GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność 353 - no more sleep

06.06.2008
00:17
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Bezsenność 353 - no more sleep

Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).


...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]


Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)

I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P



[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)



Pozdrowionka z Bonn dla wszystkich stałych i niestałych bywalców, wszystkich nocnych Marków i lunatycznych duchów. Miejsca starczy dla wszystkich, a wiec gośćcie się tu jak u siebie!
[made by arthemide]

Buziaki dla wszystkich stałych GOLowych nieśpiochów
[made by Ewunia]

Każdy cierpiący na bezsenność znajdzie bratnią duszę w tym wątku !
[made by Łyczek]

Mamy duzo milosci do rozdania dla wszystkich golowych dziewczecych duszyczek, ktore blakaja sie bez celu o tak poznej porze.
[made by Harrvan]

Let''''s make some noise !!! Noc - najlepsza pora na dobry melanż :D
[made by Kasztan]

Dziwni jesteście.
[made by Pat]


Muzyczne propozycje na noc:

PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )

req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min

Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice

EspenLund:
-O.S.T.R.-Tabasko ( )

Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition

\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary

Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula

MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline

Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind

Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7799921&N=1


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
00:17
[2]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

1

06.06.2008
00:18
[3]

req_ [ wet and dirty ]

?


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
00:19
smile
[4]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

nie prowokuj:P

06.06.2008
00:20
[5]

Arxel [ Legend ]

Piersiii!111

06.06.2008
00:20
[6]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

czemu wchodzi ten sprzed edyzcji req?

06.06.2008
00:20
smile
[7]

kubinho12 [ 730 ]

req same schaby wrzuca

06.06.2008
00:21
smile
[8]

req_ [ wet and dirty ]

Schaby? :D

06.06.2008
00:24
[9]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

zboczony:P
lubi tłuste baby:P

06.06.2008
00:25
smile
[10]

kubinho12 [ 730 ]

Te, no.... kaszaloty.

06.06.2008
00:26
[11]

Matmak2 [ Legionista ]

Ja to mam bezsenność przymuszoną... 3 dzień przez ten "dedlajn" końcoworoczny nie śpię. Odczuwam , co to i współczuję wszystkim którzy maja ten problem na stałe.

06.06.2008
00:26
smile
[12]

Arxel [ Legend ]

TO ([3]) jest dopiero duży schabowy... :O Ale osobiścię wole te piersi ->


Tak na prawdę wole inne, ale jej piersi tu wklejać nie będę bo jeszcze Taikun i masa innych onanistów wpadnie :D


Bezsenność 353 - no more sleep - Arxel
06.06.2008
00:28
[13]

blazerx [ ]

<ziew>

06.06.2008
00:29
[14]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

te w środku:P
mniaaaam...ale roladki schabowe tez lubię:P

06.06.2008
00:36
smile
[15]

req_ [ wet and dirty ]

Co by tu porobić? Jakieś propozycje? Przespałem dzisiaj prawie cały dzień, dopiero ogarniam się...

06.06.2008
00:36
smile
[16]

kubinho12 [ 730 ]

Ogól się, zjedz śniadanie i idź spać.

06.06.2008
00:38
[17]

req_ [ wet and dirty ]

Goliłem się wczoraj ;) Śniadanie nie bardzo - jestem właśnie po dużej kolacji. Może w prysznic skocze, bo pewnie śmierdze alkoholem... W sumie taki miał być plan ;)

06.06.2008
00:39
[18]

kubinho12 [ 730 ]

Filmów się nie ogląda? : )

06.06.2008
00:40
[19]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ale u mnie cichutko przez te nowe okna..a mieszkam między dwoma wielkimi szpitalami..dramat był:)

06.06.2008
00:46
[20]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

tak cichutko że idę spać..
do jutra:*

06.06.2008
00:47
smile
[21]

req_ [ wet and dirty ]

CU schabie!

06.06.2008
00:47
[22]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc Ewciu :*

Kurcze, nie myślałem, że po kranówie tak bardzo chce się jeszcze bardziej pić!! Ależ mnie suszy :D

06.06.2008
00:48
[23]

kubinho12 [ 730 ]

Miłych snów.

06.06.2008
01:08
[24]

req_ [ wet and dirty ]

Sprzedawanie ciepłej coli powinno być przestępstwem.


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
01:19
[25]

blazerx [ ]

Coli bym się napił... mam automat 200 metrów od dom ale nie chce mi się ruszać z pokoju -.-

06.06.2008
01:25
[26]

kubinho12 [ 730 ]

Cola niezdrowa :)

06.06.2008
01:27
[27]

Arxel [ Legend ]

Dokładnie... Ale wyjątkowo dziś nie pogardziłbym niczym zimym...
Idę się napić wody z kranu :(

06.06.2008
01:29
smile
[28]

blazerx [ ]

Cola niezdrowa :)

Trzeba mi było powiedzieć parenaście lat temu a nie teraz się dowiaduje...

06.06.2008
01:31
[29]

req_ [ wet and dirty ]

Ja kupiłem w tesco, oczywiście nie mają lodówek na napoje. Teraz muszę czekać aż ochłodzi się do temperatury, jaką lubie...

06.06.2008
01:36
smile
[30]

boskijaro [ Legend ]

06.06.2008
02:01
smile
[31]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Jest coś wyżej od "spamera"? :-)
Takie namyślenie mnie naszło...

06.06.2008
02:02
smile
[32]

req_ [ wet and dirty ]

Uber Spamer

Czas na mnie, zbieram swoje zabaweczki i ide do wózeczka przespać się.

06.06.2008
02:14
smile
[33]

Arxel [ Legend ]

Nie, nie... To już prędzej "Stranger" ;-). Ale czy jest cooś wyżej? :P

06.06.2008
02:15
[34]

req_ [ wet and dirty ]

Poza Ewunią? Wątpie ;)

Na dobranoc:


Dziwne gusta mają te króliczki playboya, przecież w większości tych aut nie ma miejsca na tylnych siedzeniach ;d O ile te w ogóle są...


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
02:21
smile
[35]

Arxel [ Legend ]

ehh... Mieć takie Audi R8 :-(

06.06.2008
02:57
smile
[36]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc :-)

06.06.2008
23:06
[37]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
23:10
[38]

mannan [ M*A*S*H ]

req_ --> co masz na zdjęciu taką smutną minę?

06.06.2008
23:12
[39]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

piję wygraną za wątek o oknach:)

zdrowie;)


Bezsenność 353 - no more sleep - EwUnIa_kR
06.06.2008
23:13
[40]

blazerx [ ]

Co to za mętna zawiesina?

