
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Wesołkraczma [cz. 89] Do boju Polsko!
Wip-y - Apocalyptiq (założyciel karczmy), Jeckyl, ValkyreX , Selman , Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, lukigno, lotnik_jack (Devil_son), los_hobbitos, sajes,
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
GOOOOL!
ValkyreX [ Legend ]
Do boju, do boju :)

adrem [ Adrem-Man ]
Vip-y?To mi się podoba :)

Selman [ Senator ]
kosik007 [ FreeLancer ]
Wip-y - Apocalyptiq (założyciel karczmy), Jeckyl, ValkyreX , Selman , Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, raper741, adrem, boskijaro, dj4, lukigno, lotnik_jack (Devil_son), kosik007
Siem dopiszem. ^^
POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
jak obstawiacie
22 17 czerwca 2008, 20:45 Grupa C Francja ?:? Włochy
bo nie mam pomysłu?
adrem [ Adrem-Man ]
Wiwi--->Nie wiem dlaczego ale obstawiłem Włochy...Fuck...

kosik007 [ FreeLancer ]
Ja obstawiłem Francję. ;)
1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
+1 !
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Ja obstawiam Francję :) hmm 1:0 lub 2:1
kosik007 [ FreeLancer ]
+1 :)
Następny mecz: Portugalia-Turcja. Obstawiłem remis. ;) Już w ogóle wszystkie mecze mam obstawione. ;P

raper741 [ Legend ]
No to w ruletce GOLa na razie mam 1 pkt ;)
Czekam na wygraną Portugalii :P
m1a87z [ NDAKOTA ]
też mam +1 ;] a next obstawilem na remis :) zobaczymy jak to bedzie ;]

lukigno [ (...) ]
ja również mam +1....i o dziwo jestem 9 w klasyfikacji...:p....
dobry tytuł...i logo....a i te VIP-y tez mi się podobają...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
następny obstawiony na wygraną Portugalii, i na to liczę :P

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Myślałem że obstawiłem Czechy, ale w ruletce obstawiłem remis - więc 0 punktów. W drugim meczu obstawiłem Portugalię :D
Fajne logo.
adrem [ Adrem-Man ]
W drugim meczu-Portugalia wygra :)
PS.A ja jestem dopiero 65 w kwalifikacji,buuuu :(
PS2.O,Soul też obstawiał :D
lukigno [ (...) ]
tak Portugalia musi wygrać.....
właśnie zmywam sie na ten mecz....
nara...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
+2 :P
kurcze, coś sądzę że jutro nic nie zdobędę ale może ....
Obstawiłem na remis między Austrią a Chorwacją
i wygraną Polski z Niemcami :P
adrem [ Adrem-Man ]
Austria ?:? Chorwacja wygra: Austria
Niemcy ?:? Polska wygra: Niemcy
Na razie +2 :)

Selman [ Senator ]
na ja w tej śmiesznej grze mam +2 ;]
jutro trzeba trzymać kciuki za kubice !!
oglądnę jeszcze soprano i ide spać :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a ja dzisiaj do oporu :]
śpicie?

Selman [ Senator ]
już nie
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
WIP
Wielka Impreza Państwowa ;P
A czemu tam los nie dopisany?
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Dobre logo ;)
POLSKA !!!!!!!!!!1111111111111111
A tak wogule to cześć

raper741 [ Legend ]
Witam wieczorową porą :)

ValkyreX [ Legend ]
Witam, witam. Właśnie przechodzę sobie Dark Messiah- całkiem fajna gra...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
A czemu tam los nie dopisany?
Och, cóż za godna uwagi troska o moją skromną osobę:D A nie jestem tam dopisany, bo co by się miały Weri Importent Persony z plebsem zadawać;)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
A ja ? ;(

mackof [ Reprezentuje poziom ]
A może mi ktoś coś poleci. Jakiegoś nowego RPG? Nie mam w co pykać ;(
ValkyreX [ Legend ]
Wiwi-> Jak zajrzysz to dopisz do 1 postu sajesa i los_hobbitosa.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Jestem wzruszony. Znajdę się wśród elit!:D

mackof [ Reprezentuje poziom ]
Ale z was ryby. Ja tu grzecznie proszę...
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Już się meczu nie mogę doczekać. A tymczasem męczę się z Polityką Gospodarczą.
POLSKA!!! POLSKA!!!
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Two Worlds, w KŚG za 7 zł jest.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
sajes--->Odkrycie roku, jak Boga kocham:) Niestety, u mnie cały nakład poszedł w cholerę zanim się zorientowałem. Trudno się mówi:)
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Tomal ---> xD
Spróbuje. A Legend: Hand of God? Miał ktoś styczność z tym?

ValkyreX [ Legend ]
Wiewiórk-> Aha! Wykryłem spisek- dostajesz za free ubranka od innego golowicza! I to wcale nie jest Soul i koszulki z logiem gry-online ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7766471&N=1 [12]
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Val--->Tam od razu spisek. Po prostu biednego Wiewióra nie stać, więc uczynny golowicz szyje mu ubranka w ramach akcji naprawiania świata:D

boskijaro [ Legend ]
Polska do boju !!! :D
juz sie nie moge doczekać meczu, jakieś 9h jeszcze
kosik007 [ FreeLancer ]
Właśnie Two Worlds za 7zł to grzech nie kupić! Na szczęście w porę się zorientowałem i pierwszego dnia się zaopatrzyłem. ^^

ValkyreX [ Legend ]
<-Two Worlds, w KŚG za 7 zł jest.
Dobrze przeczytałem?! Dostępny jest już w sklepach?

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Valk ----> Yhy, dobrze.

