GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death

02.06.2008
00:01
[1]

kubinho12 [ 730 ]

Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death


Bezsenność

Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).


...gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myślę, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]


Otwarte od 23:00:01 do 7:09:59 rano :)


I nie pałętać się tutaj po zamknięciu... :P



[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)



Pozdrowionka z Bonn dla wszystkich stałych i niestałych bywalców, wszystkich nocnych Marków i lunatycznych duchów. Miejsca starczy dla wszystkich, a wiec gośćcie się tu jak u siebie!
[made by arthemide]

Buziaki dla wszystkich stałych GOLowych nieśpiochów
[made by Ewunia]

Każdy cierpiący na bezsenność znajdzie bratnią duszę w tym wątku !
[made by Łyczek]

Mamy duzo milosci do rozdania dla wszystkich golowych dziewczecych duszyczek, ktore blakaja sie bez celu o tak poznej porze.
[made by Harrvan]

Let''''s make some noise !!! Noc - najlepsza pora na dobry melanż :D
[made by Kasztan]

Dziwni jesteście.
[made by Pat]


Muzyczne propozycje na noc:

PatriciusG:
- Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond ( )
- OST. Jack Orlando - The night time... ( )
- Genesis - The Knife ( )

req:
- Portishead - Undenied ( )
- Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways ( ) - dwie części, razem około 30 min

Gandalf:
- Jodeci - Freek'N You -
- Loon-E-Toon & DJ Mike-T - Inglewoodz Finast
- DeVante Swing - Gin And Juice

EspenLund:
-O.S.T.R.-Tabasko ( )

Blazerx
- Immortal Technique - Freedom of speech
- U2 - One
- Stevie Wonder - Superstition

\m/ Harrvan \m/
- Iron Maiden - The Mercenary

Shaybeck
- Daft Punk - Technologic
- Pendulum - Tarantula

MasterDD :
- Megadeth - Insomnia
- Metallica - I Disappear
- Slayer - Bloodline

Kubi:
- Nas - N.Y. State Of Mind

Bungee do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7768787&N=1

Otwarte :)


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - kubinho12
02.06.2008
00:18
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

Otwarte ?

02.06.2008
00:19
smile
[3]

kubinho12 [ 730 ]

Tamta część była już nie do zniesienia.


Arxel - to oczywiste, Łyczek to ninja.

02.06.2008
00:19
smile
[4]

Arxel [ Legend ]

Nie, zamknięte... Jak tu wszedłeś?

02.06.2008
00:20
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Zieew?

;)

02.06.2008
00:21
smile
[6]

req_ [ wet and dirty ]

O, nowa część! Witam na nowo!

02.06.2008
00:24
smile
[7]

kubinho12 [ 730 ]

Tym razem obeszło się bez rozneglizowanych GOLowiczów we wstępniaku.

Idę w FMa grać chyba, trzeba sezon wygrać :D

02.06.2008
00:24
smile
[8]

Łyczek [ Legend ]

Nie lubię Was !

02.06.2008
00:26
smile
[9]

req_ [ wet and dirty ]

A kto Was lubi? Chyba nie my?

Ja skonczylem CSI LV i zaczalem NY, 9 odcinkow za mna, za chwile ide na 10, a pozniej pomysle ;)

02.06.2008
00:27
smile
[10]

Łyczek [ Legend ]

Mnie jakoś CSI nie przekonuje ... Za dużo tam fantazji ...

02.06.2008
00:28
smile
[11]

kubinho12 [ 730 ]

Łyczek, kamień z serca. (chodzi o Was, ja ja)

req - a nie myślałeś o Modzie na Sukces?

02.06.2008
00:30
smile
[12]

Łyczek [ Legend ]

Ja myślę nad tym serialem ...

02.06.2008
00:34
smile
[13]

Arxel [ Legend ]

ee.. Dobranoc :P

02.06.2008
00:38
[14]

req_ [ wet and dirty ]

kubinho12: nie ogladam telenowel i unikam seriali z przesadzonymi romansami, które zabierają w odcinki więcej czasu niż sprawa, dlatego lubie CSI. Nie ma tam ich prawie w ogóle, a lubie seriale z dochodzeniem (:D) - crime/drama, wlasnie jak CSI, Bones czy Numbers ;) Nie ma tam na szczęście większego, zbędnego lania wody ;) Starają się też być w miarę inteligentni.

Nie przepadam z kolei za amerykańskimi telenowelami dla nastolatków w stylu Prison Breaka... Wolę jeden odcinek - jedna fabuła.

Łyczek: To co na razie obejrzalem, Vegas i NY jest bardzo realistyczne, jedynie gdzie przesadzali, to analizy i wizualizacje na komputerach. Ponoc Miami jest bardzo fantastyczne, ale jeszcze nie widzialem ;)

02.06.2008
00:38
smile
[15]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Arxel ... Ja pograł sobie trochę w GTA i spadam do łóżka :)

02.06.2008
00:39
[16]

kubinho12 [ 730 ]

Ja tam nie jestem serialomaniakiem, ale 24h nawet mi sie podobało :)

Dobra idę grać w tego FMa, będę zerkał czasem.

02.06.2008
00:43
smile
[17]

Łyczek [ Legend ]

Ja bardzo lubię Prison Break :) Powol się biorę za "Losta" bo "Dexter" nie przypadł mi w ogóle do gustu. PB ma też dużo fantastyki ale bardzo przyjemnie mi się ogląda ale CSI to typowy serial z dochodzeniami, więc raczej tam nie powinni sobie na to pozwolić.

Dobranoc Wam :)

02.06.2008
01:16
smile
[18]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Mnie z takich filmideł tylko trzy pierwsze sezony "X-File" jakoś rajcowały tylko.
No nie liczę tutaj takich perełek, jak "Friends" i podobnych komediowych seriali. :)

A w zamierzchłych czasach, jeszcze "A-Team" dawał radę. =]

02.06.2008
01:19
[19]

req_ [ wet and dirty ]

;)

To ja ide spac. CYA

02.06.2008
01:21
[20]

kubinho12 [ 730 ]

Dobranoc Łyczek i req.

Oj tak A-Team to było to :) X-Files też kiedyś bardzo mi się podobały, ale teraz jakoś tako. W ogóle seriali nie oglądam co będę ściemniał :D

02.06.2008
01:52
smile
[21]

Łyczek [ Legend ]

Zbieram "Drużynę A" z TV Okej :) Na razie mam 26 odcinków :) 1/4 kolekcji :)

02.06.2008
02:13
[22]

kubinho12 [ 730 ]

Idę jednak, Dobranoc wszystkim :)

02.06.2008
02:16
[23]

Łyczek [ Legend ]

Na mnie też powoli czas ... Miałem już spać ale jak zwykle wyszło inaczej :)

02.06.2008
23:09
[24]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

02.06.2008
23:11
smile
[25]

la fessée [ GoldenMan ]

dobranoc ... idę spaciu ... jak pozostali stąd :P
spaciu ... taaa, jasne ;)

02.06.2008
23:12
smile
[26]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ellen Allien - 2Step @ Viva Zwei

Hell yeah!!!

