req_ [ wet and dirty ]
Bezsenność 353 - no more sleep
Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.
Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).
...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]
Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)
I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
Pozdrowionka z Bonn dla wszystkich stałych i niestałych bywalców, wszystkich nocnych Marków i lunatycznych duchów. Miejsca starczy dla wszystkich, a wiec gośćcie się tu jak u siebie!
[made by arthemide]
Buziaki dla wszystkich stałych GOLowych nieśpiochów
[made by Ewunia]
Każdy cierpiący na bezsenność znajdzie bratnią duszę w tym wątku !
[made by Łyczek]
Mamy duzo milosci do rozdania dla wszystkich golowych dziewczecych duszyczek, ktore blakaja sie bez celu o tak poznej porze.
[made by Harrvan]
Let''''s make some noise !!! Noc - najlepsza pora na dobry melanż :D
[made by Kasztan]
Dziwni jesteście.
[made by Pat]
Muzyczne propozycje na noc:
PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )
req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min
Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice
EspenLund:
-O.S.T.R.-Tabasko ( )
Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition
\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary
Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula
MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline
Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind
Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7799921&N=1
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
1

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
nie prowokuj:P
Arxel [ Legend ]
Piersiii!111
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
czemu wchodzi ten sprzed edyzcji req?

kubinho12 [ 730 ]
req same schaby wrzuca

req_ [ wet and dirty ]
Schaby? :D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
zboczony:P
lubi tłuste baby:P

kubinho12 [ 730 ]
Te, no.... kaszaloty.
Matmak2 [ Legionista ]
Ja to mam bezsenność przymuszoną... 3 dzień przez ten "dedlajn" końcoworoczny nie śpię. Odczuwam , co to i współczuję wszystkim którzy maja ten problem na stałe.

Arxel [ Legend ]
TO ([3]) jest dopiero duży schabowy... :O Ale osobiścię wole te piersi ->
Tak na prawdę wole inne, ale jej piersi tu wklejać nie będę bo jeszcze Taikun i masa innych onanistów wpadnie :D
blazerx [ ]
<ziew>
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
te w środku:P
mniaaaam...ale roladki schabowe tez lubię:P

req_ [ wet and dirty ]
Co by tu porobić? Jakieś propozycje? Przespałem dzisiaj prawie cały dzień, dopiero ogarniam się...

kubinho12 [ 730 ]
Ogól się, zjedz śniadanie i idź spać.
req_ [ wet and dirty ]
Goliłem się wczoraj ;) Śniadanie nie bardzo - jestem właśnie po dużej kolacji. Może w prysznic skocze, bo pewnie śmierdze alkoholem... W sumie taki miał być plan ;)
kubinho12 [ 730 ]
Filmów się nie ogląda? : )
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ale u mnie cichutko przez te nowe okna..a mieszkam między dwoma wielkimi szpitalami..dramat był:)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
tak cichutko że idę spać..
do jutra:*

req_ [ wet and dirty ]
CU schabie!
Arxel [ Legend ]
Dobranoc Ewciu :*
Kurcze, nie myślałem, że po kranówie tak bardzo chce się jeszcze bardziej pić!! Ależ mnie suszy :D
kubinho12 [ 730 ]
Miłych snów.
blazerx [ ]
Coli bym się napił... mam automat 200 metrów od dom ale nie chce mi się ruszać z pokoju -.-
kubinho12 [ 730 ]
Cola niezdrowa :)
Arxel [ Legend ]
Dokładnie... Ale wyjątkowo dziś nie pogardziłbym niczym zimym...
Idę się napić wody z kranu :(

blazerx [ ]
Cola niezdrowa :)
Trzeba mi było powiedzieć parenaście lat temu a nie teraz się dowiaduje...
req_ [ wet and dirty ]
Ja kupiłem w tesco, oczywiście nie mają lodówek na napoje. Teraz muszę czekać aż ochłodzi się do temperatury, jaką lubie...

boskijaro [ Legend ]

Arxel [ Legend ]
Hm.. Jest coś wyżej od "spamera"? :-)
Takie namyślenie mnie naszło...

req_ [ wet and dirty ]
Uber Spamer
Czas na mnie, zbieram swoje zabaweczki i ide do wózeczka przespać się.

Arxel [ Legend ]
Nie, nie... To już prędzej "Stranger" ;-). Ale czy jest cooś wyżej? :P
req_ [ wet and dirty ]
Poza Ewunią? Wątpie ;)
Na dobranoc:
Dziwne gusta mają te króliczki playboya, przecież w większości tych aut nie ma miejsca na tylnych siedzeniach ;d O ile te w ogóle są...

Arxel [ Legend ]
ehh... Mieć takie Audi R8 :-(

Arxel [ Legend ]
Dobranoc :-)
mannan [ M*A*S*H ]
req_ --> co masz na zdjęciu taką smutną minę?
blazerx [ ]
Co to za mętna zawiesina?

