GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam programu antywirusowego

06.05.2008
18:29
[1]

Małp@ [ MKS Mława ]

Szukam programu antywirusowego

Kurde ...
Szukam Antywira bo MKS Wir 2k7 usuwa mi orginalne pliki z Gothica III
game.dll i jeszcze jakiś:/
Jaki mi poradzicie ???

06.05.2008
18:32
smile
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Kaspersky 7, jestem z niego zadowolony

06.05.2008
18:33
smile
[3]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Nod 32

06.05.2008
18:35
[4]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

darmowy AVG

06.05.2008
18:37
[5]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Najnowsza wersja Kaspersky lub Panda.

06.05.2008
18:38
[6]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

avast!home

06.05.2008
18:40
[7]

Slasher11 [ Generaďż˝ ]

Zdecydowanie Avast - darmowy, a zarazem bardzo dobry

06.05.2008
18:43
[8]

Shoggoth [ World of Warcraft ]

F-Secure Anti-Virus

06.05.2008
18:45
[9]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

A co w tym Avast jest takiego dobrego? Używałem go swego czasu przez ok. 6 miesięcy i wiem, że do bardzo dobrych on nie należy. Po zainstalowaniu innego programu antywirusowego okazało się, że Avast przepuścił do komputera od groma wirusów.

Małp@ ---> Z darmowych polecam: AOL Active Virus Shield - na bazie Kaspersky i bardzo skuteczny.

06.05.2008
18:45
[10]

pecet007 [ - ]

również polecam AVG, ostatnio 8 wyszła ;)

06.05.2008
18:47
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

AVIRA

06.05.2008
18:48
smile
[12]

miczek2008 [ Pretorianin ]

AVG 8

sprawdza nawet czy strony są bezpieczne(a tak dokładniej sprawdza te strony z których można coś ściągnąc, przykład na fotce).

Sam mam AVG 8 więc wiem co mówię.


Szukam programu antywirusowego - miczek2008
06.05.2008
18:58
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

miczek - sam fakt że masz tyle TOOLBARÓW jeden na drugim sprawia że nie warto cię słuchać

06.05.2008
19:01
[14]

Slasher11 [ Generaďż˝ ]

Ace_2005 - swojego czasu Kaspersky mi przepuścił wirusa i skończyło się na formatowaniu c:\. Z Avastem nie mam problemów

06.05.2008
19:06
[15]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Czy Kaspersky jest darmowy?

Tutaj można pobrać -
Zastanawiam się czy to jest darmowa wersja, no i czy lepsza od AVG.

06.05.2008
19:08
[16]

wi3dzmin [ Generaďż˝ ]

Ja mam bitDefendera, jest zadowolony bo zżera mało zasobów i wydaje się być całkiem szczelny. Mam go już długo i jak na razie wirusów na kompie brak.

No i jest darmowy. A kasperky jest płatny i drogi na dodatek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.