
matirixos [ BLAUGRANA ]
Gra podobna do Operation Flashpoint ?
Chciałbym zagrać z kumplem przez sieć w coś podobnego do Operation flaspoint.
Czy istnieje jakaś podobna gra z takim samym niesamowitym realizmem, czy raczej same głupie zręcznościówki. ??
WYmagania nie mogą być za duże. kompa nie mam za dobrego.
Jakieś propozycje ?
matirixos [ BLAUGRANA ]
up
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Arma?
aha... nie doczytalem z kompem
eJay [ Gladiator ]
Nie ma takiej drugiej gry, są tylko pseudo-naśladujące ją oraz jedyna godna kontynuacja - ArmA - aczkolwiek z wysokimi wymaganiami sprzętowymi.
Darth Father [ Mr. Monster Kill ]
eeeeeeee War Rock jest fajny nawet troche realistyczna fizyka ludkow ktorymi się gra, naprzykład zabijesz ziomka który stał na jakimś dachu to on powinien spaść z tego dachu robiąc czasami rożne fikołki i gwiazdy i fajnie to wygląda
ikar17 [ Konsul ]
Czekać na Operation Flashpoint 2, który być może będzie w tym roku.Tak to Armed Assault.
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Darth Father
nie rozbawiaj mnie xP
Darth Father [ Mr. Monster Kill ]
Stalker1-lubię rozśmieszać ludzi XD

Jackobss [ Pretorianin ]
Operation Flashpoint 2 jest niepewne. Bohemia Interactive (twórcy pierwszej części) tej gry nie robią. Pozostaje jedynie ArmA: Armed Assault. Może jakbyś podał specyfikację twojego komputera, bylibyśmy coś wstanie więcej powiedzieć. Po ostatnim patchu, ArmA nawet na słabszych komputerach - działa dobrze.
GROM Giwera [ One Shot ]
Americas Army jest całkiem przyjemne i całkiem realistyczne (ale nie w klimacie OF)

matirixos [ BLAUGRANA ]
A czy wiecie skąd ściągnąć dodatkowe mapy do MultiPlayera ???
Chciałbym z kumplem pograć we dwóch na jakies fajne misje
Garbol [ Konsul ]

matirixos [ BLAUGRANA ]
Kurde nie wiem co jest grane ;/
Mam orginała Operation FlashPoint z dodatkiem. Zainstalowałem i nie mam po polsku, choć mam Polską wersje oczywiście. Nawet nie wiem co to za język ;/ Ruski czy Słowacki. CO zrobić ?
Volk [ Legend ]
Na przyszlosc - w rosyjskim uzywa sie grazdanki
lsdsf [ Chor��y ]
Ja miałem identyczny problem. Kupiłem grę z kolekcji klasyki i jak zainstalowałem to miałem niemiecką wersję. no więc przeczytałem na forum że gra ustala wersję językową po serialu. no więc ściągnąłem keygena i wpisałem wygenerowany przez niego klucz i miałem polską wersję. Ale zawsze możesz zadzwonić do cenegi z prośbą o podanie nowego klucza