Arxel [ Legend ]
Na dziś mi wystarczy :D
Dziś z kumplem na dwa, w przyszłym tygodniu z dziewczyną na piwo jestem umówiony :D
Ciekawe czy już po jednym będzie mocno wstawiona ]:->
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
blaz dzieciaku to napój bogów tequila;))
req_ [ wet and dirty ]
mannan: a tak jakos, zmęczenie po całym dniu, na koniec troche piwka, a teraz wielka kolacja ;)
blazerx [ ]
Pff dziwaczny kolor, spróbuj sobie Oro i nie będziesz chciała wrócić do "zwykłej" :P
Arxel [ Legend ]
lol, kartofle giganty... Niektóre po prawie pół metra chyab miały...

mannan [ M*A*S*H ]
Nie róbcie mi smaka

req_ [ wet and dirty ]
Done.
Umieram:d
mannan [ M*A*S*H ]
Co fajniejsze, bo nie mogę się zdecydować?
GTA: SA, KotOR II czy Oblivion?
req_ --> coś Ci zegarek źle chodzi
req_ [ wet and dirty ]
Kotora nie znam, stawiałbym na SA, bo Oblivion to nieporozumienie.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
mmm...mmmm...mmmmm....:):):):)
tylko i wyłącznie sierra silver..
Arxel [ Legend ]
o, tym razem łóżko pościelone...

Arxel [ Legend ]
hahaha
Toś mu dowalił :D

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
o jezus teraz zauważyłam jakie suteczki ma słodziutkie req:O

req_ [ wet and dirty ]
blazerx: wyobraź sobie, że ta ciota robi to na trzeźwo
Ewunia:D sierra silver?
mannan: zegarek jest z wczoraj.
Arxel: e tam pościelone, to kołdra ;)
Ewunia #2, mówisz? :D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
req noooo
req_ [ wet and dirty ]
To taki spontan był ;) I dobry humor można powiedzieć ;)
Teraz Twoja kolej ;D

Arxel [ Legend ]
No Ewuniu, czekamy...
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Tych co nie spia to zaprosze do zainteresowania sie wątkiem :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7817644&N=1
:)
To była reklama.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ufff....
Już myślałem że tę noc spędzę na dołku, ale sie jednak udało... ;D
req_roztocki >>> Przestań straszyć dzieci w internecie.... =]
req_ [ wet and dirty ]
meryphillia: co się stało?
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
btw...czy mi sie wydaje czy req bardzo sie wciągnął : )

blazerx [ ]
Świrował po pijaku.
nie trudno się domyślić...

req_ [ wet and dirty ]
Lukis: Wciągnął? Rozwiń ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
eeenooo ja mam zdjęcia ale na forum nie przejdą:D u mnie spontan to spontan na maxa;)))
blaz zmieniłeś imidż widzę:) to tak na przekór?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
req_ >>> Wyprawy parkowe z ziomami są interesujące, ale stresujące w momencie gdy pijesz podczas nich pifo. ;P
I choć jeden z naszych dzielnych policjantów zdradzał ogromne chęci spuszczenia dzisiejszego wieczora wpierdolu komuś, to na szczęście obyło się bez tego. :/
BTW... Czy do Warszawskiej Policji zazwyczaj muszą trafiać wieśniaki z podmiejskich wsi, którzy w ten sposób chcą udowodnić swoja "wyższość"?
blazerx [ ]
Mój dziadek dumnie służył w Wermachcie.
btw. skąd wiesz, że on akurat był z jakiejś podwarszawskiej wsi?
req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, jak bardzo na maksa? ;))
blazerx: może i jak się napije... ale mimo wszystko znam swoje granice ;)
meryphillia: u mnie podczas picia w parku i kontroli gliniarzy jest luzik. Jak nie rzucasz się i wejdziesz z nimi w luźną rozmowę, to kończy się na "pozbierajcie za sobą puszki". Nawet bez sprawdzania dowodów. Nigdy w swoim mieście nie miałem problemów z gliniarzami w parku. Nawet kiedyś była sytiacja, że gadali z nami, a parę ławek obok zaczeli wykrzykiwać kibolskie hasła na nich, to przy nas wezwali wsparcie, oddalili się... i przyjechały trzy wozy prewencji. Nas nie ruszyli, kolesi wrzeszczących do wozów i tyle ich było ;)
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
req --> wciągnął brzuszek :)
blazerx --> no wiesz ty co ;P akcja była inna ;) ale co tam.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no mogłabym suteczka pokazać..tylko babski to afera od razu hihi;)
blazerx [ ]
Lepiej nie pokazuj, część GOLowiczów będzie musiał przez to pościel rano zmieniać...
req_ [ wet and dirty ]
Lukis.: może trochę, mam lekką oponkę tam ;) Przydałoby się zrzucić... Może z przodu aż tak nie widać na foto ;)
Ewunia, skoro ja dałem, to i Ty dajesz ;)
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Kurde...coś dzisiaj naprawde będzie bezsenność :), ciekawie sie robi
Ewunia --> wrzucaj :)
edit:
req --> kiedy robiłeś to zdjęcie?