06.06.2008
23:13
smile
[41]

Arxel [ Legend ]

Na dziś mi wystarczy :D
Dziś z kumplem na dwa, w przyszłym tygodniu z dziewczyną na piwo jestem umówiony :D
Ciekawe czy już po jednym będzie mocno wstawiona ]:->

06.06.2008
23:15
[42]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

blaz dzieciaku to napój bogów tequila;))

06.06.2008
23:17
[43]

req_ [ wet and dirty ]

mannan: a tak jakos, zmęczenie po całym dniu, na koniec troche piwka, a teraz wielka kolacja ;)

06.06.2008
23:19
[44]

blazerx [ ]

Pff dziwaczny kolor, spróbuj sobie Oro i nie będziesz chciała wrócić do "zwykłej" :P

06.06.2008
23:21
[45]

req_ [ wet and dirty ]

Ja mam ->

Brzuch mi rośnie...


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
06.06.2008
23:26
[46]

Arxel [ Legend ]

lol, kartofle giganty... Niektóre po prawie pół metra chyab miały...

06.06.2008
23:26
smile
[47]

mannan [ M*A*S*H ]

Nie róbcie mi smaka

06.06.2008
23:28
smile
[48]

req_ [ wet and dirty ]

Done.

Umieram:d

06.06.2008
23:32
[49]

mannan [ M*A*S*H ]

Co fajniejsze, bo nie mogę się zdecydować?
GTA: SA, KotOR II czy Oblivion?

req_ --> coś Ci zegarek źle chodzi

06.06.2008
23:33
[50]

req_ [ wet and dirty ]

Kotora nie znam, stawiałbym na SA, bo Oblivion to nieporozumienie.

06.06.2008
23:35
[51]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

mmm...mmmm...mmmmm....:):):):)

tylko i wyłącznie sierra silver..

06.06.2008
23:36
[52]

Arxel [ Legend ]

o, tym razem łóżko pościelone...

06.06.2008
23:36
[53]

blazerx [ ]

Ja też kupiłem sobie podobne spodenki i też przytyłem.


Bezsenność 353 - no more sleep - blazerx
06.06.2008
23:42
smile
[54]

Arxel [ Legend ]

hahaha
Toś mu dowalił :D

06.06.2008
23:43
smile
[55]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

o jezus teraz zauważyłam jakie suteczki ma słodziutkie req:O

06.06.2008
23:55
smile
[56]

req_ [ wet and dirty ]

blazerx: wyobraź sobie, że ta ciota robi to na trzeźwo

Ewunia:D sierra silver?

mannan: zegarek jest z wczoraj.

Arxel: e tam pościelone, to kołdra ;)

Ewunia #2, mówisz? :D


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
07.06.2008
00:08
[57]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

req noooo

07.06.2008
00:10
[58]

req_ [ wet and dirty ]

To taki spontan był ;) I dobry humor można powiedzieć ;)

Teraz Twoja kolej ;D

07.06.2008
00:20
smile
[59]

Arxel [ Legend ]

No Ewuniu, czekamy...

07.06.2008
00:21
[60]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Tych co nie spia to zaprosze do zainteresowania sie wątkiem :

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7817644&N=1

:)

To była reklama.

07.06.2008
00:23
smile
[61]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ufff....

Już myślałem że tę noc spędzę na dołku, ale sie jednak udało... ;D

req_roztocki >>> Przestań straszyć dzieci w internecie.... =]

07.06.2008
00:24
[62]

req_ [ wet and dirty ]

meryphillia: co się stało?

07.06.2008
00:25
[63]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

btw...czy mi sie wydaje czy req bardzo sie wciągnął : )

07.06.2008
00:26
smile
[64]

blazerx [ ]

Świrował po pijaku.

nie trudno się domyślić...

07.06.2008
00:29
smile
[65]

req_ [ wet and dirty ]

Lukis: Wciągnął? Rozwiń ;)

07.06.2008
00:29
[66]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

eeenooo ja mam zdjęcia ale na forum nie przejdą:D u mnie spontan to spontan na maxa;)))

blaz zmieniłeś imidż widzę:) to tak na przekór?

07.06.2008
00:31
smile
[67]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

req_ >>> Wyprawy parkowe z ziomami są interesujące, ale stresujące w momencie gdy pijesz podczas nich pifo. ;P

I choć jeden z naszych dzielnych policjantów zdradzał ogromne chęci spuszczenia dzisiejszego wieczora wpierdolu komuś, to na szczęście obyło się bez tego. :/
BTW... Czy do Warszawskiej Policji zazwyczaj muszą trafiać wieśniaki z podmiejskich wsi, którzy w ten sposób chcą udowodnić swoja "wyższość"?

07.06.2008
00:32
[68]

blazerx [ ]

Mój dziadek dumnie służył w Wermachcie.


btw. skąd wiesz, że on akurat był z jakiejś podwarszawskiej wsi?

07.06.2008
00:34
[69]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, jak bardzo na maksa? ;))

blazerx: może i jak się napije... ale mimo wszystko znam swoje granice ;)

meryphillia: u mnie podczas picia w parku i kontroli gliniarzy jest luzik. Jak nie rzucasz się i wejdziesz z nimi w luźną rozmowę, to kończy się na "pozbierajcie za sobą puszki". Nawet bez sprawdzania dowodów. Nigdy w swoim mieście nie miałem problemów z gliniarzami w parku. Nawet kiedyś była sytiacja, że gadali z nami, a parę ławek obok zaczeli wykrzykiwać kibolskie hasła na nich, to przy nas wezwali wsparcie, oddalili się... i przyjechały trzy wozy prewencji. Nas nie ruszyli, kolesi wrzeszczących do wozów i tyle ich było ;)

07.06.2008
00:36
[70]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

req --> wciągnął brzuszek :)


blazerx --> no wiesz ty co ;P akcja była inna ;) ale co tam.

07.06.2008
00:36
[71]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no mogłabym suteczka pokazać..tylko babski to afera od razu hihi;)

07.06.2008
00:38
[72]

blazerx [ ]

Lepiej nie pokazuj, część GOLowiczów będzie musiał przez to pościel rano zmieniać...

07.06.2008
00:38
[73]

req_ [ wet and dirty ]

Lukis.: może trochę, mam lekką oponkę tam ;) Przydałoby się zrzucić... Może z przodu aż tak nie widać na foto ;)

Ewunia, skoro ja dałem, to i Ty dajesz ;)

07.06.2008
00:41
[74]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Kurde...coś dzisiaj naprawde będzie bezsenność :), ciekawie sie robi

Ewunia --> wrzucaj :)


edit:

req --> kiedy robiłeś to zdjęcie?

