GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO

19.05.2008
19:55
[1]

beziko [ Senator ]

Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO

Co to jest Trackmania Nations Forever?

Ulepszona edycja gry Trackmania Nations, której pierwotna wersja zadebiutowała w 2006 roku. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru, mamy do czynienia z całkowicie darmowym produktem.

Więcej informacji, screeny, filmy: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11328

Opinie graczy:

DJ Pinata
Świetna! Bardziej dopracowana grafika, nowe lokacje, nawet zamknięte, podział regionalny, udoskonalone menu. Super!

xanat0s
Ja już ściągnąłem i pograłem - kapitalna rzecz!

Jedyny minus jest taki, że przyzwyczaiłem się do jazdy w rFactorze i teraz jakoś mi ciężko siebie przekonać, że można wejść w zakręt przy prędkości 250 km/h... :)

eJay
Pierwsze wrazenia są bardzo pozytywne:)

Plikownia:

Grę (500 MB) pobieramy z:

-
-
-
-
-

Lista graczy:

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek

Poprzednia część
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7650906&N=1

----------------------------
Kto chętny do pogrania o 20:10 ??

19.05.2008
19:56
[2]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Piersi :D

Link do 1 części wklej.

EDIT : O 20:10? Jak będzie serwer to wpadne.

19.05.2008
20:06
[3]

beziko [ Senator ]

Ja właśnie nie mogę zrobić serva więc ktoś musi zrobić. jak się do mnie podłączają ludzie to im błąd wyskakuje :P

19.05.2008
20:15
smile
[4]

Reavek [ Tukan ]

nazwa: GOL
pass: gol

nie zawsze będę przy kompie, ale coś server jest online :)

19.05.2008
20:27
[5]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

No to wchodze :D

19.05.2008
21:16
smile
[6]

ikar17 [ Pretorianin ]

Coś słabo dzisiaj się grało oj słabo

19.05.2008
21:17
smile
[7]

Reavek [ Tukan ]

następnym razem moje dzieci będziemy sprawdzać listę obecności

19.05.2008
21:18
[8]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

O, nawet nie zauważyłem, że serwer był :/ Może teraz jeszcze uda się coś ugrać ?

20.05.2008
22:26
[9]

Reavek [ Tukan ]

chyba Golowej społeczności szybko sie TM znudziła ;)

20.05.2008
22:28
[10]

beziko [ Senator ]

Wcale że nie !! Ja w TM gram 2 godz. dziennie !!

21.05.2008
13:12
[11]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

Pogralbym, ale narazie mam problemy z netem. Steam potrafi sie 30 min uruchamiac przez to, o grze online nie ma oczywiscie mowy.

Ma ktos moze jakas liste, jakie czasy trzeba wykrecic na poszczegolnych mapach na rekord Nadeo? Bo narazie udalo mi sie tylko na B09 zrobic zielony.

22.05.2008
16:43
[12]

piotrek79 [ Legionista ]

czemu po 2 nicki piszecie?

22.05.2008
16:48
[13]

Reavek [ Tukan ]

bo w grze często sie ma inny niż na forum

22.05.2008
16:48
[14]

speedy24 [ F.I.S.H ]

czemu po 2 nicki piszecie?

Ten z lewej to xywka na forum GOLa, a po prawej to xywka w Trackmanii

22.05.2008
17:15
[15]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Bądźcie dzisiaj o 20.45 to zagramy :P. Tylko niech ktoś tam postawi serwer :P.

22.05.2008
17:18
[16]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja sie pisze na granie

22.05.2008
17:18
[17]

beziko [ Senator ]

Ja też ale serwera nie zrobię !!

22.05.2008
17:19
[18]

boskijaro [ Legend ]

Ja też, jak ekipa będzie

22.05.2008
17:29
[19]

Molpi [ I LOL'd ]

dobra o 20:45 pograc z wami ;)

22.05.2008
17:42
smile
[20]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

też mogę zagrać :) zrobiłem nawet 3 nowe trasy :D


22.05.2008
17:49
[21]

beziko [ Senator ]

hctkko. --> może prześlę Ci moje trasy i je puścimy na jednym servie ??

22.05.2008
17:51
smile
[22]

Bad Olo [ Stoprocent ]

hctkko. -> mapki wrzucaj tutaj ;) ->

22.05.2008
17:59
[23]

Reavek [ Tukan ]

hctkko. - trasa 6 się nie odpala.

btw. jeśli nic złego sie nie wydarzy to zrobię serw o 20.45, wiec podawajcie linki do ciekawych tras to pośmigamy :)

22.05.2008
18:00
[24]

beziko [ Senator ]

Bad Olo --> ja tam zamiast ściągać map to je tylko odtwarzam :)

Reavek -->

22.05.2008
18:01
smile
[25]

ikar17 [ Pretorianin ]

Widzę, że sami "miszczowie" będą grali hehe. Tylko żeby nikt nie uciekł z serwera xD
I dajcie jakieś ciekawe i trudne trasy :-) Proponuje coś z D i C

22.05.2008
18:02
[26]

Reavek [ Tukan ]

ikar17 - no to dawajcie propozycje co do tras :)

22.05.2008
18:05
[27]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja preferuje krotkie takie od 20-40 sek, takze kilka dajcie takich

22.05.2008
18:07
[28]

beziko [ Senator ]

Zaraz dam moją trasę właśnie uploaduje :)

22.05.2008
18:08
[29]

Reavek [ Tukan ]

hctkko. - dam Twoje trasy ale to hardkor będzie, szczególnie nr 5 ;P

22.05.2008
18:13
[30]

beziko [ Senator ]



Moja trasa plis dajcie ją ;)

22.05.2008
18:16
[31]

Reavek [ Tukan ]

beziko:
Error

Whoops! An error occurred while processing your page request ...

The file '/auto#auto.ascx' does not exist.

Click here to return to where you were.

Chyba coś skopałeś.

Beziko -

To Twoja?

22.05.2008
18:18
[32]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Ode mnie ciekawa techniczna mapka ~30sek ->

22.05.2008
18:20
[33]

beziko [ Senator ]



U mnie działa !!

edit: tamto to był link z opisem i screenem a tu od razu do ściągnięcia:

22.05.2008
18:25
[34]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Beizko, tego linka kopiuj tutaj itp ->


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Bad Olo
22.05.2008
18:34
[35]

beziko [ Senator ]

Aha, dzięki ;)

22.05.2008
19:11
smile
[36]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

heh, dałem złego linka do jednej trasy, thx Reavek za uwagę.
poprawny link:

22.05.2008
20:08
[37]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Mam takie pytanko, jak inaczej niz w edytorze w grze wyteksturowac samochod.

22.05.2008
20:16
[38]

piotrek79 [ Legionista ]

za nowe aitka w grze trzeba placic?

22.05.2008
20:17
[39]

Bad Olo [ Stoprocent ]

piotrek79 -> nie, wszystko darmowe ;)

22.05.2008
20:27
smile
[40]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja juz sie rozgrzewam

22.05.2008
20:30
[41]

beziko [ Senator ]

To zrobi ktoś ten serwer z mapami które podaliśmy ??

22.05.2008
20:45
[42]

beziko [ Senator ]

Robi ktoś serwer bo już prawie 20:45 !!

22.05.2008
20:49
[43]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

czekamy na Reavka :)
ja nie zrobię bo jestem na sieci lokalnej i nie można się do mnie polączyć :/

22.05.2008
20:51
[44]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Zaraz założę w zachodnio-pomorskim.
Hasło: gol
Nazwa: gry-online

22.05.2008
20:54
[45]

beziko [ Senator ]

glob3r ale daj te trasy z forum !!

Nie można się połączyć z serwerem !!

22.05.2008
20:55
[46]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Już jest. Sprawdzcie, czy można sie połączyć.

A przynajmniej powinien być ;]



Trudno. To niech ktoś inny spróbuje ;].

22.05.2008
20:55
[47]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Na liscie mamy ze 30 zadeklarowanych okolo graczy a grac pewnie nas bedzie tylko 5tka ^^ magia list

22.05.2008
20:55
[48]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

nie można się połączyć.

22.05.2008
20:56
smile
[49]

Reavek [ Tukan ]

wybaczcie spóźnienie.

Serw: GOL
pass: gol


na trasach głównie golowiczów, wiec nie jest tego wiele :)

Zapraszam :)

22.05.2008
20:57
[50]

beziko [ Senator ]

RAVEK ZROBIŁ SERVA !!

