kubinho12 [ 730 ]
Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death
Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.
Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).
...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]
Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)
I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
Pozdrowionka z Bonn dla wszystkich stałych i niestałych bywalców, wszystkich nocnych Marków i lunatycznych duchów. Miejsca starczy dla wszystkich, a wiec gośćcie się tu jak u siebie!
[made by arthemide]
Buziaki dla wszystkich stałych GOLowych nieśpiochów
[made by Ewunia]
Każdy cierpiący na bezsenność znajdzie bratnią duszę w tym wątku !
[made by Łyczek]
Mamy duzo milosci do rozdania dla wszystkich golowych dziewczecych duszyczek, ktore blakaja sie bez celu o tak poznej porze.
[made by Harrvan]
Let''''s make some noise !!! Noc - najlepsza pora na dobry melanż :D
[made by Kasztan]
Dziwni jesteście.
[made by Pat]
Muzyczne propozycje na noc:
PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )
req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min
Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice
EspenLund:
-O.S.T.R.-Tabasko ( )
Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition
\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary
Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula
MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline
Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind
Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7768787&N=1
Otwarte :)

Łyczek [ Legend ]
Otwarte ?

kubinho12 [ 730 ]
Tamta część była już nie do zniesienia.
Arxel - to oczywiste, Łyczek to ninja.

Arxel [ Legend ]
Nie, zamknięte... Jak tu wszedłeś?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Zieew?
;)

req_ [ wet and dirty ]
O, nowa część! Witam na nowo!

kubinho12 [ 730 ]
Tym razem obeszło się bez rozneglizowanych GOLowiczów we wstępniaku.
Idę w FMa grać chyba, trzeba sezon wygrać :D

Łyczek [ Legend ]
Nie lubię Was !

req_ [ wet and dirty ]
A kto Was lubi? Chyba nie my?
Ja skonczylem CSI LV i zaczalem NY, 9 odcinkow za mna, za chwile ide na 10, a pozniej pomysle ;)

Łyczek [ Legend ]
Mnie jakoś CSI nie przekonuje ... Za dużo tam fantazji ...

kubinho12 [ 730 ]
Łyczek, kamień z serca. (chodzi o Was, ja ja)
req - a nie myślałeś o Modzie na Sukces?

Łyczek [ Legend ]
Ja myślę nad tym serialem ...

Arxel [ Legend ]
ee.. Dobranoc :P
req_ [ wet and dirty ]
kubinho12: nie ogladam telenowel i unikam seriali z przesadzonymi romansami, które zabierają w odcinki więcej czasu niż sprawa, dlatego lubie CSI. Nie ma tam ich prawie w ogóle, a lubie seriale z dochodzeniem (:D) - crime/drama, wlasnie jak CSI, Bones czy Numbers ;) Nie ma tam na szczęście większego, zbędnego lania wody ;) Starają się też być w miarę inteligentni.
Nie przepadam z kolei za amerykańskimi telenowelami dla nastolatków w stylu Prison Breaka... Wolę jeden odcinek - jedna fabuła.
Łyczek: To co na razie obejrzalem, Vegas i NY jest bardzo realistyczne, jedynie gdzie przesadzali, to analizy i wizualizacje na komputerach. Ponoc Miami jest bardzo fantastyczne, ale jeszcze nie widzialem ;)

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc Arxel ... Ja pograł sobie trochę w GTA i spadam do łóżka :)
kubinho12 [ 730 ]
Ja tam nie jestem serialomaniakiem, ale 24h nawet mi sie podobało :)
Dobra idę grać w tego FMa, będę zerkał czasem.

Łyczek [ Legend ]
Ja bardzo lubię Prison Break :) Powol się biorę za "Losta" bo "Dexter" nie przypadł mi w ogóle do gustu. PB ma też dużo fantastyki ale bardzo przyjemnie mi się ogląda ale CSI to typowy serial z dochodzeniami, więc raczej tam nie powinni sobie na to pozwolić.
Dobranoc Wam :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Mnie z takich filmideł tylko trzy pierwsze sezony "X-File" jakoś rajcowały tylko.
No nie liczę tutaj takich perełek, jak "Friends" i podobnych komediowych seriali. :)
A w zamierzchłych czasach, jeszcze "A-Team" dawał radę. =]
req_ [ wet and dirty ]
;)
To ja ide spac. CYA
kubinho12 [ 730 ]
Dobranoc Łyczek i req.
Oj tak A-Team to było to :) X-Files też kiedyś bardzo mi się podobały, ale teraz jakoś tako. W ogóle seriali nie oglądam co będę ściemniał :D

Łyczek [ Legend ]
Zbieram "Drużynę A" z TV Okej :) Na razie mam 26 odcinków :) 1/4 kolekcji :)
kubinho12 [ 730 ]
Idę jednak, Dobranoc wszystkim :)
Łyczek [ Legend ]
Na mnie też powoli czas ... Miałem już spać ale jak zwykle wyszło inaczej :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

la fessée [ GoldenMan ]
dobranoc ... idę spaciu ... jak pozostali stąd :P
spaciu ... taaa, jasne ;)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ellen Allien - 2Step @ Viva Zwei
Hell yeah!!!
=]
kubinho12 [ 730 ]
Witojcie :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
:*
PatriciusG [ pink floyd ]
hello

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Ewunia ---> O! Witaj wsrod zywych!
Czesc BaNDa!