07.06.2008
00:43
smile
[75]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

prowokatorzy:P

07.06.2008
00:44
smile
[76]

Arxel [ Legend ]

Gdzie? :P

07.06.2008
00:44
[77]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

no ja nie powiem kto tu prowokuje :D

no mogłabym suteczka pokazać

07.06.2008
00:45
[78]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

za dużo małolatów na golu;))

07.06.2008
00:45
[79]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

kto niby? w tym wątku?

req --> bo na budziku 3:23 ;)

07.06.2008
00:46
smile
[80]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, nie wykręcaj się, czekamy... a jak nie, to czekam :D

Lukis, jakoś wczoraj ;) Chyba szedłem do spania akurat.

edit, no to dobrze mówie ;)

Od czasu do czasu z "koleżanką" wymieniamy się takimi, albo trochę bardziej, zdjęciami ;P

07.06.2008
00:49
smile
[81]

Łyczek [ Legend ]

Wróciłem przed chwilą z kina :) "21" :) Dobry film ! Polecam !

07.06.2008
01:01
[82]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

no i co?

edit: Łyczek --> a nie to nie do ciebie :) To do Ewunii :D

BTW. Interesował mnie, naprawde taki dobry?

07.06.2008
01:03
[83]

Łyczek [ Legend ]

No i nic :) Polecam i tyle ten film :)

07.06.2008
01:05
[84]

mannan [ M*A*S*H ]

Dobranoc

07.06.2008
01:07
smile
[85]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc mannanie :)

Lukis ---> Mi się podobał :) Chyba Arxelowi też (<--- Oglądał go wcześniej czyli jest piratem !!!!!!!!)

07.06.2008
01:07
smile
[86]

Arxel [ Legend ]

No Łyczku, widzę, że się skusiłeś :D
Jeszcze tylko mi powiedz, że zacząłeś liczyć karty :D

edit: Że co? A o kinach za granicą słyszałeś?
I tak idę w przyszłym tygodniu z kumplami :-)
Oraz na co innego, ale to już nie z kumplami :D

07.06.2008
01:08
smile
[87]

Łyczek [ Legend ]

Taaa ... Zacząłem już :) Poker jest lepszy od BJ :)

edit: Że co? A o kinach za granicą słyszałeś?

Słyszałem ale i tak wiemy, że siedzisz w Zadupiu Dolnym a nie zagranicą :)

07.06.2008
01:10
[88]

Arxel [ Legend ]

To zależy... Jeśli wiesz jaki jest stan kart, jest wysoki to sporo możesz wyciągnąć na jednym posiedzeniu w BJ.
A w Pokerze to zależy od umiejętności innych też trochę :-)

07.06.2008
01:13
smile
[89]

Łyczek [ Legend ]

I tak wolę Pokera :) W BJ miałem raz pamiętne 3-4 noce :)

07.06.2008
01:14
[90]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

:]

req łap;))

czekam 3 min i edit:P

no i dobra;))
żeby nie było ze nie pokazałam;))

07.06.2008
01:16
smile
[91]

req_ [ wet and dirty ]

Mmm ;d

Dobrze, że nie jestem jedyny ;d

07.06.2008
01:17
smile
[92]

Arxel [ Legend ]

Hej, to były dwie minuty...
Miniaturki nie zdążyłem powiększyć :D

07.06.2008
01:17
smile
[93]

Łyczek [ Legend ]

Ewunia pokazała się nago !

Kto chce foty ?

07.06.2008
01:19
[94]

req_ [ wet and dirty ]

Mogłabys jeszcze jakieś ujęcie ;D

07.06.2008
01:20
smile
[95]

Arxel [ Legend ]

Ale skąd wiadomo, że to Ewa, skoro było widać tylko język? :P

07.06.2008
01:21
smile
[96]

Łyczek [ Legend ]

Język ? :O Było zdjęcie na nago ! Zrobiła sobie w szaliku Wisły :)

07.06.2008
01:24
[97]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

głupole:P

arx wierz na słowo:)

łyczek:)

07.06.2008
01:26
smile
[98]

Łyczek [ Legend ]

Kurde spać mi się chce :) To chyba dobrze ?

07.06.2008
01:26
[99]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

no kurdeee. Poszedłem sie umyć i nie zdążyłem...

no eeej...

Ja chce jeszcze raz!

Ewunia nooo... ;/

07.06.2008
01:29
[100]

Arxel [ Legend ]

No muszę, muszę...
Kolczyć Ci nie przeszkadza? :P

Łyczek - głupoty pleciesz :P

07.06.2008
01:32
smile
[101]

Łyczek [ Legend ]

ZIEWAM ... :)

07.06.2008
01:32
[102]

blazerx [ ]

BJ jest nudnawy ale film nawet fajny. Poker to jest to!

07.06.2008
01:34
smile
[103]

Łyczek [ Legend ]

blaz ---> Pamiętnych 3-4 nocach uwierz mi, że nie był nudny :)

07.06.2008
01:38
[104]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arx-nie:)

mam go od 7 chyba lat:)

a teraz zrobiłam jeszcze nosek..tego nie musze edytować:)

req jutro na gg zapukaj:)

luk:)


Bezsenność 353 - no more sleep - EwUnIa_kR
07.06.2008
01:38
[105]

kubinho12 [ 730 ]

Co tam u was?:)

07.06.2008
01:39
[106]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Evi --> a dla mnie powtórki nie zrobisz?

07.06.2008
01:39
smile
[107]

Łyczek [ Legend ]

Wszyscy czekają na baty od Niemców kubinho :)

07.06.2008
01:39
[108]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

kubi łap:*
tylko się nie zawstydzaj:)

07.06.2008
01:39
[109]

blazerx [ ]

Tobie chodzi o to, że jest wciągający w co nie wątpię jednak poker jest o wiele bardziej rozbudowaną grą i dochodzą elementy psychologiczne poszczególnych graczy.

07.06.2008
01:41
smile
[110]

Łyczek [ Legend ]

I umiejętności także blaze :) Tutaj głównie o to chodzi :) Szczęście to podobno około 20% w tej grze ...

07.06.2008
01:43
[111]

kubinho12 [ 730 ]

Dzisiejszych meczów nie pooglądam, ale na Niemcy zdąże :) To grillowanie....

Ja się tak łatwo nie zawstydzam Ewcia ;]

07.06.2008
01:46
[112]

blazerx [ ]

Ja słyszałem gdzieś, że właśnie BJ to jedna z gier w których nie da się ograć kasyna.
Oczywiście jeżeli nie masz przy sobie Rainmana... ;)

07.06.2008
01:47
[113]

Łyczek [ Legend ]

blaze ---> Internetowego tak :) Nie da się ... Do pewnego momentu się da.

A mój post [110] dotyczył pokera :)

07.06.2008
01:48
smile
[114]

kubinho12 [ 730 ]

BJ - ten skrót można tłumaczyć także inaczej...

07.06.2008
01:51
[115]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

blez weź kurwa tą flagę bo rz(ż)ygać mi się chce

07.06.2008
01:52
smile
[116]

Łyczek [ Legend ]

Uderzająca robota kubinho ?

