GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telewizor z HD

06.05.2008
15:17
smile
[1]

123el [ Pretorianin ]

Telewizor z HD



Jaką rozdzielczość może obsługiwać taki telewizor? Nigdzie nie znalazłem...

06.05.2008
15:33
[2]

XMR [ Hohner ]

...zwykly component video...to nie ma NIC wspolnego z obrazem HD

06.05.2008
15:36
[3]

123el [ Pretorianin ]

Nie ma tam wyższych rozdzielczości?

06.05.2008
15:36
smile
[4]

maviozo [ Man with a movie camera ]

4:3
Paaaanie, daj pan spokój z HD:)

06.05.2008
15:37
[5]

XMR [ Hohner ]

toz to najzwyklejszy kineskop 4:3, gdzie tam mowa o HD :) nawet ogladanie DVD na 29" crt 4:3 mija sie z celem ze wzgledu na malutki obraz...Philips robił kiedys telewizory CRT 16:9 HD ale ze sklepów chyba juz dawno znikneły

06.05.2008
15:38
[6]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

123el --> Jak widać poniższy "fahofiec" nie ma pojęcia o czym pisze, więc wyjaśnię, że po componencie osiągniesz 1920x1080. Pytanie tylko czy ten telewizor na to pozwoli. Wiem, że Samsungi i Philipsy 32" CRT dają właśnie pełne HD.

06.05.2008
15:38
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

to jest zwykły telewizor obsługuje rozdzielczość sd

06.05.2008
15:39
[8]

123el [ Pretorianin ]

Kologa ma taki tv, ma n-kę i mówi, że jakość dobra, tyle tylko jaka rozdzielczość?

06.05.2008
15:43
[9]

XMR [ Hohner ]

720×576 (PAL)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.