstawione. ;P

07.06.2008
20:04
smile
[12]

raper741 [ Legend ]

No to w ruletce GOLa na razie mam 1 pkt ;)

Czekam na wygraną Portugalii :P

07.06.2008
20:06
[13]

m1a87z [ NDAKOTA ]

też mam +1 ;] a next obstawilem na remis :) zobaczymy jak to bedzie ;]

07.06.2008
20:09
smile
[14]

lukigno [ (...) ]

ja również mam +1....i o dziwo jestem 9 w klasyfikacji...:p....

dobry tytuł...i logo....a i te VIP-y tez mi się podobają...

07.06.2008
20:12
smile
[15]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

następny obstawiony na wygraną Portugalii, i na to liczę :P

07.06.2008
20:14
smile
[16]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Myślałem że obstawiłem Czechy, ale w ruletce obstawiłem remis - więc 0 punktów. W drugim meczu obstawiłem Portugalię :D

Fajne logo.

07.06.2008
20:34
[17]

adrem [ Adrem-Man ]

W drugim meczu-Portugalia wygra :)


PS.A ja jestem dopiero 65 w kwalifikacji,buuuu :(

PS2.O,Soul też obstawiał :D

07.06.2008
20:36
[18]

lukigno [ (...) ]

tak Portugalia musi wygrać.....

właśnie zmywam sie na ten mecz....

nara...

07.06.2008
22:44
smile
[19]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

+2 :P

kurcze, coś sądzę że jutro nic nie zdobędę ale może ....
Obstawiłem na remis między Austrią a Chorwacją
i wygraną Polski z Niemcami :P

07.06.2008
22:45
[20]

adrem [ Adrem-Man ]

Austria ?:? Chorwacja wygra: Austria
Niemcy ?:? Polska wygra: Niemcy

Na razie +2 :)

07.06.2008
22:48
smile
[21]

Selman [ Senator ]

na ja w tej śmiesznej grze mam +2 ;]
jutro trzeba trzymać kciuki za kubice !!


oglądnę jeszcze soprano i ide spać :)

08.06.2008
01:01
smile
[22]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a ja dzisiaj do oporu :]

śpicie?

08.06.2008
07:46
smile
[23]

Selman [ Senator ]

już nie

08.06.2008
08:32
[24]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

WIP

Wielka Impreza Państwowa ;P

A czemu tam los nie dopisany?

08.06.2008
08:33
[25]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Dobre logo ;)

POLSKA !!!!!!!!!!1111111111111111

A tak wogule to cześć

08.06.2008
09:42
smile
[26]

raper741 [ Legend ]

Witam wieczorową porą :)

08.06.2008
10:10
smile
[27]

ValkyreX [ Legend ]

Witam, witam. Właśnie przechodzę sobie Dark Messiah- całkiem fajna gra...

08.06.2008
10:22
[28]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

A czemu tam los nie dopisany?

Och, cóż za godna uwagi troska o moją skromną osobę:D A nie jestem tam dopisany, bo co by się miały Weri Importent Persony z plebsem zadawać;)

08.06.2008
10:22
[29]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

A ja ? ;(

08.06.2008
10:23
smile
[30]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

A może mi ktoś coś poleci. Jakiegoś nowego RPG? Nie mam w co pykać ;(

08.06.2008
10:36
[31]

ValkyreX [ Legend ]

Wiwi-> Jak zajrzysz to dopisz do 1 postu sajesa i los_hobbitosa.

08.06.2008
10:37
[32]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Jestem wzruszony. Znajdę się wśród elit!:D

08.06.2008
10:39
smile
[33]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Ale z was ryby. Ja tu grzecznie proszę...

08.06.2008
10:39
[34]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]



Już się meczu nie mogę doczekać. A tymczasem męczę się z Polityką Gospodarczą.

POLSKA!!! POLSKA!!!

08.06.2008
10:40
[35]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Two Worlds, w KŚG za 7 zł jest.

08.06.2008
10:41
[36]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

sajes--->Odkrycie roku, jak Boga kocham:) Niestety, u mnie cały nakład poszedł w cholerę zanim się zorientowałem. Trudno się mówi:)

08.06.2008
10:51
[37]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Tomal ---> xD

Spróbuje. A Legend: Hand of God? Miał ktoś styczność z tym?

08.06.2008
10:58
smile
[38]

ValkyreX [ Legend ]

Wiewiórk-> Aha! Wykryłem spisek- dostajesz za free ubranka od innego golowicza! I to wcale nie jest Soul i koszulki z logiem gry-online ;)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7766471&N=1 [12]

08.06.2008
11:03
[39]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Val--->Tam od razu spisek. Po prostu biednego Wiewióra nie stać, więc uczynny golowicz szyje mu ubranka w ramach akcji naprawiania świata:D

08.06.2008
11:08
smile
[40]

boskijaro [ Legend ]

Polska do boju !!! :D

juz sie nie moge doczekać meczu, jakieś 9h jeszcze

08.06.2008
11:11
[41]

kosik007 [ FreeLancer ]

Właśnie Two Worlds za 7zł to grzech nie kupić! Na szczęście w porę się zorientowałem i pierwszego dnia się zaopatrzyłem. ^^

08.06.2008
11:20
smile
[42]

ValkyreX [ Legend ]

<-Two Worlds, w KŚG za 7 zł jest.

Dobrze przeczytałem?! Dostępny jest już w sklepach?

08.06.2008
11:21
smile
[43]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Valk ----> Yhy, dobrze.

08.06.2008
11:23
smile
[44]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

-->


Wesołkraczma [cz. 89] Do boju Polsko!  - mackof
08.06.2008
11:31
smile
[45]

ValkyreX [ Legend ]

Faktycznie, już jestem posiadaczem gazetki.

Jestem w szoku.

08.06.2008
13:28
smile
[46]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

siek - wyobraź sobie tą marionetkę szwaba i jazda:

Val - była umowa że moich gratisów sie nie czepiasz ...

08.06.2008
13:35
[47]

lukigno [ (...) ]

Witam wszystkich obecnych i nie obecnych z resztą też...:p....

dzisiaj wielki mecz....

08.06.2008
14:36
[48]

adrem [ Adrem-Man ]

O tam mecz,Polacy dostaną w dupę i tak sie skończy :/

08.06.2008
16:15
smile
[49]

ValkyreX [ Legend ]

^ Wczoraj na gol'u niejaki Conroy miał wizję tego meczu i wszystko dokładnie opisał. Niestety wątek skasowano ale wtajemniczeni wiedzą...

08.06.2008
16:18
smile
[50]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

czytałem :P

jeszcze 3 godziny i trza zacząć przygotowywać produkty wyskokowe typu frytki bo chipsy mi się przejadły :P

08.06.2008
16:20
smile
[51]

mannan [ M*A*S*H ]

Tylko ja nie wierzę w zwycięstwo?

Kupuję ktoś Soprano z GW?

