GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Creamfields Poland 2008

10.05.2008
12:02
[1]

ciasteczkowy_potwor [ Legionista ]

Creamfields Poland 2008

Deep & Blue:
Goldie
Aphrodite
High Contrast
Spor
John B.
Skream
Lady Waks
Panacea
Counterstrike


Tech Genetic:
Valentino Kanzyani
Dave The Drummer
Frank Kvitta
Juan Atkins
Carl Craig
David Crystal
Hagal and Petter Von Coil
SLG
Poziom X


Mystic House:
Moshic
Hernan Cattaneo
Plump DJs
David Morales
Junior Jack
Kid Creme
Wet Fingers
Marika
Glasse


Hypnosis:
Eddie Halliwell
Astral Projection
Marcus Shulz
Yahel
John O'Callaghan
Ronald Van Gelderen


Main Stage:
Sasha & Digweed
Pendulum
Vitalic
Forest North Project

Więcej na creamfields.pl. Może w tym roku nie ma takiej bomby jak Prodigy ostatnio, ale jest co najmniej kilku ciekawych artystow.

10.05.2008
12:15
[2]

zmudix [ palnik ]

PENDULUM! :D
Dave the Drummer! WooHoo!

10.05.2008
12:22
smile
[3]

ciasteczkowy_potwor [ Legionista ]

Warto zaznaczyć, że Pendulum live ;)

W tym miejscu chciałbym podziękować meryphilii (dobrze napisałem?) za pisanie o Moshicu. Tak długo nas męczyłeś, aż w końcu sprawdziłem co on robi...i się zakochalem. I strasznie, strasznie żałuje, że ominąłem jego zeszłoroczny set na CF

10.05.2008
12:26
smile
[4]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

No właśnie, Pendulum. Jak finanse pozwolą, to może na nich samych skoczę, zwłaszcza, że bilety na creamfields nie są takie drogie.

10.05.2008
13:36
smile
[5]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

Markus Schulz
John O'Callaghan

no no no :) szkoda ze nie ma jeszcze Nic`a Chagall ale dla tej dwojki warto sie wybrac

10.05.2008
13:53
smile
[6]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

ciasteczkowy_potwor >>> Miło, że wypełniam swoją misję Mesjasza Progressivnego Beatu i napływają kolejni wyznawcy Mosznego. ;D

Najbardziej irytujące w takich spędach dla freak'a muzyki klubowej, takiego jak ja =] jest bieganie od sceny do sceny. ;D

Moshic
Saszka z Dziaduniem B2B =]
Cattaneo

I dodatkowo takie mega tuzy, jak Juan Atkins, Carl Craig (CARL CRAIG!!! HAKUNA!!! ;D), David Morales, John B czy Vitalic.

Śmieszy natomiast umiejscowienie pomiędzy manieczkarzami Astral Projection i Yahela, czyli ikon Psychedelic Trance (wiem, że Yahel to nieco na wyrost "ikona", ale to typ, który jest właśnie odpowiedzialny za popularyzację PsyTrance i kontrakty z Pepsi xD).
Będzie śmiesznie, jak po wałkach Tiesto pośród których odpływać tam będą ludzie, pocisną chłopaki z Astrala FullOn'em w tłum. =]

10.05.2008
14:17
[7]

ciasteczkowy_potwor [ Legionista ]

No, z tym Atkinsem i Craigiem to pocisnęli. Myslałem, że zeszłoroczny Mills to był szczyt możliwości organizatorów;)
Generalnie z roku na rok jest coraz lepiej, jeśli chodzi o Dj'ów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.