beziko [ Senator ]
Trackmania Nations Forever- Racing Forever !! part TWO
Co to jest Trackmania Nations Forever?
Ulepszona edycja gry Trackmania Nations, której pierwotna wersja zadebiutowała w 2006 roku. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru, mamy do czynienia z całkowicie darmowym produktem.
Więcej informacji, screeny, filmy: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11328
Opinie graczy:
DJ Pinata
Świetna! Bardziej dopracowana grafika, nowe lokacje, nawet zamknięte, podział regionalny, udoskonalone menu. Super!
xanat0s
Ja już ściągnąłem i pograłem - kapitalna rzecz!
Jedyny minus jest taki, że przyzwyczaiłem się do jazdy w rFactorze i teraz jakoś mi ciężko siebie przekonać, że można wejść w zakręt przy prędkości 250 km/h... :)
eJay
Pierwsze wrazenia są bardzo pozytywne:)
Plikownia:
Grę (500 MB) pobieramy z:
-
-
-
-
-
Lista graczy:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Poprzednia część
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7650906&N=1
----------------------------
Kto chętny do pogrania o 20:10 ??
Bad Olo [ Stoprocent ]
Piersi :D
Link do 1 części wklej.
EDIT : O 20:10? Jak będzie serwer to wpadne.
beziko [ Senator ]
Ja właśnie nie mogę zrobić serva więc ktoś musi zrobić. jak się do mnie podłączają ludzie to im błąd wyskakuje :P

Reavek [ Tukan ]
nazwa: GOL
pass: gol
nie zawsze będę przy kompie, ale coś server jest online :)
K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
No to wchodze :D

ikar17 [ Pretorianin ]
Coś słabo dzisiaj się grało oj słabo

Reavek [ Tukan ]
następnym razem moje dzieci będziemy sprawdzać listę obecności
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
O, nawet nie zauważyłem, że serwer był :/ Może teraz jeszcze uda się coś ugrać ?
Reavek [ Tukan ]
chyba Golowej społeczności szybko sie TM znudziła ;)
beziko [ Senator ]
Wcale że nie !! Ja w TM gram 2 godz. dziennie !!
Tymbarkus [ Pretorianin ]
Pogralbym, ale narazie mam problemy z netem. Steam potrafi sie 30 min uruchamiac przez to, o grze online nie ma oczywiscie mowy.
Ma ktos moze jakas liste, jakie czasy trzeba wykrecic na poszczegolnych mapach na rekord Nadeo? Bo narazie udalo mi sie tylko na B09 zrobic zielony.
piotrek79 [ Legionista ]
czemu po 2 nicki piszecie?
Reavek [ Tukan ]
bo w grze często sie ma inny niż na forum
speedy24 [ F.I.S.H ]
czemu po 2 nicki piszecie?
Ten z lewej to xywka na forum GOLa, a po prawej to xywka w Trackmanii
Glob3r [ Tots units fem força ]
Bądźcie dzisiaj o 20.45 to zagramy :P. Tylko niech ktoś tam postawi serwer :P.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ja sie pisze na granie
beziko [ Senator ]
Ja też ale serwera nie zrobię !!
boskijaro [ Legend ]
Ja też, jak ekipa będzie
Molpi [ I LOL'd ]
dobra o 20:45 pograc z wami ;)

hctkko. [ Generaďż˝ ]
też mogę zagrać :) zrobiłem nawet 3 nowe trasy :D
beziko [ Senator ]
hctkko. --> może prześlę Ci moje trasy i je puścimy na jednym servie ??

Bad Olo [ Stoprocent ]
hctkko. -> mapki wrzucaj tutaj ;) ->
Reavek [ Tukan ]
hctkko. - trasa 6 się nie odpala.
btw. jeśli nic złego sie nie wydarzy to zrobię serw o 20.45, wiec podawajcie linki do ciekawych tras to pośmigamy :)
beziko [ Senator ]
Bad Olo --> ja tam zamiast ściągać map to je tylko odtwarzam :)
Reavek -->

ikar17 [ Pretorianin ]
Widzę, że sami "miszczowie" będą grali hehe. Tylko żeby nikt nie uciekł z serwera xD
I dajcie jakieś ciekawe i trudne trasy :-) Proponuje coś z D i C
Reavek [ Tukan ]
ikar17 - no to dawajcie propozycje co do tras :)
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ja preferuje krotkie takie od 20-40 sek, takze kilka dajcie takich
beziko [ Senator ]
Zaraz dam moją trasę właśnie uploaduje :)
Reavek [ Tukan ]
hctkko. - dam Twoje trasy ale to hardkor będzie, szczególnie nr 5 ;P
beziko [ Senator ]
Moja trasa plis dajcie ją ;)
Reavek [ Tukan ]
beziko:
Error
Whoops! An error occurred while processing your page request ...
The file '/auto#auto.ascx' does not exist.
Click here to return to where you were.
Chyba coś skopałeś.
Beziko -
To Twoja?
Bad Olo [ Stoprocent ]
Ode mnie ciekawa techniczna mapka ~30sek ->
beziko [ Senator ]
U mnie działa !!
edit: tamto to był link z opisem i screenem a tu od razu do ściągnięcia:
beziko [ Senator ]
Aha, dzięki ;)

hctkko. [ Generaďż˝ ]
heh, dałem złego linka do jednej trasy, thx Reavek za uwagę.
poprawny link:
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Mam takie pytanko, jak inaczej niz w edytorze w grze wyteksturowac samochod.
piotrek79 [ Legionista ]
za nowe aitka w grze trzeba placic?
Bad Olo [ Stoprocent ]
piotrek79 -> nie, wszystko darmowe ;)

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ja juz sie rozgrzewam
beziko [ Senator ]
To zrobi ktoś ten serwer z mapami które podaliśmy ??
beziko [ Senator ]
Robi ktoś serwer bo już prawie 20:45 !!
hctkko. [ Generaďż˝ ]
czekamy na Reavka :)
ja nie zrobię bo jestem na sieci lokalnej i nie można się do mnie polączyć :/
Glob3r [ Tots units fem força ]
Zaraz założę w zachodnio-pomorskim.
Hasło: gol
Nazwa: gry-online
beziko [ Senator ]
glob3r ale daj te trasy z forum !!
Nie można się połączyć z serwerem !!
Glob3r [ Tots units fem força ]
Już jest. Sprawdzcie, czy można sie połączyć.
A przynajmniej powinien być ;]
Trudno. To niech ktoś inny spróbuje ;].
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Na liscie mamy ze 30 zadeklarowanych okolo graczy a grac pewnie nas bedzie tylko 5tka ^^ magia list
hctkko. [ Generaďż˝ ]
nie można się połączyć.