08.06.2008
16:21
smile
[52]

ValkyreX [ Legend ]

Nie tylko Ty. :)

Dobrze, że mam życie poza piłką nożną...

08.06.2008
16:22
smile
[53]

raper741 [ Legend ]

Ostatnio jakoś mało mówię :P

Wygramy!

08.06.2008
16:34
[54]

lukigno [ (...) ]

Val===>ale co to za życie.....:p

czekam z niecierpliwością na mecz...uwielbiam ten nastrój oczekiwania...

08.06.2008
16:37
[55]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja też nie wierzę w naszą wygraną :)

08.06.2008
16:41
[56]

kosik007 [ FreeLancer ]

Wygramy!
POLSKA
O
/\,O__
_| / |_ niemcy

08.06.2008
16:42
smile
[57]

ValkyreX [ Legend ]

Val===>ale co to za życie...

Takie, jakie powinno być. Gdyby nie ta cała zasrana piłka nożna, dziś pewnie większy nacisk na takich wf'ach kładziony byłby na fechtunek, celność w strzelaniu z łuku, broni palnych itp. itd.

:)

kosik-> Fakt, nie zauważylem ^^

08.06.2008
16:45
[58]

kosik007 [ FreeLancer ]

Taki sam mam. :P

08.06.2008
16:47
smile
[59]

lukigno [ (...) ]

Val===>a po co Ci strzelanie z łuku...i broni palnych...chcesz kogoś zabić???...

Kosik===>też tak myślę....obstawiłem tak w ruletce....

08.06.2008
16:49
[60]

kosik007 [ FreeLancer ]

lukigno --> Ja również. ;) Ale wkurzył mnie nieźle jeden z użytkowników tego forum, który w opisie faworyzował niemaszków, a jak się zapytałem dlaczego, to odpowiedział, że niemaszkom nie kibicuje, ale chciałby żeby wygrali bo tak u buka obstawił... a to nie to samo?

Oo, a tym czasem Senatora wbiłem. ^^

08.06.2008
16:51
smile
[61]

lukigno [ (...) ]

Kosik===>chciałbym aby nasi wygrali...bo po pierwsze było by fajnie....po drugie była by to wielka sensacja...a po trzecie i dopiero po trzecie....weszło by mi typowanie...

08.06.2008
17:06
[62]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Widzę że wszędzie się udzielają nerwy przed meczem. Liczę że Polska wygra.

A już za niecałą godzinkę Chorwacja - Austria. Trzeba zobaczyć jak się nasi rywale prezentują.

08.06.2008
17:08
[63]

adrem [ Adrem-Man ]

Oby Austria Wygrała :)

08.06.2008
17:40
smile
[64]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

oby był remis bo tak obstawiałem w ruletce

z Niemcami liczę na wygraną, jak wygramy to ... będę myśleć po pierwszym GOLu ;)

08.06.2008
17:46
smile
[65]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Oby wygrała Chorwacja.

08.06.2008
17:48
[66]

djforever [ Senator ]

W ruletce obstawiłem wygraną Niemców. Oj, bardzo, ale to bardzo chciałbym, żeby ten typ nie był trafny.

08.06.2008
20:00
smile
[67]

lukigno [ (...) ]

i Chorwacja wygrała...szczęśliwie...ale wygrała....i na razie 3 na 3 mi weszły...i 5 miejsce w rankingu...

08.06.2008
20:07
smile
[68]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja pierdo.... 800 miejsc w rankingu w dupę :P

przynajmniej jak nasi wygrają to wyjdę na zero :P bo jak sądzę jestem jedynym straceńcem który postawił na biało czerwonych :P

08.06.2008
20:08
[69]

kosik007 [ FreeLancer ]

A mi wszedł jeden mecz tylko. ;P

08.06.2008
20:19
smile
[70]

lukigno [ (...) ]

Wiwi--->ja też postawiłem na Polskę....ale myślę że to był błąd...

08.06.2008
20:20
smile
[71]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Ja jestem bodajże 953 z dwoma punktami

08.06.2008
20:44
smile
[72]

adrem [ Adrem-Man ]

Buuu,je...chana Austria,jestem 787 :(((((

08.06.2008
21:35
smile
[73]

ValkyreX [ Legend ]

Hehe, a myślałem że ktoś tu od razu przyleci napisać-"poinformować" że Polska póki co przegrywa.

08.06.2008
21:40
smile
[74]

adrem [ Adrem-Man ]

A kto by się nie domyślił?Wiem,antypatriota ze mnie...

08.06.2008
22:23
smile
[75]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ide spać, bo nawet redtube dzis nic nie zaradzi :(
albo nie :P
Kubica Wygrał :D

08.06.2008
22:25
[76]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->Nie antypatriota, tylko realista:) A ja muszę powiedzieć, że nasi momentami grali bardzo dobrze. Nie zostawiają więc aż tak złego wrażenia jak dwa lata temu. Jest wtopa, ale jest i nadzieja:)

08.06.2008
22:38
smile
[77]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ile drużyn wychodzi z grupy?
bo jak dwie to mamy REALNE szanse, ale chyba jedna?

08.06.2008
22:40
[78]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Wiewiór--->Nie no, chyba dwie. Ale zasiałeś ziarno niepewności w mym umyśle:P

08.06.2008
22:43
[79]

adrem [ Adrem-Man ]

Nom,muszę przyznać że w drugiej połowie Polacy całkiem nieźle grali,Roger też się spisał :)

08.06.2008
22:44
[80]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Wygramy z Chorwacją i Austrią, przy korzystnym bilansie bramek wyjdziemy z grupy ;)

08.06.2008
22:48
smile
[81]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

dobra jest, nie jest źle :D

mamy szanse wyjść wygrywając kolejne mecze .... ale 2 punkty w ruletce :P

jutro dwa pewniaki moim zdaniem

Rumunia ?:? Francja wygra: Francja
Holandia ?:? Włochy wygra: Włochy

08.06.2008
23:23
smile
[82]

ValkyreX [ Legend ]

A ile w końcu było?

08.06.2008
23:29
smile
[83]

Selman [ Senator ]

2:0 wymiatamy :D

szkoda tylko podolskiego

09.06.2008
07:23
[84]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Szkoda Polski, dobrze grała. Liczę że we czwartek wygramy z Austrią.

09.06.2008
08:21
smile
[85]

ValkyreX [ Legend ]

Aaa, znów tydzien od początku... Zanudzę się chyba dziś.

09.06.2008
08:38
smile
[86]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

val---> to do szkoły idź ;)

09.06.2008
08:51
smile
[87]

ValkyreX [ Legend ]

Fajnie, ale jestem w szkole od godziny.

09.06.2008
08:52
smile
[88]

lukigno [ (...) ]

fajnie...Polacy przegrali...i z 5 miejsca zrobiło sie 272...czy jakoś tak....

Val===>oceny już wystawione??...