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
prowokatorzy:P

Arxel [ Legend ]
Gdzie? :P
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
no ja nie powiem kto tu prowokuje :D
no mogłabym suteczka pokazać
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
za dużo małolatów na golu;))
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
kto niby? w tym wątku?
req --> bo na budziku 3:23 ;)

req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, nie wykręcaj się, czekamy... a jak nie, to czekam :D
Lukis, jakoś wczoraj ;) Chyba szedłem do spania akurat.
edit, no to dobrze mówie ;)
Od czasu do czasu z "koleżanką" wymieniamy się takimi, albo trochę bardziej, zdjęciami ;P

Łyczek [ Legend ]
Wróciłem przed chwilą z kina :) "21" :) Dobry film ! Polecam !
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
no i co?
edit: Łyczek --> a nie to nie do ciebie :) To do Ewunii :D
BTW. Interesował mnie, naprawde taki dobry?
Łyczek [ Legend ]
No i nic :) Polecam i tyle ten film :)
mannan [ M*A*S*H ]
Dobranoc

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc mannanie :)
Lukis ---> Mi się podobał :) Chyba Arxelowi też (<--- Oglądał go wcześniej czyli jest piratem !!!!!!!!)

Arxel [ Legend ]
No Łyczku, widzę, że się skusiłeś :D
Jeszcze tylko mi powiedz, że zacząłeś liczyć karty :D
edit: Że co? A o kinach za granicą słyszałeś?
I tak idę w przyszłym tygodniu z kumplami :-)
Oraz na co innego, ale to już nie z kumplami :D

Łyczek [ Legend ]
Taaa ... Zacząłem już :) Poker jest lepszy od BJ :)
edit: Że co? A o kinach za granicą słyszałeś?
Słyszałem ale i tak wiemy, że siedzisz w Zadupiu Dolnym a nie zagranicą :)
Arxel [ Legend ]
To zależy... Jeśli wiesz jaki jest stan kart, jest wysoki to sporo możesz wyciągnąć na jednym posiedzeniu w BJ.
A w Pokerze to zależy od umiejętności innych też trochę :-)

Łyczek [ Legend ]
I tak wolę Pokera :) W BJ miałem raz pamiętne 3-4 noce :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
:]
req łap;))
czekam 3 min i edit:P
no i dobra;))
żeby nie było ze nie pokazałam;))

req_ [ wet and dirty ]
Mmm ;d
Dobrze, że nie jestem jedyny ;d

Arxel [ Legend ]
Hej, to były dwie minuty...
Miniaturki nie zdążyłem powiększyć :D

Łyczek [ Legend ]
Ewunia pokazała się nago !
Kto chce foty ?
req_ [ wet and dirty ]
Mogłabys jeszcze jakieś ujęcie ;D

Arxel [ Legend ]
Ale skąd wiadomo, że to Ewa, skoro było widać tylko język? :P

Łyczek [ Legend ]
Język ? :O Było zdjęcie na nago ! Zrobiła sobie w szaliku Wisły :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
głupole:P
arx wierz na słowo:)
łyczek:)

Łyczek [ Legend ]
Kurde spać mi się chce :) To chyba dobrze ?
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
no kurdeee. Poszedłem sie umyć i nie zdążyłem...
no eeej...
Ja chce jeszcze raz!
Ewunia nooo... ;/
Arxel [ Legend ]
No muszę, muszę...
Kolczyć Ci nie przeszkadza? :P
Łyczek - głupoty pleciesz :P

Łyczek [ Legend ]
ZIEWAM ... :)
blazerx [ ]
BJ jest nudnawy ale film nawet fajny. Poker to jest to!

Łyczek [ Legend ]
blaz ---> Pamiętnych 3-4 nocach uwierz mi, że nie był nudny :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arx-nie:)
mam go od 7 chyba lat:)
a teraz zrobiłam jeszcze nosek..tego nie musze edytować:)
req jutro na gg zapukaj:)
luk:)
kubinho12 [ 730 ]
Co tam u was?:)
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Evi --> a dla mnie powtórki nie zrobisz?

Łyczek [ Legend ]
Wszyscy czekają na baty od Niemców kubinho :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kubi łap:*
tylko się nie zawstydzaj:)
blazerx [ ]
Tobie chodzi o to, że jest wciągający w co nie wątpię jednak poker jest o wiele bardziej rozbudowaną grą i dochodzą elementy psychologiczne poszczególnych graczy.

Łyczek [ Legend ]
I umiejętności także blaze :) Tutaj głównie o to chodzi :) Szczęście to podobno około 20% w tej grze ...
kubinho12 [ 730 ]
Dzisiejszych meczów nie pooglądam, ale na Niemcy zdąże :) To grillowanie....
Ja się tak łatwo nie zawstydzam Ewcia ;]
blazerx [ ]
Ja słyszałem gdzieś, że właśnie BJ to jedna z gier w których nie da się ograć kasyna.
Oczywiście jeżeli nie masz przy sobie Rainmana... ;)
Łyczek [ Legend ]
blaze ---> Internetowego tak :) Nie da się ... Do pewnego momentu się da.
A mój post [110] dotyczył pokera :)

kubinho12 [ 730 ]
BJ - ten skrót można tłumaczyć także inaczej...
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
blez weź kurwa tą flagę bo rz(ż)ygać mi się chce

Łyczek [ Legend ]
Uderzająca robota kubinho ?