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arthemide cóż za radość dla mych oczu:)
witaj:):):):):)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
eheeeeeeeeee potrzebuję surowców!

boskijaro [ Legend ]
ja potrzebuje fajek
kubinho12 [ 730 ]
Wy to macie potrzeby...
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
mam camele chcesz?
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Dla mnie tez Ewunia :)
Oki doki, ja powiem juz dobranoc.
boskijaro [ Legend ]
westy ice'y poproszę ;)

Arxel [ Legend ]
Hello :-) Nie spać!
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arthe śpij spokojnie:))
boski kredek nie palę,wolę papieroski;)
to forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiac hhihihihihi;)))
kubinho12 [ 730 ]
Hi Arxel :)
Palacze no, niby tacy poważni :)

Łyczek [ Legend ]
Palenie zabija !
Nawet palenie głupa :)

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Ach tam...
Dobre palenie nie jest złe.

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
<--gandalf

PatriciusG [ pink floyd ]
gandalf -> so true

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
hihi zielona strona forumowiczów wyszła właśnie:P

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
No to teraz na drugie płuco...
PatriciusG [ pink floyd ]
No ja nie widziałem, że tylu z was ma takie nałogi ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
gracie w jakieś mmo?

kubinho12 [ 730 ]
Palenie? Zależy czego...
Ewunia - kiedyś WoW, coś tam jeszcze by się znalazło, ale chyba nie o tą półkę Ci chodzi :)

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Zielonej herbaty, oczywiście.

kubinho12 [ 730 ]
Myślałem, że pinokii intyjskiej.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
:)
kubi przy wow bym zwariowała:)

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu :) mery gra w WoW'a. MMO jest dla takich noobów jak mery :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
wielkie dzięki, Łyczek... grasz w Tibię?:P
Gandalf- preferuję czarną, ale pitą...
kubinho12 [ 730 ]
I bardzo dobrze, WoW to samo zło. Mery też miał ostatnio tendencję rzucającą ten nałóg :)

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek ja się za bardzo wczuwam jak gram hii;)
Łyczek [ Legend ]
Oczywiście żartuję Ewuniu ... Mój brat gra w WoW'a. Myślę, że szkoda na to czasu :) Lepiej obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę :)
Ma być podobno GTA jako MMO :D
umek ---> Nie gram w żadne gry MMO :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Łyczek...
Nie masz tam jakichś setów Van Buurena i Tiesto do przesłuchania?
To idź wyczilałtuj sobie. ;D
A BTW WoW'a, to nie jestem żadnym maniakiem tej gry. :)
Bo czy można tak mówić o osobie która przez 11 miesięcy gry dobiła "main'em" dopiero do 67 levelu? ;D
kubinho12 [ 730 ]
[58]

Arxel [ Legend ]
Ostro się robi :D

Łyczek [ Legend ]
Ciekaw jestem czy kiedyś pogadam z tym noobem normalnie :) Jak na razie dogryzamy sobie ... Tylko różnica polega, że jemu w ogóle to nie wychodzi :P
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ja sobie odświeżam (rz?) (kurr*a jaki się człowiek tłumaniasty przez ten internet robi;| )traviana
gta mmo;))

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"Ciekaw jestem czy kiedyś pogadam z tym noobem normalnie..."
Zacznij bić pokłony i postaw w pokoju ołtarzyk dla Mosznego oraz zainstaluj wszystkie części CM'a na kompie, to się dogadamy. =]

Łyczek [ Legend ]
odswieżać Ewuniu ... Prawda :) Jak się piszę posty z mery'm to tak jest ... Człowiek rozwija się ale w drugą stronę :)

kubinho12 [ 730 ]
Paris - Guerrilla funk
i nie pogadasz :D

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek racja..racja....

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Sami się "uwsteczniacie"... :/
Ignoranci! :/
MOSHIC AKBAR!
VIVA LA UNDERGROUND!
=]
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
przyniosłam coś dobrego..
chce ktoś?
uwsteczniacie hihih;)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
jasne, dobranoc;)
mery- nie, nie moszna... mi wbicie 70 zajęło chyba 8 : P

Łyczek [ Legend ]
req ---> W pozycji 69 nie wsadza się raczej palucha nigdzie :) Chociaż każdy woli co innego :)
kubinho12 [ 730 ]
Oj Ewciu, ja tu na diecie jestem :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
zjem sama fffszystko!
kubi przyniesiesz kawkę?
req_ [ wet and dirty ]
Łyczek:D
Ewuniu, masz ciasto tak? To ja wezmę śledzia!

Łyczek [ Legend ]
W wieku 18 lat można być na diecie będąc facetem kubinho ?

req_ [ wet and dirty ]
Łyczek: ja teraz bede na diecie beztytoniowej.

kubinho12 [ 730 ]
Łyczek, ciiiii
Powiedzmy, że staram się nie każdy ma taką siłę woli i przemianę materii rozumiesz?
[80] - niezłe ma przedramiona :D

Łyczek [ Legend ]
req ---> Taką dietę zrozumiem w każdym wieku :)
Ewunia ---> Tak będziesz karmiła swoją bubę ? :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no chyba zwariowałeś;)))))
widzę w sobie oznaki toksycznego rodzica ale to nie dotyczy (prze)karmienia;))
PatriciusG [ pink floyd ]
[80] FAKE!
Ja się stołuję od łebka w maku i wyglądam przynajmniej troszkę lepiej... no znaczy z figury na pewno.

