GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ludzka KREATYWNOść...

06.05.2008
13:36
smile
[1]

ŚwIeRk007 [ Legionista ]

Ludzka KREATYWNOść...

Wczoraj byłem zanieść kamerke do jednego kolesia. Byłem u niego już dwa razy, ale nie zauważyłem jego przepięknego ogrodu, koleś jest specem od sprzętów elektrycznych i elektronicznych wszelkiego rodzaju patrzcie co zrobił:

06.05.2008
13:38
[2]

Leilong [ STARSCREAM ]

wygląda jak złomowisko.

06.05.2008
13:39
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Co w tym niezwykłego?...daj spokój, zupełnie nic specjalnego.

06.05.2008
13:40
smile
[4]

Kozi89 [ Legend ]

Tylko czekać, ąż wpadnie polska młodzież i rozbije mu ten skalniaczek.

06.05.2008
13:41
[5]

djforever [ Senator ]

Oryginalne na pewno, ładne jednak niezbyt.

06.05.2008
13:43
[6]

ŚwIeRk007 [ Legionista ]

Pierwszy raz na oczy widziałem coś takiego więc mnie to zaciekawiło hehe :P

06.05.2008
13:58
[7]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Teraz podłącz i włącz wszystkie te TV :P

06.05.2008
14:03
[8]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

[7] No, to by było coś.

Ogółem, brzydkie, ale coś takiego pierwszy raz widzę, więc dzięki za link :]

06.05.2008
14:17
[9]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Brzydkie, ale pomysłowe.

06.05.2008
14:30
smile
[10]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Paskudztwo i bezguście totalne...

06.05.2008
14:33
smile
[11]

Leilong [ STARSCREAM ]

Ale słabo mu idzie to naprawianie jak wszystkie tv w ogrodzie kończą :D :P

06.05.2008
14:37
smile
[12]

Pl@ski [ Legend ]

LOL... Stary, gdzie to jest dokładnie? Co za świr... :D
Nie byłbym pewien, czy ten gość jest "pozytywne zakręcony"...

06.05.2008
14:48
smile
[13]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

ani to ładne ani to fajne nie wiem czym sie podniecać :/ tak samo jakbym wystawił sobie do ogrodu 200 sedesów :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.