ValkyreX [ Legend ]
Faktycznie, już jestem posiadaczem gazetki.
Jestem w szoku.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
siek - wyobraź sobie tą marionetkę szwaba i jazda:
Val - była umowa że moich gratisów sie nie czepiasz ...
lukigno [ (...) ]
Witam wszystkich obecnych i nie obecnych z resztą też...:p....
dzisiaj wielki mecz....
adrem [ Adrem-Man ]
O tam mecz,Polacy dostaną w dupę i tak sie skończy :/

ValkyreX [ Legend ]
^ Wczoraj na gol'u niejaki Conroy miał wizję tego meczu i wszystko dokładnie opisał. Niestety wątek skasowano ale wtajemniczeni wiedzą...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
czytałem :P
jeszcze 3 godziny i trza zacząć przygotowywać produkty wyskokowe typu frytki bo chipsy mi się przejadły :P

mannan [ M*A*S*H ]
Tylko ja nie wierzę w zwycięstwo?
Kupuję ktoś Soprano z GW?

ValkyreX [ Legend ]
Nie tylko Ty. :)
Dobrze, że mam życie poza piłką nożną...

raper741 [ Legend ]
Ostatnio jakoś mało mówię :P
Wygramy!
lukigno [ (...) ]
Val===>ale co to za życie.....:p
czekam z niecierpliwością na mecz...uwielbiam ten nastrój oczekiwania...
adrem [ Adrem-Man ]
Ja też nie wierzę w naszą wygraną :)
kosik007 [ FreeLancer ]
Wygramy!
POLSKA
O
/\,O__
_| / |_ niemcy

ValkyreX [ Legend ]
Val===>ale co to za życie...
Takie, jakie powinno być. Gdyby nie ta cała zasrana piłka nożna, dziś pewnie większy nacisk na takich wf'ach kładziony byłby na fechtunek, celność w strzelaniu z łuku, broni palnych itp. itd.
:)
kosik-> Fakt, nie zauważylem ^^
kosik007 [ FreeLancer ]
Taki sam mam. :P

lukigno [ (...) ]
Val===>a po co Ci strzelanie z łuku...i broni palnych...chcesz kogoś zabić???...
Kosik===>też tak myślę....obstawiłem tak w ruletce....
kosik007 [ FreeLancer ]
lukigno --> Ja również. ;) Ale wkurzył mnie nieźle jeden z użytkowników tego forum, który w opisie faworyzował niemaszków, a jak się zapytałem dlaczego, to odpowiedział, że niemaszkom nie kibicuje, ale chciałby żeby wygrali bo tak u buka obstawił... a to nie to samo?
Oo, a tym czasem Senatora wbiłem. ^^

lukigno [ (...) ]
Kosik===>chciałbym aby nasi wygrali...bo po pierwsze było by fajnie....po drugie była by to wielka sensacja...a po trzecie i dopiero po trzecie....weszło by mi typowanie...
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Widzę że wszędzie się udzielają nerwy przed meczem. Liczę że Polska wygra.
A już za niecałą godzinkę Chorwacja - Austria. Trzeba zobaczyć jak się nasi rywale prezentują.
adrem [ Adrem-Man ]
Oby Austria Wygrała :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
oby był remis bo tak obstawiałem w ruletce
z Niemcami liczę na wygraną, jak wygramy to ... będę myśleć po pierwszym GOLu ;)

mackof [ Reprezentuje poziom ]
Oby wygrała Chorwacja.
djforever [ Senator ]
W ruletce obstawiłem wygraną Niemców. Oj, bardzo, ale to bardzo chciałbym, żeby ten typ nie był trafny.

lukigno [ (...) ]
i Chorwacja wygrała...szczęśliwie...ale wygrała....i na razie 3 na 3 mi weszły...i 5 miejsce w rankingu...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja pierdo.... 800 miejsc w rankingu w dupę :P
przynajmniej jak nasi wygrają to wyjdę na zero :P bo jak sądzę jestem jedynym straceńcem który postawił na biało czerwonych :P
kosik007 [ FreeLancer ]
A mi wszedł jeden mecz tylko. ;P

lukigno [ (...) ]
Wiwi--->ja też postawiłem na Polskę....ale myślę że to był błąd...

mackof [ Reprezentuje poziom ]
Ja jestem bodajże 953 z dwoma punktami

adrem [ Adrem-Man ]
Buuu,je...chana Austria,jestem 787 :(((((

ValkyreX [ Legend ]
Hehe, a myślałem że ktoś tu od razu przyleci napisać-"poinformować" że Polska póki co przegrywa.

adrem [ Adrem-Man ]
A kto by się nie domyślił?Wiem,antypatriota ze mnie...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ide spać, bo nawet redtube dzis nic nie zaradzi :(
albo nie :P
Kubica Wygrał :D
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->Nie antypatriota, tylko realista:) A ja muszę powiedzieć, że nasi momentami grali bardzo dobrze. Nie zostawiają więc aż tak złego wrażenia jak dwa lata temu. Jest wtopa, ale jest i nadzieja:)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ile drużyn wychodzi z grupy?
bo jak dwie to mamy REALNE szanse, ale chyba jedna?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Wiewiór--->Nie no, chyba dwie. Ale zasiałeś ziarno niepewności w mym umyśle:P
adrem [ Adrem-Man ]
Nom,muszę przyznać że w drugiej połowie Polacy całkiem nieźle grali,Roger też się spisał :)
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Wygramy z Chorwacją i Austrią, przy korzystnym bilansie bramek wyjdziemy z grupy ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
dobra jest, nie jest źle :D
mamy szanse wyjść wygrywając kolejne mecze .... ale 2 punkty w ruletce :P
jutro dwa pewniaki moim zdaniem
Rumunia ?:? Francja wygra: Francja
Holandia ?:? Włochy wygra: Włochy

ValkyreX [ Legend ]
A ile w końcu było?