09.06.2008
08:55
[89]

ValkyreX [ Legend ]

Tak, już prawie wszystkie zaliczone-wpisane. Ogólnie to już mam luz do końca, za dwa dni wycieczka klasowa (jednodniowa, ale zawsze). W domu czekają na mnie nowe filmy do oglądnięcia. Ogólnie to póki co nie narzekam.

A grać też mam w co. :)

09.06.2008
08:56
smile
[90]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Val -> Wyszedłbyś czasem zza tego Firewall'a na świat, do ludzi...

09.06.2008
08:57
smile
[91]

lukigno [ (...) ]

Val===>czyli najgorsze już za Tobą....to powinieneś się cieszyć...że już masz wakacje...praktycznie...:p

09.06.2008
09:00
smile
[92]

ValkyreX [ Legend ]

Jeckyl-> Cóż, lepsze siedzenie przed ekranem, niż upijanie się do upadłego ;) Nie, nie jestem no-life'm. Kiedy mam co robić, to wychodzę nad jeziorko, rower czy też na piwko z kumplami więc chyba nie jest jeszcze ze mną tak źle...

luki-> Zgadza się, ale ja i tak nie potrafię cieszyć się życiem :)

09.06.2008
09:03
smile
[93]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Val -> Do upadłego to ja już dawno się nie upiłem ;P Szkoda :(

P.S. Emotki musi nie zauważyłeś ;P

09.06.2008
09:03
[94]

lukigno [ (...) ]

Val===>jesteś pesymistą...realistą???.....mnie też życie częściej dobija niż daje powody do radości...

09.06.2008
13:13
smile
[95]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

zaproponuje mi ktoś jakąś ciekawą komedie?
najlepiej jakąś głupkowatą :P

09.06.2008
13:55
[96]

Pejosik [ Centurion ]

Hejooo, ale super wygrałem troszkę kasiorki z wczorajszego meczu - postawiłem 20zł na Niemców i mały zysk jest . *yuppi*

09.06.2008
14:06
smile
[97]

lukigno [ (...) ]

Pejosik===>a co mnie to obchodzi...

09.06.2008
14:11
[98]

ValkyreX [ Legend ]

luki-> Raczej realistą.

Wiwi-> American Pie, Straszne filmy, Komedia Romantyczna, Ostra Jazda. Na daną chwile te przyszły mi na myśl.

09.06.2008
14:14
[99]

lukigno [ (...) ]

Val===>witaj mój bracie w realizmie....

Wiwi===>wszystkie części "Nagiej Broni", "Szklanką po łapkach"....."Spokojnie to tylko awaria", "Czy leci z nami pilot?!"...i jeszcze była jedna ale nie mogę sobie tytułu przypomnieć...

09.06.2008
14:15
smile
[100]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

no to Ostra jazda i Komedia romantyczna w przyszłym tygodniu :P

ehh, ciekawy koniec roku jest, nie ma jak to grać w piłkę nożną w sali od biologi w momencie gdy Dyrektor (uczy nas matematyki) wyszedł z klasy :P
poszedł kwiatek, a prawie okno i gąszcz roślin, ale niestety jak wrócił wybadał co się stało, a zdradziła nas potłuczona doniczka na parapecie za oknem zamiast wyrzucona gdzieś w oddal :P

09.06.2008
14:16
smile
[101]

raper741.. [ Junior ]

Siemka ;]

09.06.2008
14:29
[102]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam :)Kto podszywa się pod rapera741?

09.06.2008
14:37
[103]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->To poważna sprawa... Zna ktoś numer do Agencji Detektywistycznej(tak, tej agencji):D?

09.06.2008
14:37
[104]

adrem [ Adrem-Man ]

A numer do agencji towarzyskiej będzie pasował?;)

09.06.2008
14:38
[105]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->Jeśli zafundujesz nam jej usługi, to jak najbardziej:)

09.06.2008
14:40
[106]

|T.P_C| Clan [ Konsul ]

Widzę że na ostatnie posty są na temat piłki nożnej...:/

09.06.2008
14:40
smile
[107]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Agencja się rozpadła, zostali tylko nie liczni którzy dalej tropią ...

szukać pod DjPeja10

|T.P_C| Clan ->> chyba nie ten wątek

09.06.2008
14:43
[108]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

|T.P_C| Clan--->Rozumiem, że chodzi o to, że nie podoba ci się brak piłki kopanej w ostatnich postach? A od kiedy to głównym tematem rozmów w Kraczmie jest piłka nożna, że się tak spytam? Tytuł wątku nic nie zmienia w tej materii.

Wiewiór--->Dzięki za cynk. Może być ciężko, ale znajdę skurczybyka:D

09.06.2008
14:45
smile
[109]

raper741.. [ Junior ]

Nikt się pod rapera nie podszywa :P Raper we własne osobie ;]

09.06.2008
14:46
[110]

adrem [ Adrem-Man ]

|T.P_C| Clan--->Przepraszamy,następnym razem daj nam listę tematów na które możemy rozmawiać...

raper471..(ten fałszzywy)--->To dlaczego jesteś juniorem?I nie masz gwiazdki?

09.06.2008
14:46
[111]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

raper--->Taaa, każdy podszywający się tak mówi. Nie bój się, już my z ciebie wyciśniemy prawdę:)

09.06.2008
14:48
smile
[112]

raper741.. [ Junior ]

Brat poznał hasło moje i usunął konto ;(

09.06.2008
14:49
[113]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

raper--->Tak? Jak dobrze, że nie mam brata:)

09.06.2008
14:50
[114]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja nie wierzę :/

09.06.2008
14:53
[115]

raper741.. [ Junior ]

To nie wierz.

09.06.2008
14:55
[116]

adrem [ Adrem-Man ]

To naprawdę ty?Ten raper741 z gwiazdką którego wszyscy znamy i kochamy?

09.06.2008
14:59
[117]

raper741. [ Pretorianin ]

Tak, to ja. Konto z gwiazdką zostało usunięte.

Będę pisał z tego konta, bo mam ranking wyższy. Raper741 z jedną kropką to moje główne konto.

09.06.2008
15:01
[118]

adrem [ Adrem-Man ]

Brat młodszy czy starszy?Konto z gwiazdką...Poszło...

09.06.2008
15:03
[119]

raper741. [ Pretorianin ]

Młodszy.

09.06.2008
15:07
[120]

lukigno [ (...) ]

Rap===>z całym szacunkiem...zje**łbym gnoja....

09.06.2008
15:54
[121]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

raper741.---> Śle kondolencje, po stracie tamtego konta.


A mnie łeb jeszcze napie... boli po sobotnim weselu i wczorajszych poprawinach u kuzynki, nic nie pomaga. Ała


Wiewiórze to co widzimy sie 16.06 w Zakopcu ?? ;) My bedziemy na skoczni, krupówkach, dolina 5 stawów i pewnie gdzies jeszcze.