=]

02.06.2008
23:15
[27]

kubinho12 [ 730 ]

Witojcie :)

02.06.2008
23:15
[28]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

:*

02.06.2008
23:16
[29]

PatriciusG [ pink floyd ]

hello

02.06.2008
23:17
smile
[30]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Ewunia ---> O! Witaj wsrod zywych!

Czesc BaNDa!

02.06.2008
23:19
smile
[31]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arthemide cóż za radość dla mych oczu:)
witaj:):):):):)

02.06.2008
23:39
[32]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

eheeeeeeeeee potrzebuję surowców!

02.06.2008
23:40
smile
[33]

boskijaro [ Legend ]

ja potrzebuje fajek

02.06.2008
23:41
[34]

kubinho12 [ 730 ]

Wy to macie potrzeby...

02.06.2008
23:41
[35]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

mam camele chcesz?

02.06.2008
23:42
[36]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Dla mnie tez Ewunia :)

Oki doki, ja powiem juz dobranoc.

02.06.2008
23:44
[37]

boskijaro [ Legend ]

westy ice'y poproszę ;)

02.06.2008
23:48
smile
[38]

Arxel [ Legend ]

Hello :-) Nie spać!

02.06.2008
23:50
[39]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arthe śpij spokojnie:))

boski kredek nie palę,wolę papieroski;)

to forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiac hhihihihihi;)))

02.06.2008
23:58
[40]

kubinho12 [ 730 ]

Hi Arxel :)

Palacze no, niby tacy poważni :)

03.06.2008
00:17
smile
[41]

Łyczek [ Legend ]

Palenie zabija !

Nawet palenie głupa :)

03.06.2008
00:19
smile
[42]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Ach tam...
Dobre palenie nie jest złe.

03.06.2008
00:21
smile
[43]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

<--gandalf

03.06.2008
00:22
smile
[44]

PatriciusG [ pink floyd ]

gandalf -> so true

03.06.2008
00:24
smile
[45]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

hihi zielona strona forumowiczów wyszła właśnie:P

03.06.2008
00:24
smile
[46]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

No to teraz na drugie płuco...

03.06.2008
00:26
[47]

PatriciusG [ pink floyd ]

No ja nie widziałem, że tylu z was ma takie nałogi ;)

03.06.2008
00:27
[48]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

gracie w jakieś mmo?

03.06.2008
00:28
smile
[49]

kubinho12 [ 730 ]

Palenie? Zależy czego...

Ewunia - kiedyś WoW, coś tam jeszcze by się znalazło, ale chyba nie o tą półkę Ci chodzi :)

03.06.2008
00:28
smile
[50]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Zielonej herbaty, oczywiście.

03.06.2008
00:30
smile
[51]

kubinho12 [ 730 ]

Myślałem, że pinokii intyjskiej.

03.06.2008
00:31
[52]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

:)
kubi przy wow bym zwariowała:)

03.06.2008
00:32
smile
[53]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu :) mery gra w WoW'a. MMO jest dla takich noobów jak mery :)

03.06.2008
00:33
[54]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

wielkie dzięki, Łyczek... grasz w Tibię?:P

Gandalf- preferuję czarną, ale pitą...

03.06.2008
00:33
[55]

kubinho12 [ 730 ]

I bardzo dobrze, WoW to samo zło. Mery też miał ostatnio tendencję rzucającą ten nałóg :)

03.06.2008
00:33
smile
[56]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek ja się za bardzo wczuwam jak gram hii;)

03.06.2008
00:35
[57]

Łyczek [ Legend ]

Oczywiście żartuję Ewuniu ... Mój brat gra w WoW'a. Myślę, że szkoda na to czasu :) Lepiej obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę :)

Ma być podobno GTA jako MMO :D

umek ---> Nie gram w żadne gry MMO :)

03.06.2008
00:35
smile
[58]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek...

Nie masz tam jakichś setów Van Buurena i Tiesto do przesłuchania?
To idź wyczilałtuj sobie. ;D


A BTW WoW'a, to nie jestem żadnym maniakiem tej gry. :)
Bo czy można tak mówić o osobie która przez 11 miesięcy gry dobiła "main'em" dopiero do 67 levelu? ;D

03.06.2008
00:36
[59]

kubinho12 [ 730 ]

[58]

03.06.2008
00:37
smile
[60]

Arxel [ Legend ]

Ostro się robi :D

03.06.2008
00:37
smile
[61]

Łyczek [ Legend ]

Ciekaw jestem czy kiedyś pogadam z tym noobem normalnie :) Jak na razie dogryzamy sobie ... Tylko różnica polega, że jemu w ogóle to nie wychodzi :P

03.06.2008
00:38
[62]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ja sobie odświeżam (rz?) (kurr*a jaki się człowiek tłumaniasty przez ten internet robi;| )traviana

gta mmo;))

03.06.2008
00:39
smile
[63]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"Ciekaw jestem czy kiedyś pogadam z tym noobem normalnie..."

Zacznij bić pokłony i postaw w pokoju ołtarzyk dla Mosznego oraz zainstaluj wszystkie części CM'a na kompie, to się dogadamy. =]

03.06.2008
00:40
smile
[64]

Łyczek [ Legend ]

odswieżać Ewuniu ... Prawda :) Jak się piszę posty z mery'm to tak jest ... Człowiek rozwija się ale w drugą stronę :)

03.06.2008
00:41
smile
[65]

kubinho12 [ 730 ]

Paris - Guerrilla funk
i nie pogadasz :D

03.06.2008
00:42
smile
[66]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek racja..racja....

03.06.2008
00:42
smile
[67]

req_ [ wet and dirty ]

Spać?


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
00:44
smile
[68]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Sami się "uwsteczniacie"... :/

Ignoranci! :/

MOSHIC AKBAR!
VIVA LA UNDERGROUND!

=]

03.06.2008
00:44
[69]

req_ [ wet and dirty ]


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
00:45
[70]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

przyniosłam coś dobrego..
chce ktoś?

uwsteczniacie hihih;)


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
03.06.2008
00:45
[71]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

jasne, dobranoc;)

mery- nie, nie moszna... mi wbicie 70 zajęło chyba 8 : P

03.06.2008
00:46
smile
[72]

Łyczek [ Legend ]

req ---> W pozycji 69 nie wsadza się raczej palucha nigdzie :) Chociaż każdy woli co innego :)

03.06.2008
00:47
[73]

kubinho12 [ 730 ]

Oj Ewciu, ja tu na diecie jestem :)

03.06.2008
00:48
[74]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

zjem sama fffszystko!

kubi przyniesiesz kawkę?

03.06.2008
00:49
[75]

req_ [ wet and dirty ]

Łyczek:D

Ewuniu, masz ciasto tak? To ja wezmę śledzia!