22.05.2008
21:05
[51]

darkemperor [ Chor��y ]

jak moge sie dodac do listy graczy?? chodzi mi o forum

22.05.2008
21:37
smile
[52]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

skopiuj, wklej w nowym poście i się dopisz? :D

22.05.2008
22:40
smile
[53]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

ok, rywalizacja była momentami świetna :D
fajnie że jakieś 50% ludzi dojechalo do mety na mojej mapce :P gratuluję zwłaszcza tej osobie której się to udało po 2 minutach :P
aha, Reavek, na A06 przyfarciłeś, bo 5 sec przed koncem mialem -0.21 i zle sie odbilem przed meta ;)

22.05.2008
22:43
smile
[54]

szuBZ [ JokeR ]

Graliście na Rundy?

22.05.2008
23:13
[55]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

nie, i wg. mnie bardzo dobrze. gra na rundy faworyzuje graczy którzy znają trasę.

23.05.2008
20:09
[56]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst


To i ja sie dopisze

Mogę dzisiaj postawić serv z moimi mapkami na

Glob3r to ze mną dzisiaj grałeś :)

23.05.2008
20:14
[57]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Gramy ?

23.05.2008
20:16
[58]

Siepet [ ostry nusz ]

Od dziś, gram z wami ;)

siepet | siepet :P

23.05.2008
20:36
smile
[59]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Dajcie znac jak zalozycie serwa, ja sie dolacze pozniej bo musze skonczuc pewna robótkę

23.05.2008
22:26
[60]

Rezort [ Naznaczony ]

Ja też gram
rezort/zowik

23.05.2008
22:30
smile
[61]

kosik007 [ FreeLancer ]

To i ja z Wami dzisiaj zagram.

23.05.2008
22:38
[62]

Molpi [ I LOL'd ]

to moze ktos postawi serwa?

23.05.2008
22:45
[63]

kosik007 [ FreeLancer ]

Ja odpadam, bo raz już próbowałem, i coś nie wychodziło.

Chyba, że na jakimś pustym publicznym pogramy... taki jeden fajny jest, polski, F1. Cały czas pusty stoi.

23.05.2008
22:47
[64]

remekra [ Horonrzy ]

To ja też się dołączę remekra | Ark3mer. Wczoraj z wami grałem, dzisiaj też bym mógł.

24.05.2008
09:31
[65]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Ja mogę postawić serva

EDIT: jak coś ja postawie server na dolnymśląsku o nazwie unreal track

24.05.2008
10:06
[66]

kosik007 [ FreeLancer ]

Chyba już trochę za późno, rozmawialiśmy - jak widzisz - wczoraj. Chociaż, może ktoś i teraz zagra. ;)

24.05.2008
10:09
[67]

beziko [ Senator ]

Ja zagram :)

24.05.2008
13:01
[68]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

To co gramy ?
ja proponuje zacząć o 13:30

24.05.2008
13:07
[69]

Glob3r [ Tots units fem força ]

EGxxxx -> To dobrze Ciebie skojarzyłem, jak powiedziałeś o krasnoludku w avatarze ;).
Ja bym zaczął wcześniej nawet ;]

24.05.2008
13:54
[70]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

to co gramy ?

24.05.2008
13:57
smile
[71]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Ja myślałem, że już gracie. Zacząłem szukać serwera... :P

24.05.2008
13:59
[72]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Dobra to ja stawiam server na dolnym śląsku

NAME: Unreal
Password: gol


EDIT:
server już jest czekam na was xD

24.05.2008
14:00
[73]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Ja niestety na razie na obiad. Postaram się szybko zjeść i wpadne.

24.05.2008
14:06
[74]

djforever [ Senator ]

EG- wbijam :)

24.05.2008
14:07
[75]

Molpi [ I LOL'd ]

Tez za chwile moze wpadne :)

24.05.2008
14:58
[76]

Pawelinho [ Konsul ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k


;]

24.05.2008
18:22
smile
[77]

lewy rangers [ Senator ]

Mam pytanie czy gra jest warta zainstalowania bo tak się właśnie zastanawiam czy by może jej sobie nie zainstalować:) Czy po zainstalowaniu trzeba coś grzebać w plikach czy wystarczy tylko wejść w MP wybrać serwer i można już grać?

24.05.2008
18:24
smile
[78]

ikar17 [ Pretorianin ]

lewy rangers--->można grać od razu :) robi się normalny profil gracza a chat uruchamia się spacją chyba

24.05.2008
18:24
[79]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

czy gra jest warta zainstalowania
popatrz na wcześniejszy post i zobacz ile jest ludzi na liście :)

Czy po zainstalowaniu trzeba coś grzebać w plikach
nie. uruchamiasz, robisz konto, wchodzisz w mp i grasz.

24.05.2008
18:32
smile
[80]

lewy rangers [ Senator ]

Dzięki za info, może dzisiaj zainstaluje:) a na jakich serwach gracie, żebym wiedział jakby co? :)

hctkko. - ale jak robie konto? Nowy profil gracza czy się jakoś rejestruje? Sorka, że takie dziecinne pytania, ale nie jestem zbytnio obeznany:)

I jeszcze jedno pytanie czy jest tam jakaś możliwość czatu czy coś?

24.05.2008
18:35
[81]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Jak odpalisz gre to sie pojawi okienko ze wszystkim co masz zrobić

czat jest

a my gramy na serverach polskich dokładniejsze info kto gdzie jak i co robi serva ustalamy tutaj

24.05.2008
18:35
smile
[82]

beziko [ Senator ]

Nie ma możliwości czatu, ale grę polecam !!

Jest wspaniała, cudowna itd. ;)

PS: Jak robisz profil to jest wybór On-Line czy Off-Line ;)

edit: czat jest ale podczas wyścigu :)

24.05.2008
18:43
[83]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

beziko> czyli jest czat :)

24.05.2008
18:45
smile
[84]

lewy rangers [ Senator ]

A wy tak, do której godziny gracie bo jakbym mógł dzisiaj to pewnie dopiero koło. 22 albo troche po.

24.05.2008
18:46
smile
[85]

beziko [ Senator ]

Kto zagra teraz może zrobię serwa ze zwykłymi trasami ??

24.05.2008
18:47
smile
[86]

remekra [ Horonrzy ]

Mam teraz wolny czas, gracie? Bo kurde nie mam co robić.

Ja mogę

24.05.2008
18:49
smile
[87]

ikar17 [ Pretorianin ]

Ja w sumie też mogę

24.05.2008
18:50
[88]

beziko [ Senator ]

To za 5 min. bo muszę coś zrobić podam wam za chwilę nazwę.

Tylko mam zrobić z hasłem czy bez hasła ??

24.05.2008
18:58
[89]

beziko [ Senator ]

Nazwa: GOL !!
Hasło: 123

Wchodźcie

24.05.2008
19:01
[90]

remekra [ Horonrzy ]

Nie mogę się połączyć, jest napisane że connection failed albo coś takiego.

24.05.2008
19:01
[91]

beziko [ Senator ]

Jak nikt nie wejdzie serwer zamykam !!

edit: dobra zamykam znowu bład :P

24.05.2008
19:02
smile
[92]

Lord Knight [ Legionista ]

Ja mogę pograć teraz :)

24.05.2008
19:03
[93]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

ktoś chce grac ja mogę zrobić serv z moimi mapami

24.05.2008
19:04
[94]

remekra [ Horonrzy ]

Niech ktoś inny założy serwer, ale widzę że za dużo chętnych do grania nie ma, a szkoda:(.

EG2006-> ok zakładaj.

24.05.2008
19:06
[95]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

To na dolnymslasku zakładam

NAME:unreal
PASS:gol

EDIT:
ok jest

24.05.2008
19:10
smile
[96]

raper741 [ Legend ]

Wbijam!

24.05.2008
19:11
[97]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Nie można połączyć się z serwerem ;/

24.05.2008
19:14
[98]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

to coś u ciebie my już we 4 gramy

24.05.2008
20:25
[99]

remekra [ Horonrzy ]

Niech ktoś założy serwer z trasami na czas i z innymi mapami, bo te już się tak trochę znudziły.

24.05.2008
20:30
[100]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Zalozylem
acces: GOL
haslo: gol

24.05.2008
21:22
smile
[101]

szuBZ [ JokeR ]

Dzięki za grę :)

24.05.2008
21:23
smile
[102]

beziko [ Senator ]

No dzięki ;)

Aha pewno nie zdążyłeś przeczytać Glob3r bo po sekundzie zamknęli serwer:

spoiler start
Glob3r - ZABIJĘ CIĘ !!
spoiler stop

24.05.2008
21:46
[103]

piotrek79 [ Legionista ]

u was tez sie tak czasami dzieje ze inni gracze poruszaja sie raz na 10 metrów?