Reavek [ Tukan ]
wybaczcie spóźnienie.
Serw: GOL
pass: gol
na trasach głównie golowiczów, wiec nie jest tego wiele :)
Zapraszam :)
beziko [ Senator ]
RAVEK ZROBIŁ SERVA !!
darkemperor [ Chor��y ]
jak moge sie dodac do listy graczy?? chodzi mi o forum

hctkko. [ Generaďż˝ ]
skopiuj, wklej w nowym poście i się dopisz? :D

hctkko. [ Generaďż˝ ]
ok, rywalizacja była momentami świetna :D
fajnie że jakieś 50% ludzi dojechalo do mety na mojej mapce :P gratuluję zwłaszcza tej osobie której się to udało po 2 minutach :P
aha, Reavek, na A06 przyfarciłeś, bo 5 sec przed koncem mialem -0.21 i zle sie odbilem przed meta ;)

szuBZ [ JokeR ]
Graliście na Rundy?
hctkko. [ Generaďż˝ ]
nie, i wg. mnie bardzo dobrze. gra na rundy faworyzuje graczy którzy znają trasę.
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
To i ja sie dopisze
Mogę dzisiaj postawić serv z moimi mapkami na
Glob3r to ze mną dzisiaj grałeś :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Gramy ?
Siepet [ ostry nusz ]
Od dziś, gram z wami ;)
siepet | siepet :P

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Dajcie znac jak zalozycie serwa, ja sie dolacze pozniej bo musze skonczuc pewna robótkę
Rezort [ Naznaczony ]
Ja też gram
rezort/zowik

kosik007 [ FreeLancer ]
To i ja z Wami dzisiaj zagram.
Molpi [ I LOL'd ]
to moze ktos postawi serwa?
kosik007 [ FreeLancer ]
Ja odpadam, bo raz już próbowałem, i coś nie wychodziło.
Chyba, że na jakimś pustym publicznym pogramy... taki jeden fajny jest, polski, F1. Cały czas pusty stoi.
remekra [ Horonrzy ]
To ja też się dołączę remekra | Ark3mer. Wczoraj z wami grałem, dzisiaj też bym mógł.
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Ja mogę postawić serva
EDIT: jak coś ja postawie server na dolnymśląsku o nazwie unreal track
kosik007 [ FreeLancer ]
Chyba już trochę za późno, rozmawialiśmy - jak widzisz - wczoraj. Chociaż, może ktoś i teraz zagra. ;)
beziko [ Senator ]
Ja zagram :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
To co gramy ?
ja proponuje zacząć o 13:30
Glob3r [ Tots units fem força ]
EGxxxx -> To dobrze Ciebie skojarzyłem, jak powiedziałeś o krasnoludku w avatarze ;).
Ja bym zaczął wcześniej nawet ;]
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
to co gramy ?

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Ja myślałem, że już gracie. Zacząłem szukać serwera... :P
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Dobra to ja stawiam server na dolnym śląsku
NAME: Unreal
Password: gol
EDIT:
server już jest czekam na was xD
TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Ja niestety na razie na obiad. Postaram się szybko zjeść i wpadne.
djforever [ Senator ]
EG- wbijam :)
Molpi [ I LOL'd ]
Tez za chwile moze wpadne :)
Pawelinho [ Konsul ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
;]

lewy rangers [ Senator ]
Mam pytanie czy gra jest warta zainstalowania bo tak się właśnie zastanawiam czy by może jej sobie nie zainstalować:) Czy po zainstalowaniu trzeba coś grzebać w plikach czy wystarczy tylko wejść w MP wybrać serwer i można już grać?

ikar17 [ Pretorianin ]
lewy rangers--->można grać od razu :) robi się normalny profil gracza a chat uruchamia się spacją chyba
hctkko. [ Generaďż˝ ]
czy gra jest warta zainstalowania
popatrz na wcześniejszy post i zobacz ile jest ludzi na liście :)
Czy po zainstalowaniu trzeba coś grzebać w plikach
nie. uruchamiasz, robisz konto, wchodzisz w mp i grasz.

lewy rangers [ Senator ]
Dzięki za info, może dzisiaj zainstaluje:) a na jakich serwach gracie, żebym wiedział jakby co? :)
hctkko. - ale jak robie konto? Nowy profil gracza czy się jakoś rejestruje? Sorka, że takie dziecinne pytania, ale nie jestem zbytnio obeznany:)
I jeszcze jedno pytanie czy jest tam jakaś możliwość czatu czy coś?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Jak odpalisz gre to sie pojawi okienko ze wszystkim co masz zrobić
czat jest
a my gramy na serverach polskich dokładniejsze info kto gdzie jak i co robi serva ustalamy tutaj

beziko [ Senator ]
Nie ma możliwości czatu, ale grę polecam !!
Jest wspaniała, cudowna itd. ;)
PS: Jak robisz profil to jest wybór On-Line czy Off-Line ;)
edit: czat jest ale podczas wyścigu :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
beziko> czyli jest czat :)

lewy rangers [ Senator ]
A wy tak, do której godziny gracie bo jakbym mógł dzisiaj to pewnie dopiero koło. 22 albo troche po.

beziko [ Senator ]
Kto zagra teraz może zrobię serwa ze zwykłymi trasami ??

remekra [ Horonrzy ]
Mam teraz wolny czas, gracie? Bo kurde nie mam co robić.
Ja mogę

ikar17 [ Pretorianin ]
Ja w sumie też mogę
beziko [ Senator ]
To za 5 min. bo muszę coś zrobić podam wam za chwilę nazwę.
Tylko mam zrobić z hasłem czy bez hasła ??
beziko [ Senator ]
Nazwa: GOL !!
Hasło: 123
Wchodźcie
remekra [ Horonrzy ]
Nie mogę się połączyć, jest napisane że connection failed albo coś takiego.
beziko [ Senator ]
Jak nikt nie wejdzie serwer zamykam !!
edit: dobra zamykam znowu bład :P

Lord Knight [ Legionista ]
Ja mogę pograć teraz :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
ktoś chce grac ja mogę zrobić serv z moimi mapami
remekra [ Horonrzy ]
Niech ktoś inny założy serwer, ale widzę że za dużo chętnych do grania nie ma, a szkoda:(.
EG2006-> ok zakładaj.
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
To na dolnymslasku zakładam
NAME:unreal
PASS:gol
EDIT:
ok jest

raper741 [ Legend ]
Wbijam!
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Nie można połączyć się z serwerem ;/
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
to coś u ciebie my już we 4 gramy
remekra [ Horonrzy ]
Niech ktoś założy serwer z trasami na czas i z innymi mapami, bo te już się tak trochę znudziły.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Zalozylem
acces: GOL
haslo: gol

szuBZ [ JokeR ]
Dzięki za grę :)

beziko [ Senator ]
No dzięki ;)
Aha pewno nie zdążyłeś przeczytać Glob3r bo po sekundzie zamknęli serwer:
piotrek79 [ Legionista ]
u was tez sie tak czasami dzieje ze inni gracze poruszaja sie raz na 10 metrów?
beziko [ Senator ]
To są lagi !!
piotrek79 [ Legionista ]
wiem ale ja mam to czesto :/
piotrek79 [ Legionista ]
jeszcze jedno pytanie : gdzie wypakowac sciagniete samochody?
lewy rangers [ Senator ]
Zagrał by ktos za pare minut bo bede instalowac ?
beziko [ Senator ]
Ja może
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
czemu wam się nie podobają moje mapki ;>
beziko [ Senator ]
A czy ja coś mówiłem ??

