
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
Reklama PLAY - Do "czech" to ja mam za darmo <lol>
Do "czech" to ja mam za darmo, czyli jak Play reklamę robi
<lol>

boskijaro [ Legend ]
Wiedziałem co ona powie, takie sobie
Kozi89 [ Legend ]
Reklama głupia, ale według mnie to Play ma chyba najgorsze reklamy wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych.

bECKy [ how-you-doin? ]
zabiła mnie

ValkyreX [ Legend ]
Całkiem, całkiem.
super game fan [ Konsul ]
Kozi - najgorsze? Po prostu specyficzne.
Zuvan [ Legionista ]
heheh dobre dobre:D:D

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Funny.
Not.

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Miejska panienka ^^