Łyczek [ Legend ]
Ten chłopaczek z postu [80] przypomina mi piankowego ludzika :D
Pat ---> Ja jem w KFC dosłownie w co drugi dzień i też tak nie wyglądam :)

req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, tylko pamiętaj, jak dziecko nie chce jeść to znaczy, że nie chce jeść i nie wpychaj mu jedzenia na siłę. ;)
PatriciusG: sam jesteś FAKE! --->
kubinho12 [ 730 ]
Znowu pomyliłem Michelin z Pirelli :D Nie mam kalendarza to może dlatego.
req - święta prawda.
Tak w ogóle nie wiedziałem, że dieta to coś złego :)

Łyczek [ Legend ]
[87] To on, to on !
PatriciusG [ pink floyd ]
req -> Skoro już wchodzimy na tego typu odzywki to:
TWOJA STARA TO FAKE!

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
[85]
czy to może miłość mojego życia czy tylko taki podobny?
(jason statham)
enoo patryk poniosło cię..to było szczeniackie,zachowałeś się jak gówniarz ..przeproś teraz ładnie kolegę i bawić mi się tu grzecznie:P
kubinho12 [ 730 ]
No to co się dziwisz, że jesteś chudy jak sportowiec :)
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ło matko, jak my kiedyś mogliśmy się jakością VHS podniecać. ;D
Timo Maas - 2Step @ Viva Zwei będę musiał odszumiać, że ho ho. ;P
Z drugiej strony chyba jednak taśma jakaś lewa była, bo sety z Love Parade 98 tak nie szumią. ;/

req_ [ wet and dirty ]
:D
Wiesz, ze nie bede sie sprzeczał, Pat, ja jestem pokojowy chłopiec ;)
Ewunia, dzięki, to Twoja miłość ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
ewunia -> No dobrze;(
reku -> przepraszam ;(

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
grzeczny chłopczyk <głaszcze>
mmm...on to nawet w tej koszulinie jest mmm....mmmmm.....

Łyczek [ Legend ]
Nudno się robi ... req pobij się z Patem :)

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek kierowniku zamieszania nie podpuszczaj hihihi bo se chłopacy kuku zrobią;))
cze blaz
PatriciusG [ pink floyd ]
Łyczek -> Sam się z kimś pobij. Większa frajda.

req_ [ wet and dirty ]
kuku bitami? :D
Powiedzcie mi tylko, kto zatrudnia ludzi do seriali? Wczoraj oglądałem CSI NY i... to ma być naukowiec? To laskociąg! Zero konsekwencji w tym hollywood...

Łyczek [ Legend ]
The Show Must Go On :) Kto się ze mną pobije ?
kubinho12 [ 730 ]
Mięczaki :)
Cześć blaze

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
wiesz..zacząc można różnie;))
łyczek dawaj na gołe klaty:P
PatriciusG [ pink floyd ]
Łyczek -> Wyjdź na ulicę - kogoś znajdziesz.

req_ [ wet and dirty ]
Może lepiej niech Ewunia zrobi sesję Miss Mokrego Podkoszulka?

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
mały chciałbyś:P

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu :) Na gołe klaty mnie się podoba :)
<głaszcze Pata po główce> Już wszystko dobrze :)

req_ [ wet and dirty ]
Pat, chyba nie denerwujesz się?
Ewunia, jasne, że chciałbym ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
Ale na kogo i za co?
Znowu olałem jakiegoś posta ważnego?
kubinho12 [ 730 ]
Pat - po prostu wyglądało jakby ci para z uszu leciała, może haluna miałem :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
niach niach rozbieraj się łyczek kozaku:P
req za stara jestem na takie akcje:P

req_ [ wet and dirty ]
Pat: Jesteś taki... niewyrazajacy humoru za pomoca emotków, więc skąd mamy wiedzieć? :)
Ewunia: no dobra, skoro nie chcesz, to nie namawiam ;d A stara to była żona Jelcyna
PatriciusG [ pink floyd ]
kubi -> Ja zawszę jestem na coś zdenerwowany.
Nie zawsze to widać ;]
req -> Od jakiegoś czasu używam bardzo nieczęsto emotek więc można się już przyzwyczaić.
Na co komu emoty? Przecież wiadomo, że rzadko kiedy mówię w pełni poważnie.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
olewator i nerwus:P ed i jeszcze się oficjal przyznał że nie poważny:P
hihi rozbudowałam las na 4 poziom:P
req ja bym nie przesadzała na twoim miejscu z tym dobrym nastrojem:P tez młodzikiem nie jestes hihihihi

Łyczek [ Legend ]
Ewunia ---> Grałem kiedyś w Traviana :) Byłem nawet w pierwszej 70 ale później mnie rozwalili bo nie byłem w klanie :D Ale to było wtedy, gdy był jeden serwer i około 50 000 graczy :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek ja też kiedy ś grałam..bez takich spektakularnych osiągów co prawda;))
może teraz będzie lepiej:P
kubinho12 [ 730 ]
A ja wygrałem z Barcą 1-0. Spokojnie mogłoby być 4, ale skuteczność nie ta :)
Pat, chillout - zapytaj się Łyczka o sprawdzone sposoby.
PatriciusG [ pink floyd ]
kubi -> Wyluzowany jestem, spokojnie.

req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, 22 to jeszcze nawet nie połowa młodości i czasu szaleństwa :d Chyba, że... zmieniło się spojrzenie...

