grzegwa007 [ Centurion ]
jak otworzyć gre(z playstation) na kompie ?
Witam!
MAm fajną gierke na kompie , tylko jest to gra na playstation . Jak ją otworzyć ? Mam emulator ale nie wiem jak to mam zrobić .
Dym14 [ C L I N I C ]
Musisz mieć emulator (polecam epsxe) z biosem i pluginami skonfigurować je ( ) i odpalić gierkę. To wszystko jest proste tylko poczytaj sobie.
grzegwa007 [ Centurion ]
właśnie ten emulator mam , będę próbował to skonfigurować .. Dzięki