GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry co-op

06.05.2008
14:18
[1]

Blink! [ Generaďż˝ ]

Gry co-op

Witam.Mam podłączone do komputera 2 pady z play-station 2. Zastanawiam się, jakie gry co-op moglibyscie mi polecic?Jak narazie mam PESA 2008.Czekam na propozycje.Pozdrawiam.

06.05.2008
14:43
[2]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Oczywiście LEGO: Star Wars. Pamiętam jak rok temu zagrywałem się w to z kuzynem. Super gra.

06.05.2008
14:45
smile
[3]

Loooczek [ Centurion ]

KANTAR1: ten sam kuzyn?!

06.05.2008
14:52
[4]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Najnowszy Conflict powinien mie taką opcję.

06.05.2008
15:03
smile
[5]

malyb89 [ Mistah Mały ]

Obscure 1 i 2, Micro Machines v4 ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.