24.05.2008
21:47
[104]

beziko [ Senator ]

To są lagi !!

24.05.2008
21:51
[105]

piotrek79 [ Legionista ]

wiem ale ja mam to czesto :/

24.05.2008
22:00
[106]

piotrek79 [ Legionista ]

jeszcze jedno pytanie : gdzie wypakowac sciagniete samochody?

24.05.2008
22:12
[107]

lewy rangers [ Senator ]

Zagrał by ktos za pare minut bo bede instalowac ?

24.05.2008
22:14
[108]

beziko [ Senator ]

Ja może

24.05.2008
22:15
[109]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

czemu wam się nie podobają moje mapki ;>

24.05.2008
22:20
[110]

beziko [ Senator ]

A czy ja coś mówiłem ??

24.05.2008
22:23
smile
[111]

remekra [ Horonrzy ]

Ja mogę też pograć.

EG2006-> Nie które są za proste i tym samym za nudne, ale nie wszystkie, niektóre są fajne.

24.05.2008
22:25
[112]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

A w single gra ktoś z was ;) ? Jak tam wasze wyniki/medale?

24.05.2008
22:26
[113]

beziko [ Senator ]

NIe chce mi się gadać :)

24.05.2008
22:32
[114]

piotrek79 [ Legionista ]

ej gdzie wpakowac nowe samochody?

24.05.2008
23:52
[115]

Glob3r [ Tots units fem força ]

beziko -> Przeczytać zdążyłem, ale odpisać już nie :D
Boli przegrana? :D

25.05.2008
10:36
[116]

lewy rangers [ Senator ]

Zagrał by ktoś teraz? sorry ze wczoraj nic nie odpisalem ale musialem zejsc z kompa

25.05.2008
10:38
[117]

cinek0,7 [ Konsul ]


Lista graczy:

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07

ja mogę teraz grać tylko niech ktoś postawi serwer

25.05.2008
10:39
[118]

adrem [ Adrem-Man ]

No ja wlasnie instalnalem,zobaczzy sie pozniej :)

25.05.2008
10:40
[119]

lewy rangers [ Senator ]

Lista graczy:

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07
lewy rangers | Currahee!

Tez chcialbym grac ale ktos by musial serwa postawic

Ej wlasnie jeszce jedno pytanie gdzei tam moge sobie w opcjach nick zmienic?

25.05.2008
10:44
[120]

ikar17 [ Pretorianin ]

Zagrał by ktoś teraz?

Tylko ja nie tworzę serwera ;)

lewy rangers---> w menu wejdź w profil i tam będzie napisane pseudo i twój nick. Możesz oczywiście go zmienić ;)

25.05.2008
11:01
[121]

lewy rangers [ Senator ]

lee chyba nikt nie zalozy serwa :/

25.05.2008
11:10
[122]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Też jestem chętny na grę :)

25.05.2008
11:18
[123]

lewy rangers [ Senator ]

Sajes-umialbys stworzyc serwa bo ja probowalem ale dupa wogole nie mam pojecia jak to sie robi

25.05.2008
11:19
[124]

beziko [ Senator ]

Ja też zagram ale serwa nie robię :P

25.05.2008
11:26
[125]

lewy rangers [ Senator ]

Ej a wy tez czasami tak macie ze pojawia sie jakis komunikat "wydajnosc gry jest niska jezeli chcesz ja poprawic to..." cos tam dalej a potem was wywala do windowsa?

25.05.2008
11:28
[126]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Na mój serw nie da się wejść, kiedyś próbowałem.

25.05.2008
11:28
[127]

beziko [ Senator ]

To czasem przez lagi, a mi czasem wyskakuje to bo jak mam kartę graficzną podkręconą to gra się jakoś śmiesznie przycina i wyskakuje mi to :)

Klikaj zawsze anuluj :)

25.05.2008
12:13
smile
[128]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jak by ktos byl zainteresowany to zakladam serw:
Login: GOL
hsł: gol

25.05.2008
12:18
smile
[129]

.Albatros [ Konsul ]

Ja mam prośbę. Jak zakładacie to podawajcie województwo.

25.05.2008
12:22
smile
[130]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

To gdzie ten serwer? Może też bym dołączył ;>

EDIT: Chyba znalazłem ;)

25.05.2008
15:50
[131]

ikar17 [ Pretorianin ]

Kto będzie dzisiaj jeszcze grać?

25.05.2008
16:17
[132]

remekra [ Horonrzy ]

Ja bym mógł.

25.05.2008
16:17
smile
[133]

cinek0,7 [ Konsul ]

Ja mogę zagrać teraz ewentualnie za jakieś 20 minut jak ktoś chętny z serwerem to nie odmówię:D

25.05.2008
16:20
[134]

ikar17 [ Pretorianin ]

Tylko kto założy serwer :/
cinek0,7---> A serwer dasz radę założyć?

25.05.2008
16:26
[135]

cinek0,7 [ Konsul ]

ikar<---postaram się być za jakieś 20 min bo mam pewną sprawę do zrobienia.Jak nie będzie do tego czasu serwa to pomyślimy.

25.05.2008
19:13
smile
[136]

cinek0,7 [ Konsul ]

Sory za opóźnienie ale zapraszam chętnych na Świętokrzyski GOL hasło : gol
CHyba ze ktoś postawi z lepszymi trasami bo ja żadnych jeszcze nie dodawałem

25.05.2008
19:54
smile
[137]

szuBZ [ JokeR ]

Dzieki za gre :)

25.05.2008
20:03
[138]

Molpi [ I LOL'd ]

Nazwa - GOL
haslo - gol
Wbijac

25.05.2008
20:07
[139]

ikar17 [ Pretorianin ]

Co jest? Wbijajcie na serwa :P

25.05.2008
21:30
smile
[140]

Molpi [ I LOL'd ]

Dzieki za gre :)

Ikar -->> nie wytrzymales presji? ;p

25.05.2008
21:31
smile
[141]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

hehe dobry meczyk :) dzięki za grę panowie :D

25.05.2008
21:33
smile
[142]

ikar17 [ Pretorianin ]

Świetnie się grało :D a ile razy byłem pierwszy ;)
Molpi---> niestety nie ;p

25.05.2008
22:09
[143]

Czaruśgajor [ Pretorianin ]

jeszcze ja jako:
Czaruśgajor|(CMC)master18

26.05.2008
18:33
smile
[144]

lewy rangers [ Senator ]

Zagrał by ktos teraz? Tylko ktos by musial postawic serv bo ja nie umim:).

26.05.2008
19:06
smile
[145]

cinek0,7 [ Konsul ]

Jest więcej chętnych?Ja moge założyć serw jak bedą chętni bo dla 2 osób nie ma sensu..

26.05.2008
19:07
[146]

remekra [ Horonrzy ]

Ja jestem:).

26.05.2008
19:20
[147]

lewy rangers [ Senator ]

Ja jestem nadal chętny :)

Przed chwila na jednym servie sie z dj4ever ścigalem :P

cinek0,7- pasuje jak zlaozysz to powiedz powinieniem grac

26.05.2008
19:22
[148]

szuBZ [ JokeR ]

Jeszcze ja :)

26.05.2008
19:24
[149]

cinek0,7 [ Konsul ]

za 30 minut moge zrobić jak pasuje to zapraszam tam gdzie wczoraj

26.05.2008
19:26
[150]

Molpi [ I LOL'd ]

Tam gdzie wczoraj znaczy gdzie? ;P

ps. tez bede za 30min

26.05.2008
19:28
[151]

lewy rangers [ Senator ]

Molpi- chyba na świętokrzyskim [136]

Ej tylko nie smiac sie jak bede jechac :)

26.05.2008
19:32
[152]

beziko [ Senator ]

Jeżeli nikt nie wbije na Postala to wbiję do was :)

26.05.2008
19:49
[153]

beziko [ Senator ]

Robi ktoś ??

26.05.2008
19:49
[154]

remekra [ Horonrzy ]

Spokojnie powiedział że za 30 minut, a jeszcze pół godziny nie minęło:).