09.06.2008
17:09
[122]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Z Fryzjerem jadę do Białego Dunajca w wakacje na dwa tygodnia. Na pewno wpadniemy też do Zakopanego, więc my sie również widzimy Wiewiórze ;)

09.06.2008
17:11
smile
[123]

raper741. [ Pretorianin ]

A kto będzie w wakacje w Łebie nad morzem ? :)

09.06.2008
17:58
smile
[124]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Half -spoko, nie wiem, jak chcesz możemy wpaść na chwile z szaszem ale trzeba było by ustalić godzinę :P

Siek - to samo :P mile widziane nr. tel.kom na gg :]

09.06.2008
18:15
[125]

misiekkot666 [ Junior ]

dla formalności :]

09.06.2008
18:18
smile
[126]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a może :P rapciu zwracam honor :P

09.06.2008
18:21
smile
[127]

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]

W Łebie ? o.O ja bede xD
ło sobie tak napisałem 1 raz tu xD może zacznę tu pisać :<

09.06.2008
20:22
smile
[128]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

jejciu :/

Francja z remisowała z Rumunią ;/

a tak liczyłem na Francje ;/

jak Włochy nie wygrają to ja się chyba już nie licze ;P

09.06.2008
20:24
smile
[129]

adrem [ Adrem-Man ]

Wiwi--->Który jesteś w ruletce?Ja 359 :(((

09.06.2008
20:38
smile
[130]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

zazdroszczę:

miejsce w rankingu: 1117
typowanych meczy: 24
poprawnie: 2
błędnie: 3
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 26
2 punktów

09.06.2008
20:40
smile
[131]

djforever [ Senator ]

djforever
miejsce w rankingu: 378
typowanych meczy: 12
poprawnie: 3
błędnie: 2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 26
3 punktów
Liczę na wygraną Włochów.

09.06.2008
20:40
smile
[132]

boskijaro [ Legend ]

miejsce w rankingu:571
typowanych meczy:24
poprawnie:3
błędnie:2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych:26
3 punktów

postawiłem na Francję i Polskę ..

09.06.2008
20:42
smile
[133]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja za to:
1 punkt na "fartownej" wygranej Chorwacji z Austrią ( obstawiałem remis)
1 punkt na naszych, (trzeba było słuchać rozumu)
1 punkt na niespodziance czyli dzisiejszym remisie (obstawiałem Francję)

09.06.2008
20:46
[134]

adrem [ Adrem-Man ]

miejsce w rankingu: 359
typowanych meczy: 24
poprawnie: 3
błędnie: 2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 25
3 punktów

:(

09.06.2008
21:11
smile
[135]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

HOOOOOOOOOOLANDIA


teraz mnie dobiła :/ /////

zasrane 2 punkty chyba do końca ;/

3 - 0 nie mam pytań

10.06.2008
12:13
smile
[136]

lukigno [ (...) ]

a ja obstawiłem Holandię imi weszło.....haha...kochane Oranje....

10.06.2008
12:15
smile
[137]

mr00TshnY [ Centurion ]

A ja Niemców dlatego mam AŻ jeden punkt. :D

10.06.2008
14:26
[138]

adrem [ Adrem-Man ]

Jestem 470...Super...

10.06.2008
16:01
[139]

ValkyreX [ Legend ]

Haha, no to ja mam już wakacje. Jeszcze tylko wypada wziąć pół litra by wypić przed relą z kumplami i mogę oficjalnie potwierdzic, ze rok 2007-2008 jest zamknięty :)

10.06.2008
16:20
smile
[140]

djforever [ Senator ]

U mnie dzisiaj wszystko się wyjaśniło. Mam jeszcze miejscami łamane oceny, ale żadna dwója mi nie zagraża, i jest luzik.
Dzisiaj koledzy obstawiłem na wygraną Hiszpanii i Szwecji, mam nadzieję że nie zawiodą :)
Zawsze uważałem, że parzyste lata są lepsze od nieparzystych. I jak na razie sprawdza się to w 100% :)

10.06.2008
16:21
[141]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

3 pkt. Holandię trafiłem :)

10.06.2008
16:34
smile
[142]

ValkyreX [ Legend ]

Ehh, dzieci i ta cała piłka nożna... To już wiem, czemu dorosłych/pełnoletnich mężczyzn nazywa się dużymi dziećmi. Właśnie przez tą grę.

10.06.2008
16:49
smile
[143]

lukigno [ (...) ]

Val===>nie tylko przez "tą" grę..ale także przez miłość do samochodów....mówi się że dobry samochód jest przedłużeniem męskiego ego...

10.06.2008
17:01
[144]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Samochodami się akurat nie interesuje. A Ty Val? Nie masz czegoś czym się jarasz jak smok?

10.06.2008
17:02
[145]

ValkyreX [ Legend ]

luki-> to już lepsze samochody, niż piłka...

mackof-> Owszem, jest taka rzecz. Fechtunek i szermierka. :)

10.06.2008
17:16
[146]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Na pewno masz namiot na spodniach, kiedy "szermierzujesz" albo oglądasz jakieś turnieje.

10.06.2008
17:20
smile
[147]

djforever [ Senator ]

Szermierka to też hobby każdego mężczyzny od 16-17 roku życia, ćwiczenia bez przeciwnika zaczynają się kilka lat wcześniej.

10.06.2008
17:27
smile
[148]

lukigno [ (...) ]

Val===>ja tam lubię i samochody i piłkę....ale piłka przede wszystkim...tak jak muzyka....

10.06.2008
18:49
smile
[149]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

luki-> to już lepsze samochody, niż piłka...

A co to, k*rwa za różnica, czym kto się jara? Są lepsze i gorsze hobby czy zainteresowania? Jeśli ktoś interesuje się samochodami czy piłką, to jest dużym dzieckiem, a jak szermierką i, dajmy na to, golfem to jest prawdziwym męęęężczyzną? Paranoja ludzie, paranoja:) To już lepiej się niczym nie interesować, mieć wszystko w dupie i być emo:D

10.06.2008
19:12
[150]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Witam :)
Co u was? :)

10.06.2008
19:56
smile
[151]

lukigno [ (...) ]

Los===>spokojnie...nie denerwuj sie...to tylko rozmowa na kolejny płytki temat...:p

10.06.2008
19:57
smile
[152]

boskijaro [ Legend ]

Hah, ten mecz był najlepszym moim zdaniem do tej pory w turnieju

Jeszcze tylko 3 dni... i wyjazd do Poznania ;D

10.06.2008
19:58
smile
[153]

raper741. [ Pretorianin ]

Cześć ;]

10.06.2008
20:00
[154]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

luki--->Ależ ja się nie denerwuję(nie widziałeś mnie zdenerwowanego pysiaczku, oj nie widziałeś:D), po prostu mnie to absolutnie zadziwiło:)

10.06.2008
20:06
[155]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam,widzę że atmosfera meczów czasowo przeminęła :)

10.06.2008
20:09
[156]

lukigno [ (...) ]

Los===>rozumiem...pysiaczku<--- O zgrozo!!!!!!!