Łyczek [ Legend ]
Nigdy nie pytałem req :) Dostałeś kiedyś bana na Requiem'a ?
req_ [ wet and dirty ]
Requiem i req ( https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=337685 ), za to, że powiedziałem któregoś razu trochę za dużo na temat spraw związanych z religią i złamałem regulamin. ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
req standart

Łyczek [ Legend ]
Czas iść poczytaj trochę Stephena Kinga :)
Dobranoc Ewuniu, req, Pat, kubinho, blazer .... na samym końcu mery :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek dobrej nocki:*
ja tam wolę koontza:)
req_ [ wet and dirty ]
Mam kanapki z jakas kielbasa i sosem tzatziki, a do tego sałatkę jarzynową ;)
Dobranoc ;d
blazerx [ ]
Dobranoc.
btw. dobrych rozdań życzę ;>
kubinho12 [ 730 ]
Dobranoc łyczku :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ja gotuję wędzoną paróweczkę z kurczaka;>
straszny głód mnie naszedł:P
kubinho12 [ 730 ]
Spokojnie nie można tu podietować nawet :D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
oj kubi zapomniawszy o twojej diecie:*
zrobić ci kanapeczkę z pomidorkiem?:P
kubinho12 [ 730 ]
Pomidorek jeszcze ujdzie, byle nie z serkiem :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
bez..z masełkiem tylko:)

blazerx [ ]
Kebaba kobieto.

kubinho12 [ 730 ]
O nie tylko nie masełko :) Nie no bez przesady ta dieta to nie jest jakieś głodzenie się :]
Kebab to tylko od Turka.

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kebab pyszny na floriańskiej i na grodzkiej;P
w sumie ten na grodzkiej się zepsuł..ale jeszcze pod ck jest wypas
dobra..jasiek nakarmiony,ja zjadłam drugą kolację..więc idę spać:)
śpijcie dobrze bobaski i do jutra:*

kubinho12 [ 730 ]
Branoc Ewuniu.

Łyczek [ Legend ]
King jest mistrzem :)
Dobranoc
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
Shaybecki [ Senator ]
Witam, jestem tu "prawie" nowy :P
Nie śpimy, odchylamy uszko i wstajemy
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Dzień dobry państwu z rana;)
śliczny avatar...
nie mój, Szajb(e)ka... na moim jest Richard;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
twój umek? nawet nie widzę co tam jest:)
szajbek dzieci powinny już dawno spać:)
Shaybecki [ Senator ]
mój oczywiście że mój :D przydało się trochę odświerzenia
od 3 miesięcy polowałem na Banana
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
'Przepraszamy,
... ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować. '
etc... google dla zapytania "insomnia lyrics"^^
Shaybecki [ Senator ]
zdarza się to ... mi teraz normalnie wyskakuje
kubinho12 [ 730 ]
Witajcie :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łap:*

Łyczek [ Legend ]
Czas poczytać trochę Kinga i lulu :)
kubinho12 [ 730 ]
Tradycji stało się zadość :) 'czerwony'
Sam się za jakieś książki muszę wziąć, chciałem nadrobić parę pozycji obowiązkowych.

req_ [ wet and dirty ]
Siemacie ziomby. Znajdzcie mi fajne spodnie/szorty jeansowe, lub podobne ;)
boskijaro [ Legend ]
a propo [33] i [37]
dzisiaj już je w końcu mam ;d
ja zaraz lece do łóżka "Podróże z Herodotem" czytać :>
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
łyczek dobranoc:*

kubinho12 [ 730 ]
req - takie z przytupem czy bez?
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
dobrej nocy;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
req koniecznie do połowy łydki:P
req_ [ wet and dirty ]
Ewunia: Połowy łydki? Ee, jaki jest cel w tym? Wole max na wysokosc kolan ;)
kubinho12: jakim przytupem? ;)
Coś w ten gust --->
kubinho12 [ 730 ]
Jako, że lato idzie to tutaj jest duży wybór, naprawdę jak się chce to się znajdzie co potrzeba.
No z przytupem to są takie np. - >
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ee do kolan? to takie hmmm..nie seksowne:)
kubi-fajne
ło jezus req..nienawidzę takich spodenek hihihi;)
e pojeb mi się coś:)
te req dzinsy są fajne:)
a te kubi nie:)
kubinho12 [ 730 ]
Te [158] są takie.... gejowe ;)
Wolę ciemniejsze odcienie spodni, albo jasne, ale nie jeansy. Po prostu :)
req_ [ wet and dirty ]
Te też niegłupie ;)
kubinho12: [156] dzieki, przejrze ;) Chce tak mniejwiecej zorientowac sie co jest na rynku, zeby wiedziec, czego szukac. Nie chce chodzic po sklepach pol dnia ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
o jezuuuu jeszcze gołe męskie stópki w sandałach................rozmarzyła się.....................
kubinho12 [ 730 ]
No spoko, tutaj jest całkiem spory range, że tak powiem. Prawie każdy coś dla siebie znajdzie, a łażenie po sklepach cały dzień to jest udręka :) (dla mnie, zazwyczaj).
Ewcia fetyszystko ;)
A już myślałem, że coś z tobą nie tak, bo tak spojrzałem na ten post [157] i nie mogłem uwierzyć :)
Nie mówiłem, że te co wkleiłem są fajne, tylko są z przytupem :). Te ze [155] faktycznie są sensowne, sam mam podobne.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no nie robię z tego tajemnicy kubi:)
a jaka pupa w tych spodenkach:) mniam.