26.05.2008
19:50
[155]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja zaloze zaraz taki chwilow

nazwa: GOL
hasło: gol

Stoi już

26.05.2008
19:50
[156]

beziko [ Senator ]

jeszcze 5 min xD

K@jon --> no to ładnie :)

26.05.2008
19:53
[157]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07
lewy rangers | Currahee!
ctp. Miller | ctp. Miller

26.05.2008
19:56
[158]

lewy rangers [ Senator ]

kujon-jakie wojewodztwo?

26.05.2008
19:56
[159]

cinek0,7 [ Konsul ]

juz stoi tam gdzie wczoraj, zapraszam

26.05.2008
20:29
[160]

Molpi [ I LOL'd ]

GOLgda
Pomorskie
haslo - gol

26.05.2008
21:11
[161]

Molpi [ I LOL'd ]

Dzieki za gre :)

26.05.2008
21:11
[162]

remekra [ Horonrzy ]

Tak samo, dzięki.

26.05.2008
21:14
[163]

ikar17 [ Pretorianin ]

Fajnie się grało, dzięki wszystkim za grę.

26.05.2008
21:18
[164]

Tomkju [ Centurion ]

Dzięki za grę :)

26.05.2008
21:21
[165]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Zagramy teraz? Niech ktoś zrobi serw i poda parametry.

26.05.2008
21:46
[166]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Zakladam serw

nazwa:GOL
haslo: gol

26.05.2008
22:27
[167]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Są chetni na wyscigi?

26.05.2008
22:31
smile
[168]

lewy rangers [ Senator ]

Troche spoznione ale dzieki za gre panowie mam nadzieje ze w najblizszym czasie to powtorzymy. :)

K@jan- godzine temu szukalem twego serwa i nie moglem znalezc ale teraz juz za pozno na gre

Ciao

27.05.2008
14:20
[169]

szuBZ [ JokeR ]

Mam małą prośbę-
Szukajcie na polskich servach serva 'Trackmania Runds' - zobaczcie czy idzie na niego wejść :) Jeśli nie to napiszcie, jeśli tak to też napiszcie ;PP

27.05.2008
14:22
[170]

ikar17 [ Pretorianin ]

szuBZ---> nie idzie się podłączyć.
Kto, by teraz zagrał?

27.05.2008
15:10
smile
[171]

lewy rangers [ Senator ]

Zagrał by ktos teraz? Tylko trza by bylo serwa postawic :P

27.05.2008
15:42
smile
[172]

lewy rangers [ Senator ]

Nikt nie ma ochoty?

27.05.2008
17:14
[173]

lewy rangers [ Senator ]

Ej mam pytanie w edytorze zrobiłem sobie taki samochód jak na zdjęciu ---->
W edytorze i w profilu przy wybieraniu samochodów jest on czarny, a w grze taki bordowo-zgniłozielony. Wiecie czemu tak jest i jak mogę to zmienic?


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - lewy rangers
27.05.2008
19:19
smile
[174]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

jak komuś się nudzi, oto moja ekstremalna mapka :)

27.05.2008
19:39
[175]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Kiedy gramy?

27.05.2008
19:41
smile
[176]

ikar17 [ Pretorianin ]

hctkko.---> omg tego nie da się przejść, przy drugim checkpoincie nie mogę podjechać pod górę.

27.05.2008
19:44
smile
[177]

lewy rangers [ Senator ]

Gramy może bo nie mam co robic:)

27.05.2008
19:45
smile
[178]

pooh_5 [ Rawr ]

lewy rangers- otoczenie się odbija, wziales maksymalny połysk :)

27.05.2008
20:22
smile
[179]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

ikar17 >> da się :)

oto powtórka:

27.05.2008
20:31
smile
[180]

lewy rangers [ Senator ]

pooh_5- dziex rzeczywiscie mialem za duzy polsyk teraz jest juz lepiej.

Kurde zagralbym se z kims z gola rundke :D

27.05.2008
20:59
[181]

lewy rangers [ Senator ]

Nie no naprawde nikt nie zagra ?:d tylko serwa stworzyc trZa

spoiler start
dobra, juz wiecej razy nie bede ;)[spoiler/]

27.05.2008
21:01
[182]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Moze ktos wrzucic linka do stronki gdzie pisze, jak sobie nick zabarwic?

27.05.2008
21:02
[183]

Molpi [ I LOL'd ]

27.05.2008
21:07
[184]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Dzieki za linka.

Ja bede mogl grac za godzinke z kawalkiem, moze troche wczescniej, o ile oczywiscie sie znajda chetni do gry ;)

27.05.2008
21:19
[185]

lewy rangers [ Senator ]

K@jon- ja jestem chętny ale po 22 to dla mnie torche za pozno ;)

I pozostaje jeszce sprawa serwa :)

27.05.2008
22:17
smile
[186]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Zalozylem, serwa, mam nadzieje ze ktos wbije ;P

nazwa: GOl
haslo: gol

27.05.2008
22:58
[187]

remekra [ Horonrzy ]

Dzięki za grę.

27.05.2008
22:58
smile
[188]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

trasy swensena wymiatają :) thx za gre.

27.05.2008
23:02
smile
[189]

lewy rangers [ Senator ]

Dziękuje za gre panowie, moze jutro to powtorzymy.

28.05.2008
08:18
[190]

Bobe[X] [ Centurion ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex

28.05.2008
15:05
[191]

lewy rangers [ Senator ]

Są może chętni na gre? Tyko serwa trza postawić.

28.05.2008
19:13
[192]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Sa chetni?

28.05.2008
19:31
[193]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Ja jestem.

28.05.2008
19:58
smile
[194]

lewy rangers [ Senator ]

Ja moge zagrac.

28.05.2008
20:08
[195]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Serw stoi wbijac:
nazwa GOLASY
haslo: gol

28.05.2008
20:54
[196]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Widze taaaaka wole walki ;P

Tak BTW, moglibyscie chociaz troche zmodyfikowac troche swoje bolidy, a nie wiekszosc ma te same.

28.05.2008
21:15
[197]

lewy rangers [ Senator ]

Ja teraz moglbym zagrac ale nikogo innego nie widze chetengo i nie widze serwa

A propo podawajcie nazwy wojewodztw.

Wozek mam zmodyfikowany od wczoraj.

Mam ich nawet ze 4,5 wersji :D

28.05.2008
21:18
[198]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

OStatni raz zaloze potem,a jak nie to olewam i ide grac w dote, zaloze o 21:30 ! nazwa i haslo wyzej.

a po co nazwe wojewodztw? wystarczy wyszukac

28.05.2008
21:47
[199]

remekra [ Horonrzy ]

Znalazło serwer golasy, ale nie mogę się połączyć.


O teraz już nie ma serwera, a szkoda:(.

28.05.2008
21:52
[200]

lewy rangers [ Senator ]

Tez miałem problem z polaczeniem.

29.05.2008
19:34
[201]

Reavek [ Tukan ]

nudziłem się to i trasę zrobiłem... trochę mnie poniosło podczas robienia ;)

29.05.2008
21:32
smile
[202]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

Reavek ----> ciekawa trasa, znalazłem aż 3 cuty :) mój czas 0:19.39 :D replay:

29.05.2008
22:14
[203]

Reavek [ Tukan ]

cholera :P


kurde fajna sprawa robienie tras, tylko trzeba mieć pomysł no i chęć do bawienia sie :)

ta moja to tak na szybko, jutro ją poprawie ;)

30.05.2008
18:06
[204]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Co wy na gre dzisiaj o 21?

30.05.2008
18:11
[205]

remekra [ Horonrzy ]

Kurde, ja pewnie bym mógł o 21, ale wolałbym teraz.

30.05.2008
20:49
[206]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

ekhem, to ktos pogra czy nie bo nie chce mi sie bezowocnie czekac.

30.05.2008
20:51
[207]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Ja mogę, byleby nie puchar.

30.05.2008
21:00
[208]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Zalozylem, dane takie jak ostatnio, jak byscie nie mogli wbic to piszcie.

30.05.2008
21:30
[209]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch

30.05.2008
21:55
smile
[210]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

<< jak zwykle :)

30.05.2008
21:56
[211]

ikar17 [ Pretorianin ]

Dzięki za grę, trochę krótko się grało, tylko szkoda, że tak mało ludzi już gra ;(

spoiler start
Gdzie ta rywalizacja z Molpim ;(
spoiler stop

30.05.2008
22:45
smile
[212]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

gierka zaje*ista w swej prostocie, ale i w ilości tras;] tylko cholera mi się tnie jak skurwysyn przez neta...

