GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reklama PLAY - Do "czech" to ja mam za darmo <lol>

06.05.2008
12:29
smile
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

Reklama PLAY - Do "czech" to ja mam za darmo <lol>

Do "czech" to ja mam za darmo, czyli jak Play reklamę robi


<lol>

06.05.2008
12:32
smile
[2]

boskijaro [ Legend ]

Wiedziałem co ona powie, takie sobie

06.05.2008
12:35
[3]

Kozi89 [ Legend ]

Reklama głupia, ale według mnie to Play ma chyba najgorsze reklamy wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych.

06.05.2008
12:36
smile
[4]

bECKy [ how-you-doin? ]

zabiła mnie

06.05.2008
12:42
smile
[5]

ValkyreX [ Legend ]

Całkiem, całkiem.

06.05.2008
12:48
[6]

super game fan [ Konsul ]

Kozi - najgorsze? Po prostu specyficzne.

06.05.2008
12:48
[7]

Zuvan [ Legionista ]

heheh dobre dobre:D:D

06.05.2008
12:51
smile
[8]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Funny.
Not.

06.05.2008
14:34
smile
[9]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Miejska panienka ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.