
djaminek11 [ Pretorianin ]
GTA 4 za krotkie ;[
jedynie 56 godz kicha mialo byc 100!!!
simson_ [ Konsul ]
jednak ta gra nie jest taka idealna :)
ROzner_ [ Konsul ]
No tak 56 godzin strasznie krótko X_x
Bez przesady, gra jest z tego co widzę (jeszcze nie grałem), ogromna na pewno jej przejście zajmuje sporo czasu. Nie mówiąc już o zrobieniu gry na 100% :D
stanson_ [ Szeryf ]
Grami, na które potrzeba średnio 10 godzin według recenzentów, bawię się kilka miesięcy, więc te 56 godzin mi powinno wystarczyć :)
Łyczek [ Legend ]
Jeżeli w tej grze chcesz wszystko odkryć, każde zadanie wykonać to 100 godzin myślę, że zajmie Ci :) Pamiętaj o zadanich pobocznych, one też się liczą.

Tołstoj [ Kukuruźnik ]
49% i 55 godzin. Coś szybko u Ciebie.
X@Vier455 [ Konsul ]
same misje niby 56h a bieganie po mieście bez celu - bezcenne

Dycu [ zbanowany QQuel ]
stanson - Nieprawdaż? Gry które recenzenci przechodzą w jeden dzień mi zajmują tydzień, 56 godzin toż to kilka miesięcy grania : )
reksio [ Q u e e r ]
Poza tym, przecież GTA4 oprócz misji oferuje to, co każde inne GTA... rozwałkę na mieście, która praktycznie się nie nudzi :P

kkkkkkrystian [ Senator ]
a sama zabawa na mieście, ile tu jest godzin zabawy

Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Xavier - chodząc po mieście, czas rozgrywki wydłuża się jeszcze bardziej. :) Piękna gra. Sześć dni gry non stop. To nie jest normalne, ale cóż zrobić. W każdym razie wolne mam do końca tygodnia...
ksips [ Generaďż˝ ]
Przeszedłem w 25 godzin ;)

djaminek11 [ Pretorianin ]
no i jeszcze multi

barcio321 [ Konsul ]
mam do was pytanie czy wiecej spedziliscie czasu przy fabule czy tak jak juz przeszliscie gre i odkrywaliscie , bawiliscie i poznawaliscie swiat GTA czy nie bylo tak jak graliscie w poprzednie czesci?? a do tego jeszcze multi...
mowie wam nie ma sie co lamac
KapCioch [ Generaďż˝ ]
Hehe to i tak dużo:) Jak na dzisiejsze standardy? Ogrom:P
Mi też gry starczają na dłuuugo, jedyny warunek? Grywalność, jeśli to GTA jest równie grywalne co VC to pewnie nie byłoby mnie przez parę tygodni w real live:P Taką mam nadzieję, że twórcy odeszli od moim zdaniem zrytego SA:)
barcio --> A możesz ten post tak poskładać żeby dało się coś z niego przeczytać?
StifflersMum [ M.I.L.F ]
w sam raz
_MaZZeo [ Senator ]
GTA IV czy Mass Effect powinny dostac 130% procent za samą długosc rozgrywki... bo jak takiego CoD'a 4 przechodze w 6 godzin to mnie na smiech bierze.

djaminek11 [ Pretorianin ]
_MaZZeo---ale w cod jest za**** multi kampania to byl tylko deser zabawa zaczyna sie w multi