03.06.2008
00:49
[76]

kubinho12 [ 730 ]

Sweet, isnt it?


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - kubinho12
03.06.2008
00:49
smile
[77]

Łyczek [ Legend ]

W wieku 18 lat można być na diecie będąc facetem kubinho ?

03.06.2008
00:50
smile
[78]

req_ [ wet and dirty ]

Łyczek: ja teraz bede na diecie beztytoniowej.

03.06.2008
00:50
smile
[79]

kubinho12 [ 730 ]

Łyczek, ciiiii

Powiedzmy, że staram się nie każdy ma taką siłę woli i przemianę materii rozumiesz?


[80] - niezłe ma przedramiona :D

03.06.2008
00:51
smile
[80]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

:)

a można można;D


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
03.06.2008
00:51
smile
[81]

Łyczek [ Legend ]

req ---> Taką dietę zrozumiem w każdym wieku :)

Ewunia ---> Tak będziesz karmiła swoją bubę ? :)

03.06.2008
00:52
[82]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no chyba zwariowałeś;)))))
widzę w sobie oznaki toksycznego rodzica ale to nie dotyczy (prze)karmienia;))

03.06.2008
00:54
[83]

PatriciusG [ pink floyd ]

[80] FAKE!

Ja się stołuję od łebka w maku i wyglądam przynajmniej troszkę lepiej... no znaczy z figury na pewno.

03.06.2008
00:54
smile
[84]

Łyczek [ Legend ]

Ten chłopaczek z postu [80] przypomina mi piankowego ludzika :D

Pat ---> Ja jem w KFC dosłownie w co drugi dzień i też tak nie wyglądam :)

03.06.2008
00:55
smile
[85]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, tylko pamiętaj, jak dziecko nie chce jeść to znaczy, że nie chce jeść i nie wpychaj mu jedzenia na siłę. ;)

PatriciusG: sam jesteś FAKE! --->


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
00:55
[86]

kubinho12 [ 730 ]

Znowu pomyliłem Michelin z Pirelli :D Nie mam kalendarza to może dlatego.

req - święta prawda.

Tak w ogóle nie wiedziałem, że dieta to coś złego :)

03.06.2008
00:55
smile
[87]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

;)


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
03.06.2008
00:57
smile
[88]

Łyczek [ Legend ]

[87] To on, to on !

03.06.2008
00:57
[89]

PatriciusG [ pink floyd ]

req -> Skoro już wchodzimy na tego typu odzywki to:

TWOJA STARA TO FAKE!

03.06.2008
00:57
smile
[90]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

[85]
czy to może miłość mojego życia czy tylko taki podobny?
(jason statham)


enoo patryk poniosło cię..to było szczeniackie,zachowałeś się jak gówniarz ..przeproś teraz ładnie kolegę i bawić mi się tu grzecznie:P

03.06.2008
00:58
[91]

kubinho12 [ 730 ]

No to co się dziwisz, że jesteś chudy jak sportowiec :)

03.06.2008
01:01
[92]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ło matko, jak my kiedyś mogliśmy się jakością VHS podniecać. ;D

Timo Maas - 2Step @ Viva Zwei będę musiał odszumiać, że ho ho. ;P


Z drugiej strony chyba jednak taśma jakaś lewa była, bo sety z Love Parade 98 tak nie szumią. ;/

03.06.2008
01:05
smile
[93]

req_ [ wet and dirty ]

:D

Wiesz, ze nie bede sie sprzeczał, Pat, ja jestem pokojowy chłopiec ;)

Ewunia, dzięki, to Twoja miłość ;)


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
01:05
[94]

PatriciusG [ pink floyd ]

ewunia -> No dobrze;(

reku -> przepraszam ;(

03.06.2008
01:06
smile
[95]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

grzeczny chłopczyk <głaszcze>



mmm...on to nawet w tej koszulinie jest mmm....mmmmm.....


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
03.06.2008
01:07
smile
[96]

Łyczek [ Legend ]

Nudno się robi ... req pobij się z Patem :)

03.06.2008
01:08
[97]

blazerx [ ]

heloł all


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - blazerx
03.06.2008
01:08
smile
[98]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek kierowniku zamieszania nie podpuszczaj hihihi bo se chłopacy kuku zrobią;))

cze blaz

03.06.2008
01:10
[99]

PatriciusG [ pink floyd ]

Łyczek -> Sam się z kimś pobij. Większa frajda.

03.06.2008
01:10
smile
[100]

req_ [ wet and dirty ]

kuku bitami? :D

Powiedzcie mi tylko, kto zatrudnia ludzi do seriali? Wczoraj oglądałem CSI NY i... to ma być naukowiec? To laskociąg! Zero konsekwencji w tym hollywood...


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
01:11
smile
[101]

Łyczek [ Legend ]

The Show Must Go On :) Kto się ze mną pobije ?

03.06.2008
01:11
[102]

kubinho12 [ 730 ]

Mięczaki :)

Cześć blaze

03.06.2008
01:12
smile
[103]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

wiesz..zacząc można różnie;))


łyczek dawaj na gołe klaty:P

03.06.2008
01:12
[104]

PatriciusG [ pink floyd ]

Łyczek -> Wyjdź na ulicę - kogoś znajdziesz.

03.06.2008
01:13
smile
[105]

req_ [ wet and dirty ]

Może lepiej niech Ewunia zrobi sesję Miss Mokrego Podkoszulka?

03.06.2008
01:14
smile
[106]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

mały chciałbyś:P

03.06.2008
01:14
smile
[107]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu :) Na gołe klaty mnie się podoba :)

<głaszcze Pata po główce> Już wszystko dobrze :)

03.06.2008
01:15
smile
[108]

req_ [ wet and dirty ]

Pat, chyba nie denerwujesz się?

Ewunia, jasne, że chciałbym ;)

03.06.2008
01:16
[109]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ale na kogo i za co?
Znowu olałem jakiegoś posta ważnego?

03.06.2008
01:17
[110]

kubinho12 [ 730 ]

Pat - po prostu wyglądało jakby ci para z uszu leciała, może haluna miałem :)

03.06.2008
01:18
[111]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

niach niach rozbieraj się łyczek kozaku:P

req za stara jestem na takie akcje:P

03.06.2008
01:18
smile
[112]

req_ [ wet and dirty ]

Pat: Jesteś taki... niewyrazajacy humoru za pomoca emotków, więc skąd mamy wiedzieć? :)

Ewunia: no dobra, skoro nie chcesz, to nie namawiam ;d A stara to była żona Jelcyna

03.06.2008
01:18
[113]

PatriciusG [ pink floyd ]

kubi -> Ja zawszę jestem na coś zdenerwowany.
Nie zawsze to widać ;]

req -> Od jakiegoś czasu używam bardzo nieczęsto emotek więc można się już przyzwyczaić.
Na co komu emoty? Przecież wiadomo, że rzadko kiedy mówię w pełni poważnie.