remekra [ Horonrzy ]
Ja mogę też pograć.
EG2006-> Nie które są za proste i tym samym za nudne, ale nie wszystkie, niektóre są fajne.
Master_2 [ Generaďż˝ ]
A w single gra ktoś z was ;) ? Jak tam wasze wyniki/medale?
beziko [ Senator ]
NIe chce mi się gadać :)
piotrek79 [ Legionista ]
ej gdzie wpakowac nowe samochody?
Glob3r [ Tots units fem força ]
beziko -> Przeczytać zdążyłem, ale odpisać już nie :D
Boli przegrana? :D
lewy rangers [ Senator ]
Zagrał by ktoś teraz? sorry ze wczoraj nic nie odpisalem ale musialem zejsc z kompa
cinek0,7 [ Konsul ]
Lista graczy:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07
ja mogę teraz grać tylko niech ktoś postawi serwer
adrem [ Adrem-Man ]
No ja wlasnie instalnalem,zobaczzy sie pozniej :)
lewy rangers [ Senator ]
Lista graczy:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07
lewy rangers | Currahee!
Tez chcialbym grac ale ktos by musial serwa postawic
Ej wlasnie jeszce jedno pytanie gdzei tam moge sobie w opcjach nick zmienic?
ikar17 [ Pretorianin ]
Zagrał by ktoś teraz?
Tylko ja nie tworzę serwera ;)
lewy rangers---> w menu wejdź w profil i tam będzie napisane pseudo i twój nick. Możesz oczywiście go zmienić ;)
lewy rangers [ Senator ]
lee chyba nikt nie zalozy serwa :/
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Też jestem chętny na grę :)
lewy rangers [ Senator ]
Sajes-umialbys stworzyc serwa bo ja probowalem ale dupa wogole nie mam pojecia jak to sie robi
beziko [ Senator ]
Ja też zagram ale serwa nie robię :P
lewy rangers [ Senator ]
Ej a wy tez czasami tak macie ze pojawia sie jakis komunikat "wydajnosc gry jest niska jezeli chcesz ja poprawic to..." cos tam dalej a potem was wywala do windowsa?
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Na mój serw nie da się wejść, kiedyś próbowałem.
beziko [ Senator ]
To czasem przez lagi, a mi czasem wyskakuje to bo jak mam kartę graficzną podkręconą to gra się jakoś śmiesznie przycina i wyskakuje mi to :)
Klikaj zawsze anuluj :)

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Jak by ktos byl zainteresowany to zakladam serw:
Login: GOL
hsł: gol

.Albatros [ Konsul ]
Ja mam prośbę. Jak zakładacie to podawajcie województwo.

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
To gdzie ten serwer? Może też bym dołączył ;>
EDIT: Chyba znalazłem ;)
ikar17 [ Pretorianin ]
Kto będzie dzisiaj jeszcze grać?
remekra [ Horonrzy ]
Ja bym mógł.

cinek0,7 [ Konsul ]
Ja mogę zagrać teraz ewentualnie za jakieś 20 minut jak ktoś chętny z serwerem to nie odmówię:D
ikar17 [ Pretorianin ]
Tylko kto założy serwer :/
cinek0,7---> A serwer dasz radę założyć?
cinek0,7 [ Konsul ]
ikar<---postaram się być za jakieś 20 min bo mam pewną sprawę do zrobienia.Jak nie będzie do tego czasu serwa to pomyślimy.

cinek0,7 [ Konsul ]
Sory za opóźnienie ale zapraszam chętnych na Świętokrzyski GOL hasło : gol
CHyba ze ktoś postawi z lepszymi trasami bo ja żadnych jeszcze nie dodawałem

szuBZ [ JokeR ]
Dzieki za gre :)
Molpi [ I LOL'd ]
Nazwa - GOL
haslo - gol
Wbijac
ikar17 [ Pretorianin ]
Co jest? Wbijajcie na serwa :P

Molpi [ I LOL'd ]
Dzieki za gre :)
Ikar -->> nie wytrzymales presji? ;p

hctkko. [ Generaďż˝ ]
hehe dobry meczyk :) dzięki za grę panowie :D

ikar17 [ Pretorianin ]
Świetnie się grało :D a ile razy byłem pierwszy ;)
Molpi---> niestety nie ;p
Czaruśgajor [ Pretorianin ]
jeszcze ja jako:
Czaruśgajor|(CMC)master18

lewy rangers [ Senator ]
Zagrał by ktos teraz? Tylko ktos by musial postawic serv bo ja nie umim:).

cinek0,7 [ Konsul ]
Jest więcej chętnych?Ja moge założyć serw jak bedą chętni bo dla 2 osób nie ma sensu..
remekra [ Horonrzy ]
Ja jestem:).
lewy rangers [ Senator ]
Ja jestem nadal chętny :)
Przed chwila na jednym servie sie z dj4ever ścigalem :P
cinek0,7- pasuje jak zlaozysz to powiedz powinieniem grac
szuBZ [ JokeR ]
Jeszcze ja :)
cinek0,7 [ Konsul ]
za 30 minut moge zrobić jak pasuje to zapraszam tam gdzie wczoraj
Molpi [ I LOL'd ]
Tam gdzie wczoraj znaczy gdzie? ;P
ps. tez bede za 30min
lewy rangers [ Senator ]
Molpi- chyba na świętokrzyskim [136]
Ej tylko nie smiac sie jak bede jechac :)
beziko [ Senator ]
Jeżeli nikt nie wbije na Postala to wbiję do was :)
beziko [ Senator ]
Robi ktoś ??
remekra [ Horonrzy ]
Spokojnie powiedział że za 30 minut, a jeszcze pół godziny nie minęło:).
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ja zaloze zaraz taki chwilow
nazwa: GOL
hasło: gol
Stoi już
beziko [ Senator ]
jeszcze 5 min xD
K@jon --> no to ładnie :)
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B40$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
EG2006_43991898 | Unrealdst
Pawelinho | paw1k
cinek0,7 l cinek07
lewy rangers | Currahee!
ctp. Miller | ctp. Miller
lewy rangers [ Senator ]
kujon-jakie wojewodztwo?
cinek0,7 [ Konsul ]
juz stoi tam gdzie wczoraj, zapraszam
Molpi [ I LOL'd ]
GOLgda
Pomorskie
haslo - gol
Molpi [ I LOL'd ]
Dzieki za gre :)
remekra [ Horonrzy ]
Tak samo, dzięki.
ikar17 [ Pretorianin ]
Fajnie się grało, dzięki wszystkim za grę.
Tomkju [ Centurion ]
Dzięki za grę :)
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Zagramy teraz? Niech ktoś zrobi serw i poda parametry.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Zakladam serw
nazwa:GOL
haslo: gol
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Są chetni na wyscigi?