Selman [ Senator ]
2:0 wymiatamy :D
szkoda tylko podolskiego
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Szkoda Polski, dobrze grała. Liczę że we czwartek wygramy z Austrią.

ValkyreX [ Legend ]
Aaa, znów tydzien od początku... Zanudzę się chyba dziś.

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
val---> to do szkoły idź ;)

ValkyreX [ Legend ]
Fajnie, ale jestem w szkole od godziny.

lukigno [ (...) ]
fajnie...Polacy przegrali...i z 5 miejsca zrobiło sie 272...czy jakoś tak....
Val===>oceny już wystawione??...
ValkyreX [ Legend ]
Tak, już prawie wszystkie zaliczone-wpisane. Ogólnie to już mam luz do końca, za dwa dni wycieczka klasowa (jednodniowa, ale zawsze). W domu czekają na mnie nowe filmy do oglądnięcia. Ogólnie to póki co nie narzekam.
A grać też mam w co. :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Val -> Wyszedłbyś czasem zza tego Firewall'a na świat, do ludzi...

lukigno [ (...) ]
Val===>czyli najgorsze już za Tobą....to powinieneś się cieszyć...że już masz wakacje...praktycznie...:p

ValkyreX [ Legend ]
Jeckyl-> Cóż, lepsze siedzenie przed ekranem, niż upijanie się do upadłego ;) Nie, nie jestem no-life'm. Kiedy mam co robić, to wychodzę nad jeziorko, rower czy też na piwko z kumplami więc chyba nie jest jeszcze ze mną tak źle...
luki-> Zgadza się, ale ja i tak nie potrafię cieszyć się życiem :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Val -> Do upadłego to ja już dawno się nie upiłem ;P Szkoda :(
P.S. Emotki musi nie zauważyłeś ;P
lukigno [ (...) ]
Val===>jesteś pesymistą...realistą???.....mnie też życie częściej dobija niż daje powody do radości...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
zaproponuje mi ktoś jakąś ciekawą komedie?
najlepiej jakąś głupkowatą :P
Pejosik [ Centurion ]
Hejooo, ale super wygrałem troszkę kasiorki z wczorajszego meczu - postawiłem 20zł na Niemców i mały zysk jest . *yuppi*

lukigno [ (...) ]
Pejosik===>a co mnie to obchodzi...
ValkyreX [ Legend ]
luki-> Raczej realistą.
Wiwi-> American Pie, Straszne filmy, Komedia Romantyczna, Ostra Jazda. Na daną chwile te przyszły mi na myśl.
lukigno [ (...) ]
Val===>witaj mój bracie w realizmie....
Wiwi===>wszystkie części "Nagiej Broni", "Szklanką po łapkach"....."Spokojnie to tylko awaria", "Czy leci z nami pilot?!"...i jeszcze była jedna ale nie mogę sobie tytułu przypomnieć...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
no to Ostra jazda i Komedia romantyczna w przyszłym tygodniu :P
ehh, ciekawy koniec roku jest, nie ma jak to grać w piłkę nożną w sali od biologi w momencie gdy Dyrektor (uczy nas matematyki) wyszedł z klasy :P
poszedł kwiatek, a prawie okno i gąszcz roślin, ale niestety jak wrócił wybadał co się stało, a zdradziła nas potłuczona doniczka na parapecie za oknem zamiast wyrzucona gdzieś w oddal :P

raper741.. [ Junior ]
Siemka ;]
adrem [ Adrem-Man ]
Witam :)Kto podszywa się pod rapera741?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->To poważna sprawa... Zna ktoś numer do Agencji Detektywistycznej(tak, tej agencji):D?
adrem [ Adrem-Man ]
A numer do agencji towarzyskiej będzie pasował?;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->Jeśli zafundujesz nam jej usługi, to jak najbardziej:)
|T.P_C| Clan [ Konsul ]
Widzę że na ostatnie posty są na temat piłki nożnej...:/

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Agencja się rozpadła, zostali tylko nie liczni którzy dalej tropią ...
szukać pod DjPeja10
|T.P_C| Clan ->> chyba nie ten wątek
los_hobbitos [ Chomikołak ]
|T.P_C| Clan--->Rozumiem, że chodzi o to, że nie podoba ci się brak piłki kopanej w ostatnich postach? A od kiedy to głównym tematem rozmów w Kraczmie jest piłka nożna, że się tak spytam? Tytuł wątku nic nie zmienia w tej materii.
Wiewiór--->Dzięki za cynk. Może być ciężko, ale znajdę skurczybyka:D

raper741.. [ Junior ]
Nikt się pod rapera nie podszywa :P Raper we własne osobie ;]
adrem [ Adrem-Man ]
|T.P_C| Clan--->Przepraszamy,następnym razem daj nam listę tematów na które możemy rozmawiać...
raper471..(ten fałszzywy)--->To dlaczego jesteś juniorem?I nie masz gwiazdki?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
raper--->Taaa, każdy podszywający się tak mówi. Nie bój się, już my z ciebie wyciśniemy prawdę:)

