GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak otworzyć gre(z playstation) na kompie ?

06.05.2008
12:14
[1]

grzegwa007 [ Centurion ]

jak otworzyć gre(z playstation) na kompie ?

Witam!
MAm fajną gierke na kompie , tylko jest to gra na playstation . Jak ją otworzyć ? Mam emulator ale nie wiem jak to mam zrobić .

06.05.2008
12:28
[2]

Dym14 [ C L I N I C ]

Musisz mieć emulator (polecam epsxe) z biosem i pluginami skonfigurować je ( ) i odpalić gierkę. To wszystko jest proste tylko poczytaj sobie.

06.05.2008
12:32
[3]

grzegwa007 [ Centurion ]

właśnie ten emulator mam , będę próbował to skonfigurować .. Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.