Adrem===>ile można gadać o piłce...trzeba mieć umiar...

10.06.2008
20:11
[157]

raper741. [ Pretorianin ]

Na stos!

10.06.2008
20:23
[158]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Witam Witam!

rok szkolny zakończony ^^

źle nie jest:
9 -czfurek
5- tluiek
1-piontka

jutro na rybki i gitara :)

10.06.2008
20:27
[159]

lukigno [ (...) ]

Wiwi====>gratulacje...

10.06.2008
20:30
smile
[160]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

luki - prędzej zbesztaj mnie :P
olałem ten rok i to ostro, od przyszłego roku biorę się OSTRO do pracy i wyjdę na koniec bez żadnych trój, dwój czy nie daj pał,
takie postanowienie ...

10.06.2008
20:31
smile
[161]

lukigno [ (...) ]

Wiwi===>zbesztać Cie???....za co...ja w swojej karierze edukacyjnej nie miałem takiego świadectwa....jak bym miał to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi...jeden rok mozna olać...jeden czy dwa...

10.06.2008
20:52
[162]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Kogo?

10.06.2008
20:53
smile
[163]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Mwahahaha, mam 4,76, co znaczy, że udało mi się wywalczyć czerwony pasek ]:->

10.06.2008
20:54
smile
[164]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

sajes ---> zemrzyj i zgonij kujonie

10.06.2008
21:17
[165]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Ja mam 5.2, ale to dopiero gymnazjum, w średniej nie będzie tak różowo. Ale pochwalić sie można. Aha , żeby mieć dobra średnią , nie trzeba ślęczeć całymi dniami nad książkami i być kujonem. Przynajmniej w gim. Aha oczywiście jak mam dwie 3, to jedna jest z religii, jezeli mieszkałbym w mieście już bym dawno na to cos nie chodził, żaden pie... ksiądz nie bedzie mi narzucał co mam myśleć i co mam robić. Na sztos z tym

10.06.2008
21:24
smile
[166]

djforever [ Senator ]

Ja nadal w przedziale- 4.31-4.5. Cieszy mnie ta średnia niezmiernie, ale bardziej cieszy to, że już wakacje, a w tę sobotę jeszcze bal ^^
Czyli, żeby mieć te 4.5, musiałbym
-poprawić chemię
-liczyć na litość anglisty
-napisać referacik z fizyki
Zobaczymy, czy będzie mi się chciało :P

10.06.2008
21:38
[167]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

4.87 będę miał. Nieźle, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak słaby był dla mnie ten rok. Na szczęście miałem iście piorunującą końcówkę:D
No, to teraz jeszcze poczekać na wyniki testów gimnazjalnych i, przy odrobinie szczęścia, III LO im. S. Żeromskiego W Bielsku-Białej powita nowego ucznia:)

10.06.2008
21:39
smile
[168]

raper741. [ Pretorianin ]

Będę miał 3,8 ;)

10.06.2008
21:46
[169]

ValkyreX [ Legend ]

przy odrobinie szczęścia, III LO im. S. Żeromskiego W Bielsku-Białej powita nowego ucznia:)

Byłem tam (w Bielsku-Białej) jakieś 6 lat temu ale pamiętam dość dobrze i bardzo pozytywnie. :-)

10.06.2008
22:51
[170]

ValkyreX [ Legend ]

Hehe, dawno mi się nie zdarzyło, bym pisał dwa posty pod rząd...

No cóż, ja idę spać bo jutro wycieczka klasowa... Fajnie, że zamiast 8 lekcji będzie (prawdopodobnie) mile spędzony dzień w towarzystwie kumpli z klasy.

Dobranoc.

10.06.2008
23:03
smile
[171]

Selman [ Senator ]

ja też ide spać bo jutro jadę po twin do perki<zaciesza>

10.06.2008
23:13
[172]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Co tam panowie?

10.06.2008
23:53
smile
[173]

djforever [ Senator ]

Swietny wieczor w towarzystwie kolegów, naprawde super.
zajebiste rozpoczecie wakacji :)

11.06.2008
08:18
[174]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Widzę że niektórzy już wakacje mają, a u mnie sesja w pełni. Dzisiaj kolos, jutro 2, w piątek znowu kolos.

spoiler start

Ale za to później będę miał 3 miesiące wakacji :D
spoiler stop

11.06.2008
15:09
[175]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam,temat szkoły znów powrócił :)

11.06.2008
15:12
[176]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->Na szczęście, od 20 czerwca siła tego tematu będzie sukcesywnie malała:) Taką mam przynajmniej nadzieję:)

11.06.2008
15:14
smile
[177]

lukigno [ (...) ]

Los===>los ja też mam taka nadzieję...

11.06.2008
15:47
[178]

adrem [ Adrem-Man ]

Ale tego nie zobaczę bo najprawdopodobniej już wyjadę :(

11.06.2008
15:59
[179]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->Pierwszy turnus czy roboty przymusowe?;)

11.06.2008
17:00
smile
[180]

ValkyreX [ Legend ]

Właśnie się zastanawiam, czy w piątek nie zaryzykować i sp#$#lić z wf'u. Zależeć to będzie od kilku czynników, między innymi od pogody...

11.06.2008
17:02
[181]

lukigno [ (...) ]

Val===>a ocenę masz wystawioną....i kiedy masz rade pedagogiczną??...

11.06.2008
17:03
smile
[182]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Oceny wystawione, rada w poniedziałek, obecności nie sprawdzane, jednym słowem waaaakkkaaaacjjjjeeee 11!!11!!!

11.06.2008
17:04
[183]

ValkyreX [ Legend ]

Oceny mam już wystawione wszystkie, a radę kiedy mam, to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. :)

Ale i tak wątpie, czy by gość zmienił ocenę z wfu z powodu jednej ucieczki.

11.06.2008
17:04
[184]

adrem [ Adrem-Man ]

Val--->Poj***** cię?!W piątek 13?!Jak chcesz to próbuj...

11.06.2008
17:06
[185]

lukigno [ (...) ]

Val===>nie wiem..nie znam Twojego gościa od w-f-u....jak chcesz to ryzykuj....

Adrem===>w piątek 13...czyli mój szczęśliwy dzień...

11.06.2008
17:07
[186]

ValkyreX [ Legend ]

Dla mnie zawsze trzeci dzień miesiąca jest pechowy. Trzynasty jest jak każdy inny a i pod słupami przechodząc nie krzyżuje palców. Jednym słowem- śmieszą mnie te wszystkie przesądy. :)

11.06.2008
17:11
smile
[187]

lukigno [ (...) ]

Val===>ja też nie wierze w przesądy....urodziłem się 13 marca...więc...już bardziej pechowy być nie mogę...