07.06.2008
01:53
smile
[117]

Arxel [ Legend ]

Ewuniu - Wymiotować :D

07.06.2008
01:55
smile
[118]

Łyczek [ Legend ]

Zwrócić jedzenie :)

07.06.2008
01:58
smile
[119]

kubinho12 [ 730 ]

Samo sedno Łyczek :D

To jest propagandowa flaga, która ma pobudzić Polaków do działania, nie znacie się.

07.06.2008
01:58
smile
[120]

Arxel [ Legend ]

Hm.. To może pójść w dwie strony Łyczku...

07.06.2008
02:02
[121]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

bleeeeeeee

szkoda tequili;))

07.06.2008
02:05
[122]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, dzięki ;d

07.06.2008
02:05
[123]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

nie ma za co..ale już mi lepiej:)

07.06.2008
02:06
[124]

req_ [ wet and dirty ]

Ja chyba za chwile będę szedł spać, jakoś mnie tak zmula ;)

07.06.2008
02:06
smile
[125]

Łyczek [ Legend ]

Już za 4 lata, już za 4 lata ...

07.06.2008
02:07
[126]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

dobranoc:)
req:P
zrób jakąś fajną fotkę przed sp[ankiem:P

07.06.2008
02:08
smile
[127]

Łyczek [ Legend ]

Ja też będę szedł spać :) Może Kinga jeszcze przed snem złapię :)

07.06.2008
02:11
[128]

req_ [ wet and dirty ]

Nie wiem, czy to tak wypada ;)

07.06.2008
02:11
smile
[129]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc Wam... Ja jeszcze troche posiedze.
Ale też powoli zbierać się będę...

07.06.2008
02:11
smile
[130]

Łyczek [ Legend ]

Zawsze +1 do postów req :D

07.06.2008
02:14
smile
[131]

blazerx [ ]

Nie rób bo znowu będziesz posądzony o kontakty z Gracjanem.

07.06.2008
02:17
[132]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

wypada nie wypada///wal to;))

07.06.2008
02:27
smile
[133]

req_ [ wet and dirty ]

Może być?


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
07.06.2008
02:29
[134]

kubinho12 [ 730 ]

Robin, to ty?

07.06.2008
02:30
smile
[135]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]



Ale gradobicie. ;P

07.06.2008
02:30
smile
[136]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

aleś pokazoł

07.06.2008
02:30
smile
[137]

Łyczek [ Legend ]

Nie ma twarzy ! ? ! ? ! ?

07.06.2008
02:31
[138]

req_ [ wet and dirty ]

I tyle wystarczy, idz spac :D

07.06.2008
02:32
smile
[139]

Łyczek [ Legend ]

Ja już też mykam ... Dobranoc :)

07.06.2008
02:35
smile
[140]

Arxel [ Legend ]

Jak nie ma jak jest twarz...
Tylko sprytnie użył filtra w PS-ie i ją przykrył...

Dobranoc Łyczku :-)


Bezsenność 353 - no more sleep - Arxel
07.06.2008
02:45
[141]

blazerx [ ]

AHA!


Bezsenność 353 - no more sleep - blazerx
07.06.2008
02:46
smile
[142]

req_ [ wet and dirty ]

/umarłem

Anyway, lece spac. Dobrej nocki ;)

07.06.2008
02:51
[143]

blazerx [ ]

bored


Bezsenność 353 - no more sleep - blazerx
07.06.2008
03:04
[144]

blazerx [ ]

ide spać...


Bezsenność 353 - no more sleep - blazerx
07.06.2008
03:06
smile
[145]

Arxel [ Legend ]

Ja też.
Dobranoc :-)


Bezsenność 353 - no more sleep - Arxel
07.06.2008
03:10
smile
[146]

Arxel [ Legend ]

Zostałem sam? :P

edit. to zdjęcie daruje :P ;-)

07.06.2008
04:10
smile
[147]

Arxel [ Legend ]

Trzeci pod rząd, ale spamerem nie jestem! ;-)

Się zasiedziałem.. IcyTower mnie od matury trzyma. Chyba najwyższy czas zainstalować poważniejszą gierke.
Jasno się robi, ptaszki ćwierkają od godziny.. Bezsenni zniknęli...
Mykam, trzeba próbować wstać o 10, nie później niż o 11
Dobranoc

07.06.2008
04:24
smile
[148]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bezsenni (buehehehe =]) zniknęli, ale ostatni wąpierz czuwa! :]=

07.06.2008
23:26
[149]

Arxel [ Legend ]

Pierwszy weekend od początku roku, kiedy siedze w domu :-(
Ależ życie w pojedynke jest nudne :-(

07.06.2008
23:27
[150]

boskijaro [ Legend ]

o ja nie wiem co sie dzieje
czuje sie jak wy po 8 lechach i kilku fajikach :|

jaki mamy dzień?? i jaka godzina??

07.06.2008
23:28
[151]

req_ [ wet and dirty ]

Ja dzisiaj relaksuje się przy CSI. W poniedziałek mam egzamin.

07.06.2008
23:30
[152]

boskijaro [ Legend ]

ja mam wszystkie oceny tylko wł0odkek mi ma postawić 5 !!!!!!!

za tydzien do Poznania to bedzie chlańsko o jaaaa
a w sierpniu na woodstock

07.06.2008
23:32
smile
[153]

Arxel [ Legend ]

Ja właśnie skończyłem 13 Dzielnicę - bardzo przyjemny film! Polecam.
Fajnie jest mieć własną wypożyczalnie, praktycznie w klatce własnego bloku :D
Co poleciacie? Dziś prawdopodobnie w ogóle się nie położe, bo o 7 musze matke odebrać z dworca, więc sobie przynajmniej filmy pooglądam :-(

07.06.2008
23:33
[154]

beziko [ Senator ]

Ehh nie chce mi się spać !!

Wczoraj przyjechałem z trzydniowej wycieczki o 22:00 i spałem do 10:00 to teraz nie chce mi się :P

07.06.2008
23:34
smile
[155]

boskijaro [ Legend ]

a ja nei wiem czy isc do brata czy sluchac muzy pomozcie mi pijacy

07.06.2008
23:38
smile
[156]

beziko [ Senator ]

Ja mam inną propozycję :

Przeczytaj słownik ortograficzny :)

A tak na serio to idź do brata przynajmniej z kimś pogadasz :)

07.06.2008
23:43
[157]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

siema=]

a ja po wycieczce rowerowej na wieś zabieram się za "once upon a time in america";)

08.06.2008
00:12
smile
[158]

Łyczek [ Legend ]

Arxel ---> "13 Dzielnica" również mi bardzo się podobała :) Później poszedłem do kina na "Zabójczy Numer" również dobry film !