Arxel [ Legend ]
Ewuniu - Wymiotować :D

Łyczek [ Legend ]
Zwrócić jedzenie :)

kubinho12 [ 730 ]
Samo sedno Łyczek :D
To jest propagandowa flaga, która ma pobudzić Polaków do działania, nie znacie się.

Arxel [ Legend ]
Hm.. To może pójść w dwie strony Łyczku...
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
bleeeeeeee
szkoda tequili;))
req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, dzięki ;d
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
nie ma za co..ale już mi lepiej:)
req_ [ wet and dirty ]
Ja chyba za chwile będę szedł spać, jakoś mnie tak zmula ;)

Łyczek [ Legend ]
Już za 4 lata, już za 4 lata ...
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
dobranoc:)
req:P
zrób jakąś fajną fotkę przed sp[ankiem:P

Łyczek [ Legend ]
Ja też będę szedł spać :) Może Kinga jeszcze przed snem złapię :)
req_ [ wet and dirty ]
Nie wiem, czy to tak wypada ;)

Arxel [ Legend ]
Dobranoc Wam... Ja jeszcze troche posiedze.
Ale też powoli zbierać się będę...

Łyczek [ Legend ]
Zawsze +1 do postów req :D

blazerx [ ]
Nie rób bo znowu będziesz posądzony o kontakty z Gracjanem.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
wypada nie wypada///wal to;))
kubinho12 [ 730 ]
Robin, to ty?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ale gradobicie. ;P

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
aleś pokazoł

Łyczek [ Legend ]
Nie ma twarzy ! ? ! ? ! ?
req_ [ wet and dirty ]
I tyle wystarczy, idz spac :D

Łyczek [ Legend ]
Ja już też mykam ... Dobranoc :)

Arxel [ Legend ]
Jak nie ma jak jest twarz...
Tylko sprytnie użył filtra w PS-ie i ją przykrył...
Dobranoc Łyczku :-)

req_ [ wet and dirty ]
/umarłem
Anyway, lece spac. Dobrej nocki ;)

Arxel [ Legend ]
Zostałem sam? :P
edit. to zdjęcie daruje :P ;-)

Arxel [ Legend ]
Trzeci pod rząd, ale spamerem nie jestem! ;-)
Się zasiedziałem.. IcyTower mnie od matury trzyma. Chyba najwyższy czas zainstalować poważniejszą gierke.
Jasno się robi, ptaszki ćwierkają od godziny.. Bezsenni zniknęli...
Mykam, trzeba próbować wstać o 10, nie później niż o 11
Dobranoc

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Bezsenni (buehehehe =]) zniknęli, ale ostatni wąpierz czuwa! :]=
Arxel [ Legend ]
Pierwszy weekend od początku roku, kiedy siedze w domu :-(
Ależ życie w pojedynke jest nudne :-(
boskijaro [ Legend ]
o ja nie wiem co sie dzieje
czuje sie jak wy po 8 lechach i kilku fajikach :|
jaki mamy dzień?? i jaka godzina??
req_ [ wet and dirty ]
Ja dzisiaj relaksuje się przy CSI. W poniedziałek mam egzamin.
boskijaro [ Legend ]
ja mam wszystkie oceny tylko wł0odkek mi ma postawić 5 !!!!!!!
za tydzien do Poznania to bedzie chlańsko o jaaaa
a w sierpniu na woodstock

Arxel [ Legend ]
Ja właśnie skończyłem 13 Dzielnicę - bardzo przyjemny film! Polecam.
Fajnie jest mieć własną wypożyczalnie, praktycznie w klatce własnego bloku :D
Co poleciacie? Dziś prawdopodobnie w ogóle się nie położe, bo o 7 musze matke odebrać z dworca, więc sobie przynajmniej filmy pooglądam :-(
beziko [ Senator ]
Ehh nie chce mi się spać !!
Wczoraj przyjechałem z trzydniowej wycieczki o 22:00 i spałem do 10:00 to teraz nie chce mi się :P

boskijaro [ Legend ]
a ja nei wiem czy isc do brata czy sluchac muzy pomozcie mi pijacy

beziko [ Senator ]
Ja mam inną propozycję :
Przeczytaj słownik ortograficzny :)
A tak na serio to idź do brata przynajmniej z kimś pogadasz :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
siema=]
a ja po wycieczce rowerowej na wieś zabieram się za "once upon a time in america";)

Łyczek [ Legend ]
Arxel ---> "13 Dzielnica" również mi bardzo się podobała :) Później poszedłem do kina na "Zabójczy Numer" również dobry film !

beziko [ Senator ]
Idę spać :)
DOBRANOC :)

Łyczek [ Legend ]
Nie rozpisujcie się tak tutaj bo nie wiem co mam pisać :)
Dobranoc :)

