Azzie [ bonobo ]
jak obejrzec mecz na rzutniku? :)
Mam rzutnik ale niestety bez tunera TV, mam tez TV ale o przekatnej wrecz smiesznej.
Chcialbym jutrzejszy mecz obejrzec w godnej oprawie oprawie, ale nie wiem jak to zrobic :)
na rzutniku mam wejscia VIDEO, S-Video i monitorowe.
Jak minimalnym kosztem skolowac tuner? Daloby sie jakis magnetowid do tego podlaczyc?
Nie chce dla jednego przegranego meczu jakis duzych kosztow ponosic...

beowulff [ konsolowiec ]
dalo by sie, przez S-video, musisz jedynie sobie dopasowac wtyczki (20 zl)
XMR [ Hohner ]
jakie WYjścia masz w TV ?
Azzie [ bonobo ]
W tv mam tylko wejscie antenowe i euro zlacze. Wiec chyba odpada.
beowulff [ konsolowiec ]
jedynie przez magnetowid