08.06.2008
00:23
smile
[159]

beziko [ Senator ]

Idę spać :)

DOBRANOC :)

08.06.2008
00:56
smile
[160]

Łyczek [ Legend ]

Nie rozpisujcie się tak tutaj bo nie wiem co mam pisać :)

Dobranoc :)

08.06.2008
00:57
smile
[161]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc Łyczku...
Jednak się położe i wstane o szóstej...
PS. Coś Ci słabo w konkursie typowania GOL-a idzie, Łyczku :D

08.06.2008
00:58
[162]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Dobranoc, Łyczek ;)

08.06.2008
01:00
[163]

miki5 [ Senator ]

Ja też za chwilkę idę spać ;p Ale jeszcze chyba chwilkę posiedzę przed PieCem :)

08.06.2008
01:02
smile
[164]

Łyczek [ Legend ]

Arxel :) Tak samo słabo jak Tobie :)

www222 :) Dobranoc :)

miki5 To się nazywa uzależnieniem :)

08.06.2008
01:15
[165]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

dobrej nocy życzę;)

08.06.2008
01:19
smile
[166]

Łyczek [ Legend ]

Ja Tobie też życzę umek :) Ostatecznie się zmywam ...

08.06.2008
01:33
[167]

miki5 [ Senator ]

Łyczek - To się nazywa długo nie grać w komputer ;)

08.06.2008
01:59
[168]

miki5 [ Senator ]

Co, już wszyscy zasnęli ??? xD

08.06.2008
02:13
smile
[169]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W końcu udało mi się zmusić do obejrzenia Constantine. ;P
Nawet dobry film, ale żenujący koniec pozostawił smak piór w ustach, a nie siarki. ]:>
Satan FTW!

=]

08.06.2008
03:50
[170]

req_ [ wet and dirty ]

Ja ide spać, obejrzałem CSI i pograłem trochę w Mass Effecta.

Dobrej nocy.

08.06.2008
23:08
[171]

miki5 [ Senator ]

Dzień dobry xD

08.06.2008
23:53
smile
[172]

Łyczek [ Legend ]

Wszyscy nadal się podniecają meczem ?:)

08.06.2008
23:55
smile
[173]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ja byłem nawet na Polach Mokotowskich z siorką. ;P
Na szczęście siostra niewielkiego wzrostu jest więc niewiele widziała i po pierwszej połowie przesądziło to by iść w końcu do domu. ;D

08.06.2008
23:56
smile
[174]

Łyczek [ Legend ]

Ja byłem wczoraj mery :) Dzisiaj Mortan tam był :) Może się stykniemy, któregoś razu i Cię pobije za "manieczki" :)

08.06.2008
23:58
[175]

Arxel [ Legend ]

Piwo w samotności przed monitorem, puszka druga...
Jeszcze jedna w lodówce się chłodzi...
brr...
Łyczek - coś słabe miejsce w konkursie GOL-a :D

Francja do bojuu!! Mają moje 100zł :D
Obym nie zapomniał jutro na pokera wpłacic.

Niech ktoś założy nowy wątek TOP techno, bo mam genialny Hausik, ktory jak nie wygra to nie wiem co ludzie mają ze słuchem...

09.06.2008
00:00
smile
[176]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"Może się stykniemy, któregoś razu i Cię pobije za "manieczki""

xD

Będę w czwartek prawdopodobnie tam gdzie jest ekran Warki, ale jeszcze nie wiem (teraz to się nawet boję iść =]).

09.06.2008
00:04
smile
[177]

Łyczek [ Legend ]

mery ---> Ja meczów Polaków wolę oglądać w domu. Powód ? Szkoda mi podniecających się ludzi jak na przykład Żurawski nie trafia w piłkę :)

Arxel ---> Niestety ... Kiepsko idzie :)

09.06.2008
00:13
smile
[178]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> mam to samo. :)
Jak już w ogóle chce mi się robić tak bezdennie głupiego, jak oglądanie meczu, to wole to zrobić w domu gdzie w spokoju sobie mogę wypić piwo. ;D

BTW.
Spędy takie jak ten na Polach Mokotowskich to w dużej części zbieranina zwykłych ćwoków z podwórka, których reakcji za cholerę nie przewidzisz.
Tam gdzie był ten główny spęd, jakiś baran po stracie bramki rzucił w tłum pustą co prawda butelką plastikową, ale gdyby miał szklaną w łapach pewnie też by ją spokojnie w złości cisnął...

W domu mam małe szanse na to że dostanę w czerep butelką, chyba że mi sie wymsknie i poleci nie tam gdzie trzeba. ;D

09.06.2008
00:18
smile
[179]

Arxel [ Legend ]

Piwo leej, barmanie piwo leej...

Łyczek - Poker całkowicie Ci już mozg wyżarł jeśli chodzi o sport ;-)

09.06.2008
00:22
[180]

Łyczek [ Legend ]

Ja wolę obejrzeć mecz spokojnie i zdrowo :) Dlatego wczoraj obejrzałem z dziewczyną mecz otwarcia gdzie nie było w ogóle oszułomów.

Arxel ---> Jak na razie 4/4 jak Ty w ruletce więc nie jest tak źle :) Sport to moje życie :)

09.06.2008
00:26
smile
[181]

Arxel [ Legend ]

Ja wolę obejrzeć mecz spokojnie i zdrowo
Znaczy bez alkoholu? :O

No zobaczymy, kto będzie wyżej na końcu konkursu :D

ee.. Siostra wchodzi do domu.. Za chwile powie, że jutro musi jecać oddać prace licencjacką i musi wstawać wcześnie... :/
Zdąże wypić jeszcze jedno :D

09.06.2008
00:39
smile
[182]

Łyczek [ Legend ]

No zobaczymy, kto będzie wyżej na końcu konkursu :D

Bez różnicy :) Dla mnie to tylko zabawa :)

09.06.2008
00:40
[183]

kubinho12 [ 730 ]

Witam :)

09.06.2008
00:42
smile
[184]

Łyczek [ Legend ]

Dobry wieczór kubinho :)

09.06.2008
00:46
smile
[185]

Arxel [ Legend ]

phew... I tak nie znasz się na piłce! ;-)

Dobranoc :-)

09.06.2008
00:47
smile
[186]

Łyczek [ Legend ]

Arxel ---> Zapraszam do wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7821525&N=1

Co źle tam napisałem jak na razie ? :)

spoiler start
Wiem, że to była ironia Arxelku :)
spoiler stop

09.06.2008
00:49
smile
[187]

Arxel [ Legend ]

Ja wynik znałem już tuż po 21 :P

Branoc...

09.06.2008
00:49
smile
[188]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Artur :)

09.06.2008
01:47
[189]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Zobaczymy do której Łyczek dzisiaj pociągnie. ;)

Ah, chyba już śpi. :D

09.06.2008
02:30
smile
[190]

Łyczek [ Legend ]

Łyczek śpi

09.06.2008
23:36
[191]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

09.06.2008
23:40
[192]

kubinho12 [ 730 ]

:)

09.06.2008
23:41
[193]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

:*

09.06.2008
23:42
[194]

req_ [ wet and dirty ]

Wy moje ćmoki niesamowite. Zdałem prawko, mogę już legalnie zasuwać w GTA Andreas :D

09.06.2008
23:43
[195]

GumiS™ [ Konsul ]

No to gratulacje. Ja jeszcze rok i będę zdawał prawko. Może się uda za pierwszym razem :)

09.06.2008
23:44
[196]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

kiedy to było....
gratuluję of korz

09.06.2008
23:44
[197]

kubinho12 [ 730 ]

Gratulacje req. Jakoś późno się za to zabrałeś, nie?

