
komputeronix [ Konsul ]
sprzedaje konto w tibi
sprzedaje konto w tibi

djaminek11 [ Pretorianin ]
ale to jest zjebana gra zal ze ktos w nia gra

komputeronix [ Konsul ]
djaminek11 ----> sam się sobie dziwię że w nią gram :-)

komputeronix [ Konsul ]
ale gra ma teraz około 39 000 graczy online:-)
Shoggoth [ World of Warcraft ]
Myślisz że ktoś kupi 9lvl ?

Lolter [ African Herbman ]
Powodzenia.
blazerx [ ]
Jedno z większych skupisk idiotów w internecie.

kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Ktos gra jeszcze w te pixele ?

komputeronix [ Konsul ]
Dlatego sprzedaje konto :-)

komputeronix [ Konsul ]
TA AUKCJA STAŁA SIĘ AUKCJĄ CHARYTATYWNĄ
Ponieważ 50 % dochodów ze sprzedaży konta przelewam na ten cel : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7646565&N=1

komputeronix [ Konsul ]
P.S. wiem że to pewnie będzie jakaś symboliczna kwota ale zawsze coś :-)

boskijaro [ Legend ]
5zł przeznaczasz?
łaaaaał....

komputeronix [ Konsul ]
Lepiej 5 pln niż nic
komputeronix [ Konsul ]
Po za tym jak zrobię taką stronkę : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7605050
To pewnie zrobię przelew na więcej
StifflersMum [ M.I.L.F ]
za darmo nikt nie wezmie