raper741.. [ Junior ]
Brat poznał hasło moje i usunął konto ;(
los_hobbitos [ Chomikołak ]
raper--->Tak? Jak dobrze, że nie mam brata:)
adrem [ Adrem-Man ]
Ja nie wierzę :/
raper741.. [ Junior ]
To nie wierz.
adrem [ Adrem-Man ]
To naprawdę ty?Ten raper741 z gwiazdką którego wszyscy znamy i kochamy?
raper741. [ Pretorianin ]
Tak, to ja. Konto z gwiazdką zostało usunięte.
Będę pisał z tego konta, bo mam ranking wyższy. Raper741 z jedną kropką to moje główne konto.
adrem [ Adrem-Man ]
Brat młodszy czy starszy?Konto z gwiazdką...Poszło...
raper741. [ Pretorianin ]
Młodszy.
lukigno [ (...) ]
Rap===>z całym szacunkiem...zje**łbym gnoja....
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
raper741.---> Śle kondolencje, po stracie tamtego konta.
A mnie łeb jeszcze napie... boli po sobotnim weselu i wczorajszych poprawinach u kuzynki, nic nie pomaga. Ała
Wiewiórze to co widzimy sie 16.06 w Zakopcu ?? ;) My bedziemy na skoczni, krupówkach, dolina 5 stawów i pewnie gdzies jeszcze.
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Z Fryzjerem jadę do Białego Dunajca w wakacje na dwa tygodnia. Na pewno wpadniemy też do Zakopanego, więc my sie również widzimy Wiewiórze ;)

raper741. [ Pretorianin ]
A kto będzie w wakacje w Łebie nad morzem ? :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Half -spoko, nie wiem, jak chcesz możemy wpaść na chwile z szaszem ale trzeba było by ustalić godzinę :P
Siek - to samo :P mile widziane nr. tel.kom na gg :]
misiekkot666 [ Junior ]
dla formalności :]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a może :P rapciu zwracam honor :P

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]
W Łebie ? o.O ja bede xD
ło sobie tak napisałem 1 raz tu xD może zacznę tu pisać :<

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
jejciu :/
Francja z remisowała z Rumunią ;/
a tak liczyłem na Francje ;/
jak Włochy nie wygrają to ja się chyba już nie licze ;P

adrem [ Adrem-Man ]
Wiwi--->Który jesteś w ruletce?Ja 359 :(((

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
zazdroszczę:
miejsce w rankingu: 1117
typowanych meczy: 24
poprawnie: 2
błędnie: 3
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 26
2 punktów

djforever [ Senator ]
djforever
miejsce w rankingu: 378
typowanych meczy: 12
poprawnie: 3
błędnie: 2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 26
3 punktów
Liczę na wygraną Włochów.

boskijaro [ Legend ]
miejsce w rankingu:571
typowanych meczy:24
poprawnie:3
błędnie:2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych:26
3 punktów
postawiłem na Francję i Polskę ..

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja za to:
1 punkt na "fartownej" wygranej Chorwacji z Austrią ( obstawiałem remis)
1 punkt na naszych, (trzeba było słuchać rozumu)
1 punkt na niespodziance czyli dzisiejszym remisie (obstawiałem Francję)
adrem [ Adrem-Man ]
miejsce w rankingu: 359
typowanych meczy: 24
poprawnie: 3
błędnie: 2
nie wytypowane: 0
nie rozegranych: 25
3 punktów
:(

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
HOOOOOOOOOOLANDIA
teraz mnie dobiła :/ /////
zasrane 2 punkty chyba do końca ;/
3 - 0 nie mam pytań

lukigno [ (...) ]
a ja obstawiłem Holandię imi weszło.....haha...kochane Oranje....

mr00TshnY [ Centurion ]
A ja Niemców dlatego mam AŻ jeden punkt. :D
adrem [ Adrem-Man ]
Jestem 470...Super...
ValkyreX [ Legend ]
Haha, no to ja mam już wakacje. Jeszcze tylko wypada wziąć pół litra by wypić przed relą z kumplami i mogę oficjalnie potwierdzic, ze rok 2007-2008 jest zamknięty :)

djforever [ Senator ]
U mnie dzisiaj wszystko się wyjaśniło. Mam jeszcze miejscami łamane oceny, ale żadna dwója mi nie zagraża, i jest luzik.
Dzisiaj koledzy obstawiłem na wygraną Hiszpanii i Szwecji, mam nadzieję że nie zawiodą :)
Zawsze uważałem, że parzyste lata są lepsze od nieparzystych. I jak na razie sprawdza się to w 100% :)
mackof [ Reprezentuje poziom ]
3 pkt. Holandię trafiłem :)

ValkyreX [ Legend ]
Ehh, dzieci i ta cała piłka nożna... To już wiem, czemu dorosłych/pełnoletnich mężczyzn nazywa się dużymi dziećmi. Właśnie przez tą grę.

lukigno [ (...) ]
Val===>nie tylko przez "tą" grę..ale także przez miłość do samochodów....mówi się że dobry samochód jest przedłużeniem męskiego ego...
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Samochodami się akurat nie interesuje. A Ty Val? Nie masz czegoś czym się jarasz jak smok?
ValkyreX [ Legend ]
luki-> to już lepsze samochody, niż piłka...
mackof-> Owszem, jest taka rzecz. Fechtunek i szermierka. :)
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Na pewno masz namiot na spodniach, kiedy "szermierzujesz" albo oglądasz jakieś turnieje.

djforever [ Senator ]
Szermierka to też hobby każdego mężczyzny od 16-17 roku życia, ćwiczenia bez przeciwnika zaczynają się kilka lat wcześniej.

lukigno [ (...) ]
Val===>ja tam lubię i samochody i piłkę....ale piłka przede wszystkim...tak jak muzyka....

