
123el [ Pretorianin ]
Telewizor z HD
Jaką rozdzielczość może obsługiwać taki telewizor? Nigdzie nie znalazłem...
XMR [ Hohner ]
...zwykly component video...to nie ma NIC wspolnego z obrazem HD
123el [ Pretorianin ]
Nie ma tam wyższych rozdzielczości?

maviozo [ Man with a movie camera ]
4:3
Paaaanie, daj pan spokój z HD:)
XMR [ Hohner ]
toz to najzwyklejszy kineskop 4:3, gdzie tam mowa o HD :) nawet ogladanie DVD na 29" crt 4:3 mija sie z celem ze wzgledu na malutki obraz...Philips robił kiedys telewizory CRT 16:9 HD ale ze sklepów chyba juz dawno znikneły
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
123el --> Jak widać poniższy "fahofiec" nie ma pojęcia o czym pisze, więc wyjaśnię, że po componencie osiągniesz 1920x1080. Pytanie tylko czy ten telewizor na to pozwoli. Wiem, że Samsungi i Philipsy 32" CRT dają właśnie pełne HD.
siwy346 [ addicted to music ]
to jest zwykły telewizor obsługuje rozdzielczość sd
123el [ Pretorianin ]
Kologa ma taki tv, ma n-kę i mówi, że jakość dobra, tyle tylko jaka rozdzielczość?
XMR [ Hohner ]
720×576 (PAL)