09.06.2008
23:45
[198]

req_ [ wet and dirty ]

Zapisalem sie rok temu, bardzo rozciagnelo sie to w czasie, ale nie zalezalo mi na nim specjalnie. Pierwszy egzamin zawalilem przez swiatla. Miesiac przerwy, dzisiaj drugie podejscie po miesiacu bez auta. Pierwszy raz wyjechalem egzaminem na miasto i zdalem ;d

10.06.2008
00:33
[199]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
10.06.2008
00:36
[200]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

o jezus

10.06.2008
00:37
[201]

req_ [ wet and dirty ]

E, chyba miał dłuższe włosy i żydowskie rysy.

10.06.2008
00:49
smile
[202]

Łyczek [ Legend ]

Jak zwykle nic się nie dzieje ... Wczoraj rozumiem ... Polska i te sprawy ale dzisiaj ?

10.06.2008
00:49
[203]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

dzisiaj opijam holandię;))

10.06.2008
00:57
smile
[204]

req_ [ wet and dirty ]

Ech, a ze mną nikt nie chce się dzisiaj napić, mimo zdanego egzaminu. Piję sam z Carlem.

10.06.2008
01:00
smile
[205]

Łyczek [ Legend ]

Ja jestem zawsze za moją Francją i zawsze przeciwko Włochom :)

spoiler start
I przeciw Wiśle :)
spoiler stop

10.06.2008
01:01
[206]

Tomus665 [ Legend ]

Holland !! Holland !! Holland !! Holland !!

< Blue Label Johnnie Walker >

10.06.2008
01:02
smile
[207]

Łyczek [ Legend ]

< Blue Label Johnnie Walker >

Jasne :D Nikt nie uwierzy, że Blue :)

10.06.2008
01:02
[208]

req_ [ wet and dirty ]

Black Bulls, Black Bulls!


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
10.06.2008
01:29
smile
[209]

Łyczek [ Legend ]

Słyszałem kiedyś o Jagielloni ? To był król tak ?

10.06.2008
01:32
[210]

Tomus665 [ Legend ]

Łyku -> To był Jagiellończyk ;).

Chodź opowiem Ci bajeczkę o dalekiej Ukrainie
Wyjebała elektrownia Białystok nie żyje
Przyjechali ludzie z miasta zobaczyli co sie dzieje
Jagiellonia rozjebana Kolejorz
szaleje
la la lalalala...(...)Kolejorz szaleje!

10.06.2008
01:34
smile
[211]

Łyczek [ Legend ]

ludzie z miasta

? Oprócz Warszawy to nie ma żadnego miasta. Już Ci kiedyś mówiłem :)

10.06.2008
01:35
[212]

Tomus665 [ Legend ]

Heh każdy wie, że w Polsce jest jedna wieś Warszawa ona się zwie :).

10.06.2008
01:39
[213]

PatriciusG [ pink floyd ]

Mogę was prosić o prośbę?



to moja strona jutro muszę ją dać do oceny

jeżeli możecie to sprawdźcie jak działa wam, jak wam się podoba i wyłapcie ewentualne błędy.

edit: A. I na FF nie działa dźwięk... Nie wiem czemu, ale nie ważne. Więc jak możecie, to sprawdźcie na różnych przeglądarkach.

Mało rzeczy tam jest - wasze 30sek może mi dupę uratować ;)

10.06.2008
01:40
[214]

Łyczek [ Legend ]

Poznań, Leszno, Kraków ... To są największe wsie :)

spoiler start
Chyba nigdy takiego prowokacyjnego postu nie napisałem nigdy :D
spoiler stop


Pat ---> Tekst pisany na stronie w Operze muszę zaznaczać tak jakby czytał spoiler na GOLu.

10.06.2008
01:43
[215]

PatriciusG [ pink floyd ]

dziwne...
po refreshu przechodzi?

10.06.2008
01:45
smile
[216]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pat >>> U mnie nie otwiera strony w żadnej z przeglądarek. o_O

10.06.2008
01:46
[217]

Łyczek [ Legend ]

Tak to wygląda Pat --->

W Firefoxie wszystko gra :) W Operze jest tak jak na screenie podanym.


Bezsenność 353 - no more sleep - Łyczek
10.06.2008
01:46
[218]

Tomus665 [ Legend ]

Pat - Pod operą nie ma polskich ogonków. Menu z lewej może lepiej zacznij od dużych liter.

Łyku -> Ja Ci coś kiedyś obiecałem i przyjedź do Poznania a zobaczysz ;o.

10.06.2008
01:47
smile
[219]

Łyczek [ Legend ]

Obiecałeś mi pizzę :)

10.06.2008
01:48
[220]

Tomus665 [ Legend ]

Łyku -> Po tym co Cię tutaj spotka, nie będziesz miał chęci już w życiu na pizze ;o.

Kubinho-> Typowanie tragiczne masz, więc lepiej jednak kibicuj a nie graj na kase ;).

PS. Jak można żabojadom kibicować ;o.

10.06.2008
01:48
[221]

kubinho12 [ 730 ]

O żescie się rozszaleli ;]

Tylko ja kibicuje na raz Holandii i Francji?:D

10.06.2008
01:51
smile
[222]

Łyczek [ Legend ]

kubinho ---> Spam nigdy nie śpi :) Francji kibicuje 10 lat :) Więc nie.

Tomek ---> Wiem jaki jesteś :) Twarda dupa, miękkie serce :)

10.06.2008
01:52
[223]

Tomus665 [ Legend ]

Łyku -> Cicho bo jeszcze Ewi to przeczyta ;o.

PS. Zawitasz do mnie w wakacje na małe party czy e-tam?

10.06.2008
01:54
smile
[224]

Łyczek [ Legend ]

Nie wiem ... Chciałbym teraz pójść do jakiejś pracy ...

10.06.2008
01:54
[225]

PatriciusG [ pink floyd ]

dzieki wam

10.06.2008
01:58
smile
[226]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Wam :)

Pogram trochę w GTA IV on-line i spać :)

10.06.2008
02:05
smile
[227]

kubinho12 [ 730 ]

Dobranoc Łyczku.

10.06.2008
02:16
[228]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Halo śpiochy : )

10.06.2008
02:59
[229]

Łyczek [ Legend ]

Pograłem i idę spać :) A tutaj nikogo nie ma :)

10.06.2008
03:10
smile
[230]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Aha... nikogo...
:)

10.06.2008
03:11
smile
[231]

Łyczek [ Legend ]

Ty zawsze jesteś nocą a nigdy dniem :)

10.06.2008
03:26
smile
[232]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

dzestem z Wami.