Arxel [ Legend ]
Dobranoc Łyczku...
Jednak się położe i wstane o szóstej...
PS. Coś Ci słabo w konkursie typowania GOL-a idzie, Łyczku :D
www222 [ Public Enemy Number One ]
Dobranoc, Łyczek ;)
miki5 [ Senator ]
Ja też za chwilkę idę spać ;p Ale jeszcze chyba chwilkę posiedzę przed PieCem :)

Łyczek [ Legend ]
Arxel :) Tak samo słabo jak Tobie :)
www222 :) Dobranoc :)
miki5 To się nazywa uzależnieniem :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
dobrej nocy życzę;)

Łyczek [ Legend ]
Ja Tobie też życzę umek :) Ostatecznie się zmywam ...
miki5 [ Senator ]
Łyczek - To się nazywa długo nie grać w komputer ;)
miki5 [ Senator ]
Co, już wszyscy zasnęli ??? xD

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
W końcu udało mi się zmusić do obejrzenia Constantine. ;P
Nawet dobry film, ale żenujący koniec pozostawił smak piór w ustach, a nie siarki. ]:>
Satan FTW!
=]
req_ [ wet and dirty ]
Ja ide spać, obejrzałem CSI i pograłem trochę w Mass Effecta.
Dobrej nocy.
miki5 [ Senator ]
Dzień dobry xD

Łyczek [ Legend ]
Wszyscy nadal się podniecają meczem ?:)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ja byłem nawet na Polach Mokotowskich z siorką. ;P
Na szczęście siostra niewielkiego wzrostu jest więc niewiele widziała i po pierwszej połowie przesądziło to by iść w końcu do domu. ;D

Łyczek [ Legend ]
Ja byłem wczoraj mery :) Dzisiaj Mortan tam był :) Może się stykniemy, któregoś razu i Cię pobije za "manieczki" :)
Arxel [ Legend ]
Piwo w samotności przed monitorem, puszka druga...
Jeszcze jedna w lodówce się chłodzi...
brr...
Łyczek - coś słabe miejsce w konkursie GOL-a :D
Francja do bojuu!! Mają moje 100zł :D
Obym nie zapomniał jutro na pokera wpłacic.
Niech ktoś założy nowy wątek TOP techno, bo mam genialny Hausik, ktory jak nie wygra to nie wiem co ludzie mają ze słuchem...

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"Może się stykniemy, któregoś razu i Cię pobije za "manieczki""
xD
Będę w czwartek prawdopodobnie tam gdzie jest ekran Warki, ale jeszcze nie wiem (teraz to się nawet boję iść =]).

Łyczek [ Legend ]
mery ---> Ja meczów Polaków wolę oglądać w domu. Powód ? Szkoda mi podniecających się ludzi jak na przykład Żurawski nie trafia w piłkę :)
Arxel ---> Niestety ... Kiepsko idzie :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Łyczek >>> mam to samo. :)
Jak już w ogóle chce mi się robić tak bezdennie głupiego, jak oglądanie meczu, to wole to zrobić w domu gdzie w spokoju sobie mogę wypić piwo. ;D
BTW.
Spędy takie jak ten na Polach Mokotowskich to w dużej części zbieranina zwykłych ćwoków z podwórka, których reakcji za cholerę nie przewidzisz.
Tam gdzie był ten główny spęd, jakiś baran po stracie bramki rzucił w tłum pustą co prawda butelką plastikową, ale gdyby miał szklaną w łapach pewnie też by ją spokojnie w złości cisnął...
W domu mam małe szanse na to że dostanę w czerep butelką, chyba że mi sie wymsknie i poleci nie tam gdzie trzeba. ;D

Arxel [ Legend ]
Piwo leej, barmanie piwo leej...
Łyczek - Poker całkowicie Ci już mozg wyżarł jeśli chodzi o sport ;-)
Łyczek [ Legend ]
Ja wolę obejrzeć mecz spokojnie i zdrowo :) Dlatego wczoraj obejrzałem z dziewczyną mecz otwarcia gdzie nie było w ogóle oszułomów.
Arxel ---> Jak na razie 4/4 jak Ty w ruletce więc nie jest tak źle :) Sport to moje życie :)

Arxel [ Legend ]
Ja wolę obejrzeć mecz spokojnie i zdrowo
Znaczy bez alkoholu? :O
No zobaczymy, kto będzie wyżej na końcu konkursu :D
ee.. Siostra wchodzi do domu.. Za chwile powie, że jutro musi jecać oddać prace licencjacką i musi wstawać wcześnie... :/
Zdąże wypić jeszcze jedno :D

Łyczek [ Legend ]
No zobaczymy, kto będzie wyżej na końcu konkursu :D
Bez różnicy :) Dla mnie to tylko zabawa :)
kubinho12 [ 730 ]
Witam :)

Łyczek [ Legend ]
Dobry wieczór kubinho :)

Arxel [ Legend ]
phew... I tak nie znasz się na piłce! ;-)
Dobranoc :-)

Łyczek [ Legend ]
Arxel ---> Zapraszam do wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7821525&N=1
Co źle tam napisałem jak na razie ? :)

Arxel [ Legend ]
Ja wynik znałem już tuż po 21 :P
Branoc...

