
kadex [ Centurion ]
Problem z programem ejay techno 5 - POMOCY !!!!
Mam problem z programem ejay techno 5.
Kiedy prubuje włączyć program wyskakuje błąd
unable to initialize the
ASPI manager.
ASPI manager was not found
on system.
Czy ktoś wie jak temu problemowi zaradzić bądź zna źródła gdzie moge się dowiedzieć jak na ten problem można zaradzić ?
Z góry dziękuje za pomoc
( wiem że to już mój drugi problem dzisiaj. Oto mój pierwszy https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7708226&N=1 )

kadex [ Centurion ]
Bardzo mi zależy na czyjejś pomocy.
Wydałem 40 zł na ten program ( sklep xexe.pl - zwróćcie uwage na koszty przesyłki ) i nie chce ich stracić.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a co my pomoc techniczna ?
dzwoń do sklepu albo do wydawcy EjayA w polsce
kadex [ Centurion ]
Pomyślałem że może wiecie.
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
A to trudno wklepać w google "ASPI manager"?
Od razu na w pierwszym wyniku podane jest jak poradzić sobie z tym problemem...
Nie będę kopiował tekstu bo jest u GOL'owej konkurencji. ;)