lewy rangers [ Senator ]
Troche spoznione ale dzieki za gre panowie mam nadzieje ze w najblizszym czasie to powtorzymy. :)
K@jan- godzine temu szukalem twego serwa i nie moglem znalezc ale teraz juz za pozno na gre
Ciao
szuBZ [ JokeR ]
Mam małą prośbę-
Szukajcie na polskich servach serva 'Trackmania Runds' - zobaczcie czy idzie na niego wejść :) Jeśli nie to napiszcie, jeśli tak to też napiszcie ;PP
ikar17 [ Pretorianin ]
szuBZ---> nie idzie się podłączyć.
Kto, by teraz zagrał?

lewy rangers [ Senator ]
Zagrał by ktos teraz? Tylko trza by bylo serwa postawic :P

lewy rangers [ Senator ]
Nikt nie ma ochoty?
lewy rangers [ Senator ]
Ej mam pytanie w edytorze zrobiłem sobie taki samochód jak na zdjęciu ---->
W edytorze i w profilu przy wybieraniu samochodów jest on czarny, a w grze taki bordowo-zgniłozielony. Wiecie czemu tak jest i jak mogę to zmienic?

hctkko. [ Generaďż˝ ]
jak komuś się nudzi, oto moja ekstremalna mapka :)
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Kiedy gramy?

ikar17 [ Pretorianin ]
hctkko.---> omg tego nie da się przejść, przy drugim checkpoincie nie mogę podjechać pod górę.

lewy rangers [ Senator ]
Gramy może bo nie mam co robic:)

pooh_5 [ Rawr ]
lewy rangers- otoczenie się odbija, wziales maksymalny połysk :)

hctkko. [ Generaďż˝ ]
ikar17 >> da się :)
oto powtórka:

lewy rangers [ Senator ]
pooh_5- dziex rzeczywiscie mialem za duzy polsyk teraz jest juz lepiej.
Kurde zagralbym se z kims z gola rundke :D
lewy rangers [ Senator ]
Nie no naprawde nikt nie zagra ?:d tylko serwa stworzyc trZa
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Moze ktos wrzucic linka do stronki gdzie pisze, jak sobie nick zabarwic?
Molpi [ I LOL'd ]
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Dzieki za linka.
Ja bede mogl grac za godzinke z kawalkiem, moze troche wczescniej, o ile oczywiscie sie znajda chetni do gry ;)
lewy rangers [ Senator ]
K@jon- ja jestem chętny ale po 22 to dla mnie torche za pozno ;)
I pozostaje jeszce sprawa serwa :)

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Zalozylem, serwa, mam nadzieje ze ktos wbije ;P
nazwa: GOl
haslo: gol
remekra [ Horonrzy ]
Dzięki za grę.

hctkko. [ Generaďż˝ ]
trasy swensena wymiatają :) thx za gre.

lewy rangers [ Senator ]
Dziękuje za gre panowie, moze jutro to powtorzymy.
Bobe[X] [ Centurion ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
lewy rangers [ Senator ]
Są może chętni na gre? Tyko serwa trza postawić.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Sa chetni?
K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
Ja jestem.

lewy rangers [ Senator ]
Ja moge zagrac.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Serw stoi wbijac:
nazwa GOLASY
haslo: gol
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Widze taaaaka wole walki ;P
Tak BTW, moglibyscie chociaz troche zmodyfikowac troche swoje bolidy, a nie wiekszosc ma te same.
lewy rangers [ Senator ]
Ja teraz moglbym zagrac ale nikogo innego nie widze chetengo i nie widze serwa
A propo podawajcie nazwy wojewodztw.
Wozek mam zmodyfikowany od wczoraj.
Mam ich nawet ze 4,5 wersji :D
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
OStatni raz zaloze potem,a jak nie to olewam i ide grac w dote, zaloze o 21:30 ! nazwa i haslo wyzej.
a po co nazwe wojewodztw? wystarczy wyszukac
remekra [ Horonrzy ]
Znalazło serwer golasy, ale nie mogę się połączyć.
O teraz już nie ma serwera, a szkoda:(.
lewy rangers [ Senator ]
Tez miałem problem z polaczeniem.
Reavek [ Tukan ]
nudziłem się to i trasę zrobiłem... trochę mnie poniosło podczas robienia ;)

hctkko. [ Generaďż˝ ]
Reavek ----> ciekawa trasa, znalazłem aż 3 cuty :) mój czas 0:19.39 :D replay:
Reavek [ Tukan ]
cholera :P
kurde fajna sprawa robienie tras, tylko trzeba mieć pomysł no i chęć do bawienia sie :)
ta moja to tak na szybko, jutro ją poprawie ;)
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Co wy na gre dzisiaj o 21?
remekra [ Horonrzy ]
Kurde, ja pewnie bym mógł o 21, ale wolałbym teraz.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
ekhem, to ktos pogra czy nie bo nie chce mi sie bezowocnie czekac.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Ja mogę, byleby nie puchar.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Zalozylem, dane takie jak ostatnio, jak byscie nie mogli wbic to piszcie.
BE_WANTED [ Wymiatacz ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch

hctkko. [ Generaďż˝ ]
<< jak zwykle :)
ikar17 [ Pretorianin ]
Dzięki za grę, trochę krótko się grało, tylko szkoda, że tak mało ludzi już gra ;(

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
gierka zaje*ista w swej prostocie, ale i w ilości tras;] tylko cholera mi się tnie jak skurwysyn przez neta...
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ludzie, po jakiego kija sie dopisujecie jak z nami nie gracie?

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
robicie coś tak po 21?

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
Tak.

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
to założy ktoś?

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
mam pytanko. jak użyć w nick'u znaków specjalnych, tak jak np. chociażby Ҝ? czy wystarczy je po prostu skopiować z tablicy znaków, czy trzeba mieć coś wykupione? pzdr
edit. no....tu nie poszło;]
K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
Nie, nie musisz niczego kupowac.