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc Artur :)
www222 [ Public Enemy Number One ]
Zobaczymy do której Łyczek dzisiaj pociągnie. ;)
Ah, chyba już śpi. :D

Łyczek [ Legend ]
Łyczek śpi
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kubinho12 [ 730 ]
:)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
:*
req_ [ wet and dirty ]
Wy moje ćmoki niesamowite. Zdałem prawko, mogę już legalnie zasuwać w GTA Andreas :D
GumiS™ [ Konsul ]
No to gratulacje. Ja jeszcze rok i będę zdawał prawko. Może się uda za pierwszym razem :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kiedy to było....
gratuluję of korz
kubinho12 [ 730 ]
Gratulacje req. Jakoś późno się za to zabrałeś, nie?
req_ [ wet and dirty ]
Zapisalem sie rok temu, bardzo rozciagnelo sie to w czasie, ale nie zalezalo mi na nim specjalnie. Pierwszy egzamin zawalilem przez swiatla. Miesiac przerwy, dzisiaj drugie podejscie po miesiacu bez auta. Pierwszy raz wyjechalem egzaminem na miasto i zdalem ;d
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
o jezus
req_ [ wet and dirty ]
E, chyba miał dłuższe włosy i żydowskie rysy.

Łyczek [ Legend ]
Jak zwykle nic się nie dzieje ... Wczoraj rozumiem ... Polska i te sprawy ale dzisiaj ?
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
dzisiaj opijam holandię;))

req_ [ wet and dirty ]
Ech, a ze mną nikt nie chce się dzisiaj napić, mimo zdanego egzaminu. Piję sam z Carlem.

Łyczek [ Legend ]
Ja jestem zawsze za moją Francją i zawsze przeciwko Włochom :)
Tomus665 [ Legend ]
Holland !! Holland !! Holland !! Holland !!
< Blue Label Johnnie Walker >

Łyczek [ Legend ]
< Blue Label Johnnie Walker >
Jasne :D Nikt nie uwierzy, że Blue :)

Łyczek [ Legend ]
Słyszałem kiedyś o Jagielloni ? To był król tak ?
Tomus665 [ Legend ]
Łyku -> To był Jagiellończyk ;).
Chodź opowiem Ci bajeczkę o dalekiej Ukrainie
Wyjebała elektrownia Białystok nie żyje
Przyjechali ludzie z miasta zobaczyli co sie dzieje
Jagiellonia rozjebana Kolejorz
szaleje
la la lalalala...(...)Kolejorz szaleje!

Łyczek [ Legend ]
ludzie z miasta
? Oprócz Warszawy to nie ma żadnego miasta. Już Ci kiedyś mówiłem :)
Tomus665 [ Legend ]
Heh każdy wie, że w Polsce jest jedna wieś Warszawa ona się zwie :).
PatriciusG [ pink floyd ]
Mogę was prosić o prośbę?
to moja strona jutro muszę ją dać do oceny
jeżeli możecie to sprawdźcie jak działa wam, jak wam się podoba i wyłapcie ewentualne błędy.
edit: A. I na FF nie działa dźwięk... Nie wiem czemu, ale nie ważne. Więc jak możecie, to sprawdźcie na różnych przeglądarkach.
Mało rzeczy tam jest - wasze 30sek może mi dupę uratować ;)
Łyczek [ Legend ]
Poznań, Leszno, Kraków ... To są największe wsie :)
PatriciusG [ pink floyd ]
dziwne...
po refreshu przechodzi?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Pat >>> U mnie nie otwiera strony w żadnej z przeglądarek. o_O
Łyczek [ Legend ]
Tak to wygląda Pat --->
W Firefoxie wszystko gra :) W Operze jest tak jak na screenie podanym.
Tomus665 [ Legend ]
Pat - Pod operą nie ma polskich ogonków. Menu z lewej może lepiej zacznij od dużych liter.
Łyku -> Ja Ci coś kiedyś obiecałem i przyjedź do Poznania a zobaczysz ;o.

Łyczek [ Legend ]
Obiecałeś mi pizzę :)
Tomus665 [ Legend ]
Łyku -> Po tym co Cię tutaj spotka, nie będziesz miał chęci już w życiu na pizze ;o.
Kubinho-> Typowanie tragiczne masz, więc lepiej jednak kibicuj a nie graj na kase ;).
PS. Jak można żabojadom kibicować ;o.
kubinho12 [ 730 ]
O żescie się rozszaleli ;]
Tylko ja kibicuje na raz Holandii i Francji?:D

Łyczek [ Legend ]
kubinho ---> Spam nigdy nie śpi :) Francji kibicuje 10 lat :) Więc nie.
Tomek ---> Wiem jaki jesteś :) Twarda dupa, miękkie serce :)
Tomus665 [ Legend ]
Łyku -> Cicho bo jeszcze Ewi to przeczyta ;o.
PS. Zawitasz do mnie w wakacje na małe party czy e-tam?

