GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sprzedaje konto w tibi

06.05.2008
17:07
smile
[1]

komputeronix [ Konsul ]

sprzedaje konto w tibi



sprzedaje konto w tibi

06.05.2008
17:08
smile
[2]

djaminek11 [ Pretorianin ]

ale to jest zjebana gra zal ze ktos w nia gra

06.05.2008
17:11
smile
[3]

komputeronix [ Konsul ]

djaminek11 ----> sam się sobie dziwię że w nią gram :-)

06.05.2008
17:13
smile
[4]

komputeronix [ Konsul ]

ale gra ma teraz około 39 000 graczy online:-)

06.05.2008
17:16
[5]

Shoggoth [ World of Warcraft ]

Myślisz że ktoś kupi 9lvl ?

06.05.2008
17:17
smile
[6]

Lolter [ African Herbman ]

Powodzenia.

06.05.2008
17:17
[7]

blazerx [ ]

Jedno z większych skupisk idiotów w internecie.

06.05.2008
17:21
smile
[8]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

Ktos gra jeszcze w te pixele ?

06.05.2008
17:22
smile
[9]

komputeronix [ Konsul ]

Dlatego sprzedaje konto :-)

06.05.2008
17:51
smile
[10]

komputeronix [ Konsul ]

TA AUKCJA STAŁA SIĘ AUKCJĄ CHARYTATYWNĄ
Ponieważ 50 % dochodów ze sprzedaży konta przelewam na ten cel : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7646565&N=1

06.05.2008
18:05
smile
[11]

komputeronix [ Konsul ]

P.S. wiem że to pewnie będzie jakaś symboliczna kwota ale zawsze coś :-)

06.05.2008
18:08
smile
[12]

boskijaro [ Legend ]

5zł przeznaczasz?

łaaaaał....

06.05.2008
18:11
smile
[13]

komputeronix [ Konsul ]

Lepiej 5 pln niż nic

06.05.2008
18:17
[14]

komputeronix [ Konsul ]

Po za tym jak zrobię taką stronkę : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7605050
To pewnie zrobię przelew na więcej

06.05.2008
19:56
[15]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

za darmo nikt nie wezmie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.