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3

30.05.2008
23:47
[213]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ludzie, po jakiego kija sie dopisujecie jak z nami nie gracie?

31.05.2008
20:29
smile
[214]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

robicie coś tak po 21?

31.05.2008
20:37
smile
[215]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Tak.

31.05.2008
21:04
smile
[216]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

to założy ktoś?

01.06.2008
10:07
smile
[217]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

mam pytanko. jak użyć w nick'u znaków specjalnych, tak jak np. chociażby &#1180;? czy wystarczy je po prostu skopiować z tablicy znaków, czy trzeba mieć coś wykupione? pzdr

edit. no....tu nie poszło;]

01.06.2008
13:07
[218]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Nie, nie musisz niczego kupowac.

01.06.2008
13:21
smile
[219]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

ale jak to zrobić? kolorować umiem, ale tego nie mogę nigdzie znaleźć;]

01.06.2008
13:41
smile
[220]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

dobra. już sobie jakoś poradziłem. po prostu część ze znaków działa, a część nie. trzeba tylko trafić na odpowiednie

02.06.2008
20:33
smile
[221]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

może dziś?

05.06.2008
17:34
[222]

ziomalekos [ Centurion ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos

05.06.2008
17:43
[223]

.Albatros [ Konsul ]

Gracie dzisiaj?

06.06.2008
13:19
[224]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Ja od paru dni gram w Trackmanie, ale wersje tylko Nations, już ściągam Forever. Może później do was dołącze jak trochę potrenuje.

06.06.2008
14:37
[225]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Nie masz co dolaczac bo ten watek juz praktycznie umarl.

06.06.2008
16:00
[226]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

może dzisiaj po 21 ktoś zagra?

06.06.2008
16:00
smile
[227]

ikar17 [ Pretorianin ]

O 21 mogę zagrać.
EDIT: Długo już nie grałem :D

06.06.2008
16:01
smile
[228]

remekra [ Horonrzy ]

Ja po długiej przerwie bym mógł zagrać, teraz albo o tej 21.

06.06.2008
16:04
smile
[229]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

to musimy znalezc kogos kto zalozy serv, albo wbijemy na jakis pusty :D

06.06.2008
16:07
[230]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

czemu wy zawsze o 21 gracie? może ktoś już o tej godzinie grzecznie śpi, albo ma ciekawsze rzeczy do roboty. nie da rady teraz?

06.06.2008
16:14
[231]

ikar17 [ Pretorianin ]

Kazuya_3---> wieczorem najwięcej osób gra, proste ;)
hctkko-->faktycznie, masz trochę racji. Euro się zaczyna już jutro :D

06.06.2008
16:15
[232]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

o tej porze większość ludzi ma "ciekawsze rzeczy do roboty" od grania ;) ale idzie Euro i nici z grania :P

06.06.2008
18:41
smile
[233]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

To co panowie jest ktoś chętny teraz do pogrania??? Tylko trzeba zrobić serwer.

06.06.2008
19:34
smile
[234]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

spoko. ja mogę grać. tylko ten server...kto założy...

06.06.2008
20:12
smile
[235]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

No właśnie kto???

06.06.2008
20:22
smile
[236]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Panowie, ja założyłem serwer. Kto chce niech wbija :)
Nazwa serwa: GOLSerwer - hasło: golas

06.06.2008
20:27
[237]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

ku*wa. nie mogę sie połączyć!!!

06.06.2008
20:29
[238]

remekra [ Horonrzy ]

Ja też nie mogę.

06.06.2008
20:30
[239]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

BE_WANTED---> masz dobrze skonfigurowane połączenie, abyśmy mogli się podłączyć?

edit. krótko mówiąc: DUPA!!!

06.06.2008
20:31
[240]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Zobaczcie teraz.

06.06.2008
20:34
[241]

remekra [ Horonrzy ]

Nie, nadal nie mogę.

06.06.2008
20:35
[242]

hugo [ v5 ]

Firewall'a nie masz jakiegoś czasem? (connection failed)

06.06.2008
20:36
[243]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Wszystko poustawiane cacy. Firewall też nie przeszkadza... nie wiem w czym rzecz :(

ps. teraz jest bez hasła.

06.06.2008
20:41
[244]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

tak samo. ale wątpię, aby to miało jakieś znaczenie

może ktoś inny kto wcześniej zakładał serwery bez problemów, może teraz założyć, co?

06.06.2008
20:42
[245]

hugo [ v5 ]

Rzeczywiście, bez zmian. Może jakiś ochotnik założy serwer u siebie? (u mnie na wifi będzie się ciągle zrywać)

06.06.2008
20:50
smile
[246]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

A może wbić na jakiś wolny serw? To chyba będzie najlepsze wyjście z tej sytuacji :)

Jak tak, to jaki proponujecie?

06.06.2008
20:53
[247]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

mazowieckie, esports.pl...

0 ludkow i krotkie trasy

06.06.2008
20:55
[248]

hugo [ v5 ]

A przy okazji GOL'a znalazło mi Rookie_Old-School

06.06.2008
22:23
smile
[249]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

dzięki za grę BE_WANTED;]

i jak już wspominałem, trzeba znaleźć kogoś, kto będzie zakładać servery, bo tak to jedna wielka dupa! pzdr

06.06.2008
22:25
[250]

ikar17 [ Pretorianin ]

Trochę grałem z wami i zauważyłem jedno: otóż gra się bardzo słabo, niestety :P Trzeba zrobić serwer GOLa.

06.06.2008
22:25
[251]

hugo [ v5 ]

Ugh, jak na drugi raz (a pierwszy z GOLasami), całkiem nieźle, ścisła ~10.

Tak przy okazji, chyba wypada się wpisać:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar

06.06.2008
22:30
smile
[252]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Tobie też dziękuję za grę :) Szkoda, że tak mało "golasów" było ;/

07.06.2008
19:30
[253]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

popyka ktos?

07.06.2008
19:50
[254]

cinek0,7 [ Konsul ]

ja moge zagrać

07.06.2008
19:59
[255]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

to zaloze serwa o 20.30

07.06.2008
20:39
[256]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Dobra, to moge zalozyc, ale niech chociaz jedna osoba potwierdzi tu na forum ze jest gotowa grac.

07.06.2008
22:05
smile
[257]

lewy rangers [ Senator ]

Ja mogłbym za chwile zagrać jak jest ktoś chętny, tylko by trzeba serwa założyć.

09.06.2008
14:04
[258]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

Moje medaliki z singla ;)


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Master_2
09.06.2008
14:31
[259]

szuBZ [ JokeR ]

Master -> mozesz podac czasy jakie trzeba zrobic na medal autora?

09.06.2008
15:48
[260]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

A01: Nadeo - 25.54, Gold - 25.87
A02: Nadeo - 16.25, Gold - 17.27
A03: Nadeo - 18.75, Gold - 17.27
A04: Nadeo - 5.95, Gold - 6.36
A05: Nadeo - 16.91, Gold - 18.05
A06: Nadeo - 28.58, Gold - 30.26
A07: Nadeo - 29.14, Gold - 30.97
A08: Nadeo - 1:04.48, Gold - 1:08,38
A09: Nadeo - 25.98, Gold - 27.76
A10: Nadeo - 9.64, Gold - 10.14
A11: Nadeo - 19.32, Gold - 20.45
A12: Nadeo - 19.09, Gold - 20.07
A13: Nadeo - 31.70, Gold - 33.79
A14: Nadeo - 22.17, Gold - 23.52
A15: Nadeo - 25.33, Gold - 26.96

09.06.2008
17:19
[261]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

Na A06 mam czas 28.68 i kropka :P


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Master_2
13.06.2008
18:42
[262]

szuBZ [ JokeR ]

Nie zauwazyliscie, ze dawnooo nie gralismy... ;>

To moze cos zagramy wieczorem poznym lub teraz?

13.06.2008
18:43
smile
[263]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

zauważyliśmy...

edit. ale czy jest ktoś, kto może założyć serwer do którego można się podpiąć?

13.06.2008
18:45
[264]

ikar17 [ Pretorianin ]

No faktycznie...zainteresowanie tą grą trochę przeminęło ;P
szuBZ---> ja nie zakładałem nigdy serwera :0

13.06.2008
18:46
[265]

szuBZ [ JokeR ]

valkom -> a ty nie mozesz zalozyc? Z tego co pamietam to na twoj serv dalo sie wejsc... (chyba ;P)

Mi tam wszystko jedno kto jakie da trasy... Mnie interesuje serv i osoba ktora go zalozy ;) Ale dajcie znak jak cos zrobicie... Tylko nie robcie w godzinach 21-22. No chyba, ze chcecie grac be ze mnie ;PP

13.06.2008
18:47
[266]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

tylko pamiętajcie, że jak ktoś będzie zakładał, to tylko jakieś MINI trasy, nie?;D

13.06.2008
19:13
[267]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja jak zwykle moge zalozyc, ale musze widziec jakies zainteresowanie z waszej strony.

