Godlike` [ Chor��y ]
Sieć lokalna
Jak utworzyć zwykłą sieć pomiędzy dwona komputerami?
Komp główny (xp home) ma internet radiowy. Próbuję się połączyć z laptopem (xp home). Jestem laikiem, więc jeśli czegoś nie podałem napiszcie.
//edit- Robię tak jak jest tu opisane , ale nie działa. W cmd pisze Host docelowy jest nieosiągalny.