GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox ... porady potrzebuje :P

06.05.2008
15:23
smile
[1]

dreddin [ Junior ]

xbox ... porady potrzebuje :P

cześć ....

to jest pytanie raczej do "xbox boyów :D "

a wiec: xbox leci do mnie z U.S.A czy bedę mogl grac na nim w gry kupione w polsce ?

kumpel mowil ze jest jakas roznica w czytnikach plyt ;/ a wiec prosze o pomoc i pozdrawiam :P

a i interesuje mnie czy zagram sobie w gta 4 :D bo juz zamowilem ...

06.05.2008
15:25
[2]

siurekm [ Strogler ]

Z tego co wiem to w USA są formaty NTSC, a u nas w systemie PAL więc będziesz musiał szukać gier w systemie NTSC

06.05.2008
15:26
[3]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Nie we wszystkie, dużo gier ma blokady regionalne. Będziesz musiał sprawdzać na tej stronie kompatybilność.

PAL to gry kupione w europie, twoja konsola ma region NTSC-U

06.05.2008
15:27
[4]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Na pewno nie we wszystkie jest to związanie z zabezpieczeniami reginalnymi płyt DVD. Podobno nie wszystkie gry jednak takowe posiadają. Zostaje Ci import również gier (taniej ale bardziej uciążliwie;/ ).

06.05.2008
15:27
[5]

ROzner_ [ Konsul ]

Tak jak w poście numer 2.
Tylko niektóre gry są bez blokady regionalnej, wtedy wersja kupiona w Europie (PAL) Ci będzie chodziła. Jednak gdy gry mają blokadę regionalną, to będziesz musiał je ściągać z zagranicy (koniecznie w formacie NTSC).
edit: uprzedzili mnie ;]

06.05.2008
15:39
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Pół biedy z regionami, bo nawet jak ruszy, możesz mieć mały zgrzyt z oglądaniem ntsc w palu... oczywiście to obejdziesz, ale pewnie z nieznaczną stratą jakości obrazu.

alexej -> Pod warunkiem, że się ma;)

06.05.2008
15:42
[7]

dreddin [ Junior ]

czyli mam rozumiec ze dzialac bedzie ale w gorszej jakosci ?

06.05.2008
15:42
[8]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

maviozo -> bzdura, w nowych odbiornikach HD czegoś takiego nie ma.

edit: dreddin nie, skup się na tym co napisałem wyżej.
Z tego co wiem na amerykańskich konsolach działają tylko GTA z USA

06.05.2008
15:48
[9]

dreddin [ Junior ]

alexej : mam pytanie bo słyszalem ze mozna jakas przerobic czytnik :D prawda ?

06.05.2008
15:52
smile
[10]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

chyba sobie odpuszczę to pomaganie

06.05.2008
15:52
[11]

kayler01 [ Generaďż˝ ]

przerob konsole i pojdzie ci nawet w standardzie z Zimbabwe :P

06.05.2008
15:54
[12]

dreddin [ Junior ]

kayler01 : tylko chodzi Ci o przerobienie jej tak aby dzialaly pirackie gry czy o przerobienie czytnika ?

06.05.2008
15:54
[13]

Narmo [ nikt ]

alexej : mam pytanie bo słyszalem ze mozna jakas przerobic czytnik :D prawda ?
Ano, ano. A wtedy tracisz gwarancję i jest spore prawdopodobieństwo, że dostaniesz bana na konsolę więc nici z korzystania z X-Box Live (żadnych dem z sieci, żadnych dodatków, nie wyślesz achivementów, nie będziesz mógł grać po sieci).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.