req_ [ wet and dirty ]
A jakie ceny tych nosideł pupy.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no..grubo:)
req a poka zdjęcie twoje w kr spodenkach:)
req_ [ wet and dirty ]
Na razie mam wujowe krótkie ;) Moze za pare min...

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
poczekam:P

Arxel [ Legend ]
Przeszkadzam?
Już sobie pokazujecie? :D Wyjść?
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arxel zdjęcie wrzuć,nie wychodź:P
kubinho12 [ 730 ]
Yo Arxel :)
A wy nie przeszkadzajcie sobie, popatrzymy :D
blazerx [ ]
i cisza
Arxel [ Legend ]
Troche niechlujnie zrobione, ale nie mam ochoty na nic dziś...
oo.. Idę sobie kolacje zrobić :D Siostra mi właśnie przypomniała...
No i czas iść się wykąpać :P
blazerx [ ]
Req ubrany to coś nowego.
req_ [ wet and dirty ]
A to jakieś z poprzedniej epoki, "domowe" ;) Mam tylko te dwie pary :P
blazerx: :D
Arxel: masz chyba spodenki na odwrót, te znaki stopu powinny być z tyłu :D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
req oh maj god czy to co widzę to kantki????
fajna koszulka;)
arx no...niechlujne;))
te w kratkę to nawet;)
req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, dokładnie :D Koszulke ostatnio sobie sprawilem, bo znudziły mi się poprzednie ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
hihi widzę że mamusia dba o synka:))

req_ [ wet and dirty ]
Mamusia od dłuższego czasu dba tylko o siebie ;) Mieszkam i utrzymuję się (a przynajmniej staram się) sam już jakiś czas.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no nie mów mi że sam prasujesz:)
req_ [ wet and dirty ]
Ewunia, a wiesz, że tak? I sam piorę, i sprzątam i wszystko sam ;d Wiem, że to niewyobrażalne... kiedyś bym siebie wyśmiał ;)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
dla mnie i tak to zdjęcie wymiata:)
ed to ty fajny materiał na męża jesteś;))

req_ [ wet and dirty ]
Tylko, że tu nie miałem spodenek ;d A i impreza była trochę zakrapiana. Gdybym pamiętał, kiedy to było...
to ty fajny materiał na męża jesteś;))
Jesteś pierwszą, która mi to mówi, nie mam szczęścia do długoterminowych związków ;P
i edit kolejny: coś ciężko mi się myśli i zapominam co chcę powiedzieć ;d

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
żebym ja była kilka lat młodsza:P

req_ [ wet and dirty ]
...a ja nie miał zarostu na klacie...

blazerx [ ]
Jaka wazelina.

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
hihihih;))
i tym wazeliniarskim akcentem pragnę panów pożegnać, zycząc jednocześnie miłych i spokojnych snów.
do zobaczenia jutro-jak dożyję hihihi;)
buziaki bobaski:*
kubinho12 [ 730 ]
Dobranoc Ewciu :)
req_ [ wet and dirty ]
Co dalej robimy? ;)

Arxel [ Legend ]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
68 nabiłem... :)
Jeszcze dwa levele i będę Królem WoW'a. ;D
Arxel [ Legend ]
req - skoro już przysniosłeś wazelinę...
kubinho12 [ 730 ]
mery - myślałem, że już z tym kończysz powoli :)
Złudne nadzieje.
blazerx [ ]
68 nabiłem... :)
Jeszcze dwa levele i będę Królem WoW'a. ;D
Od 70 dopiero gra na poważnie się zaczyna...

req_ [ wet and dirty ]
To dopiero nolifeizm ;) Znajomy przy wowie i guild warsach rozwalil 5 klawiatur. Nerwowy człowiek ;d
kubinho12 [ 730 ]
"na poważnie" wcale nie oznacza, że jest tak jak być powinno :>
5 klawiatur?? Moja jest wystarczająco wytrzymała, czego nie można powiedzieć o biurku.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ja rozwaliłem przez ostatni rok tylko jedną klawiaturę, ale nie przy wowie. ;P
No nie licząc drugiej, którą koleżanka piwem potraktowała. ;D
Siedzieliśmy wtedy pół nocy "lekko ciepli" i metodą "kopiuj - wklej" wrzucaliśmy do sercza jutuba pojedyncze słowa by jakieś hasło ułożyć. =]
Arxel [ Legend ]
Gdzieście są? :( Nie zostawiajcie mnie samego...