03.06.2008
01:19
[114]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

olewator i nerwus:P ed i jeszcze się oficjal przyznał że nie poważny:P

hihi rozbudowałam las na 4 poziom:P

req ja bym nie przesadzała na twoim miejscu z tym dobrym nastrojem:P tez młodzikiem nie jestes hihihihi

03.06.2008
01:21
smile
[115]

Łyczek [ Legend ]

Ewunia ---> Grałem kiedyś w Traviana :) Byłem nawet w pierwszej 70 ale później mnie rozwalili bo nie byłem w klanie :D Ale to było wtedy, gdy był jeden serwer i około 50 000 graczy :)

03.06.2008
01:22
[116]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek ja też kiedy ś grałam..bez takich spektakularnych osiągów co prawda;))
może teraz będzie lepiej:P

03.06.2008
01:22
[117]

kubinho12 [ 730 ]

A ja wygrałem z Barcą 1-0. Spokojnie mogłoby być 4, ale skuteczność nie ta :)

Pat, chillout - zapytaj się Łyczka o sprawdzone sposoby.

03.06.2008
01:25
[118]

PatriciusG [ pink floyd ]

kubi -> Wyluzowany jestem, spokojnie.

03.06.2008
01:27
smile
[119]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, 22 to jeszcze nawet nie połowa młodości i czasu szaleństwa :d Chyba, że... zmieniło się spojrzenie...

03.06.2008
01:28
smile
[120]

Łyczek [ Legend ]

Nigdy nie pytałem req :) Dostałeś kiedyś bana na Requiem'a ?

03.06.2008
01:30
[121]

req_ [ wet and dirty ]

Requiem i req ( https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=337685 ), za to, że powiedziałem któregoś razu trochę za dużo na temat spraw związanych z religią i złamałem regulamin. ;)

03.06.2008
01:34
[122]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

req standart

03.06.2008
01:38
smile
[123]

Łyczek [ Legend ]

Czas iść poczytaj trochę Stephena Kinga :)

Dobranoc Ewuniu, req, Pat, kubinho, blazer .... na samym końcu mery :)

03.06.2008
01:39
[124]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek dobrej nocki:*

ja tam wolę koontza:)

03.06.2008
01:42
[125]

req_ [ wet and dirty ]

Mam kanapki z jakas kielbasa i sosem tzatziki, a do tego sałatkę jarzynową ;)

Dobranoc ;d

03.06.2008
01:46
[126]

blazerx [ ]

Dobranoc.

btw. dobrych rozdań życzę ;>

03.06.2008
01:47
[127]

kubinho12 [ 730 ]

Dobranoc łyczku :)

03.06.2008
01:52
[128]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ja gotuję wędzoną paróweczkę z kurczaka;>

straszny głód mnie naszedł:P

03.06.2008
01:53
[129]

kubinho12 [ 730 ]

Spokojnie nie można tu podietować nawet :D

03.06.2008
01:55
[130]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

oj kubi zapomniawszy o twojej diecie:*
zrobić ci kanapeczkę z pomidorkiem?:P

03.06.2008
01:57
[131]

kubinho12 [ 730 ]

Pomidorek jeszcze ujdzie, byle nie z serkiem :)

03.06.2008
01:57
[132]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

bez..z masełkiem tylko:)

03.06.2008
02:04
smile
[133]

blazerx [ ]

Kebaba kobieto.

spoiler start
bez papryki
spoiler stop

03.06.2008
02:05
smile
[134]

kubinho12 [ 730 ]

O nie tylko nie masełko :) Nie no bez przesady ta dieta to nie jest jakieś głodzenie się :]

Kebab to tylko od Turka.

03.06.2008
02:06
smile
[135]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

kebab pyszny na floriańskiej i na grodzkiej;P
w sumie ten na grodzkiej się zepsuł..ale jeszcze pod ck jest wypas



dobra..jasiek nakarmiony,ja zjadłam drugą kolację..więc idę spać:)
śpijcie dobrze bobaski i do jutra:*


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
03.06.2008
02:13
smile
[136]

kubinho12 [ 730 ]

Branoc Ewuniu.

03.06.2008
03:05
smile
[137]

Łyczek [ Legend ]

King jest mistrzem :)

Dobranoc

03.06.2008
23:02
[138]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

03.06.2008
23:03
[139]

Shaybecki [ Senator ]

Witam, jestem tu "prawie" nowy :P

Nie śpimy, odchylamy uszko i wstajemy

03.06.2008
23:04
[140]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Dzień dobry państwu z rana;)

śliczny avatar...

nie mój, Szajb(e)ka... na moim jest Richard;)

03.06.2008
23:05
[141]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

twój umek? nawet nie widzę co tam jest:)

szajbek dzieci powinny już dawno spać:)

03.06.2008
23:08
[142]

Shaybecki [ Senator ]

mój oczywiście że mój :D przydało się trochę odświerzenia
od 3 miesięcy polowałem na Banana

03.06.2008
23:13
[143]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

'Przepraszamy,

... ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować. '

etc... google dla zapytania "insomnia lyrics"^^

03.06.2008
23:34
[144]

Shaybecki [ Senator ]

zdarza się to ... mi teraz normalnie wyskakuje

03.06.2008
23:36
[145]

kubinho12 [ 730 ]

Witajcie :)

03.06.2008
23:38
[146]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łap:*

03.06.2008
23:39
smile
[147]

Łyczek [ Legend ]

Czas poczytać trochę Kinga i lulu :)

03.06.2008
23:41
[148]

kubinho12 [ 730 ]

Tradycji stało się zadość :) 'czerwony'

Sam się za jakieś książki muszę wziąć, chciałem nadrobić parę pozycji obowiązkowych.

03.06.2008
23:43
smile
[149]

req_ [ wet and dirty ]

Siemacie ziomby. Znajdzcie mi fajne spodnie/szorty jeansowe, lub podobne ;)

03.06.2008
23:43
[150]

boskijaro [ Legend ]

a propo [33] i [37]

dzisiaj już je w końcu mam ;d

ja zaraz lece do łóżka "Podróże z Herodotem" czytać :>

03.06.2008
23:43
[151]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

łyczek dobranoc:*

03.06.2008
23:45
smile
[152]

kubinho12 [ 730 ]

req - takie z przytupem czy bez?

03.06.2008
23:52
[153]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

dobrej nocy;)

03.06.2008
23:52
[154]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

req koniecznie do połowy łydki:P

03.06.2008
23:57
[155]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia: Połowy łydki? Ee, jaki jest cel w tym? Wole max na wysokosc kolan ;)

kubinho12: jakim przytupem? ;)

Coś w ten gust --->


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
03.06.2008
23:58
[156]

kubinho12 [ 730 ]

Jako, że lato idzie to tutaj jest duży wybór, naprawdę jak się chce to się znajdzie co potrzeba.


