
grzesiak :) [ Junior ]
rycerze
tędy mozecie sie zarejstrować do rycerze ale mi sie nie udaje włączyć mozecie zobaczyc bardzo was proszę.

Kłosiu [ Senator ]
Z refami do do piaskownicy idz, moze sie ktos nabierze :P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Nabrałem się!!!

Kłosiu [ Senator ]
Shame on you! ;)