13.06.2008
19:51
[268]

szuBZ [ JokeR ]

widac, ze male^^

Musze sie pochwalic, ze w ciagu 24h z 150 000 miejsca awansowalem na 74 000 :))

16.06.2008
08:24
smile
[269]

lukaszop [ Pretorianin ]

Grałby ktoś dzisiaj tak o 17.00?

17.06.2008
18:51
smile
[270]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Gra ktoś tera w Trackmanie?

17.06.2008
18:54
[271]

lewy rangers [ Senator ]

Ja teraz mogę. Tylko trzeba serwa postawić.

Tomal - problem taki jest, że nie umiem ;-(

17.06.2008
18:56
[272]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

No to stawiaj i można grać.

Jeszcze ja kumpla ściągnę może zaraz...

18.06.2008
11:45
[273]

White Star [ Legend ]

Tak przy okazji, chyba wypada się wpisać:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino


zobacze jak z netem będzie w irlandii i moze sobie pogram z Wami :) wciagająca gierka :)

18.06.2008
18:14
smile
[274]

lewy rangers [ Senator ]

Zagrał by ktoś teraz, jeżeli ma czas i ochotę? Tylko by musiał ktoś serwa postawić.

19.06.2008
16:14
[275]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

yeah! :)


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Master_2
21.06.2008
11:22
smile
[276]

lewy rangers [ Senator ]

Dalej zagra ktoś teraz? Wakacje w końcu to nie trzeba juz zakuwać ]:->

spoiler start
Tylko jak bedą chętni niech ktoś serwa postawi. ]:->
spoiler stop

21.06.2008
11:40
[277]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

ja mogę zagrać, ale serwa nie założę bo nie będziecie się mogli dołączać :/

21.06.2008
11:55
smile
[278]

lewy rangers [ Senator ]

Kurczę szkoda, to może ktos jeszc się dołaczy co umie stworzyć serwa

22.06.2008
22:12
[279]

lewy rangers [ Senator ]

A może teraz ktoś zagra?

22.06.2008
22:18
smile
[280]

.Albatros [ Konsul ]

Miło się z wami grało, ale ja już do Trackmanii raczej nie wrócę, bo zresetowali ladder na BN :)

22.06.2008
22:26
[281]

Zabójca13 [ ICE ]

Szacowany pozostały czas: 1 godz. 6 min 20s.

A w tej grze sie jezdzi jedynie bolidami??

22.06.2008
22:40
[282]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

A w tej grze sie jezdzi jedynie bolidami??
tak. możesz jeszcze kupić wersję trackmania united forever, która jest o wiele bardziej rozbudowana.

22.06.2008
22:42
smile
[283]

Zabójca13 [ ICE ]

Ale jezeli tak bardzo sie nie rozni poza bolidami od sunrise to moze byc ;).

22.06.2008
23:54
[284]

Zabójca13 [ ICE ]

Mam zainstalowane. Ktos chetny do gry?

23.06.2008
01:17
[285]

Zabójca13 [ ICE ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino
Zabójca13 | djsplash13

23.06.2008
11:22
[286]

lewy rangers [ Senator ]

A teraz ktoś chętny do gry? :-P

24.06.2008
12:37
[287]

White Star [ Legend ]

a teraz? ;]

24.06.2008
12:41
smile
[288]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino
Zabójca13 | djsplash13
Ceran_19 | ceran

24.06.2008
14:01
[289]

Zabójca13 [ ICE ]

Ktos tera rypnie??

24.06.2008
15:34
[290]

White Star [ Legend ]

ja? ;P

edit :/ lol tu mam godzine do przodu w irlandii :D walić na gg jak ktoś chce zagrać :D 1292866

02.07.2008
10:47
[291]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A może jakieś małe zawody byśmy użądzili?
Powiedzmy moglibyśmy zrobić w zależności od liczby ochotników parę grup po 10 osób (lub mniej),a potem możnaby użądzić puchar :)

Lub też klasyfikacja generalna w X wyścigach.

Co Wy na to?

02.07.2008
10:52
smile
[292]

White Star [ Legend ]

klasyfikacja generalna po X wyscigach

02.07.2008
11:04
smile
[293]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

OK skoro pojawił się pierwszy chętny to możemy spróbować.
Na początek oczywiście zapisy

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2.
3.
4.
...

I miejsce - 10 punktów
II miejsce - 8 punktów
III miejsce - 6 punktów
IV miejsce - 5 punktów
V miejsce - 4 punktów
VI miejsce - 3 punktów
VII miejsce - 2 punkty
VIII miejsce - 1 punkt

Klasyfikacja generalna :
Lp. nick na forum/nick w grze
I.
II.
III.

...

Zapisy otwarte !!!

Póki co bez określonego limitu czasowego - zobaczymy czy aprawa się rozkręci :)
A w razie czego zrobi się nową część.

Pozdro.

02.07.2008
11:08
[294]

Molpi [ I LOL'd ]

a na jakich trasach bedziemy jezdzic? mam nadzieje ze nie na nadeo...

02.07.2008
11:10
[295]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Wszystko jest do uzgodnienia.
Jako,że jestem początkujący w tej odmianie TrackManii nie mam jeszcze rozeznania w mapach i nie znam dobrych customów.
Zaproponujcie coś :)
Ja zaproponowałem małe współzawodnictwo.

02.07.2008
11:12
[296]

White Star [ Legend ]

oj tam ;P zobaczymy jak wpadną bardziej doswiadczeni gracze :) ja tam narazie tylko na singlu jezdze i mam podaj 115medali w tym pierwsze dwa boksy pełne i jeden medal autora zdobyła mi sąsiadka 12letnia bo 3krotnym sprobowaniu jazdy na planszy :d

02.07.2008
11:14
[297]

Molpi [ I LOL'd ]

moze trasy mini od svensena?

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3.
4.

02.07.2008
11:16
[298]

White Star [ Legend ]

a mozesz je zapodać (link) czy cos?

02.07.2008
11:17
[299]

Molpi [ I LOL'd ]

Wejdz sobie na serwer z tymi trasami ;p Polska>slask>mini by...

02.07.2008
11:20
[300]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Widzę,że są różne rodzaje plansz (coś kojarzę z Nations).
Rozwijam propozycję - jako że są różne gusta i guściki możemy zrobić cykl różnych spotkań/rajdów na różnych typach tras.
Wtedy po np. 10 takich rundach wyłonimy zwycięzcę uniwersalnego,a nie takiego,który dobrze się czuje na jednym rodzaju.

Zgadzacie się?

02.07.2008
11:25
[301]

White Star [ Legend ]

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4.

no napewno cos wybierzemy ;)

02.07.2008
11:26
[302]

Molpi [ I LOL'd ]

a jak chcecie jezdzic? iles rund czy okreslona ilosc czasu?

02.07.2008
11:27
[303]

Narmo [ nikt ]

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5.

02.07.2008
11:34
[304]

White Star [ Legend ]

ja bym był za okreslonym czasem. np. 5 minut na trase

02.07.2008
11:43
[305]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Tylko trzeba by było to jakoś zrobić aby jedno spotkanie nie trwało 5 min,a np. ok 20.
W tym celu proponuję ustawienie 4-5 plansz,po każdym zakończonym wyścigu robimy zrzut ekranu i zapisujemy do pliku.
Po zawodach robimy małą klasyfikację generalną i robimy zestawienie.

Można by to zrobic jeszcze w jakiś inny sposób ale jak narazie go nie znam :)

02.07.2008
11:44
[306]

White Star [ Legend ]

sa tu wyjadacze co grają przez neta duzo to oni beda obcykani w metodach ;)

02.07.2008
11:50
[307]

Molpi [ I LOL'd ]

Ja bym proponowal na jedna trase 10 minut i po 3 lub wiecej tras w sobote/niedziele.
Trasy bysmy podawali na tydzien przed zeby mozna bylo potrenowac :)
A co do tego na jakich trasach to nasunal mi sie pewien pomysl, ale musze go jeszcze opatentowac.

