GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy skype jest za darmo

06.05.2008
16:24
[1]

paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]

czy skype jest za darmo

no właśnie czy jak z kims rozmawiam przez skype to będe musiał płacic za rozmowe czy nie

06.05.2008
16:24
[2]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Za darmo gadasz przez skype z kims kto ma skype. Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.

06.05.2008
16:24
[3]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Jeśli skype < - > skype to nie. Jeśli skype < - > telefon to tak.

06.05.2008
16:25
[4]

paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]

Bad Olo -a jak ktos nie ma

06.05.2008
16:25
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

jeśli rozmowa jest pomiędzy dwoma użytkownikami Skype to jest to darmowe

06.05.2008
16:25
[6]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.

EDIT: literówka

06.05.2008
16:28
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a za GG płacisz ?
a za farbę w paincie i literki w wordzie też płacisz ?

06.05.2008
16:30
[8]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Tak płacisz, ale mało ja około 15 zł za miesiąc jak chcesz numer konta na jaki masz wpłacić kasę to napisz mi na gg 2008170

06.05.2008
16:30
[9]

X@Vier455 [ Konsul ]

skype - skype za darmo
skype - telefon $$$$$

06.05.2008
16:31
[10]

paladyn [gruby300] [ Pretorianin ]

a rozmowy na komórke są płatne

a tak poza tematem to ma ktoś skype

06.05.2008
16:32
[11]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Jakbys chcial na stacjonrane itp to wtedy placisz hajs.

Tak, na komorki jest płatne. Napisałem to jako 'itp.'

06.05.2008
16:32
[12]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a co ci zależy sprawdzić? rachunku ci nie przyślą jeżeli nie podasz numeru konta bankowego

06.05.2008
16:32
smile
[13]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Nauczyć się czytać do cholery. Masz wszystko w tym temacie.

06.05.2008
16:40
[14]

ON Line [ sHiFtY ]

Frogus ma racje...


NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE pLACI SIE!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.