11.06.2008
20:54
[188]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja też nie jestem przesądny. To 188 post...i nie jest pechowy:P

12.06.2008
13:55
smile
[189]

raper741. [ Pretorianin ]

Witajcie!

12.06.2008
14:46
[190]

adrem [ Adrem-Man ]

Wtajcie!

BTW:Raper741 oto [*] dla twojego ''gwiazdkowego'' konta :(

12.06.2008
14:49
smile
[191]

lukigno [ (...) ]

Rap===>witaj....

Adrem===>chyba już składałeś kondolencje Rapowi.....tak mi sie wydaje...

12.06.2008
14:54
[192]

adrem [ Adrem-Man ]

Ale [*] nie było... :)

BTW:Ciebie także witam ;)

12.06.2008
14:59
[193]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>ja Ciebie też...:p

12.06.2008
16:50
[194]

raper741. [ Pretorianin ]

Skończyła się cisza.

12.06.2008
17:42
smile
[195]

ValkyreX [ Legend ]

raper-> I widzisz ;) Masz tyle pkt, na ile liczyłeś. Mówiłem, że nie ma się czym przejmować.

12.06.2008
18:50
smile
[196]

Selman [ Senator ]

mam twina i nie umiem na nim grać

12.06.2008
18:50
smile
[197]

djforever [ Senator ]

Dzień dobry

12.06.2008
18:53
[198]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam ;)

12.06.2008
19:34
smile
[199]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Dżem jest dobry!

12.06.2008
19:59
smile
[200]

lukigno [ (...) ]

jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Chorwacja wygrała z Niemcami!!!!!!!!!!!!...i jaki piękny awans w rankingu z 71 miejsca....na 14.....cud miód malina...

12.06.2008
20:40
[201]

adrem [ Adrem-Man ]

Jestem 1508....Bez komentarza...

12.06.2008
21:49
[202]

adrem [ Adrem-Man ]

Czy ten user posiada jakąkolwiek inteligencję?

12.06.2008
22:39
[203]

ValkyreX [ Legend ]

adrem-> Niestety podzielił Twój los...

Witam pod sam wieczór. Kurde, straciłem pół godziny gry w Jedi Academy przez awarię sejva ;/

12.06.2008
23:03
smile
[204]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

A ja sobie chyba pogram w Two Worlds, ot co!

12.06.2008
23:11
[205]

lukigno [ (...) ]

mecz....po prostu brak słów....sędzia zrobił prezent gospodarzom...nie da sie ukryć...ale w ruletce jakiś strasznych konsekwencji nie było...tylko 4 miejsca w dół.....ujdzie...

12.06.2008
23:18
smile
[206]

ValkyreX [ Legend ]

Dobrze, że nie przepadam za piłką nożną. Jestem dość nerwowy a w połączeniu z tym, jakie reakcje widziałem u brata i ojca (zazwyczaj dość spokojni)... Pewnie bym coś roz#$#ał. :)

12.06.2008
23:26
[207]

lukigno [ (...) ]

Val====>właśnie za te emocje kocham piłek....trzeba to kochać aby zrozumieć....

13.06.2008
07:52
[208]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Niestety dla nas, taka jest piłka nożna. Wszystko się może zdarzyć.

13.06.2008
08:13
smile
[209]

Selman [ Senator ]

hah ja dzisiaj na wycieczkę do jakiegoś śmiesznego muzeum :D

13.06.2008
10:29
[210]

ValkyreX [ Legend ]

A ja znów ze szkoły piszę... Dwóch pierwszych lekcji praktycznie nie było a pozostałe teraz mamy skrócone...

Ostatni zwykły weekend. Fajnie :)

13.06.2008
10:40
smile
[211]

raper741. [ Pretorianin ]

Ten na wycieczce, ten w szkole, a ja w domu :D

Wczoraj wieczorem dwa punkty w rankingu straciłem ;( Na chwilę po meczu miałem level 8. Niestety, emocje odebrały dwa punkty ;(

13.06.2008
10:42
smile
[212]

ValkyreX [ Legend ]

W domu? Chory jesteś czy po prostu zostałes?

U mnie też w klasie 16 osób na 36.

btw. już mamy pomysł na podtytuł kolejnej części- Wesołkraczma [cz.90] Polska kocha Howarda Webba!

13.06.2008
10:48
smile
[213]

raper741. [ Pretorianin ]

Nie przywykłem do stopnia chorążego :P

13.06.2008
10:57
[214]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

raper --> Taaa...legendo :P

Val --> to w sumie tak jak u mnie. Nie poszedłem bo hmm wolałem zostać w domu. Nie ma tam po co chodzić, szczególnie teraz gdy wcale nie ma lekcji (tzn są ale luźne). co tam robicie?

Austriakom gratulujemy sędziego

13.06.2008
11:29
[215]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Val--->Polska kocha Howarda Webba!


...za to, że uznał nam gola strzelonego ze spalonego. Ale o tym nikt nie mówi, nie, bo po co. Nasza bramka była w porządku, tylko karny dla Austriaków był be, a sędzia to w ogóle sprzedany był. Hipokryzja do potęgi(tylko się nie napinać, po prostu musiałem to napisać:P):D A remis jak najbardziej sprawiedliwy, dla obu drużyn.

No cóż, nie udało się, trudno. Za cztery lata będzie lepiej, miejmy nadzieję:)

13.06.2008
13:02
smile
[216]

raper741. [ Pretorianin ]

Haha!! Wykrylem spisek!

Hobbit to Howard Webb!!

13.06.2008
13:19
[217]

adrem [ Adrem-Man ]

Dzisiaj moja szkoła mówiła tylko o tym meczu ;)

13.06.2008
14:09
[218]

lukigno [ (...) ]

tak na prawdę...to Polacy są sami sobie winni....jak by byli lepszą drużyna to strzelili by z 2 3 bramki...a nie jedna i to jeszcze po pół godzinie katastrofalnej gry....jakbyśmy strzelili więcej bramek to by nikt nie miał żalu o tego karniaka....a tak to wielka afera jest....

z drugiej strony...to karnego nie było...

13.06.2008
15:57
[219]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

raper--->Ech, mogłem się nie ujawniać:) Zresztą, ty jedynym poszukującym spisku nie jesteś. Od wczoraj prawie wszyscy się za nim uganiają:D Tamtego karnego nie było, fakt, ale naszej bramki w sumie też, hehe:)

14.06.2008
10:13
smile
[220]

Selman [ Senator ]

14.06.2008
10:17
[221]

kosik007 [ FreeLancer ]

hobbit --> Jak to Leo słusznie zauważył, sędzia popełnił błąd przyznając karnego, raz nie przyznając karnego, i raz, kiedy uznał bramkę ze spalonego. Czyli sędzia popełnił aż trzy wielkie błędy. Tym gorzej.

14.06.2008
10:34
smile
[222]

ValkyreX [ Legend ]

Witam, witam.

