GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprawa ,,Roswell"

17.05.2008
14:03
smile
[1]

Orzołek [ Centurion ]

Sprawa ,,Roswell"

Chcę poruszyć sprawę Roswell podobno znaleziono tam kosmitów, a rząd amerykański napisał 900 stronny raport w którym w skrócie pisze że to był balon który pada pogodę. Kilka lat pózniej powiedzieli, że to jeszcze coś innego. Co o tym sądzicie ? Ja uważam że rząd kłamie i że mają tam jakiś kosmitów.
Pomyślcie kto by pisał 900 stron o banalnym balonie ? Proszę o komentarze.


PS : nie wiem czy to było 900 stron, ale na pewno więcej niż 500

17.05.2008
14:06
[2]

Flet [ Fletomen ]

Na pewno przy takim zainteresowaniu tym miejscem trzymaja tam kosmitów. jaaasne

17.05.2008
14:06
[3]

narmiak [ nikt ]

Rząd kłamie, telewizja kłamie, radio kłamie, prasa kłamie... Tylko cyganka prawdę ci powie...

17.05.2008
14:57
smile
[4]

Behemoth [ Kruk ]

Prawda ukazana jest w serialu Roswell.

17.05.2008
15:09
smile
[5]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

a rząd amerykański napisał 900 stronny raport w którym w skrócie pisze że to był balon który pada pogodę.

nie wiem czy to było 900 stron, ale na pewno więcej niż 500

17.05.2008
15:17
[6]

Lotnik_jack [ Konsul ]

A więc prawdziwa wersja historii o Roswell wygląda tak:

Statek obcych zbliżał się do ziemi w celu spenetrowania paru krów. Jednak jeden z pasażerów zaczął przeglądać ziemskie strony porno. Jego komputer był niezabezpieczony, więc złapał wirusa. Komputer pokładowy zwariował i statek wpadł do oceanu. W pewnej stacji badawczej oddalonej o parenaście kilometrów od Roswell wypuszczono balon meteorologiczny. Niestety rozbił się on w Roswell. Amerykanie aby ukryć prawdę, zaczęli wciskać nam kit o jakimś UFO. Nie dajmy się!!!!1oneoneone

18.05.2008
11:30
[7]

detros [ Pretorianin ]

Jeżeli kosmici byli by tak blisko ziemi to już na pewno wszyscy by o tym wiedzieli. Nie da się ukryć obcych podlatujący po planetę. I dlaczego akurat nad USA mieli by latać. Jakoś nad Polską ich nie było w innych krajach też mało o nich słychać. Bajki te wymyślają jacyś szajbnięci Amerykanie, których tam nie brakuje.

Ja np. nie dawno słyszałem historię, że w Kanadzie stacjonują wojska ONZ zmilitaryzowane w liczbie kilkunastu tysięcy i tylko czekają na znak do natarcia na USA.

Prawda o latających spodkach jest tak, ze Amerykanie w latach 70-90 pracowali nad ich skonstruowaniem i dlatego jest tyle nagrań z tamtego okresu z nimi w roli głównej.

18.05.2008
12:03
[8]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

UFO czyli Unidentified Flying Object. Trzy słowa w których nie ma nic o szarych ani zielonych ludzikach przybywających z kosmosu. Tak prawdopodobnie w Roswell rozbiło się UFO, był to niezidentyfikowany obiekt latający, niezidentyfikowany dla jakichś amerykańskich parobków będących świadkami zdarzenia, mających nikłe pojęcie o balonach meteorologicznych. Możliwe że balon przyleciał z ZSRR lub innego kraju, stąd zainteresowanie wojska, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, w czasie drugiej wojny Japończycy wysyłali balony z pojedyńczą bombą lotniczą, które docierały nad terytorium USA.
Niemal kazdą obserwację rzekomego UFO da się zidentyfikować naukowo. Są jednak wyjątki o których wspominają nieprzecietnie inteligentni, zdrowi i racjonalni ludzie - byli piloci wojskowi. Tak, istniejąca wojskowa technika lotnicza (USA) jest daleko bardziej zaawansowana niż odtajnione doszczętnie dawno temu samoloty F117 i B2, spotkania z tymi maszynami kiedy jeszcze były tajne mogły zostać odczytane nawet przez pilotów wojskowych jako obserwacje UFO. Postęp lotniczy na przestrzeni stu lat, a technologiczny w ostatnich dwudziestu latach, jest taki, że niemożliwe by technika lotnicza przy amerykańskich zasobach się zatrzymała w miejscu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.