No z przytupem to są takie np. - >


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - kubinho12
03.06.2008
23:58
[157]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ee do kolan? to takie hmmm..nie seksowne:)

kubi-fajne

ło jezus req..nienawidzę takich spodenek hihihi;)

e pojeb mi się coś:)
te req dzinsy są fajne:)
a te kubi nie:)

03.06.2008
23:59
[158]

req_ [ wet and dirty ]

A może ten?


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
04.06.2008
00:00
[159]

kubinho12 [ 730 ]

Te [158] są takie.... gejowe ;)

Wolę ciemniejsze odcienie spodni, albo jasne, ale nie jeansy. Po prostu :)

04.06.2008
00:00
[160]

req_ [ wet and dirty ]

Te też niegłupie ;)

kubinho12: [156] dzieki, przejrze ;) Chce tak mniejwiecej zorientowac sie co jest na rynku, zeby wiedziec, czego szukac. Nie chce chodzic po sklepach pol dnia ;)


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
04.06.2008
00:02
[161]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

o jezuuuu jeszcze gołe męskie stópki w sandałach................rozmarzyła się.....................

04.06.2008
00:04
[162]

kubinho12 [ 730 ]

No spoko, tutaj jest całkiem spory range, że tak powiem. Prawie każdy coś dla siebie znajdzie, a łażenie po sklepach cały dzień to jest udręka :) (dla mnie, zazwyczaj).

Ewcia fetyszystko ;)

A już myślałem, że coś z tobą nie tak, bo tak spojrzałem na ten post [157] i nie mogłem uwierzyć :)

Nie mówiłem, że te co wkleiłem są fajne, tylko są z przytupem :). Te ze [155] faktycznie są sensowne, sam mam podobne.

04.06.2008
00:05
[163]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no nie robię z tego tajemnicy kubi:)

a jaka pupa w tych spodenkach:) mniam.

04.06.2008
00:14
smile
[164]

req_ [ wet and dirty ]

A jakie ceny tych nosideł pupy.

04.06.2008
00:20
[165]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no..grubo:)

req a poka zdjęcie twoje w kr spodenkach:)

04.06.2008
00:27
[166]

req_ [ wet and dirty ]

Na razie mam wujowe krótkie ;) Moze za pare min...

04.06.2008
00:29
smile
[167]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

poczekam:P

04.06.2008
00:32
smile
[168]

Arxel [ Legend ]

Przeszkadzam?
Już sobie pokazujecie? :D Wyjść?

04.06.2008
00:33
[169]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arxel zdjęcie wrzuć,nie wychodź:P

04.06.2008
00:37
[170]

kubinho12 [ 730 ]

Yo Arxel :)

A wy nie przeszkadzajcie sobie, popatrzymy :D

04.06.2008
00:37
[171]

blazerx [ ]

i cisza

04.06.2008
00:39
[172]

Arxel [ Legend ]

Troche niechlujnie zrobione, ale nie mam ochoty na nic dziś...

oo.. Idę sobie kolacje zrobić :D Siostra mi właśnie przypomniała...

No i czas iść się wykąpać :P


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - Arxel
04.06.2008
00:39
smile
[173]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, chwytaj:

To moje spodenki "wyjściowe":


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
04.06.2008
00:40
[174]

blazerx [ ]

Req ubrany to coś nowego.

04.06.2008
00:40
[175]

req_ [ wet and dirty ]

A to jakieś z poprzedniej epoki, "domowe" ;) Mam tylko te dwie pary :P

blazerx: :D

Arxel: masz chyba spodenki na odwrót, te znaki stopu powinny być z tyłu :D


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
04.06.2008
00:41
[176]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

req oh maj god czy to co widzę to kantki????
fajna koszulka;)

arx no...niechlujne;))

te w kratkę to nawet;)

04.06.2008
00:44
[177]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, dokładnie :D Koszulke ostatnio sobie sprawilem, bo znudziły mi się poprzednie ;)

04.06.2008
00:45
[178]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

hihi widzę że mamusia dba o synka:))

04.06.2008
00:47
smile
[179]

req_ [ wet and dirty ]

Mamusia od dłuższego czasu dba tylko o siebie ;) Mieszkam i utrzymuję się (a przynajmniej staram się) sam już jakiś czas.

04.06.2008
00:48
[180]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no nie mów mi że sam prasujesz:)

04.06.2008
00:49
[181]

req_ [ wet and dirty ]

Ewunia, a wiesz, że tak? I sam piorę, i sprzątam i wszystko sam ;d Wiem, że to niewyobrażalne... kiedyś bym siebie wyśmiał ;)

04.06.2008
00:49
[182]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

dla mnie i tak to zdjęcie wymiata:)

ed to ty fajny materiał na męża jesteś;))


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - EwUnIa_kR
04.06.2008
00:51
smile
[183]

req_ [ wet and dirty ]

Tylko, że tu nie miałem spodenek ;d A i impreza była trochę zakrapiana. Gdybym pamiętał, kiedy to było...

to ty fajny materiał na męża jesteś;))

Jesteś pierwszą, która mi to mówi, nie mam szczęścia do długoterminowych związków ;P

i edit kolejny: coś ciężko mi się myśli i zapominam co chcę powiedzieć ;d

04.06.2008
00:53
smile
[184]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

żebym ja była kilka lat młodsza:P

04.06.2008
00:56
smile
[185]

req_ [ wet and dirty ]

...a ja nie miał zarostu na klacie...

04.06.2008
01:01
smile
[186]

blazerx [ ]

Jaka wazelina.

04.06.2008
01:03
smile
[187]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

hihihih;))


i tym wazeliniarskim akcentem pragnę panów pożegnać, zycząc jednocześnie miłych i spokojnych snów.
do zobaczenia jutro-jak dożyję hihihi;)

buziaki bobaski:*

04.06.2008
01:04
smile
[188]

req_ [ wet and dirty ]

Spij słodko


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
04.06.2008
01:09
[189]

kubinho12 [ 730 ]

Dobranoc Ewciu :)

04.06.2008
01:11
[190]

req_ [ wet and dirty ]

Co dalej robimy? ;)

04.06.2008
01:11
smile
[191]

Arxel [ Legend ]

04.06.2008
01:13
smile
[192]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

68 nabiłem... :)

Jeszcze dwa levele i będę Królem WoW'a. ;D

04.06.2008
01:13
[193]

Arxel [ Legend ]

req - skoro już przysniosłeś wazelinę...

04.06.2008
01:15
[194]

kubinho12 [ 730 ]

mery - myślałem, że już z tym kończysz powoli :)

Złudne nadzieje.

04.06.2008
01:17
[195]

blazerx [ ]

68 nabiłem... :)

Jeszcze dwa levele i będę Królem WoW'a. ;D


Od 70 dopiero gra na poważnie się zaczyna...

04.06.2008
01:18
smile
[196]

req_ [ wet and dirty ]

To dopiero nolifeizm ;) Znajomy przy wowie i guild warsach rozwalil 5 klawiatur. Nerwowy człowiek ;d

04.06.2008
01:23
[197]

kubinho12 [ 730 ]

"na poważnie" wcale nie oznacza, że jest tak jak być powinno :>

5 klawiatur?? Moja jest wystarczająco wytrzymała, czego nie można powiedzieć o biurku.