Cóż, coś trzeba porobić tego słonecznego dnia...

14.06.2008
18:17
smile
[223]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam,właśnie wróciłem ze wsi,ło matko,jak się wyszumiałem... ;)

14.06.2008
18:42
smile
[224]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Część leszcze,
z wyprawy powróciłem, od środy mnie nie było więc:
co straciłem ? :]

14.06.2008
19:22
[225]

adrem [ Adrem-Man ]

Och,widzieliśćie Soula?!Co za świnia z niego!Nie dość że dał mi po rankingu,to jeszcze samemu sobie zmianił stopień,a innym nie!

14.06.2008
20:03
[226]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>biedak....

Wiwi===>straciłeś około kilkunastu postów które byś napisał....gdybyś był w karczmie.....nic poza tym

14.06.2008
20:12
[227]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a to dupa :P

było świetnie :] 5 "łopat"* złapanych i w cholerę certy i mały sum :P

* łopata - duży leszcz

14.06.2008
20:16
smile
[228]

lukigno [ (...) ]

Wiwi===>mimo wszystko...gratulacje...

14.06.2008
20:19
[229]

ValkyreX [ Legend ]

adrem-> Nie wiem, gdzie trzeba mieć mózg by nie rozumieć tak prostego regulaminu tego forum...

Wiwi-> Gratz.

Witam wieczorową porą.

14.06.2008
20:33
smile
[230]

lukigno [ (...) ]

Val===>nie gdzie trzeba mieć....tylko trzeba mieć...witam również...

14.06.2008
20:38
[231]

adrem [ Adrem-Man ]

Val--->Tylko że wątek do którego się wpisałem,stworzyła taka (bez obrazy) nie poradna dziewczyna,że nawet bym nie podejrzewał że to prowokacja...

14.06.2008
20:43
[232]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>podstawowa....zasada...nie wpisuj sie do wątków...które wydaja Ci się podejrzane....a będzie dobrze....

14.06.2008
20:45
[233]

ValkyreX [ Legend ]

adrem-> Aa, chyba już wiem która i o jaki wątek chodziło. Od początku jej bycia na forum ignoruję/ałem jej wątki przy lepszej okazji. Coś czułem, że coś z nią nie tak...

14.06.2008
20:49
smile
[234]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

to ta co się zastanawia czy nie straci -2pkt respa jak pójdzie sama do kina?

14.06.2008
20:56
smile
[235]

Selman [ Senator ]

jutro chata wolna ! kto chce niech przyjedzie robie grilla i potem pijemy

14.06.2008
21:09
smile
[236]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Jakiś sposób na zarobek dla 15 latka? Byle nie w stylu kradnij, dawaj dupy.

14.06.2008
21:15
[237]

ValkyreX [ Legend ]

Seluś-> Szkoda że nie mieszkasz bliżej. :(

macko-> Mówisz że obie metody się nie sprawdzają? No cóż, w takim razie zostaje Ci roznoszenie ulotek... Albo naucz się grać w gry typu ogame i sprzedawaj zasoby/konta na allegro. Kumpel swego czasu troszkę na tym zarobił. :)

14.06.2008
21:49
smile
[238]

Selman [ Senator ]



fajnego coś udało mi sie stworzyć

15.06.2008
10:49
[239]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

mackof--->W moich okolicach dość popularną formą zarabiania przez ludzi w moim wieku(czyli naście lat;) ) jest zbieranie truskawek:D Jeśli się na to nie załapiesz, bo nie ma gdzie, to pozostają już tylko opcje wymienione przez ciebie:P

15.06.2008
11:14
[240]

adrem [ Adrem-Man ]

to ta co się zastanawia czy nie straci -2pkt respa jak pójdzie sama do kina?


Bingo...

15.06.2008
11:16
[241]

ValkyreX [ Legend ]

Jeśli się na to nie załapiesz, bo nie ma gdzie, to pozostają już tylko opcje wymienione przez ciebie:P

Przecież napisał, że mu to nie wychodzi :(

15.06.2008
11:26
smile
[242]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

no to znajdź takie/takich którym wychodzi i pobaw się w alf... :]

15.06.2008
11:40
smile
[243]

raper741. [ Pretorianin ]

Witajcieeeeee wesołkraczmiarze!!!! ;]

15.06.2008
12:45
[244]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Val--->Najwidoczniej się nie przykładał do pracy:D

15.06.2008
12:49
[245]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Siema. Jaki dziś mecz pokażą na Polsacie ?

15.06.2008
12:53
[246]

lukigno [ (...) ]

Fryzjer===>Portugalia - Szwajcaria...

witam wszystkich...

15.06.2008
14:05
[247]

adrem [ Adrem-Man ]

Witam,postawiłem na remis Portugali ze Szwajcarią :/ Jednak trzeba było się zastanowić nad typami meczów...

15.06.2008
15:29
[248]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Dzisiaj na Polsacie pokażą oba mecze, ale mecz Turcja - Czechy będzie na żywo. Portugalia - Szwajcaria puszczą po 23 jakoś.

Dzisiaj w Ruletce obstawiłem na Portugalię i Turcję.

15.06.2008
15:59
[249]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

luki i tomal --> dzięki ;)

Ja obstawiłem na wygraną Portugalii i Czech ;)

15.06.2008
16:09
smile
[250]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

podobnie jak fryzjer Portugalia oraz Czechy

15.06.2008
16:14
[251]

adrem [ Adrem-Man ]

Również Czechy :)

15.06.2008
16:21
[252]

lukigno [ (...) ]

Portugalia i Czechy....dobrze by było jak by mi weszło...

15.06.2008
16:24
[253]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

W co polecacie mi pograć

Przeszedłem lub grałem i mi się znudziło : CoD 4, Bioshock, Gears of War, Crysis, Assassin's Creed, Wiedźmin, FIFA 08, Euro 08, Counter - Strike 1.6

O sprzęt się nie martwicie lubię gry akcji, sportowe troszkę crpg

Może Diablo II ?

15.06.2008
16:27
smile
[254]

boskijaro [ Legend ]

Hejka ;]
Jestem od 3 dni w Poznaniu i mialem juz ciekawe przygody, a bede jeszcze kolejne 3 :) Nie wiem czy chcecie slyszec o tych przygodach, bo dotyczą

spoiler start
palenia trawy
spoiler stop


A jak tam przygotowania przed meczem Polska-Chorwacja ?

15.06.2008
16:40
[255]

adrem [ Adrem-Man ]

Jaro--->3 przygody?!I jeszcze będą 3?Palenie trawy,jasne...Ja tam wiem swoje... :)

15.06.2008
16:44
[256]

lukigno [ (...) ]

A jak tam przygotowania przed meczem Polska-Chorwacja ?

Jaro===>nijak...nie przygotowuje się jakoś specjalnie....nie widzę sensu....