10.06.2008
03:34
smile
[233]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bo wąpierze mają lekko utrudniony byt w dzień. ;]

Farmowanie czegokolwiek w WoW jest cholernie nudne, ale farmowanie repy dla The Mag'har, to już w ogóle udręka. :P


Bezsenność 353 - no more sleep - meryphillia
10.06.2008
05:38
smile
[234]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Khurffa!

Wykasowało mi zakładki z Firefox'a...
Chyba jakiś wirus mi się panoszy po kompie.
BTW. nadal nie otwiera mi strony Pat'a... Jak Wy tam wleźliście? o_O

10.06.2008
23:45
[235]

PatriciusG [ pink floyd ]

mery -> Jakoś dostałem za nia 6.

Ty grasz na globalu?

10.06.2008
23:47
[236]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Hello.

CO to jest ten PAT?

10.06.2008
23:48
[237]

kubinho12 [ 730 ]

Siema Pat :)

10.06.2008
23:51
[238]

PatriciusG [ pink floyd ]

lukis -> Serio nie wiesz?

Pat – sytuacja w szachach, w której jeden z graczy nie może wykonać żadnego posunięcia zgodnego z przepisami, ale jego król nie jest szachowany, tzn. nie jest atakowany przez żadną bierkę przeciwnika. Zgodnie z zasadami gry pat natychmiast kończy partię remisem.



siema kubi ;)

10.06.2008
23:51
[239]

aliment [ Haraszo ]

Witam.
Postanowiłem zawitać w tym wątku, bo tylko on jest w miarę aktywny o późnych porach.

Ja będę musiał poświęcić część nocy na historię literatury, bo zaliczenie w czwartek. Masakra.

10.06.2008
23:52
smile
[240]

Arxel [ Legend ]

mery - Ciebie też przekierowuje na strony porno? :-(
Pat - przez Ciebie znowu będę musiał robić formata.
Bry wieczór wszystkim.
Idę pograć w pokera :D

10.06.2008
23:52
[241]

Shaybecki [ Senator ]

req - jesteś z białego ? OMG

10.06.2008
23:53
[242]

PatriciusG [ pink floyd ]

arxel -> Jak przeze mnie?

10.06.2008
23:54
smile
[243]

kubinho12 [ 730 ]

Arxel, może zainstalowałeś Mozillę Fireporn ;]

Powodzenia aliment :)

Lukis, szachisto ;)

10.06.2008
23:58
[244]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ogląda pornosy i na mnie zwala... co za ludzie...

11.06.2008
00:01
smile
[245]

Arxel [ Legend ]

Ostatni raz widdziałem jakiegoś poand pół roku temu :P

11.06.2008
00:02
smile
[246]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]



Gudowski LIVE!

;D

Moshic! Moshic! Moshic!

;]


Arxel >>> Strona, zboczonego jak widzę, Pat'a na szczęście w ogóle nie chciał się u mnie otworzyć. :)
Na żadnej z posiadanych kilku przeglądarkach.
A jak sie dowiem, ze to przez jego stronę wykasowało mi zakładki z FF, to mu z "hakieruje" ową stronę. =]

Pat >>> Tak. Jestem nienormalny płace za grę zamiast ją kraść... lol ;D

11.06.2008
00:04
[247]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

W szachy to ja lubie i często gram ;) Ale strona Pat'a to myślałem że to jakiś Pat...jak... Pat i kot :D.

11.06.2008
00:08
[248]

kubinho12 [ 730 ]

mery - ja mam FF i mam wszystkie zakładki, nawet po wejściu na stronę Pata.

BTW. Zrobiłem backup zakładek, bo to nigdy nic nie wiadomo :D

11.06.2008
00:11
smile
[249]

Arxel [ Legend ]

Nie mówcie mi o zakładkach... Straciłem 300+ jakiś czas temu... Albo i więcej tego było. Po chwili całe archiwum GG - zostały jakieś wpisy z 2k6 roku...
Powoli odbudowuje to co straciłem, ale i tak nie pamiętam wszystkiego.

11.06.2008
00:11
smile
[250]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

No teraz to i mi już działa skoro do działania potrzebowała usunąć wszystkie moje ulubione strony... ;P

11.06.2008
00:22
[251]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
11.06.2008
00:23
[252]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
11.06.2008
00:28
[253]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
11.06.2008
00:28
[254]

Arxel [ Legend ]

ehh... Żeby pomagać siostrze, która studiuje filologie polską medialną w pisaniu pracy magisterskiej... Żeby nie wiedzieć, że po nr nie daje się kropki... Żeby ku**a nie przeczytać na początku jak należy formatować tekst i dopiero po jego napisaniu się za to brać i klnąć co chwila, że wszystko się sypie... Porażka :D

11.06.2008
00:29
[255]

req_ [ wet and dirty ]

Nie boicie sie? Dalej spicie?


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
11.06.2008
00:29
smile
[256]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A temu co?

=]


Bezsenność 353 - no more sleep - meryphillia
11.06.2008
00:32
[257]

kubinho12 [ 730 ]

req, mało straszny jesteś :D

11.06.2008
00:35
[258]

req_ [ wet and dirty ]

To dawaj coś strasznego, tak, żebym nie zasnął ;)

Tylko wiesz, nie gore, bo poleci po regulaminie ;)


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
11.06.2008
00:39
smile
[259]

Arxel [ Legend ]

Po tym nie zaśniesz przez najbliższe trzy dni...
Ja sam wtedy z ledwością co powieki zamykałem...


Bezsenność 353 - no more sleep - Arxel
11.06.2008
00:40
smile
[260]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

11.06.2008
00:44
smile
[261]

kubinho12 [ 730 ]

No i Arxel pozamiatał ;]

BTW. To już podchodzi pod gore...

11.06.2008
01:10
smile
[262]

Arxel [ Legend ]

Wszyscy się przestraszyli? :O

11.06.2008
01:16
[263]

kubinho12 [ 730 ]

11.06.2008
01:28
smile
[264]

Łyczek [ Legend ]

Gud iwning

11.06.2008
01:29
[265]

Arxel [ Legend ]

Guten Abent

11.06.2008
01:33
smile
[266]

Łyczek [ Legend ]

Zdrastwujtie :)

11.06.2008
01:38
smile
[267]

Arxel [ Legend ]

Bonne nuit Łyczku.

Trzymajcie się. Wpadnę z samego rana.

11.06.2008
01:41
smile
[268]

Łyczek [ Legend ]

Nie wpadaj lepiej :) Za młody jesteś :)

11.06.2008
21:57
smile
[269]

Arxel [ Legend ]

Piersi!!! muhahaha

No i nie wpadłem... Nie dziś... Ale okazja najbliższa będzie... oj będzie :D
A dzisiejszy dzień zaliczam na ogrooomny plus!