04.06.2008
01:27
smile
[198]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ja rozwaliłem przez ostatni rok tylko jedną klawiaturę, ale nie przy wowie. ;P
No nie licząc drugiej, którą koleżanka piwem potraktowała. ;D
Siedzieliśmy wtedy pół nocy "lekko ciepli" i metodą "kopiuj - wklej" wrzucaliśmy do sercza jutuba pojedyncze słowa by jakieś hasło ułożyć. =]

04.06.2008
01:51
[199]

Arxel [ Legend ]

Gdzieście są? :( Nie zostawiajcie mnie samego...

04.06.2008
01:55
smile
[200]

Łyczek [ Legend ]

Czuwam nad Tobą Arxel :)

04.06.2008
02:00
[201]

req_ [ wet and dirty ]

Ja powoli zmykam spać, jutro znów pobudka z rana, niecierpie tej temperatury, musze sprawic sobie jakiś koc ;)

04.06.2008
02:01
smile
[202]

kubinho12 [ 730 ]

Ostatnia kolejka w sezonie, jeden pkt. przewagi nad v-ce liderem (ManU)....
Potem finał pucharu Anglii i CL.
Taaak.

No to dobranoc req.

04.06.2008
02:04
[203]

Arxel [ Legend ]

Dzięki Łyczek.
Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić...
Can we be bro again?
PS. Wbrew pozorom prosze nie doszukiwać się tu gejowskich podtekstów :P

04.06.2008
02:13
smile
[204]

Łyczek [ Legend ]

Pewnie że możemy Arxel :) Głowa do góry stary ... Będzie wszystko dobrze !

spoiler start
Ale z mery to nie da rady tak łatwo się pogodzić :D
spoiler stop

04.06.2008
02:17
smile
[205]

Arxel [ Legend ]

Exp limit reached. You can't gain more.
You get next level = 19
:P

Musi być lepiej... :-)

No tak, mery to ciężki orzec do zgryzienia ;-)

04.06.2008
02:27
smile
[206]

blazerx [ ]


2. Czy wiesz, że wciaż Cię nie lubie? Chcesz i bym Tobie skopał tyłek?[Arxel]

Na forum raczej nikt mnie nie lubi, więc przywykłem już do tego. Skopać tyłek ? Phi ... Ciekawe w co ? W kostkę Rubika tak :)



Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić...


Jaka miłoś na golu..

04.06.2008
02:33
smile
[207]

Arxel [ Legend ]

Cóż, ludzie się zmieniają :D

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7807147&N=1

:-( Wspomnienia... Trzy lata... Tylko dlaczego muszę wspominać nawet to, co jest teraz? To jakaś kara? W koło macieju? Boże zlituj się nade mną...

04.06.2008
02:39
smile
[208]

kubinho12 [ 730 ]

Czas spać, jutro w miarę rano wstaję. Dobranoc wszystkim

04.06.2008
03:09
smile
[209]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"Myślisz, że... Myśli, że możemy się pogodzić? Bo chyba zacząłem Cię na nowo lubić... "

"Pewnie że możemy Arxel :) Głowa do góry stary ... Będzie wszystko dobrze ! "

W tamtym momencie zrobiło się tak różowo na forum, że do pełni szczęścia zabrakło tylko jakiegoś romantycznego manina-hymnu w stylu Armin van Buuren - Burned With Desire tudzież Oceanlab - Sattelite, lecącego w tle...

04.06.2008
03:23
[210]

blazerx [ ]

Żeby nikt nie czuł się pominięty lub zaniedbany w GOLowej wymianie miłości, podaję zdjęcie specjalnie dla konesera japońskich księżniczek.


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - blazerx
04.06.2008
03:30
smile
[211]

Arxel [ Legend ]

:-)

A ja się zbieram... siostra chce iść spać... Ale i tak szykuje się kolejna nieprzespana noc..
Mery - zazdrościsz, że z Tobą Łyczek nie chce się pogodzić? :P Zazdrość zżera?!!! HA!

Dobranoc

04.06.2008
03:33
smile
[212]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Całkiem całkiem, ale coś jej źle z oczu patrzy...
To chyba jakiś Tajski Książę, a nie Japońska Księżniczka. =]

BTW...
"Mery - zazdrościsz, że z Tobą Łyczek nie chce się pogodzić? :P Zazdrość zżera?!!! HA!"

A to ja się na tym forume z kimkolwiek "pokłóciłem"? o_O

;P

04.06.2008
03:37
[213]

blazerx [ ]

Robimy zamianę ^^


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - blazerx
04.06.2008
03:39
[214]

blazerx [ ]

Albo jak ktoś woli loli ->

Księżniczka Aiko


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - blazerx
04.06.2008
03:39
smile
[215]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

blazerx >>> To coś "w czerwonym"wygląda bardziej na Chińskiego Księcia znowu...

@ [214] ... No nie róbcie z nas pederastów... :/

;D

04.06.2008
03:44
[216]

blazerx [ ]

Albo google image źle indeksuje albo ty się nie znasz :) Obie księżniczki pokazały się po wpisaniu "japanese princess" :)

04.06.2008
23:00
[217]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

padam poprostu

kawyyyy

04.06.2008
23:01
smile
[218]

Łyczek [ Legend ]

Pada na twarz a taka punktualna :)

04.06.2008
23:02
[219]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

wymieniają mi okna i to co się dzieje w domu to meksyk.

04.06.2008
23:10
smile
[220]

kubinho12 [ 730 ]

Delivered


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - kubinho12
04.06.2008
23:11
[221]

blazerx [ ]

Ktokolwiek wymyślił kebaba musiał być geniuszem, niebo w gębie,

04.06.2008
23:12
smile
[222]

Arxel [ Legend ]

Ja tam wole to ->

Kebab? Nie jadłem od miesiąca :D Trzeba się wybrać. Oj tak, jak już pierwszy raz skosztowałem to... Nie można przestać!


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - Arxel
04.06.2008
23:16
[223]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

kubi kochany:*
dziękuję


arx mam w lodówce;)
ale nie ma ani czasu ani smaka:)


blaz-> czytałam jakiś twój post nie pamiętam o co tam chodziło ale ja cięl ubię:)

04.06.2008
23:18
smile
[224]

Arxel [ Legend ]

Czas się zawsze znajdzie Ewciu... :-)
Smak? Nie potrzeba. Wystarczy mieć za co pić i się pije, nawet bez smaku...

04.06.2008
23:18
smile
[225]

blazerx [ ]

Wódką się nie najesz...

blaz-> czytałam jakiś twój post nie pamiętam o co tam chodziło ale ja cięl ubię:)
o co chodzi? 0,o

04.06.2008
23:20
[226]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

pomoże mi któryś wynieść szafkę z kuchni?

blaz że nikt cię na forum nie lubi czy coś..nie chce mi się myśleć:)

04.06.2008
23:23
smile
[227]

Łyczek [ Legend ]

Ewuniu ja chętnie wyniosę :) Dużo warta jest ?