los_hobbitos [ Chomikołak ]
luki-> to już lepsze samochody, niż piłka...
A co to, k*rwa za różnica, czym kto się jara? Są lepsze i gorsze hobby czy zainteresowania? Jeśli ktoś interesuje się samochodami czy piłką, to jest dużym dzieckiem, a jak szermierką i, dajmy na to, golfem to jest prawdziwym męęęężczyzną? Paranoja ludzie, paranoja:) To już lepiej się niczym nie interesować, mieć wszystko w dupie i być emo:D
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Witam :)
Co u was? :)

lukigno [ (...) ]
Los===>spokojnie...nie denerwuj sie...to tylko rozmowa na kolejny płytki temat...:p

boskijaro [ Legend ]
Hah, ten mecz był najlepszym moim zdaniem do tej pory w turnieju
Jeszcze tylko 3 dni... i wyjazd do Poznania ;D

raper741. [ Pretorianin ]
Cześć ;]
los_hobbitos [ Chomikołak ]
luki--->Ależ ja się nie denerwuję(nie widziałeś mnie zdenerwowanego pysiaczku, oj nie widziałeś:D), po prostu mnie to absolutnie zadziwiło:)
adrem [ Adrem-Man ]
Witam,widzę że atmosfera meczów czasowo przeminęła :)
lukigno [ (...) ]
Los===>rozumiem...pysiaczku<--- O zgrozo!!!!!!!
Adrem===>ile można gadać o piłce...trzeba mieć umiar...
raper741. [ Pretorianin ]
Na stos!
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Witam Witam!
rok szkolny zakończony ^^
źle nie jest:
9 -czfurek
5- tluiek
1-piontka
jutro na rybki i gitara :)
lukigno [ (...) ]
Wiwi====>gratulacje...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
luki - prędzej zbesztaj mnie :P
olałem ten rok i to ostro, od przyszłego roku biorę się OSTRO do pracy i wyjdę na koniec bez żadnych trój, dwój czy nie daj pał,
takie postanowienie ...

lukigno [ (...) ]
Wiwi===>zbesztać Cie???....za co...ja w swojej karierze edukacyjnej nie miałem takiego świadectwa....jak bym miał to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi...jeden rok mozna olać...jeden czy dwa...
-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Kogo?

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Mwahahaha, mam 4,76, co znaczy, że udało mi się wywalczyć czerwony pasek ]:->

mackof [ Reprezentuje poziom ]
sajes ---> zemrzyj i zgonij kujonie
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Ja mam 5.2, ale to dopiero gymnazjum, w średniej nie będzie tak różowo. Ale pochwalić sie można. Aha , żeby mieć dobra średnią , nie trzeba ślęczeć całymi dniami nad książkami i być kujonem. Przynajmniej w gim. Aha oczywiście jak mam dwie 3, to jedna jest z religii, jezeli mieszkałbym w mieście już bym dawno na to cos nie chodził, żaden pie... ksiądz nie bedzie mi narzucał co mam myśleć i co mam robić. Na sztos z tym

djforever [ Senator ]
Ja nadal w przedziale- 4.31-4.5. Cieszy mnie ta średnia niezmiernie, ale bardziej cieszy to, że już wakacje, a w tę sobotę jeszcze bal ^^
Czyli, żeby mieć te 4.5, musiałbym
-poprawić chemię
-liczyć na litość anglisty
-napisać referacik z fizyki
Zobaczymy, czy będzie mi się chciało :P
los_hobbitos [ Chomikołak ]
4.87 będę miał. Nieźle, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak słaby był dla mnie ten rok. Na szczęście miałem iście piorunującą końcówkę:D
No, to teraz jeszcze poczekać na wyniki testów gimnazjalnych i, przy odrobinie szczęścia, III LO im. S. Żeromskiego W Bielsku-Białej powita nowego ucznia:)

raper741. [ Pretorianin ]
Będę miał 3,8 ;)
ValkyreX [ Legend ]
przy odrobinie szczęścia, III LO im. S. Żeromskiego W Bielsku-Białej powita nowego ucznia:)
Byłem tam (w Bielsku-Białej) jakieś 6 lat temu ale pamiętam dość dobrze i bardzo pozytywnie. :-)
ValkyreX [ Legend ]
Hehe, dawno mi się nie zdarzyło, bym pisał dwa posty pod rząd...
No cóż, ja idę spać bo jutro wycieczka klasowa... Fajnie, że zamiast 8 lekcji będzie (prawdopodobnie) mile spędzony dzień w towarzystwie kumpli z klasy.
Dobranoc.

Selman [ Senator ]
ja też ide spać bo jutro jadę po twin do perki<zaciesza>
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Co tam panowie?

djforever [ Senator ]
Swietny wieczor w towarzystwie kolegów, naprawde super.
zajebiste rozpoczecie wakacji :)
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Widzę że niektórzy już wakacje mają, a u mnie sesja w pełni. Dzisiaj kolos, jutro 2, w piątek znowu kolos.
adrem [ Adrem-Man ]
Witam,temat szkoły znów powrócił :)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->Na szczęście, od 20 czerwca siła tego tematu będzie sukcesywnie malała:) Taką mam przynajmniej nadzieję:)

lukigno [ (...) ]
Los===>los ja też mam taka nadzieję...
adrem [ Adrem-Man ]
Ale tego nie zobaczę bo najprawdopodobniej już wyjadę :(
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->Pierwszy turnus czy roboty przymusowe?;)

ValkyreX [ Legend ]
Właśnie się zastanawiam, czy w piątek nie zaryzykować i sp#$#lić z wf'u. Zależeć to będzie od kilku czynników, między innymi od pogody...
lukigno [ (...) ]
Val===>a ocenę masz wystawioną....i kiedy masz rade pedagogiczną??...

