GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z laptopem

06.05.2008
17:55
smile
[1]

Mipari1002 [ HUNTER ]

Problem z laptopem

Od pewnego czasu ekran robi mi się zielony np. podczas włączania - wtedy gdy normalnie jest czarny, albo gdy jest logo windows XP. Na pulpicie jest kilka zielonych plam... W Office'ie kiedy chce zmienić kolor na czarny, to wyświetla mi czarno-zielony (to tylko kilka przypadków). Niby normalnie da się przy nim pracować, ale mimo wszystko lepiej by było bez tego.

06.05.2008
18:20
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Często podawaną przyczyną tego zjawiska jest odpowiedź jaką znalazłem:

"Prawdopodobnie szlag Ci trafił taśmę połączeniową LCD (wtedy ruszanie ekranem powinno coś zmieniać), albo matryca jest walnięta i w momencie gdy się przegrzeje zaczyna wyświetlać dziwne rzeczy.
Oba przypadki nadają się raczej do serwisu."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.