GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sieć lokalna

06.05.2008
16:13
[1]

Godlike` [ Chor��y ]

Sieć lokalna

Jak utworzyć zwykłą sieć pomiędzy dwona komputerami?
Komp główny (xp home) ma internet radiowy. Próbuję się połączyć z laptopem (xp home). Jestem laikiem, więc jeśli czegoś nie podałem napiszcie.

//edit- Robię tak jak jest tu opisane , ale nie działa. W cmd pisze Host docelowy jest nieosiągalny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.