O cholera... O godzine się pomyliłem :D
hahaha

11.06.2008
23:00
smile
[270]

Arxel [ Legend ]

No to otwieramy :P

Na dobry wieczór:

<--> !!!!!!!11

11.06.2008
23:08
smile
[271]

mannan [ M*A*S*H ]

Pa

11.06.2008
23:10
[272]

PatriciusG [ pink floyd ]

No niezle, niezle.

11.06.2008
23:11
[273]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arx nie łądnie tak się włamywać;>

11.06.2008
23:11
[274]

Arxel [ Legend ]

mannan - Jakie Pa... Gdzieś się wybierasz? O tak młodej porze?

Przepraszam, godziny mi się powaliły :D

11.06.2008
23:14
smile
[275]

kubinho12 [ 730 ]

Znowu jakieś manieczki mi tutaj wklejają.

12.06.2008
00:07
smile
[276]

Arxel [ Legend ]

Cisza... Pewnie wszyscy się zejdą po pierwszej :P
Ja zbieram się do spania :-)

Dobranoc wszystkim

12.06.2008
00:11
[277]

PatriciusG [ pink floyd ]

no wiesz arxel....

12.06.2008
00:18
smile
[278]

fireworm [ Rising Star ]

:)

12.06.2008
00:18
[279]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

12.06.2008
00:18
[280]

fireworm [ Rising Star ]

czemu nie spicie ? ? ?

12.06.2008
00:20
smile
[281]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu ... Uśmiechnij się choć na chwilkę :)

12.06.2008
00:32
smile
[282]

PatriciusG [ pink floyd ]

fireworm -> Życie jest zdecydowanie za krótkie a internet zdecydowanie za obszerny, aby był czas na to.

12.06.2008
00:37
[283]

kubinho12 [ 730 ]

Pat- ciiiiii, bo się inni dowiedzą :)

12.06.2008
00:37
[284]

PatriciusG [ pink floyd ]

osz ty w dziuplę,
za późno na edycję ;/

12.06.2008
00:46
smile
[285]

kubinho12 [ 730 ]

Pozostaje zakup abonamentu.

12.06.2008
00:49
[286]

PatriciusG [ pink floyd ]

jakbym miał kasę ;/

12.06.2008
00:56
[287]

kubinho12 [ 730 ]

Nie masz GOLi? Nic, a nic?

Mam nieodparte wrażenie, że siedzimy tu we 2 i ktoś nas obserwuję. Jakiś wąpierz.

12.06.2008
00:58
smile
[288]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

12.06.2008
01:00
smile
[289]

kubinho12 [ 730 ]


Bezsenność 353 - no more sleep - kubinho12
12.06.2008
01:07
smile
[290]

Łyczek [ Legend ]

Pat ---> Zgłoś się na GG :)

12.06.2008
02:28
smile
[291]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc "bezsenni" :)

12.06.2008
02:32
smile
[292]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Lord Satan z Tobą Łyczek. ]:>

12.06.2008
03:10
[293]

Łyczek [ Legend ]

Eee ... Jeden post ... Prawdziwi "bezsenni" :)

12.06.2008
03:12
smile
[294]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Przecież powtarzam to już od paru miesięcy, że to cieniasy, a nie żadni bezsenni. ;]

BTW.
Jutro Lord Lucifer powróci. ;]

12.06.2008
03:13
smile
[295]

Łyczek [ Legend ]

Taikun ? :P

12.06.2008
03:15
smile
[296]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

HAHAHAHA

Ten to chyba inaczej się zwał. ;D

Nie.
Chodzi mi o coś w tych klimatach. =]

Mam już utwory i koncepcje. :)

12.06.2008
03:17
smile
[297]

Łyczek [ Legend ]

Co to za koleś ?


Bezsenność 353 - no more sleep - Łyczek
12.06.2008
03:19
smile
[298]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Jaki przystojaniak, nie? ;D

12.06.2008
03:20
smile
[299]

Łyczek [ Legend ]

To Twoje zdjęcie mery ?

12.06.2008
03:21
smile
[300]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nie.
Mojej siostry...

xD

12.06.2008
03:24
smile
[301]

Łyczek [ Legend ]

Daj kolejne zdjęcia siostry :)

spoiler start
Inaczej sobie Ciebie wyobrażałem :)
spoiler stop


Załóż nową część :)

12.06.2008
03:32
smile
[302]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bo i nieco inaczej obecnie wyglądam. ;P
To zdjęcie sprzed trzech lat. :)

12.06.2008
03:32
smile
[303]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc ... Jednak sen mnie pokonuje ...

Masz nadal dredy ?

Zrób nową część jak możesz :)

12.06.2008
03:41
smile
[304]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ściąłem stare, ale niebawem będę miał nowe. ;]
Nie mam abonamentu. ;P

12.06.2008
23:05
smile
[305]

Arxel [ Legend ]

Za naszych! ->


Bezsenność 353 - no more sleep - Arxel
12.06.2008
23:07
[306]

req_ [ wet and dirty ]

A ja sobie pograłem w Timeshifta. Gierka liniowa do bólu, ale ma ładną grafikę ->


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
12.06.2008
23:08
[307]

req_ [ wet and dirty ]

Nowy pojazd Ojca R.


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
12.06.2008
23:09
[308]

req_ [ wet and dirty ]

NOWA

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7839362&N=1


Bezsenność 353 - no more sleep - req_
12.06.2008
23:10
smile
[309]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A ja zainstalowałem sobie FarCry'a ponownie. :)

Kurde.
Grafa z tej gry rządzi do dzisiaj, nawet na moim kaszlaku z okresu 100BC. ;D

12.06.2008
23:11
[310]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

a ja dzisiaj nic nie powiem bo mnie poniesie:)

12.06.2008
23:20
smile
[311]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

łeee tam...
Za dwa tygodnie nikt już nie będzie zarówno pamiętał samego meczu, jak i nazwiska owego "syna". ;]

13.06.2008
00:14
[312]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

A ja dzisiaj powiem pomimo tego że mógłbym walnąć teraz jakiegoś smutnego posta z tej okazji, że ze znajomą dziewczyną się nie ułożyło(chociaż było świetnie przez jakiś czas).

Wakacje sie zbliżają, odświeżanie starych znajomości i przyjaźni hmm ciekawie się zapowiada tym bardziej, że jest z kim spędzać czas no i jest co robić. Aż nie wiem od czego zacząć;)

Trzeba by się na jakąś dyskę wybrać a co do dzisiejszego meczu to ja wiem ze niemcy przegrają z austrią a polska wygra z Chorwacją (Polska 2:0 Chorwacja)

13.06.2008
00:15
[313]

req_ [ wet and dirty ]

NOWA

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7839362&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.