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Oceny wystawione, rada w poniedziałek, obecności nie sprawdzane, jednym słowem waaaakkkaaaacjjjjeeee 11!!11!!!
ValkyreX [ Legend ]
Oceny mam już wystawione wszystkie, a radę kiedy mam, to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. :)
Ale i tak wątpie, czy by gość zmienił ocenę z wfu z powodu jednej ucieczki.
adrem [ Adrem-Man ]
Val--->Poj***** cię?!W piątek 13?!Jak chcesz to próbuj...
lukigno [ (...) ]
Val===>nie wiem..nie znam Twojego gościa od w-f-u....jak chcesz to ryzykuj....
Adrem===>w piątek 13...czyli mój szczęśliwy dzień...
ValkyreX [ Legend ]
Dla mnie zawsze trzeci dzień miesiąca jest pechowy. Trzynasty jest jak każdy inny a i pod słupami przechodząc nie krzyżuje palców. Jednym słowem- śmieszą mnie te wszystkie przesądy. :)

lukigno [ (...) ]
Val===>ja też nie wierze w przesądy....urodziłem się 13 marca...więc...już bardziej pechowy być nie mogę...
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja też nie jestem przesądny. To 188 post...i nie jest pechowy:P

raper741. [ Pretorianin ]
Witajcie!
adrem [ Adrem-Man ]
Wtajcie!
BTW:Raper741 oto [*] dla twojego ''gwiazdkowego'' konta :(

lukigno [ (...) ]
Rap===>witaj....
Adrem===>chyba już składałeś kondolencje Rapowi.....tak mi sie wydaje...
adrem [ Adrem-Man ]
Ale [*] nie było... :)
BTW:Ciebie także witam ;)
lukigno [ (...) ]
Adrem===>ja Ciebie też...:p
raper741. [ Pretorianin ]
Skończyła się cisza.

ValkyreX [ Legend ]
raper-> I widzisz ;) Masz tyle pkt, na ile liczyłeś. Mówiłem, że nie ma się czym przejmować.

Selman [ Senator ]
mam twina i nie umiem na nim grać

djforever [ Senator ]
Dzień dobry
adrem [ Adrem-Man ]
Witam ;)

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Dżem jest dobry!

lukigno [ (...) ]
jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Chorwacja wygrała z Niemcami!!!!!!!!!!!!...i jaki piękny awans w rankingu z 71 miejsca....na 14.....cud miód malina...
adrem [ Adrem-Man ]
Jestem 1508....Bez komentarza...
adrem [ Adrem-Man ]
Czy ten user posiada jakąkolwiek inteligencję?
ValkyreX [ Legend ]
adrem-> Niestety podzielił Twój los...
Witam pod sam wieczór. Kurde, straciłem pół godziny gry w Jedi Academy przez awarię sejva ;/

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
A ja sobie chyba pogram w Two Worlds, ot co!
lukigno [ (...) ]
mecz....po prostu brak słów....sędzia zrobił prezent gospodarzom...nie da sie ukryć...ale w ruletce jakiś strasznych konsekwencji nie było...tylko 4 miejsca w dół.....ujdzie...

ValkyreX [ Legend ]
Dobrze, że nie przepadam za piłką nożną. Jestem dość nerwowy a w połączeniu z tym, jakie reakcje widziałem u brata i ojca (zazwyczaj dość spokojni)... Pewnie bym coś roz#$#ał. :)
lukigno [ (...) ]
Val====>właśnie za te emocje kocham piłek....trzeba to kochać aby zrozumieć....
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Niestety dla nas, taka jest piłka nożna. Wszystko się może zdarzyć.

Selman [ Senator ]
hah ja dzisiaj na wycieczkę do jakiegoś śmiesznego muzeum :D
ValkyreX [ Legend ]
A ja znów ze szkoły piszę... Dwóch pierwszych lekcji praktycznie nie było a pozostałe teraz mamy skrócone...
Ostatni zwykły weekend. Fajnie :)

raper741. [ Pretorianin ]
Ten na wycieczce, ten w szkole, a ja w domu :D
Wczoraj wieczorem dwa punkty w rankingu straciłem ;( Na chwilę po meczu miałem level 8. Niestety, emocje odebrały dwa punkty ;(

ValkyreX [ Legend ]
W domu? Chory jesteś czy po prostu zostałes?
U mnie też w klasie 16 osób na 36.
btw. już mamy pomysł na podtytuł kolejnej części- Wesołkraczma [cz.90] Polska kocha Howarda Webba!

raper741. [ Pretorianin ]
Nie przywykłem do stopnia chorążego :P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
raper --> Taaa...legendo :P
Val --> to w sumie tak jak u mnie. Nie poszedłem bo hmm wolałem zostać w domu. Nie ma tam po co chodzić, szczególnie teraz gdy wcale nie ma lekcji (tzn są ale luźne). co tam robicie?
Austriakom gratulujemy sędziego
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Val--->Polska kocha Howarda Webba!
...za to, że uznał nam gola strzelonego ze spalonego. Ale o tym nikt nie mówi, nie, bo po co. Nasza bramka była w porządku, tylko karny dla Austriaków był be, a sędzia to w ogóle sprzedany był. Hipokryzja do potęgi(tylko się nie napinać, po prostu musiałem to napisać:P):D A remis jak najbardziej sprawiedliwy, dla obu drużyn.
No cóż, nie udało się, trudno. Za cztery lata będzie lepiej, miejmy nadzieję:)

raper741. [ Pretorianin ]
Haha!! Wykrylem spisek!
Hobbit to Howard Webb!!
adrem [ Adrem-Man ]
Dzisiaj moja szkoła mówiła tylko o tym meczu ;)
lukigno [ (...) ]
tak na prawdę...to Polacy są sami sobie winni....jak by byli lepszą drużyna to strzelili by z 2 3 bramki...a nie jedna i to jeszcze po pół godzinie katastrofalnej gry....jakbyśmy strzelili więcej bramek to by nikt nie miał żalu o tego karniaka....a tak to wielka afera jest....
z drugiej strony...to karnego nie było...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
raper--->Ech, mogłem się nie ujawniać:) Zresztą, ty jedynym poszukującym spisku nie jesteś. Od wczoraj prawie wszyscy się za nim uganiają:D Tamtego karnego nie było, fakt, ale naszej bramki w sumie też, hehe:)

Selman [ Senator ]
kosik007 [ FreeLancer ]
hobbit --> Jak to Leo słusznie zauważył, sędzia popełnił błąd przyznając karnego, raz nie przyznając karnego, i raz, kiedy uznał bramkę ze spalonego. Czyli sędzia popełnił aż trzy wielkie błędy. Tym gorzej.