04.06.2008
23:23
smile
[228]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ale się kurwa zerwali do pomocy

ed oh przepraszam hihihihihihihi to szafka z takimi przyprawami,cukier herbata bla bla b la bla

raczej nie:D

04.06.2008
23:24
[229]

Arxel [ Legend ]

Wódką się nie najesz...
Whateva... Ważne, by się napić :D

Tylko dlaczego alkohol zawsze musi być taki drogi?
Ostatnio w pizzeri, do której chodziliśmy bardzo często, podnieśli cenę piwa z 4 na 5 zł.. Zdzierstwo w biały dzień! Żeby tak stałych klientów odsuwać od siebie.

04.06.2008
23:24
[230]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

alko jest drogie?????

to gdzie ty żyjesz?

04.06.2008
23:28
smile
[231]

blazerx [ ]

blaz że nikt cię na forum nie lubi czy coś..nie chce mi się myśleć:)

To chyba sarkastycznie pisałem, jakoś to niepodobne do mnie bym się użalał na forum internetowym, znajdź post...


btw. dzięki <3

04.06.2008
23:31
[232]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

206?

04.06.2008
23:31
smile
[233]

Arxel [ Legend ]

W trzecim świecie Ewuniu... W trzecim świecie... Jak my wszyscy. Przecież 42zł za litr to chyba nie mało, co nie?:P Jak 1,5l wody kosztuje mniej niż 2zł :P

04.06.2008
23:32
[234]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

arx ja nie pamiętam żeby kiedykolwiek alko było tak tanie jak teraz..poważnie mówię..już si e nawet nie opłaca ze słowacjiciągnąc wódźitsu

04.06.2008
23:35
smile
[235]

blazerx [ ]

Tekst z postu 206 to skopiowane pytanie Arxela i odpowiedź Łyczka stąd:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7806251&N=1

04.06.2008
23:36
[236]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

wiem już zjarzyłam;D


a szafka dalej stoi:P

04.06.2008
23:38
[237]

blazerx [ ]

a szafka dalej stoi:P

Męża nie ma? Mieszkasz na stałe w Holandii?

04.06.2008
23:39
[238]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

nie na stałe.
nie ma:)


arx zależy skąd:P

04.06.2008
23:39
smile
[239]

Arxel [ Legend ]

Zwracasz za koszt podróży?

04.06.2008
23:42
[240]

kubinho12 [ 730 ]

Ciężka ta szafka?:D

04.06.2008
23:44
[241]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

kubi dla prawdziwego mężczyzny lekka jak piórko:P


aaa...nie chcecie pomóc to sama idę ją wynieść


<foch> z przytupem! a jak!

04.06.2008
23:47
smile
[242]

Arxel [ Legend ]

No, to ciekawe kto się tego podejmie...

*rozgląda się w poszukiwaniu prawdziwego mężczyzny*
Chyba musisz poszukać w innym wątku ;-)

04.06.2008
23:48
[243]

mannan [ M*A*S*H ]

Niee, jutro zdaję niemiecki.
Trzymajcie kciuki

04.06.2008
23:49
[244]

blazerx [ ]

Za kebaba przeniosę.

04.06.2008
23:52
[245]

kubinho12 [ 730 ]

Muszę się teleportować swoim garbusem cabrio z wbudowanym napędzaczem kisielu mrożonego.

Każda kraina ziołem i bimbrem płynąca jest na wyciągnięcie reki.

mannan, powodzenia.

04.06.2008
23:56
smile
[246]

Arxel [ Legend ]

Chyba jednak poszła sama to przenieść :P

Za chwilę 12k postów...
Chce ktoś odkupić konto?

04.06.2008
23:57
[247]

PatriciusG [ pink floyd ]

ja ostanio zdawałem francuski, bo nie miałem ocen.

Ja zdałem, ale mój ziompel nie.

04.06.2008
23:59
[248]

mannan [ M*A*S*H ]

kubinho --> dzięki
Arxel --> a ile chcesz?
PatriciusG --> na co zdawałeś?

05.06.2008
00:00
[249]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Nie wiem, tyle bym mógł na zawsze skończyć z GOL-em? Jak tak teraz patrzę, to przez ostatnie trzy lata GOL to 90% mojego życia... :|

Tylko kurde co ja bym bez neta zrobił... Co ja bym zrobił z tymi kontami premium, które mam na jeszcze 5 miesięcy...
Odsprzedam: 2mc RS, 5mc RS, 20dni NL, 5mc MS
Chce ktoś kupić? :D Wiem, że to nie fair, bo ja za nie nic nie dalem, ale cóż... Na alkohol będzie w sam raz :D

05.06.2008
00:01
smile
[250]

kubinho12 [ 730 ]

Szlag, złe koordynaty wytyczyłem i wylądowałem na placu czerwonym, dobrze, że ruscy lubią kisiel mrożony z wódką....

mannan - jak tak łatwo Ci się nicki kopiuje, to usuwaj tą 12 przy okazji :)

Arxel - ważne żeby zajmował czas w miły sposób, ale nie zabierał go dla innych spraw.

05.06.2008
00:02
[251]

blazerx [ ]

Co jak co ale francuskiego chciałbym się nauczyć, ile się uczyłeś? Jakbyś ocenił swoją wiedzę, jaki egzamin pisałeś?

05.06.2008
00:03
smile
[252]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

kubinho - Nie miales ostatnio calonocnego maratonu Jakuba Wędrowycza? :)

05.06.2008
00:03
[253]

PatriciusG [ pink floyd ]

mannan -> biorąc pod uwagę, że nie mialem napisanego zadnego sprawdzianu... :P

Zdałem jeden na 2 a jeden na 3 i semestralny na 3. Mój kumpel 2x1. Do tego jeden sprawdzian wiec nie wiem jak da rade.

Ale i tak wymiotłem. Jako jedna z 2 osób zdałem tą serię testów.

05.06.2008
00:04
[254]

Arxel [ Legend ]

kubinho - problem w tym, że właśnie zajmuje mi cały czas... Nawet dla tych ważniejszych spraw. I tu mam na myśli bardziej nauke :P


Hm.. Gdzie napisać 12k posta? :-)

05.06.2008
00:08
smile
[255]

kubinho12 [ 730 ]

Wo_Ja_Ann - que pasa?

Arxel, są wakacje - na dwór wyłaź, zrób przerwę od kompa i rozerwij się. Potem nauka itd. W sumie wiedza nie zając, a to jest zbyt piękny wiek żeby gnić przed ksiązkami (mówię o tych mniej rozrywkowych)/monitorem.