Łyczek [ Legend ]
Czuwam nad Tobą Arxel :)
req_ [ wet and dirty ]
Ja powoli zmykam spać, jutro znów pobudka z rana, niecierpie tej temperatury, musze sprawic sobie jakiś koc ;)

kubinho12 [ 730 ]
Ostatnia kolejka w sezonie, jeden pkt. przewagi nad v-ce liderem (ManU)....
Potem finał pucharu Anglii i CL.
Taaak.
No to dobranoc req.
Arxel [ Legend ]
Dzięki Łyczek.
Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić...
Can we be bro again?
PS. Wbrew pozorom prosze nie doszukiwać się tu gejowskich podtekstów :P

Łyczek [ Legend ]
Pewnie że możemy Arxel :) Głowa do góry stary ... Będzie wszystko dobrze !

Arxel [ Legend ]
Exp limit reached. You can't gain more.
You get next level = 19
:P
Musi być lepiej... :-)
No tak, mery to ciężki orzec do zgryzienia ;-)

blazerx [ ]
2. Czy wiesz, że wciaż Cię nie lubie? Chcesz i bym Tobie skopał tyłek?[Arxel]
Na forum raczej nikt mnie nie lubi, więc przywykłem już do tego. Skopać tyłek ? Phi ... Ciekawe w co ? W kostkę Rubika tak :)
Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić...
Jaka miłoś na golu..

Arxel [ Legend ]
Cóż, ludzie się zmieniają :D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7807147&N=1
:-( Wspomnienia... Trzy lata... Tylko dlaczego muszę wspominać nawet to, co jest teraz? To jakaś kara? W koło macieju? Boże zlituj się nade mną...

kubinho12 [ 730 ]
Czas spać, jutro w miarę rano wstaję. Dobranoc wszystkim

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić... "
"Pewnie że możemy Arxel :) Głowa do góry stary ... Będzie wszystko dobrze ! "
W tamtym momencie zrobiło się tak różowo na forum, że do pełni szczęścia zabrakło tylko jakiegoś romantycznego manina-hymnu w stylu Armin van Buuren - Burned With Desire tudzież Oceanlab - Sattelite, lecącego w tle...
blazerx [ ]
Żeby nikt nie czuł się pominięty lub zaniedbany w GOLowej wymianie miłości, podaję zdjęcie specjalnie dla konesera japońskich księżniczek.

Arxel [ Legend ]
:-)
A ja się zbieram... siostra chce iść spać... Ale i tak szykuje się kolejna nieprzespana noc..
Mery - zazdrościsz, że z Tobą Łyczek nie chce się pogodzić? :P Zazdrość zżera?!!! HA!
Dobranoc

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Całkiem całkiem, ale coś jej źle z oczu patrzy...
To chyba jakiś Tajski Książę, a nie Japońska Księżniczka. =]
BTW...
"Mery - zazdrościsz, że z Tobą Łyczek nie chce się pogodzić? :P Zazdrość zżera?!!! HA!"
A to ja się na tym forume z kimkolwiek "pokłóciłem"? o_O
;P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
blazerx >>> To coś "w czerwonym"wygląda bardziej na Chińskiego Księcia znowu...
@ [214] ... No nie róbcie z nas pederastów... :/
;D
blazerx [ ]
Albo google image źle indeksuje albo ty się nie znasz :) Obie księżniczki pokazały się po wpisaniu "japanese princess" :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
padam poprostu
kawyyyy

Łyczek [ Legend ]
Pada na twarz a taka punktualna :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
wymieniają mi okna i to co się dzieje w domu to meksyk.
blazerx [ ]
Ktokolwiek wymyślił kebaba musiał być geniuszem, niebo w gębie,

Arxel [ Legend ]
Ja tam wole to ->
Kebab? Nie jadłem od miesiąca :D Trzeba się wybrać. Oj tak, jak już pierwszy raz skosztowałem to... Nie można przestać!
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kubi kochany:*
dziękuję
arx mam w lodówce;)
ale nie ma ani czasu ani smaka:)
blaz-> czytałam jakiś twój post nie pamiętam o co tam chodziło ale ja cięl ubię:)

Arxel [ Legend ]
Czas się zawsze znajdzie Ewciu... :-)
Smak? Nie potrzeba. Wystarczy mieć za co pić i się pije, nawet bez smaku...

blazerx [ ]
Wódką się nie najesz...
blaz-> czytałam jakiś twój post nie pamiętam o co tam chodziło ale ja cięl ubię:)
o co chodzi? 0,o
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
pomoże mi któryś wynieść szafkę z kuchni?
blaz że nikt cię na forum nie lubi czy coś..nie chce mi się myśleć:)

Łyczek [ Legend ]
Ewuniu ja chętnie wyniosę :) Dużo warta jest ?