Łyczek [ Legend ]
Nie wiem ... Chciałbym teraz pójść do jakiejś pracy ...
PatriciusG [ pink floyd ]
dzieki wam

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc Wam :)
Pogram trochę w GTA IV on-line i spać :)

kubinho12 [ 730 ]
Dobranoc Łyczku.
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Halo śpiochy : )
Łyczek [ Legend ]
Pograłem i idę spać :) A tutaj nikogo nie ma :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Aha... nikogo...
:)

Łyczek [ Legend ]
Ty zawsze jesteś nocą a nigdy dniem :)

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
dzestem z Wami.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Bo wąpierze mają lekko utrudniony byt w dzień. ;]
Farmowanie czegokolwiek w WoW jest cholernie nudne, ale farmowanie repy dla The Mag'har, to już w ogóle udręka. :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Khurffa!
Wykasowało mi zakładki z Firefox'a...
Chyba jakiś wirus mi się panoszy po kompie.
BTW. nadal nie otwiera mi strony Pat'a... Jak Wy tam wleźliście? o_O
PatriciusG [ pink floyd ]
mery -> Jakoś dostałem za nia 6.
Ty grasz na globalu?
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Hello.
CO to jest ten PAT?
kubinho12 [ 730 ]
Siema Pat :)
PatriciusG [ pink floyd ]
lukis -> Serio nie wiesz?
Pat – sytuacja w szachach, w której jeden z graczy nie może wykonać żadnego posunięcia zgodnego z przepisami, ale jego król nie jest szachowany, tzn. nie jest atakowany przez żadną bierkę przeciwnika. Zgodnie z zasadami gry pat natychmiast kończy partię remisem.
siema kubi ;)
aliment [ Haraszo ]
Witam.
Postanowiłem zawitać w tym wątku, bo tylko on jest w miarę aktywny o późnych porach.
Ja będę musiał poświęcić część nocy na historię literatury, bo zaliczenie w czwartek. Masakra.

Arxel [ Legend ]
mery - Ciebie też przekierowuje na strony porno? :-(
Pat - przez Ciebie znowu będę musiał robić formata.
Bry wieczór wszystkim.
Idę pograć w pokera :D
Shaybecki [ Senator ]
req - jesteś z białego ? OMG
PatriciusG [ pink floyd ]
arxel -> Jak przeze mnie?

kubinho12 [ 730 ]
Arxel, może zainstalowałeś Mozillę Fireporn ;]
Powodzenia aliment :)
Lukis, szachisto ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
Ogląda pornosy i na mnie zwala... co za ludzie...

Arxel [ Legend ]
Ostatni raz widdziałem jakiegoś poand pół roku temu :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Gudowski LIVE!
;D
Moshic! Moshic! Moshic!
;]
Arxel >>> Strona, zboczonego jak widzę, Pat'a na szczęście w ogóle nie chciał się u mnie otworzyć. :)
Na żadnej z posiadanych kilku przeglądarkach.
A jak sie dowiem, ze to przez jego stronę wykasowało mi zakładki z FF, to mu z "hakieruje" ową stronę. =]
Pat >>> Tak. Jestem nienormalny płace za grę zamiast ją kraść... lol ;D
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
W szachy to ja lubie i często gram ;) Ale strona Pat'a to myślałem że to jakiś Pat...jak... Pat i kot :D.
kubinho12 [ 730 ]
mery - ja mam FF i mam wszystkie zakładki, nawet po wejściu na stronę Pata.
BTW. Zrobiłem backup zakładek, bo to nigdy nic nie wiadomo :D

Arxel [ Legend ]
Nie mówcie mi o zakładkach... Straciłem 300+ jakiś czas temu... Albo i więcej tego było. Po chwili całe archiwum GG - zostały jakieś wpisy z 2k6 roku...
Powoli odbudowuje to co straciłem, ale i tak nie pamiętam wszystkiego.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
No teraz to i mi już działa skoro do działania potrzebowała usunąć wszystkie moje ulubione strony... ;P
Arxel [ Legend ]
ehh... Żeby pomagać siostrze, która studiuje filologie polską medialną w pisaniu pracy magisterskiej... Żeby nie wiedzieć, że po nr nie daje się kropki... Żeby ku**a nie przeczytać na początku jak należy formatować tekst i dopiero po jego napisaniu się za to brać i klnąć co chwila, że wszystko się sypie... Porażka :D
kubinho12 [ 730 ]
req, mało straszny jesteś :D
req_ [ wet and dirty ]
To dawaj coś strasznego, tak, żebym nie zasnął ;)
Tylko wiesz, nie gore, bo poleci po regulaminie ;)

Arxel [ Legend ]
Po tym nie zaśniesz przez najbliższe trzy dni...
Ja sam wtedy z ledwością co powieki zamykałem...

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

kubinho12 [ 730 ]
No i Arxel pozamiatał ;]
BTW. To już podchodzi pod gore...

