Blink! [ Generaďż˝ ]
Gry co-op
Witam.Mam podłączone do komputera 2 pady z play-station 2. Zastanawiam się, jakie gry co-op moglibyscie mi polecic?Jak narazie mam PESA 2008.Czekam na propozycje.Pozdrawiam.
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Oczywiście LEGO: Star Wars. Pamiętam jak rok temu zagrywałem się w to z kuzynem. Super gra.

Loooczek [ Centurion ]
KANTAR1: ten sam kuzyn?!
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Najnowszy Conflict powinien mie taką opcję.

malyb89 [ Mistah Mały ]
Obscure 1 i 2, Micro Machines v4 ?