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ale się kurwa zerwali do pomocy
ed oh przepraszam hihihihihihihi to szafka z takimi przyprawami,cukier herbata bla bla b la bla
raczej nie:D
Arxel [ Legend ]
Wódką się nie najesz...
Whateva... Ważne, by się napić :D
Tylko dlaczego alkohol zawsze musi być taki drogi?
Ostatnio w pizzeri, do której chodziliśmy bardzo często, podnieśli cenę piwa z 4 na 5 zł.. Zdzierstwo w biały dzień! Żeby tak stałych klientów odsuwać od siebie.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
alko jest drogie?????
to gdzie ty żyjesz?

blazerx [ ]
blaz że nikt cię na forum nie lubi czy coś..nie chce mi się myśleć:)
To chyba sarkastycznie pisałem, jakoś to niepodobne do mnie bym się użalał na forum internetowym, znajdź post...
btw. dzięki <3
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
206?

Arxel [ Legend ]
W trzecim świecie Ewuniu... W trzecim świecie... Jak my wszyscy. Przecież 42zł za litr to chyba nie mało, co nie?:P Jak 1,5l wody kosztuje mniej niż 2zł :P
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
arx ja nie pamiętam żeby kiedykolwiek alko było tak tanie jak teraz..poważnie mówię..już si e nawet nie opłaca ze słowacjiciągnąc wódźitsu

blazerx [ ]
Tekst z postu 206 to skopiowane pytanie Arxela i odpowiedź Łyczka stąd:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7806251&N=1
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
wiem już zjarzyłam;D
a szafka dalej stoi:P
blazerx [ ]
a szafka dalej stoi:P
Męża nie ma? Mieszkasz na stałe w Holandii?
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
nie na stałe.
nie ma:)
arx zależy skąd:P

Arxel [ Legend ]
Zwracasz za koszt podróży?
kubinho12 [ 730 ]
Ciężka ta szafka?:D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
kubi dla prawdziwego mężczyzny lekka jak piórko:P
aaa...nie chcecie pomóc to sama idę ją wynieść
<foch> z przytupem! a jak!

Arxel [ Legend ]
No, to ciekawe kto się tego podejmie...
*rozgląda się w poszukiwaniu prawdziwego mężczyzny*
Chyba musisz poszukać w innym wątku ;-)
mannan [ M*A*S*H ]
Niee, jutro zdaję niemiecki.
Trzymajcie kciuki
blazerx [ ]
Za kebaba przeniosę.
kubinho12 [ 730 ]
Muszę się teleportować swoim garbusem cabrio z wbudowanym napędzaczem kisielu mrożonego.
Każda kraina ziołem i bimbrem płynąca jest na wyciągnięcie reki.
mannan, powodzenia.

Arxel [ Legend ]
Chyba jednak poszła sama to przenieść :P
Za chwilę 12k postów...
Chce ktoś odkupić konto?
PatriciusG [ pink floyd ]
ja ostanio zdawałem francuski, bo nie miałem ocen.
Ja zdałem, ale mój ziompel nie.
mannan [ M*A*S*H ]
kubinho --> dzięki
Arxel --> a ile chcesz?
PatriciusG --> na co zdawałeś?
Arxel [ Legend ]
Hm.. Nie wiem, tyle bym mógł na zawsze skończyć z GOL-em? Jak tak teraz patrzę, to przez ostatnie trzy lata GOL to 90% mojego życia... :|
Tylko kurde co ja bym bez neta zrobił... Co ja bym zrobił z tymi kontami premium, które mam na jeszcze 5 miesięcy...
Odsprzedam: 2mc RS, 5mc RS, 20dni NL, 5mc MS
Chce ktoś kupić? :D Wiem, że to nie fair, bo ja za nie nic nie dalem, ale cóż... Na alkohol będzie w sam raz :D

kubinho12 [ 730 ]
Szlag, złe koordynaty wytyczyłem i wylądowałem na placu czerwonym, dobrze, że ruscy lubią kisiel mrożony z wódką....
mannan - jak tak łatwo Ci się nicki kopiuje, to usuwaj tą 12 przy okazji :)
Arxel - ważne żeby zajmował czas w miły sposób, ale nie zabierał go dla innych spraw.
blazerx [ ]
Co jak co ale francuskiego chciałbym się nauczyć, ile się uczyłeś? Jakbyś ocenił swoją wiedzę, jaki egzamin pisałeś?

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
kubinho - Nie miales ostatnio calonocnego maratonu Jakuba Wędrowycza? :)
PatriciusG [ pink floyd ]
mannan -> biorąc pod uwagę, że nie mialem napisanego zadnego sprawdzianu... :P
Zdałem jeden na 2 a jeden na 3 i semestralny na 3. Mój kumpel 2x1. Do tego jeden sprawdzian wiec nie wiem jak da rade.
Ale i tak wymiotłem. Jako jedna z 2 osób zdałem tą serię testów.
Arxel [ Legend ]
kubinho - problem w tym, że właśnie zajmuje mi cały czas... Nawet dla tych ważniejszych spraw. I tu mam na myśli bardziej nauke :P
Hm.. Gdzie napisać 12k posta? :-)

kubinho12 [ 730 ]
Wo_Ja_Ann - que pasa?
Arxel, są wakacje - na dwór wyłaź, zrób przerwę od kompa i rozerwij się. Potem nauka itd. W sumie wiedza nie zając, a to jest zbyt piękny wiek żeby gnić przed ksiązkami (mówię o tych mniej rozrywkowych)/monitorem.

