GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś dla niej :):) :D

06.05.2008
14:48
smile
[1]

kangurek19 [ Junior ]

Coś dla niej :):) :D

Witam Wszystkich :)
Mam takie pytanko co mogę dać dziewczynie przez internet? Chodzi mi o jakieś słodziutkie teksty linki do stron o miłości itp...Prosze o podanie tego czegoś bo ja szukam i nie bardzo mogę znaleźć coś takiego naprawdę słodkiego :D



Hehehe PZDR :)

06.05.2008
14:51
[2]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

A nie lepiej po prostu pójść do niej i dać jej jakiś prezent?
No chyba, że jesteś na tyle daleko od niej, że nie możesz.

06.05.2008
14:52
[3]

MAROLL [ Światła Miasta ]

Jesteś aż tak mało kreatywny, że nie potrafisz niczego sam wymyśleć? Przecież jak jesteś prawdziwie zakochany to żaden problem z weną : )

06.05.2008
14:52
[4]

kangurek19 [ Junior ]

W chwili obecnej nie moge i chce cos przez neta

06.05.2008
14:53
[5]

rkm_ [ Konsul ]

Daj jej siebie:P

06.05.2008
14:55
[6]

kangurek19 [ Junior ]

Chłopaki mowie ze narazie jest to nie mozliwe :D:D:D Wene juz wyczerpałem :D

06.05.2008
14:56
smile
[7]

Arxel [ Legend ]

rkm - Przez neta? Mail? Sperm file attached...
Ja sobie ostatnio wymyśliłem wierszyka - którym się i tak nie podziele - więc coś w tym jest, że jak się jest zakochanym to wena twórcza przychodzi od razu :-)

06.05.2008
14:56
smile
[8]

QrKo_ [ ]

Kup jej ikonke na naszej-klasie. Ostatnio dodali nowe.

06.05.2008
14:59
[9]

sebastiusz [ Pretorianin ]

po prostu napisz jej to co do niej czujesz jak najprościej itd. to na nie najbardziej działa

06.05.2008
15:10
[10]

kangurek19 [ Junior ]

Ja juz calutka wene straciłem wieczorami jak z nia pisałem kilka godz :D:D:DTa dajcie kilka linków .Prosze :D

06.05.2008
15:11
smile
[11]

Backside [ Generaďż˝ ]

Najdroższa, ofiaruję Ci z głębokich zakamarków mojego serca ten oto link złocisty. Potraktuj zebrane przez internautów aforyzmy jako moje własne, gdyż moja gorąca miłość do Ciebie wypaliła moje zmysły.

Niech będą Ci jako miód słodkie i niechaj się szybko loadują.
Niech Ci ta oto ikonka pluszowego misia służy tak samo jak setkom innych zakochanych internautek.

06.05.2008
15:14
[12]

adrem [ Adrem-Man ]

Daj jej link do Basha i powiedz zeby sie cieszyla ze ma ciebie a nie kogos z Basha :)

06.05.2008
15:14
[13]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Kup jej gwiazdę na fotka.pl

06.05.2008
15:16
smile
[14]

Lilus [ Feline da Housecat ]

<--- Backside

Kup jej ikonke na naszej-klasie. Ostatnio dodali nowe.
To może lepiej premium konto na GOLu?

eee, no skoro sądzisz, że coś w stylu kartki z to jest to czego pragnie, to masz i szukaj :P

06.05.2008
15:19
[15]

kangurek19 [ Junior ]

Hmmmm Dzięki Wielkie za wszystkie propozycje :):):)
Jeśli jeszcze komuś przyszło by coś do głowy to śmiało :))

06.05.2008
15:23
[16]

rt2 [ Pretorianin ]

Podaj jej numer komorki na forum :)
Na pewno sie ucieszy jak dostanie kilka milych SMSow od golowiczow :)

06.05.2008
15:26
[17]

kangurek19 [ Junior ]

oka :)
0 700 880 -Zadzwoń teraz

haha xD

06.05.2008
15:27
smile
[18]

Brumak [ Chor��y ]

rt2 masz cos z banią ? bo wydaje mi sie ze tak ;P

06.05.2008
15:28
[19]

kangurek19 [ Junior ]

Nom chyba ma :D

06.05.2008
15:33
smile
[20]

rt2 [ Pretorianin ]

Ostatnio odkrylem takie male wybrzuszenie z tylu czaszki. To nic groznego, ale dzieki za troske chlopaki!

06.05.2008
15:34
[21]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

kangurek na bank mniej niż ty

06.05.2008
15:55
[22]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Teraz będzie jej ściemniał jaki to on romantyczny, a jak się z nią spotka w realu to będzie:

spoiler start

- Siema
- Dupczysz się czy trzeba z Tobą chodzić ?

spoiler stop

06.05.2008
16:01
[23]

kangurek19 [ Junior ]

Soryyyy ale nie znacie mnie i nie możecie przepuszczać jak to będzie w real...Pytam sie was o to bo sobie pomyślałem ze znacie jakieś zaj** stronki takie co by ja ruszyły głęboko ale ze wy odrazu musicie każdego zjechać to przykro mi bardzo...Akurat w tej chwili nie miałem weny ale jak bym napisał wam to co do niej pisałem to byście byli w szoku jestem pewien.Pzdr


rt2>>>ja tez mam takiego guzka z tyłu czaski :P:P

06.05.2008
16:21
smile
[24]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Uff... a już się bałem, że dasz tutaj jej numer. :P
Jednak są użytkownicy, którzy potrafią myśleć i nie dają kontaktu do siebie/kolegi na zawołanie.

06.05.2008
16:24
[25]

ppaatt1 [ Trekker ]

Jednak są użytkownicy, którzy potrafią myśleć i nie dają kontaktu do siebie/kolegi na zawołanie.
Przypomniał mi się wątek EG2006_43991898 w którym podał linki do kont swoich rodziców na n-k :D

06.05.2008
17:44
[26]

adrem [ Adrem-Man ]

Jednak są użytkownicy, którzy potrafią myśleć i nie dają kontaktu do siebie/kolegi na zawołanie.
Przypomniał mi się wątek EG2006_43991898 w którym podał linki do kont swoich rodziców na n-k :D



>>I znowu oplulem monitor...

06.05.2008
18:31
[27]

Bobe[X] [ Centurion ]

06.05.2008
18:37
[28]

blazerx [ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.