berentzen [ Konsul ]
Windows XP SP3 ----> PROBLEM
Dobry wieczor, probuje zainstalowac serwice pack 3 po angielsku i pojawia sie kominikat co mam zrobic probowalem znalesc w Dodaj lub usuń programy KB925877 i nie moge tego znalesc takze nie wiem jak mam usunac?

Narmo [ nikt ]
Yyy. Dlaczego chcesz zainstalowac angielską wersję SP3 na polską wersję XP?
Edit: Aha. MUI. Masz zaznaczone w Dodaj/Usuń "Pokaż aktualizacje"?
berentzen [ Konsul ]
Narmo -> mam zainstalowany angielskie windowsa i takze MUI czyli dodatkowe spolszczenie
EDIT-> zaznaczylem "Pokaż aktualizacje" i niestety nie ma ;/

YogiYogi [ Konsul ]
Skąd masz taką fajną tapetę ?
Mogę to gdzieś pobrać ?
Liroj [ Konsul ]
Pozwolę się podłączyć do wątku. ja zainstalowałem SP3 PL, instalowałem na XP z SP2 PL. Instalacja przebiegła pomyslnie poza tym że przy uruchomieniu pojawia się okienko konsolowe cdm i przy wyłączeniu pokazuje sie tez to okienko oraz z info o jakiś błędach. System chodzi stabilnie. Jak mozna zrobic żeby te komunikaty się nie pojawiały (jakieś modyfikacje w plikach auto?)
--->berentzen a masz juz jakiegos SP zainstalowanego bo gdzieś czytałem że sa przypadki że nie da sie zainstalować SP3 na goły system (musi byc przynajmniej SP1)
berentzen [ Konsul ]
YogiYogi-> prosze bardzo stad sciaglem :)
Liroj -> tak oczywiscie mam zainstalowany SP2 razem z windowsem
Czy jest jakies sposoby zeby usunac te KB925877?
legrooch [ MPO Squad Member ]
Liroj ==> Komunikat o błędzie sugeruje, że powinno się o rozwiązać a nie usuwać/chować....
berentzen ==> Nic Ci to nie da. Jak odinstalujesz MUIa, też Ci nie pójdzie.... Instaluj SP zgodny z wersją systemu...
Liroj [ Konsul ]
Mój problem sam się rozwiązał, po prostu komunikat znikł bez mojej ingerencji, więc jeśli można tak powiedzieć system sam się naprawił:)