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
ale jak to zrobić? kolorować umiem, ale tego nie mogę nigdzie znaleźć;]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
dobra. już sobie jakoś poradziłem. po prostu część ze znaków działa, a część nie. trzeba tylko trafić na odpowiednie

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
może dziś?
ziomalekos [ Centurion ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
.Albatros [ Konsul ]
Gracie dzisiaj?
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Ja od paru dni gram w Trackmanie, ale wersje tylko Nations, już ściągam Forever. Może później do was dołącze jak trochę potrenuje.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Nie masz co dolaczac bo ten watek juz praktycznie umarl.
hctkko. [ Generaďż˝ ]
może dzisiaj po 21 ktoś zagra?

ikar17 [ Pretorianin ]
O 21 mogę zagrać.
EDIT: Długo już nie grałem :D

remekra [ Horonrzy ]
Ja po długiej przerwie bym mógł zagrać, teraz albo o tej 21.

hctkko. [ Generaďż˝ ]
to musimy znalezc kogos kto zalozy serv, albo wbijemy na jakis pusty :D
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
czemu wy zawsze o 21 gracie? może ktoś już o tej godzinie grzecznie śpi, albo ma ciekawsze rzeczy do roboty. nie da rady teraz?
ikar17 [ Pretorianin ]
Kazuya_3---> wieczorem najwięcej osób gra, proste ;)
hctkko-->faktycznie, masz trochę racji. Euro się zaczyna już jutro :D
hctkko. [ Generaďż˝ ]
o tej porze większość ludzi ma "ciekawsze rzeczy do roboty" od grania ;) ale idzie Euro i nici z grania :P

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
To co panowie jest ktoś chętny teraz do pogrania??? Tylko trzeba zrobić serwer.

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
spoko. ja mogę grać. tylko ten server...kto założy...

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
No właśnie kto???

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Panowie, ja założyłem serwer. Kto chce niech wbija :)
Nazwa serwa: GOLSerwer - hasło: golas
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
ku*wa. nie mogę sie połączyć!!!
remekra [ Horonrzy ]
Ja też nie mogę.
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
BE_WANTED---> masz dobrze skonfigurowane połączenie, abyśmy mogli się podłączyć?
edit. krótko mówiąc: DUPA!!!
BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Zobaczcie teraz.
remekra [ Horonrzy ]
Nie, nadal nie mogę.
hugo [ v5 ]
Firewall'a nie masz jakiegoś czasem? (connection failed)
BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Wszystko poustawiane cacy. Firewall też nie przeszkadza... nie wiem w czym rzecz :(
ps. teraz jest bez hasła.
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
tak samo. ale wątpię, aby to miało jakieś znaczenie
może ktoś inny kto wcześniej zakładał serwery bez problemów, może teraz założyć, co?
hugo [ v5 ]
Rzeczywiście, bez zmian. Może jakiś ochotnik założy serwer u siebie? (u mnie na wifi będzie się ciągle zrywać)

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
A może wbić na jakiś wolny serw? To chyba będzie najlepsze wyjście z tej sytuacji :)
Jak tak, to jaki proponujecie?
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
mazowieckie, esports.pl...
0 ludkow i krotkie trasy
hugo [ v5 ]
A przy okazji GOL'a znalazło mi Rookie_Old-School

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
dzięki za grę BE_WANTED;]
i jak już wspominałem, trzeba znaleźć kogoś, kto będzie zakładać servery, bo tak to jedna wielka dupa! pzdr
ikar17 [ Pretorianin ]
Trochę grałem z wami i zauważyłem jedno: otóż gra się bardzo słabo, niestety :P Trzeba zrobić serwer GOLa.
hugo [ v5 ]
Ugh, jak na drugi raz (a pierwszy z GOLasami), całkiem nieźle, ścisła ~10.
Tak przy okazji, chyba wypada się wpisać:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Tobie też dziękuję za grę :) Szkoda, że tak mało "golasów" było ;/
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
popyka ktos?
cinek0,7 [ Konsul ]
ja moge zagrać
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
to zaloze serwa o 20.30
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Dobra, to moge zalozyc, ale niech chociaz jedna osoba potwierdzi tu na forum ze jest gotowa grac.

lewy rangers [ Senator ]
Ja mogłbym za chwile zagrać jak jest ktoś chętny, tylko by trzeba serwa założyć.
szuBZ [ JokeR ]
Master -> mozesz podac czasy jakie trzeba zrobic na medal autora?
Master_2 [ Generaďż˝ ]
A01: Nadeo - 25.54, Gold - 25.87
A02: Nadeo - 16.25, Gold - 17.27
A03: Nadeo - 18.75, Gold - 17.27
A04: Nadeo - 5.95, Gold - 6.36
A05: Nadeo - 16.91, Gold - 18.05
A06: Nadeo - 28.58, Gold - 30.26
A07: Nadeo - 29.14, Gold - 30.97
A08: Nadeo - 1:04.48, Gold - 1:08,38
A09: Nadeo - 25.98, Gold - 27.76
A10: Nadeo - 9.64, Gold - 10.14
A11: Nadeo - 19.32, Gold - 20.45
A12: Nadeo - 19.09, Gold - 20.07
A13: Nadeo - 31.70, Gold - 33.79
A14: Nadeo - 22.17, Gold - 23.52
A15: Nadeo - 25.33, Gold - 26.96
szuBZ [ JokeR ]
Nie zauwazyliscie, ze dawnooo nie gralismy... ;>
To moze cos zagramy wieczorem poznym lub teraz?

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
zauważyliśmy...
edit. ale czy jest ktoś, kto może założyć serwer do którego można się podpiąć?
ikar17 [ Pretorianin ]
No faktycznie...zainteresowanie tą grą trochę przeminęło ;P
szuBZ---> ja nie zakładałem nigdy serwera :0
szuBZ [ JokeR ]
valkom -> a ty nie mozesz zalozyc? Z tego co pamietam to na twoj serv dalo sie wejsc... (chyba ;P)
Mi tam wszystko jedno kto jakie da trasy... Mnie interesuje serv i osoba ktora go zalozy ;) Ale dajcie znak jak cos zrobicie... Tylko nie robcie w godzinach 21-22. No chyba, ze chcecie grac be ze mnie ;PP
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
tylko pamiętajcie, że jak ktoś będzie zakładał, to tylko jakieś MINI trasy, nie?;D
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Ja jak zwykle moge zalozyc, ale musze widziec jakies zainteresowanie z waszej strony.
szuBZ [ JokeR ]
widac, ze male^^
Musze sie pochwalic, ze w ciagu 24h z 150 000 miejsca awansowalem na 74 000 :))

lukaszop [ Pretorianin ]
Grałby ktoś dzisiaj tak o 17.00?

