30.09.2002
14:52
[1]

andrzej76 [ Chor��y ]

wczoraj sobie chłopaki poradzili, ale było ciężko- jak będą grali dziś an tkim poziomie to dostaną od Włochów 0-3

30.09.2002
14:55
smile
[2]

Xelloss [ Senator ]

Ja tam nawet nie wiedziałem, że taki mecz ma być :). Jaka to dyscyplina?

30.09.2002
14:57
[3]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no mniejmy nadzieję że się chłopaki sprężą tak jak na mecze z Brazylią w lidze światowej i chociarz powalczą trochę żeby nie przegrać 3:0 a jak już 3:2 : ))

30.09.2002
15:00
[4]

wyjść z grupy i tak wyjdą po z 4 zespołow wychodzą 3 a poza włochami jest czerstwawa chorwacja- najważniejsze żeby była walka- dobrze że dziś ten mecz nieco wcześniej bo wczoraj dopiero po 4 poszedłem spac =>Xellos to siatkówka facetów

30.09.2002
15:04
[5]

a o której dokładnie mecz ?? : ))) wychodzą 2 drużyny z grupy + chyba 4 z 3 miejsca o nalepszym stosunku "małych" punktów : )))

30.09.2002
15:08
[6]

tak jest ale biorąc pod uwagę układ w innych grupach i to że gramy z chorwatami to wyjdą nie bój zaby- a mecz o 23,00 tvp1

30.09.2002
15:12
[7]

buuu to i tak nie obejrzę : (( o 6 wstaje do pracy : / no wiesz na MŚ w piłce nożenj też wszyscy byli pewni że wyjdziemy z grupy ; ))))))))

30.09.2002
15:20
[8]

ale teraz to chyba jednak co innego- za duza rznica poziomów- chorwacja jest 50 w rankingu za Botswaną- a to już rzadzizna- z włochami przegrali gładko to musi być dobrze- tym bardziej że włosi nas jak zwykle lekcewazą to i z nimi cos sie da urwac

30.09.2002
15:22
[9]

z Włochami nie ma co liczyć na urwanie więcej niż 1 seta jak by udało się 2 to by było super oni nas tak traktują jak my tą Chorwację właśnie ; ))

30.09.2002
15:24
[10]

otóż to, i dlatego włąsnie uważam że będzie dobrze- nie wyjść z grupy po pierwszym wygranym meczu to byłaby sztuka- tym bardziej że chłopaki naprawd pokazali chrakter

30.09.2002
15:26
[11]

charakter pokazali już nie raz i zato ich lubię : )) jeśli nie zlekceważą Chorwacji a na Włochy się zmobilizują odpowiednio, no i oczywiście jeśli włosi nie odpuszczą Kanadzie to będzie dobrze : )))

30.09.2002
16:15
[12]

ale co ciekawe głos komentatora wyprzedzał wizję i kiedy zawodnik zagrywał to komentator już mówił co zrobili przeciwnicy - nie dało się słuchać wyłączyłem fonię

30.09.2002
16:16
[13]

buhahahah a mówią że obraz jest szybszy od dzwięku ; ))))) fajnie musiało to wyglądać ; ))))

30.09.2002
16:23
[14]

Kyahn [ Kibic ]

Wychodzą 2 zespoły + cztery z trzecich miejsc (jedno zwycięstwo może być więc za mało). To co oni wczoraj robili,wołało o pomstę do nieba.Dawno nie widziałem ich tak tragicznie grających. Dzisiaj mecz z Włochami o 23:10,wątpię aby coś się mogło wydarzyć,chociaż np wczorajszy mecz Bułgaria Rosja 3:0,pokazuje,że MŚ rządzą się swoimi prawami i o niespodziankę nietrudno. Miejmy nadzieję,że coś zagrają i chociaż 1 seta ugrają. Chorwatów nie można lekceważyć,bo oni się zakwalifikowali,a my jesteśmy tu "kuchennymi drzwiami". Pozdrawiam. P.S. andrzej76,później poprawili już te błędy z fonią i dało się normalnie oglądać.

30.09.2002
16:24
smile
[15]

Oczywiście wychodzą PO 2 zespoły,sorry za błąd.

30.09.2002
16:36
[16]

zauwazyłem że poprawili jak chcialem posluchac o czym mówią w przerwie technicznej- a co do wyjścia z grupy to wiem że teoretycznie można nie yjść z jedną wygraną, ale w praktyce to się nie może wydarzyć- aczkolwiek wszystko jest mozliwe, a jeśli ktoś mówi ze grali tragicznie to się nie zgodzę bo pokazali hart ducha wyciagajac wydawałoby się przegranego seta z 20-23 na 26-24, co było kluczem do zwycięstwa- agrać gorzej to potrafią z pewnością, choć wypada się zgodzić że czasem umiejętności nie stawało- szczególnie w grze blokiem

majka [ Dea di Arcano ]

Odbiło mi i obejrzałam całą transmisje - choc doskonale wiedziałam że zostana potem tylko 2 godziny spania. Nic na to nie poradze - uwielbiam ten sport. Jestem dzis półprzytomna ale... z niecierpliwoscią czekam na ten wieczorny mecz. Gdyby udało im się utrzymać pewien równy poziom przez cały mecz - to mogliby nawet dziś powalczyć. Ale nasza druzyna upodobała sobie, że w trakcie jednego seta amplituda chwiejnosci formy przybiera wszelkie możliwe wartości. A przecież wiemy wszyscy jak potrafia chwilami wznosic się naprawde na wysoki poziom. Ale jeszcze nikt nie wymyslił co zrobic aby go utrzymać. Ech znowu bedę miała zdarte gardło:))) Co do samych transmisji - to fatalne jest to opóźnienie obrazu -- mozna stracić orientacje co się właściwie dzieje i czy komentator mówi o tym samym meczu.:)))

30.09.2002
17:52
smile
[19]

dHq [ Konsul ]

Ja także uwielbiam siatkówke sam ją trenuję dlatego nie mogłem przegapić tego meczu.Wrażenia ---- to co nasi grają to kurcze jest masakra seryjnie tracone błędy ale potem i tak je odrabiają coś strasznego. Zwłaszcza że w Piątek miałem Połowinki i przez cały weekend na kacu to jeszcze nie wyspałem sie bo oglądałem mecz a na następny dzień sprawdzian z matmy na pierwszaj lekcji. Ale nikt mnie nie odciągnie dziś w nocy od telewizora noa chyba że moja dziewczyna ale to już inna sprawa . Słowem nasi - Włochy 1:3 tak przynajmniej sądze.