
Mipari1002 [ HUNTER ]
Problem z laptopem
Od pewnego czasu ekran robi mi się zielony np. podczas włączania - wtedy gdy normalnie jest czarny, albo gdy jest logo windows XP. Na pulpicie jest kilka zielonych plam... W Office'ie kiedy chce zmienić kolor na czarny, to wyświetla mi czarno-zielony (to tylko kilka przypadków). Niby normalnie da się przy nim pracować, ale mimo wszystko lepiej by było bez tego.
mirencjum [ operator kursora ]
Często podawaną przyczyną tego zjawiska jest odpowiedź jaką znalazłem:
"Prawdopodobnie szlag Ci trafił taśmę połączeniową LCD (wtedy ruszanie ekranem powinno coś zmieniać), albo matryca jest walnięta i w momencie gdy się przegrzeje zaczyna wyświetlać dziwne rzeczy.
Oba przypadki nadają się raczej do serwisu."