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Gra ktoś tera w Trackmanie?
lewy rangers [ Senator ]
Ja teraz mogę. Tylko trzeba serwa postawić.
Tomal - problem taki jest, że nie umiem ;-(
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
No to stawiaj i można grać.
Jeszcze ja kumpla ściągnę może zaraz...
White Star [ Legend ]
Tak przy okazji, chyba wypada się wpisać:
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino
zobacze jak z netem będzie w irlandii i moze sobie pogram z Wami :) wciagająca gierka :)

lewy rangers [ Senator ]
Zagrał by ktoś teraz, jeżeli ma czas i ochotę? Tylko by musiał ktoś serwa postawić.

lewy rangers [ Senator ]
Dalej zagra ktoś teraz? Wakacje w końcu to nie trzeba juz zakuwać ]:->
hctkko. [ Generaďż˝ ]
ja mogę zagrać, ale serwa nie założę bo nie będziecie się mogli dołączać :/

lewy rangers [ Senator ]
Kurczę szkoda, to może ktos jeszc się dołaczy co umie stworzyć serwa
lewy rangers [ Senator ]
A może teraz ktoś zagra?

.Albatros [ Konsul ]
Miło się z wami grało, ale ja już do Trackmanii raczej nie wrócę, bo zresetowali ladder na BN :)
Zabójca13 [ ICE ]
Szacowany pozostały czas: 1 godz. 6 min 20s.
A w tej grze sie jezdzi jedynie bolidami??
hctkko. [ Generaďż˝ ]
A w tej grze sie jezdzi jedynie bolidami??
tak. możesz jeszcze kupić wersję trackmania united forever, która jest o wiele bardziej rozbudowana.

Zabójca13 [ ICE ]
Ale jezeli tak bardzo sie nie rozni poza bolidami od sunrise to moze byc ;).
Zabójca13 [ ICE ]
Mam zainstalowane. Ktos chetny do gry?
Zabójca13 [ ICE ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino
Zabójca13 | djsplash13
lewy rangers [ Senator ]
A teraz ktoś chętny do gry? :-P
White Star [ Legend ]
a teraz? ;]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
s1ntex | s1ntex
eJay | ejay
DJ Pinata | Chom1k
Przemo_888 | bryq
novi.. | snnovi
FunMen | kasjan
tsunami | tsunami
^KoKoT^ | activity
Molpi | Molpi
karas_PL | Aldork
K4B4N0$ | Underlinge
boskijaro | sargarossa
Patison47 | Patison
Amadeusz ^^ | Amadeusz
kosik007 | kosik007
Kowciu88 | Kowciu Master
Nimreh | Hermin
EG2006_43107114 | kub11
czekers | Bulby aka czesiu lesiu
LooZ^ | LooZ^
bezimienny3 | slawek3000
Wiewiórk | Wiewiork
jambond | eloss
bblackk102 | bblackk102
TyTuSPL | tytuspl
©O®Enick | COREnick
hctkko | hctkko
onetowiec | onetowiec
cinekk | cinekk
djforever | dj4ever
speedy24 | speedygol24
ikar17 | valkom
cycu2003 | cycu2007
beziko l beziko
paweler | PawciosS
szuBZ | pr0_k4ba_
Albatros | albatros88
Jim Raynor | jim_rainor
Sajes | sajesw
Mr.Borys | Hawkeye
Tymbarkus | Tymbarkus
Glob3r l Glob3r
Bad Olo | Bad Olo
Tomkju | tomkju
K@jon | Kajon
reavek | ravek
Bobe[x] | bobex
BE_WANTED | [NFSPlanet.pl] Gotch
Kazuya_3 | kazuya_3
ziomalekos | ziomalekos
hugo | amshegar
White Star | librolino
Zabójca13 | djsplash13
Ceran_19 | ceran
Zabójca13 [ ICE ]
Ktos tera rypnie??
White Star [ Legend ]
ja? ;P
edit :/ lol tu mam godzine do przodu w irlandii :D walić na gg jak ktoś chce zagrać :D 1292866
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A może jakieś małe zawody byśmy użądzili?
Powiedzmy moglibyśmy zrobić w zależności od liczby ochotników parę grup po 10 osób (lub mniej),a potem możnaby użądzić puchar :)
Lub też klasyfikacja generalna w X wyścigach.
Co Wy na to?

White Star [ Legend ]
klasyfikacja generalna po X wyscigach

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
OK skoro pojawił się pierwszy chętny to możemy spróbować.
Na początek oczywiście zapisy
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2.
3.
4.
...
I miejsce - 10 punktów
II miejsce - 8 punktów
III miejsce - 6 punktów
IV miejsce - 5 punktów
V miejsce - 4 punktów
VI miejsce - 3 punktów
VII miejsce - 2 punkty
VIII miejsce - 1 punkt
Klasyfikacja generalna :
Lp. nick na forum/nick w grze
I.
II.
III.
...
Zapisy otwarte !!!
Póki co bez określonego limitu czasowego - zobaczymy czy aprawa się rozkręci :)
A w razie czego zrobi się nową część.
Pozdro.
Molpi [ I LOL'd ]
a na jakich trasach bedziemy jezdzic? mam nadzieje ze nie na nadeo...
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Wszystko jest do uzgodnienia.
Jako,że jestem początkujący w tej odmianie TrackManii nie mam jeszcze rozeznania w mapach i nie znam dobrych customów.
Zaproponujcie coś :)
Ja zaproponowałem małe współzawodnictwo.
White Star [ Legend ]
oj tam ;P zobaczymy jak wpadną bardziej doswiadczeni gracze :) ja tam narazie tylko na singlu jezdze i mam podaj 115medali w tym pierwsze dwa boksy pełne i jeden medal autora zdobyła mi sąsiadka 12letnia bo 3krotnym sprobowaniu jazdy na planszy :d
Molpi [ I LOL'd ]
moze trasy mini od svensena?
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3.
4.
White Star [ Legend ]
a mozesz je zapodać (link) czy cos?
Molpi [ I LOL'd ]
Wejdz sobie na serwer z tymi trasami ;p Polska>slask>mini by...
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Widzę,że są różne rodzaje plansz (coś kojarzę z Nations).
Rozwijam propozycję - jako że są różne gusta i guściki możemy zrobić cykl różnych spotkań/rajdów na różnych typach tras.
Wtedy po np. 10 takich rundach wyłonimy zwycięzcę uniwersalnego,a nie takiego,który dobrze się czuje na jednym rodzaju.
Zgadzacie się?
White Star [ Legend ]
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4.
no napewno cos wybierzemy ;)
Molpi [ I LOL'd ]
a jak chcecie jezdzic? iles rund czy okreslona ilosc czasu?
Narmo [ nikt ]
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5.
White Star [ Legend ]
ja bym był za okreslonym czasem. np. 5 minut na trase
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Tylko trzeba by było to jakoś zrobić aby jedno spotkanie nie trwało 5 min,a np. ok 20.
W tym celu proponuję ustawienie 4-5 plansz,po każdym zakończonym wyścigu robimy zrzut ekranu i zapisujemy do pliku.
Po zawodach robimy małą klasyfikację generalną i robimy zestawienie.
Można by to zrobic jeszcze w jakiś inny sposób ale jak narazie go nie znam :)
White Star [ Legend ]
sa tu wyjadacze co grają przez neta duzo to oni beda obcykani w metodach ;)
Molpi [ I LOL'd ]
Ja bym proponowal na jedna trase 10 minut i po 3 lub wiecej tras w sobote/niedziele.
Trasy bysmy podawali na tydzien przed zeby mozna bylo potrenowac :)
A co do tego na jakich trasach to nasunal mi sie pewien pomysl, ale musze go jeszcze opatentowac.

