GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 4 za krotkie ;[

06.05.2008
16:05
smile
[1]

djaminek11 [ Pretorianin ]

GTA 4 za krotkie ;[

jedynie 56 godz kicha mialo byc 100!!!

06.05.2008
16:09
[2]

simson_ [ Konsul ]

jednak ta gra nie jest taka idealna :)

06.05.2008
16:10
[3]

ROzner_ [ Konsul ]

No tak 56 godzin strasznie krótko X_x
Bez przesady, gra jest z tego co widzę (jeszcze nie grałem), ogromna na pewno jej przejście zajmuje sporo czasu. Nie mówiąc już o zrobieniu gry na 100% :D

06.05.2008
16:12
[4]

stanson_ [ Szeryf ]

Grami, na które potrzeba średnio 10 godzin według recenzentów, bawię się kilka miesięcy, więc te 56 godzin mi powinno wystarczyć :)

06.05.2008
16:15
[5]

Łyczek [ Legend ]

Jeżeli w tej grze chcesz wszystko odkryć, każde zadanie wykonać to 100 godzin myślę, że zajmie Ci :) Pamiętaj o zadanich pobocznych, one też się liczą.

06.05.2008
16:16
smile
[6]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

49% i 55 godzin. Coś szybko u Ciebie.

06.05.2008
16:26
[7]

X@Vier455 [ Konsul ]

same misje niby 56h a bieganie po mieście bez celu - bezcenne

06.05.2008
16:56
smile
[8]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

stanson - Nieprawdaż? Gry które recenzenci przechodzą w jeden dzień mi zajmują tydzień, 56 godzin toż to kilka miesięcy grania : )

06.05.2008
16:59
[9]

reksio [ Q u e e r ]

Poza tym, przecież GTA4 oprócz misji oferuje to, co każde inne GTA... rozwałkę na mieście, która praktycznie się nie nudzi :P

06.05.2008
17:00
smile
[10]

kkkkkkrystian [ Senator ]

a sama zabawa na mieście, ile tu jest godzin zabawy

06.05.2008
17:02
smile
[11]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Xavier - chodząc po mieście, czas rozgrywki wydłuża się jeszcze bardziej. :) Piękna gra. Sześć dni gry non stop. To nie jest normalne, ale cóż zrobić. W każdym razie wolne mam do końca tygodnia...

06.05.2008
17:02
[12]

ksips [ Generaďż˝ ]

Przeszedłem w 25 godzin ;)

06.05.2008
17:05
smile
[13]

djaminek11 [ Pretorianin ]

no i jeszcze multi

06.05.2008
17:13
smile
[14]

barcio321 [ Konsul ]

mam do was pytanie czy wiecej spedziliscie czasu przy fabule czy tak jak juz przeszliscie gre i odkrywaliscie , bawiliscie i poznawaliscie swiat GTA czy nie bylo tak jak graliscie w poprzednie czesci?? a do tego jeszcze multi...

mowie wam nie ma sie co lamac

06.05.2008
17:14
[15]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Hehe to i tak dużo:) Jak na dzisiejsze standardy? Ogrom:P
Mi też gry starczają na dłuuugo, jedyny warunek? Grywalność, jeśli to GTA jest równie grywalne co VC to pewnie nie byłoby mnie przez parę tygodni w real live:P Taką mam nadzieję, że twórcy odeszli od moim zdaniem zrytego SA:)

barcio --> A możesz ten post tak poskładać żeby dało się coś z niego przeczytać?

06.05.2008
17:41
[16]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

w sam raz

06.05.2008
18:07
[17]

_MaZZeo [ Senator ]

GTA IV czy Mass Effect powinny dostac 130% procent za samą długosc rozgrywki... bo jak takiego CoD'a 4 przechodze w 6 godzin to mnie na smiech bierze.

06.05.2008
18:17
smile
[18]

djaminek11 [ Pretorianin ]

_MaZZeo---ale w cod jest za**** multi kampania to byl tylko deser zabawa zaczyna sie w multi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.