
ŚwIeRk007 [ Legionista ]
Ludzka KREATYWNOść...
Wczoraj byłem zanieść kamerke do jednego kolesia. Byłem u niego już dwa razy, ale nie zauważyłem jego przepięknego ogrodu, koleś jest specem od sprzętów elektrycznych i elektronicznych wszelkiego rodzaju patrzcie co zrobił:
Leilong [ STARSCREAM ]
wygląda jak złomowisko.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Co w tym niezwykłego?...daj spokój, zupełnie nic specjalnego.

Kozi89 [ Legend ]
Tylko czekać, ąż wpadnie polska młodzież i rozbije mu ten skalniaczek.
djforever [ Senator ]
Oryginalne na pewno, ładne jednak niezbyt.
ŚwIeRk007 [ Legionista ]
Pierwszy raz na oczy widziałem coś takiego więc mnie to zaciekawiło hehe :P
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
Teraz podłącz i włącz wszystkie te TV :P
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
[7] No, to by było coś.
Ogółem, brzydkie, ale coś takiego pierwszy raz widzę, więc dzięki za link :]
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Brzydkie, ale pomysłowe.

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Paskudztwo i bezguście totalne...

Leilong [ STARSCREAM ]
Ale słabo mu idzie to naprawianie jak wszystkie tv w ogrodzie kończą :D :P

Pl@ski [ Legend ]
LOL... Stary, gdzie to jest dokładnie? Co za świr... :D
Nie byłbym pewien, czy ten gość jest "pozytywne zakręcony"...

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
ani to ładne ani to fajne nie wiem czym sie podniecać :/ tak samo jakbym wystawił sobie do ogrodu 200 sedesów :|