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Tylko gdzie oni są... gdzie są oni ?
Sobota/niedziela w wakacje? Panie.. daj Pan spokój ;)
White Star [ Legend ]
tam sa gdzie chcą ;P jendo pracują drudzy w rozjazdach ;P moze pod wieczor sie ktos zjawi. nic na szybko ;P
lewy rangers [ Senator ]
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5. lewy rangers/Currahee!
Ja sobie z wielkąchęcia pojeżdzę tylko żeby rodzicom coś nie wyskoczyło i nie musiał nigdzie jechać, ale raczej nie.
Dawno nie jeździłem z GOL-ową bracią w TM. :)
Molpi [ I LOL'd ]
Kolo 20:00 postawie serwer z kilkoma trasami mini :)
White Star [ Legend ]
ok :) obym do roboty nie poszedł to pogram ;]
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Też się piszę.
Mam nadzieję,że żadne piwo nie będzie mi przeszkadzać ;)
Molpi [ I LOL'd ]
Pogra ktos teraz?
ikar17 [ Pretorianin ]
Pozwolę się dopisać ;p
Lp. nick na forum/nick w grze
1. Herr Flick/leotar
2. Molpi/Moolphi
3. White Star/librolino
4. Narmo/narmiak
5. lewy rangers/Currahee!
6. ikar17/valkom
Długo nie grałem, ale zauważyłem, że serwery trochę opustoszały ;p

lewy rangers [ Senator ]
Ja moge teraz zagrać, ja! Tylko serv stawcie.
Molpi [ I LOL'd ]
woj. pomorskie
gol
haslo: dupa

hctkko. [ Generaďż˝ ]
hahah, dzięki za meczyk ;) powiedzcie czy valkom był na podium na tej trasie co wyszedłem ;)

ikar17 [ Pretorianin ]
hctkko---> chyba nie byłem :)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Ja się z Wami nie bawię - cziterzy ;)

lewy rangers [ Senator ]
Dzięki za grę, czekam na 20.
White Star [ Legend ]
czemu cziterzy? co zrobili Ci oszuści? podobno jak sie ma podczas jazdy wcisniety pewien klawisz to szybciej autko jedzie... :P
Molpi [ I LOL'd ]
Niestety :/
prostata [ Chor��y ]
zalozcie nowy temat
White Star [ Legend ]
moglbym zalozyc ale nie wiem czy ejstem godzien ;D
lewy rangers [ Senator ]
Star - jak możesz to załóż serwer.:) Ja kiedyś próbowałem bo chciałem z kumplem pograć, ale kumplwoi pisało, że nie może się połączyć.
White Star [ Legend ]
oj ja tu w uk mam takiego neta ze w akzdej chwili mzoe pasc a i tak podkradam od kogoś ;D watpie ze da sie serwer zalozyc :D ale grac mgoe bo juz gralem pare razy ;P
Narmo [ nikt ]
U mnie jakiś błąd wyskakuje. Pewnie port musiał bym przekierować a mi się nie chce :P
lewy rangers [ Senator ]
Czyli narazie z granie nici. :( Miejmy nadzieję, że Molpi będzie mogł założyć serv o 21.
Molpi [ I LOL'd ]
woj. Pomorskie
gol
haslo: dupa
White Star [ Legend ]
wczesniej wbiłem ale nie moge znów :/
White Star [ Legend ]
lol :D maniaki :D ja tak rekreacyjnie jeżdze widze :D

ikar17 [ Pretorianin ]
Ja tam żaden maniak nie jestem ;D

Molpi [ I LOL'd ]
Dzieki za gre.
C04 bylo piiiikne :]

hctkko. [ Generaďż˝ ]
<---------
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Słuchajta - założyłem serw na woj Podlaskim
gol
hasło : dupa
Chciałbym sprawdzić czy możecie się podłączyć.
Mógłbym jeszcze liczyć na jakąś pomoc?
Z góry dzięki :)
ikar17 [ Pretorianin ]
Herr Flick---> Nie idzie się podłączyć.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A wogóle widać serva?
Ciekawe w czym jest problem.. w tym,że mam wewnętrzne IP czy też chodzi o jakieś porty?
W CoD2 moje serwery działają...

lewy rangers [ Senator ]
Ja pierdziele, a ja przez ten durny komputer do końca nie mogłem zagrać :P. No cóż przynajmniej przez ten czas jaki sobie pograłem miło było.
Molpi [ I LOL'd ]
o 20:00 stawiam serwer z trasami mini, moze uda mi sie znalezc kilka nowych :)

beziko [ Senator ]
Może ja też zagram ale muszę od nowa zainstalować bo kurczę wczoraj brat kupił płytę główną, a na niej nie chciały RAMy działać no więc załatwoł zmianę RAMów na inną firmę :)

lewy rangers [ Senator ]
O 20.00 będe mógl chyba zagrać. Mam nadzieję, że nie będe miał kłopotów. :)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Witam, w jaki sposób gracie? hamak?

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Przepraszam(edit się skończył) - zależy mi na odpowiedzi. Bo tak ściągam i jadę z Wami :P
beziko [ Senator ]
Mi tam pasi o 20:00 nawet dawno nie grałem ale mam pytanie:
patrzyłem na filmik w CDA o TM:United Forever ale był taki krótki więc nie wiem czy kupić !! Co myślicie ??
Molpi [ I LOL'd ]
Apo -->> normalnie przez internet :) kolo 20:00 podam dane serwera i pojezdzisz z nami :)
Beziko -->> moim zdaniem szkoda kasy
ps. mam kilka nowych tras na wieczor :0
White Star [ Legend ]
ale jakieś normalne? ;] czy znowu pol czasu zleci na wykminienie jak przeskoczyć na platforme :D hehe :) a jak mozna te trasy ściągać?
Molpi [ I LOL'd ]
Gwiazda -->> w trakcie gry esc - opcje - zaawansowane - zapisz trase, cos takiego