15.06.2008
16:44
[257]

boskijaro [ Legend ]

3 dni jeszcze będę

jak koniecznie nie chcesz mi wierzyc to nie wierz, ja wiem jak było ;)

15.06.2008
16:49
[258]

adrem [ Adrem-Man ]

Jaro--->Wiem,wiem.No to opowiadaj jak było :)

15.06.2008
17:03
[259]

boskijaro [ Legend ]

spoiler start
powiedzmy ze osoba z ktora palilem odleciała na jakis czas (mowila ze jest uwieziona w kanapie) a ja nie moglem sie podniesc z podlogi, smiejac sie
spoiler stop


wszystko przez to, ze przedtem pilismy wodke :P

ale było nieźle xD

15.06.2008
17:24
[260]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

łał

15.06.2008
17:43
[261]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

boski--->O, idziesz w ślady młodocianego Premieru Tusku?(i chyba jeszcze Baracka Obamy)? :D

15.06.2008
18:07
smile
[262]

boskijaro [ Legend ]

Pewnie, w przyszlosci jeszcze o mnie uslyszycie

i w gazetach będą artykuły z tym wątkiem :D

15.06.2008
18:19
smile
[263]

lukigno [ (...) ]

Jaro===>tylko uważaj jak przeholujesz możesz sie stoczyć tak bardzo że zrobisz sie następcą jednego z braci K. a dokładnie J.K.

15.06.2008
18:30
[264]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

luki--->Cholera, nie wiedziałem, że przez maryśkę człowiek maleje:D

15.06.2008
19:00
[265]

adrem [ Adrem-Man ]

Jaro--->Mogę do ciebie mówić Jaro? :)To raz,a dwa,od teraz będziesz stałym bywa...yyy,VIP-em?A może byłeś tylko że później przestałeś?

15.06.2008
19:07
[266]

boskijaro [ Legend ]

adrem możesz :)

zaglądam tu regularnie,bardziej czytam niż piszę, ale bywam tu często :) i znam dobrze niektórych członków :)

15.06.2008
19:08
[267]

adrem [ Adrem-Man ]

A pozostałe dwie przygody?Opowiesz?

15.06.2008
19:15
smile
[268]

raper741. [ Pretorianin ]

Witam was!

15.06.2008
19:16
[269]

adrem [ Adrem-Man ]

Cześć :)

15.06.2008
19:17
smile
[270]

ValkyreX [ Legend ]

Niech żyje raper, niech żyje raper!

15.06.2008
19:19
[271]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Niech żyjeeee... E, a tak właściwie to co, jakaś okazja jest? Może został koronowany?:D

15.06.2008
19:21
smile
[272]

ValkyreX [ Legend ]

los-> Bartek- człowiek, który został raperem ;)

15.06.2008
19:22
smile
[273]

raper741. [ Pretorianin ]

Ale o co chodzi? :D

15.06.2008
19:24
[274]

lukigno [ (...) ]

Val===>właśnie o co chodzi....??...

Rap===>witam...

z tym bliźniakiem z pod znaku K....to zła interpretacja...

15.06.2008
19:25
smile
[275]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Michał co sie stao?

15.06.2008
19:26
smile
[276]

ValkyreX [ Legend ]

Arturze, łazienka jest zamknięta.

ed.

szkoda, że maćkof nie zadał tego pytania...

15.06.2008
19:27
smile
[277]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

[253]

O Właśnie znalazłem dresiarska piosenka o klubie z mego miasta ;)

15.06.2008
19:27
[278]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Val--->Nieprawda, sprawdzałem, otwarta jest;) A piwa marki "Bartek" u mnie nie sprzedają:D

15.06.2008
19:28
smile
[279]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Daj śrubokręt!

15.06.2008
19:29
[280]

lukigno [ (...) ]

chwila....chwila...bo nie nadążam....i moje...też

15.06.2008
19:29
smile
[281]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Maciuś, szynku!

15.06.2008
19:31
[282]

ValkyreX [ Legend ]

A, maćka tu nie ma przecież... w łazience się zamknoł :)

mackof-> Do-you-fucking-hear-me?

15.06.2008
19:32
smile
[283]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Maciek, Maćku!

Val - powtarzam, ucz się języków!
Do-you-fucking-head-me?

15.06.2008
19:33
[284]

lukigno [ (...) ]

Maciuś...co się stało??!!....Maciuś Maciuś....co sie stało???!!!

15.06.2008
19:36
smile
[285]

ValkyreX [ Legend ]

Uazienka jest zamknienta.

15.06.2008
19:37
smile
[286]

lukigno [ (...) ]

może poszedł do damskiej??!!......sprawdzaliście???

15.06.2008
19:38
smile
[287]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

niestety trafił w złe drzwi ... wpadł do męskiej :(

czy da radę z Pisuarem?

15.06.2008
19:39
[288]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

No co wy, nie wiecie? Przecież Maciuś chodzi do specjalnej ubikacji z oznaczeniem "Dla dzieci Rysia z Klanu"! Jakim trzeba być ignorantem, żeby tego nie wiedzieć? Żenua.

15.06.2008
19:43
smile
[289]

raper741. [ Pretorianin ]

Umyliście rączki? ;(

15.06.2008
19:46
[290]

ValkyreX [ Legend ]

Wiewiórk-> Właśnie znajomy dzwonił, że ponoć tam usiadł i chciał załatwić potrzeby "cięższej wagi"... Faktycznie pomylił toalety.

15.06.2008
19:47
[291]

adrem [ Adrem-Man ]

Niedługo nowa część.Nie mogę się doczekać podtytułu :)

15.06.2008
19:47
[292]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

o fuck, ja się do niego nie przyznaje, ty bierz się za wyciąganie go z ....

15.06.2008
19:59
smile
[293]

lukigno [ (...) ]

ja też nie....i tak nie wiem o czym Wy w ogóle mówicie....:p

15.06.2008
20:06
smile
[294]

ValkyreX [ Legend ]

To niech jego kolega zrobi z tym porządek...

spoiler start
Fryzjer
spoiler stop

15.06.2008
20:11
smile
[295]

lukigno [ (...) ]

gdzie wszyscy tak nagle uciekli???!!!.....przestraszyli się że będą musieli sprzątać....:p

15.06.2008
20:14
smile
[296]

raper741. [ Pretorianin ]

Ignorujecie mnie? :P

15.06.2008
20:16
smile
[297]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

kogo?

15.06.2008
20:18
[298]

lukigno [ (...) ]

ktoś coś mówił???.....

na serio:...Rap===>nie odzywasz sie w ogóle...to nie mówimy nic do Ciebie...proste...

15.06.2008
20:20
smile
[299]

raper741. [ Pretorianin ]

Kto zakłada nową część?

15.06.2008
20:26
[300]

mannan [ M*A*S*H ]

raper --> jak chciałeś dać (tak przypuszczam) linka do starego konta, to https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=376541

15.06.2008
20:27
[301]

lukigno [ (...) ]

no dalej gdzie nowa część???...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.