PatriciusG [ pink floyd ]
Arxel -> W uwagach do admina z prośbą o publicznego bana i usunięcie konta
Arxel [ Legend ]
Buu, za późno...
ehh... Jeszcze tylko cztery dni będę sam w domu...
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
kubinho -----> Nic, po prostu Twoje posty o placu czerwonym i bimbrze skojarzyly mi sie z wymienionym przeze mnie bohaterem tworczosci pana Pilipiuka. Widocznie to ja sie ostatnio za duzo naczytalem :) nevermind
kubinho12 [ 730 ]
Widocznie mogę się z tym bohaterem utożsamiać :)

Łyczek [ Legend ]
2h i żadnego postu ...
Dobranoc życzy Wam Stephen King :)

Arxel [ Legend ]
Teraz są dwie godziny dopiero :P
Branoc Łyczku :-)
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
nie wiele sie tu dzieje ;o
ew. tu sie dzieje
nie moge sie zdecydowac ;p
Arxel [ Legend ]
Mógłbyś się bardziej zdecydować na "niewiele"
Dzisiaj sobie w południe kostkę układałem :-)
Cóóż, najlepsza średnia jaką wykręciłem to 21.05sek :P Najlepszy pojedyńczy czas to 14,3x
Może przez wakacje jak zacznę znowu ćwiczyć to troche zejde ze średnią :-)
W sobote Mistrzostwa Polski, na których mnie niestety nie będzie :(
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

Arxel [ Legend ]
Ja po tygodniowej abstynencji jutro wybieram się na piwko... albo dwa :P
A dziś mi brakuje czegokolwiek do picia... Zaś sobie wody nie kupiłem. Suszy mnie niesamowicie. Jutro chyba wezme całą zgrzewkę, bo głupio codziennie latać po dwie butelki.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
ja mam sprite ale jutro wraca mój ryba:P
z holandii:P
req_ [ wet and dirty ]
Wlasciwie umieralem. Dopiero zjadlem pierwszy posiłek ;) Teraz jest o wiele lepiej.
blazerx [ ]
Z bagażnikiem trawki?

boskijaro [ Legend ]
Hah, do niedzieli wolna chata. Jestem z bratem (studentem) - już po dwóch piwkach, i może coś jeszcze wypije. Czarno widze jutrzejsze wstawanie do szkoły.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
z naczepą raczej;D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
co ludzie widzą w tym..czymś:)
req_ [ wet and dirty ]
To na pewno japońcy, oni są tak powaleni ;d
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
taaa...a ciasteczka od evi nie chciałeś..
:*
req_ [ wet and dirty ]
U mnie były frytki z tesco ;)
kubinho12 [ 730 ]
Przepraszam Ewuś, już nie będę :(
W Tesco też mają dobre chipsy (chodzi o te teskowe :D)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
bleee tesko
ale jestem spamerka:O
napisał postów: 18261
średnio postów dziennie: 9,67
Data Rejestracji: 4 kwietnia 2003
ostatni post: 5 czerwca 2008
kubinho12 [ 730 ]
Troszkę :) Zobacz ile nawet dziennie piszę tutaj postów i jaką mam średnią postów dziennie. Trochę mnie ominęło w międzyczasie rzeczy, bo pewnego dnia o GOLu zwyczajnie zapomniałem :)
blazerx [ ]
18k postów... o0
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
no kubi ale 2 lata różnicy

Arxel [ Legend ]
No sami spamerzy tu siedzą.. Eh...
kubinho12 [ 730 ]
2 lata to wiesz, można powiedzieć, że więcej, bo mnie na GOLU z 1,5 roku na pewno nie było.
Arxel spamerze :)
Oj nieważne ile się pisze, byleby pisać z sensem (zawyczaj).
req_ [ wet and dirty ]
No sami spamerzy tu siedzą.. Eh...
i ekshibicjonisci i fani piesków i matki!

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
[284]
No...
(ach, to uczucie, gdy widzi się, że przekroczyło się kolejny tysiączek :))

Arxel [ Legend ]
A czyje posty są pozbawione sensu?
Ja tylko takie piszę.
Gandalf - radość to będzie z 20k :D
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
fetyszystka też się trafi
gandalf buziak:*
kubinho12 [ 730 ]
Arxel, przecież nie Twoje, po prostu uogólniam.

blazerx [ ]
Ja tylko czekam na 6k żeby zaszpanować Legend
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
a ja se szpanuję ze 3 lata już;D

Arxel [ Legend ]
Ja czekam na zmianę, to wtedy zacznę szpanować ;-)
kubinho - wiem, ja też pisałem ogólnie, za wszystkich :D Czy ktoś tutaj spamuje? Proszę podnieść rękę.

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
<podnosi>

Arxel [ Legend ]
kubinho12 [ 730 ]
S.P.A.M
Robimy konkurs na najciekawsze rozwinięcie ?:)
BTW.
Święta prawda panie psorze.

Arxel [ Legend ]
Spamuj Pan Albo Milcz
req_ [ wet and dirty ]
NOWY
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7814315&N=1