beziko [ Senator ]
Molpi to wyślij na stronkę trackmanii :D
Molpi [ I LOL'd ]
co mam wyslac?
Gwiazda -->> zapsiuj sobie te trasy na ktorych bedziemy grali :) potem jak bedziesz chcial bedziesz mogl cwiczycz
White Star [ Legend ]
ok, dzieki :) rzea bedzie pcowiczyc bo dzikie są te mini :)
Narmo [ nikt ]
Lipton. Ściągnąłem sobie samochód nowy, wgrałem, zrobiłem plik loc, wysłałem model na serwer, żeby ludzie mogli szybciej ściągnąć podczas łączenia się. W grze widać go normalnie, ale tylko u mnie. Każdy w sieci widzi mój standardowy model samochodu. Ech...
Okazało się, że żeby inni mogli widzieć moje podmienione modele muszę mieć płatną wersję gry.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Jak w dwie godziny się ściągnie to ruszę z Wami ;)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Dobra, w razie czego jestem gotowy. Jak bym w razie nie widział wątku to pisać do mnie na gadu.
Molpi [ I LOL'd ]
Stawiam serwer!
woj. pomorskie
serwer - gol
haslo - dupa
Ostateczny rez bedzie o 20:00 a przez te 9 minut bedziemy jezdzic na 1 trasie
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Molpi --> z całym szacunkiem - nie widzę tego serwera.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
;))))
Ciekawa gra chociaż ciężko było się przesiąść z Q3A :P

ikar17 [ Pretorianin ]
<----------hctkko

beziko [ Senator ]
Ja sobie poszedłem bo dźwięk mnie denerwował :/

lewy rangers [ Senator ]
Good Game Men
Cholera Hc jakbyś na ostatniej mapie wyszedł od razu byłbym numero Uno!11111oneone :(| <grrr>
|

hctkko. [ Generaďż˝ ]
Molpi >> stfu :P:P

lewy rangers [ Senator ]
Czy dzisiaj też pogramy wieczorkiem? :)
Molpi [ I LOL'd ]
Mini 09 nowe pb :)
kolo 20:00 stawiam serwa, trasy te same co wczoraj.
ps. wlasciwie postawie serwa teraz bo chce potrenowac :) dane jak zawsze

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Dobra ja moge śmigać ;)
edit HASŁO NIE DZIAŁA
Molpi [ I LOL'd ]
haslo: gol
przez przypadek dalem ine
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Hasło GOL
(nie widzialem posta)
White Star [ Legend ]
ja nie ebde mogl wieczorem bo gram 2 mecze w IFQ, chyba ze bedziecie dłuugo grać ;]
Molpi [ I LOL'd ]
Hc -->> jestes chamski ;p (19:37)
Dzieki za gre! do 20:00
beziko [ Senator ]
Będzie dziś serwer ??

lewy rangers [ Senator ]
Aarrgghh! A mnie akurat nie było :/ a ci se tu grali ;)
Trudno czekam na 20.00

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Beziko --> no oczywiście, że będzie. Mówią wszyscy - o 20.00
Ja dzisiaj pojechałem no i nie poszło mi aż tak źle. Chociaż screeny mówią co innego ;P Raz nawet byłem drugi ;]

lewy rangers [ Senator ]
Apo - wszyscy to 'czitery'

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Taa już widzę ten wątek --> "Trackmania Nations Forever - gdzie znajdę kody? HELP!"

beziko [ Senator ]
Kurczę ludzie mam problem - brat przypadkiem usunął z kompa instalkę TM: Nations Forever, a ja chcę od nowa zainstalować bo mam problem z dźwiękiem !! Lecz chcę ściągnąć ze strony Track Manii ale nie mogę bo plik ma w sobie wirusa !! Nie wiecie skąd mogę pobrać ??
Ostatnie wyjście to od kumpla pożyczyć ale nie wiem czy mi da bo ostatnio dużo od nie go pożyczałem (głównie CDA )
edit: czitów nie ma !! Nie dawno patrzyłem w necie z nudów tak czy są czity (nie żebym ich miał używać ) ale nie ma !! Nawet znalazłem temat co koleś się pyta czy są gdzieś do pobrania xD
lewy rangers [ Senator ]
Bezio - może stąd? Jak nie to poszukaj troche na googlach.
[edit] o lol sorka, usuwam link.

beziko [ Senator ]
lewy --> ten plik z linku ma trojana !
Dobra pójdę do kumpla jutro :)
Radzior14 [ Junior ]
hhmmm.... widze ze ciekawa gierka!!! jak sie uda to jeszcze dzisiaj wbije ;]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja już w pełnej gotowości. Tylko czekam na sygnał startu ;)

lewy rangers [ Senator ]
Apo - ja też :) Przydałoby się niedługo założyć nową część. ;)

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
lewy --> zrobi się ;)
Radzior --> rejestruj się i czekaj na dane.
Molpi [ I LOL'd ]
Zaraz stawiam serwer :)
woj. pomorskie
gol
dupa
O 20:00 ostateczny rez i jedziemy (teraz mozna potrenowac Mini 01;p)
ikar17 [ Pretorianin ]
Jednak się dziś nie zjawię więc zagrajcie beze mnie :)
lewy rangers [ Senator ]
Ludzie zbierać się gram tylko z Molpim.
Radzior14 [ Junior ]
mam jakis problem z ta gierka... nie moge pobrac aktualizacji... jak probuje zassac przaz luncher to pojawia sie taki error... pomozcie
beziko [ Senator ]
Dzięki za grę ;)
Kto zrobił fotkę ??
Aha a to z przedostatniego wyścigu :)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Co za wspaniały wynik! :P

hctkko. [ Generaďż˝ ]
[390]
co to była za mapa? :D nie musicie podawac nazwy, możecie opisać :P
beziko [ Senator ]
Zrobił ktoś screena z ostatniej trasy ??
Chcę zrobić nowy wątek !!

lewy rangers [ Senator ]
Dzięki za gre. :)
Apo - zajebisty, nie ma to tamto ;)
Master - co to było? Ja tu się denerwuje na Molpiego bo mam czas taki jak on i jestem 2, patrze a tu Orlando74 19.40 o.O
-
hc - jedzies od startu, w lewo na turbo, skaczesz obok slupa, bierzesz zakrę driftem, skręt w prawo cały czas, potem przeskok przez checkpoint na wąską trasę, między 2 takimi wypustkami i do mety ;P. Mam nadzieję, że jakoś to opisałem.
Master_2 [ Generaďż˝ ]
Pewnie byłem w większym szoku niż ty ;)
beziko [ Senator ]
Zrobił ktoś tego screena czy nie kurczę !!

hctkko. [ Generaďż˝ ]
lewy rangers ---> hmm doprawdy nie wiem jaka to trasa :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Dzisiaj też jadymy?
Master_2 [ Generaďż˝ ]
Z chęcią, wrzućcie info o grze na forum lub gg :)
novi.. [ Generaďż˝ ]
Czas zrobić nową część.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Nowa część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7928050&N=1
(pozwoliłem sobie zrobić bo nikt się za to nie zabrał a wolno się odświeża topic. Potem zrobie logo)