paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]
czy skype jest za darmo
no właśnie czy jak z kims rozmawiam przez skype to będe musiał płacic za rozmowe czy nie
Bad Olo [ Stoprocent ]
Za darmo gadasz przez skype z kims kto ma skype. Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.
Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Jeśli skype < - > skype to nie. Jeśli skype < - > telefon to tak.
paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]
Bad Olo -a jak ktos nie ma
siwy346 [ addicted to music ]
jeśli rozmowa jest pomiędzy dwoma użytkownikami Skype to jest to darmowe
Bad Olo [ Stoprocent ]
Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.
EDIT: literówka
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a za GG płacisz ?
a za farbę w paincie i literki w wordzie też płacisz ?
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Tak płacisz, ale mało ja około 15 zł za miesiąc jak chcesz numer konta na jaki masz wpłacić kasę to napisz mi na gg 2008170
X@Vier455 [ Konsul ]
skype - skype za darmo
skype - telefon $$$$$
paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]
a rozmowy na komórke są płatne
a tak poza tematem to ma ktoś skype
Bad Olo [ Stoprocent ]
Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.
Tak, na komorki jest płatne. Napisałem to jako 'itp.'
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a co ci zależy sprawdzić? rachunku ci nie przyślą jeżeli nie podasz numeru konta bankowego

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Nauczyć się czytać do cholery. Masz wszystko w tym temacie.
ON Line [ sHiFtY ]
Frogus ma racje...
NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE pLACI SIE!