GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak obejrzec mecz na rzutniku? :)

07.06.2008
10:15
[1]

Azzie [ bonobo ]

jak obejrzec mecz na rzutniku? :)

Mam rzutnik ale niestety bez tunera TV, mam tez TV ale o przekatnej wrecz smiesznej.

Chcialbym jutrzejszy mecz obejrzec w godnej oprawie oprawie, ale nie wiem jak to zrobic :)

na rzutniku mam wejscia VIDEO, S-Video i monitorowe.

Jak minimalnym kosztem skolowac tuner? Daloby sie jakis magnetowid do tego podlaczyc?

Nie chce dla jednego przegranego meczu jakis duzych kosztow ponosic...

07.06.2008
10:18
smile
[2]

beowulff [ konsolowiec ]

dalo by sie, przez S-video, musisz jedynie sobie dopasowac wtyczki (20 zl)

07.06.2008
10:18
[3]

XMR [ Hohner ]

jakie WYjścia masz w TV ?

07.06.2008
10:20
[4]

Azzie [ bonobo ]

W tv mam tylko wejscie antenowe i euro zlacze. Wiec chyba odpada.

07.06.2008
10:22
[5]

beowulff [ konsolowiec ]

jedynie przez magnetowid

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.