Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Polka wystawiła się na sprzedaż na eBayu.
Dziewczyna podpisująca się jako Magdalena Mara twierdzi, że szuka kogoś, kto da jej pieniądze na leczenie otyłości. Co jest w stanie dać w zamian? - To sprawa między mną a nabywcą - ucina. O sprawie napisał "Dziennik"
Dziewczyna nie ukrywa, że wzięła przykład z Australijczyka, który postanowił sprzedać w internecie wszystko, co do niego należy, by zacząć życie od nowa.
provos [ Clandestino ]
Eeee, grubej to nie chcę.
Mr. Orange [ Centurion ]
Kupić tanio, sprzedać drogo? :)
Krala [ ]
To prawie jak z tymi żabami co się w księżniczkę zamieniały.
kiowas [ Legend ]
Ciekawe jest, że wszyscy od razu zakłądają sprzedaż usług seksualnych w zamian za tę pomoc finansową. A przecież mogłaby w zamian choćby zajmowac się domem ofiarodawcy, pracowac gdzies charytatywnie czy wykonywac całą mase innych czynności.
W sieci nie siedzą sami zboczeńcy, serio.
Dycu [ zbanowany QQuel ]
kiowas - Zaiste trafne spostrzeżenie ; )
graf_0 [ Nożownik ]
Jak w dowcipie
Podjeżdża robol do prostytutki i pyta się
- Co zrobisz za 200zł?
- Za 200? Wszystko.
- To wsiadaj, będziesz murować!
A analogia do Australijczyka jest nietrafiona, bo tamten gość sprzedawał tylko swoje rzeczy i uwalniał się od przeszłości, a nie oferował żadnych usług czy zostania niewolnikiem.
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Krala --> :D
Igierr [ Isilven ]
ciekawe jak się wyśle
adrem [ Adrem-Man ]
Zawsze wiedzialem ze tam jest wszytko ;)
danieldanek [ We are United!!! ]
graf_0-ahaha dobre :D
Co do tematu to zdesperowana musi być ni ma co
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Nic ciekawego.
nooze [ Konsul ]
ma ktoś link do tej aukcji?
kupie. będzie murować.