02.07.2008
11:51
smile
[308]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Tylko gdzie oni są... gdzie są oni ?

Sobota/niedziela w wakacje? Panie.. daj Pan spokój ;)

02.07.2008
11:53
[309]

White Star [ Legend ]

tam sa gdzie chcą ;P jendo pracują drudzy w rozjazdach ;P moze pod wieczor sie ktos zjawi. nic na szybko ;P

02.07.2008
12:06
[310]

lewy rangers [ Senator ]

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5. lewy rangers/Currahee!


Ja sobie z wielkąchęcia pojeżdzę tylko żeby rodzicom coś nie wyskoczyło i nie musiał nigdzie jechać, ale raczej nie.

Dawno nie jeździłem z GOL-ową bracią w TM. :)

02.07.2008
15:26
[311]

Molpi [ I LOL'd ]

Kolo 20:00 postawie serwer z kilkoma trasami mini :)

02.07.2008
15:38
[312]

White Star [ Legend ]

ok :) obym do roboty nie poszedł to pogram ;]

02.07.2008
16:14
[313]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Też się piszę.
Mam nadzieję,że żadne piwo nie będzie mi przeszkadzać ;)

02.07.2008
16:42
[314]

Molpi [ I LOL'd ]

Pogra ktos teraz?

02.07.2008
16:53
[315]

ikar17 [ Pretorianin ]

Pozwolę się dopisać ;p

Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5. lewy rangers/Currahee!
6. ikar17/valkom

Długo nie grałem, ale zauważyłem, że serwery trochę opustoszały ;p

02.07.2008
16:57
smile
[316]

lewy rangers [ Senator ]

Ja moge teraz zagrać, ja! Tylko serv stawcie.

02.07.2008
17:10
[317]

Molpi [ I LOL'd ]

woj. pomorskie
gol
haslo: dupa

02.07.2008
18:13
smile
[318]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

hahah, dzięki za meczyk ;) powiedzcie czy valkom był na podium na tej trasie co wyszedłem ;)

02.07.2008
18:22
smile
[319]

ikar17 [ Pretorianin ]

hctkko---> chyba nie byłem :)

02.07.2008
18:29
smile
[320]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Ja się z Wami nie bawię - cziterzy ;)

02.07.2008
18:41
smile
[321]

lewy rangers [ Senator ]

Dzięki za grę, czekam na 20.

02.07.2008
19:04
[322]

White Star [ Legend ]

czemu cziterzy? co zrobili Ci oszuści? podobno jak sie ma podczas jazdy wcisniety pewien klawisz to szybciej autko jedzie... :P

02.07.2008
19:04
[323]

Molpi [ I LOL'd ]

Niestety :/

spoiler start
z przyczyn osobistych serwer moge postawic najwczesniej o 21:00 o ile sie wyrobie
spoiler stop

02.07.2008
19:05
[324]

prostata [ Chor��y ]

zalozcie nowy temat

02.07.2008
19:21
[325]

White Star [ Legend ]

moglbym zalozyc ale nie wiem czy ejstem godzien ;D

02.07.2008
19:53
[326]

lewy rangers [ Senator ]

Star - jak możesz to załóż serwer.:) Ja kiedyś próbowałem bo chciałem z kumplem pograć, ale kumplwoi pisało, że nie może się połączyć.

02.07.2008
20:01
[327]

White Star [ Legend ]

oj ja tu w uk mam takiego neta ze w akzdej chwili mzoe pasc a i tak podkradam od kogoś ;D watpie ze da sie serwer zalozyc :D ale grac mgoe bo juz gralem pare razy ;P

02.07.2008
20:08
[328]

Narmo [ nikt ]

U mnie jakiś błąd wyskakuje. Pewnie port musiał bym przekierować a mi się nie chce :P

02.07.2008
20:28
[329]

lewy rangers [ Senator ]

Czyli narazie z granie nici. :( Miejmy nadzieję, że Molpi będzie mogł założyć serv o 21.

02.07.2008
20:54
[330]

Molpi [ I LOL'd ]

woj. Pomorskie
gol
haslo: dupa

02.07.2008
21:02
[331]

White Star [ Legend ]

wczesniej wbiłem ale nie moge znów :/

02.07.2008
21:58
[332]

White Star [ Legend ]

lol :D maniaki :D ja tak rekreacyjnie jeżdze widze :D

02.07.2008
22:01
smile
[333]

ikar17 [ Pretorianin ]

Ja tam żaden maniak nie jestem ;D

02.07.2008
22:02
smile
[334]

Molpi [ I LOL'd ]

Dzieki za gre.
C04 bylo piiiikne :]

02.07.2008
22:06
smile
[335]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

<---------

02.07.2008
22:30
[336]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Słuchajta - założyłem serw na woj Podlaskim
gol
hasło : dupa

Chciałbym sprawdzić czy możecie się podłączyć.
Mógłbym jeszcze liczyć na jakąś pomoc?
Z góry dzięki :)

02.07.2008
22:36
[337]

ikar17 [ Pretorianin ]

Herr Flick---> Nie idzie się podłączyć.

02.07.2008
22:40
[338]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A wogóle widać serva?

Ciekawe w czym jest problem.. w tym,że mam wewnętrzne IP czy też chodzi o jakieś porty?
W CoD2 moje serwery działają...

03.07.2008
12:00
smile
[339]

lewy rangers [ Senator ]

Ja pierdziele, a ja przez ten durny komputer do końca nie mogłem zagrać :P. No cóż przynajmniej przez ten czas jaki sobie pograłem miło było.

03.07.2008
15:30
[340]

Molpi [ I LOL'd ]

o 20:00 stawiam serwer z trasami mini, moze uda mi sie znalezc kilka nowych :)

03.07.2008
15:33
smile
[341]

beziko [ Senator ]

Może ja też zagram ale muszę od nowa zainstalować bo kurczę wczoraj brat kupił płytę główną, a na niej nie chciały RAMy działać no więc załatwoł zmianę RAMów na inną firmę :)

03.07.2008
16:27
smile
[342]

lewy rangers [ Senator ]

O 20.00 będe mógl chyba zagrać. Mam nadzieję, że nie będe miał kłopotów. :)

03.07.2008
16:29
smile
[343]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Witam, w jaki sposób gracie? hamak?

03.07.2008
16:48
smile
[344]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Przepraszam(edit się skończył) - zależy mi na odpowiedzi. Bo tak ściągam i jadę z Wami :P

03.07.2008
17:35
[345]

beziko [ Senator ]

Mi tam pasi o 20:00 nawet dawno nie grałem ale mam pytanie:

patrzyłem na filmik w CDA o TM:United Forever ale był taki krótki więc nie wiem czy kupić !! Co myślicie ??

03.07.2008
17:37
[346]

Molpi [ I LOL'd ]

Apo -->> normalnie przez internet :) kolo 20:00 podam dane serwera i pojezdzisz z nami :)

Beziko -->> moim zdaniem szkoda kasy

ps. mam kilka nowych tras na wieczor :0

03.07.2008
17:55
[347]

White Star [ Legend ]

ale jakieś normalne? ;] czy znowu pol czasu zleci na wykminienie jak przeskoczyć na platforme :D hehe :) a jak mozna te trasy ściągać?

03.07.2008
18:13
[348]

Molpi [ I LOL'd ]

Gwiazda -->> w trakcie gry esc - opcje - zaawansowane - zapisz trase, cos takiego

03.07.2008
18:15
smile
[349]

beziko [ Senator ]

Molpi to wyślij na stronkę trackmanii :D

03.07.2008
18:16
[350]

Molpi [ I LOL'd ]

co mam wyslac?

Gwiazda -->> zapsiuj sobie te trasy na ktorych bedziemy grali :) potem jak bedziesz chcial bedziesz mogl cwiczycz

03.07.2008
18:16
[351]

White Star [ Legend ]

ok, dzieki :) rzea bedzie pcowiczyc bo dzikie są te mini :)

03.07.2008
18:19
[352]

Narmo [ nikt ]

Lipton. Ściągnąłem sobie samochód nowy, wgrałem, zrobiłem plik loc, wysłałem model na serwer, żeby ludzie mogli szybciej ściągnąć podczas łączenia się. W grze widać go normalnie, ale tylko u mnie. Każdy w sieci widzi mój standardowy model samochodu. Ech...
Okazało się, że żeby inni mogli widzieć moje podmienione modele muszę mieć płatną wersję gry.