Arxel [ Legend ]
Wszyscy się przestraszyli? :O
kubinho12 [ 730 ]

Łyczek [ Legend ]
Gud iwning
Arxel [ Legend ]
Guten Abent

Łyczek [ Legend ]
Zdrastwujtie :)

Arxel [ Legend ]
Bonne nuit Łyczku.
Trzymajcie się. Wpadnę z samego rana.

Łyczek [ Legend ]
Nie wpadaj lepiej :) Za młody jesteś :)

Arxel [ Legend ]
Piersi!!! muhahaha
No i nie wpadłem... Nie dziś... Ale okazja najbliższa będzie... oj będzie :D
A dzisiejszy dzień zaliczam na ogrooomny plus!
O cholera... O godzine się pomyliłem :D
hahaha

Arxel [ Legend ]
No to otwieramy :P
Na dobry wieczór:
<--> !!!!!!!11

mannan [ M*A*S*H ]
Pa
PatriciusG [ pink floyd ]
No niezle, niezle.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arx nie łądnie tak się włamywać;>
Arxel [ Legend ]
mannan - Jakie Pa... Gdzieś się wybierasz? O tak młodej porze?
Przepraszam, godziny mi się powaliły :D

kubinho12 [ 730 ]
Znowu jakieś manieczki mi tutaj wklejają.

Arxel [ Legend ]
Cisza... Pewnie wszyscy się zejdą po pierwszej :P
Ja zbieram się do spania :-)
Dobranoc wszystkim
PatriciusG [ pink floyd ]
no wiesz arxel....

fireworm [ Rising Star ]
:)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
fireworm [ Rising Star ]
czemu nie spicie ? ? ?

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu ... Uśmiechnij się choć na chwilkę :)

PatriciusG [ pink floyd ]
fireworm -> Życie jest zdecydowanie za krótkie a internet zdecydowanie za obszerny, aby był czas na to.
kubinho12 [ 730 ]
Pat- ciiiiii, bo się inni dowiedzą :)
PatriciusG [ pink floyd ]
osz ty w dziuplę,
za późno na edycję ;/

kubinho12 [ 730 ]
Pozostaje zakup abonamentu.
PatriciusG [ pink floyd ]
jakbym miał kasę ;/
kubinho12 [ 730 ]
Nie masz GOLi? Nic, a nic?
Mam nieodparte wrażenie, że siedzimy tu we 2 i ktoś nas obserwuję. Jakiś wąpierz.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek [ Legend ]
Pat ---> Zgłoś się na GG :)

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc "bezsenni" :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Lord Satan z Tobą Łyczek. ]:>
Łyczek [ Legend ]
Eee ... Jeden post ... Prawdziwi "bezsenni" :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Przecież powtarzam to już od paru miesięcy, że to cieniasy, a nie żadni bezsenni. ;]
BTW.
Jutro Lord Lucifer powróci. ;]

Łyczek [ Legend ]
Taikun ? :P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
HAHAHAHA
Ten to chyba inaczej się zwał. ;D
Nie.
Chodzi mi o coś w tych klimatach. =]
Mam już utwory i koncepcje. :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Jaki przystojaniak, nie? ;D

Łyczek [ Legend ]
To Twoje zdjęcie mery ?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Nie.
Mojej siostry...
xD

Łyczek [ Legend ]
Daj kolejne zdjęcia siostry :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Bo i nieco inaczej obecnie wyglądam. ;P
To zdjęcie sprzed trzech lat. :)

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc ... Jednak sen mnie pokonuje ...
Masz nadal dredy ?
Zrób nową część jak możesz :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ściąłem stare, ale niebawem będę miał nowe. ;]
Nie mam abonamentu. ;P
req_ [ wet and dirty ]
A ja sobie pograłem w Timeshifta. Gierka liniowa do bólu, ale ma ładną grafikę ->
req_ [ wet and dirty ]
NOWA
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7839362&N=1

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
A ja zainstalowałem sobie FarCry'a ponownie. :)
Kurde.
Grafa z tej gry rządzi do dzisiaj, nawet na moim kaszlaku z okresu 100BC. ;D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
a ja dzisiaj nic nie powiem bo mnie poniesie:)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
łeee tam...
Za dwa tygodnie nikt już nie będzie zarówno pamiętał samego meczu, jak i nazwiska owego "syna". ;]
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
A ja dzisiaj powiem pomimo tego że mógłbym walnąć teraz jakiegoś smutnego posta z tej okazji, że ze znajomą dziewczyną się nie ułożyło(chociaż było świetnie przez jakiś czas).
Wakacje sie zbliżają, odświeżanie starych znajomości i przyjaźni hmm ciekawie się zapowiada tym bardziej, że jest z kim spędzać czas no i jest co robić. Aż nie wiem od czego zacząć;)
Trzeba by się na jakąś dyskę wybrać a co do dzisiejszego meczu to ja wiem ze niemcy przegrają z austrią a polska wygra z Chorwacją (Polska 2:0 Chorwacja)
req_ [ wet and dirty ]
NOWA
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7839362&N=1