ValkyreX [ Legend ]
Witam, witam.
Cóż, coś trzeba porobić tego słonecznego dnia...

adrem [ Adrem-Man ]
Witam,właśnie wróciłem ze wsi,ło matko,jak się wyszumiałem... ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Część leszcze,
z wyprawy powróciłem, od środy mnie nie było więc:
co straciłem ? :]
adrem [ Adrem-Man ]
Och,widzieliśćie Soula?!Co za świnia z niego!Nie dość że dał mi po rankingu,to jeszcze samemu sobie zmianił stopień,a innym nie!
lukigno [ (...) ]
Adrem===>biedak....
Wiwi===>straciłeś około kilkunastu postów które byś napisał....gdybyś był w karczmie.....nic poza tym
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a to dupa :P
było świetnie :] 5 "łopat"* złapanych i w cholerę certy i mały sum :P
* łopata - duży leszcz

lukigno [ (...) ]
Wiwi===>mimo wszystko...gratulacje...
ValkyreX [ Legend ]
adrem-> Nie wiem, gdzie trzeba mieć mózg by nie rozumieć tak prostego regulaminu tego forum...
Wiwi-> Gratz.
Witam wieczorową porą.

lukigno [ (...) ]
Val===>nie gdzie trzeba mieć....tylko trzeba mieć...witam również...
adrem [ Adrem-Man ]
Val--->Tylko że wątek do którego się wpisałem,stworzyła taka (bez obrazy) nie poradna dziewczyna,że nawet bym nie podejrzewał że to prowokacja...
lukigno [ (...) ]
Adrem===>podstawowa....zasada...nie wpisuj sie do wątków...które wydaja Ci się podejrzane....a będzie dobrze....
ValkyreX [ Legend ]
adrem-> Aa, chyba już wiem która i o jaki wątek chodziło. Od początku jej bycia na forum ignoruję/ałem jej wątki przy lepszej okazji. Coś czułem, że coś z nią nie tak...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
to ta co się zastanawia czy nie straci -2pkt respa jak pójdzie sama do kina?

Selman [ Senator ]
jutro chata wolna ! kto chce niech przyjedzie robie grilla i potem pijemy

mackof [ Reprezentuje poziom ]
Jakiś sposób na zarobek dla 15 latka? Byle nie w stylu kradnij, dawaj dupy.
ValkyreX [ Legend ]
Seluś-> Szkoda że nie mieszkasz bliżej. :(
macko-> Mówisz że obie metody się nie sprawdzają? No cóż, w takim razie zostaje Ci roznoszenie ulotek... Albo naucz się grać w gry typu ogame i sprzedawaj zasoby/konta na allegro. Kumpel swego czasu troszkę na tym zarobił. :)

Selman [ Senator ]
fajnego coś udało mi sie stworzyć
los_hobbitos [ Chomikołak ]
mackof--->W moich okolicach dość popularną formą zarabiania przez ludzi w moim wieku(czyli naście lat;) ) jest zbieranie truskawek:D Jeśli się na to nie załapiesz, bo nie ma gdzie, to pozostają już tylko opcje wymienione przez ciebie:P
adrem [ Adrem-Man ]
to ta co się zastanawia czy nie straci -2pkt respa jak pójdzie sama do kina?
Bingo...
ValkyreX [ Legend ]
Jeśli się na to nie załapiesz, bo nie ma gdzie, to pozostają już tylko opcje wymienione przez ciebie:P
Przecież napisał, że mu to nie wychodzi :(

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
no to znajdź takie/takich którym wychodzi i pobaw się w alf... :]

raper741. [ Pretorianin ]
Witajcieeeeee wesołkraczmiarze!!!! ;]
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Val--->Najwidoczniej się nie przykładał do pracy:D
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Siema. Jaki dziś mecz pokażą na Polsacie ?
lukigno [ (...) ]
Fryzjer===>Portugalia - Szwajcaria...
witam wszystkich...
adrem [ Adrem-Man ]
Witam,postawiłem na remis Portugali ze Szwajcarią :/ Jednak trzeba było się zastanowić nad typami meczów...
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Dzisiaj na Polsacie pokażą oba mecze, ale mecz Turcja - Czechy będzie na żywo. Portugalia - Szwajcaria puszczą po 23 jakoś.
Dzisiaj w Ruletce obstawiłem na Portugalię i Turcję.
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
luki i tomal --> dzięki ;)
Ja obstawiłem na wygraną Portugalii i Czech ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
podobnie jak fryzjer Portugalia oraz Czechy
adrem [ Adrem-Man ]
Również Czechy :)
lukigno [ (...) ]
Portugalia i Czechy....dobrze by było jak by mi weszło...
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
W co polecacie mi pograć
Przeszedłem lub grałem i mi się znudziło : CoD 4, Bioshock, Gears of War, Crysis, Assassin's Creed, Wiedźmin, FIFA 08, Euro 08, Counter - Strike 1.6
O sprzęt się nie martwicie lubię gry akcji, sportowe troszkę crpg
Może Diablo II ?