05.06.2008
00:10
smile
[256]

PatriciusG [ pink floyd ]

Arxel -> W uwagach do admina z prośbą o publicznego bana i usunięcie konta

05.06.2008
00:13
[257]

Arxel [ Legend ]

Buu, za późno...
ehh... Jeszcze tylko cztery dni będę sam w domu...

05.06.2008
00:16
[258]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

kubinho -----> Nic, po prostu Twoje posty o placu czerwonym i bimbrze skojarzyly mi sie z wymienionym przeze mnie bohaterem tworczosci pana Pilipiuka. Widocznie to ja sie ostatnio za duzo naczytalem :) nevermind

05.06.2008
00:18
[259]

kubinho12 [ 730 ]

Widocznie mogę się z tym bohaterem utożsamiać :)

05.06.2008
02:07
smile
[260]

Łyczek [ Legend ]

2h i żadnego postu ...

Dobranoc życzy Wam Stephen King :)

05.06.2008
02:18
smile
[261]

Arxel [ Legend ]

Teraz są dwie godziny dopiero :P

Branoc Łyczku :-)

05.06.2008
02:42
[262]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

nie wiele sie tu dzieje ;o

ew. tu sie dzieje


nie moge sie zdecydowac ;p

05.06.2008
02:46
[263]

Arxel [ Legend ]

Mógłbyś się bardziej zdecydować na "niewiele"

Dzisiaj sobie w południe kostkę układałem :-)
Cóóż, najlepsza średnia jaką wykręciłem to 21.05sek :P Najlepszy pojedyńczy czas to 14,3x
Może przez wakacje jak zacznę znowu ćwiczyć to troche zejde ze średnią :-)
W sobote Mistrzostwa Polski, na których mnie niestety nie będzie :(

05.06.2008
23:00
[264]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

05.06.2008
23:03
[265]

req_ [ wet and dirty ]

UMIERAM


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
05.06.2008
23:07
smile
[266]

Arxel [ Legend ]

Ja po tygodniowej abstynencji jutro wybieram się na piwko... albo dwa :P

A dziś mi brakuje czegokolwiek do picia... Zaś sobie wody nie kupiłem. Suszy mnie niesamowicie. Jutro chyba wezme całą zgrzewkę, bo głupio codziennie latać po dwie butelki.

05.06.2008
23:08
[267]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

ja mam sprite ale jutro wraca mój ryba:P

z holandii:P

05.06.2008
23:10
[268]

req_ [ wet and dirty ]

Wlasciwie umieralem. Dopiero zjadlem pierwszy posiłek ;) Teraz jest o wiele lepiej.

05.06.2008
23:10
[269]

blazerx [ ]

Z bagażnikiem trawki?

05.06.2008
23:11
smile
[270]

boskijaro [ Legend ]

Hah, do niedzieli wolna chata. Jestem z bratem (studentem) - już po dwóch piwkach, i może coś jeszcze wypije. Czarno widze jutrzejsze wstawanie do szkoły.

05.06.2008
23:12
[271]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

z naczepą raczej;D

05.06.2008
23:15
[272]

req_ [ wet and dirty ]

Buahah ->


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - req_
05.06.2008
23:16
[273]

blazerx [ ]


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - blazerx
05.06.2008
23:21
[274]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

co ludzie widzą w tym..czymś:)

05.06.2008
23:24
[275]

req_ [ wet and dirty ]

To na pewno japońcy, oni są tak powaleni ;d

05.06.2008
23:30
smile
[276]

kubinho12 [ 730 ]

Oto moja nowa dieta cud(u nie ma).


Bezsenność 352 - We never sleep, cause sleep is the cousin of death - kubinho12
05.06.2008
23:33
[277]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

taaa...a ciasteczka od evi nie chciałeś..

:*

05.06.2008
23:33
[278]

req_ [ wet and dirty ]

U mnie były frytki z tesco ;)

05.06.2008
23:35
[279]

kubinho12 [ 730 ]

Przepraszam Ewuś, już nie będę :(

W Tesco też mają dobre chipsy (chodzi o te teskowe :D)

05.06.2008
23:39
[280]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

bleee tesko

ale jestem spamerka:O

napisał postów: 18261
średnio postów dziennie: 9,67
Data Rejestracji: 4 kwietnia 2003
ostatni post: 5 czerwca 2008

05.06.2008
23:42
[281]

kubinho12 [ 730 ]

Troszkę :) Zobacz ile nawet dziennie piszę tutaj postów i jaką mam średnią postów dziennie. Trochę mnie ominęło w międzyczasie rzeczy, bo pewnego dnia o GOLu zwyczajnie zapomniałem :)

05.06.2008
23:42
[282]

blazerx [ ]

18k postów... o0

05.06.2008
23:43
[283]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

no kubi ale 2 lata różnicy

05.06.2008
23:49
smile
[284]

Arxel [ Legend ]

No sami spamerzy tu siedzą.. Eh...

05.06.2008
23:51
[285]

kubinho12 [ 730 ]

2 lata to wiesz, można powiedzieć, że więcej, bo mnie na GOLU z 1,5 roku na pewno nie było.

Arxel spamerze :)

Oj nieważne ile się pisze, byleby pisać z sensem (zawyczaj).

05.06.2008
23:51
[286]

req_ [ wet and dirty ]

No sami spamerzy tu siedzą.. Eh...

i ekshibicjonisci i fani piesków i matki!

05.06.2008
23:51
smile
[287]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

[284]

No...

(ach, to uczucie, gdy widzi się, że przekroczyło się kolejny tysiączek :))

05.06.2008
23:52
smile
[288]

Arxel [ Legend ]

A czyje posty są pozbawione sensu?
Ja tylko takie piszę.

Gandalf - radość to będzie z 20k :D

05.06.2008
23:52
[289]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

fetyszystka też się trafi

gandalf buziak:*

05.06.2008
23:54
[290]

kubinho12 [ 730 ]

Arxel, przecież nie Twoje, po prostu uogólniam.

05.06.2008
23:55
smile
[291]

blazerx [ ]

Ja tylko czekam na 6k żeby zaszpanować Legend

05.06.2008
23:57
[292]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

a ja se szpanuję ze 3 lata już;D

06.06.2008
00:02
smile
[293]

Arxel [ Legend ]

Ja czekam na zmianę, to wtedy zacznę szpanować ;-)

kubinho - wiem, ja też pisałem ogólnie, za wszystkich :D Czy ktoś tutaj spamuje? Proszę podnieść rękę.

06.06.2008
00:03
smile
[294]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

<podnosi>

06.06.2008
00:04
smile
[295]

Arxel [ Legend ]

06.06.2008
00:05
[296]

kubinho12 [ 730 ]

S.P.A.M

Robimy konkurs na najciekawsze rozwinięcie ?:)


BTW.
Święta prawda panie psorze.

06.06.2008
00:09
smile
[297]

Arxel [ Legend ]

Spamuj Pan Albo Milcz

06.06.2008
00:17
[298]

req_ [ wet and dirty ]

NOWY
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7814315&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.