03.07.2008
18:21
smile
[353]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Jak w dwie godziny się ściągnie to ruszę z Wami ;)

03.07.2008
19:28
smile
[354]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Dobra, w razie czego jestem gotowy. Jak bym w razie nie widział wątku to pisać do mnie na gadu.

03.07.2008
19:51
[355]

Molpi [ I LOL'd ]

Stawiam serwer!

woj. pomorskie
serwer - gol
haslo - dupa

Ostateczny rez bedzie o 20:00 a przez te 9 minut bedziemy jezdzic na 1 trasie

03.07.2008
19:56
[356]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Molpi --> z całym szacunkiem - nie widzę tego serwera.

03.07.2008
21:04
smile
[357]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

jedyna sensacja >>
:P


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - hctkko.
03.07.2008
21:08
smile
[358]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

;))))

Ciekawa gra chociaż ciężko było się przesiąść z Q3A :P

03.07.2008
21:09
smile
[359]

ikar17 [ Pretorianin ]

<----------hctkko

03.07.2008
21:09
smile
[360]

beziko [ Senator ]

Ja sobie poszedłem bo dźwięk mnie denerwował :/

03.07.2008
21:10
[361]

Molpi [ I LOL'd ]

Dzieki za gre ;)

Hc -->> spjepszaj dzjadu!


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Molpi
03.07.2008
21:13
smile
[362]

lewy rangers [ Senator ]

Good Game Men

Cholera Hc jakbyś na ostatniej mapie wyszedł od razu byłbym numero Uno!11111oneone :(| <grrr>
|

03.07.2008
21:16
smile
[363]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

Molpi >> stfu :P:P

04.07.2008
11:44
smile
[364]

lewy rangers [ Senator ]

Czy dzisiaj też pogramy wieczorkiem? :)

04.07.2008
14:48
[365]

Molpi [ I LOL'd ]

Mini 09 nowe pb :)

kolo 20:00 stawiam serwa, trasy te same co wczoraj.

ps. wlasciwie postawie serwa teraz bo chce potrenowac :) dane jak zawsze


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Molpi
04.07.2008
14:57
smile
[366]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Dobra ja moge śmigać ;)

edit HASŁO NIE DZIAŁA

04.07.2008
15:02
[367]

Molpi [ I LOL'd ]

haslo: gol
przez przypadek dalem ine

04.07.2008
15:11
[368]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Hasło GOL

(nie widzialem posta)

04.07.2008
15:15
[369]

White Star [ Legend ]

ja nie ebde mogl wieczorem bo gram 2 mecze w IFQ, chyba ze bedziecie dłuugo grać ;]

04.07.2008
16:03
smile
[370]

ikar17 [ Pretorianin ]

O kurde.

Musiałem to dać :D


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - ikar17
04.07.2008
16:15
[371]

Molpi [ I LOL'd ]

Hc -->> jestes chamski ;p (19:37)

Dzieki za gre! do 20:00

spoiler start
moze mnie nie byc
spoiler stop


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Molpi
04.07.2008
16:17
[372]

beziko [ Senator ]

Będzie dziś serwer ??

04.07.2008
16:44
smile
[373]

lewy rangers [ Senator ]

Aarrgghh! A mnie akurat nie było :/ a ci se tu grali ;)

Trudno czekam na 20.00

04.07.2008
17:22
smile
[374]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Beziko --> no oczywiście, że będzie. Mówią wszyscy - o 20.00

Ja dzisiaj pojechałem no i nie poszło mi aż tak źle. Chociaż screeny mówią co innego ;P Raz nawet byłem drugi ;]

spoiler start
a Molphi to cziter :P

04.07.2008
17:29
smile
[375]

lewy rangers [ Senator ]

Apo - wszyscy to 'czitery'

04.07.2008
17:31
smile
[376]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Taa już widzę ten wątek --> "Trackmania Nations Forever - gdzie znajdę kody? HELP!"

04.07.2008
17:35
smile
[377]

beziko [ Senator ]

Kurczę ludzie mam problem - brat przypadkiem usunął z kompa instalkę TM: Nations Forever, a ja chcę od nowa zainstalować bo mam problem z dźwiękiem !! Lecz chcę ściągnąć ze strony Track Manii ale nie mogę bo plik ma w sobie wirusa !! Nie wiecie skąd mogę pobrać ??

Ostatnie wyjście to od kumpla pożyczyć ale nie wiem czy mi da bo ostatnio dużo od nie go pożyczałem (głównie CDA )

edit: czitów nie ma !! Nie dawno patrzyłem w necie z nudów tak czy są czity (nie żebym ich miał używać ) ale nie ma !! Nawet znalazłem temat co koleś się pyta czy są gdzieś do pobrania xD

04.07.2008
17:39
[378]

lewy rangers [ Senator ]

Bezio - może stąd? Jak nie to poszukaj troche na googlach.
[edit] o lol sorka, usuwam link.

04.07.2008
17:42
smile
[379]

beziko [ Senator ]

lewy --> ten plik z linku ma trojana !

Dobra pójdę do kumpla jutro :)

04.07.2008
18:12
[380]

Radzior14 [ Junior ]

hhmmm.... widze ze ciekawa gierka!!! jak sie uda to jeszcze dzisiaj wbije ;]

04.07.2008
19:23
smile
[381]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja już w pełnej gotowości. Tylko czekam na sygnał startu ;)

04.07.2008
19:25
smile
[382]

lewy rangers [ Senator ]

Apo - ja też :) Przydałoby się niedługo założyć nową część. ;)

04.07.2008
19:29
smile
[383]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

lewy --> zrobi się ;)

Radzior --> rejestruj się i czekaj na dane.

04.07.2008
19:45
[384]

Molpi [ I LOL'd ]

Zaraz stawiam serwer :)
woj. pomorskie
gol
dupa
O 20:00 ostateczny rez i jedziemy (teraz mozna potrenowac Mini 01;p)

04.07.2008
19:47
[385]

ikar17 [ Pretorianin ]

Jednak się dziś nie zjawię więc zagrajcie beze mnie :)

04.07.2008
19:55
[386]

lewy rangers [ Senator ]

Ludzie zbierać się gram tylko z Molpim.

04.07.2008
20:14
[387]

Radzior14 [ Junior ]

mam jakis problem z ta gierka... nie moge pobrac aktualizacji... jak probuje zassac przaz luncher to pojawia sie taki error... pomozcie


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Radzior14
04.07.2008
21:33
[388]

beziko [ Senator ]

Dzięki za grę ;)

Kto zrobił fotkę ??

Aha a to z przedostatniego wyścigu :)


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - beziko
04.07.2008
21:35
[389]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Co za wspaniały wynik! :P

04.07.2008
21:35
smile
[390]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

yay! pierwsza gra w necie i pierwsza wygrana ->
;)


Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO - Master_2
04.07.2008
21:37
smile
[391]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

[390]
co to była za mapa? :D nie musicie podawac nazwy, możecie opisać :P

04.07.2008
21:38
[392]

beziko [ Senator ]

Zrobił ktoś screena z ostatniej trasy ??

Chcę zrobić nowy wątek !!

04.07.2008
21:39
smile
[393]

lewy rangers [ Senator ]

Dzięki za gre. :)

Apo - zajebisty, nie ma to tamto ;)

Master - co to było? Ja tu się denerwuje na Molpiego bo mam czas taki jak on i jestem 2, patrze a tu Orlando74 19.40 o.O
-


hc - jedzies od startu, w lewo na turbo, skaczesz obok slupa, bierzesz zakrę driftem, skręt w prawo cały czas, potem przeskok przez checkpoint na wąską trasę, między 2 takimi wypustkami i do mety ;P. Mam nadzieję, że jakoś to opisałem.

04.07.2008
21:43
[394]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

Pewnie byłem w większym szoku niż ty ;)

04.07.2008
21:45
[395]

beziko [ Senator ]

Zrobił ktoś tego screena czy nie kurczę !!

04.07.2008
21:55
smile
[396]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

lewy rangers ---> hmm doprawdy nie wiem jaka to trasa :D

05.07.2008
10:44
smile
[397]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Dzisiaj też jadymy?

05.07.2008
11:35
[398]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

Z chęcią, wrzućcie info o grze na forum lub gg :)

05.07.2008
11:37
[399]

novi.. [ Generaďż˝ ]

Czas zrobić nową część.

05.07.2008
12:38
smile
[400]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Nowa część:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7928050&N=1

(pozwoliłem sobie zrobić bo nikt się za to nie zabrał a wolno się odświeża topic. Potem zrobie logo)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.