boskijaro [ Legend ]
Hejka ;]
Jestem od 3 dni w Poznaniu i mialem juz ciekawe przygody, a bede jeszcze kolejne 3 :) Nie wiem czy chcecie slyszec o tych przygodach, bo dotyczą
adrem [ Adrem-Man ]
Jaro--->3 przygody?!I jeszcze będą 3?Palenie trawy,jasne...Ja tam wiem swoje... :)
lukigno [ (...) ]
A jak tam przygotowania przed meczem Polska-Chorwacja ?
Jaro===>nijak...nie przygotowuje się jakoś specjalnie....nie widzę sensu....
boskijaro [ Legend ]
3 dni jeszcze będę
jak koniecznie nie chcesz mi wierzyc to nie wierz, ja wiem jak było ;)
adrem [ Adrem-Man ]
Jaro--->Wiem,wiem.No to opowiadaj jak było :)
boskijaro [ Legend ]
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
łał
los_hobbitos [ Chomikołak ]
boski--->O, idziesz w ślady młodocianego Premieru Tusku?(i chyba jeszcze Baracka Obamy)? :D

boskijaro [ Legend ]
Pewnie, w przyszlosci jeszcze o mnie uslyszycie
i w gazetach będą artykuły z tym wątkiem :D

lukigno [ (...) ]
Jaro===>tylko uważaj jak przeholujesz możesz sie stoczyć tak bardzo że zrobisz sie następcą jednego z braci K. a dokładnie J.K.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
luki--->Cholera, nie wiedziałem, że przez maryśkę człowiek maleje:D
adrem [ Adrem-Man ]
Jaro--->Mogę do ciebie mówić Jaro? :)To raz,a dwa,od teraz będziesz stałym bywa...yyy,VIP-em?A może byłeś tylko że później przestałeś?
boskijaro [ Legend ]
adrem możesz :)
zaglądam tu regularnie,bardziej czytam niż piszę, ale bywam tu często :) i znam dobrze niektórych członków :)
adrem [ Adrem-Man ]
A pozostałe dwie przygody?Opowiesz?

raper741. [ Pretorianin ]
Witam was!
adrem [ Adrem-Man ]
Cześć :)

ValkyreX [ Legend ]
Niech żyje raper, niech żyje raper!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Niech żyjeeee... E, a tak właściwie to co, jakaś okazja jest? Może został koronowany?:D

ValkyreX [ Legend ]
los-> Bartek- człowiek, który został raperem ;)

raper741. [ Pretorianin ]
Ale o co chodzi? :D
lukigno [ (...) ]
Val===>właśnie o co chodzi....??...
Rap===>witam...
z tym bliźniakiem z pod znaku K....to zła interpretacja...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Michał co sie stao?

ValkyreX [ Legend ]
Arturze, łazienka jest zamknięta.
ed.
szkoda, że maćkof nie zadał tego pytania...

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
[253]
O Właśnie znalazłem dresiarska piosenka o klubie z mego miasta ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Val--->Nieprawda, sprawdzałem, otwarta jest;) A piwa marki "Bartek" u mnie nie sprzedają:D

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Daj śrubokręt!
lukigno [ (...) ]
chwila....chwila...bo nie nadążam....i moje...też

los_hobbitos [ Chomikołak ]
Maciuś, szynku!
ValkyreX [ Legend ]
A, maćka tu nie ma przecież... w łazience się zamknoł :)
mackof-> Do-you-fucking-hear-me?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Maciek, Maćku!
Val - powtarzam, ucz się języków!
Do-you-fucking-head-me?
lukigno [ (...) ]
Maciuś...co się stało??!!....Maciuś Maciuś....co sie stało???!!!

ValkyreX [ Legend ]
Uazienka jest zamknienta.

lukigno [ (...) ]
może poszedł do damskiej??!!......sprawdzaliście???

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
niestety trafił w złe drzwi ... wpadł do męskiej :(
czy da radę z Pisuarem?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
No co wy, nie wiecie? Przecież Maciuś chodzi do specjalnej ubikacji z oznaczeniem "Dla dzieci Rysia z Klanu"! Jakim trzeba być ignorantem, żeby tego nie wiedzieć? Żenua.

raper741. [ Pretorianin ]
Umyliście rączki? ;(
ValkyreX [ Legend ]
Wiewiórk-> Właśnie znajomy dzwonił, że ponoć tam usiadł i chciał załatwić potrzeby "cięższej wagi"... Faktycznie pomylił toalety.
adrem [ Adrem-Man ]
Niedługo nowa część.Nie mogę się doczekać podtytułu :)
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
o fuck, ja się do niego nie przyznaje, ty bierz się za wyciąganie go z ....

lukigno [ (...) ]
ja też nie....i tak nie wiem o czym Wy w ogóle mówicie....:p

ValkyreX [ Legend ]
To niech jego kolega zrobi z tym porządek...

lukigno [ (...) ]
gdzie wszyscy tak nagle uciekli???!!!.....przestraszyli się że będą musieli sprzątać....:p

raper741. [ Pretorianin ]
Ignorujecie mnie? :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
kogo?
lukigno [ (...) ]
ktoś coś mówił???.....
na serio:...Rap===>nie odzywasz sie w ogóle...to nie mówimy nic do Ciebie...proste...

raper741. [ Pretorianin ]
Kto zakłada nową część?
mannan [ M*A*S*H ]
raper --> jak chciałeś dać (tak przypuszczam) linka do starego konta, to https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=376541
lukigno [ (...) ]
no dalej gdzie nowa część???...