Małp@ [ MKS Mława ]
Szukam programu antywirusowego
Kurde ...
Szukam Antywira bo MKS Wir 2k7 usuwa mi orginalne pliki z Gothica III
game.dll i jeszcze jakiś:/
Jaki mi poradzicie ???

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Kaspersky 7, jestem z niego zadowolony

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Nod 32
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
darmowy AVG
Ace_2005 [ Bo tak! ]
Najnowsza wersja Kaspersky lub Panda.
SemirGerkan [ Pretorianin ]
avast!home
Slasher11 [ Generaďż˝ ]
Zdecydowanie Avast - darmowy, a zarazem bardzo dobry
Shoggoth [ World of Warcraft ]
F-Secure Anti-Virus
Ace_2005 [ Bo tak! ]
A co w tym Avast jest takiego dobrego? Używałem go swego czasu przez ok. 6 miesięcy i wiem, że do bardzo dobrych on nie należy. Po zainstalowaniu innego programu antywirusowego okazało się, że Avast przepuścił do komputera od groma wirusów.
Małp@ ---> Z darmowych polecam: AOL Active Virus Shield - na bazie Kaspersky i bardzo skuteczny.
pecet007 [ - ]
również polecam AVG, ostatnio 8 wyszła ;)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
AVIRA

miczek2008 [ Pretorianin ]
AVG 8
sprawdza nawet czy strony są bezpieczne(a tak dokładniej sprawdza te strony z których można coś ściągnąc, przykład na fotce).
Sam mam AVG 8 więc wiem co mówię.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
miczek - sam fakt że masz tyle TOOLBARÓW jeden na drugim sprawia że nie warto cię słuchać
Slasher11 [ Generaďż˝ ]
Ace_2005 - swojego czasu Kaspersky mi przepuścił wirusa i skończyło się na formatowaniu c:\. Z Avastem nie mam problemów
DJ Pinata [ in rainbows ]
Czy Kaspersky jest darmowy?
Tutaj można pobrać -
Zastanawiam się czy to jest darmowa wersja, no i czy lepsza od AVG.
wi3dzmin [ Generaďż˝ ]
Ja mam bitDefendera, jest zadowolony bo zżera mało zasobów i wydaje się być całkiem szczelny. Mam go już długo i jak na razie wirusów na kompie brak.
No i jest darmowy. A kasperky jest płatny i drogi na dodatek.